Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Ηθελα απο χτε ςνα πω κατι και το ξεχασα....

Ιουλια κριμα..

καλα ο καιρος ειναι σκατα και εδω εγω εχω μια μελαγχωλια αλλο πραγμα

Μου εστειλε και μαιλ το βαφτηστιρι μου οτι πηραν τη λιστ αμε τα σχολικα, και θα παμε να του παρω καποια- τα πιο ακριβω φανταζωμαι..

ποσο λετε να μου στοιχησει το ολο αυτο;;;

ποπσα τετραδια πια να χρειαζονται;;;

θα παρουμε και μια κασετινα καλη

Χτες πηγα Η&Μ

πηρα του Χ αυτα

http://www.hm.com/gr/product/02905?article=02905-B

και στα τρια χρωμματα

και αυτο

http://www.hm.com/gr/product/01456?article=01456-A

για να το φοραει σαν καλο( αυριο στον γαμο, σε καμια φωτογραφιση για το σχολειο, στην εκκλισια σε γεννεθλεια κλπ)

πιο ζεστο καλο εχουμε 2 για οταν (και αμα) θα κανει εντελως ψωφοκρυο

εχει και αρκετες φορμες που του πηρα στις εκπτωσεις..αλλα τα περισσοτερα θα φοραει τα περσινα..

ρε παιδια ο Χ ειναι κοντουλης..δεν ξερω ποσο ψηλωσε για ολο το καλοκαιρ..αλλα πανω απο 2 ποντους δε πρεπει να πηρε απο τα γννεθλεια του..

με ανισυχει...

θελω να τρου κανω γεννικη αιματος και φερινιτι και βαραει ιστεριες στο ακουσμα της λεξης τσιμ...

Πρεπει να τους παω και τους δυσο στον ΩΡΛ καποια στιγμη...αχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα! :D:D:D

Παγωνια μιλαμε!!!Μπρρρ!!!

Σημερα κ για εμας ηταν μερα αρνησης για παιδικο!!!Το περιμενα!!!

Βεβαια δε φταιει το παιδι...Αν κ δε μ'αρεσει να το λεω αλλα...φταιει ο μπαμπας της...

Ρε κοριτσια....Ξυπναει η Α κ παει στο σαλονι,της βαζει κορνφλεικς σκετα κ γαλα κ ανοιγει την τβ...

Ε δεν ειναι λογικο το μωρο να θελει να δει το παιδικο του κ οχι να ετοιμαστει για το σχολειο?!

Την παιρνω με συνοπτικες (αλλα οχι αγριες!) διαδικασιες κ την ντυνω...εκεινη κλαιει κ εκεινος θυμωνει

κ τη μαλωνει και τη ρωταει "δε θελεις να πας σχολειο" λαααααθος ερωτησηηηηηη!χασατε!

Οχι,λεει εκεινη....Δε σε ρωτησε κανεις αν θα πας! απανταει εκεινος :o:? ...κλααααμα η κυρια...ΛΟΓΙΚΟ!

Την αγκαλιασα της ειπα για τα ωραια πραγματακια που μαθαινουν,για τους φιλους της που θα την ψαχνουν,τραγουδησαμε αυτα που μαθανε(στου μανωλη την ταβερνα :lol::lol::lol::lol: ) και εφυγε χαρουμενη κ ενθουσιασμενη!Τι πιο απλο ρε γμτ?Και δεν ειπα ουτε ενα ψεμα,ουτε αγριεψα...οκ καποια στιγμη ισως χρειαστει κ αυτο αλλα οχι κατευθειαν....Σαν να υπαρχει μια μανια να αποδειξει πως ειναι ο αφεντης :twisted::twisted:8-)8-)

Πειτε μου αν διαφωνειτε...ή αν οι αντρες ειναι γενικως ετσι...

Ελενα πες της οταν τα κανει πανω της να πηγαινει να καθεται στην αγκαλια της δασκαλας!ετσι θα την φροντιζουν καλυτερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακιτσα!!!!

Αφρο τι τρωει σημερα ο Μ?Οταν γυρναει τον ταιζεις?ζηταει μονος του?

Αργυρω :lol::lol::lol::lol: γελαω για τη λανθασμενη μου αποψη περι κανονικης γυναικας!!! :P:P:P

Οκ...ειμαι αδυνατη αλλα οχι ασχημα αδυνατη! :P:P:P:P

Κ εσυ συνεχισε να μη μ'ακους περι διατροφης!Σκατουλα! :-p:-p:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*

Ιουλια μου δεν πειραζει!Τον αλλο μηνα!ή τον μεθεπομενο...ετσι θα εχουν μαζι γενεθλια τα μωρα σου!Οικονομια καλε!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol:

Ερη μου πολυ χαρηκα που σε "ειδα"!!!!

Μωρε μια φορα με ειδε να κλαιω...Εχεις δικιο αλλα τι να κανω...οσο την εβλεπα να κλαιει κ να μην σταματαει κ να μην θελω να τη μαλωσω,και τα νευρα φουντωναν με αυτους που τα προκαλεσαν...ε...τα εμπηξα κ εγω κ στανιαρα! :lol::lol::lol: Μικρη με φωναζαν μαρθα βουρτση!Το ειχα στο τσεπακι το κλαμμα!! :P Τωρα πια...1 φορα το 3μηνο μου φευγει κανα δακρυ! :D

Ρε παιδια ειναι δυνατον να θυμουνται ενα χρονο πριν ενα γεγονος? :o Και ηταν κ χαζο!Δλδ το πως εβγαλα ενα τζαμακι που εχει το τραπεζακι του σαλονιου... :o:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Ρε παιδια ειναι δυνατον να θυμουνται ενα χρονο πριν ενα γεγονος? :o Και ηταν κ χαζο!Δλδ το πως εβγαλα ενα τζαμακι που εχει το τραπεζακι του σαλονιου... :o:shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μιλάμε πέθανα στα γέλια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτό με την τιβι μεγάλη χαζομάρα, το έκανε και ο άντρας μου στον Λ. όταν είμασταν εγώ και η Ρ. στο νοσοκομείο....τον ξυπνούσε πιο νωρίς, για να φάει γρήγορα του έλεγε ότι μετά θα δει τιβι :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil: πριν το σχολείο, έλεος δλδ :evil::evil::evil::evil:

τελικά οι άντρες έχουν άλλο τρόπο σκέψης :evil::evil::evil::evil::evil:

και ένα πράγμα που δεν καταλαβαίνω είναι ότι τα σχολεία έχουν αρχίσει εδώ και πόσο καιρό, τώρα τους έδωσαν την λίστα με τα πράγματα???? :shock::shock::shock:

το ίδιο μου είπε και η αδελφή μου που έδωσε την λίστα στα παιδιά για το νηπιαγωγείο....και ξέχασα να την ρωτήσω γιατί τόσο αργά?

εκεί λοιπόν βλέπω την διαφορά νοοτροπίας και οργάνωσης των 2 χωρών.....σε μας η δασκάλα μας έδωσε την λίστα για την επόμενη τάξη την τελευταία μέρα που έκλεισαν τα σχολεία!!! :!::!::!:

μαζί με τις ευχές της για καλές διακοπές!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω κατι..αλλα δε θα ηθελα να το σχολιασουμε πολυ,αρκει μονο το πρωινο τωρα..γιατι μετα ξερω οτι θα με κανει να μη θελω να μπω στο μαμμυ για καιρο κ δε θελω..

αλλα θα σας πω,γιατι ειμαι χάλια..

ηθελα πααααααααααααααρα πολυ να ειμαι εγκυος..βεβαια δεν εγινε κ καμια ‘ενεργεια‘..1 φορα δηλαδη ετυχε τωρα :oops::oops: ..οποτε..ο.κ.

αλλα τοσο που με πειραξε..εκλαιγα σα τη χαζη τα χαραματα..κ τωρα στο σχολειο συχνα πυκνα δακρυζω κ παω στην τουαλετα σα χαζο :oops::oops:

νομιζω πως τελικα δε θα κανω ποτε δευτερο παιδακι :(

επισης..αν ημουν τωρα,θα ειχαν με τον γιωργο γενεθλια αναστασακι..οσο προχαραμε..με την αννυ θα εχουν..κ μετα φυσικα παμε παλι απο την αρχη τους μηνες..

ουφ!παω ξανα να κλαψω ησυχα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αργυρω ειδες;;;;;

ειναι 21/09..και μολις χτες πηραν τη λιστα

ελπιζω να μου βγει το πολυ 50 ρικο

Αχ Αναστασια αυτο 2-3 φορες το εκανε ο Ο..με την τηλεωραση,...και8 μετα επρεπε εγω να σερνω τον Χ ...οφφφ...

Τζουλιιι εισαι ντιπ χαζη ρε...

χαλαρωσε...ξεκινα εντατηκα κατακορυφα- που ελεγε και η Λενα...

Σε καταλαβαινω..και εμενα οταν δε μου εκατσε ο χ με την πρωτη χαλαστηκα...

Να θυμασαι ενα πραγμα..πως οτι γινετε...ειναι γαι να εχεις ενα ακομα τελειο υπεροχο νινακι..

μπορει αν ηταν τωρα να ηταν αγορακι..και μετα κοριτσακι..η αναλογα...

μη το βαζεις κατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίαααα :YMHUG::YMHUG::-*

μην λές χαζά βρε.....αφού λες ότι μια φορά έγινε σιγά..... εσείς συνεχίστε και θα έρθει :x

και αυτό το να έχουν την ίδια μέρα γενέθλια εμένα δεν μου αρέσει....ο κάθε ένας είναι μοναδικός και θέλει να γιορτάσει την δική "του" μέρα μόνος του! ;) .....και εγώ ήθελα να γεννήσω την 2η φορά Ιούνιο 8-) για να βγει στο ζώδιο διδυμάκι :lol::lol::lol::lol: ξέρεις όμως? όλα αυτά είναι χαζομάρες δικές μας!!! ;)

καλή συνέχεια.....και είαμσι σίγουρη ότι θα έρθει ;):x

αφού το τρενάκι μας δεν μένει χωρίς εγκυμονούσες!!! ;)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η λίστα για τα νήπια μας δώθηκε αυτή την εβδομάδα

και από βδομάδα θα τα πάμε

Γιατί ρε παιδιά αργά είναι? δηλ. τι να οργανωθούμε?

Για τη Φ έχουμε ακόμη μας είπε η δασκάλα, πρώτα να τελείωσουν τα κλάματα και μετά θα αρχίσουμε..

Αναστασία ναι και οι δικιές μου θυμούνται διάφορα άσχετα και ας έχει περάσει χρόνος και..

:D:D Επίσης :D Κι εγώ το πρωί ανοίγω τηλεόραση, αν αούσουν τη γνώριμη φωνή του κ. Χρήστου στην ΕΤ1 η Φ σηκώνεται αμέσως να δει. Και ταυτόχρονα τις ντύνω και μιλάμε, πίνουν το γάλα, φτιάχνουμε μαλλιά και όταν είναι να φύγουμε κλείνουν την τηλεόραση μόνες και όλα καλά 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία χάζεψες?

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αυτή ρε είναι πιο κλαψιάρα από μένα :mrgreen:

Καλέ με μια φορά πώς να γίνει η δουλειά? :roll::roll::roll:

Σε καταλαβαίνω...κι εγώ όπως κι εσύ θα ένιωθα αλλά γι'αυτό δεν θα έκλαιγα ρε...

Κι εγώ αδιαθέτησα χτες αλλά ήθελα να αδιαθετήσω :mrgreen:

άντε πάμε για τον επόμενο μήνα :geek:

Βάλτον κάτω και άλλαξε του τα φώτα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ιουλιακι μου!!!Καρδουλα μου!

Μη στενοχωριεσαι μωρε...Ξερω εισαι περισσοτερο ευαισθητη και λογω ορμονων περιοδου(εγω να δεις τι κουλαμαρες κανω τους τελευταιους μηνες!ΟΛΟΙ καταλαβαινουν οτι εχω περιοδο :oops::lol: )

Βρε δωστου να καταλαβει και θα ερθει το παιδακι!Αν ειναι δυνατον!!!

Το χωραφι σου ειναι γονιμο και ο αγροτης σου εχει γαματο σπορο!Μηηηηην ανησυχεις!θα φυτρωσει κ η Γιωργαινα! :lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Αργυρω χαιρομαι που κ ο αντρας σου κανει τα ιδια!Φιου!!!!

Εντω μεταξυ λεω στην Α με αυστηρο υφος "Η τηλεοραση δε θα ανοιγει το πρωι πριν το σχολειο και δεν το συζητω"

Με κοιταζει ο Α...στην αρχη απορημενος,μετα "φορτωμενος" και λεει "φανταζομαι πως εννοεις δε θα ανοιγει για καρτουν" :? .... :lol::lol::lol::lol: Λεω "οκ,εσυ μεγαλωσες!Μπορεις να βλεπεις ειδησεις αν θελεις τα πρωινα!" :lol::lol::lol:

Χρυσα μια χαρα τα ρουχαλακια!!!Ελιωσα με το "καλο" παντελονι για γιορτς,εκκλησια κλπ! :lol::lol::lol: Μου θυμισες τα "παλια τα χρονια"!!!Ενα κοστουμι για κηδειες,γαμους βαφτισια κυριακες κλπ :lol::lol::lol: Σωστη!!!!

Για το υψος μου φαινεται μη σου πω κ πολυ να πηρε 2 ποντους!Αφου δεν ψηλωνουν μωρε πια γρηγορα! ;);)

Μαρια ετσι μαλιστα!Να πω την αληθεια οταν ΔΕΝ ειναι εδω ο Α(3 μερες που ελειπε ταξιδι) ειμαστε κ οι 2 πιο ηρεμες κ ολα λειτουργουν ρολοι!Ακομα κ η τβ!Ετσι οπως το λες!Το θυμηθηκα πως ετυχε μια μερα κ την ειχαμε ανοιξει μαζι γτ ειχαμε ξυπνησει νωρις και οταν ηρθε η ωρα χαιρετισε τα στρουμφακια της κ εδωσαν ραντεβου για το μεσημερι! ;):D:D

μα ποσα γραφω?φευγω να κανω καμια δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Τασια στον παιδικο μου την ειπαν που τον εστειλα μια φορα με τζιν..λεει φορμες καλυτερα..ανετα ρουχα.. ε τι να κανω...ειναι μεταβατικη η σεζον και ειχε λερωσει ολες τις μακριες βερμουδες και τα 3/4..του εβαλα και εγω τζινακι...

ε αμα ρε συ θελουμε καπου να βγουμε..τι θα βαλει..τις φορμες;;;;

μπλουζακια εχει παρα απολλα..του πηρα στις εκπτωσεις απο λαρεντουτ...μακριμανικα κοντομανικα πολλες αλαξιες..4 ευρω το μπλουζακι μου βγηκαν..και μερικα που ηταν σε 2,5 ευρω το καθ'ενα..

Βασικα δεν προλαβα τα νουμερα του λιντλ που ειχε βγαλει εκεινες τις ωραιες φορμες γμτ..αλλα ΟΚ.

και δεν μπορω να του παιρνω συνεχεια "καλα" ρουχα

Ρε συ..κοντος ειναι...και χαμηλοκωλης..αφου του πηρα παντελονακια Η&Μ νουμερο 2-3..και του ειναι ΚΑΙ λιγο μακρια (αλλα επειδη ειναι τετοιο το κοψημο δεν φαινετε πολυ) και λιιιγο φαρδια στον κωλο ..

και δεν ειναι και κανενα αδυνατο παιδι..

βασικα εχω θεμα με το πανω..ειναι φαρδυς και εχει και στερνο και κοιλιτσα...το πανω μερος να φανταστεις φορας 3-4, και καμια φορα 4-5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Πινω καφεδακι και σας διαβαζω. Σημερα ηρθε ο Π. απο την δουλεια 6:15 το πρωι και βρηκε την Ε. να ξαπλωνει στον καναπε! Δεν κοιμοταν ομως και εννοειται οτι απο εκει και μετα δεν κοιμηθηκε ξανα. Ποιος ξερει τι ωρα σηκωθηκε! Μια μας λεει οτι ηταν βραδυ μια οτι ηταν πρωι.

Αργυ και εμενα με απασχολει το θεμα με το πιπι περισσοτερο εννοειται. Της εχω πει απειρες φορες οταν θελει να κανει πιπι να το λεει η να πηγαινει μονη της αφου μπορει ανετα. Ολο λεει ναι θα πω αλλα ποτε δεν παει. Στην αρχη που πηγε τους ελεγε 10 φορες την μερα για πιπι!! Στο σπιτι τα ιδια κανει. Την ρωταω: Ειρηνακι παμε τουαλετα? Θελεις τσισα? Λεει παντα οχι οχι οχι και στο λεπτο τα κανει πανω της. Ειμαι 90% σιγουρη οτι βαριεται να παει, μου το εχει πει κιολας μια φορα αλλα θελω να μιλησω και με τον παιδιατρο μας τον αλλο μηνα που εχουμε τη εξεταση μπας και εχει κανενα ιατρικο θεμα. :roll: Δεν ξερω αν μπορω να αλλαξω παιδικο οποτε θελω. Θα ρωτησω τι γινεται σε περιπτωση μετακομισης.

Ερακη μου αρεσει παρα πολυ το σπιτι μας αλλα μετα το περσινο καζικι που φαγαμε με τα κοινοχρηστα μας βγαινει πολυ ακριβο. Ψαχνουμε αλλο εδω και κανα 2 μηνες αλλα δεν βρισκουμε με τιποτα. :twisted: Ερακη θελω να κανω να ντονατς μαφινς για τα γενεθλια της Ε. τον αλλο μηνα. Μπορω στην κρεμα της βουτυροπαστας να βαλω και χρωματα ζαχαροπλαστικης για να γινουν χρωματιστα?

Μαρακι τοσο ναι...και η φαση ειναι οτι εχω καταντησει κουραστικη μεχρι αηδιας να τους λεω να την πηγαινουν πιο συχνα και παλι τιποτα! Το σπιτι δεν ειναι δικο μας. Αγορα ισως αργοτερα οχι ακομα, να δουμε τι θα γινει με την δουλεια του Π. γιατι παιζει να τον διωξουν τελος Ιανουριου...εχουνε κριση λενε :twisted:

Αφροδιτακη ειναι μεχρι να καταλαβει οτι θα πηγαινει εκει καθε μερα και θα μενει ωρες. Μετα ολα θα ειναι ενταξει.

Χρυσακι σημερα ελαττωθηκε λιγο ο πονος, αρχισε να κανει την δουλεια της η αντιβιωση φαινεται. Πανεμορφα ρουχαλακια, με γεια σας!!!

Ιουλιακη πας καλα παιδι μου? :shock: Με μια φορα πως θες να γινει? Μην σκεφτεσαι χαζα, δωστου να καταλαβει και θα ερθει το νινακι γρηγορα. Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα....

Αναστασια σαν να διαβαζω για τον Π.! Τα ιδια κανει. Οταν ειναι ξυπνιος και ετοιμαζω την Ε. για τον παιδικο μετα δεν θελει να παει με τιποτα, οταν ειμαστε μονες ολα καλα. Τηλεοραση και εγω της βαζω μεχρι να ετοιμαστουμε αλλα μολις πω παμε φευγουμε την κλεινω και ολα οκ.

Εκανα 2 ωρες να το γραψω δεν με αφηνει ο σκατιαρης, σορρυ για το σεντονι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα πριν πλάσω 6 κιλα κύμα και κόλλησε και δεν ήρθε ποτέ!!

Αναστασία σήμερα είχαν δημητριακά με γαλα και κοτόπουλο με πατάτες, του έστειλα κοτομπουκες να του δώσει αν δεν φαει.

ιουλια ετσι καιβχειροτερα έκανα πρινβτον Πάνο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα...ξεχασα να σου πω πως οι φωτος που ειχες βαλει στο φεις- και η μια που εχεις εδω- ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!

πολυ μου αρεσαν!!!

Αντε ρε ωραια με την ουρολοιμωξη.

Οσο γαι το σπιτι..μακαρη να βρειτε κατι το συντομοτερο..

αχ..Θερμανστη..τεσπα...δε θα σχολιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία χαχαχα σε χωράφια και με αγροτη θα φυτρώσει γοργόνα??? Ο ψαράς τι θα βγάλει ...ραπανακια χαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol: Γιωργαινα ειπα βρε!Θηλυκο του Γιωργος!!! ;)

Ευχαριστω κουκλες!!!!Το εφαρμ να προτιμησω μαλλον...λογω...πλειοψηφιας?! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

βγάλαμε τον γύψο [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Πήγαμε σήμερα το πρωϊ και τον βγάλαμε, το πρήξιμο έχει υποχωρήσει τελείως. Ακτινογραφίες δεν βγάλαμε μου είπε σε 2 βδομάδες. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι έχει κάνει πληγή στην φτέρνα από τον γύψο, (επειδή το πατούσε μου είπε), ελπίζω να περάσει γρήγορα. Εντωμεταξύ φοβάται να το πατήσει τώρα και πιάνετε για να περπατήσει, εύχομαι να ξεθαρέψει γρήγορα.

Τον ρώτησα και για αρθρίτιδα και μου είπε ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση το αποκλείει. Τώρα τι να πώ δεν ξέρω. Θα περιμένω να πάμε και στον άλλο γιατρό και βλέπουμε.

Τα υπόλοιπα θα σας τα γράψω αργότερα γιατί έχω δουλίτσα τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τελεια!!!!!!!!!!!!

αντε ρε.... αφου ολα καλα..αναμενουμε τις ακτινογραφιες..

ελα ρε..και εγω πιστευω οχι αρθρητιδα..

ευχομαι να σου πει και τα ευχαριστα ο αλλος γιατρος...

Πως σας φαινοντα αυτες οι γαλοτσες;;;

http://www.myshoe.gr/-Mc-Queen-RE094003 ... Org=939805

ειναι καλη η τιμη;;;..σκαφτομαι να παρω του Χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο νατασουλα...

τιποτα δεν θα ειναι, θα το δεις!

Αφρο...μαλλον ζηλευει λιγο που η μαμα μενει με τον Π. σπιτι...!

αλλα ετσι..σκληρη εσυ...!

6 κιλα κιμα?

κανεις και για τους διπλα?

αν ειναι να περασω!

χαχχαχα~!

Μαρια............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παλι με σταματησαν για ελεγχο...

βαρεθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...