Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Λένα ευχαριστώ και συγχαρητήρια για την απόσπαση :D;)

τα αγοράκια τι κάνουν? :x

Μιτσάκη αν αντιληφθείς κάτι πάλι να της το πεις και να της τονίσεις ότι δεν θέλεις να μιλάει έτσι στα παιδιά......βέβαια δεν ξέρω τι λέει η γυναίκα, αλλά όπως και να έχει θα πρέπει να είναι προσεκτική! :!::!::!:

Χρύσα σε ευχαριστώ :x , αλλά πλάκα έκανα ρε συ, σιγά μην μου έστελνες! :x

ρε κορίτσια τα πεθερικά δεν πάνε καλά!!! :evil::evil::evil: μας είχαν στείλει ένα πακέτο για τα παιδιά πριν 3 μήνες και μέσα είχε και μια κάρτα γενεθλίων για την ΡεΑ, να την δώσουμε στα γενέθλιά της.....τα πεθερικά είναι στην Ρουμανία τώρα......και την πήραν τηλέφωνο την Παρασκ. για να της ευχηθούν και ο πεθερός την ρώτησε αν της άρεσε η κάρτα και είπε ότι δεν την έλαβε....εμείς την ξεχάσαμε τελείως και νομίζαμε ότι έστειλαν ταχυδρομικως από την Ρουμανία και τους είπαμε ότι δεν λάβαμε καμμιά κάρτα.....και σήμερα έστειλαν ένα άσχημο email στον άντρα μου (δεν ξέρω τι έγραψαν, δεν μπορώ να δω γιατί θα το καταλάβει ο άντρας μου!)....έτσι έψαξα όλο το σπίτι και την βρήκα :evil::evil::evil::evil: την έβγαλα και φωτό για να τους την στείλει ώστε να ηρεμήσουν :evil::evil::evil: ......μα για μία κάρτα? αυτοί ήταν ικανοί να μην μας ξαναμιλήσουν!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δημητρουλα τι να πω...

φανταζωμαι δενε ισαι η μονη που κανει παραπονα..αλλα και φανταζομαι πως οταν δεν ειστε εκει...μπορει να παιχτουν αλλα..

δυσκολα..

μα γιατι τετοιοι ανθρωποι επιλεγουν τετοια επαγγελματα...δεν το χεις ρε παιδι μου..δεν καταλαβαινουν ΠΟΣΟ σοβαρο ειναι αυτο;;;;

Εμεις τελικα..βλεπω να μενουμε στο Τζινι.,..

τον Καπελινο το απορηψαμε..ο Ο δηλαδη...δε θελει να πηγαινοερχετε τοσο μακρια με λεοφορειο ουτε αυτος..

Στον κηπο Αγγελικης..θα κλεισω ραντευου σημερα να τον δω και απο μεσα..αλλα ο Ο τσιναει....

λεει πως μια χαρα περναει στο Τζινι..αλλα ρε παιδια..ειναι πολλα τα λεφτα...ποσο πια θα πληρωνω...

Ετσι οπως εχουν γινει και τα πραγματα...

Πολυ με βγαζει απο το προγραμμα το διαζυγιο της κουνιαδας μου..

καταλαβαινετε φανταζωμαι πως θα τους φορτοθω εφ'ορου ζωης....

πφφφ

λενα και εμεις δεν τις πηραμε φτινες μη νομιζεις.

Πλεων δυσκολα βρισκεις και στις λαικες..

θα τον ρωτισω αν μπορει να σου φερει και εσενα και θα σου πω... ποσα κιλα θες;;;;

εμεις του ειπαμε για αλλα 50 κιλα και ηδη τσινουσε αλλα ΟΚ..που θα παει...

καλα αργυρω..δε το συζητω..μα τι ανθρωποι...

αν και τιποτα δε μου κανει πια εντυπωση με τα πεθερικα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάρα μου, δεν έγινε τώρα κάτι, αλλά πολλά και διάφορα, από πέρυσι τέτοιο καιρό, που ξεκινήσαμε με την συγκεκριμένη.

Απλά ήλπιζα ότι φέτος θα είχε άλλη κοπέλα, το ήλπιζα και το ευχόμουν, αλλά ατυχήσαμε.

Στην επόμενη αφορμή, είμαι αποφασισμένη να της τα ψάλλω ένα χεράκι, γιατί είναι απαράδεκτη.

Χρύσα, αυτό ακριβώς... :!:

Γιατί την κάνεις αυτή τη δουλειά, αφούν δε τη γουστάρεις;;;;; :evil::evil::evil:

Τι σου φταίνε οι αθώες οι ψυχούλες, γ@μ@ το κέρατό μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil:

ΟΥΦ... :(

Α! Και φυσικά δεν είμαι η μόνη που έχει παράπονα από την συγκεκριμένη, είναι διαπιστωμένο ;) αλλά η κυρία είναι μόνιμη (με την πολύ κακή έννοια......) :evil:

Στο τέλος της χρονιάς πάντως, θα της κάνω μία επώνυμη αναφορά, να 'χει να με θυμάται!!!! :evil:

Όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά για τα παιδάκια που θα πέσουν στα χέρια της, μετά το δικό μου... :?

Ρε συ Αργυρούλα, πραγματικά, οι άνθρωποι δεν πάνε καλά!!! :?:?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αργυρουλα.. ελεος!!

χρυσα θαθελα 40-50 κιλα..

περσυ ειχαμε κανει 40 κιλα κ ισα ισα μας εφτασαν.

για το καπελινο οταν εψαχναπαιδικο ειχα διαβασει στο παρεντς οτι πολλοι ειχαν μεγαλα προβληματα με το λεωφορειο.. κ η νατασσουλα ειχε, αν θυμασαι

που ειναι ο κηπος αγγελικης? ποσο διαφορα θα εχει στα λεφτα απο το τζινι?

απο που το μαθατε για την αποσπαση? ποιος σας το καρφωσε? :lol::lol:

μιτσακι ετσι ειναι.. τι μπλεκεις σε τετοια επαγγελαματα αν δε σου αρεσουν τα παιδια..

ειδικα τοσο μικρα που θελουν τοοοοοοοοοοση υπομονη..

τι να πω.. καλα θα κανεις κ θα την κανεις αναφορα.. αν κ θα επρεπε να κανουν κ αλλα ατομα, για να τη λαβουν υποψη στο γραφειο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ο πεθερός είναι πολύ περίεργος ακόμη και η πεθερά το παραδέχθηκε στον άντρα μου και ο άντρας μου δεν θέλει να τους επισκεφθούμε πάλι γιατί την προηγούμενη φορά είχαν μαλώσει (πατ. και γιος) και εκείνη είπε ότι πάει με τα νερά του για να έχει την ησυχία της!!! :?

μια άλλη φορά μας είχε δώσει ένα φυλλάδιο και μας ρωτούσε πού είναι το φυλλάδιο και αν το διαβάσαμε :o:o:o:evil::evil::evil::evil: λες και δεν έχουμε άλλα θέματα να λύσουμε παρά μόνο τα δικά του!!! :evil::evil::evil::evil:

Χρύσα αν η κουνιάδα είναι οικονομικά ανεξάρτητη γιατί να τους φορτωθείς? απλά η μαμά της θα προσέχει και το μωράκι της! :!:

πάντως ούτε εμένα μου κακοφάνηκε, όπως είπε και η Νατάσα, βασικά πιστεύω ότι το παιδάκι θα μεγαλώσει καλύτερα έτσι παρά σε ένα περιβάλλον με γκρίνια, μαλώματα και καθόλου αγάπη....

Μιτσάκη εκπκοί και Ιερείς πιστεύω ότι κάνουν λειτούργημα οπότε πρέπει να το αγαπούν αυτό που κάνουν.....αν το κάνεις μόνο για τον μισθό ή από αγκαρεία καλύτερα άστο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.. καλα θα κανεις κ θα την κανεις αναφορα.. αν κ θα επρεπε να κανουν κ αλλα ατομα, για να τη λαβουν υποψη στο γραφειο της

αυτό και επίσης γιατί στο τέλος της χρονιάς? αν αντιληφθείς κάτι νωρίτερα μίλησε και με άλλους και κάντε όλοι μαζί νωρίς, ώστε να "σωθούν" τα παιδάκια ;)

απο που το μαθατε για την αποσπαση? ποιος σας το καρφωσε? :lol: :lol :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά βρε τι μας πέρασες? όλα τα μαθαίνουμε! ;)

αυτά είναι καλά νέα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ, παιρνω τον μπαμπα μου να του πω..

τα πηραμε με 55 λεπτα..αν σου κανει η τιμη πες μου.

Ο Κηπος Αγγελικης ειναι στη γειτονια μου, ειναι ο καινουριος παιδικος που ανοιξε και θα παω να τον δω και απο μεσα πως ειναι και να δω και τις δασκαλες- ειχα παρει τηλεφωνο και μου ειπαν να ξαναπαρω σε κανενα δυωρο να μιλησω με την ιδιοκτητρια..

απο λεφτα ειναι σχεδων ιδια..αλλα ειναι και το θεμα βενζινι..ταλαιπωρια...

δεν ξερω..θα τον δω, θα δω τα υπερ και τα κακα..και βλεπουμε..

ο Ο δεν θελει να αλλαξει παιδικο ο Χ γιατι λεει περναει καλα στο Τζινι, θελει να πηγαινει, ειναι χαρουμενος και ευτυχισμενος εκει δεν τσιναει, οι δασκαλες ειναι καλες...

αλλα ρε παιδια...πφφ..δεν ξερω..

ας μιλησω και με τον νεραιδενιο κηπο για σοβαρα θεματα και οχι για καμπανουλες και τινγκερμπελ..και βλεπουμε..

Αργυρω στο θεμα κουνιαδα..οικονοκα ανεξαρτητη...χαχα...πλακα μου κανεις;;;;;;..

δε τοπ νβελπω να δουκλεψει φετος..δηλωσ εμονο Θεσσαλονικη..και μαλλον θα παρατησει το εκπεδεττηκο για να βρει αλλη δουλεια αφου σαν αναπληρωτρια δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι Θεσσαλονικη..ουτε καν διαζευγμενη..

Το θεμα ειναι πως θα τους φορτοθβω σε ολε ςτις κοινωνικες μας εκδηλώσεις..δηλαδη αν θελω να παω καπου με τα παιδια μου...ε θα κουβαλαμε και αυτους..

εγω ειπα του Ο πως στις 08/09 εχουμε γεννεθλεια...ΑΛΛΑ οχι..πρεπει να παμε στο γαμο..γκρρρ...δε θα περασει ομως..χαμος θα γινει...

Βασιακ εγω προσωπικα πιστευω πως καλυτερα που χωρισαν..αλλα θα μπορουσαν να ζησουν και μαζι εαν εβαζαν και οι δυο στην ακρη τον εγωισμο τους...

Δεν ειναι κανενας θυσαυρος αυτος..μαλλον ενας μ@λ@κας με περικεφαλαια..αλλα σας το λεω ειλικρινα πως κανενας αντρας δεν θα ανεχοταν οσα γινονται σε αυτο το σπιτι με οσα κανουν οι γονεις της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου, έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά εγώ θα την κάνω έτσι κι αλλιώς, το νιώθω σαν υποχρέωση. ;)

Ας κάνει κάποιος την αρχή. ;)

Αργυρώ, για μένα στην ίδια λίστα είναι και οι γιατροί.

Θα την κάνω στο τέλος της χρονιάς, γιατί φοβάμαι ότι μπορεί να στιγματίσει το παιδί μου η μ@λ@κω (όχι πως τώρα το συμπαθεί) :evil: και γιατί είμαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει τρόπος να σωθούν τα παιδιά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις ειδαμε τις ειδαμε..μα τι κουκλι ο Πανουλης..αγαπη μου..και ναι μοιαζει του μπαμπα του πολυ..τα μοιρασατε τα παιδια αφρο...

και ο Μανωλης ειναι κουκλι..αλλα εχει και αυτος αυτο το λοιπημενο λουκ του μεγαλου αδελφου που εχει και ο Χ

Μιτσακι εγω σε καταλαβαινω...να την κανεις..τελος τελος...μπας καισ ωθει κανενα αλλο παιδιακι..

ηληθια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη οι γιατροί είναι κάτι παραπάνω αφού αφορά στην ζωή των ανθρώπων ;)

Χρύσα, εκπκός είναι η κουνιάδα? καλά τι χαζά είναι αυτά? δλδ αν πάει αλλού εκτός Θεσσ. πού είναι το πρόβλημα? ειδικά οι εκπκοί δεν δουλεύουν και τόσες ώρες όσες οι λοιποί....απορώ....

σας αφήνω, πάω τράπεζα και καμμιά βόλτα με το ποδήλατο.....εγώ αντί να αδυνατίζω, παχαίνω :o:o:o:evil::evil::evil: δεν κάνω δίαιτα, αλλά γιατί?

Αφρο θα τις θαυμάσω μετά τις φωτό σας :D:x

χαιρετώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα 55 λεπτα ειναι πολυ καλα!!

μακαρι να μπορεσει να μας δωσει κ εμας.. γιατι φετος εκανα μονο 10 βαζα

αχ το πηγαινε ελα παντως ειναι πολυ σημαντικο... τι να πω, δες κ εκει κ βλεπεις.

αλλα να σου πω την αληθεια, αν ο αναστασης περναει καλα σε αυτον που παει τωρα θα το σκεφτω πολυ σοβαρα για να τον αλλαξω του χρονου.. δε θα εχει την προσαρμογη, λιγο ειναι αυτο?

αφρο θα παω να δω

μιτσακι.. αχ ετσι ειναι... αυτο το σταμπαρισμα.. ποτε δεν εχω καταλαβει γιατι το κανουν ορισμενοι..

να φοβαται να σου μιλησει ο αλλος μην τυχον κ βαλεις στο ματι το παιδι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω για να κανεις μια δουλεια και να την κανεις σωστα..πρεπει να εχεις την ικανοτητα να την κανεις..και να την προσαρμωσεις και αφομοισωσεις στη ζωη σου..

η δουλει ατου εκπαιδευτηκου ΔΕΝ σταματαει οσο βρισκονται μεσα στο σχολειο...

εχει και δουλεια γαι το σπιτι..προετοιμασια μαθηματος, διορθωση γραπτων , προετοιμασια εκδηλωσεων μπλα μπλα μπλα...

ειναι αναπληρωτρια και θα πρεπει καθε χρονο να κοιταει τι θα κανει με το παιδι που θα εχει μαζι της και θα ειναι ουσιαστηκα μονη της...

το καταλαβαινω απο τι μια πλευραμ, ειναι πολυ δυσκολο να μεγαλωνεις μονη σου ενα παιδι...

εδω εγω εχω βοηθεια και ζοριζομαι αρκετα..

Αλλα απο την αλλη..ετσι οπως εστρωσε τη ζωη της..ας κοιμηθει. Ολες οι επιλογες που εχει κανει...ειναι βασισμενες σε πολυ ιδιοτελη..και καθολου αντικειμενικα κρτητηρια...

κοινως..παρατησε τη δουλει ατης στο νοσοκομειο...πανω που θα επαιρνε αμοιβαια μεταταξη στη Θεσσαλονικη γιατι;;..για να λεει πως ειναι σπουδαγμενη με πτηχυο παιδαγωγου πως ναι και αυτη τελειωσε πανεπηστημιο...

λες και ειανι αυτη η ουσια της ζωης ..

δενε ιναι ατομο που θα δουλευε δασκαλα...και τοσο καιρο που δουλεψε...πολυ ηταν...

λενα ΟΚ..παιρνω τον μ παμπα μου και μολις εχω νεα σε ενημερονω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα αυτο σκευτηκα και εγω οτι οι γονοις της θα ανακάτευαν τα πράγματα και ηνυφη θα ήταν κότα και δεν θα τούς έβαζε στην θέση τούς ....ολα τα ζευγάρια έχουν τα πάνω και τα κάτω τούς κιι ιδικά μετα απο ενα παιδι ......αν έχουν όμως και βοήθεια στο μπέρδεμα απο τρίτους .....πάει ...

Δεν έχει κανένα θλιμένο λουκ ο Μ ...άπλα δεν του αρέσει να τον βγάζουμε φωτογραφίες

Ο Π έχει πολύ γκρίνια και δεν σας παρακολουθώ καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυφη ειμαι εγω ρε..αυτη ειανι κορη...

Παντως εγω του το ειπα του Ο...πως κανενανς σοφρων ανθρωπος δεν θα ανεχοταν τετοια "εισβολη".

με το να ειναι δικο της το σπιτι δεν δινει το δικαιωμα στοναλλον να μπαινοβγαινει ανενοχλητος..

εμεις ειχαμε μαλωσει ..και ειχα πει του Ο πως αν ξαναμπει κανενας μεσα στο σπιτι οσο ειμαι μεσα χωρις να χτιπισει και να ΑΚΟΥΣΕΙ να του πω μπες θα σηκονωμουν και θα εφευγα...

επισης ειχα πει πως οποιος ξανασκαλιζει πραγματα στο σπιτι μου χωρις την αδεια μου θα γιενι της μουρλης...

βεβαια ο Ο τους "μαζεψε" γιατι μ'αγαπαει και να του παει αμα φυγω - του ειπα..εγω μικροπραγματα δε κανω..χεστηκα για τα πραγματα στο σπιτι..χαρισμα σου..αλλα τα παιδια ξεχνα τα!! :lol::lol: .

οχι οτι δε σκαλιζουν..αλλα εχουν μαζευτει πολυ..

απο καιρο σε καιρο βεβαια πρεπει να τους υπενθυμιζεις οτι το εχουν παραχεσει...

πχ χτες βραδυ..παλη σκαλιζε τις σακουλες που ειχα εξω για δωσιμο..βρηκε ενα πουκαμισακι και το κρατησε..ελεος..πουκαμισακι 100& ρεγιον..ποιος θα το βαλει..το μωρο της κορης της;;;;;...

που τα καλυτερα θα εχει απο τα δικα μου παιδια;;..λποιπαται δηλαδη...

σηγα τιους αναξιοπαθουντες...

τα γυφτακια που θα τριγυρναν γυμνα δεν τα λοιπαται;;;..

ασε που στραβωσε οταν ειδε πως θα δοσω τοσα παπουτσια στο ορφανοτροφειο :twisted::twisted:

τι σε κοφτειρε γμτ..δικα σου ειναι;;;..δικα μου ειναι..κρατησα 1 ζευγαρι το καθ'ενα..μεχρι και στο δικο σου εγγονι κρατησα..να φορεσει ενα ολοκαινουριο ζευγαρι και αυτο..τα υπολοιπα τι θα τα κανεις;;;..

αη σιχτιρ...

να κατι τετοιες μαλακιε ςκανουν..και μετα φταιει ο φονιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!

Μα πως εκνευρίζομαι όταν ξυπνάω και είναι κομμένο το νερό. Ούτε τα μούτρα μου δεν μπορούσα να πλύνω... :evil::evil::evil:

Πήρα τις μικρές και πήγα στο σμ να πάρω 2 εξάδες για να τη βγάλουμε.

Εσείς τί νέα;;;

Χρύσα στις ντομάτες δεν βάζετε τπτ; Αλάτι λάδι μυρωδικά;

Δήμητρα δεν υπάρχει τρόπος να κινητοποιηθείτε συνολικά και να μετακινηθεί η κυρία; :?:?

Αργυρούλα γιατί παχαίνεις; Η επιστροφή από τις διακοπές φουσκώνει!!!!χαχαχα

Λένα που θα σαι φέτος;

Αφρο τί ωραία που τα λες;!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι νατασα εμεςι δεν βαζουμε τιποτα απολυτως, οτι ειναι να βαλουμε το βαζουμε εκεινη την ωρα του μαγειρεματος...

ειναι σκετη νετη σαλτσα..

βασικα η μαμα μου ποτε δενε βαζε..οι θειες μου παλη φτιαχνουν διαφορε σαλτσες..αλλες με μυρωδικα- σκορδο κρεμμυδι κλπ...αλλες αλατι και μυρωδικα..εμεις τιποτα..το προτιμω ετσι για να πω την αληθεια..δε με περιοριζει και προτιμω μυρωδικα κιαι αρωματικα να ειναι φρεσκα..

ΑΣΕ..ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δεν έχω κοιμηθεί καλα σήμερα...

Πηγα το πρωί να κανω κατι εξετάσεις και τώρα υποτίθεται οτι έχω καθήσει να διαβάσω!!! αχαχαχαχα!! ΧΑ ΧΑ!!

Θα μπω να σας σχολιασω το βραδάκι. Α! Θα σας γραψω και τα νεα απο τον γιατρό, τον καινουργιο.

Σας αφήνω γιατί θα πεσει η μπαταρία του λαπ τοπ και βαριεμαι να παω στο σαλόνι για το καλώδιο!

Φιλάκια! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα έχω κι τον Π μες στην γκρίνια!!! Θέλει την παράσταση του Μ και δεν τον αφήνουμε γιατι είναι χαρτινη ....

(Έχει το βιβλίο του Γκρουφαλο κιι απο πίσω έχει θεατρο και φιγούρες )

Του έβγαλα να παίξει με πλειμομπιλ να ξεχαστεί ...του αρέσει τρέλα να βγάζει τα μαλθακώς τούς με τα δόντια και να προσπαθεί να τα ξανά βάλει χαχαχαχα ....αλλα τωρα του έδωσα τα δικά του που δεν βγαίνουν ....χαχαχα

χρυσα αν ζούσε σε τέτοιο περιβαλον και η γυναίκα του δεν έκανε τιποτα φυσικό θα ήταν ο εγωισμός του να χτυπήσει κόκκινο και να κανει βλακείες πχ που έφυγε για δικοπες τότε .....οτι δεινεις παίρνεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι από το πρωϊ, είμαι στο γραφείο και η Ε στην μαμά μου

μίλησα και με τον αναισθησιολόγο το πρωϊ και μου έδωσε οδηγίες

Ελπίζω να πάνε όλα καλά

Χρύσα τον γύψο θα τον βγάλουν σήμερα για να κάνουν την μαγνητική και την παρακέντηση και μετά δεν ξέρω τι θα γίνει αναλόγως τα αποτελέσματα

Εγώ στις σάλτσες βάζω λάδι και αλάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ειναι αγιος...

αλλα γεννικα...

τεσπα..αυτοι δεν ηταν για γαμο..κακος μπηκαν στο τριπακι και το κανανε ολο αυτο..λες και αν κανανε απλα παιδι κατι τρεχει στα γυφτικα...

εγωισμος, ζηλια κλπ κλπ...τεσπα..

Νατασα ειλικριμα καλα αποτελεσματα..κριμα την κουκλιτσα ναζιαρα Ελενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα καλο φθινοπωρο.....

να σας ρωτησω κατι...?

τι γνωμη εχετε γιατις βιταμινες ως συμπληρωμα.....φυσικα θα ρωτησω κ τη γιατρο μου αλλα θα ηθελα κ την γνωμη απο θηλαζουσες μαμαδες....

εγω κανω αυστηρη διατροφη λογω της αλλεργιας της μπεμπας....τρωω κοτοπουλο πατατες μακαρονια ρυζι ψωμι αχλαδι μηλο κ βερυκοκο ααα κ κολοκυθακια.....κ που κ που μπορει να φαω φασολακια....πινω ασβεστιο κ σιδηρο...εχω αρχισει τωρα τελευταια κ ζαλιζομαι....αρχισα διπλο σιδηρο κ ειδα διαφορα αλλα αγχωνομαι μην ξαναρχισουν οι ζαλαδες.....τωρα θα κανω κ εξετασεις για να δω σιδηρο φεριτινο κ αιμαροκριτη για σιγουρια...

η μπεμπα ειναι 7.5 μηνων θελω να την θηλασω τουλαχιστον μεχρι να χρονισει (τοτε ισως της περασει η αλλεργια) αν οχι μεχρι 12μηνων αλλους 3 κ να αποθηκευσω κ για αλλους 3...εχω φτασει τα 58κιλα κ τρωω πολυ...να σημειωσω οτι γαλα εχω παρα πολυ.....αποθηκευω κ στην καταψυξη για μετα...γενικα δεν θελω να της δωσω ξενο κ ειδικα αυτα ειδικα για της αλλεργιες ειναι αηδια....στεναχωριεμαι....

το ιδιο περασα κ με την αλλεργια του ακη μου κ ειχα τις ιδιες ζαλαδες αλλα τις απεδιδα στην εγκυμοσυνη που ειχα αλλα δεν κατεληξε καλα....

σκεφτομαι βασικα να αλλαξω σιδηρο για αρχη...κ γενικα τις βιταμινες...εσεις τι γνωμη εχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...