Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο μια χαρά είναι και μου άρεσαν και οι τουαλέτες με το χώρισμα ;):lol::lol::lol::lol:

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί τα παιδάκια εκεί στους ελληνικούς παιδικούς φοράνε παπούτσια μέσα στην τάξη!!! :?

εδώ φοράνε παντοφλάκια! ;)

ρε συ Μαρία τώρα είδα ότι η Φαίδρα είναι 3,5 ετών :o:o:o:o καλέ εγώ νόμιζα ότι είναι 2 ακόμη!!! :o:o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Σισσιώ ήθελα να σου πω - και όλο το ξεχνάω - ότι εγώ επισκληρίδιο έκανα την 1η φορά όταν είχα διαστολή 8!!! :o:o:o και ο γιατρός μου είχε πει να μην κάνω γιατί θα επιβραδύνει τον τοκετό!!!, αφού τον φάγαμε τον γάιδαρο...είπα να του πω "εγώ τον έφαγα, όχι εσύ" :evil::evil::lol::lol::lol:

καλά την 2η φορά δεν έκανα, δεν είχα καν χρόνο!!! :roll::roll:

Παναγιώτα δεν ξέρω ρε συ αν έχουν κρούματα φυματίωσης εδώ ή όχι :? δεν το έχω ψάξει, αλλά για να μην το κάνουν ή να μην το ζητούν από τα σχολεία, ίσως να μην υπαρχουν!!! :?

Χάρηκα και με τον Σπυράκο της Αναστασίας που τον πήραν τελικά στον παιδικό :D:D

συγχαρητήρια :D;)

συμπεθέρα τι έγινε με την νυφούλα μου? θα πάει προνήπιο φέτος ή όχι? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να οργανωθω αλλα τιποτα ακομα....!

βαριεμαι να κανω το οτιδηποτε......καλα κατι κανω.... ;););););););):oops::oops::oops::oops::oops:

το σπιτι μα ειναι χαλια...

Αφρο πολυ χαρηκα για τον Μ. τι ωραια....!

κουμπαρουλακαι θουλη....κριμα!

αληθεια τι εγινε με τον παιδικο?

συμπεθερα....

μου ειπε η αδελφη μου την πηραν εδω στο δημο μας...αλλα εμας δεν αμας εχει ειδοποιησει κανεις!

θα παω απο δευτερα να δω....τωρα κινουμαστε σε ρυθμου πανυγηριου....!

ακομα δεν το πιστευω...αχ πως φαινινται οι κρυφολεφταδες....!

προνηπια...πανε με κληρωση....

οποτε λογικα αφου ανοιξουν τα σχολεια!

αλλα αν παιε προνηπια ...θα ειναι με τον ανηψιο μου που θα ειναι νηπιο...και ειναι κακος συνδιασμος!

αλλα και στον παιδικο...νομιζω θα βαρεθει...

ουφφφφφφφφ

στην κατασκηνωση επαιζε με παιδακια που ηταν ισα...εεεεε η Μ-Ι ηταν πολυ μπροστα σε ολα...!

κουκου βα βα βα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

καλή Κυριακή :D:x

τι νέα?

συμπεθέρα αν την πήραν μια χαρά :D ....γιατί είναι κακό που θα είναι με τον ανηψιό μαζί?

η νυφούλα μου δεν είναι για παιδικό αλλά για προνήπιο :!:

προφανώς θα είναι με τον ανηψιό και στο δημοτικό....εκτός και μετακομίσετε! :roll:;)

τι άλλα?

σήμερα θα έχουμε 30 βαθμούς!!! καλοκαιράκι :D

λενάκι - δεν θυμάμαι αν έγραψες - πώς τα πήρε η Ε. στον παιδικό? τις επόμενες μέρες? :?:

πώς περάσατε στο πάρτυ της Α.?! :)

έγινε ή όχι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!! :D:D:D

Γεια σου Αργυρουλα και Λενακι!!! :x:x

Τι κανετε;;

Εμαθα τα νεα απο Την Αφρο.Οσο χαρηκα για την Αφρο τοσο στενοχωρηθηκα για τη Χρυσα και τη Θουλη.

Φαινεται στην Αθηνα τα βισματα ηταν περισσοτερα. :?:? (γιατι πηραν και με 7 ενω στη Σαλλονικα στο 40κατι σταματησαν)

Κοριτσια εγω εχω αρχισει γενικη... :D:D Σημερα θα κανω ντουλαπες!!!Γιουπιιιιιιιιιιιι!!! :lol::lol::lol:

Σισσακι δηλαδη θα γεννησεις στο ΡΕΑ;; :mrgreen::mrgreen:

Αναστασια καλα να περασετε σημερα.

Νατασα μου κριμα για τη δουλεια. :?:? Θα στελνετε και σε εμας αβγουλακια;;; :D:D εε εεεε;;;

Βικυ ρουχα χειμωνιατικα 9-12 θα του χωρανε του Λεω????για τσεκαρε και πες μου.

Λοιπον σας φιλω.ΚΑλη Κυριακη να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ομορφες μου!!!!!

τι κανετε;;;;

εμεις καλα...

Αφρο στο γραψα και στο φεισ...επιτελους βγηκε και κατι καλο απο ολη την υποθεση..χαρηκα πολυ για σενα..επειδη καταλαβαινω τι τραβας, και το ποσο σωτηριο ειναι αυτο για σενα.

Στεναχωρηθηκα για τη θου..ειλικρινα..τσακισου ρε να δεις αν τον πηραν παιδικο μεσω δημου..αλλιως θα παμε μαζι με την Αργυρω.

Δεν ειναι καλο για τον Τεο να παρει ενα γιαρ οφ.

Για μενα παλη κακως στεναχωριεστε...επειδη βαρεθηκα να μιζεριαζω καινα βλεπω στον υπνο μου παιδικους και να αγχωνομαι..τι ειχαμε..τι χασαμε..ειπα αη σιχτιρ...

την ειδα Πολυαννα...και πλουσια..εχω παιδι μου λεφτα εγω..τι τωρα παιζμουμε...πφφφ.

Ο Γιαν..η παει νααρρωστησει...η να βαλει δοντι..με εχει ξεκανει στη γκρινια....

Παω να φτιαξω καφε...ρε παναγιωτα παστρικοθοδωρα...δεν ερχεσαι και απο εδω να βοηθησεις...κερναω γεμυστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αυριο δε γραφω τιποτα να το ξέρετε!

Η οικογένεια έχει πάει στο αλλου φαν παρκ και εγω έχω διαρροια απο το αγχος μου! :twisted::twisted::twisted:

Αφρο μπράβο ρε!!! Χαρηκα για τον Μ, αλλα πιο πολυ για σένα :mrgreen::oops:

Παναγιωτίνι μου στο Λυτω προτιμω. Ειναι 10 λεπτα από το σπίτι μας, αλλα είπε ο γιατρος οτι αν σπάσουν τα νερα και αυτός είναι ήδη στο ΡΕΑ θα πάω εκει. Δεχτηκαμε φυσικα, αλλα μακαρι να ειναι στο Λυτω. :mrgreen::D

Δε λέω άλλα! Σας φιλώ και πάω να διαβάσω Ιωαννη Δαμασκηνο! ... Την Πατρολογία μου μέσα!!! :twisted::twisted::twisted::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς περάσατε στο πάρτυ της Α.?! :)

έγινε ή όχι? :roll:

...Αναστασια καλα να περασετε σημερα....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτό το πάρτυ τελικά πότε είναι? έγινε ή θα γίνει? :roll::roll::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σας!!! :D:D:D

Φυσικα και εγινε το παρτυ καλε!Χθες,στον παιδοτοπο!

Περασαμε(τουλαχιστον εγω :D )Πολυ ωραια!!!!!Η Α γελουσε σαν χαζουλι οσο της τραγουδουσαμε!

Κουτουλησε με τον Θοδωρη κ αργοτερα με τη Μαριευη!Μονο η ιδια πονεσε κ εσκουζε!! :P

Κατουρησε πανω της κ αργοτερα εκανε κ μια κουραδιτσα για το καλο :lol::lol::lol::lol::lol::oops::o:o:o

Τελεια γενεθλια!!!!!!

Σας ευχαριστω κουκλες που καταφερατε να ερθετε!Εισασταν ολες εξτρα ομορφες χθες!!! :x:x:x:x

Μωρε Παναγιωτα δεν ειναι νωρις για ντουλαπες????Δεν βγαζεις τα χειμωνιατικα σε πιο προσβασιμα ραφια-χωρους?Αλλα τοσο νωρις? :?

Εχει καμια ιδεα πως "επιλεγει" το φεις ποιους φιλους θα βλεπω στις ενημερωσεις?πολλες φορες γραψατε εδω κατι για φωτο εκει αλλιως δεν τις εβλεπα! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλαααααααα :lol::lol::lol:

Τελικα χθες εγινε το παρτυ της Αννυς. :D:D:D

Αναστασια μου να περνατε παντα τοσο καλα ρε κοριτσακι!!!Γελασα με την κουραδιτσα :lol::lol::lol:

Εννοειται οτι ειναι νωρις για ντουλαπες απλως εγω τωρα εχω την μαμα μου εδω και μου κραταει τα παιδια ..και εγω κανω δουλειες.εχω κανει πατζουρια-κουρτινες, πορτες, κουζινα,φωτιστικα,καλοριφερ και τωρα ντουλαπες (οχι ομως καλοκαιρινα -χειμωνιατικα).Απλως πλενω τα φυλλα τους και τις καθαριζω με σκουπα εσωτερικα. ;)

Να χω μονο τα χαλιά (2 ολα κι ολα :P ) για τον Νοεμβριο που θα ειμαι μονη μου.

Αφρο μου τωρα ειδα οτι ρωταγες για φορμες...Ε σκεψου οτι καθε μερα τον αλλαζεις αρα θες τουλαχιστον 5 και μια καβατζα για την τσαντα του αρα 6.Βεβαια αν το παιδι βολευεται και με παντελονακια και φουτερ πλαι μια χαρα ειναι!!! :D στην τσαντα του θα βαζεις μια αλλαξια ρουχα και μια αλλαξια εσωρουχα και καλτσακια!!!

Σισσακι μου ευχομαι τοτς να σου κατσει το Λητω!!! :mrgreen::mrgreen: Αν και εμεις τα ειπαμε..Δεν υπαρχει περιπτωση να πλησασουμε το μωρο σου.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ντεζαβου ...ολα αυτα που έγραψε η Παναγιωτα για την γενική τα έχω ξανά διαβάσει απο αυτήν ....ακόμα και για τα χάλια .....ρε Παναγιωτα η έπαθα ντεζαβου η καθε χρόνο τα ίδια κανείς και τα ίδια γράφεις χαχχχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλοοο!!! Τι κανετε?

Μα τι ζεστη ειναι αυτη σημερα!! Εχουμε λιωσει! Ειμασταν απο το πρωι στον κηπο και παιζαμε, ψηναμε, ωραια περασαμε, τα μικρα επεσαν πτωμα για υπνο.

Αργυ για την Ε. που ρωτησες, μονο την πρωτη μερα ηταν λιγο "παγωμενη" αλλα απο την δευτερη μερα και μετα ολα καλα παλι, οπως πριν. Η Ρ. πρωινο τρωει εκει? Εκανα καμια φιλη?

Παναγιωτα σας ειδα στο φεις και σας χαρηκα! Μα ποσο μεγαλωσαν τα μικρα και ποσο ιδιοι ειναι με τον αντρα σου :P Κουκλια και εσυ μαζι φυσικα! :D Χαρα βλεπω που κανεις γενικη! Και εγω αρχισα σιγα σιγα, προχθες εκανα πορτες, την μιση ντουλαπα την δικια μου και της Ε. Εχω να ξεχωρισω πολλα ρουχα των παιδιων. Χειμερινα εγω τα εχω μονιμος εξω οποτε δεν εχω βγαλε βαλε.

Αφρο ποσο χαρηκα που πηρανε τον Μ. παιδικο!!! Θα ξελαμπικαρεις και εσυ λιγο θα δεις. Ησουνα κουκλα στην βαφτιση στο ειπα και στο φεις! Καλα τα μικρα εννοειται ειναι Θεοι!!

Θου πανε παιδι μου κοιτα τι εγινε στον παιδικο! Θα σκασω λεμε!

Αναστασια πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα! Ποσο γελασα με την κουραδα :lol::lol: Ποιες ηρθανε τελικα?

Χρυσα απο οτι καταλαβα θα μεινετε στο Τζινι ε? Υπομονη ενας χρονος ειναι θα περασει!

Σισσακι μου χαλαρωσε βρε, θα το περασεις και αυτο οπως τα αλλα μην στεναχωριεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γτ ολες στεναχωριεστε εκτος απο μενα????ε????????????????/

εγω τη καταβρηκα..δε θα εχω το σηκω καααθε μερα ντυστα παντα στο αμαξι κατεβασε τα παντα σχολειο κτ.λ

ε ολο κ κατι θα κανουμε το χειμωνα...ειδωμεν..θα παρω αυριο στο παιδικο..να δουμε..αν κ χλωμοοο

καλα στο παρτυ περασα-με σουυπερ..μα τι φαιιιι..τελεια ολα..μιαμμμ..αναστασια περιμων συνταγη λεμεε

ησουν κουκλα οπως παντα αλλα κατι ειχες..δε ησουν εσυ ρε...

η αννυ κουκλαρα ιδια ο μπαμπας της :o κ να δειτε ναζι οταν της τραγουδουσαμεεε..ελαμπε το μωρο μας...

για ΠΡΩΤΗ φορα δε ακουστηκαν τα βλασταρια μου

ρε αγορομανες..τα δικα σας παιζουν ξυλο?εμας για τρελο ξυλικι...μιλαμε καθε μερα εδω μεσα γινομαστε γυμναστηριο ταεκβοντο..στα γενεθλια μας παρακαλω ενα ρινκ..ελεοςςςςςςςςςςςς

ιουλια σε βλεπω..τα φιλιαααα..ποτε ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ περιοδο?εεεε?????????

αργυ ρε ηθελα να σε ρωτησω..ο λουκακος ακομα το ρ σα γαλος το λεει?γτ ο θοδωρης ακοοοομα :roll::roll::roll:

η μικρη σου μιλαει φετος στο σταθμο?σορυ στο πρνηπιο? :P μπραβο για το εναμισο κιο που εχασες..θα το βρηκα γω απο χθες με τοσο φαι...χαχαχ

σας φιλω οοοολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πτωωωωωωωωωωωμα!

καναμε γενικη...ατελειωτο το σπιτι!

τα εχω παιξει!

κι ακομα εχει αρκετα!

μμμμμμμμμ φωτο απο το παρτυ δεν εχουμε?

να ειναι παντα χαουμενη και ευτυχισμενη ....

πολυ γελασα με την κουραδιτσα!

Παναγιωτα θα σε τηλ αυριο!

το πρωι εχω εμβολιο...ο γαμο ΕΟΠΠΥ παλι δεν συνατγογραφει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

τι παθατε και κάνετε δουλειές Κυριακάτικα? τις Κυριακές ο κόσμος δεν κάνει δουλειές ;) ε Μιτσάκη?! :P

Θούλη :o:o:o πας καλά? χαίρεσαι? τι θα κάνει το παιδί σε αυτή την ηλικία στο σπίτι? μόνο με βόλτες θα την βγάλει? :o:o:o

εμείς για τον Ντόντο στεναχωρηθήκαμε, όχι για σένα :P:lol::lol:

κρίμα για το παιδί είναι! :!:

κοίτα για το "ρ" που ρωτάς, δεν μπορώ να σου πω ακριβώς διότι εδώ (στην περιφέρεια που μένουμε) δεν το προφέρουν καλά, σχεδόν σαν τους Γάλλους, οπότε ρώτησε κάποιον άλλον.... :lol::lol::lol::lol:

θα το πει όμως μην ανησυχείς ;)

Λενάκι πρωινό τρώει στο σπίτι, εκεί μόνο σνακ...αφού τρώει ο Λ. στο σπίτι, τρώει και εκείνη! ;)

έχει αρχίσει να μιλάει επειδή ξεχνιέται :o:o:lol::lol::lol::lol::lol: και όταν καμμιά φορά το συνηδειτοποιεί L-)L-):-$:-$:-$

εδώ δεν το κλείνει....πήγε με τον μπαμπά της για ψώνια και σε όλη την διάρκεια δεν σταμάτησε να μιλάει και ήταν στο ταμείο και η ταμίας έδωσε την απόδειξη και λέει η Ρ. "δεν την θέλει ο μπαμπάς μου γιατί πήρε από το άλλο ΣΜ." :o:lol::lol::lol::lol::lol:

τι άλλα? δεν θυμάμαι :P

θα επανέλθω......! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει καμια ιδεα πως "επιλεγει" το φεις ποιους φιλους θα βλεπω στις ενημερωσεις?πολλες φορες γραψατε εδω κατι για φωτο εκει αλλιως δεν τις εβλεπα! :roll::roll::roll:

εννοείς σχόλια που κάνουμε στον δικό σου λογ/μό?

και πού να τα βλέπεις? να έχει email στο email σου ότι έχεις σχόλιο? ή όταν ανοίγεις να το βλέπεις εκί πάνω αριστερά?

πας στις ρυθμίσεις και λες να βλέπεις τις δημοσιεύσεις.......

αν κατάλαβα τι εννοείς! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

ετοιμαζόμαστε για το σχολείο μας αύριο!

Κορίτσια πείτε λίγο τι να πάρω για το φαγητό τους? Που να το βάζω? Πήγαμε τζάμπο το Σάββατο και πήρανε αυτά τα πλαστικά για το φαγητά αλλά δεν τα πολυθέλω. Δε νομίζω να είναι καλά..Για πείτε έχετε κάποιο υπόψιν σας?

Τις αγοράσανε και οι γονείς μου τσάντες με τη Μίννυ :D

Θούλη αμα δεν τον παρουν στον παιδικό σίγουρα θα βρεις δραστηριότητες για τα απογεύματα, μια χαρά ;)

Το ρ καμία δεν το λέει ακόμη.. :mrgreen: Το λένε σαν Γαλλιδούλες αλλά το παλεύουμε ακόμη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

Μαρια...θα τις αφηνεις ολοημερο? δηλ θα τρωνε εκει?

αν ναι θα πρεπει να ρωτησεις που ζεσυενουν το φαγητο...σε κουζινα η φουρνο μικροκυμματων...αν εχουν μονο κουζινα θα χρειστεις η μεταλικα η γυαλινα σκευη!

κι εχεουν φουρνο μικρικυμματων θα χρειαστεις σκευη συμβατα!

η αδελφες τους ειχουν απο την ταπεργουερ!

πηρατε και τσαντακι φαγητου?

Συμπεθερα...μονη δεν μπορουσα να τα κανω ολα αυτα....οποτε δεν γινεται καθημερηνες...

για γυναικα ...δυσκολευομασταν....αν και θα φερω για κανα 5ωρο....

δεν αντεχω ...πονουν τα χερια μου...εχω ατελειωτο σιδερο!

καλε ουτε η Μ-Ι δε λεει παντα το "Ρ"

γιατι τετοια αγχος ...θα το πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ θα φέυγουν στις 3 και θα τους βάζω πιτούλες, κουλούρια, τοστ, κεικ κλπ κλπ και οτ μεσημεριανό θα το τρώμε στο σπίτι. Έχουν μικροκύμματα αλλά δεν θα τους βάζω το μεσημεριανό μαζί, εκτός αν το ζητήσουν οι ίδιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αν δεν βάζεις φαγητό μαζί, αυτά που λες ότι θα βάζεις, μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτό!!

εμείς ένα τέτοιο έχουμε αλλά με τον γουίνι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...