Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Γενικώς όπου εμπλέκονται γυναίκες γίνεται Ο χαμός :lol::lol::lol::lol:

ρε καλύτερα να δουλεύετε με άντρες, πολύ καλύτερη συνεργασία!!! ;)

εμείς αύριο έχουμε αργία εδώ, εθνική εορτή: η ενοποίηση της χώρας!!....

όλα κλειστά και έτσι όλοι μαζί θα είμαστε αύριο σπίτι!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζούλια είχα κάνει πριν καν μείνω έγκυος στην Ιωάννα σε ένα εργαστήριο ιδιωτικό ενός γενετιστή που θεωρείται κορυφαίος...Πάγκαλος λέγεται...Δε θυμάμαι τι ποσοστό των μεταλλάξεων κάλυπτε...Μάλλον 75%-80%....Είχε βγει αρνητικό...Και είχα πληρώσει 350 ευρώ.... :?:?:?:?

Πωπωπω ρε τόσο πολλά λεφτά είναι στο Χωρέμειο;;;; :o:o:o:o:o:o Δεν μπορώ να τα δώσω σε αυτή τη φάση... :(:(:(:(:(:(

post-9830-13873939678002_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σου θιξαμε το κρεβατι? :lol::lol::P:P:P ψωναρα!!!!

Αργυρω μου νομιζω πως οσο περισσοτερο μασιφ ξυλο ή μηχανισμους εχει ενα κρεβατι τοσο λιγοτερο απλο ειναι :oops::P

τα δικα σας (αργυ) που ειναι μασιφ σε σχεση με αυτα που ειναι κοντραπλακε και βαζουν μια φλουδα ενος χιλιοστου ξυλο εχουν τεραστια διαφορα ποιοτικως!...

Κ εγω "απλο" κρεβατι θα παρω...δλδ οκ θα εχει λιγη πλατουλα στρογγυλευμενη και σαν πομολακια στις 4 γωνιες...δλδ ρομαντικουλι!Θα κανουμε ενα ξυλο-βεργα με ιδια πομολακια-τελειωματα που θα καρφωθει στο ταβανι και θα πεφτουν κουρτινες απο τις 2 πλευρες...καταλαβατε?μπα εε?! :lol::lol::lol:

Ιουλια ο υφαντιδης δεν ειναι εκει που ειπα?σε αυτον νομιζω ειδαμε!

Θα ερθουμε,οκ μεσημερι...τριτη ειναι καλα?

μπορω να την παρω στις 4 κ να ερθουμε...ή να την παρω 1.30...σκεφτομουν απο την πεμπτη κ επειτα να την αφηνω 2 μερες τη βδ μεχρι τις 4(τρ+πεμ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Αυτο ειναι αυτο που μας αρεσε περισσοτερο...αλλα ειχε κ ενα αλλο με "στρογγυλαδα" στο πλαι-πλατη...δλδ στον τοιχο να ακουμπαει...

η αννυ θελει ενα απο αυτα με τις τσουληθρες ή το πριγκιπικο κρεβατο αμαξο!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άι στο καλό!! Και ήθελα να γραψω τόσα!! :evil: Μα πότε πήγε 5 η ώρα;;; Φευγω! Παω το παιδι μου στο μπαλέτο, αφού το ξυπνησω πρώτα! :roll:

Θα προσπαθησω να μπω το βραδυ...αν δεν πάρει εργολαβια το λαπ τοπ ο λατρευτος μου σύζυγος! :twisted:

Γωγω είσαι τρελή! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν δείτε λίγο αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=fHrL_LA8 ... ture=share

με τον Χάρη είμασταν συνάδελφοι μέχρι πριν λίγο καιρό :D αλλά τελικά δεν του ανανέωσαν τη σύμβαση αν και είναι αστέρι :D Τελικά καλά έκαναν όπως φάνηκε γιατί σε καλό του βγήκε.

Έκανε λοιπόν αίτηση για ωρομίσθιος και κρίθηκε ότι δεν έχει προϋπηρεσία για το μάθημα "Εφαρμογές Πληροφορικής"

ερε τι βλέπουν τα ματάκια μου τόσα χρόνια :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τον υφαντιδη λες κ εσυ! :D:D:D

κοιτα..το πριγκιποαμαξο ειναι θεικο..ΑΛΛΑ..καθολου πρακτικο!

θα το επαιρνα μονο εαν ημουν εκατομμυριουχος..

ειναι κρεβατι που στανταρ ειναι πανακριβο..κ δεν μπορει να το εχει απο μια συγκεκριμενη ηλικια κ μετα..

κ κυριως..πιανει απιστευτο χωρο..

αυτο που εβαλες ειναι ομορφο..κ οι κατασκευες με τσουληθρα ωριαες ειναι..αφου αφαιρουνται κιολας μελλοντικα..αλλα πολυς χωρος χαμενος ρε αναστασακι..ξερω εγω :roll:

σκεφτομαι μηπως παρω αδεια..αν παρω,την παιρνεις 1.30 κ ερχεστε..αν δεν παρω,δηλ.αν δε ζητησω,4!αλλα μαλλον λεω να παρω! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Αυτό για την Άννυ;;;;;; :o:o:o:o:o

Όχι ρε.....Σόρρυ κιόλας, αλλά ούτε καν εφηβικό δεν το λες... :oops::oops::oops: Πιο πολύ δωμάτιο για γιαγιά είναι.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Εγώ πάντως συμφωνώ απόλυτα με το γούστο της Αννυς...Να φτιάξετε ένα με τσουλήθρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και στο δικό μας αν το κάνουμε υπερυψωμένο μπαίνει τσουλήθρα, αλλά σκέφτομαι ότι θα λυσσάει η Ιωάννα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν ήσουν εσύ παιδί αυτό με την τσουλήθρα δε θα ήθελες;;;;; :roll::roll::roll: Αλήθεια πες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τασια αυτο το μαγαζι ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

ξες ποσα κρεβατια χαλβαδιαζω,,,,

εγω βλεπω το καταστημα στονπεριφεριακο..εχει την αμαξα βιτρινα...

εμενα παντως μ'αρεσει το δοματιο που διαλεξες...

για τον Γιαννη...θα φτιαξω μια και εξω σε μαραγκο..βρηκε ο Ο εναν γνωστο του που θα του βαλει συναγερμο...και εκεινος θα μας φτιαξει ντουλαπα...

θα τη φτιαξω σεδιαστασεις ΙΚΕΑ να μπορω να βαλω εξαρτηματα μετα..

ελπιζω να μη μου παθει ΚΑΙ αυτος τιποτα...

αυτος θα μας φτιαξει κρεβατι..και θα παρω μονο στρομα.

Οσο για τον Χ..το κρεβατ δεν ειναι σοι..θα αντικατασταθει οπως και ολα τα επιπλα και θα το κανω εφηβηκο-με σομιε και καλο στρωμα-οταν ξεχρεωσουμε το δανειο..δηλαδη σε 4,5 χρονια...πρωτα ο Θεος...καιβ φυσικα εαν και εφοσων εχουμε υγεια..και δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τι περίμενες? κάτι καλύτερο? :twisted::twisted::twisted: τουλάχιστον δεν οπήγε να τους το τρίψει στην μούρη? :roll::roll:

βρε τα βλέπω κάθε μέρα :? και μη νομίζεις όλοι ξέρουν τι έχει κάνει ο Χ και για πόσα είναι ικανός

αυτός τι κάθεται εδώ που τον ζητάνε έξω :( αλλά αγαπάει την Ελλαδίτσα :(

πηγαινοέρχεται Ελλάδα-Αγγλία αλλά δε θέλει να πάει μόνιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάρες μου είσαστε καλά?

εμείς καλά είμαστε, τρέχω γενικά έχω και γενική και είναι όλα στον αέρα.

Φιλάκια πολλά σε όλες θα τα πουμε άλλη μέρα, σας διάβασα λιγάκι,

Γωγώ μην ασχολείσαι ρε, αυτο που είπε η Μαρία ισχύει, Νατανε η ζήλεια ψώρα, κοριτσάρα μου!

αναστασία και εγώ νομίζω ότι είναι λιγάκι γιαγιαδίστικο το δωματιάκι.. :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία μην τις ακούς εμένα μου άρεσε, ειναι πολύ ρωμαντικο και με σεντόνια ροζ θα είναι τέλειο!!!

Μίλησα χθές με τον Κ για το παιδικό δωμάτιο, πρέπει να φύγει η βιβλιοθήκη (μου σπάει τα νεύρα και πιάνει χώρο) εγω θέλω να κάνουμε ράφια στον τοίχο και ο Κ λέει οχι ακόμα αλλα αργότερα να τα κάνουμε που θα πάρουμε γραφεία ...να ξέρουμε που να τα βάλουμε και να μην γεμίσουμε τον τοίχο τρύπες.

Για να φύγει τωρα η βιβλιοθήκη πρέπει να βάλουμε τα βιβλία αλλού ....έχω κάνα δυο μέρλιν στο μυαλό και πρέπει να τα δειάσων απο αλλα πράγματα ... στην θέση της βιβλιοθήκης θα βάλουμε την κούνια χωρις το καγκελο το ενα και θα την κάνουμε καναπεδάκι η χαμηλό γραφείο (έχω δει στο πιντερεστ μια μετατροπή σε γραφείο και τρελάθηκα!) ...μπορεί και τα δυο όταν θέλουν να ζωγραφισουν να βγάζω το στρώμα να το βάζω στο πάτωμα να πατάνε και να βάζω έναν μαυροπίνακα στην κούνια .....

Την λυπάμαι πολύ την κούνια που δεν την αξιοποιησαν τοσα χρονια και τα δυο και λυπάμαι να την δώσω .....ας την κάνω κατι άλλο ....ίσως και να κοιμηθεί εκει ο Μ αφού κοιμάται στο στρώμα στο πάτωμα ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε;;;

πρωτη δοκιμαστικη μερα του Χ στον καινουριο παιδικο...να δουμε πως θα παει και πως θα παει και η διαδρομη με τον πεθερο μου...

η δασκαλα του ειναι παρα πολυ συμπαθιτικη...αλλα με τον γιατρο θα γινουμε κωλος καποια στιγμη..εκει ηταν...

ο Χ πηγε..στην αρχη εκανε τον δυσκολο αλλα πηγε μετα για να παιξει...αντε να δουμε...

σημερα βεβαια θα φυγει νωρις αμεσως μετα το μεσιμεριανο...

τι κανετε κατα τα αλλα;;;..

νατασ αγιατι δενε ισαι καλα πουλακι μου....

Αφρο καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Κουμπαρα ...καλη αρχη....ευχομαι ολα να πανε τελεια...!

μια χαρα θα τα παει...

τα παιδακια προσαρμοζονται πιο ευκολα απο εμας τους μεγαλους!

Αφρο τελεια ιδεα αυτη με την κουνια...!

την εχω δει...και θα σας βολεψει!

οσο για τα ραφια ..υπομονη σε λιγα χρονια θα παει σχολειο Μ και σιγουρα θα τα χρειαστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα σπίτι όλοι μαζί 8-)

αχ αυτό το να γράφεις πολλά ή έστω λίγα και να τα χάνεις είναι ό,τι πιο σπαστικό :twisted::twisted::twisted::twisted:

Συμπεθέρα Καναδή να χαίρεσαι τον σύζυγο για χθες, να τα εκατοστήσει :D

Αφρο στον πυρετό της ανακαίνισης :lol::lol::lol:

εγώ αύριο θα αλλάξω 2 πράγματα στο δωμάτιο της Ρ. μόνης της μου το πρότεινε και θα το δοκιμάσω ;)

Χρύσα έύχομαι όλα να πάνε καλά με τον παιδικό! :D

πάμε να φάμε πρωινό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Αφρο αυτό που λες με την κούνια το είχα δει και εγώ πιο παλιά (εσύ μας το είχες δείξει νομίζω), αλλά δεν θυμάμαι τι εντύπωση μου είχε κάνει :lol::lol::lol: δεν το πολυθυμάμαι! :roll::roll::roll:

ο άντρας μου άνοιξε την τιβι πρωί πρωι και βλέπει ταινία με τα παιδιά....πόσο μου την δίνει αυτό!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο για τα ραφια θα συμφωνισω με τον Κ..περιμενε λιγακι...

Μωρε μια χαρα θα τα παει...να δουμε την επιστροφη..

αλλα ρε παιδια..ειχα εναν κομπο στο λαιμο οταν τον αφινα...

καπως μου βγαινει και δεν ξερω...]

ο Ο λεει πως εφοσων εχω ενα τσακ στην καρδια και το ενστικτο μου δεν ειναι να ενθουσιαστω...

δεν ξερω..ειδα χαρουμενα παιδακια..κανενα δεν εκλεγε...δενε ιχα χρονο να πιασω καμια μαμα παραπερα να την ψαρεψω..η δασκαλα ειναι ΠΟΛΥ συμπαθιτικη...ουφφφ

αυτο το εμβολιο πολυ με χαλαει..

δεν θελω να το κανω πως το λενε..αρνουμε...δηλαδη εαν πχ δεν εκανα κανενα εμβολιο και ημουν κατα των εμβολιων..τι θα εκαναν;;;..

σκεφτομαι να τους πω πως κανει ομοιοπαθητικη και δε θα κανει κανενα εμβολιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ξεκολλά με το εμβολιο!

Αργυρώ ναι εγω το είχα βάλει αλλα δεν θυμάμαι τι είχες γράψει ....την φωτο την έχω στον παλιό υπολογιστή που είναι χαλασμένος σαι ο αντρούλης μου δεν έχει βγάλει ακόμα τα πράγματα μου .......

Εγω έχω πάρει φωτιά για αλλαγές αλλα χρειάζομαι αντρική βοήθεια ......και αυτήν η βαριέται η ......βαριέται, χαχαχα

Ο Βασιλικός κανει δουλειά με τα κουνούπια? Με έσκασε ο Κ να πάρουμε για να μην μπαίνουν .....

Ενα ράφι το χρειάζομαι αλλα πως τον κάνω να το βάλει ...αλλα και άντε να πάει να το πάρει ....χεσε μου και γλυστρισα χαχχχα

πρέπει να ξεφορτωθώ τα πράγματα απο την βιβλιοθήκη πρώτα για να είναι πιο "εύκολα " για τον πάσα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααα

αφρο εμενα ο δικος μου η που θα τον πιασει τρελα κ θα τριγυρναει με το σφυρι στο χερι η που θα

βαριεται ελεεινα.....επισης χεσε μου γλιστρισα ιπαντιντικο λαθος να υποθεσω; :lol::lol:

χρυσα σημερα πηγε στου δημου;ευχομαινα πανε ολα βολικα!κατι εχω χασει με το εμβολιο....σορυ δν το θυμαμαι!

γιατι αμα κανουν ομοιοπαθητικη δεχονται να μν κανουν εμβολια;

νατασσου πολυμηχανη τι εχεις καλε;;;;;;;;φιλια!

αναστασια δνμε βγαζει το κρεβατι,δν εχω φατσομπουκι αφου :lol: θα σε τηλ κ γω κοπελια!

επισης με πεθανες με το σιτ χαι.....

εδω γυρω θαμαι!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Νομιζω εχουμε γασντρεντεριτιδα και οι 2!Αν κρινω απο το χαμο στην τουαλετα κ τα παμπερς!χαχα :oops::oops::oops:

Τι να κανω ρε παιδια?απλα διατροφη ετσι???

Το smecta ειναι ηλεκτρολυτης?Πρεπει να παρω λετε και ηλεκτρολυτη?

Παλι δε βρισκω τη γιατρο...βεβαια κολλαω να παρω στο κινητο για κατι τοσο απλο... :? Προτιμω να πρηζω εσας! :oops::oops:

Ιουλια δε χρειαζεται μωρε να παρεις αδεις...4 θα την παρω 4.35 θα ειμαστε εκει...ειτε τριτη ειτε πεμπτη! :D:D:D

Εγω τρελαινομαι για ρομαντικογιαγιαδιστικα.... :oops::D Αλλα με παιδικα σεντονακια κ αλλη κουρτινα και μαξιλαρια θα ειναι εντελως διαφορετικο...αν κ μαλλον θα κανουμε ενα αλλο που σας ειπα!

Ωχ νομιζω με πιανει παλι :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...