Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κουκλες!

Διακοπες τελος!Μια γλυκοπικρη γευση στο στομα....δυο καυτα δακρυα στα ματια...

ενα ρυακι (κρυου) ιδρωτα στο μαυρισμενο μου κορμι! :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

Σας διαβαζα βεβαιως! :D Δε θυμαμαι κ πολλα...

Φιλακια πολλα στην Ελενα,Νατασουλα μου!!!

Μαρια ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ βιβλιο....κλαιω κ μονο που το θυμαμαι!Κ ηταν προ-Αννυ!Φανταζομαι τωρα θα ελιωνα...

Παναγιωτα εγω εχω ενα τετοιο καθισματακι(το ειχα παρει τοοοοτε που ηρθα αθηνα)...Το χρησιμοποιουμε αραια κ που αν υπαρχει λογος(πχ οταν αφηνω την α στο μπαμπα τηςστη δουλεια κ θελουν να πεταχτουν καπου)....Εγω το εμπιστευομαι...οκ στην αρχη με μιση καρδια αλλα...μια χαρα ειναι...Οχι για πρωτη επιλογη αλλα για τετοιες αποστασεις,παρτο κ μην το σκεφτεσαι... :?

Παρεμπιπτοντως κ η Αννυ αρχιζει παιδικο την παρασκευη!!! :D:D:D Σημερα πηραμε τσαντουλα!

Την διαλεξε μονη της! :D:D:D:D:D Την φοραει κ χορευει! :)):)):)) Που νομιζει πως θα παει καλε?στα μπολσοι? :P:P:P:P

Χρυσα 100-120ε για δωρο ε???Πλιζ βαφτισε με!Σε οοοοποια θρησκεια θελεις! :P:lol::lol::lol:

Ζωουλα επστρεψες???Τι ωραια που ηταν...μακαρι να βρισκομασταν ακομα πιο συχνα...Αν κερδισω το τζοκερ θα αγορασω διπλα σου ενα εξοχικουλι :P του χρονου!!! :x:x:x Η Αννυ με εχει πρηξει να ερθουμε σπιτι σας!Που να παιζαν κ παρεουλα! :P

Ρε κοριτσια για πειτε γνωμες....παιδοτοπο ή αυλη για τα γενεθλια????

Στην αυλη ειναι πιο ωραια αλλα...παλουκακι!Αντε φτιαχνε πραγματα,βρες καρεκλες-τραπεζια,ψυγειο(γτ ειναι αρκετη αποσταση για να πηγαινοερχομαι για καθε καφε-αναψυκτ κλπ),στις 8 θα σουρουπωσει,θα εχει κουνουπια+ψυχρα.....απο την αλλη στον παιδοτοπο...κλασσικα πιατα,περιορισμενο παιχνιδι.....αλλη φαση...

Τι προτιματε σαν καλεσμενες????(ειστε ολες,μην τα ξαναλεμε!!! :P )

Εντω μεταξυ σημερα ψωνισα διαφορα,πιατακια,ποτηρακια κλπ!Κ καλα ειχα παρει αποφαση για αυλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Αναστ. καλό χειμώνα τώρα :D:x .....πάει παιδικό η Α.? :D πολύ ωραία :D σε ιδιωτικό εκεί στο χωριό ή δημοτικό του χωριού? :?: καλή αρχή, τι τσάντα διάλεξε? :D

εγώ θα σου έλεγα σε παιδότοπο, αφού πέρυσι το έκανες στην αυλή ;) , έτσι δεν θα κουραστείς κιόλας ;) ..... τα παιδιά μου, που είχαν πάει στα γενέθλια του φίλου του Λ. ήταν σε έναν τεράστιο παιδότοπο και είχε από όλα τα παιχνίδια μέσα και έξω είχε και μπιτς βόλευ ή μπιτς παιχνίδια ;) πολύ ωραία ήταν.....αλλά νομίζω ότι ο ελλην. παιδότοπος είναι διαφορετικός από εδώ......σε κάθε περίπτωση θα προτιμούσα τον παιδότοπο, όχι σαν καλεσμένη, αλλά σαν μητέρα του εορτάζοντα παιδιού! :);)

Αφρο πολύ όμορφο παπουτσάκι ;) και είσαι πονηρή ρε :lol::lol::lol::lol:

δεν ξέρω πώς αγοράζετε παπούτσια από το νετ :? .....πριν φύγουμε για διακοπές αγόρασα και εγώ κάτι μπαλαρινέ από τα esprit, ήταν σε έκπτωση και έρχονται και μου είναι μικρά! :o:o:evil::evil::evil::evil: ..... μπορούσα να τα γυρίσω, αλλά δεν είχαμε τον χρόνο.....τα φόρεσα, μου έκανε πληγή στο πόδι και τώρα κάπου κάπου τα φοράω....αλλά ΠΟΤΕ ξανά παπούτσι από το νετ!!! L-)L-)[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Μαρία καλύτερα τα βιβλία από την τιβι ;):D

αχ χθες η Ρ. παραπονέθηκε ότι της πονάει το πόδι της :o:o:( και χθες το βράδυ ξύπνησε 2 φορές από πόνο και τελικά την πήρα και κοιμηθήκαμε στον καναπέ στο σαλόνι....πτώμα είμαι! :?

ελπίζω να μην της πονάει και σήμερα....την ρωτήσαμε αν έπεσε, λέει όχι και φοβάμαι μήπως την τσίμπησε κάτι :?

σας αφήνω πάω να ξυπνήσω και τον Λ. για το σχολείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αναστασία καλώς ήρθατε

Σε ποιον παιδικό θα πάει τελικά η Άννυ?

Για το πάρτυ δεν ξέρω που είναι καλύτερα για τους καλεσμένους για την μαμά πάντως σίγουρα σε παιδότοπο ;)

Παναγιώτα για μόνιμο δεν θα το έπαιρνα το καρεκλάκι αλλά για την περίσταση που το θέλεις ναι

Αφρο με γειά τα παπουτσάκια πολύ ωραία αλλά είναι μόνο για φθινόπωρο ρε συ όχι για χειμώνα.

Ζωή με το καλό να έρθει η εγκυμοσύνη που επιθυμείτε και να αποκτήσετε γρήγορα ένα μωράκι ακομα :D

Χρυσάνθη για τις βιταμίνες γενικά θα έλεγα όχι αλλά επειδή εσύ με τις αλλεργίες απέχεις από πολλά, δεν έχω άποψη ίσως και να χρειάζονται. Καλύτερα να το συζητήσεις με κάποιον ειδικό

Αργυρώ αν την τσίμπησε κάτι δεν θα είχε σημάδι?

Η μαμά μου λέει ότι τα πόδια πονάνε όταν ψηλώνουμε :?:?

Εμείς καλά, το μόνο που με ζορίζει είναι το μπάνιο της Έλενας, πολύ ταλαιπωρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καγια μου(καρδια)που λεει κ η μαριευη :D:D

τι κανετε;εμεις πρωινο κ μετα θα παμε για διαβατηρια που δν ειχαμε παει το καλοκαιρι

ελπιζω να ισχυουν τα παραβολα :?

νατασσουλα φανταζομαιζορι...δν πρεπει καθολου να το πατα ;δν ξερω καθολου απο τετοιες καταστασεις...

φανταζομαι ποδαρακι εκτος μπανιερας :? μακαρι να το περασετε οσο γινεται πιοευκολα για τη μικρη....φιλια

αφροδιτη κ γω ρουχα οκ αλλα παπουτσια απο το νετ με τιποτα....βεβαια αλλαζονται αλλα κ παλι...

καλυτερασε στοκ μαγαζια που ειπε κ η σεσιλια!

αναστασια καλως ηρθατε! :x για τοπαρτυ οπου νομιζεις...σεπαιδοτοπο θαναι καλυτερα για σενα αλλα κ μεις καλα

θα περασουμε βρε :P ...στοπα οτι θαρθουμε εεεεε;;;;;;;;εκτος απροοπτου βεβαιως..α!χθες ειχαμε παει στα μερη σου σε ενα μαγαζι με επιπλα πολυ κοντα σε σενα!ε δν ειμαστε κ παρα πολυ μακρυα.... :lol:

αχου το παιδι μας ζητα :x κ η με οταν τη ρωησω που θα παμε το σαββατο λεει πατυ αννυς!ολε!

μαρια τι μεταπτυχιακο κανεις κκαλε;πως ειναι με δουλεια κ παιδια;για πες γιατι το σκεφτομαι κ αυτο!

αργυρω πολυ κουκλιτσα η ρεα στη φωτο!κοπελαρα!καλα για ταπ εθερικαμη δινεις σημασια!μπαινακης βγαινακης!

κορες καλημερα σε ολες ταλεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Τα κορίτσια μόλις με βλέπουν να παίρνω το βιβλίο τρέχουν στη βιβλιοθήκη και διαλέγουν και αυτές από ένα και ξαπλώνουμε και οι 3 :roll: σε ένα μονό κρεβάτι και ούτε σελίδα δε μπορώ να αλλάξω τόσο στριμωχτά που είμαστε :lol: Και με παρατηρούν καλά καλά και όοοοταν πάω να αλλάξω σελίδα αμέσως αλλάζουν κι αυτές..κι αν δεν είναι σίγουρες ρωτάνε "Μαμά άλλαξες σελίδα? Γρήγορα Φαίδρα άλλαξε σελίδα!! :lol::lol::lol: :lol:" Πολύ γέλιο.

Αυτοί στη βιβλιοθήκη θα έχουν πάθει μεγάλη πλάκα μαζί μου..τόσες φορές εκεί ούτε για τις εργασίες του μεταπτυχιακού δεν πήγα 8-) Ζωή κάνω στο εαπ Διαχείριση Τεχνικών Έργων. Κοίτα αν έχεις βοήθεια από σύζυγο-μεγάλη- και από γονείς τα καταφέρνεις. Εγώ αν δεν είχα ούτε που θα το σκεφτόμουνα. Όταν είχα εργασία να παραδώσω καθόμουν στο γραφείο εδώ όταν σχολούσαν όλοι κι εγώ καθόμουν να τα κάνω όλα εδώ γιατίσ το σπίτι λίγο δύσκολα...άσε που δε μου πήγαινε να αγνοήσω τα κορίτσια όταν μου ζητούσαν παιχνίδια για να διαβάσω..οπότε την έβγαζα εδώ :mrgreen:

Αναστασία εμένα μου αρέσουν πολύ τα πάρτυ σε αυλές..Ζηλέυω ;) Κι εμάς τα δικά μας γενέθλια πέφτουν πάντα :P:P:P:P Δεκέμβρη και Μάρτη. Πες λεπτομέρειες για τον παιδικό :D Καλή αρχή

Νατασούλα το μυαλό μου είναι σε εσάς και στην Έλενα... :? Τι να πω, θα περάσει κι αυτό ;)

Αφροδίτη μεγειά σας... :D Τα κόκκινα είναι πολύ όμορφα...

Ανυπομονώ για την Τρίτη 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα αυτό το σκεφτήκαμε και εμείς, ότι ίσως ψηλώνει, αλλά μόνο το ένα θα πονούσε? :?:lol::lol::lol: και σήμερα σκέφτηκα μήπως είχε κράμπα :?

πάντως το πρωί την ρώτησα και μου είπε ότι δεν της πονάει και ήταν μια χαρά :D:x

Μαρία αυτό που κάενις με το βιβλίο και τα κορίτσια είναι πολύ καλό, τις δημιουργείς αγάπη και συμπάθεια για το βιβλίο.....βλέπουν τους γονείς να διαβάζουν και θέλουν και εκείνες ;)

Νατασούλα έχετε ντουζιέρα? αν ναι μπορείς να βάλεις μία καρεκλίτσα μέσα, να καθίσει και έτσι να της κάνεις ντουζάκι....το ίδιο μπορείς να κάνεις και στην μπανιέρα ;)

Ζωή εγώ δεν δίνω σημασία στα πεθερικά, βασικά σε μένα προσωπικά δεν έχουν κάνει κάτι, αντίθετα ο πεθερός με υποστηρίζει πιο πολύ από ότι τον γιο του :lol::lol::lol: ....... δεν τα βρίσκει μαζί του.....γενικώς είναι πολύ περίεργος άνθρωπος.... τέλος πάντων....

για ρώτησε πότε θα είναι έτοιμα τα διαβατήρια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αργυρούλα μου αν και γενικά το βιβλίο το αγαπάνε από πολύ μικρές - τους το έμαθε η αδερφούλα μου.

Γενικά με μιμούνται

Να προχτές που είχε ο Γ υπηρεσία έμεινα στους γονείς μου και εκεί που καθόμασταν στο σαλόνι όλοι μαζί, σηκώνεται απότομα η Ι ξεβρακώνεται και τραβούσε το βρακί της να γίνει στρινγκ :o και κάθεται σταυροπόδι στην πολυθρόνα Της λέω τι κάνεις παιδί μου? Μου λέεει θέλω να είμαι μεγάλη σαν εσένα και κάθομαι όπως εσένα στο σπίτι! :shock:

:oops::oops::oops::oops: Position dificille :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κορίτσια αλήθεια σας λέω ποτέ σεν έκατσα χύμα με το στρινγκ μπροστά στα κορίτσια :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή δεν κάνει να το πατάει καθόλου το πόδι

Ζοριζόμαστε γιατί έχει γύψο από τον γοφό μέχρι και τα δάχτυλα, όλο το πόδι δηλαδή

Αργυρώ μπανιέρα έχω αλλά δεν νομίζω ότι και η ντουζιέρα θα με βόλευε περισσότερο

Με καρεκλάκι δοκίμασα αλλά δεν με βόλεψε

Ακούστε τι κάνω

Την βάζω να κάθετε στην μπανιέρα με τα πόδια έξω από αυτήν και την κρατάει ο Η

Την πλένω όσο μπορώ από πίσω πωπουδάκι, πλάτη χέρια (κυρίως η ευαίσθητη περιοχή με ενδιαφέρει να πέσει τρεχούμενο νερό) μετά την βάζω όρθια στην μπανιέρα με το πόδι έξω και κάνουμε το άλλο πόδι και τέλος

την κρατάει ο Η σχεδόν ξαπλωτή έξω από την μπανιέρα όλο το σώμα εκτός από το κεφάλι για να της κάνω τα μαλλιά (όπου ουρλιάζει :o:o ).

Καταλάβατε τίποτα η σας μπέρδεψα :?::?::?:

Μαρία πολύ ωραίο αυτό με τα βιβλία που κάνετε με τα κορίτσια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αργυρούλα μου αν και γενικά το βιβλίο το αγαπάνε από πολύ μικρές - τους το έμαθε η αδερφούλα μου.

Γενικά με μιμούνται

Να προχτές που είχε ο Γ υπηρεσία έμεινα στους γονείς μου και εκεί που καθόμασταν στο σαλόνι όλοι μαζί, σηκώνεται απότομα η Ι ξεβρακώνεται και τραβούσε το βρακί της να γίνει στρινγκ :o και κάθεται σταυροπόδι στην πολυθρόνα Της λέω τι κάνεις παιδί μου? Μου λέεει θέλω να είμαι μεγάλη σαν εσένα και κάθομαι όπως εσένα στο σπίτι! :shock:

:oops::oops::oops::oops: Position dificille :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κορίτσια αλήθεια σας λέω ποτέ σεν έκατσα χύμα με το στρινγκ μπροστά στα κορίτσια :ympray:

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Άσε τα σάπια τώρα

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραουδια...

τι κανετε;;

πωπω..πως χαιρομαι που ειμαστε ολι μαζι,,

Αφρο ωραια ειναι..ναι ναι ..να παρετε και τα φιλα..χαχα..πονυρο θυλικο μου εσυ!!!!

Α ρε Νατασα...πολυ ταλαιπωρια ρε πουλακι μου..κουραγι μανα..τι να πω...

Ζωηηηη θα σε δω στο παρτι τις Τασια..ουυ τελεια...

Χρυσανθηυ ναι αυτη η νατασα ειναι..το χει μελετισει πολυ το θεμα..ρωτα την οτι θες...

Τασια ρε...στη γιορτη του δεν του εκανα δωρο, και μη ξεχνας την κατασταση του...δεν ειναι και μονο βαφτιστιρη μου αλλα και ανιψη μου..συνηθως τα δωρα που του καβω ειναι γυρω στο 50ευρω..αλαλ μεγαλωσε ηδη...τι να του κανει το 50ευρω...

Αυτα..δε λειτουργω σημερα...εκανα και μια μαλακια ολκις και εχασα ενα εγγραφο..και τωρα πρεπει να το ξαναγραψω η βλαμενη..

Τα φιλια μου..

Α Μαρια..κανονισε μετα να ανταλλασουμε και μαζι σου βιβλια..χαχα..αφου παρω πισω οσα εχει κατασχεσει η Βικυ...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία χααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα!!!!

Κλαίω!!!!

Τί κάνετε;;;;

Εμείς καλά λέμε.

Ξυπνησα εγώ με τη Δ στις 9 και η Ε κοιμάται ακόμη. Να πω την αλήθεια ήθελα να κοιμηθώ κιάλλο αλλό το μικρό σκατό δε μάφησε...

Νατάσα σιδερένια η Ελενα. Το κορίτσι μου ταλαιπωρείται... Περαστικά και αγύριστα να είναι!

Αργγυρούλα αν έχεις δοκιμάσει το νούμερο σε μαγαζί γιατί όχι;;;; Εγώ το κάνω με τις μικρές αυτό!!

Χρυσάνθη γιατί έχεις αποκλείσει τόσσα από τη διατροφή; Αν είναι τόσο σοβαρή η αλλεργία σας μην περιμένεις να ξεμπερδέψεις στους 12 μηνες. Χλωμο εως δύσκολο να το πω.... Τώρα σχετικά με τις βιταμίνες . Πολλά σκευάσματα έχουν σόγια-λακτόζη που στην περίπτωσή σας είναι απαγορευμέν. Εγώ είμαι αρνητική. Το μόνο που θα έπαιρνα είναι μουρουνέλαιο (ω3) που χωράει τη μικρότερη επεξεργασία.

Στασία τα είπαμε. Εγώ ψηφίζω σπίτι δαγκωτό!!!!

Ζωή πως σου φαίνεται το σπίτι;;;;

Εγω το καλοκαίρι διάβασα 2 βιβλία! Το ένα ήταν άθλιο. Το άλλο "Η σκιά της πεταλούδας' του Ζουργού ήταν απίστευτο. Εξαιρετικό βιβλίο. <κόλλησα και έχασα τον ύπνο μου για να το τελειώσω!!! :lol:

Τώρα διαβάζω το '100 χρόνια μοναξιά' του Μαρκές

Χρύσα καλήμέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες μου!

Natasoula μου, περαστικά στο κοριτσάκι σας, μεγάλο ζόρι θα τραβάτε!! :(

Σιδερένιο να 'ναι και να ξεμπερδέψετε το συντομότερο δυνατό!! :x

Μαρία, προστυχόμουτρο... /:)/:)/:)/:)/:)

Μολόγα ρε, πως κυκλοφορείς μπροστά στα παιδιά...;;; :)):)):))=))=))=))

Αργυρούλα, περαστικά στο ποδαράκι της Ρεας, μπορεί όντως να ήταν καμία κράμπα! ;)

Αναστασία, εγώ σαν καλεσμένη, θα προτιμούσα τον κήπο 8-) αλλά σαν οικοδέσποινα-μαμά τον παιδότοπο! :P

Σήμερα έχουμε οφθαλμίατρο για τη Β, θα κάνουμε έναν έλεγχο και στη μικρή, αφού συμπλήρωσε χρόνο.

Και το απόγευμα εμβόλιο στο μικρόβιο! Άουτς! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα διαβασε και το Ερωτας στα χρονια της χολερας...

εμενα μου αρεσε πολυυυ..

επισης μου αρεσει πολυ η Ιζαμπελ Αλιεντε..εχω αρκετα βιβλια της λατρεια...

ο Χ χτες πηγε στον οδοντιατρο ( πηγε ο Ο να βαλει μαι καμερα σε φιλο του οδοντιατρο και τον πηρε μαζι του)..

παιδια αυτο το μωρο θα γινει πειραματοζωο..

δε φοβηθηκε καθολου..ανοιξε το στομα του..και αφου πηρε τη δωρεαν οδοντοβουρτσα και δειγμα οδοντοκρεμας..ηρθε ενθουσιασμενος..

και εκει που επρεπε να τον παρακαλας να τα βουρτσισει..τρεχει..χαχα...

α και λεει συνεχεια..εγω εχω πολυ ομολφα ζοντια..ζεν εχω τλυπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα τα 100 χρόνια το έχω διαβάσει και εγώ 2 φορές, πολύ ωραίο βιβλίο :D

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μολόγα!!! :lol::lol::lol::lol:

από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια!!! :lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα δεν πολυκατάλαβα, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο :?

Νατάσα μόνο έτσι, αν έχεις δοκιμάσει στο μαγαζί το συγκεκριμένο παπούτσι και το βρεις στο νετ, τότε ναι, αλλά διαφορετικά ΠΟΤΕ ξανά!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..Σαας γραφω απο τη δουλεια...ουπς σημερα τεμπελιαζω ασυστολα..Οι δουλειες τρεχουν κ εγω καθομαι κ χαζευω στο διαδικτυο..Δεν ξερω τι επαθα, δεν μπορω να κανω τιποτα σημερα :?:cry:8-) ..Δεν πειραζει, παρηγγειλα δευτερο καφε κ θα το απολαυσω!!

Αναστασια καλως ηρθες κ καλη αρχη στον παιδικο! Τι τσαντα πηρατε?? εγω του ειχα παρει μια ωραια μαυρη με τον Μικυ...Θα δεις που θα περναει καλα. Ο Σεμπ τον λατρευει τον παιδικο κ μαλιστα θα τον γραψω κ σε μια εξωσχολικη δραστηριοτητα, στο ιδιο σχολειο ομως...Ειχε πολλα, πονοκεφαλιασα μεχρι να διαλεξω, σε οτι τον ρωτουσα ελεγε ναι κ μετα οχι :roll: τελικα θα τον γραψω Ταε Κβο Ντο κ θα δουμε...

Λοιπον για το παρτυ, σαν καλεσμενη θα μου αρεσε ο κηπος, αλλα σαν μαμα θα το εκανα στον παιδοτοπο 8-)

Ειναι κουραση..Δεν μπορεις να βρεις παιδοτοπο με αυλη κ να το κανετε εξω???

Να την χαιρεσαι, μπαινει 3 κ η Αννυ!

Αργυρω καθυστερημενα χρονια πολλα για τη Ρεα... :oops::oops: Καλη αρχη κ σε σας!!! Εσυ σκεφτεσαι να βρεις καποια απασχοληση τωρα που και τ 2 παιδια πανε σχολειο?? Γιατι οχι καποιο μεταπτυχιακο ή καποιο σεμιναριο??

Το ποδαρακι μαλλον μουδιασμα η κραμπα...τα κανει κ το σεμπινι αυτα...

Μαρια το βιβλιο που λες δεν το χωνευω..εχει πολλες ανακριβειες και κυριως αποκρυπτει το πιο βασικο..αυτοι που υποτιθεται φυγαδευσαν το παιδι κ τη μανα ηταν μισθοφοροι της (πρωην) Blackwater....

Ολα καλα με το μεταπτυχιακο??? Εγω το παλευω επισης, αλλα ρε γμτ δεν μου αρεσει καθολου...ουφ...

Νατασουλα περαστικα με το γυψο...πωπω. παντως το δεχτηκε ηρεμα..μα απο ενα χτυπημα..Διαβαζα κ στην Ολιβ που η Αθηνα απο ενα πεσιματακι εσπασε την κλειδα της.. :( τελικα χοροπηδανε κ δεν παθαινουν τιποτα κ απο ενα χαζο χτυπηματακι να τα σπασιματα...

Αυτα τα νεα μου..επιστρεφω μπας κ κανω και καποια δουλεια...αχρηστη μερα η σημερινη...ουφ..τιποτα δεν εκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια το βιβλιο που λες δεν το χωνευω..εχει πολλες ανακριβειες και κυριως αποκρυπτει το πιο βασικο..αυτοι που υποτιθεται φυγαδευσαν το παιδι κ τη μανα ηταν μισθοφοροι της (πρωην) Blackwater....

:twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν έφτασα μέχρι εκεί :twisted::twisted: Μου το μαρτύρησες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Τσουπριτσες λετε να μαζευτουμε κ να αρχισει

παλι σφυροκοπημα το Θουλακι απο τα απειρα μηνυματα?!!!!! :D:D:D

Τι περιεργο υπνο εκανα?Σαν να εβλεπα ολη νυχτα ονειρα...πολυ κουραστικο!

Καποια στιγμη ενιωσα να βγαινω απο το σωμα μου και να με διαταζω να γυρισω πλευρο κ να ανοιξω τα ματια :shock::shock::shock::shock::shock::shock: και το εκανα σαν να μην μπορουσα να κανω αλλιως.....και εκεινη τη στιγμη εμπαινε στο δωματιο ο Α με την Α(ειχε ξυπνησει)....χ#στηκα πανω μου μιλαμε μεχρι να καταλαβω ποιος ηταν! :lol::lol::lol::lol::?:?:?:?:?

Επισης ειδα πως η Ζωη εκανε παρτυ αποκριατικο(ναι-ναι!σεπτεμβριατικα :lol: ) και δεν με καλεσε :(:(:(:(:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και η μαμα σου μου ελεγε δικαιολογιες που δεν εστεκαν κ τα πηρα! =))=))=))=))=))=))=))

Μαρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω σε πιστευω!!!!Βασικα εγω το καλοκαιρι γυρνουσα με τα εσωρουχα αλλα προσπαθουσα να μην ειναι στρινγκ ή φορουσα κ ενα σορτσακι γιατι η Α κατι παθαινει οταν βλεπει τον πωπο μου! :lol::oops::oops::oops: Μαλλον το εμαθε απο εμενα που συνεχεια την κυνηγαω να τη χουφτωσω-δαγκωσω-τσιμπησω! :lol::lol::oops::oops::oops: Και λεει "μαμα μη μου δειχνεις τον πωπο θου γιατι θα θτον φαω" :lol::lol::lol::P:P:P

Χρυσουλα θα ερθετε τελικα? :D:D:D:D τον επεισες?Μπραβο ρε τσακαλακι!!!!!! ;););)

μαλλον θα το κανω στην αυλη....αλλα γινεται να μην σας πειραζει αν πχ δε λαμπουν τα τζαμια κ το μπαλκονι(δε θα κατσουμε εκει) εχει λιγη σκονιτσα? :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops: χθες το επλυνα αλλα μεχρι το σααααααββατο... :?:?:? Τεσπα!Για να δουμε ποσες φορες θα αλλαξω γνωμη!!! :P

Ιουλια πεθανα στο γελιο με τη δικη σου 1η μερα στο σχολειο που ΔΕΝ ζητουσες τη μαμα σου! :lol::P

Ρε συ ποτε θα του δωσω το παιχνιδι του?Στα γενεθλια ΜΑΣ?απαπα ντροπη!!!!! :lol::lol::lol: (να μου το θυμισεις :oops::oops::oops::P:P:P:P )

Εγω το καλοκαιρι διαβασα....1/3 ενος βιβλιου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ε δεν εμεινα κ πολυ μονη μου...αντε 3-4 μερες αλλα κ παλι ειχα το ipad/...Θελω κ εγω να ψαξω για βιβλιοθηκη...εχει ο δημος αλλα...ειναι μεχρι να κανεις την αρχη νομιζω!

Α!Για τον παιδικο μας!!!

2 ηταν οι επιλογες.σε διπλανα χωρια(περιπου9-10χμ) ενας ιδιωτικος,ενας δημοτικος.Στο δημοτικο δεν με ειδοποιησαν αλλα κ εγω δεν πηγα καν το χαρτι απο την εφορια που θελαν γιατι ειχα επιλεξει τον ιδιωτικο.

Μου αρεσε πολυ περισσοτερο,βολευει να την πηγαινει ο Α(προς το παρον) κ να την παιρνω εγω ωστε να μην κανω 2 δρομολογια(στο αλλο δε βολευε κ θα εκανα 2 δρομολογια δλδ 36χμ το πρωι + αλλα 18 τις μερες γυμναστηριου ή αγγλικα-αααα!θα αρχισω προφισιενσυ!αυτη δεν ειναι παρενθεση αλλα σιδηροσρομος! :P:lol: )

Επισης ειναι αυτος που σας ειχα πει οτι ειναι μικρουλης κ γλυκουλης.2 δασκαλες απο ενα τμημα η καθεμια κ μεγιστος αρ.παιδιων9! :D:D:D:D Σαν μια παρεουλα δηλαδη!

Ξεκιναμε παρασκευη με 1ωρα....νομιζω πως θα θελει να κατσει κ αλλο η Α...Με βλεπω στο αυτοκινητο να διαβαζω το βιβλιο που δεν τελειωσα το καλοκαιρι! :lol:

Πολλα εγραψα... :oops:

Αχ ποσο θα'θελα να πηγαινα στους ρεντ χοτ!κ στην αλεγκρια...!

Καλε ποσα γραψατε!!!!Γιουπιιιιι!Επιστρεψαμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν οταν τα διαβασ ατα βιβλια ( το ποτε χωρις την κορη μου και το πουλιμενες) ημουν περιπου 15..

αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως αυτες οι γυναικες- στο πρωτο βιβλιο τουλαχιστον- εμπιστευτηκαν εναν μουσουλαμνο και πειστηκαν να πανε και μαζι τους στη χωρα τους...δηλαδη..τι IQ ειχε αυτη;;;;..

και ημουν μονο 15...

περα απο ολα τα αλλα εγω καθε βιβλιο το βλεπω σαν λογοτεχνημα..απο κανενα δεν περιμενω πραγματικη απεικονισι..

ακομα και με τον τοπο που ειχε γινει με τον Κωδικα Ντα βιντσι και τους πεφωτισμενους..ΟΚ..εγω τα βλαπω σαν λογοτεχνικα..εννωειται πως εχουν καποια δοση αληθειας..αλλα αληθεια προσαρμοζμενη στη μορφη λογοτεχνικου εργου..

απο κει και περα..δεν επαιρνα στα σοβαρα οσα γραφονται...

Τασια ουσιαστικα τον εχω πεισει...ειναι πολλα θεματα τωρα ..και με το διαζυγιο που μου εχει κανει χαλαστρα...αλλα το πιθανοτερο ειναι πως θα ερθουμε..

εμενα δε με νοιαζιε που θα το κανεις...ειλικρινα..και ναι σηγα μη κατσεις ρε να καθαρισει ςτο σπιτι ενω παιριμενεις ΠΑΙΔΙΑ::::..πας καλα μωρι;;;..λιμπα θα στο κανουν....χαχαχαχα....

καθαριζεις μετα!!!

Νατασα τι εγινε με το προτζεκτ κοτοπουλα και αυγα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χαχαχα γελασα πολύ με την Μαρία κιι το στριγκ .

Νατασουλα είναι δύσκολα τωρα ....τι να πω ....

Αναστασία και εγω σπίτι λέω καλύτερα.

Καινεγω θέλω καινούργια βιβλία αλλα θέλω και λεφτά να τα αγοράσω ....για την ωρα βολευωμαι με ταινίες που κατεβαίνουν τζάμπα ..χαχαχαχα.

Αυτο το τζάμπα σαν λέξη το έχει κολλήσει ο Μ και το βάζει σε καθε πρόταση .....δεν μπορεί να καταλάβει την έννοια όσο κιι να του λέω ....α και η λέξη ψέματα είναι μια απο τις αγαπημένες του αυτον τον καιρό .....κιι αυτήν δεν μπορεί να καταλάβει τι πάει να πει ...μα του εντώ και λέω κατάλαβες? Και μου λέει οχι δεν είναι ετσι !!

Με το παπούτσια τωρα ...ο Μ φοράει 26 (το 26 είναι για μήκος πελματος 15,5) και το πέλμα του είναι 15 ....σκευτωμαι να του πάρω 27 με την λογική οτι τωρα θα φοράει ακόμα τα κόκκινα και τα φιλα θα τα φορέσει αργότερα πιο χειμώνα .....το 27 ειναι17 μήκος πελματος ,φοβάμαι όμως μην ειναι μεγάλα ....αλλα με κάλτσα πιστεύω θα είναι πιο καλά και να τον βγάλουν για καιρό ....μμμμμμ μαλλον 27 θα πάρω .....

Ναι τα κόκκινα είναι για τωρα γιατι αυτα που έχει τα κόκκινα τωρα (έχουμε απο το λαρεντουτ) είναι ενα βήμα πριν τα σκουπίδια ....είναι το μόνο παπούτσι που θα πεταχτεί μετα απο τοσα χρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν έφτασα μέχρι εκεί :twisted::twisted: Μου το μαρτύρησες :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικά Αναστ. όλες σου είπαμε "ως μαμά, παιδότοπο" :lol::lol::lol:

πώς και αποφάσισες για προφίσενσυ? :roll::roll:

βασικά εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω μια άλλη γλώσσα, το προφίσενσυ δεν το έδωσα ποτέ, έμεινα μόνο στο λόουερ!!! :roll::roll:

Φρανίτα ο Λ. σχολάει ακόμη στις 11.30 :o:o με εξαίρεση 2 μέρες στις 12.30!

ολοήμερο δεν παίζει διότι πρέπει να είσαι εργαζόμενος και θέσεις ελεύθερες στο σχολείο του δεν υπάρχουν! :? ....τις προάλλες άκουγα μία μητέρα που μιλούσε στον υπεύθυνο του ολοήμερου και τον ρωτούσε πότε θα ανοίξει θέση διότι εκείνη εργάζεται.....

Φρανίτα ωραίο φορεματάκι βρε φοράς σήμερα και τι αδύνατη που είσαι :D μπράβο! :D

Χρύσα :lol::lol::lol: για τις τλύπες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο γιατί δεν πας σε δανειστική βιβλιοθήκη? ;)

δεν είναι απαραίτητο να αγοράζεις βιβλία....

με μπέρδεψες με το παπούτσι και το πέλμα :lol::lol:

άντε μεγειά του! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν έφτασα μέχρι εκεί :twisted::twisted: Μου το μαρτύρησες :lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αααα εγω δεν ψαχνω την αληθεια ουτε κρινω μια χωρα ή τους πολιτες της απο ενα βιβλιο!Ξερω πως ΔΕΝ μπορει να ειναι αληθεια ολα αυτα αλλα ακομα κ ετσι να ηταν ειναι αληθεια ειπωμενη απο μια πλευρα μονο!

Αχ βρε νατασουλα μου! Επικίνδυνες αποστολες το μπανακι της ελενας....Ρε συ μηπως να τυλιγες με σακουλα το ποδι κ να την ελουζες κανονικα?Στο τελειωμα βαλε μια πετσετα μικρη(πχ κουζινας) για να εισαι σιγουρη πως δε θα βραχει...

Εναν παιδοτοπο εχουμε στο χωριο και τον εχει φιλη μου...οποτε δεν μπορω να ΜΗΝ το κανω εκει αν επιλεξω παιδοτοπο...αν κ στα κουφαλια εχει εναν εκπληκτικο με αυλη κ μεγαλα φουσκωτα κ πολλα τραμπολινο κλπ...τεσπα...θα επιλεξω την αυλη μας κ ας παιδευτω...

Η φαση ειναι πως η πεθερα κ η μαμα μου θα λειπουν κ θα ειμαι μονη στις ετοιμασιες! :o Θα εχω αδερφη,ξαδερφη(μαλλον),θα χωσω κ το Νατασακι!!! :P:D:D:D (Η πεθερα πηγε εκει που ημουν διακοπες κ σκ θα παει κ η μανα μου+ 2 φιλες τους!Σουπερ!!!)

Μιτσακι καλα αποτελεσματα!!!!Μου θυμισες πως κ εμεις ΠΡΕΠΕΙ να παμε...

Χρυσα τι γλυκας μωρε!!!Που εχει κ ομολφα δοντακια!!!!! :D:D:D

Α!Η τσαντα μας ειναι με τη μινι.εχει κ ροδακια! :D Στην αρχη ηθελε να παρει εκεινες τις τεραστιες που ειναι για δημοτικο-γυμνασιο! :lol::lol::lol::o

Χρυσα στο σπιτι μεσα δεν θα ειμαστε ρε!Μονο για τουαλετα υποθετω...αλλα απ'εξω βαριεμαι να καθαριζω... :oops::lol: Να!Επλυνα χθες!Κατι ειναι κ αυτο! :P:P

Ρε κοριτσια ο Α κ η πεθερα μου δεν μπορουν με τιποτα να βαλουν κατι σε ταξη....Σαν τσαντηρι η αυλη...Ποοοοσο καιρο ειχαν κατι πραγματα για τα σκυλια κ κατι παλιοπαπουτσα εξω...δεν τα μαζευαν...τα εβαλα πανω σε μια ντουλαπα που εχω εξω....Ακομα εκει ειναι...Μια κουτα με κατι χαζομαρουλες...τουλαχιστον 2 μηνες περιμενει κ εγω δεν ξερω τι....μια σακουλα με βατραχοπεδιλα κλπ. αλλο τοσο!Στην κεραμοσκεπη εχει γεμιζει αραχνες...ειπα στον Α να την καθαρισει(εχω ανατριχιαζω) απο την ανοιξη!οι αραχνες εχουν εγγονια πια κ ζουν ολοι μαζι ευτυχισμενοι μαζι μας! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα εδω...ηρθε ο καφες κ παλι χαζευω αντι να δουλευω!!!

Ουπς Μαρια το μαρτυρησα εεεε :?:roll::D ελα μωρε δεν πειραζει, η πλοκη εχεη σημασια :roll:

Αχ εγω δεν θυμαμαι τι διαβασα το καλοκαιρι...εδω ειναι συνεχεια καλοκαιρι, δεν νιωθω διαφορα..νομιζω τα εχω κοψει τα βιβλια διοτι διαβαζω καθημερινα εκθεσεις 100 κ 200 σελιδων, αναλυσεις και ερευνες οποτε δεν εχει μεινει πολυ κουραγιο για λογοτεχνια...

Σημετα υποτιθεται οτι δουλευω α. μια αναλυση για το που χανεται το νερο στη ΝΑ Ασια κ εμαθα το συγκλονιστικο πως το 50% του νερου χανεται απο τις διαρροες στο δικτυο

κ β. μια αναλυση (αλλα οχι για τον ΟΗΕ αλλα για ενα αλλο δικτυο που συνεργαζομαι) για τον υποσιτισμο στη ΝΑ Ασια..

ΑΛΛΑ τιποτα απο τα δυο δεν κανω κ γραφω σε εσας!

Αναστασια καθε μερα θα πηγαινει?? 9 παιδακια ειναι πολυ καλα..Ο Σεμπ ειναι 12 παιδακια στην ταξη του αλλα εχουν μεσα 2 δασκαλες και μια βοηθο, δηλαδη 3 ατομα. Και εχουν αλλο δασκαλο για γυμναστικη, αλλο για μουσικη, αλλο για μαθηματα IQ (μη ρωτατε τι ειναι αυτο, δεν καταλαβα) και παει λεγοντας.... :?

Παντως μου αρεσει..Ο Σεμπ ειναι το μονο ξενο παιδακι κ ολα τα υπολοιπα ειναι απο Ταιλανδη (αν κ ο σταθμος ειναι βρεττανικος κ ιδιωτικος). Εννοειται πως ειναι ολη η υψηλη κοινωνια της Ταιλανδης κ αποφασισα πως στα γεννεθλια του εγω παρτυ στο σπιτι δεν κανω...Απαπαπα....που να τους φερω σε διαμερισμα ολους αυτους απο τις βιλαρες που μενουν....

Αχ...

Αργυρω ειναι ενα απο τα 2 φορεματα που αγορασα οταν εφτιαξα τα μαλλια μου...Θα ξαναβγω για ψωνια, πηρα φορα τωρα! Απο κιλα καλα ειμαι, εδω τρωω πολυ ταιλανδεζικο φαγητο αλλα 3 φορες την εβδομαδα τρεχω 4 χλμ..Εχει ενα μινι γυμναστηριο το κτηριο που μενω κ κατεβαινω κ τρεχω στον διαδρομο...

Θελω ομως να αλλαξω σπιτι. Επειδη μαλλον θα παραμεινω εδω κ στο νεο ετος, θελω να βρω αλλο σπιτι, καλυτερο.

Αρχικα σκεφτομουν μονοκατοικια να εχει κ κηπο αλλα αλλαξα γνωμη, οποτε θα κοιταξω διαμερισμα αλλα τελειως διαφορετικο απο το τωρινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς και αποφάσισες για προφίσενσυ? :roll::roll:

βασικά εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω μια άλλη γλώσσα, το προφίσενσυ δεν το έδωσα ποτέ, έμεινα μόνο στο λόουερ!!! :roll::roll:

l:

Ειπα μεεεχρι να ηρεμισει η κατασταση και να βρω (ελπιζω) μια δουλεια,να μην αφησω παλι το

χρονο να περναει με απραξια....η Α θα παει παιδικο οποτε θα εχω χρονο για διαβασμα!Ασε που το λοουερ δεν μετραει πουθενα....

Θελω να κανω κ κατι ακομα αυτη τη χρονια αλλα θα σας το πω αν το αποφασισω! :D

Αφρο φυσικα να παρεις το 27!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...