Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Κορίτσια, καλησπέρα!!

Είμαι η Άννα κι έχω ένα αγοράκι 16 μηνών σχεδόν. Είμαστε με τον άντρα μου σρον δεύτερο μήνα άκαρπων προσπαθειών για δεύτερο παιδάκι καθώς σήμερα αδιαθέτησα. Σας διαβάζω αρκετό καιρό και θα ήθελα να γίνω κι εγώ μέλος της όμορφης παρέας σας!! Τι λέτε; Θα με δεχτείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! Να μπω και εγω στην παρεουλα σας???? Ειμαι η Αναστασια και περιμενω το δευτερο παιδακι μου!!! Το Μαρακι μου ειναι 2,5 χρονων και περιμενει πως και πως το αδερφακι της! Εχθές πηγαμε και ειδαμε το σπορακι μας και εχουμε ξανα ραντεβου στις 19 του μηνα για να ακουσουμε την καρδουλα μας να χτυπαει δυνατα!!!

Φιλακια σε ολες και ευχομαι να γινουν παρα πολλες οι γεμιστες κοιλιτσες!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! kalogeanna1 μου και stasa_mich μου καλως ηρθατε στην παρεουλα μας!!!!kalogeanna1 μου να σου ζησει το αγορακι σου και ευχομαι πολυ γρηγορα να πιασεις και το δευτερο παιδακι σου που τοσο επιθυμεις!!!stasa_mich μου και σε εσενα ευχομαι να σου ζησει το κοριτσακι σου και πολυ γρηγορα να χαρεις και το δευτερο!Εμενα με λενε Κάντυ και περιμενω το πρωτο μου παιδακι που ειναι αγορακι!!!Ειμαι 23 εβδομαδων και θα γεννησω στο Ιασω!!!Αυτα και απο εμενα..θα τα λεμε εδω συχνα!!!Φιλια πολλα και στις υπολοιπες!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντυ-Κάντυ συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Να δεις τι ωραία που είναι να είσαι αγορομάνα!! Με το καλό σου εύχομαι!!!!!! Stasa-mich να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το δεύτερο!!! Να έχετε και οι δύο αλλά και όλα τα κορίτσια τέλειες εγκυμοσύνες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας όρισες kalogeanna! είμαστε στον ίδιο αγώνα των προσπαθειών! μακάρι να έρθει σύντομα ο ... καρπός! εγώ όπως φαίνεται κ στο τίκερ μου γέννησα τον Φεβρουάριο του 2011 έναν γλυκό αγόραρο, που σήμερα μετρά 21 μήνες! κ τώρα λέω να πάω για την κόρη :lol: καλή συνέχεια κ επιτυχία στις προσπάθειες μας!

Καλώς ήρθες stasamich και με το καλό το δεύτερο μωράκι σου!

φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!! Έχουμε και θέλουμε τα ίδια!!! Γέννησα τον γιο μου τον Ιούλιο του 2011 και κάνουμε προσπάθειες για την κόρη :lol::lol: ... καλή μας επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα κοριτσια...καλωσοριζω με την σειρα μου την kalogeanna1 σου ευχομαι να σου ζησει ο παιδαρος και πολυ συντομα να αποκτησεις και το δευτερο μωρακι που επιθυμεις...και να ναι και κοριτσακι..

stasamich Καλως μας ηρθες και εσυ..να χαιρεσαι την κορουλα σου και καλη και τεληομηνη εγκυμοσυνη να εχεις...

Εγω ειναι η Binoula ειμαι 23 χρονων και περιμενω το πρωτο μου μωρακι..το αντρακι μου...ειμαι στην ιδια εβδομαδα με την καντυ μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!ειμαι πολυ χαρουμενη χθες πηγαμε γιατρο και μου φαινεται απιστευτο το ποσο μεγαλωσε!!ειναι 11 εκατοστα,ειναι μια χαρα,δε σταματησε να κουνιεται και να κλωτσαει..νευρικο απο τωρα..(πηρε και απο τους δυο) :P:P χιχι ολη την ωρα μπρος πισω σα να εκανε κουνια :)το θεμα ηταν οτι καθοταν μονο στο πλαι και δε μπορουσαμε να δουμε φυλο :roll: απο αυριο θα αρχισω ασβεστιο,μαγνησιο και σιδηρο και αυριο απογευμα στις 8μιση παω για αυχενικη,πιστευω να καθεται καλυτερα και να δουμε τι ειναι το νινι :D !!αχ παναγιτσα μου ας ειναι ολα καλα..εχω αγχος!βγαλαμε και ωραιες φωτο αλλα η πιο ωραια ειναι που μας χαιρετησε ρε κοριτσια :x:x:x:x:x:x:x απιστευτο!!kalogeanna μου καλως ηρθες στην πανεμορφη παρεουλα μας!!να σου ζησει το αγορακι σου και ευχομαι τον επομενο μηνα να τσακωσετε τη κορη!!stasamich καλως ηρθες και'συ στην παρεουλα μας και ευχομαι και σενα να τσακωσετε πολυ συντομα το σπορακι σας!!να σας φυσηξω λιγο να κολλησετε???φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυεγω ειμαι η μαριανθη,ειμαι 26 χρονων και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι,στη 13η εβδομαδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια για την εγκυοσυνη σου τανι τανι...ο θεος να ευλογει την κοιλιτσα σου...και εγω θελλλλλλλλλλλωωωωωωωωωωωωωω σνιφ σνιφ....να γινω μανουλα γαι δευτερη φορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! Βινούλα σου εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς το αντράκι σου! Maimouditsa εύχομαι και σε σενα με το καλό και μακάρι να δεις σήμερα το φύλο!! Φύσα κι άλλο!!!!!!!!!!!!!!! Ευάκι1234, εμείς είμαστε στην ίδια θέση......... Μακάρι να τα καταφέρουμε σύντομα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια για την εγκυοσυνη σου τανι τανι...ο θεος να ευλογει την κοιλιτσα σου...και εγω θελλλλλλλλλλλωωωωωωωωωωωωωω σνιφ σνιφ....να γινω μανουλα γαι δευτερη φορα.....

Καλως ηρθες στην παρεουλα μας EYAKI1234 μου και ευχομαι και εσυ με το καλο να ξαναγινεις συντομα μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία (stasa_mich), kalogeanna1 και Ευάκι!! Καλώς ήρθατε!!

Εγώ είμαι η Ευγενία, έχω έναν γιο που σε λίγες ημέρες θα γίνει 2 ετών και είμαι ήδη έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου, που ας είναι ότι θέλει...αν και όπως βλέπω την κοιλιά μου μάλλον αγορομάνα θα είμαι εγώ..πάλι σαν πύραυλος γίνεται! :lol::lol:

Αναστασία όλα καλά θα πάνε και θα δείτε καρδούλα να χτυπάει δυνατά πολύ πολύ σύντομα. Εγώ έχω το ραντεβού μου σήμερα με την αιματολόγο. Ελπίζω να μην με βρίζει ξανά και σε αυτή την εγκυμοσύνη. Στην προηγούμενη με έβριζε να μην βάζω κιλά αλλά εγώ τα κατάφερα τα 17!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησμεπρα κοριτσακια μου καιρο ειχα να μπω στην ομαδουλα μας!!τα λεμε απο αλλου και ξεχναω να μπω εδω..να καλωσορισω τα καινουργια μας κοριτσοπουλα!!με την αναστασια τα λεμε και στην ομαδουλα εγκυμοσυνης :D στις υπολοιπες να πω καλη επιτυχια και γρηγορα να μας πειτε ευχαροισταααα!!εγω ειμαι η χριστινα 3ο χρονων και μετα απο μια μεγαλη ατυχια που ειχα τον περασμενο απριλιο(στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον μπεμπουλη μου και αναγκαστικαμε να διακοψουμε στον 5ο μηνα....)ειμαι και παλι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι που παλι ειναι αγορακι(ειμαι αγορομανα τελικα!!)κιελπιζουμε ολα να μας πανε καλα αυτη τη φορα!!σε ολες μας βασικα για ολα τα νινακια του κοσμου!!!αυτααααα σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια για την εγκυοσυνη σου τανι τανι...ο θεος να ευλογει την κοιλιτσα σου...και εγω θελλλλλλλλλλλωωωωωωωωωωωωωω σνιφ σνιφ....να γινω μανουλα γαι δευτερη φορα.....

ευακι μου καλως ηρθες και πολυ συντομα ευχομαι να φουσκωσει για δευτερη φορα η κοιλιτσα σου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσαρες!!! Ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα και για τις ευχες σας!!! Σημερα ειμαι κομματια γιατι το αστερακι μου με αφησε αυπνη. Ειναι αρρωστουλα,βρογχιτιδα, και απο τον βηχα το καημενουλη δεν κοιμηθηκε σχεδο καθολου. Πηγαμε στο παιδιατρο σημερα και μας εδωσε ενα κοκτειλ :o:o απο σιροπια!!! Θα το ριξει εξω η μικρη μου!!! :lol::lol::lol: Μακαρι να γινει γρηγορα καλα το ψιχακη μου γιατι την λειπαμε. Ειναι πρωτη φορα που ειναι αρρωστουλα και μου εκατσε καπως! :?:?

Κατα τα αλλα μια χαρουλα. Οι ζαλαδες ειναι μονιμες πλεον...σαν να τις ειχα παντα ενα πραγμα :lol::lol::lol:

Ευγενια ακριβωσ στα ιδια και εγω 17 ειχα βαλει στη μικρη μου!!!! :oops::oops::oops:

maimouditsa ευχομαι α πανε ολα καλα σημερα στην αυχενικη και να δειτε και τι ειναι το σπορακι σας!! Περιμενουμε νεα!!!

Φιλακια στις κοιλιτσες σας και με το καλο να γεμισουν ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου καλως ηρθες και πολυ συντομα ευχομαι να φουσκωσει για δευτερη φορα η κοιλιτσα σου :x:x:x

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΕΡΗ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησμεπρα κοριτσακια μου καιρο ειχα να μπω στην ομαδουλα μας!!τα λεμε απο αλλου και ξεχναω να μπω εδω..να καλωσορισω τα καινουργια μας κοριτσοπουλα!!με την αναστασια τα λεμε και στην ομαδουλα εγκυμοσυνης :D στις υπολοιπες να πω καλη επιτυχια και γρηγορα να μας πειτε ευχαροισταααα!!εγω ειμαι η χριστινα 3ο χρονων και μετα απο μια μεγαλη ατυχια που ειχα τον περασμενο απριλιο(στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον μπεμπουλη μου και αναγκαστικαμε να διακοψουμε στον 5ο μηνα....)ειμαι και παλι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι που παλι ειναι αγορακι(ειμαι αγορομανα τελικα!!)κιελπιζουμε ολα να μας πανε καλα αυτη τη φορα!!σε ολες μας βασικα για ολα τα νινακια του κοσμου!!!αυτααααα σας φιλωωωωω

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ....ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.....ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΕΡΟ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσαρες!!! Ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα και για τις ευχες σας!!! Σημερα ειμαι κομματια γιατι το αστερακι μου με αφησε αυπνη. Ειναι αρρωστουλα,βρογχιτιδα, και απο τον βηχα το καημενουλη δεν κοιμηθηκε σχεδο καθολου. Πηγαμε στο παιδιατρο σημερα και μας εδωσε ενα κοκτειλ :o:o απο σιροπια!!! Θα το ριξει εξω η μικρη μου!!! :lol::lol::lol: Μακαρι να γινει γρηγορα καλα το ψιχακη μου γιατι την λειπαμε. Ειναι πρωτη φορα που ειναι αρρωστουλα και μου εκατσε καπως! :?:?

Κατα τα αλλα μια χαρουλα. Οι ζαλαδες ειναι μονιμες πλεον...σαν να τις ειχα παντα ενα πραγμα :lol::lol::lol:

Ευγενια ακριβωσ στα ιδια και εγω 17 ειχα βαλει στη μικρη μου!!!! :oops::oops::oops:

maimouditsa ευχομαι α πανε ολα καλα σημερα στην αυχενικη και να δειτε και τι ειναι το σπορακι σας!! Περιμενουμε νεα!!!

Φιλακια στις κοιλιτσες σας και με το καλο να γεμισουν ΟΛΕΣ!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Ευακι για τις ευχες σου , ειναι πολυ καλυτερα σημερα το κοριτσακι μου. Κοιμηθκε και καλα τη νυχτα...οπως και η μανουλα βεβαια!!!! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ξαναγεμισει και εσενα η κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε?ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D το νινακι μας ειναι σουπερ :x μας ειπε η γιατρος!!!!!164 χτυπους η καρδουλα μας,ολα τελεια και κλασικα κουνιοταν συνεχεια!!!ειναι λεει και λιγο μεγαλυτερο οποτε μαλλον νωριτερα εγινε η συλληψη (οπως το υποψιαζομουν φυσικα) και δε το δενουμε κομπο γιατι ακομα δε φαινεται κατι καθαρα αλλα μααααααααλλον ειναι κοριτσι :x:x:x:x:x:x:x θα δουμε σιγουρα σε 1 μηνα!!!!ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!αφου ειναι γερο.....αλλα μακαρι να ειναι οντως κοριτσακι :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαριάνθη μου!! Μπράβο μωράκι!! Να είσαστε πάντα καλά!!

Εμείς ηρεμία, περιμένω πως και πως να περάσει η μέρα να πάω σπιτάκι μου..ΣΚ επιτέλους μπροστά μας!

Εγώ από ύπνο δεν έχω παράπονο...Χθες έβαλα τον γιο μου για υπνο στις 10 και ξάπλωσα σε εναν καναπε στο δωματιο του. Με ξύπνησε ο άντρας μου μετά απο μια ώρα (είχαμε και επισκέπτη για να δουν την μπάλα). Μπήκα για μπανιο, έφτιαξα μαλλί, τους αποχαιρέτησα και ξανακοιμήθηκα μέχρι το πρωι...Τρελές υπνηλίες!!Ας κάνουν οτι θέλουν οι υπόλοιποι - εγώ υπνο και πάλι υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα!!!

Μαιμουδιτσα χαιρομαι για τα καλα σου νεα και σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να ειναι οντως κοριτσακι, αφου το θελεις τοσο πολυ!! Εγω παλι ελπιζω αυτη τη φορα να φερω ενα παλικαρακι!!!!

Ευγενια αντε βρε καλο ΣΚ και καλο υπνο..... :D:D Πολυ νυστα βρε παιδι μου...παντως καλα κανεις και δε χαλας τον υπνο σου για κανεναν...ο υπνος ειναι ιερο πραγμα κοριτσι μου!!! :P:P

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Stasa_mich χαίρομαι που το κοριτσάκι σου είναι καλύτερα!! Άντε να ξεκουραστείς κι εσύ λίγο!! Maimouditsa μπράβο για το μωράκι σου, τέλεια νέα!! Με το καλό!! Eugeniafrapa, κοιμήσου όσο μπορείς περισσότερο...κάνει καλό!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

τι μου κάνετε καλά? εμείς δόξα το Θεό μια χαρά είμαστε τώρα.

Περάσαμε οικογενειακώς μια γαστραντερίτιδα φοβερή, τι να σας λέω...βέβαια ευτυχώς δεν κράτησαν πολύ οι εμετοι κ οι τουαλέτες απλά σου αφήνει πολύ πόνο στο στομάχι. Δεν ξέρω, ίσως και λόγω εγκυμοσύνης πονούσα πάρα πολύ...αλλά τέλος καλό όλα καλά, τώρα μας περασε και ο μικρός και ο άντρας μου είμαστε καλά.

Χαίρομαι που διαβάζω ότι είστε καλά.

Μαιμουδίτσα και εμένα μάλλον για κορίτσι μου είπε αλλά να μην το δένω και κόμπο. Θα δείξει...μακάρι να έχουμε κοριτσάκια και πάνω από όλα γερά να είναι!!!

εύχομαι και στις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα, μέχρι τις γιορτές όλες εγκυούλες!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου και απο μενα...περαστικα κοννα μου σε ολη την οικογενεια σου...Εμεις σημερα ξυπνησαμε πρωι πηγαμε κεντρο πληρωσαμε λογαριασμους,καναμε βολτα στον ηλιο( αν και εκανε κρυο)λιγο ομως...καναμε τα ψωνια και περπατησαμε λιγο...χαζεψαμε και λιγο τα μαγαζια και ετσι περασε η μερα το μεσημερι μαγειρεψα μοσχαρακι κοκκινιστο με ρυζι και εκανα δουλειες στο σπιτι...κατα τ αλλα ο μπεμπης μας ειναι μια χαρα...με βαραει ολη την ωρα αλλα μ αρεσει πολυ...το πιο ομορφο συναισθημα...

ΑΑΑΑΑΑ ξεχασα σημερα εφαγα το πρωτο μου μελομακαρονο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...