Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα πορεία και απεργία και από αύριο κανονικά στις δουλίτσες μας, τη ζωούλα μας 8-)8-)8-) και δε βαριέσαι...

;)8-) Eχεις τοοοοσο δικιο! :(

Φραν εγώ Λάος και γενικά σε τριτοκοσμικές χώρες δεν πάω με την καμία, φοβάμαι :roll: αμα είναι για τριτοκοσμική κάθομαι και στην Ελλάδα ρε :mrgreen:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Αχ Αργυρω αυτες οι ασπρες τριχες... :(:( Εγω τα εβαψα 16αυγ κ τωρα φυσικα ειναι χαλια...πρεπει αμεσα να κλεισω ραντεβου αλλα δεν εχω λεφτα... :? Θα βγαλω μονοευρα απο τον κουμπαρα της Α! :lol::lol::lol::P:P:P

Βικυ δυστυχως δεν εχει σχεση παντα η ηλικια με τις τριχες!Απο 17 χρ ειχα!

Φραν ρε συ αν κρατιεμαι καλα σε 15 χρ δε χρειαζεται να επεμβει η κορη μου! :P:P:P:P:lol::lol::lol: Σιγα...26 χρ τον περναω! =))=))8-}8-}8-}

Παντως φανταζομαι πως θα περνουσαμε σουπερ!Θα μου γνωριζες τον κοσμο! ;):D:D Κ εγω...ολο κ κατι θα ειχα να σου γνωρισω! :P:lol::lol::lol:

Ιουλια περαστικα σου!(κ η Α ειχε μυξουλες λιγες)Μην κανεις δουλειες βρε!χαλαρωσε λιγακι...Αλλιως τραβα στην πορεια! 8-) Πιο χαλαρη θα εισαι εκει...αλλωστε εχει πολυ ζεστη!

Εννοοεις πως οι συμμαθητες μου θα λενε "πωπω ηρθε μια γρια στο τμημα μας"??? :lol::evil:

Αυτο που ξερω κοριτσια ειναι πως το χαμογελο κ η ευγενεια ανοιγει καθε ηλικιας "πορτες"!!!Φοβομουν λιγακι απο πριν την αντιδραση εφηβων αλλα...Ολα καλα!!

Αργυ η δασκαλα μου ειναι αγγλιδα! ;) Επισης..εβλεπα γκρευς ανατομυ με αγγλικους υποτιτλους!Καλα οταν μιλουσαν για ιατρικα δεν καταλαβαινα χριστο! :lol::P Θα μιλαω αγγλικα με 2-3 φιλους μου! :D

Ελενα το ρινοκερακι ειναι αγαπημενο μας!!!

Στην Αννυ αρεσε πολυ το "ο κροκοδειλος που πηγε στον οδοντογιατρο"!Μιλαμε τρελλο κολλημα!

Επισης η χωρα χωρις γατες μου αρεσε...ειναι κ λιγο πιο μικο το κειμενο κ δε με πολυκουραζει!

Ρε κοριτσια εκανα παρασκευη παραγγελια εφαρμ κ ακομα τιποτα! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εκανα παρασκευη παραγγελια εφαρμ κ ακομα τιποτα! :?

what???? :o:shock::shock::shock: Μόλις έκανα κι εγώ τη δική μου!

Με κούριερ και αντικαταβολή. Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει,τελειωσα..δεν εκανα κ γενικη..

τωρα θα καθησω ως τις 2 παρα που θα παω να παρω τον γιωργο..αλλα ειλικρινα..δεν ξερω τί να κάνω :roll::roll:

κ εγω 31 ειμαι..αλλα δεν εχω ασπρες..οταν τουλ.βγαινει η ριζα δε βλεπω πουθενα ασπρες..

κ εγω δε τα βαφω τακτικα..ανα 3μηνο,4μηνο..κ συνηθως φωναζει η μαμα μου,οποτε αναγκαζομαι κ γινομαι ανθρωπος!τωρα με εχει φει οτι πρεπει να κουρευτω..ο.κ. εχει δικιο..2 χρονια δε τα εχω κοψει..ραπουνζελ θα γινω..κ ειναι να κοπουν κ οι αφελειες μπροστα..τεσπα..θα πάαααααααααααααααααω 8-)8-)8-)8-) απο εβδομαδα ;)

βικυ ειδα φωτο στο φεις κ επαθα πλακα! :shock::shock::o:o

επειδη συνηθισα που εγραφες για την περιοχη σας με τα γυφτακια κ ελεγες κ οτι η μ.ι. ειναι μελαχρινουλα..ε..ειχα κανει τον χαζοσυνειρμο οτι κ εσυ μελαχροινη θα εισαι!κ σε ειδα θεα καταξανθη στις φωτο!φτου φτου! :):):):):):)

μαρια ετσι ειναι..απο αυριο σα να μην τρεχει τιποτα..

μα ειλικρινα..απορω..

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ να ταρακουνηθει το συστημα;;;;;;;;;;;;;;;;;;μα γιατι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Με μια μερα κ με δυο τιποτα μα τιποτα δε γινεται...

αναστασια εννοουσα κατι σε"ηρθε μια..γκομεναρα-κατι αλλο πιο προστυχο θα ελεγα,αλλα μας διαβαζουν!"κ τα σχετικα! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

μπα σε καλο σου,το αρνητικο σκεφτηκες αμεσως;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δεν πας καλα! :geek::geek::geek:

ναι εχουμε ζεστη πολλη...αλλα στην πορεια αν κατεβω,θα εχει περπατημα κ λεωφορεια κ στανταρ θα πανεμετα για καφε..ε αν λειπω ολη μερα,το βραδυ θα σερνομαι παλι κ το πρωι μπορει ν ιεμαι σε κακο χαλι..το περασα περσι..ελπιζω οχι κ φετος :roll:

εγω απο το φαρμασιεξπερτ ειμαι υπερευχαριστημενη!σε 2 μερες,μια φορα κ την επομένη,ηταν εδω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε και εγω λευκα απο τα 15 ...απλα τωρα εχει παραγινει ...ειναι σχεδον ολα!

ας ειναι καλα οι βαφες!

Ιουλια...τα μαλλια μου ειναι καστανα σκουρα...το δερμα μου λευκο...

αλλα ειπαμε οι βαφες κανουν θαυματα...το καλυτερο μου ηταν το κοκκινο....αλλα με τοσα λευκα που εχω δεν λεει...(εχω περασει απο ολα τα χρωμματα)

η Μ-Ι καθως και ο Π. ειναι για την περιοχη...μελαχροινοι!

εγω και ο μπεμπης ξεχωριζουμε!

θενκς ;)

βαριεμαι...δεν εχω ορεξη για τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι αλλά γιατί δε χρησιμοποιείς αντικαταβολή να είσαι σίγουρη?

Κανε τους ένα τηλ και ρώτα

Εγώ τους είχα πάρει μια φορά να ρωτήσω αν έχουν κάποια προϊόντα διαθέσιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιακι μου 4 αγορακια στην ταξη το ενα 13(δεν σας το ειχα αναφερει για να μη μεδουλεψετε που θα μπορουσε να ειναι γιος μου! :lol::lol::lol: ) κ 3 ειναι15!Μαλλον σαν γρια με κοιταζουν! :lol::lol::lol::lol:

Μωρη η μανα σου σου λεει ποτε εισαι χαλια για να πας να φτιαχτεις?! :lol::lol::lol::lol: Τι χαμενο εισαι!!!Κοψε το λωροοοοοοοοο!!!!!!!!

Βικυ :lol::lol::lol::lol: για τα γυφτακια(τον αντρα κ την κορη!!!)

Μαρια αντικαταβολη πρεπει να εχεις λεφτα!Εγω ειχα μονο καρτα κ καθαρο κουτελο! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. :|

Σημερα δεν αισθανομαι καθόλου καλά.

Και πώς να αισθάνομαι δλδ;; Αφου κοιμήθηκα, λέμε τώρα, στον καναπέ.

Ήρθε η μικρη στο κρεβάτι μας, δεν έφταιγε το παιδί, το ξυπνησαμε με την γλωσσοδιαρροια του Π. :twisted: που κάθε φορά που τον πιάνει, πρέπει να λύνουμε όλα μας τα προβλήματα στο κρεβάτι! :twisted: Και όχι με τον διασκεδαστικό τρόπο!! :geek:

Μετά ο κύριος κοιμήθηκε και όταν του είπα να πάει την μικρή στο δωματιο της, μου είπε "τώρα γιατί με ξύπνησες ρε μωρό";;; :twisted::twisted::twisted: Καλα μιλάμε μου ήρθε να τον πνιξω με το μαξιλάρι!!

Απεργία σήμερα και αν και η δασκάλα της Χ δεν απεργεί, μας παρακάλεσε όποιος δεν έχει σοβαρό πρόβλημα να μην στείλει το παιδί του στο σχολείο γιατί θα είναι πολύ λίγο το προσωπικό και χωρίς φαγητό.

Την κράτησα λοιπον σπιτι την Χ, αλλά το έχω μετανιώσει... θέλει να παίξει και εγω δεν είμαι σε θέση να σηκώσω το κεφάλι μου, της φώναξα κιολας... σκατά!!! :oops::oops::oops:

Τώρα θέλω να πάω να ξαπλώσω... μα γιατι νιώθω τόσο χάλια;;;

Έχω να μαγειρεψω και φακές και να βάλω μία σκούπα, αλλά δεν κάνω τπτ άλλο! Ουτε καν το άπλυτο μαλκόνι μου!

Έρη σε είδα στον ύπνο μου, Φραγκίσκα και σένα αλλά δε θυμάμαι πως.

Γενικά τελευταίως μια κοσμοσυρροή υπάρχει στον ύπνο μου... :roll:

Ελενα πανε ρε στον γιατρό! οτε δεν ξέρεις με την ουρολοιμωξη. Κάνε μια καλλιέργεια καλού κακού! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι η μαμα μου λεει ποτε να παω να φτιαχτω..γιατι απλουστατα..στα δικα μου ματακια..

ειμαι πάντα θεά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε ακου που σου λεω..ετσι,οπως λεω εγω! ;) ,σκεφτονται οι συμμαθητες σου!!καααααααααααααααααααατι ξερω κ σου λεω!! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

η φαντασιωση τους θα εισαι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σισσακι λες κ ο δικος μας παιδικος να μην εχει φαγητο σημερα; :o:o

ευτυχως μαγειρεψα..

ειναι λογικο να αισθανεσαι ετσι..χελόοοοοοοοοοοοοοοου!!εισαι εγκυος! :D:D:D

για πες..σαν τί θεματα καλε λυνατε βραδιατικα στο κρεβατι κ ξυπνησατε κ το παιδι;;;εννοεις οτι κοιμοταν μαζι σας κ ξυπνησε ή οτι ακουγοσασταν στο δωματιο της;;;;;;;;;;;;;;;

ξερω ξεεεερω!!ειμαι κουτσομπολιτσα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

επισης..αναστασια!αυτος ειναι πλεον ο λογος που ψωνιζω απο φετος σχεδον παντα με πιστωτικη!!

εχθες πηρα αρκετα απο τα h m για τον γιωργο κ επεται συνεχεια! :D:D

να πληρωσω πρωτα αυτη τη δοση της καρτας κ μετα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Αναστασία μπορείς να παραγγείλεις με αντικαταβολή και όταν έρθει ο κούριερ να κρυφτείς, να μην απαντάς στα τηλ, να βάλεις κάποιον να απαντήσει και να πει ότι πέθανες κι ένα σωρό άλλες δικαιολογίες...

αν δεν πληρώσεις τελικά και την κάρτα όμως θα σε κυνηγάει η τράπεζα και άντε να κρυφτείς από αυτούς :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι η μαμα μου λεει ποτε να παω να φτιαχτω..γιατι απλουστατα..στα δικα μου ματακια..

ειμαι πάντα θεά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε ακου που σου λεω..ετσι,οπως λεω εγω! ;) ,σκεφτονται οι συμμαθητες σου!!καααααααααααααααααααατι ξερω κ σου λεω!! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

η φαντασιωση τους θα εισαι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σισσακι λες κ ο δικος μας παιδικος να μην εχει φαγητο σημερα; :o:o

ευτυχως μαγειρεψα..

ειναι λογικο να αισθανεσαι ετσι..χελόοοοοοοοοοοοοοοου!!εισαι εγκυος! :D:D:D

για πες..σαν τί θεματα καλε λυνατε βραδιατικα στο κρεβατι κ ξυπνησατε κ το παιδι;;;εννοεις οτι κοιμοταν μαζι σας κ ξυπνησε ή οτι ακουγοσασταν στο δωματιο της;;;;;;;;;;;;;;;

ξερω ξεεεερω!!ειμαι κουτσομπολιτσα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

επισης..αναστασια!αυτος ειναι πλεον ο λογος που ψωνιζω απο φετος σχεδον παντα με πιστωτικη!!

εχθες πηρα αρκετα απο τα h m για τον γιωργο κ επεται συνεχεια! :D:D

να πληρωσω πρωτα αυτη τη δοση της καρτας κ μετα! ;)

σε αυτό το μήνυμα είχα deza-vu!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: τρελλες Μαρια κ Ιουλια!!!!

Ο λογ της καρτας παει στη λογιστρια του Α! :lol::lol::lol:;)

Ιουλια ααααλλο να εισαι η καθηγητρια τους κ αλλο συμμαθητρια!Επιμενω!Τη φαντασιωση της καθηγητριας την εχουν ολα τα αγορακια ακομα κ αν ειναι παππουδες!!! :lol::P

Α κ εγω ψωνισα απο h&m χθες!Νομιζω ειμαστε σε καλο δρομο για το χειμωνα!Της πηρα κ κατι πιτζαμακια με τη στρουμφιτα μπαλαρινα κ εβγαλε μια κραυγη ενθουσιασμου!!! :D:D:D:D

Σισσυ ευχαριστουμε για την ενημερωση! :lol::P:P:P Τιποτα spicy δε μας λες!μονο για την κρεβατομουρμουρα του Π! 8-)

Παω να συνεχισω το διαβασμα!Ευτυχως μαγειρευω αποβραδις για την Α!(τελικα με βολευει!)

Φακες κ εμεις!3 λεπτα στη χυτρα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα! Καλά στο κέντρο γίνεται χαμός!! Περάσαμε το πρωί και είδα οτι ενστολο υπάρχει!!!

πήγα στο ΝΝΑ για το δόντιπού ειχε φύγει το σφραγισμα ....ναι ναι τωρα πήγα .....πρέπει να κάνω και έναν καθαρισμο .....τελικά το δοντακι μου θέλει θήκη!!! Δεν κάνουν εκει θήκες μου το έκλεισε με ενα πρόχειρο σφραγισμα και πρέπει να το δω .....

Πήγα τζαμπο πήρα το δώρο του μανώλη για τοβσαββατο, ενα παιχνίδι με τον μπάζα για πλαστελινες.

Βυκη δεν ζωγαφισα τιποτα ...με ενα καπάκι έκανα τα πλαίσια και έκοψα απο το περιοδικό την πέπα και έβαλα και ενα δρακακι που μου έμεινε απο την βαπτιση οτι μπαίνει στο σχολικό να πάει σχολείο (είναι ο μανώλης το δρακακι)

αργυρώ το σκευτηκα αυτο που ειπαις αλλα αργά, είχα χρωματίσει πρώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία δεν έχω χύτρα (από άποψη :mrgreen: ), άρα μια ώρα στην κατσαρόλα!

Ιουλιάκι μου θα σου απαντήσω με ειλικρίνεια. ΔΕ θυμάμαι τί μου έλεγε, γιατί τον είχα γειώσει. Νύσταζα! :oops: Άρχισα να συμμετέχω στην συζήτηση όταν με τσίτωσε ΠΑΛΙ για το γνωστό κολλημα του με το φαγητο της μικρής.

Εχει θέμα ρε παιδί μου με το παιδί και το πόσο τρώει. Του είπα δυο λογάκια! :twisted:

Μετά με ξαγρύπνησε και αρχίσαμε να συζητάμε για το κόλλημά του με το ίντερνετ, εγω έχωνα, αυτός τσαντιζόταν (κλασσικά!) και μετά πάλι λέγαμε για το παιδί οτι έχει πέσει πάνω μου ο ρόλος της σκύλας και οτι όλη την ώρα πρέπει έγω να την μαλώνω και δεν μου αρεσει καθόλου.

Και μετά του τα έχωνα πάλι γιατι τις λιγοστές φορές που την έχει μαλώσει το κάνει για εντελώς λάθος λόγους! :mrgreen:

Δεν φταίω εγω. Αυτός άρχισε! :mrgreen::mrgreen: Δεν τσακωνόμασταν συζητούσαμε, αλλά όχι ψυθιριστά. όπως μιλάμε κανονικά με τις πορτες ανοιχτες. Ε δε θελει πολύ να ακουστούμε στο δίπλα δωμάτιο. :roll:

Αναστασί όπως καταλαβαίνεις το σπάισι έχει να μπει στην κρεβατοκάμαρα μας 33 εβδομάδες! :lol::lol::lol:

Αρα τι να σου πω καλέ; :mrgreen: Είμαστε το κλασσικο ανδρόγυνο που μιλάει μόνο για τα παιδιά του! Και κάτι άλλα δλδ που δεν τους έδωσα σημασία! :lol::lol::lol:

Αυτααααα!!

Κοιμηθηκα λίγο και είμαι κάπως καλύτερα! :D

Ηταν η αδερφη μου στην Θεσ/νικη κορίτσια γύρισε χθες και μου έφερε τριγωνα! :D:D:D:D πάω στη μανα μου να τα πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τί καλα!εδω ειστε! :D:D:D:D

πηγα πηρα τον γιωργο απο το σχολειο..ειμαι τοσο χαρουμενη! :D:D

οταν πηγα ,σταθηκα στην πορτα,δε με ειδε!καθοταν σε ενα τραπεζακι κ κολλουσε κατι πλαστελινες κ με κατι ειδικα μηχανηματακια εκοβε σχεδια..ηταν τοσο προσηλωμενος! :D:D

οταν με ειδε,ηρθε,με πηρε απο το χερι κ με πηγε σε μια μερια του τοιχου κ μου εδειχνε ολο ενθουσιασμο τί εκαναν σημερα!

ενα τεραστιο φυλλο κ μεσα ολα τα παιδακια με πινελα ειχαν κανει σχεδια κ τις παλαμιτσες τους!

ειχαν κανει κ αλλα κ τα ειχε κρεμασει με γαντζακια απο το ταβανι η δασκαλα τους!ηρθαν μετα κ τα αλλα παιδακια,κ ολα μαζι μου ελεγαν πώς ζωγραφισαν κ πώς εφτιαξαν αυτα τα φυλλα!μα ηταν ολα χαρουμενα! :D:D:D:D:D:D

σισσακι ευχαριστω για την αναλυτικη περιγραφη! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μπάι δε γουέι,εμεις ειχαμε μαγειρισσα σημερα στον παιδικο,κ ωωωωωωω,τί εκπληξη!φακες ειχαν! :lol::lol::lol::lol: τις οποιες εφαγε ολες! :shock::shock::shock:

να δω ποιος θα φαει τωρα τον μουσακα που εχω απο εχθες..

καλη χωνεψη μετα τα τριγωνα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αντε..μιληστε καλε!το παιδι μου παιζει με τα δεινοσαυρακια κ εχω χρονο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-)8-)

α!αφρο!τί ειναι το σαββατο;;;;;;;;; :roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουσακάααααααα;;;;; Ουάααααααου!!!! :lol::lol::lol: Αχ ρε Ιουλία είμαστε μακρια... :( αλλά δεν πειράζει θα φαω φασολάκια στη μάνα μου! :mrgreen:

Έγιναν οι φακές! Τέλειες τις έκανα πάλι! :D Αλλα δεν είχα καροτάκι να βαλω μέσα που μου αρέσει!

Ιουλία τζαμπα πήγε η χθεσινοβραδινη ενημέρωση!! Δε θα φάω ούτε μια μπουκια μουσακά!

Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και τρώω όλο λαχανικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραι που ξεκινησε η μερα μου και πως εξελιχθηκε...

η Μ-Ι ξυπνησε με κοκκινιλες στο προσωπο...στην πορεια αρχισε να πρηζεται... να βγαζει κοκκινιλες και στα ακρα....τηλ στην παιδιατρο...εντολη για παιδων...

τηλ στον Π. που ειναι στη δουλεια...δε το σηκωνει...

ξεκινω...βαζω εμπρος το αμαξι ...δεν επαιρνε...ο Π. χθες δεν αλλαξε την μπαταρια γιατι παρειγγειλε μια συγκεκριμενη να του φερουν...

τηλ ο Π. αρχιζω και τα χωνω...με ηρεμια μου λεει να βαλω μπρος με τα καλωδια ...δηλ να μου δωσει καποιος ρευμα....εεεεεεεε ας το προασπαθησω λεω....με το που συνδεα τα καλωδια εβγαζε σπιθες...τα παραταω...

περνω τι αμαξι της αδελφη μου...]παω παιδων...

περνω αμεσως...

ΑΛΕΡΓΙΑ....ενδοφλεφια κορτιζονη...

περναμε 1 ωρα με γκρινια ....γκρινια...γκρινια....

επιστρεφουμε σπιτι.....με αγωγη απο το στομα...και αν κανει οιδημα προσωπου ...σε εφημερευον νοσοκομειο...!

ειμα τοσο φορτισμενη...που θελω να ξεσπασω...που αλλου....στον Π. ο οποιος ....πως βγαινει παντα λαδι δεν ξερω...(μεταξυ μας , δεν εφταιγε)...αλλα ενοειται δεν το παραδεχομαι...χαχχαχαχ!

με ακουει στοικα...κα αφου με αφηνει φτανω σπιτι...μου στελνει μηνυμα ολο νοημα...."θα τα πουμε οταν ερθω"....

λεω να πεσω για υπνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αχαχαχαχαχαχα Βικυ και γω δεν έχω καλύτερο!!! όταν είναι στο μαγαζί και δεν μπορεί να μιλήσει, τότε αρχιζω και γω και λέω λεω λέω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε μέχρι να έρθει στο σπίτι το ξεχνάει! :lol::lol::lol::lol:

Αλεργια σε τι ρε; περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε Βικακι περαστικα....

Για τον αντρα σου...δικιο εχεις...το λεω ομως απλα για να μη νευριασεις εξτρα γτ πραγματι ηταν απλα γκαντεμια...σημερα να συμβει αυτο ενω χθς τα εφτυσε η μπαταρια...

Αργυ για τη δασκαλα το ειπα για τις αγγλικες εκφρασεις που ειπες πως μπορει να ειναι καθομιλουμενης! ;)

Ιουλια μια χαρα!!!ρε συ ζηλευω που μπαινεις ετσι χυμα μεσα στο σταθμο!Επισης που ο Γ στα λεει ολα κ χαιρεται!Εμενα με 1000 ζορια!Συνηθως το βραδυ εχει ορεξη να μου τα πει!

παρεμπιπτοντως προχθες μου ελεγε για ενα φιλο της που αρρωστησε...Σημερα η Α εχει περισσοτερες μυξες! :( καλη αρχη!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούλια τιποτα δεν είναι, άπλα τελειωνείδισε η ευδομαδα και ο πίνακας επιβραβευσης και αν πάει μέχρι τότε χωρις κλάματα θα πάρει δωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?βαριεμια να γραψω :oops::oops::oops:

αναστασια μονο 3 λεπτα στη χυτρα τις φακες? :shock::shock:

μυξες θα εχει ολο το χειμωνα

το μιτσακη που χαθηκε καλεεεε..διαβαζει ε?

βικυ που αλλεργια?αμαν ρε δε θα το ξεπερασει ποτε..

φρα εισαι πολλη δυνατη γυναικα ρε... 8-)8-)

ιουλια τελεια με το γιωργο..να σε παρω 25 κιλο αλευρι ε??ε?εΕ?ε?

σισσακι :lol::lol::lol::lol::lol: για το σταφυλι...χαχαχαχαχα

ελενα ρε αφου δουλευει 2-10 δε θα σαι ολη μερα μονο..πρωι θα ναι σπιτι ο Π..εγω τι να πω που απο της 8 μεχρι της 9 το λιγοτερο ειμαι μονη :cry: υπαρουν κ χειροτερααα

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • σε άλλα νέα κορίτσια η γυναικολόγος μου ακύρωσε το ραντεβού για α΄υριο 💔 της έτυχαν 2 γέννες εκτάκτως, και ακύρωσε όλα τα ραντεβού της για αύριο 🥲 Το θέμα είναι ότι μετά δεν η ίδια έχει ραντεβο΄υ μέχρι τις 2/07 που εγώ ούτως ή άλλως έχω την αυχενική στη 1/07.... δε ξέρω, κάπως στεναχωρέθηκα γιατί περίμενα πώς και πώς να πάω αύριο για την ηρεμία της ψυχής καταλαβαίνετε, αλλά απ την άλλη δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να πάω και σ αυτήν μετά την αυχενική. Πφφφφ  Στην αρχή είπα μήπως και πάω σε κάποιον άλλο έτσι για να πάρω την επιβεβαιώση, αλλά το πιο κοντινό ραντεβού είναι 25/06 που πάλι είναι πολύ κοντά στην αυχενική. Ο σύζυγος λέει να έχουμε εμπιστοσύνη και πίστη και η 1η Ιουλίου δεν είναι μακριά ούτως ή άλλως 😫 Να σκάσω μύτη στα επείγοντα;;;!! 🤪
    • Τί καλά @Raf123  Μεγαλώνουνε σιγά σιγά τα μικράκια
    • Στην Πορτογαλία μένω! είναι πολύ κοντά στον ελληνικό τρόπο ζωής, αν και πιστεύω ότι οι Ισπανοί τελικά είναι ακόμα πιο κοντά σε εμάς, ειδικά στους τρόπους διασκέδασης και μαγαζιών. Κέρκυρα ε; έχω πάει με γονείς όταν ήμουν 11 και δε θυμάμαι πολλά, αλλά πολύ καλή επιλογή! έχει πολύ ενδιαφέρον σαν νησί και αρκετά γραφικά τοπία 😍
    • @Elli13 συμφωνώ απόλυτα με την Θέτις! Όλα θα μας πάνε καλά γλυκιά μου!! Όλα θα μας πάνε καλά!! ❤️❤️❤️😘😘😘😘 Τι ώρα έχεις την αυχενική;;;
    • @Elli13μπράβο στη μαμά που ανέλαβε αμέσως δράση! Τώρα όσο για τα πεθερικά συμφωνώ Κ εγώ με τα κορίτσια... όσο μπορείτε από μακριά και να μην έχεις καμιά προσδοκία από αυτούς. Πιο εύκολο θα σου είναι!!  @Θέτις Κ.που μένεις?? Σε ποια χώρα? Να ζηλέψουμε λίγο...  Τώρα για το baby moon τι να πω ? Ωραία είναι κ η Κέρκυρα !!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...