Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραν :o:o:o:o μα να χανεται τοσο νερο!

Δεν ξερω αν θα την πηγαινω καθε μερα...αναλογως...Βασικα θα την παιρνω νωρις(1.30) οσο δεν δουλευω οποτε θα περναμε ολο το μεσημερι μαζι κ μετα 3 απογευματα θα πηγαινω γυμναστηριο...να δουμε ποτε θα ειναι κ το προφισιενσυ....θα με φανε οι δρομοι φετος γτ ο παιδικος ειναι σε ενα χωριο κ τα αγγλικα-γυμναστ σε αλλο σε αντιθετη κατευθυνση! :lol::lol::?:?:?

Μηπως να μετακομισεις σε βιλα κ εσυ για να εχεις χωρο για το παρτυ που θα γινει...τον μαιο? :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Εγω ελπιζω πως θα το παρω στα 31! :lol::lol::lol::lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...ξερω οτι σας εχω πρηξει με τον παιδικο..αλλα επιτελους καταφερα να μιλησω με την ιδιοκτητρια σημερα..και μαλλων το απογευμα, θα παω να τον δω απο κοντα

μιλαω φυσικα για τον Κηπο αγγελικης...

Οι οριστικες τιμες ειναι οι εξης 230 με το κλασσικο πρωινο -το οποιο ΔΕΝ θα τρωει...

και 260 με σιτηση κανονικη.

Ειναι ομως αυστηρα μεχρι 4 γιατι εχει και Β βαρδια

εχουν τελικα διαμορφωσει στο πισω μερος μια υποτιπωδη αυλη με 2 τσουληθρες και μου ειπε πως ακομα και το χειμωνα εστω για μιση μερα θαβγαινουν εξω...

Μιλαω με τη μαμα μου και μου λεει πως ουτε αυτη θα πολυθελει να τον αλλαξω παιδικο ..

αχ παιδια δεν μπορω..δεν αντεχω αλλο...

εχω κουραστει απιστευτα με ολη αυτη την ιστορια...

εαν δεν ειμασταν τοσο στριμογμενοι οικονομικα και εγω δεν ημουν τοσο κουρασμενη και ταλαιπωριμενη γεννικα, δε θα το πολυσκεφτομουν.. ο Ο λεει..ενας χρονος ακομα εμεινε..και μου ορκιζετε πως τουχ ρονου θα βαλει βισμα να μας παρουν προνηπια..και ναι σας το ομολογω πως δε ντρεπομαι καθολου γι'αυτο..

Τασια να το κανεις..τιποτα δεν ειναιτο προφισενσι καλε..εγω εκανα μαθηματα 3 μηνες και το πηρα....και ειχε περασει μια 10 ετια απο τοτε που ειχα παρει τοπ λοουερ..

Αφρο 27 ασιζιτιτι..ειδικα αφου εχεις παπουτσακια για τωρα...γιατι δεν ξερεις ποσο θα μεγαλωσει το ποδι του...

να ξες παντως πως απο δω και περα και κυριςω τα καλοκαιρινα, δεν θα περισσευουν για αλλο παιδιακι...και αυτα που πηραμε το Χ ειναι διαλυμενα..ουτε να τα φοραει στην αυλη δε θα φτανουν το Ζαν..

Φραν πιστεψε με..πολυ νερο στην Ελλαδα χανετε απο διαρροες...δεν ξερω αν θυμασια που σας ελεγε για τη μαμα μου..και ηταν η 3η φορα στα 5 χρονια που λειπω..

Φυσικα επειδη εδω ακομα δενε χουμε μεγαλο προβλημα..κανουν τις παπιες..αλλα τιποτα δεν ειναι ανεξαντλητο- εκτος απο την αθρωπινη βλακια- οποτε φανταζβμαι πβως οταν δε θα υπαρχει σταγονα..θα βαλουν μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πόσα είπαμε δίνεις εκεί που πήγαινε πέρσι?

Τι να σου πω δε ξέρω..Το οικονομικό είναι αυτό που μας καίει όλους..αλλιώς θα πέρναμε και διαφορετικές αποφάσεις για τα παιδιά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια τετοια χαζομαρα με τα μανηταρια εχου στην εισοδο..συν δυο φωτιστικα "κρινακια" τα οποια ειναι σαν χριστουγεννιατικα καμπακια...

μεσα πρεπει αν ειναι ωραιο, θα εχουν και διαδραστικο πινακα και ΔΕΝ θα εχουν τηλεωραση..

οι δασκαλες δεν ειανι μικρουλες...ειναι ολε ςκοντα 40 40+

μαρακι θα ειναι 260 γι ανα καθετε μεχρι τις 5..τωρα που ειναι μεχρι 4 ειναι 240..αλλα αυτο θα σημαινει πως το πολυ μεχρι τις 5 πρεπει καποιος να τον παιρνει..

μεχρι Μαρτιο που θα σχολαω 4 ουσιαστηκα θα τον παιρνω 4:30 περιπου..μετα θα τον παιρνει η μαμα μου..

Αλλιως το πολυ 4 εκει θα τον παιρνουν τα πεθεραικα μου..και αυτο ειναι υπο συζητηση...

Χτες μετρησα τα χιλιομετρα..

ειναι 18,5 την ημερα για να κανω ολο τον κυκλο..σπιτι-παιδικος-γραφειο-παιδικος-σπιτι..ε πολλαπλασιαστε επι την τιμη της βενζισης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αυτο το είδος που διαβάζω έχω δεν το έχουν οι βιβλιοθήκες και επιπλέον έχω σχέση ζωής με τα βιβλία μου, τα θέλω να τα έχω :D

Χρυσα γιατι χαζομάρα τα μανιτάρια? Αααααα πολύ αρνητική σε βρίσκω!! Πάνε σε αυτον δίπλα στο σπίτι κιι χωσε τα πεθερικά!!! Έλεος μπορούν να τον έχουν μισή ωρα σπίτι τούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ειανι τοσο απλο..

Ειναι πολυ οι παραμετροι..

ε μα και αυτοι ρε παιδια..ελεος δηλαδη..μεχρι τις 4...

οποιος δουλευει..δουλευει μεχρι τις 5...μονο οι ΔΥ σχολανε πιο νωρις..

τι να το κανω που ανοιγετε στις 7...με ενδιαφερει να ειστε μεχρι τις 5:30 τουλαχιστων....

Μονο ο σταθμος που πρωτοπηγε ο Χ...αυτος στον οποιον εστελνε και η Γιωτα ειναι μεχρι τις 6..και παιδια εχει παρα πολλα παιδιακια με ειδικα μισθολογια που σχολανε και απο τις 2..

Ειλικρινα κουραστηκα...παροχες κοινωνικου κρατους μηδεν..

να πληροσω δεν αντιλεγω..οσο μου αναλογει στο εισοδημα που (δεν ) εχω..αλλα τουλαχιστων διευκολινετε με με τα ωραρια...

τι σκατα σκεφτονατι δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Απολλιναρισμο μου και το Ναστωριανισμό μου μέσα!!! :twisted::twisted::twisted:

Αν προλάβω θα σας γράψω το βράδυ...

Μαρία ξετσίπωτη! Που είναι ο Γ να σε μαζέψει που διαφθειρεις τις κόρες του;;; :P:P:P

Φραγκίσκα θέλω να σου στείλω μηνυμα να σε ρωτησω κάποια πράγματα εκ μέρους του ξαδερφού μου. Σκέφτεται να φύγει για Αυστραλία και σκέφτηκα οτι εσυ κάτι παραπάνω θα ξέρεις!

Νατασσούλα ταλαιπώρια σκέτη ε; :( Τι να κάνετε ρε κούκλα... υπομονή! Την αγαπη μου! :x

Ιουλία είσαι νούμερο! :lol:

Αναστασί καλύτερα αυλή!

Μιτσάκι θέλουμε και εμεις οφθαλμίατρο, αλλά αό Οκτώβρη! Να δω τι θα προλάβω να κάνω πια αυτόν τον Οκτώβρη... :?

Σας φιλώ... ελπίζω προς το παρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloxa!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;

κ μεις ησυχα ειπα να περασω να πω ενα γεια!

αργυρω κοιτα πηγαμε σημερα κ μου πε τριτη να παρω τηλ να μου πει αν ειναι ετοιμα μν πηγαινω τζαμπα..

εχουν κ ενα προβλημα με το συστημα ειπε κ θα καθυστερησουν λιγο :?

αλλα κ παλι δν μπορεις να εισαι σιγουρος ποτε θα το παρεις γιατι πχ σημερα δν εκανε της μικρης επειδη ειπε οτι η φωτο δν ηταν καλη ειχε σκιες ,οποτε με συμβουλευσε να της παω αλλη γιατι σιγουρα δν θα δεχοντουσαν τη φωτο αυτη κ φτου κ απο την αρχη η αιτηση οποτε καθυστερεις....

μαρθα χθες που πηγαμε για επιπλα ειδα μια κατασκευη για μικρο δωματιο κουκετα με 3κρεβατια κ σε σκεφτηκα ηταν πολυ ωραια!

νατασσουλα ποιο σπιτι εννοεις;στο ρυσιο;κοιτα μαρεσει πολυ η περιοχη εμενα εδω....μου δινει αισθηση χωριου κ νιωθω ασφαλεια...λιγο το βραδυ που σκοτεινιαζει εχω ενα θεματακι αλλα θα συνηθιζω,ειναι αρχη ακομα..

αμα παρουμε επιπλακ κουρτινες θαμαστε πολυ καλυτερα βεβαια 8-)

ηθελα να σε ρωτησω για καποια πραγματα....

1)πως τα ειπες τα κοτοπουλα που ειναι βιολογικα κ τα εχει ενα κρεωπολειο στη θερμη;

2)πως λενε το κρεωπολειο; :lol:

3)πως λενε τη φαρμα που παιρνετε βουβαλι απο σερρες;κ αν δινει κ σε αλλους εκτος γνωστων

4)πως ειπες το αλευρι που ειναι απο παραδοσιακο μυλο;

οποτε αν μπορεσεις απαντησε πλιζ.....φιλια κοπελια!

χρυσα αντε θα βρεθουμε τι καλα!!!!!!!!κ για τους παιδικους σε καταλαβαινω....

μια συγγενης στο νησι μου την πηραν μεσω εσπα τη μικρη της κ παιρνει κ επιδομα απο τη δουλεια της για το παιδι για το παιδικο/γυναικα που το κρατα.......δλδ οκ παραλογο;;;;;;;;κμετα λες θα βαλω βισμα για να γινει αυτο που δικαιουμαι....γιαυτο λεω τα παντα ειναι σχετικα κ εξαρτωνται απο τη πλευρα που τα βλεπεις....φιλουρες

αναστασια ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ντροπη μου που εκανα αποκριατικο παρτυ το σεπτεμβρη κ δν σας καλεσα! :lol::lol:

καλε αν θελεις να βοηθησω σε κατι κ γω ευχαριστως,οτιδηποτε θα σε τηλ.....

καλα κανεις για το προφ,σιγουρα θα βοηθησει για ευρεση εργασιας....

αυλη τελικα ολε!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι καλε δν κανεις μια γενικη τωρα κ μια μετα το παρτυ ,δλδ 2 φορες γενικη σεμια βδομαδα,τσ τσ τσ θες κ παρτυ στο σπιτι :P:P

εχει δικιο η χρυσα αστο για μετα τοσα παιδακια θαρθουν...

οπως ναχει ασε τις αραχνουλες πλιζ...............χαλαρα τις ξεπαστρευει η μαριευη :lol::lol:

οπελες ηθελα τοοοοοσα να γραψω αλλα επαθα μπλακ αουτ...

σαν να αδειασε το μυαλο μου! :?

τεσπα τα λεμε αργοτερα μπαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!! :):)

τί κανετε;;

εμεις καλα!

αυριο ξεκιναμε παιδικο! :D:D:D

με πηρε το πρωι τηλ. η δασκαλα του γιωργου,η κ. Αγάπη,εγω ουτε που την ξερω βεβαια 8-)8-) ,να με ενημερωσει!!

ετσι,πηρα αδεια για αυριο κ θα παω εγω μαζι του..10 μας ειπαν να παμε κ να τον αφησω ως τις 12!για να δουμεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Αναστασακι..μαλλον σαββατο θα κανει παρτυ γενεθλιων για το βαφτιστηρι μας,αυτο που θα βαφτισουμε οκτωβρη,η κουμπαρα μας..η μελλοντικη δηλ. κουμπαρα..

κ αν τελικα το κανει τοτε,δε γινεται να μην παμε :roll::roll:

ειπα βεβαια στον χ. οτι δε θελω..αλλα φανταζεσαι την απαντηση του :roll::roll:

θα παρω να τη ρωτησω ξανα σημερα κ ελπιζω να αλλαξε μερα ή ωρα,γιατι δε το ειχε 100% σιγουρο..

καλη αρχη την παρασκευη!! :D:D:D

εγω παλι,προφισιενσι πηρα 16 χρονων κ γαλλικα εκανα κ πηρα πτυχιο στα 22.

απο εκει κ περα,αν κ λατρευω τις γλωσσες,ειπα τελος!δε διαβαζω αλλο λεμε!μονο λογοτεχνικα,για το σχολειο..αντε κ ισπανικα που θελω να μαθω καποια στιγμη...μμ..κατα τα αλλα τελος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε χρυσα στο ποτε χωρις την κορη μου,η συγγραφεας ακολουθησε τον αντρα της στη χωρα του,οχι εναν ξενο!

ειχε επιφυλαξεις..αλλα ηταν ο αντρας της κ τελικα τον εμπιστευτηκε,ειχε δει κ αλλαγη φοβερη πανω του οσα χρονια ηταν παντρεμενοι,καμια σχεση με τη μετεπειτα μεταλλαξη του.. :roll:

θα ψαξω κ το πουλημενες κ ολα τα σχετικα!

τωρα..το ποτε θα τα διαβασω..ισως να δουλεψω πανω σε αυτα καμια εργασια για την α κ β λυκειου :idea::idea::idea: κ τα συνδυασω ετσι ολα..θα σκεφτω.. :geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρια πεθανα μιλαμε με το στριγκ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παντως,κυκλοφορω ετσι σπιτι στο παιδι μπροστα! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

τί ψυχικα τραυματα θα κουβαλαει το καημενο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίαααααα ΣΤΟΠ μην λες άλλες λεπτομέρεις του βιβλίου η Μαρία δεν το έχει τελειώσει :P

εσένα ο Γιώργης σου θα βρει γυναίκα που να φοράει ΜΟΝΟ στρινγκάκια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

namai παλιιιιιιι!

θυμηθηκα τι ηθελα να ρωτησω!

1)σαλονικιες πειτε κανα μαγαζι με χαλια να παω να κοιταξω πλιζ....

δν μπορω να παρω σβαρνα με τη μικρη ολη τη σαλονικη κ να ψαχνω! :|:roll:

2)πειτε οτιθ γνωριζετε για τηνο..θελω να παω με τη μικρη κανα 2-3ημερο την εχω ταξει..ππως βολευει καλυτερα,

κανα ξενοδοχειο κτλ

ιουλια καλη αρχη αυριο!ελπι<ζω να προσαρμοστει γρηγορα κ να εχετε μια καλη κ δημιουργικη χρονια!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησαμε...

Ιουλια καλη αρχη πουλακι μου...να μας πεις εντυπωσεις...

αν γινετε χωρις καθολου ιωσεις φετος!!!

Λοιπον...θα σας πω τα υπερ και τα κατα και θα μου πειτε...

Τζινι

Υπερ

1. Προσεχουν καλα τον Χ

2. Εχει προσαρμοστει και πηγαινει με χαρα

3. Οι δασκαλες τον αγαπανε

4. Ειναι κοντα στη μαμα μου

5.εχει καλη πιλιτικηβ επιβραβευσηςκαι "τιμωριας"

6. Εχει πρασινο, αυλη με χωμα

7. εχει προγραμμα...αλλα και παιχνιδι

8. Χωρος καθαρος ανετος,καλη αναλογια δασκαλας παιδικου

Κατα

1. Η δασκαλα του η φετινη..ειναι λιιιιγο ξινη

2. κοστος 260-35 Ευρω επιπλεων ΜΟ βενζινη το μηνα..συνολοκα 290-300 Ευρω

3. Ειναι μεχρι 5 το αργοτερο

4. ειναι μακρια..οδηγηση που περναει 5 σχολοια διαφορων βαθμιδων..με οτι συνεπαγετε αυτο...κινηση...παιδια τα οποια πρεπει να προσεχω..γονεις με περιεργη αισθηση προτεραιοτητας..Ελληναρες οδηγοι κλπ κλπ κλπ

Κηπος Αγγελικης

Υπερ

1. Ανετος Φωτεινος

2 Καινουριος τσιλικος..λαμποκοπαει καθαριοτητα

3 εμειρες δασκαλες

4 συγχρωνες μεθωδοι διδασκαλιας

μικρη αυλη με ταρταν στο πισω μερος

5 πιθανοι συμμαθητες στο νηπιο-δημοτικο

6 Κοστος 230 Ευρω..μεχρι τις 4

7. 10 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι

Κατα

1 Νεο περιβαλλον-αγνωστο-ενδεχομενηδυσκολια προσαρμογης

2 δεν εχω πληροφορια εκ τν εσων για συμπεριφορα, πολιτικηβ επιβραβευσης τιμωριας

3 Ειναι ΜΟΝΟ μεχρι τις 4 τζαστ

4 Δενεχω ποιον τα τον παιρνει....πεθερα και Γιαννης θα πρεπει να πηγαινουν μαζι...με βροχιες..και χιονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκε ο γιωργος κ τσουπ!να΄μαι! 8-)8-)

χρυσα στη θεση σου δε θα ρισκαρα..τζινι κ πάλι τζινι..με ο,τι αυτο συνεπαγεται :roll::roll:

κ αν σου βγει μουφα η αγγελικουλα;; :roll::roll: τί να τα κανεις τοτε τα χρηματα που θα εξοικονομεις; :roll::roll:

για 70 ε δεν εξιζει..κατ΄έμε..οχι οτι μου περισσευουν κ εμενα,αλλα ειναι που αφορα το παιδι κ την προσαρμογη του :roll::roll:

ζωη εχω παει τηνο αρκετες φορες..αλλα απο θεσ/νικη πια ειναι πολλη ταλαιπωρια κ με μικρο παιδι..πρεπει να κατεβεις πειραια για καραβι..ξενοδοχεια εχει κ μεσα στην χωρα,διπλα στην εκκλησια,οχι τοσο πολυτελη,αλλα σε βολευει μια χαρα με την μικρη! ;)

τί στυλ χαλια θελεις;εγω ειχα παρει απο καπου στην αδριανουπολεως,καλαμαρια,χειροποιητα,κατι κοκκινα ψιλοεθνικ,αν καταλαβαινεις απο την περιγραφη! 8-)8-)8-) δε θυμαμαι με την καμια ομως λεπτομερειες..μονο οτι μας πιασανε τον κ@λ@!της πεθερας δηλαδη που τα πληρωσε! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

παω να δω τί θα φορεσει αυριο το καμαρι μου! :):):)

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τι κανετε?

εγω καλα..κοιμηθηκε ο φιλιππος ξερος επεσε. ηρθε η μαρθουλα :D

εβαλα γεμιστα για αυριο να γινονται..

ξεκινησαμε προσαρμογη!!! πηγαμε σημερα αλλα κατσαμε μονο κανα μισαωρο..αυριο παραπανω..εκλαιγε το πουλακι μου να φυγουμε να παρουμε και το ποτηρι του μαζι, τρομαξε με τα πολλα παιδακια στην τραπεζαρια που πηγανε για φαγητο..θα τρωγανε κουλουρι με κασερι και γαλα(αυτος μονο κουλουρι βεβαια) αλλα βγηκε με κλαμματα :( παντως...ημουνα εκει και αναρωτιομουνα..τι σκατα ζωη εχουμε δημιουργησει και αφηνουμε τα παιδακια μας να κλαινε(ειχε και βραφικο τμημα) προκειμενου να εξασφαλισουμε τα προς το ζην???????? πουλακια μου.. :(:(:(:( ωρες ωρες θα ηθελα να ειχα απλα μια μεγαλη οικογενεια σε ενα χωριο χωρις υποχρεωσεις και απαιτησεις και να ημουνα απλα εκει ευτυχισμενη.. :roll::roll:

τεσπα..

για παπουτσια εγραψα προχθες πως πηρα για δωρο απο το nak.gr me δωρεαν μεταφορικα εκπτωτικα και δωρεαν αλλαγη εαν χρειαστει..μου ηρθε σε 3 μερουλες..μια χαρα!! :):)

για χαλια ζωη να πας να δεις πρωτα στην μητροπολεως απεναντι απ οτην φενα στο τελος της δηλ. ενα μαγαζι με χαλια που εχει τελειες τιμες..ειχα παρει του παιδικου μεγαλο χαλακι 30ε μονο το πλενω στο μπαλκονι δεν μαζευει χνουδι οπως κατι φτηνα..ειναι στοκ βασικα..πανε να δεις αξιζει πιστευω.. ;)

αχ ρε συ να ερχομαι μαζι σου στα ψωνια γιατι δικα μου δεν βλεπω να κανω????? :lol::lol::lol::lol:

θα παμε παιδοτοπο?εχει εκδηλωσεις και κληρωσεις δωρων..θα συμμετεχουμε και εμεις και θα δωσουμε οικογενειακες καρτες για 2 τυχερους :D:D:D να δειτε και εδω τις μερες και εκδηλωσεις..

αναστασια μην ρωτησεις για τον καφε..καλος ειναι :lol::lol::lol::lol: (με ειχες ρωτησει την τελευταια φορα που κανονιζαμε μην νομιζεις πως επειδη δεν απαντησα σε ξεχασα :lol::lol::lol::lol::lol: )

εργυρω μου για την προκληση θα σου πω..

εκει καλα τα πηγαμε απλα τωρα πινουμε 100μλ γαλα καθε πρωι και μετα απο 15 μερες θα γινουνε 200μλ για αλλες 15 τιποτε αλλο θα κανουμε εξετασεις και θα δουμε τι θα γινει..

ευχαριστω που ρωτας :-*:-*

ιουλια καλη προσαρμογη αυριο :D:D:D:D:D:D

χρυσα εγω δεν ξερω τι θα εκανα με τον παιδικο..για εμενα 70ε ειναι αρκετα τον μηνα παντως..αλλα αμα ειναι δυσκολος στην προσαρμογη δεν το συχητω να μην τον ταλαιπωρησεις..τουχρονου α ειναι και προνηπια μπορει και αλλου..καθε χρονο αλλου?αχ δεν ξερω..

κριμα για την κουνιαδα..αλλα καλυτερα τωρα παρα να εχουνε καυγαδες και κακη σχεση μπροστα στο παιδι..

παντως αυτο που λες πως ερχοντα ισπιτι σου και κανουνε οτι θελουνε με βγαζει απο τα ρουχα μου :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

για τα δειγματα που ελεγες..ειχε γινει πριν καμια 3 χρονια ενα παζαρι στο λιμανι με δειγματα adidas..ολα σχεδον ειχανε 10ε 15 τα μπουφαν ειχε και παπουτσια δεν θυμαμαι ποσο..μιλαμε οτι μου εκανε το πηρα :lol::lol::lol:τελεια ητανε δεν ξανακανουνε αλλο??? πηρα 2 μπλουζες stella mccartney 20e!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o

αυτοι γιατι δεν τα πουλανε και τα πετανε μου λετε??? και ακοαμ και ετσι γιατ ιδεν τα χαριζουνε? κριμα ειναι!

τα γεμιστα μοσχοβολανεεεεεεεεε

αααααα βιβλιοθηκη παμε και εμεις με τον φιλιππο..πολυ πλακα εχει δεν ξερει τι να πρωτοδει..μεχρι κα ιτου αι βασιλη θελει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!

Τί νεα;;;;

Εμε΄ςι καλά!!!

Βενετία όλα καλά δλδ με την πρόκληση! Τα ψάρια τα φάγατε!

Κορίτσια το καλοκαίρι όσο είμασταν στο κάμπινγκ πήγαμε για φαγητό στο μπαμπά μου κάποια στιγμή. Εκεί που τρώμε (στο κάμπινγκ που είναι ο μπαμπάς μου)βλέπω ξαφνικά των Κ με το Φ να τρέχουν!!!! Βουβό μεβουνό που λένε! Βρεθήκαμε για μπάνιο οικογενειακώς, φάγαμε μετά στο τροχόσπιτο παρέα και χαλάσαμε το όνειρο του Κ να φάει σε ταβερνούλα! Αναγκάστηκε ο άνθρωπος να φάει μακαρόνια με κιμά! :lol::lol::lol:

Η Βενετία τον έβριζε να μην τη βγάζει φωτο και την τραβάει με την κάμερα για να μην τα βλέπει... :twisted::twisted::twisted: Στα είπα όμως δε στα είπα;;; Παίξαμε και ρακέτες οι 2 μας για να κάψουμε θερμίδες!!!! Ωραία περάσαμε.

Ζωή πολλά ρωτάς ρε συ!!!! :lol::lol::lol:

Γαλανός λέγεται ο κτηνοτρόφος και φυτοάρωμα η επιχείρηση. Δεν είναι βιολογικά. Είναι ελευθέρας βοσκής που τρώνε χορταράκια και μείγμα αρωματικών φυτών. Εδώ τα πουλάει ο 'Νικος ' αλλά έχει και ο Βασιλόπουλος σε καλύτερη τιμή. ;)

Βουβάλι παίρνω από τη Φάρμα Κερκίνης. Έρχεται κάθε Πέμπτη. ¨οταν θέλεις πες μου να παραγγείλουμε μαζί.

Το αλέυρι είναι από τον πετρόμυλο Νικολαίδη στα Πετράλωνα. Έρχεται στη λαική κάθε Σάββατο. Έχει τύπου 70% μαλακό-σκληρό και ολικής μαλακό -σκληρό. Ασπρο άσπρο δεν έχει. Το 70 είναι μια χαρά για κέικ κλπ. Και φοσκώνει σούπερ!

Χαλιά εμείς πήραμε από το Royal Carpets στην Ανδριανουπόλεως. Τιμές είχε λογικές τότε. Είχαμε πάει και στα ΑΙΩΝ και μας ζητούσαν 6000 ευρώ για ένα χαλί!!!!Ευχαριστώ δεν θα πάρω!!!

Ιουλία δλδ δε θα ρθείτε στο πάρτυ;;;;;;;;Κρίμα γμτ...

Άνετ καλή αρχή και στον Γιωργάκη!

Μόνο εμείς η Θου και η Αφρο δε θα πάμε σχολειό;;;

Σισσάκι πες τα νέα ρε τεμπλχανείο!!!!ΚΟρίτσια όλα καλά με τον νέο γιατρό!!!! Εγκρίνω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Βένη πολύ χάρηκα που τα πήγε καλά ο Φιλιππάκος :D:x

διαφωνώ σε αυτό που λες για την ταλαιπωρία των παιδιών......κοίτα και αυτά πρέπει να ενταχθούν στην κοινωνία, άλλα εντάσσονται ομαλά και άλλα όχι.....όπως γίνεται και στους ενήλικες.....δεν μπορείς να αφήσεις ένα παιδί στο σπίτι επειδή θα ενταχθεί με δυσκολία, πρέπει να προσπαθήσει, ακόμη και αν αυτό σημαίνει ότι θα κλάψει λίγο.....δυστυχώς έτσι είναι η ζωή, έχει και κλάματα.....δεν μπορούμε να χτίσουμε έναν ιδανικό κόσμο για εκείνα.....μπορούμε βέβαια να τα βοηθήσουμε να ενταχθούν πιο ομαλά.......και ο Φ. θα συνηθίσει και θα του αρέσει, μην ανησυχείς ;):x

Χρύσα εγώ θα έλεγα ΟΧΙ στο Τζίνι, θα σου πω το γιατί μετά όμως γιατί τώρα δεν έχω χρόνο πρέπει να ξυπνήσω τα παιδιά! 8-)

τι άλλα?

Ζωή τι είδους χαλιά θέλεις να αγοράσεις? σε μοντέρνο στυλ ή παραδοσιακό? :?:

δλδ μπορεί το διαβατήριο να είναι έτοιμο μέσα σε μία εβδομάδα :?

τρώτε βουβάλι? :o

αχ αν ήμουν μόνη θα γινόμουν χορτοφάγος! :!::!: τα λυπάμαι τα ζωάκια που τα σκοτώνουμε για να τα φάμε εμείς!!! :(:(:(

Ζωή Τήνο καλύτερα να πας με αεροπλάνο (πάει δεν πάει? :roll: )....από Θεσ. πολύ μακρυά μου ακούγεται :? .....ξενοδοχεία θα βρεις βρε, μπες και στο νετ ή πήγανε σε ένα ταξ. γραφείο ;)

και οι αδελφές μου θα πάνε τώρα, αλλά αυτές μένουν Αθήνα και πάνε αυθημερόν!!! :|

σας αφήνω, πάω να ξυπνήσω τα παιδιά 8-)

καλέ το ΣΚ θα έχουμε 30 βαθμούς, καθυστερημένο καλοκαιράκι 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :D:D:D

περιμενω να περασει η ωρα να παμε σχολειο! :D:D

ο γιωργος αρχισε βεβαια κατι του τυπου"θα ΄ρθεις μαζι μου,θα περιμενεις στην πορτα"..αλλα δεν πττουμαι!φεεεεεεεεεεεεεεεεεετα! 8-)8-)8-)

συμφωνω απολυτα με αργυρω!ισως οχι για πιο μικρα παιδια,αλλα στην ηλικια που ειναι τωρα,3+,ναι..πρεπει να ενταχθει στην ομαδα,ελπιζω χωρις κλαματα..αλλα ακομη κ ετσι,δεν πειραζει,θα περασει! 8-)8-)8-)8-)

αυτα αργυρω να μου τα θυμισεις σε παρακαλω,οταν θα γραφω τα αντιθετα κ θα κλαιγομαι! :lol::lol::lol::lol::lol:

αααααααα!νατασα!απο το royal carpets τα πηραμε κ εμεις!θυμηθηκα οταν ειδα που το εγραψες το ονομα! :D:D

στα αιων ειχαμε ρωτησει κ εμεις..α πα πα! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

βενετια χαρηκα τοοοοοοοοοοοοοσο πολυ για τον φιλιππακο! :D:D με την προκληση εννοω!

για τον παιδικο....

φετοποιησου κ εσυ! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

παω να κανω καφεδακι!ευχηθειτε ολα να κυλησουν ομαλα πλιιιιιζ!!!

θα σας γραψω νεα αργοτερα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Ιουλία καλή αρχή, μια χαρά θα τα πάει ο Γιώργος :D:D

Χρύσα εγώ θα έμενα στο Τζίνι καθαρά για το θέμα προσαρμογής και από την στιγμή που το παιδί περνάει καλά εκεί,

το ίδιο άλλωστε κάνω κι εγώ με την Έλενα ;)

Ζωή υπάρχουν πολλά μαγαζιά στοκ με χαλιά που βρίσκεις πολύ ωραία κομμάτια σε πολύ καλές τιμές απλά θέλει ψάξιμο. Ανατολικά βέβαια δεν ξέω να σου πώ κάτι

Θου τον Θοδωρή δεν τον πήραν εκτός ΕΣΠΑ στον δημοτικό παιδικό? ή δεν είχες κάνει καθόλου αίτηση?

Βένι μην σκέφτεσαι ρε έτσι για τον παιδικό, θα συμφωνήσω με την Αργυρώ. Γιατί και κάποιο παιδί που δεν έχει πάει καθόλου παιδικό την ίδια αντίδραση θα έχει στα νήπια που είναι υποχρεωτική εκπαίδευση ;);)

Άρχισε να πίνει το γάλα πιο εύκολα ή ακόμα παιδεύεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε ανακοίνωση από ΕΕΤΑΑ ότι εγκρίθηκε επιπλέον κονδύλι, οπότε σύντομα θα ανακοινωθούν και οι επιπλέον θέσεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

αχ παιδια..Royal Carpets...εγω παντος εαν θα ειχα λευτα...θα αγωραζα απο το ΑΙΩΝ!!!

ναι ναι...εχω ακριβα γουστα η ρουφιανα...χαχαχαχ...

Λοιπον..ο αντρας του σπιτιου..αποφασισε Τζινι..χαχ..βεβαια..δεν πηγαινοερχετε αυτος...

Παντως χτες που συζητουσαμε ο μοναδικος λογος που εχουμε κολλημα με τον "Κηπο" ειναι η υγεια του πεθερου μου...

βεβαια ο Ο εχει τους ιδιους ενδοιασμους με σας..και δεν θελει να αλλαξουμε παιδικο αλλα για μενα τα 70 ευρω και η ταλαιπωρια ειναι σιμαντικοι παραγοντες.

Ποσο πια μαπα να μου βγει ολοκαινουριςο τσιλικος σταθμος..ΟΚ θεματακια υπηρχαν δεν αντιλεγω καποια θεματα που εντοπισα..αλλα ειναι μικρης σημασιας...

Εμας μας ειπε σημερα η ιδιοκτητρια οτι τους δινουν αλλες 5 θεσεις..πρεπει τωρα να δω ποσοι με περισσοτερα μορια παο μας, δηλωσαν σαν πρωτη επιλογη το Τζινι...αν και ειλικρινα πολυυυ χλωμο το βλεπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...