Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

χααχ...

Γεννικα ΟΚ εριναι να ξες τη γραμμη και τα ρουχα πιστευω..δεν αγοραζω απο παντου...αλλα εγω εχω και 2 παιδια...οποτε και μικρο να τουε ιναι του Χ..θα τα φορεσει ο Γιαννης...του Γιαννη δεν του αγοραζω χαχα..στριμενη...

Χτες παιδια ηρθε η φιλη μου απο Αμερικη με τον αντρα της ( ειναι απο τη Γουατεμαλα-ο αντρας της)..ηρθαν απρογραμματιστα και δενε ιχα τιποτα να τους βγαλω, οποτε εφτιαξα μια πιατελα με διαφορα τυρια που ειχα και φρουτα και ηπιαμε και κρασακι..

ποσο ωραια περασαμε...ποσο μου ελειψε αυτο..τα παιδι αεννωειτε κανανε το σπιτι γης μαδιαμ ηταν και το κοριτσακη της μαζι..

αλλα μου ελειψ επολυ να ειμαι με κοσμο και να μη μιλαω για παιδια, για προβληματα. για κριση...

τους ορκισα να τσακιστουν να ξαναρθουν να μαγειρεψω να φαμε...

Αφρο ο Ζαν ειναι 11 κιλα..δεν ξερω ποσο υψος..θα ξερουμε τελος σεπτεμβρη..χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα! :D

Πινω καφεδκι και ο Γ :D . παιζει μεσα με τις κουκλες! Να ανησυχησω? Η Ε. που ειναι κοριτσι δεν παιζει με κουκλες :roll: Περιμενω να ερθει το καινουριο λαπτοπ μου σημερα, οπου να ναι θα χτυπησει το κουδουνι. Εξω εχουμε λιακαδα αλλα κανει ψυχρα, μετα θα φτασει μεχρι 24 βαθμους. Οτι να ναι ο καιρος, σκετη αρρωστια.

Νατασουλα στεναχωρεθηκα με την Ελενα που πρεπει να εχει τοσο καιρο γυψο :( Περαστικα σας ευχομαι και γρηγορα. Τοσα πολλα εδωσες μεχρι τωρα? :shock: Ολα εσυ τα πληρωνεις και δεν θα παρεις τιποτα πισω?

Ζωη και οτι θα ρωτουσα σημερα για εσας!! Καλως ηρθες πισω!! Θα παει και η μικρη σου παιδικο?

Η Γιωτα που ειναι? Η Θου?

Αφρο φτου φτου ο Π. τελειος ειναι! Εμεις δεν ξερω ποσο ειμαστε. Μεχρι τον Ιανουαριο εχω καιρο να κανω την προγραμματισμενη εξεταση, λεω να τον παω κατα τον Οκτωβρη/Νοεμβρη.

Σημερα χαλαρα,φαγητο εχω απο χθες, δουλειες εκανα χθες μπολικες, σημερα δεν εχω τιποτα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μέτρησε τον μόνη σου ....εγω καλύτερα τον μετράω μόνη μου παρά η γιατρός γιατι εκκινήσει κλαίει και δεν κάθεται καλά. Τον βάζω να ξαπλώσει και πρώτα κάνω μια γραμμή με μολύβι στο ποδι τεντομενο και μετα στο κεφάλι. Μετα μετράω με ην μεζουρα πόσο είναι. Εύκολα και κάθεται όμορφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ η μαμά μου θα την κρατάει την Ε γιατί η κυρία που την κρατούσε περιμένει την κόρη της να γεννήσει από μέρα σε μέρα.

Κάτι θα πάρω πίσω από την ασφάλεια αλλά σίγουρα όχι όλα. Από τον αναισθησιολόγο πχ δεν θα πάρω τίποτα γιατί ήταν χωρίς απόδειξη.

Το θέμα είναι ότι εγώ είχα και τα πλήρωσα και οκ ότι πάρω, οι περισσότεροι όμως στην παρούσα φάση δυστυχώς δεν μπορούν να πληρώνουν τέτοια ποσά :evil::evil::evil:

Έλενα από που πήρες το λαπτοπ?

Ζωή καλώς ήρθατε, περιμένουμε νέα σας

Μαρία με το μεταπτυχιακό τί θα κάνεις τελικά?

Άφρο μαντού γιατί κάνατε πριν το μμρ? Εγώ δεν θυμάμαι να έκανα σε κανέναν :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτή την μέθοδο μέτρησης δεν την ήξερα :lol::lol::lol:

εμείς έχουμε στον τοίχο κολλημένο ένα μακρύ χαρτί που έχει μεζούρα και τους μετράω εκεί....δεν νομίζω να είναι και ακριβείας η μέτρηση :roll::roll::roll:

εμείς στις 13 Σεπ θα πάμε παιδίατρο την Ρ. για την προγραμματισμένη (4 ετών), είναι η προτελευταία προγραμματισμένη επίσκεψη! :|

Λενάκι απόλαυσε την ησυχία ;)

α! ωραία ευτυχώς έχεις και την μαμά σου :)

Χρύσα, ξέχασα να σου πω, εγώ δεν μαγειρεύω αυτές τις συνταγές, τις βάζω για την Θούλη επειδή είναι ποντιακές και μήπως τις αρέσει για να τις φτιάξει! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη χαχα..εγω τις κοπιαρω παντως..να ξες...

Αφρο και εμεις εχουμε υψομετριτη στο δοματιο του Χ..αλαλ μετραω μονο τον Χ επειδη ο Γ δεν καθετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα συνεχίζω

έβαλα τα χρήματα στην πιστωτική κι ο θεός βοηθός :? Περιμένω βιβλία και πρόγραμμα και ξανά από την αρχή...

Έχω ξεσκιστεί να διαβάζω βιβλία όλο το καλοκαίρι και συνεχίζω. Τηλεόραση δνε έχω ανοίξει

Πρέπει να εχω τελειώσει πάνω από 20 :o Αφήστε το έχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μονο το ποδι και το κεφαλι μετρας? Και πως βγαζεις το αποτελεσμα? Την Ειρηνη την βαζω και παταει την ακρη του μετρου και ετσι την μετραω στο πανω κατω :) Γυρω στους 91 ποντους ειναι ακομα η σκατουλα!

Νατασουλα απο το Ebay τον πηρα. Μεταχειρησμενο αλλα σε καλη κατασταση μην νομιζεις, αφου τον θελω μονο για να μπαινω ιντερνετ. ;) Τελεια που θα μπορει να την κραταει η μαμα σου!

Αργυ και εγω το εχω αυτο για τον τοιχο αλλα δεν το εβαλα ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηναίες? Ποιές θα πάτε στις Κόκκινες καυτερές πιπεριές??

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: η μετάφραση μου άρεσε :mrgreen:

ρε Λενάκι τι εννοείς μετράει μόνο πόδι και κεφάλι....μετράει την απόσταση από πάνω μέχρι κάτω .... τις 2 γραμμές!!!....σαν να είναι όρθιο το παιδί!!! ;)

Διαβάσατε ότι συζητιέται να φορολογηθούν και τα πτυχία??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ άσε το διάβασμα καλύτερα :lol::lol::lol:

ρε σεις στην Ολλανδία φορολογούν τις κουρτίνες :o:o:o για αυτό και οι περισσότεροι δεν έχουν!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω..ποια μαμα του;;;...

ειναι για το βαφτιστηρι μου αυτο που πλεων δενε χει μαμα...και που απόσο βλεπω στοπ φεισ του λειπει παααρα πολυ...ισος περισσοτερο απότι του μεγαλου του αδελφου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μαζι θα παμε..αλα που;;;..για ρουχα..για σχολικα;;..ξερω πως χρειαζετε απ όλα..τοσο καιρο αρρωστη η κουμπαρα μου δεν μπορουσε να φροντισει τα παιδια της και το σπιτι της..

και κουβερτα χρειαζετε...αλλα αυτο θα τους το παρω τα Χριστουγεννα...

σε λιγες μερες θα ειναι και τα σαραντα...θελω να παμε πιο νωρις

να σας πω κατι...δεν μπορω να παω σπιτι της και να μην ειναι εκει...το νιοθω αδειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκατσα και έφτιαξα ολα τα παιχνίδια τούς!! Ήταν ολα μεσα στο πάρκο κιι τα έβαλα κατα ομάδες στο παιδικό στα κουτιά ....θα πετάξω και μερικά ....

Έχουμε αρκετά αλλα τα έχουν βαρεθεί .....καιβεγω έχω βαρεθεί να τα βλέπω να πω την αλήθεια .....

Ελένα είσαι πολύ ποντια μετράω την απόσταση ποδιού κεφαλιού όπως και η πεδιατρος εκει ...

Λένε οτι η σωστή μετριση είναι ξάπλα .....τον Μ φυσικά όρθιο των μετράω.

πεινάω!!! Πω πω πήγε 1 η ωρα γιαυτό πεινάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω..ποια μαμα του;;;...

ειναι για το βαφτιστηρι μου αυτο που πλεων δενε χει μαμα...

αχ συγνώμη ρε......ούτε που το σκέφτηκα! :(:(:(:(:(

κοίτα μπορείς να πάρεις και ρούχα και σχολικά είδη.....ο μπαμπάς του? εκείνος είναι υπέυθυνος τώρα..... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol: ειμαι ναι!! Εγω νομιζα μετρουσες μονο το ποδι και το κεφαλι :lol::lol:

Χρυσα ρωτα τον καλυτερα τι χρειαζεται περισσοτερο η μιλα με τον πατερα του.

Ηρθε τον λαπτοπ μου!! Ειναι πολυ καλυτερο απο οτι το περιμενα! :D Μολις τον απολυμανα κιολας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ Λενακιιι μεγειαααα..τελεια ρε..αντε τωρα θα μας μιλας απο νεο λαπιτοπι..

Αργυρω ο μπαμπας του ειναι αλλης νοοτροπιας..εξαλλου εγω παντα το ελεγα..τα παιδια απο μανα ορφανευουν..δεν περιμενω να μπορει να το φροντισει...θα τους δωσει λεφτα να ψωνισουν ΜΟΝΟ τα απολυτως απαραιτητα...

μη νομιζεις οτι υπαρχουν και λεφτα..εχουν και γραφειοκρατικε ςιστοριες με τη συνταξη πολιτεκνου κλπ...

ελεγα να του παρω μια καλη γερη σακα..μερικα τετραδια και στιλους...και μια Αθλιτικη φορμα με παπουτσια..

αλλα δεν μπορω να δοσω πανω απο 100-120 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μαζί τα γράφαμε :roll::roll:

Λενάκι, ήθελα να σου πω, μήπως κάνεις λάθος με το ύψος της Ε? :?

γιατί ακόμη και ο Λ., που θεωρείται κοντούλης, ήταν πιο πάνω από 91εκ.,...μήπως σου ξεφεύγουν μερικοί πόντοι? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...