Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Λενα το απολυμανες? Χαχαχαχα υποχονδρια χαχαχαχαχα

Του έβαλες και φωτιά μετα το οινόπνευμα ? Χαχαχαχαχα

Χρυσα ρωτά το παιδι να σου πει που έχει πραγματικά ανάγκη απο κατι ...μην του πάρεις κατι που έχει πάρει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπεραααααα

τι κανετε???? εμεις καλα...

χρυσα ρωτα το μεγαλο παιδι ειναι..μπορει τσαντα να εχει..ή μπουφαν..με 120ε που λες παιρνεις πολλα πραγματα απο ζαρα πχ..τα καημενα μωρε.. :(

καλα με την νατασσουαλ τα ειπαμε :(:(:( θα του δουμε συντομα..

ο φιλιππος ειναι 12.900 αλλα 97 ποντους υψος..πηρε τα πανω του το πουλακι μου..

τον μετρησαμε στην αστυνομια που πηγαμε για να βγαλει ταυτοτητα ο κωστας :lol::lol: σεσημασμενος ο φιλιππακος :lol::lol::lol::lol::lol:

λενακι και εγω θα τον απολυμανα αμα ητανε μεταχειρισμενος καλα εκανες!! :lol::lol::lol: μεγιαααα

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κα γω...πηγαμε στο γαμο..ολα καλα..αλλα πεθανα..τα μικρα με ξεσκισαν στη γκρινια..απαππα

τετοιο χαλι ποτε δε το χω ζησει,,,ολοι εμες βλεπαν/..

ο μικρος ειχε ματι..θα εσκγε απ το κλαμα..κοιμηθηκε 12.30 κ ο μεγαλος 2.30 το βραδυ..οταν γυριζαμε στο αμαξι δηλ

αφρο δε θελω να σε τρομαξω αλλα ηρθε η ντφη της κουμπαρας που εχει το 2 παιδακι αυτιστικο..απο το μμρ ηταν..εγω θα αργησω να το κανω..χρονια πολλα κιολαςςςςςςςςςςςςς

νατασουλα κ γω σε σκεφτομουν..δυσκολα ρε 3 βδομαδες με γυψο..μες τη γκρινια ειναι ε?δε μπορει να περπατησει μετιποτα?525?πω πωω

αργυ σε 1000 ευχαριστω για τις συνταγες ρεεε..κ γω τις μελεταω καλεεεε

μαρια αληθεια πανω απο 20 βιβλια? :o:o:o:o

λενακι ποσο το πηρες?φιλια στα μωρακια σουυυ

βενιιιι λενα ποτε θα βρεθουμε??????????

χρυσα ρε μη το λες αυτο..εγω 15.5 ημουν οταν εχασα τη μαμακα μου..ο μπαμπας μου εγινε μαμα κ μπαμπας κ μα ς μεγαλωσε παρα πανω κ απο τελεια...ποτε δε μου στερησε τιποτα κ να φανταστεις ποτε δε ειχαμε τη σχεση αυτη που εχουν τωρα με τους μπαμπαδες..απο το σπιτι δε εβγαινε να μη μας στερησει τιποτα..

στο ανθρωπο ειναι..

ζωη καλως ηρθες..σημερα θα μαζευτει κ η αναστασια ε?

ιουλια νατασα που ειστε καλε/.??????/λενα???????????????

χρυσανθη μιας κ σε βλεπω μεσα δε ξερω ρε για τις βιταμινες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα αγχωνομουν μηπως δεν περνει σωστα τις βιταμινες η μπεμπα...αλλα το ψαχνω οσο μπορω κ οτι βρισκω λενε οτι απο τις αποθηκες μας περνει το μωρο οτι χρειαζεται κ σιτιζεται σωστα....απλα η θηλαζουσα μητερα δεν εχει βιταμινες μετα,καποια στιγμη θα της αναπληρωσω :lol: ....προσπαθω να τρωω οσο καλυτερα μπορω καθε μερα κοτοπουλο..θα ξεκινησω κ αρνι.

σας ευχαριστω

θελω να φτασω τους 12μηνες μηπως κ τις σταματησει η αλλεγια μετα δεν με νοιαζει...το ιδιο περναγα κ με το γιο μου κ δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα σταματουσα τον θηλασμο(το σταματησα κ αποτομα λογω της εγκυμοσυνης) καθε φορα που ελεγα οτι θα σταματησω σε 2μηνες οταν περνουσαν οι δυο μηνες στεναχωριομουν κ συνεχιζα.....

ειναι δυσκολο πολυ με την διαιτα...κ εχω μια αποροια αν κανω κ 3ο θα εχει κ το αλλο... :lol:

χρυσα η νατασα που μου ειχες ξαναπει ειναι που ξερει κ για αλλεργιες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ρε μη το λες αυτο..εγω 15.5 ημουν οταν εχασα τη μαμακα μου..ο μπαμπας μου εγινε μαμα κ μπαμπας κ μα ς μεγαλωσε παρα πανω κ απο τελεια.......στο ανθρωπο ειναι.....

Σε αυτό συμφωνώ, εξαρτάται από τον πατέρα γιατί υπάρχουν και μη-τέρας!!! :evil:

Χρύσα είναι μεγάλος βρε, εγώ νόμιζα μικρός (δεν θυμόμουν, μας το είχες πει).....τότε να τον ρωτήσεις....μπορεί να θέλει κάτι και να μην έχουν την δυνατότητα να το πάρουν! :?

δεν θα τον ρωτούσα αν ήταν μικρό παιδάκι π.χ. δημοτικού ή νηπιαγωγείου γιατί θα φοβόμουν μήπως και μου δώσει την απάντηση "θέλω μία μαμά!" :(

Βένη μια χαρά ο Φιλιππάκος :) , πόσο χρονών είναι? όλο ξεχνάω, βλέπω και το τικεράκι σου που είναι ακόμη 3 ετών.... :lol::lol::lol:

Θούλη οι ποντιακές συνταγές είναι δύσκολες, όλο ζύμωμα :roll::roll::roll::roll:

το πληκτρολόγιο είναι εστία μικροβίων, όλα εκεί μαζεύονται και το γλεντάνε, πάρτυ κανονικό....οτιδήποτε μπορείς να κολήσεις!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με έπιασε σήμερα, μια τα παιχνίδια μια με το σαλόνι ...το άλλαξα θέση χαχαχαχα έκανα δυο διπλούς καναπέδες απο γωνιά που ήταν ....

Είμαι πτώμα ...και ο Μ δεν τρώει τα μπιφτέκια του γρρρρ

πάω να κάνω καφέ να κάτσω, ο Κ έχει βάρδια και θα έρθει το βραδυ (πήρε απόσπαση αλλού κιι παίζουν αλλιώς οι βάρδιες)

Βενη μπράβο για τον Φ ...εγω φωβαμαι για: ον Μ που δεν τρώει οτι πρέπει μήπως κιι δεν ψιλωνει για αυτον τον λόγο ....αλλα τι να κάνω δεν μπορώ να κάνω τιποτα άλλο ...ιδικά τον τελευταίο καιρό έχει γίνει πολύ αναρχικό στοιχειό ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααα!

τι κανετε;μολις κοιμηθηε η μικρη κ ειπα να γραψω λιγουλακι..

τα νεα μας......περασαμε ησυχα πολλα μπανια,πολυ παιχνιδι,πολλα παιδακια,βολτουλες

ηταν απο τα ωραιοτερα καλοκαιρια...η μικρη το καταχαρηκε.. γω μαζιτης...ειχαμε κ παρεουλα αναστασια αννυ

:D:D:D:D αντε του χρονου παλι !!!!!!

καλο φθινοπωρο τωρα!!!!!! :x

τωρα ειμαστε σε φαση συμμαζεματος του σπιτιου,αγορων για το σπιτι,θελω να τακτοποιησω διαφορα γιατι σκεφτομαστε τελος οκτωβρη να κανουμε την επομενη εξωσωματικη κ μια κ θα μεινω εγκυουλα :lol::lol:8-)8-)

να τακτοποιησω εκκρεμοτητες τωρα που ειμαι νεα κ μπορω(που λεει κ η διαφημιση :lol: )

επισης να σας ευχαριστησω για τις ευχες σας για γενεθλια γιορτη :x:-*

κ με τη σειρα μου να πω χρονια πολλα στη ρεα μας,χιλιοχρονη κ παντα υγιης

χρονια πολλα σε μαρια,παναγιωτα,στην αφρο για τη γιορτη της,στο παντελακο για τη γιορτουλα του

σιγουρα θα ξεχναω περασαν κ πολλες μερες αλλα να για το καλο να πω τις ευχες μου!

προσπαθω να σας διαβασω ,τα καταφερα σχεδον προς το τελος τα μπερδεψα λιγακι :?

αλλα σιγα σιγα θα επανελθω 8-)

νατασσουλα περαστικα στο κοριτσακι σας!πολυ δυσκολα πρεπει να ειναι! :cry:

περαστικα σας κ γρηγορα σιδερενιες! :x

αυτα παω να ξαπλαρω λιγο...φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...τελικα τοκανονισαμε για Πεμπτη..

θα παμε να παρουμε οτι θελει...και θα τον κερασω καφε...

Ζωη μια χαρα..καλη προσαρμογη τωρα...

παω..καποιος ασβουλης θελειπλυσημο...

Βενετια..μια χαραααα ρεεε

οΧ στις 29/07 ηταν 93 εκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτό σημαίνει όχι άλλα ταξίδια? :D:D

Ζωή ευχαριστούμε, με το καλό και το 2ο! ;):D

είδες όταν τα παιδιά μεγαλώνουν οι διακοπές είναι πιο ευχάριστες (τις περισσότερες φορές :lol::lol: )

Χρύσα ωραία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι πάει να πει οτι θα είναι με απόσπαση εκει μέχρι να πάει το πλιό ταξίδι ...τα θέλουμε τα ταξίδια μην χαίρεσαι τζάμπα χαχαχα δούμε απο τα ταξίδια γιατι ο μησθος με αυτα που θα μας κοπούν θα είναι μπουρμπουαρ .

Κορίτσια έχει αγοράσει κάποια παπούτσια παιδικά απο το ιντερνετ σε καλύτερη τιμή?

υπάρχουν στόμ μαγαζιά με παιδικά παπούτσια (ρούχα ξέρω αλλα με παπούτσια οχι)?

μην μου πήγε το ιν σιουζ και το μαι σιουζ δεν έχουν σχεδόν τιποτα απο νούμερα ...στον νάμα κατι βρήκα αλλα δεν είμαι σίγουρη .....θέλω να δω κιι το νούμερο καλά ....θα πάω να δω και σε ενα μαγαζί εδω που ψωνιζω παουτσια του Μ να δω τιμές ...θέλουμε για τον χειμώνα ...αθλιτικα να δω ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο φυσικα και υπαρχουν στοκατζιδικα...

εσεις εχετε και το μακαρθουρ γκελ...

εγω περιση πηρα του Χ Ναικ με 17 & 19 ευρω εδω στο στοκατζιδικο της Μοναστηριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Akomaqqq..

Αρτζ..η συμπεθερα σουγυριζει πεμπτη...

το βαφτηστηρι μου εχει κλεψει την παρασταση...ειναι η μασκοτ της κατασκινωσης...το γλυκουλη μου!!!!!

τη νονα του μοιζει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςςςςςςςς!!!!! :D:D:D

Τι κανετε κοριτσαρες μου;;;Σας εχασα!!!

Ξεκινησα δουλιτσα και το απογευμα δουλειες και παπαλα το φορουμ.

Αυριο ξεκιναμε και παιδικο..μια ωριτσα θα πανε και βλεπουμε.

τα αλλα παιδακια ξεκινησαν??? Ιουλια??Χρυσα???Θουλη τελικα στον πηρανε στου δημου??Λενα ο Αναστασης??

Αργυ και Λενακι και Μητσακι διαβασα για τα δικα σας παιδακια. :D

Ζωιτσα ευχαριστω για τις ευχες!!!Με το καλο να δρομολογηθουν ολα!!!! :x:x

Αργυ μου να χαιρεσαι τη φραουλιτσα σου!!!Να ειναι παντα τοσο χαμογελαστη και χαρουμενη!!! :x:x:x

Ειναι λιγο περιεργα τα πεθερικα ε;;; :?:?:?

Νατασουλα μου περαστικα και πολυ υπομονη με τη μικρουλα.Να της δωσεις 2 φιλακια.

Χρυσα μηπως πρεπει να ερθεις Αθηνα για κανα ΣΚ???να ξλαμπικαρεις λιγο..να σε δουμε κιολας??? :x:x:x

Νομιζω οτι πρεπει να μεινεις για παντα σε κατασταση ζεν :lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ..θελω να αγορασω φθηνο καθισμα αυτ. για τον Νικ...εχω "θυμωσει" με τον μπαμπα του συζυγου μου.Του ειχα πει οτι δεν θελω να τον μετακινει με το αμαξι καθολου και προχθες ανακαλυψαμε οτι τον βαζει μπροστα με τη ζωνη για να πανε ας πουμε στο φουρνο ή στην πλατεια... :?:?:?

Εχω βρει καποια με 60 ευρω(εχουν αιζο)..μαπα λετε;;; :?:?

Θουλιτσα κια Αφρο θα σας παρω να τα πουμε.

Παωωωωωωωωω..σημερα κοιταω τα περυσινα ρουχα και παπουτσια των παιδιων για να δω τι θα αγορασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα...το προγραμματιζω...χαχαχα....

Θα σας κανω τζαααα...χαχαχ...

Α εγω τα ειδα τα χειμερινα μου ηδη...χρειαζομαι μονο 3-4 παντελονακια φουτερ τα οποια θα παρω απο Ζαρα οταν παμε με τον Πετρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω το "ποτέ χωρίς την κόρη μου" και μ'έχει συνεπάρει, μ'έχει αναστατωσει..

:( έχω 2 νύχτες βλέπω εφιάλτες και όταν πάω να κοιμηθώ ακούω την πρωταγωνίστρια να μου εξιστορεί τα συμβάντα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

τί κανετε;

παναγιωτα καλη προσαρμογη! :)

εμεις ακομη δεν ξεκινησαμε,θα μας ειδοποιησουν απο εβδομαδα,παιρνουν σταδιακα τα παιδακια!

εγω βεβαια ξεκινησα! 8-)8-)8-) ακομη στην προσαρμογη ειμαι :lol::lol::lol: ,αλλα περναω ωραια,δεν κλαιω κ δε ζητάω τη μαμα μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρακι ατο ποτε χωρις την κορη μου ειναι απο τα αγαπημενα μου βιβλια! :)

εχει κ συνεχεια..αλλα δε θυμαμαι τον τιτλο :roll::roll: ,οπου η συγγραφεας εξιστορει κ ιστοριες παρομοιες :roll::roll: .

πραγματικα με ειχε συνεπάρει κ εμενα..πω πω!

αφρο πολυ μου αρεσε το φιλα παπουτσακι!να το παρεις οπωσδηποτε! :D

ο γιωργος κοιμαται κ εγω θα κανω καμια δουλιτσα κ κανενα ντουζακι..

χαιρομαι τοσο μα τοσο μα τοσο πολυ που ξεκινησε το σχολειο..μου! ;)8-):lol:

κ ο σταυρός μου φαινεται τοσο κοντα φετος! :D:D8-)8-)8-):geek::geek::geek::geek:

νατασουλα :(:(

ευχομαι γρηγορα να αρχισει να τρεχει κ να χοροπηδαει παλι η ελενα μας! :D:D:D:D:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ιουλία τα έχω δει τα έχουμε στην βιβλιοθήκη του ΤΕΙ και τα υπόλοιπα βιβλία..

εμείς την Τρίτη θα ξεκινήσουμε οικογενειακώς και οι 4 για το σχολείο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα αυτα σε κόκκινο (έχουμε ενα κόλλημα με τα κόκκινα παπούτσια) και δεν θα το πω στον κώστα να πάει να ααρει και τα φιλα

https://www.inshoes.gr/index.php?dispat ... 1761_28836

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...