Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ μαλλι..παντου μαλλια...στα μαξιλαρια στους καναπεδες στα ρουχα του μωρου..παντου μαλλι..καλα οταν λουζομαι κ τα χτενιζω αστο παθαινω εγκεφαλικο...ελπιζω να μην μεινω γουλι...

Ελενακι σε καταλαβαινω πως νιωθεις με τον μαθητη σου αλλα κ συ τι να κανεις ρε γαμωτο δεν εχεις βοηθεια..

Κοριτσια τελειο που μιλαμε μεσω skype αντε κ οι υπολοιπες σας περιμενουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στο σκαιπ αν σας δωσω το ονομα του αντρα μου,μπορειτε να με κανετε αντ;αλλα χθες που του ειπα πες μου τον κωδικο σου για σκαιπ,εκανε μεσα μια δουλεια κ λεει περιμενε ερχομαι κ οταν ηρθε παλι ξεχασαμε να το πουμε.τωρα ειναι δουλεια,αλλα μεχρι να απαντησει κ αν ξερετε πειτε μου μπας κ μιλησω με καμια.

εμενα τα μαλλια δε μου πεφτουν τωρα,αλλα μου επεφταν στην εγκυμοσυνη με τονι.κ λαδωμα πολυ ευκολα.κ στην μπαμπα πολυ ευκολο λαδωμα.παντως ειχα ωραιο μαλλι,στιλπνο,αλλα με τις εγκυμοσυνες εχει αλλαξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρηκα πως να σας κανω εγω αντ!εκανα το μαρακι,η λια δε μου βγαινει κ να ρωτησω τη κατερινα αν βγαινει σαν φραση μαζι με το ονομα που εχεις η φραση οπου γης κ πατρις;παω να σας κανω ολες κ θελω κ εσυ αντωνια μου να μου στειλεις π.μ η στην ομαδα να γραψεις κωδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni s'euxaristw polu polu!! :-* Eisai polu grigori! Wraia an kanei kai format o antras mou to SK pisteuw pws apo bdomada tha sas milaw kai egw! Gioupi!

Ta arxeia pws ta exases? Ta esbises h apla den ta briskeis??

Lia egw mallon tha paw se dermatologo. Toso kairo den eixa paei giati nomiza pws itan fusiologiko epidi kai eseis legate pws xanete mallia...twra omws pou frikare h komwtria me tromakse kai mena...kai mou eipe kiolas oti den exw kai idiaitera polles futres gia toso malli pou xanw :? Arxisa kiolas na pinw 2 sidira ti mera anti gia 1.

Stin egkumosini oso kai na ta xteniza h oti kai na ta ekana oute mia trixa den efeuge...kai auto pou eixa paratirisei einai oti kai alousti na emena pio polu kairo apo to sunithismeno mou den ladwnan ta mallia mou katholou.

Maximaki min to skeftese...pigaine na peraseis kala kai na mas bgaleis fwto na doume!! Pote feugete?

Mpempoula den sou kseskepazontai? Emena einai sa na mi thelei na ti skepazw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stis malvides ariadni polu xalia einai... :lol::lol:;);)

elena sigoura tha vgalw polles fwto...

ante na mpeis k esu stin suzitisi k mas vlepw na min ksanagrafoume edw... :lol::lol::lol:

elena k emena kseskepazete...alla den einai kruos opote den anusixo twra akoma ama sunexisei etsi meta pou tha exei krua tha parw upnosako..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mwre kai gw ston upno tis ti skepazw alla pali kseskepasti ti briskw!

Egw exw ena tetoio sako pou lete alla einai me podarakia kai xerakia, diladi san formaki einai alla polu polu xontro san paplwma.

Auto kanei gia ti nuxta? Egw to exw auto gia eksw alla an kanei gia ti nuxta tha tis to bazw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ΈΛενα αυτό που λές είναι φόρμα εξόδου.

Υπνόσακοι είναι αυτοίhttp://www.thedreambag.gr/index.php?language=el&osCsid=8oao0j4q9atb9svbjhgqd8did0.Εγώ απο δώ παρήγγειλα.

Ναταλάκι, είμαι ούφο, νόμιζα ότι το έλεγες σοβαρα :oops:

Εμεις πήγαμε μια βόλτα με την μπέμπα στη θάλασσα, ήπια και έναν καφέ και κλασσικά κοιμήθηκε απο τις 8 και κάτι.Τώρα πρέπει να εκτυπω΄σω κάποια πράγματα για το μεταπτυχιακό και να σιδερώσω...Το σίδερο όμως μάλλον δεν θα το κάνω :shock:

Ο φάκελος Έλενα χάθηκε έτσι ξαφνικά και διάβασα σε διάφορα φόρουν ότι έχει συμβει σε πολλους που έχουν windows 7 και φταίω και γω γιατί τα είχα μόνο στην επιφάνεια εργασίαςε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με τα χεράκια με προβληματίζει και μένα. Σκεφτόμουν να του βάλω τα γαντάκια τα βαμβακερά αλλά φοβάμαι μήπως τον ενοχλούν. Εγώ δεν τον σκεπάζω μόνο ολόσωμο φορμάκι του βάζω. 24 βαθμούς έχουμε μέσα στο σπίτι δεν νομίζω να κρυώνει. Δεν θέλω να τον σκάσω κιόλας επειδή φοβάμαι. Κοιτάζω περισσότερο να φοράει κάτι παραπάνω από μένα. Εγώ φοράω κοντομάνικο στον ύπνο και φόρμα από κάτω.

Εγώ στάνταρ θα τον βγάζω το χειμώνα. Δεν φοβάμαι το κρύο αν ντύνεσαι σωστά δεν έχεις πρόβλημα κανένα.

Έλενα κι εμένα ξεσκεπάζεται. Έχω πάρει κι εγώ υπνόσακο φορμάκι. Αριάδνη υπάρχει κι άλλος υπνόσακος. Αλλά εμένα μου φαίνεται πολύ χοντρός για να τον βάλω εκεί μέσα από τώρα. Είναι σαν παπλωματάκι-φορμάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πιστευω να μιλατε ακομα skype;;;εγω δεν μπαινω τωρα γιατι ειναι η ωρα οιυ εχω κοιμησει σαντυ κ μπαμπα κ περιμενω κ τα μωρα σιγα σιγα..ενω την ημερα κοιμουνται κ δεν καταλαβαινουν τιποτα απο φασαρια το βραδυ για να κοιμηθουν θελουν οπωσδηποτε να κοιμαται η σαντυ αλλιως δεν ηρεμουν κλειστα φωτα κτλ.

αυριο βλεπω να μιλαμε περισσοτερες στο skype.πλακα εχει..

πλενουμε πιατα ταυτοχρονα μαγειρευουμε σιδερωνουμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουλι σημερα εμενα ολο αυτο μ' εκανε να νοιωθω οτι δεν ειμαι αποκομμενη απο τον κοσμο. Λειτουργει ψυχοθεραπευτικα!!!

Σκεφτομαι να βαλω τον υπολογιστη στο σαλονι και να σας εχω ανοιχτες ολη μερα, παραλληλα θα κανω και τις δουλειες και θα αλλαζω και μια κουβεντα βρε αδερφε ;););)

Και η νεραιδουλα μου ετσι κανει στον υπνο. ολη μερα κοιμαται με απορροφητηρα, σκουπα, τον παναη να κανει θορυβο φουλ αλλα το βραδυ θελει απολυτη ησυχια, με το κιχ ξυπναει η ποντικω :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε κ μεις που πηγαμε την κυριακη το βραδυ στο σπιτι των κουμπαρων δεν ελεγαν να κοιμηθουν κ να ηρεμησουν

εχουν μαθει ετσι καθε βραδυ..αφου μου λεγε η κουμπαρα πως τα καταφερνω κ πως εκεινη δε θα μπορουσε αλλα πραγματικα προς το παρων δεν δυσκολευομαι καθολου αφου ολη μερα ειναι αγγελουδια!τα κοριτσια ουτε που τα ακουσαν το πρωι.

ετσι ειναι οταν εισαι ολη μερα με παιδια κ δεν εχεις επαφη με ενηλικες ειναι καπως..

εγω εχω φτασει σε σημειο με εσας να μην παιρνω τηλ ουτε φιλες μου κ κουμπαρες :lol::lol:

εχουμε φαει κολλημα :lol::lol:

που να μπει η ελενα το βικακι ανθη χαμος θα γινει!!δε σε πετυχα σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει και η αλεκαρα να ενταχθει στο κλαμπ!!!! θα ακουμε ΤΙΣ ατακες :lol::lol::lol::lol:

και εγω μια απο τα ιδια σχετικα με τα τηλεφωνα σε φιλες. αφου εσεις ξερετε περισσοτερα και νοιωθω καλυτερα να τα μοιραζομαι μαζι σας :):):) . και τα καλα και τα κακα (φτου φτου μακρια απο εμας :shock::shock: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni ti krima gia to fakelo me tis fwto...isws an rwtouses kapoion eidiko na mporouse na to brei an den exei sbisei.

Tous upnosakous tous eida, exei polu wraia sxedia auto to site...tha perimenw na kruwsei parapanw o kairos na dw an tha thelei koubertaki h paplwmataki giati exw ena swro kai an den tis ta bazw ti tha ta kanw ola auta? Twra molis ekana ena peirama...tin tiliksa opws otan itan mwro alla anti gia sentonaki me ena polu leptouli koubertaki...gia na dw tha koimithei kala etsi h tha prospathei na klwtsisei kai apta neura tis tha ksupnaei??

Nancy emena einai to antitheto...to bradu exei sundiasei to mpanaki tis me fagito kai amesws upno kai koimatai kai baria meta to mpanio. Giauto prospathw na min ti kanw kai polu nwris mpanio giati meta den antexei tin pernei o upnos nwris.

Ax Nansouita tha mpw kai gw suntoma!! Ti kala! Pragmatika to xeimwna tha eiste h suntrofia mou! Skeftomai na pw ston aderfo mou na agorasei ena laptopaki stous goneis mou na tous balei skype na blepoun ti mpempa giati polu me stenaxwrei pou den ti blepoun na megalwnei. Bebaia exw brei kai alli lisi, tous bgazw videakia kai ta kanoume dvd kai tous ta stelnw.

Kai egw me tis files den ta lew ola etsi opws me esas...proxtes h koumpara mou mou ekane parapona oti xathika....alla auti pou na katalabei ta dika mou...exei duo paidia dimotiko kai gumnasio. Exei fugei apto diko mou stadio pro polou. Koritsia den einai mono oti katalabainomaste epidi eimaste stin idia fasi...egw prwti fora blepw toses gunaikes mazi kai na min uparxei auti h zilia/kakia kai na min uparxoun kapoies intrigkes metaksi mas. Tha mou peite, ti exoume na xwrisoume gia na malwsoume...alla kai pali, stin live zwh blepeis kai panw apo 3-4 den mporoun na kanoun parea giati malwnoun/diafwnoun/koutsompoleuei h mia tin alli....

enw edw ta leme sta moutra tous h mia stin alli kai etsi den exoume problima! :lol::lol:

Paw gia upno!

Filoures!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ειναι αδυνατο να σας παρακολουθησω γιαυτο να σας πω εν ταχυ τα νεα μου!!!!

ο σκατουλης με παιδευει παρα πολυ αφου ολη τη μερα ειναι αυπνος κοιμαται μονο το βραδυ σερι. τον πιανουν κατι τρελες μουρμουρες ασταματητες!

εγω ακομη δουλεια ξανανεβηκα στα κιλα ειμαι 68 και απ'οτι με βλεπω δεν προκειτε να τα χασω. ηρθαν και οι γονεις μου τωρα κοντα μου και με βοηθανε πολυ με τη μεγαλη αν και η σαντυ παρεουλα θελει καθεται ησυχη ο αλλος ειναι ο αναποδος. τωρα του εχω στρωσει μια κουβερτα στο πατωμα και κοβει βολτες. το ενα το βυζι τοχω παλι με τις κρεμες και το αλλο στα προθυρα να μου το κοψει.

ο καιρος εδω στο νησι ειναι καλος σε γενικες γραμμες, σε λιγο τελειωνουμε με τη μαμα μου τη γενικη και θια στρωσουμε για να μπορουν ανετα και τα δυο να παιζουν.

σε λιγο καιρο θα ειμαι συνεχεια μαζι σας.... ελπιζω μεχρι να τελειωσω το ξενοδοχειο να παρω και ενα λαπτοπ για να μιλαμε πιο ευκολα. φιλακια στα αγγελουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε αλεκα γυρνα στην παρεα μας!!!ειδες οσο κ σουπερ γυναικα να εισαι εαν το παιδι δεν ειναι ευκολο ειναι δυσκολα τα πραγματα..

μπεμπουλα κ εγω εδω ειμαι εχω σηκωθει απο τις 7 απλα μαζευα στεγνα απλωνα βρεγμενα κ ξαναεβαλα πλυντηριο..ατελειωτα..ευτυχως η μαμα μου μου σιδερωσε οσα ηταν στεγνα..οπως καταλαβατε ολοι ολο κ κατι κανουν πλεον.. :lol::lol:

το σαββατο εχει γενεθλια ο αντρας μου κ δεν ξερω καν αν θα φυγει..λεω αυριο να παω να παρω μια τουρτα να την βαλω στο επανω ψυγειο να μην την δει κ να πω σε κανεναν να ερθει χωρις να το ξερει το βραδυ αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μην σαλταρουν τα παιδια κ βγαλουν γκρινια κ αντε μετα να τα ηρεμησεις..γιατι εαν πεις στον ενα πρεπει να πεις κ στον αλλο..τα κλασσικα.κ οι φιλοι μας διπλα εχουν κ δυο παιδια επομενως θα υπαρχει γενικα φασαρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou pira mia laxtara to vradi pou efuge oli i zwi akoma den mporw na sinelfw tha sas to pw skype...

elena etsi einai metaksu mas den uparxoun autes oi intrigkes k oi pareksigiseis pou sunithizontai k katalavenomaste apoluta...

alekaki mas eleipses o mikros xaxanoulis exei ginei glukas... se perimenoume na teleiwseis k ama den prolaveneis edw mpes kana skype na leme kana geia..

nansy ama ta valeis ta mwra na koimithoun k ta steileis epano stin mana sou k na mazeuteiete? ti wra koimountai.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαξιμακι η μανα μου ειναι λουτρακι 3-4 μερες την εβδομαδα..δεν θα ναι εδω..αλλα τελικα δεν βλεπω να γινεται τιποτα γιατι μαλλον θα φυγει κ ο αντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Πολύ skype mania έχει πέσει. Εμένα θα έρθει σε λίγο η μάνα μου και λίγο αργότερα ο γιατρός να κάνουμε το 2ο εμβόλιο. Prevenar 13 νομίζω λέγεται.

Έλενα εμένα αυτοί οι υπνόσακοι δεν θα με βολέψουν γιατί κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα. Τον εκνευρίζει όταν ρίχνω κάτι από πάνω του. Και μου είπε και η πωλήτρια στα mothercare ότι αν κουνάει πολύ τα πόδια του πιο καλό είναι το άλλο που είναι σαν πάπλωμα φορμάκι. Συν ότι τα χεράκια είναι έξω. Δηλαδή αν της βάλεις ένα ζεστό φορμάκι από μέσα ναι μεν θα ζεσταθούν τα χεράκια αλλά θα λαμπαδιάσουν τα πόδια. Ενώ αυτό ζεσταίνει όλο το σώμα ομοιόμορφα. Χτες κι εγώ τον σκέπασα με πικεδένια αλλά εννοείται ότι έμεινε μόνο να καλύπτει το στήθος και λίγο μέχρι τα γόνατα. Τα πόδια έξω κλασικά. :lol: Δεν ξύπνησε όμως. Από τότε που τον έβαλα στο δωμάτιό του μου κοιμάται σερί. Αφού έχω αρχίσει να ξεκουράζομαι. :lol:

Καλά Αλέκα σαν να σε βλέπω πως θα ήσουνα μωρό. :lol::lol:

Νάνσυ σου έκανε ο Θεούλης την χάρη και σου έστειλε 2 ήσυχα μωράκια για να σε βοηθήσει :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...