Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Χαχαχαχα αργυρώ τέλεια καιβτα δυο.

εγω πιάστηκα με δουλειές, μπροστά πίσω μπλκονι, ξέθαψαν κάποια πράγματα απο ντουλάπα και πεταω μπουγάδα με παπούτσια καλοκαιρινά (τι βρώμα!!! 2 πλυσεις έκανα!! )

βρήκα κατι φωτο τον Κ και εμένα απο 11 χρονια πριν!!! Τι καλά που είμασταν και τι ....νέοι!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο γεροντάκια τώρα ε? :roll::roll::lol::lol:

σήμερα θα κάνω την συνταγή της συμπεθέρας μου: Γύρος κοτόπουλο!!! ;):D

πάω και εγώ να πετάξω τίποτα απο το δωμάτιο της Ρ. :lol::lol:

χθες είδε την αλλαγή στο δωμάτιο του Λ. και μου είπε "έλα να κάνεις και το δικό μου, θέλω η ντουλάπα να πάει εδώ (εκέι που είναι το κρεβάτι της) και το κρεβάτι εδώ (εκεί που είναι η ντουλάπα), να το κάνουμε τώρα"!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μόνο που αυτή η αλλαγή δεν γίνεται!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν.. να σας πω και για το μπαλέτο να μην αγωνιάτε 8-)8-)8-):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μπαίνει πρώτα η Φ μαζί με ένα κοριτσάκι ακόμη, μπαίνοντας λοιπόν άρχισε το μπίρι μπίρι, κάνανε 45 λεπτά και ξετρελάθηκε, της άρεσε πολύ. Εγώ με την Ι είμασταν απ'έξω και περιμέναμε να τελειώσει η Φ να αρχίσει η Ι. Η Ι συνέχεια έλεγε "θέλω κι εγώ..εγώ πότε θα χορέψω???" :roll::roll::roll:

Βγαίνει η Φ μέσα στη χαρά και η δασκάλα βάζει τα 3 κοριτσάκια που είναι στο τμήμα μαζί με την Ι για να μπούνε για τον χορό.. Από πίσω τσουπ και η Φ :D:D:D ήθελε να ξανακάνει..Της εξήγησα ότι τέλειωσε το τμήμα της και τώρα είναι η σειρά της Ι..Πολύ που κατάλαβε :|:| Λέει η δασκάλα ας μπει και η Φ να βλεπει δεν πειράζει.

Κάνουνε λοιπόν άλλα 45 λεπτά βγαίνουν κατενθουσιασμένες :D:D:D:D πίνουν νερό και η Φ λέει "μαμά πάμε τώρα στο 2ο μπαλέτο που πήγαμε να δοκιμάσω κι εκεί" :o:o:o:lol::lol::lol:

Εν τω μεταξύ εγώ περιμένω 2 ώρες να τελειώσουν..θα πάρω βιβλία μαζί ;)

Ο Γ λέει να πάνε (καμαρώνει η ψωνάρα)

Θα ξαναπάμε και Παρασκευή... Βασικά η επιλογή είναι δική μου (των γονιών), αν δλδ δω ότι δεν μπορούμε να τις στείλουμε οκ μπορώ να τις ξεγελάσω νομίζω... :?

Σίσσυ όταν λες δημόσια μπορώ να πω ότι θα τα βρω από το δάνειο..Δλδ ιδιωτικα τι θα μου πεις??? :o Τι έχεις αποφασίσει να κάνεις για να βρεις τα λεφτά??? Πες :mrgreen::mrgreen: Ο Γ μου λέει να βγω φανάρια :x

Α η Φ πάλι δεν ήθελε να πάει σχολείο σήμερα αλλά οκ πήγαμε έκατσα μαζί της λίγο, σταμάτησε κι έφυγα...

Η δασκάλα της Ι μου είπε ότι η Ι είναι πολύ συνεσταλμένη κι ευαίσθητη, όσο για τη Φ να μην τη φοβάμαι καθόλου γιατί εκδηλώνεται αμέσως. Μόλις θυμώσει σφίγγεται, κοκκινίζει και τα πετάει όλα κάτω :| (λες και δεν το ξερα) Η Ι είναι άλλο παιδί :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε συσκευες που τις έχετε χρονια? Πχ εγω έχω τον καλό μου μοναδικό μου βραστηρα που τον έχω απο το 2001 και την σκούπα μου απο το 2002! Τα αγαπάω και αν μου χαλάσουν θα είναι σαν να χάνω κατι μοναδικό .....την σκούπα μου την υπερλατρευω γιατι έχει τον μηχανισμό στο κοντάρι και είναι τέλειο!! Δεν σκηβω να πατάω κουμπιά κιι να αυξομιωνω την ένταση ολα τα κανει το δαχτυλάκι μου! Και ο βραδτηρας μου έχει κουμπί για επιλογή πόσο ζεστό νερό (όσοι έχω δει δεν έχουν) αι αν και έχει ψιλοσπασμενο καπάκι πια (να είναι καλά η πεθερά) και έχει κιτρινίσει το άσπρο του χρωματακι δεν φαντάζομαι να ζεστενω αλλού νερό παρά μόνο σε αυτον ......οκ αφού έκανα την ερωτική μου εξωμολογηση για τις συσκευες μου πάω να συνεχεισω ......χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μπαμπάς μου πιστολάκι μαλλιών στα 35 χρόνια και δεν το αποχωρίζεται ποτέ! :)

ξέρετε αυτά τα παλιά με τα στρόγγυλα στο πλάι

κοίτα τα δικά μας όλα σχεδόν από το 2003 είναι..θεωρούνται παλιά???

:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε τι γελιο εχετε ωρες ωρες...

τις υπολοιπες ειστε λιγο βαρετες βεβαια! :P:P:P:P:P:P αστειακι μωρε ,πως κανετε ετσι? 8-)

Γειααααα σας γαιδουρια καλαβρίας!!!!! =))=))=))=))=)):((:((:((:((

Το hot θεμα που θελω να συμμετασχω ειναι αυτο με τις συσκευες!!!!Αφρο σημερα ζωγραφισες! :D:D:D

Νατασουλα μου περαστικα σας κουκλα μου! :-*

Βικυ η ΜΙ τι λεει με την αλλεργια?

δε θυμαμαι και πολλα...σας διαβαζω αποσπασματικα...μμμμμ....δεν ειναι αυτη η σωστη λεξη γμτ...πως το λετε εσεις εδω στην ελλαδα? :lol::P Η γλωσσα μου εχει λυθει αρκετα με τα αγγλικα κ θελω να μιλαω συνεχεια...ειναι ομως λιγακι σπαστικο για τους αλλους γι'αυτο μιλαω μονο με 2 φιλους!shit high and wait και τετοια! :lol::lol:

Χρυσουλαααααα...αααααχ Χρυσουλα!!!!Αναστασια που του χρειαζεται του Ο :P !και της πεθερας!!!!Να δεις τι σχεσαρα εχω εγω με την πεθερα(γιατι για τον αντρα μου...ξερετε!λατρευομαστε! :lol::lol::lol: )

Ζωουλα σαββατο εχει παρειστικο κοπροσκυλιασμα!!!! :D:D:D:D:D;);););) θα σου τηλ τις επομενες μερες!!!Εβαλα κ καρτα στο whats up!Θα γινει χαμοοος! :P:P

Αργυρω δεν ειναι σουπερ ανανεωση να αλλαζεις τα επιπλα θεση?! :D Κ εγω θα το κανω!

Σημερα κατεβασα κουρτινες κ καθαρισα κ τα παραθυρα!Οτι να'ναι σειρα για γενικη! :P

Λοιπον!Για το hot θεμα εχω να συνδραμω με αυτα: :P

Μεχρι περσυ ειχα κεριερα(αυτη που λιωνεις το κερι μεσα) απο 16 χρ.πριν απο εμενα την ειχε μια θεια μου καμια 10ρια χρ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω ενα μπρικι...οκ δεν ειναι συσκευη αλλα το λατρευω κ αν το χασω θα πεσω να πεθανω :lol: ...το εχω προικα απο την προικα της πεθερας!!!!Θα το παρω μαζι μου αν φυγω! 8-)8-)8-)8-)

Μαρια =))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Να'στε καλα ρε σκατουλες!!!γελασα παλι!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασιαααα..βρηκα τι δωρο θα μου κανεις στα γεννεθλεια...μα το μπρικι φυσικα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγω εχω καταλαβει πως τελικα τα παλαι ( προ 2000) πραγματα ειναι γερα και αξιοπιστα..

τωρα θυμηθηκα πως η μαμα μου εχειε να σιδερο τεφαλ εδω και 10 χρονια περιπου

Αστο τασια..δεν εχει νοημα να το πολυσυζηταμε αστο καλη μου...

ας εχουν χαρι που ο Ο ειναι αυτος που ειναι...

εντομεταξη..αχ παιδια ...ρε σεις..ειναι και οι δικοι σας αντρες ετσι...παραφιλολογια μπλα μπλα..και μια αποφαση δε λεει να παρει...

τελικα αποφασησα χτες να παει ο Χ στους μικρους εξερευνητες τρεις μερες να δουμε...να δουμε και πως θα παει η διαδρομη με τα ποδια και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κορίτσια ναι να τα έχετε χρονια αλλα να τα αγαπάτε και να μην θέλετε ποτέ κατι άλλο!!! Αυτο λέω ....πχ πιστολάκι θα άλλαζα άνετα και ας το έχω 7 χρονι (είχα και πριν άλα 2 αλλα καικαν!!)

Μόνο η αναστασία με έπιασε! Μα για ενα μπρίκι!!?? Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιστολακι δεν το αλλαζω καλε..με την καμια κυβερνιση....

πραγματικα δεν το αλλαζω...

αλλα μπααα..αλλη συσκευη..

καλα ο πορτοκαλοστιφτης ειναι δωρο της συγχορεμενης της θειας μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!Ioουλια αν διαβαζεις....Η αννυ με εεχει πρηξει με τον φιλο της το

Γιωργο...Πραγματικο πρηξιμο!Και ξερω πως εννοει τον δικο σου γιωργο γιατι μου λεει για "χθες"(ολο το παρελθον το ονομαζουμε χθες) που ανεβηκανε μαζι στο στρωμα κ τους κρατουσε η μαμα του Γ!

Θελει σαν τρελλη να ερθουμε...μου λεει πως αλλιως ο Γ θα κλαιει και πως του εχει λειψει....

Της λεω πως η μανουλα του δουλευει κ σχολαει αργα απο τη δουλεια κ

εκεινη απανταει πως θα τρεξεις γρηηηηηγορα γρηηηηηγορα και θα προλαβεις να ερθεις!

Της λεω "ασε καλυτερα κοριτσακι μου...ποιος ξερει τι ζημια θα κανει παλι στο αυτοκινητο αν τρεξει γρηγορα" :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol: πλακιτσα λεμε!!!! 8-)

Τελοσπαντων η Α θελει να δει τον Γιωργο και εγω -τι να κανω η δολια μανα- θα κανω την καρδια μου πετρα κ θα πιω καφε μαζι σου....κανονισε το χωρις μα και μου!Την επομενη βδ την τριτη ή την πεμπτη το απογευμα θα ερθουμε....τελος! :D:P

Α!Αφρο φυσικα σε πιανω!!!Τα κολληματα μας ειναι ιερα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο ευκολοτερος και μακροπροθεσμα αποδοτικοτερος ειναι να τονκανεις με σοδα φαγητου και ξυδι και ενα πολυ μαλακο σιρματακι.

Και φυσικα να μαγειρευεις σε γαστρα....

εγω το κανω με μειγμα σοδα-ξυδι μετα παο καθε μαγειρεμε οσο ειναι ακομα νωποι οι λεκεδες και ειναι παντα καθαρος...

αλλα αν θα ξαναγωραζα κουζινα..θα επαιρνα μια με πυρολυση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Τι κάνετε;;;;Εγώ νυστάζω.... i-)i-)i-)i-)

Καλά τι λέτε ρε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δεν έχω κανένα συναισθηματικό δέσιμο με τίποτα.... :?:?:?:? Δε με ενδιαφέρει....Ακούω κατι τέτοια και μου σηκώνεται η τρίχα..Καλά όχι για τα δικά σας..Με τα δικά σας γελάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αντίστοιχα.... :roll::roll::roll:

Νατασούλα χαίρομαι που δεν είναι κάτι σοβαρό, αν καταλαβα καλά, με την Ελενα..Θα το παρακολουθειτε και όλα θα πάνε καλά... :x:x:x Για το Μιχαλάκη όμως.... :(:(:(:( Κρίμα μωρέ τον μικρούλη....Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην έχει πάθει τίποτα... :x:x:x Πες μου όμως πως αντέδρασες εσύ;;;Πως τιμώρησαν το παιδί που τον χτύπησε;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Στάσα δε υπάρχεις...Εσυ και τα αγγλικά σου... :lol::lol::lol::lol:

Τζούλια θέλω να σε ρωτήσω για την κυστική..Για χωρέμειο...Θέλω να κάνω κι εγώ εξέταση...Πάω εκεί και την κάνω;;;Πληρώνω;;;;Τι γίνεται;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα θα πάτε τελικά στο δημόσιο;;;Για ωράριο τι σου είπαν;;; :roll::roll::roll::roll:

Βίκυ η Μ-Ι πάει σχολείο;;;Έχει θέμα με την προσαρμογή της;;;Κλαίει;;;; :?:?:? Εσύ με δουλειά πως πας;;; :roll::roll:

Μαράκι τέεεελεια που τους άρεσε τον μπαλέτο..Αν μπορείς, στειλ'τες... ;););););)

Λενάκι εσύ έχεις ουρολοίμωξη;;;Η κανένα από τα παιδια;;Δεν κατάλαβα.... :roll::roll::roll: Περαστικά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θου τι νεα μαρη;;;;

Η Νατάσα που είναι;;;; :roll::roll::roll:

Η μαϊμου;;;Την έχω χάσει εντελώς την συμπεθέρα... :(:(:(:(:(:(

Αρτζι κι εμένα μου αρέσουν οι αλλαγές σε έπιπλα κλπ... :D:D:D:D

Α Χρύσα μια παπαρια και μισή είναι η πυρόλυση....Τπτ δεν κανει.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σοβαρα;;;..δενκανει ντιπ;;;;

ελα ρε..εγω το ειχα για φοβερο κολπο...

η Ελενα ειχε ουρολοιμωξη..οχι καποιοα πο τα παιδια..ευτυχως...

ο Χ θα παει τρεις μερες δοκιμαστηκα στο δημοσιο..να δουμε κυριως εανθα αντεξει να τον παιρνει ο πεθερος...και αναλογα θα πραξουμε..

Πως τα πας εσυ;;;..εκτος απο τη νυστα;;..εκλεισες ραντευουν για αυχενικη;;;;

Τιθα κανει ςτελικα με τη Γεννα;;;που θα γεννησεις;;;..η Ολιβ αλαξε γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: kalöe eöi9.....καλέ είναι δυνατόν να έχετε συναισθηματικό δέσιμο με συσκευές? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

επανέρχομαι στο θέμα "ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ" :roll::roll::roll::roll:

δεν βρήκα, πήγα σε ένα μαγαζί που έχει φυτικά προϊόντα και έχει καροτοέλαιο....και έφυγα και από πίσω ακούω "χάλο, χάλο", έτρεχε η υπάλληλος να μου πει ότι βρήκε κάτι της Weleda που έχει αμυγδαλέλαιο μέσα :lol::lol::lol::lol::lol: και μου έδωσε δειγματάκι!!!! ;)

αχ δεν θα γίνω ποτέ θεά!!! :(:roll::roll::roll::roll:

αναστ. ναι πολύ μεγάλη ανανέωση να αλλάζεις την διαρύθμιση του σπιτιού.....λίγα πράγμτα έκανα στο δωμάτιο του Λ. και κάθε λίγο και λιγάκι πάω και το θαυμάζω!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Αργυρω..εχεισ ε ολα τα φαρμακεια εδω...εχει και της Απιβιτα και του Κορε..και σε ολα τα Ελληνικα φαρμακευτηκα e-shop. αποκλειετε να μη βρισιεις,..

αν δε βρισκεις ρε..θα παρω και θα σου στειλω..

εμενα μου αρεσε πολυ του κορε...ειναι και σ εμπουκαλακι με δοσομετρητη...

ανκαι δεν τον πολυσμπαθρω σαν εταιρια και προτιμω της απιβιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάτι νεύρα....... :twisted::twisted::twisted::twisted: Μου είπε τώρα μια συνάδελφος ότι κάτι τσουλάκια εδώ στη δουλεια που όλη την ώρα κωλοτρίβονται στους διευθυντές, με σχολιάζουν για την εγκυμοσύνη μου...Και λένε ότι έμεινα πάλι έγκυος για να μη χάσω τη δουλειά μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλόοοοοο.......;;;;Θα τις γαμήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...