Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Κοριτσάκια τι κάνετε???Χάθηκα αλλά που να σας τα λέω....

Καταρχην καλή επιτυχια στην φιλη της Δαφνης,ευχομαι να πιάσει με την 1η πραγματικά,φανταζομαι την αγωνία της κοπέλας γτ την έζησα με την κουμπάρα μου......

Που λέτε,ειχα κάνει μια συνεντευξη για δουλεια σε μια εταιρία,παραλληλα κ σε μια αλλη,ως υπευθυνη καταστηματος.

Την Τριτη λοιπόν μου τηλ κ μου ειπαν να περασω απο την εταιρία για την προσληψή μου,ομως σαν πωλητρια για αρχη,σε καταστημα στο Αιγάλεω,περιττο να σας πώ πόσο χαρηκα,καταενθουσιαστικα γτ μου αρεσουν πολυ τα συγκεκριμένα ρούχα...οπότε ξεκίνησα αμέσως δουλειά.Παραλληλα μου τηλ απο την billcost για να κανω δοκιμαστικό εφοσον πέρασα απο την συνεντευξη.......

Το τι πίεση ασκούν στους πωλητες,δεν φαντάζεστε,εγω εκανα τα καλύτερα πακέτα σε θέμα πωλήσεων αλλά παρολαυτα σου πιπιλαγαν το μυαλο να κανεις κ αλλα.....πχ εχουν ρανταρ στην εισοδο για καταμετρηση των επίσκεψεων,που σημαινει...μπήκαν 200 κ ψωνισαν 20????Την εβαψες!!!'Η εχετε αυτο τον στοχο,μέχρι τις 21,00 σε 2 ωρες πχ να εχετε κάνει 2.500 αλλιώς υπαρχει σοβαρο θεμα..........20 λεπτα διαλλειμα με το ζόρι κ 9,5 ωρες ορθια κ τρεξιμο,αν δεν ειχε κόσμο εκανες γενικη καθαριοτητα κτλ κτλ.... στρατοπέδο λοιπον...οποτε παραιτηθηκα γτ κοντεψα να σκάσω....τοσα χρονια στην δουλεια τετοια πίεση συνεχως δεν την εχω συναντησει ΠΟΤΕ ειδικα εν ωρα εργασίας δλδ να εξυπηρετεις κ να ανεβαινεις αποθηκη ενω ηδη ο πελατης εχει επιλεξει 300 ευρω ρουχα κ να σου λενε,εχουμε κανει τοσα θελουμε κ αλλα!!!!!!!

Τους ειπα οτι η στρατηγικη που ακολουθουν ριχνει το ηθικό στους πωλητες ....κ αλλα πολλά....

Κ αλλα πολλα κοριτσια,εγω δουλα κ στρατιωτακι για 590 ευρω δεν γινομαοι κανενος,προτιμω να πεινάσω......αι σιχτιρ πια!!!!!!

Σας φιλω γτ συγχύστηκα πάλι......κ πρεπει να χαλαρωσω μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια τι κάνετε???Χάθηκα αλλά που να σας τα λέω....

Καταρχην καλή επιτυχια στην φιλη της Δαφνης,ευχομαι να πιάσει με την 1η πραγματικά,φανταζομαι την αγωνία της κοπέλας γτ την έζησα με την κουμπάρα μου......

Που λέτε,ειχα κάνει μια συνεντευξη για δουλεια σε μια εταιρία,παραλληλα κ σε μια αλλη,ως υπευθυνη καταστηματος.

Την Τριτη λοιπόν μου τηλ κ μου ειπαν να περασω απο την εταιρία για την προσληψή μου,ομως σαν πωλητρια για αρχη,σε καταστημα στο Αιγάλεω,περιττο να σας πώ πόσο χαρηκα,καταενθουσιαστικα γτ μου αρεσουν πολυ τα συγκεκριμένα ρούχα...οπότε ξεκίνησα αμέσως δουλειά.Παραλληλα μου τηλ απο την billcost για να κανω δοκιμαστικό εφοσον πέρασα απο την συνεντευξη.......

Το τι πίεση ασκούν στους πωλητες,δεν φαντάζεστε,εγω εκανα τα καλύτερα πακέτα σε θέμα πωλήσεων αλλά παρολαυτα σου πιπιλαγαν το μυαλο να κανεις κ αλλα.....πχ εχουν ρανταρ στην εισοδο για καταμετρηση των επίσκεψεων,που σημαινει...μπήκαν 200 κ ψωνισαν 20????Την εβαψες!!!'Η εχετε αυτο τον στοχο,μέχρι τις 21,00 σε 2 ωρες πχ να εχετε κάνει 2.500 αλλιώς υπαρχει σοβαρο θεμα..........20 λεπτα διαλλειμα με το ζόρι κ 9,5 ωρες ορθια κ τρεξιμο,αν δεν ειχε κόσμο εκανες γενικη καθαριοτητα κτλ κτλ.... στρατοπέδο λοιπον...οποτε παραιτηθηκα γτ κοντεψα να σκάσω....τοσα χρονια στην δουλεια τετοια πίεση συνεχως δεν την εχω συναντησει ΠΟΤΕ ειδικα εν ωρα εργασίας δλδ να εξυπηρετεις κ να ανεβαινεις αποθηκη ενω ηδη ο πελατης εχει επιλεξει 300 ευρω ρουχα κ να σου λενε,εχουμε κανει τοσα θελουμε κ αλλα!!!!!!!

Τους ειπα οτι η στρατηγικη που ακολουθουν ριχνει το ηθικό στους πωλητες ....κ αλλα πολλά....

Κ αλλα πολλα κοριτσια,εγω δουλα κ στρατιωτακι για 590 ευρω δεν γινομαοι κανενος,προτιμω να πεινάσω......αι σιχτιρ πια!!!!!!

Σας φιλω γτ συγχύστηκα πάλι......κ πρεπει να χαλαρωσω μουτς!

KALA TOUS EKANES!!!! M@L@KES OLOI TOUS!!! NOMIZOUN PWS EPEIDI EXOUN TO XRIMA EIMASTE K KTHMA TOUS!! AI STO DIAOLO OLOI TOUS!! :evil::evil:

Kali 3ekourasi!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Τι κάνετε?

Γωγώ τελικά θα πας στην BSB? Αν ναι θα έρχομαι να ψωνίζω από εσένα γιατί ψωνίζω από αυτή την εταιρεία! Εκείνοι είναι που σου ασκούν πίεση? ή από την Bill cost? Πάντως οι κοπέλες σε αυτά τα καταστήματα φαίνονται ευχαριστημένες...αλλά τώρα τι γίνεται πίσω με τους εργοδότες μόνο εκείνες γνωρίζουν...

Δανάη με' γεια τα μποτάκια σου! Εγώ γενικά ψωνίζω συχνά, μέσα σε λογικά πλαίσια και πάντα όταν κλείνω κάποια καλή δουλειά ή πληρώνομαι κρατάω κάτι για τα ψώνια γιατί μου φτιάχνει πολύ η διάθεση! για παράδειγμα αν πάρω 500 ευρώ από μια δουλειά, τα 50-70 θα τα ξοδέψω στανταρ για προσωπικές ανάγκες...

και αν για παράδειγμα έχω να πάω κάπου ιδιαίτερα ή πχ είναι τα γενέθλια μου ή κάποια γιορτή πάντα παίρνω κάτι καινούριο...ίσως δεν πρέπει στις εποχές που ζούμε αλλά πραγματικά ανανεώνομαι και νιώθω καλά...

Αχχχ Αφροδίτη για άλλη μια φορά θα συμφωνήσω μαζί σου!!!!!!!!!!!

Πραγματικά θεωρώ ότι η προηγούμενη γενιά έκανε οτι μπορούσε για να διαλύσει την κοινωνία μας...έδωσε μια απαίσια κατάσταση στα παιδιά της ....τους έκοψε όλο το μέλλον...όλα αυτά τα χρόνια ακούγαμε λόγια: να διαβάζεις, να δουλεύεις, να είσαι καλό παιδί...να είσαι ευγενικός...και αρκετοί μεγαλύτεροι ηταν και είναι ακόμη σνομπ απέναντι στους νέους και νομίζουν ότι έχουν πετύχει κάτι σπουδαίο...Να μην μιλήσω για τους πολιτικούς βλέπε Άκης, Πάγκαλος, Σαμαράς κλπ (δεν είναι κομματικό το θέμα) που θεωρούσαν και θεωρούν ότι ηταν/είναι οι βασιλιάδες του κόσμου...

Και όμως...όλοι αυτοί άρχισαν να εργάζονται σε μια περίοδο που η Ελλάδα γνώριζε μόνο ανάκαμψη...Είχαν σχεδόν όλοι σταθερές δουλειές...παίρναν διπλά και τριπλά δώρα, άδειες τεράστιες...ασφάλεια καλή...και άλλα πολλά...

και ναι εγώ του κατηγορώ γιατί έπρεπε να ξέρουν ότι ο κόσμος ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ και όχι σε εκείνους...ότι είχαν χρέος να χτίσουν μια δίκαιη κοινωνία...με τόσα φόντα που είχαν εκείνη την περίοδο...

Έχω πατέρα που διορίστηκε στα 25 του σε μεγάλη ΔΕΚΟ...το τι χρήμα περνούσε από τα χέρια τους δεν περιγράφεται..αφού λέει συναντιόντουσαν οι συνάδελφοι μεταξύ τους και λέγαν: πόσα θα πάρουμε άλλα? που θα πάει αυτή η κατάσταση? Φανταστείτε....και δεν ήταν διορισμένος με μέσο ή κάτι τέτοιο..απλώς έτυχε και διορίστηκε εκεί....αααα και πήρε στα 50 του σύνταξη με εθελουσία έξοδο και εφάπαξ τεράστιο....

εμείς θα δουλεύουμε για ψίχουλα μέχρι τα 67...ε όπως και να το κάνουμε είναι άδικο...

και εγώ έχω παιδιά και θέλω να τα μεγαλώσω άνετα και χωρίς άγχος και με ασφάλεια (οικονομική εννοώ...) όμως δεν πρόκειται να το καταφέρω αυτό έτσι όπως τα έκαναν ....

έχω θεία που ήταν διορισμένη στο δημόσιο σε μεγάλη υπηρεσία και όποτε μα όποτε πήγαινα να την δω, έκρυβε το σταυρόλεξο από κάτω...ααα εσύ είσαι μου έλεγε...και το ξαναέβγαζε...........φυσικά και έχει πάρει σύνταξη και απ' όλα τώρα...

μην με παρεξηγήσετε την αγαπώ την θεία μου και τους γονείς μου απλώς πιστεύω ότι ΜΙΑ ΖΩΗ θα πληρώνω τα δικά τους λάθη ............

ουφ τα είπα και ξέσπασα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Pali mou vgike o k@los me tis douleies, VARE8IKA, 3eskonismata, toualeta, evala plintirio ta xalia, ta kalimata twn ma3ilariwn, to rixtari, ekana hoover, ka8arisa to parko tis Victorias k mou emeine to sfoggarisma.. Aste pou eimai pir k mania me tin kopela pou mou ka8arizei, to xali itan olo xnoudia k 4ixoula k i toualeta twn 3enwn den itan k poli ka8ari k ka8isa k ta ekana pali, 2 meres den lerwnontai aplws den ta ekane kala :evil: O george analave tin avli..Eutixws 8a pame stin pe8era mou gia fagito min kanoume akatastasies pali giati arga to apogeuma 8a exoume mallon episke4eis..Apo oti mou eipe i mama mou pigane oi 8eies mou k agorasane dwra tis Victorias, mallon 8a er8oune na mas xeretisoun..8a er8oune k oi goneis mou, i nona tis, o aderfos mou k ipologizw k ta 3aderfia mou..

Na zisoun osoi giortazoun, na tous xeromaste :D

Eseis pws 8a perasete tin mera sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, χρονια πολλα για τη βικτωρια σου!!! να τη χαιρεσαι και να τη δειτε οπως επιθυμει!!!! με το καλο να ερθει και η νεα ζουζουνα και να εχετε παντα χαρες στο σπιτι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ανδρια,να χαίρεστε τη Βικτωριελλα κ με το καλο να υποδεχτείτε κ το νέο μέλος!!!

Γωγώ,έχεις δίκιο σε αυτά που περιγράφεις!απίστευτες καταστάσεις που σαν πελάτης ούτε που γνωρίζεις ότι βιώνουν οι πωλητές!Δεν κατάλαβα όμως,πήγες σε δύο δουλειές υποψήφια;με την άλλη θέση τι έγινε;Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βρεθει κάτι καλό σε ανθρώπινες συνθήκες!

Έκανε καμιά σας δωρεά του ομφαλοπλακουντιακού αίματος στην κρατική τράπεζα;θέλω σήμερα να κάνω την επαφή να μου στείλουν τη συσκευασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!

Sas euxaristw oles apo kardias gia tis euxes sas..K eseis na xereste ta 8aumatakia sas k esi Danae mou me to kalo na ipodexteite ton Nikola sas!!! Mas eferan rouxalakia k etsi me evgalan ligo apo to tre3imo :) I mama mou k i giagia mou mas eferan xrimata k analoga me tis anagkes tis Victorias 8a ta xrisimipoiisw..

Danae egw ekana dwrean tou omfaliou lwrou aplws gemisa mia aitisi dikaiouse apo tin 32i evdomada mexri k 1 mina apo tin genna na tin pas k aplws ekeinoi otan ftasei o kairos steloun to kouti fila3is sto nosokomeio/kliniki pou 8a genniseis k otan pas gia genna na tous enimerwseis pws stalei kouti gia sena..Stin Victoria to ekana alla apo to agxos mou argisa na tous pw pws iparxei kouti fila3is k etrexe i maia ka8ws ginotan i kaisariki na to ferei :oops: an 8imame kala -apo tin sigkinisi tis gennas- den kataferane na sille3oume giati den vrikane arketo deigma an akousa kala giati ekeini tin wra eimoun allou gia allou :)..Se auti tin egkimosini den paradwsa tin aitisi akomi, einai etoimi alla ekkremei i ipografi tou giatrou..Stin Kipro k sto sigkekrimeno idrima pou piga egw etsi doulevoun den 3erw gia Ellada..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx agxw8ika, prepei na parw tin mikri avrio sto kratiko gia analisieis aimatos, mia olokliri selida pragmata na doume ti simvainei, mou egra4e k gia allergies..Prepei na parw omws k oura k koprana k den 3erw pws 8a to kanw giati gia aima prepei na tin parw teleiws to prwi nistiki, k gia oura k koprana 8eloun diadikasia na ta sille3eis k den 3erw an 8a prolavenw na petaxtw pio arga na tous ta paw giati ews mia sigkekrimeni wra ta dexontai..I paidiatros mas otan tis eipa na ta kanume se e3w ximeio gia na min talaipwri8oume mou eipe gia genikes analiseis aimatos na min to sizitw kan giati 8a mas katsei mia periousia giati mou egra4e polla, mono oura k koprana an 8elw na ta kanw e3w, piga pira mia timi gia oura k koprana mono k mou eipane 75evro :o twra perimenw apantisi apo tin 8eia tis nimfis mou na doume..

Axxxxx pws 8a to kanonisw? Tetarti paw k douleia k avrio opwsdipote prepei na ginoun auta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

γωγω μου ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα!!! συμπεριφορα ουρακοταγκων, και τι μου φταινε τα ζωακια :o:o περιμενεις απαντηση και απο αλλη δουλεια;;

αντρια, αγχωθηκα κι εγω ετσι που τα λες, δεν εχω κανει ποτε εξετασεις ουρων και κοπρανων στην αθηνα για να εχω εμπειρια.. :?

δαναη, εγω εκανα δωρεα το ομφαλοπλακουντιακο αιμα στη δημοσια τραπεζα, τι θελεις να ρωτησεις; μας ειχαν δωσει τη σακουλα και πριν γεννησω τη δωσαμε στο γιατρο για να κανει τη συλλογη, και επειτα τη μετεφερε ο γιωργος στο ιδρυμα... δεν σου εχουν πει εσενα πως θα γινει που εισαι στην κρητη;

ελενα, μια χαρα τα λες, κι εγω θα συμφωνησω μαζι σου....

ο γιωργος εφυγε χτες, και μας ηταν λιγο δυσκολο γιατι ειμασταν πολυ ωραια οι 3 μας :( το κακο ειναι οτι εμενα με ποναει ο λαιμος και η αθηνουλα εχει πολυ λιγες μυξουλες, ελπιζω να μην χειροτερεψουμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poli akriva k i 8eia tis nimfis mou 75evro (30 oura k 45 koprana) mou eipe k xatirikos mou ta afinei 55 ..

Afrodite mou oura exw 3ana sille3ei aplws prepei na plineis kala tin perioxi k na tis kolliseis ena sakoulaki k opote kanei tsisa, opote er8ei tou paidiou den einai me tin via, epomenws prepei na exeis xrono mprosta sou enw egw den exw auti tin politeleia..Kakakia meta pou milisa k me tin paidiatro k mou eipe pws den exei provlima an ta exei kanei apo to vradi k ta parw to prwi, iremisa giati an den tin vrw to prwi me kakakia meta apo ligo mou kanei epomenws efige k auto..Sto katw katw an den prolavw na parw ta oura to prwi sto kratiko ta pernw se e3w ximeio to apogeuma pou den 8a me piezei o xronos k as plirwsw kati tis .. Ama pia posi ske4i espasa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα στην Βικτωρια!!! Να την χαιρεσε και με το καλο και η αδελφουλα της!!

Χαθηκα λιγακι αλλα τα πλυντηρια και το σιδερο δεν με αφησανε και απο το χερι! :lol::lol: Κατεβασα ολα τα χειμωνιατικα και ξερετε ολες σας τι γινετε. ακομη δεν εχω τελειωσει με τα πλυντηρια, καλα σιδερο απο Τεταρτη....... συν που προσπαθω να φτιαξω καινουργια σχεδια στα ευχολογια. Το κερασακι στην τουρτα ειναι οτι βαφω και μια παλετα για να την κανω κρεμαστρα. Ειμαι μια μαμα τρελη!!!!!

Για τετοιες ιδεες θα μπειτε στο google και θα πατησετε τεχνοτροπιες, και αν δεν αρρωστησετε...........

Αφροδιτη μου μακαρι να ηταν καλυτερα τα πραγματα και οχι να χωριζετε το ζευγαρι.

Γιατι να της κανεις εξετασεις; εγω δεν εχω κανει.

εμεις βηχουμε την νυχτα απο τις μυξουλες και ο κακομοιρης εχει συνηθησει τον ορο που δεν κλαιει πια, ακομη και μες στην νυχτα που του κανω ξανακοιματε αμεσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou se euxaristoume!!! K nai eisai mia treli mama!!! :lol:

K nai arrwstisame, to i3era, xtes to vradi den 3erw k egw poses fores piga na tin iremisw, eklaige ston ipno tis itan poli anisixi k tin akouga na rou8ounizei k ipo4iastika pws arrwstise, ontws otan tin eide i paidiatros mas eipe pws einai ligo kokkinos o laimos tis, exoume mi3oula k ligo vixa k mas edwse farmako.. Tis analiseis aimatos i paidiatros tou kratikou mou eipe na min tis kanw k i dikia mou paidiatros mou eipe na tis kanw :? telika tis kaname giati apo tis 7:30 to prwi pou pigame nosokomeio egine 10:00 na mas paroun aima k epeidi itan nistiki apo xtes to apogeuma stis 7:30 eipa na ekmetalleutw tin eukairia, kakakia eutixws katafera k tis sille3a apo to spiti alla oura akomi tipota :(

Simera einai argia gia ta sxoleia k ginotan panikos sto nosokomeio polis kosmos, polla paidakia pige i mera mas..Gia na tis vgaloun aima mas akouse olo to nosokomeio ponese poli k eklaige goera itan k polla ta mpoukalia pou xreiazontan k tin talaipwrisane..Ponese i 4ixi mou tin krataga k egw sfixta sto krevvataki gia na min enoxla tin nosokoma k mou elege mama mou k egw eliwna pou den mporousa na tin parw apo ekei :cry:

Aa ir8e k mia kopela pou gnwrisa apo to mammy k mou milise menei se alli poli (kammia 80km apostasi) k ir8e na ferei ton giokaro tis gia analiseis k ir8e k mou milise me katalave apo tis photos pou vazw sto facebook, xarika poli gnwristikame edw sto mammy, milousame apo to til mia stis toses k sto facebook k vre8ikame tixaia simera..Poli kali kopela perase polla, perase poli pono gia to xamo tou prwtou tis paidiou se poli proxwrimeno mina skefteite ekane kanoniki kideia sto aggeloudi tis, aste poli ponemeni istoria alla twra eutixws exei ena kouklo gio!!

Ma pou xaneste? Ekana to 8ema diko mou :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χάθηκα γιατί έχουνε πέσει πολλές δουλειές και στο σπίτι και στη δουλειά και λείπαμε και το προηγούμενο ΣΚ και θα λείπουμε και το επόμενο και βγάζει και η Κατερίνα τραπεζίτες και ουφ! θα σκάσω μου φαίνεται.

Γρήγορη ερώτηση στην Άντρια: Πότε λέμε ότι ένα μωρό κάνει διάρροια? Γιατί η Κατερίνα κάνει κακά 4 φορές τη μέρα συνήθως. Να ανησυχώ?

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K NAI :lol: meta apo toooses wres, 3 ntous, tosa sakoulakia sille3is ourwn, poli paixnidi me ta nera, polla igra kataferame k pirame 10 ml oura -skotw8ikame ee? :D- travi3e k to sakoulaki k to evgale k mou eri3e k panw sto kanape tsisa tosa katafera na swsw :lol::lol: Eutixws arkoun gia na ginei i analisi.. Milame perasame poli zori, prepei na petixeis to swsto simeio na kolliseis to sillekti k an den kanei to argotero se mia 1 wra tsisa kaneis tin diadikasia 3ana (lousimo-stegnwma tis perioxis-kollima)..

Despoina mou ekane 4-5 fores tin imera alla den me anisixouse i sixnotita pou ekane alla to oti itan malaka ews neroula ta kakakia tis (sorry gia tin perigrafi) k i megali posotita sto ka8e panaki..

Arxisa na asxoloume me tin tsanta toketou, den 8a agorasw tipota rouxalakia gia tin mikroula pou erxete, exw apo tin Victoria k mou xarisane k paaraa polla, 8a tis agorasw mono petsetoules k liges panes (sentonakia)..

Niw8w enoxlitiki mexri k "anepi8imiti" pou mono egw grafw edw mesa..Simvainei kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μολις κανεις και εσυ το 2ο μρακι θα σου πω εγω εαν προλαβαινεις με δουλεια- μωρα- σπιτι να γραφεις τοσο συχνα :lol::lol:

ελπιζω να βρειτε την απαντηση και να πανε ολα καλα με την Βικτωρια.

εγω ασχολουμε πολυ με το hobby και με το σπιτι αυτες τις μερες και γι αυτο χαθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για την κατανόηση,ειναι μια δουλειά που αγαπώ πολύ κ την εχουν τσαλακώσει....παραιτηθηκα λοιπόν κ την Δευτερα εχω δοκιμαστικό για την αλλη εταιρία σε καταστημα τους στην Ερμού,οπως κ να χει δεν πιστευω να ειναι τοσο απανθρωπες οι συνθηκες!

Το μονο που με χαλαει ειναι οτι μια φορα την εβδομαδα θα κανω διακεκομμένο ωρσριο κ αυτο θα ειναι κουραστικο πολυ....για να δουμε....

Αντρια καλα κανεις κ τα γραφεις,απλα με το ζορι απαντω κ εγω καμιά φορά....στην πιεση συνεχεια ειμαι...

Δεσποινα θεωρω πως παιζει ρολο κ η ποιοτητα τους δλδ αν ειναι ρευστα τα κακακια,τυπου διάρροια κτλ...αλλα καθε μερα 4 φορες?Χμμμμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, πολυ γελασα με την απορια σου!!! χαχα κι εγω εχει τυχει να γραφω μονη μου!!! λοιπον, αλλες φορες πεφτουμε ολες μαζι κι αλλες φορες δεν μπαινει καμια!!! ετυχε τωρα και ειχες αδεια και ειχες χρονο, ενω εγω π.χ. ειχα τον γιωργο το σκ και δεν καθισα καθολου ;)

γωγω καλη επιτυχια, ελπιζω να ειναι τυχερη αυτη η δουλεια!!

γεωργιαννα, κι εσυ καλες δουλειες!!!

δεσποινα, κι εγω νομιζω παιζει ρολο και η ποιοτητα , οχι μονο η ποσοτητα, αλλα βρε παιδι μου 4 φορες ακουγονται πολλες, ο παιδιατρος τι λεει;

εμενα εχει κλεισει η φωνη μου και χτες ημουν πολυ χαλια, κρυωνα και σερνομουν... :( στο σχολειο πηγα το πρωι και δεν ηξερα αν θα τα καταφερνα, αλλα τελικα εκαναν καταληψη και γυρισα πισω :) αυριο ομως θα παω κανονικα, κι ελπιζω να ειναι καλυτερα η φωνη μου, γιατι αλλιως πως θα κανω μαθημα;;; βεβαια, σκεφτομαι να ρωτησω τον διευθυντη αν μπορω να παρω μια μερα αναρρωτικη αδεια χωρις χαρτι απο γιατρο... αν ναι, μαλλον δεν θα παω....

καληνυχτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

σπάνιο που δεν με έχει πάρει ο ύπνος τέτοια ώρα στον καναπέ...Μιλούσα μέχρι πριν λίγο στο τηλ με την κουμπάρα μου κ περιμένω να επιστρέψει κ ο κώστας από κάτι φίλους του.Σήμερα ξεκινήσαμε να βλέπουμε σπίτια,μας άρεσε ένα στο κέντρο σε ήσυχο δρόμο.Αύριο θα δούμε κ άλλα.

Άνδρια,περαστικά στη μικρή σου!!ταλαιπωρηθήκατε.Καλέ,μην αισθάνεσαι ενοχλητική,η καθεμιά γράφει ανάλογα με τις δυνάμεις της κ το χρόνο της.

Γωγώ,καλή επιτυχία!!!!

Αφροδίτη,περαστικά σου!!Τελικά μίλησα με την ακαδημία Αθηνών κ με ενημέρωσαν για τη διαδικασία δωρεάς,θα μου στείλουν με κούριερ κ δική μου χρέωση τον ασκό κ θα τον στείλω πίσω μέσα σε 24-48 ώρες από τη γέννα.

Δέσποινα,κ η μυρτώ κάνει πολλά κακα,έχει τύχει να κάνει 3-4 φορές αλλά συνήθως 2 κάθε μέρα.

Πόσο άθλια μάνα είμαι που το παιδί μου έχει βγάλει κυνόδοντα κ τραπεζίτη κ το είδα μόλις προχθές;;;;;Μήπως σας το ξαναέγραψα;;;γιατί ξεχναω κιόλας...Εντωμεταξύ στο λεύκωμα που της έχω κ συμπληρώνω πότε έβγαλε κάθε δόντι,στο σχεδιάγραμμα των δοντιων που έχει δεν γράφει τραπεζίτη,παρά προγόμφιο κ γόμφιο.ξέρετε τη διαφορά;

Καλή ξεκούραση και καληνύχτα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εφαγα το βραδυ 2 σουβλακια κ ειχα άστατο υπνο,με αποτέλεσμα απο τις 4 στο πόδι... αύριο θα κουτουλάω!

Περαστικά Αφροδίτη μου,να πάρεις άδεια εννοειται!Να αναρρώσεις κ να ξεκουραστεις.

Αντριά μην παρεξηγεις που χανόμαστε,οταν μπορει ο καθένας μπαίνει,τα εχουμε ξαναπεί αυτά...

Δεν ειναι κ πολύ ευκολο πλέον...

Δανάη με το καλό να βρείτε την φωλίτσα σας!Απο δοντια δεν ξέρω να σου πώ,καλορίζικα κ γερά να ειναι τα δοντάκια της Μυρτούλας!

Εμείς εχουμε μείνει ακόμα στα 8.....το αστειο ειναι μπροστά που εχει 2 πανω κ 2 κάτω!

Ετοιμάζω το μνημοσυνο του πατερα μου...περασαν 3 ολοκληρα χρόνια...ακόμα τον βλεπω στον υπνο μου κ όταν τον σκέφτομαι σφίγγει η καρδιά μου...ο θανατος ειναι η μεγαλύτερη αβασταχτη πίκρα μου,ενα κεφαλαιο που ποτέ δεν κλείνει,μενει ανοιχτό κ με τσακιζει,κάθε βράδυ,σε κάθε στιγμή που το βλεμμα μου μπορεί να αφαιρεθεί κ να σκεφτεί...ευτυχως το Χριστινάκι μου γεμίζει τα κενά κ την καρδιά κ είναι μικρότερες οι απώλιες στην σκέψη μου.......

Ξημερωσε κ ακομα μιλάω στο fb με μια φίλη,ψυχολογος της εγινα γτ εχει προβλημα με τον αντρα της.....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τι κάνετε?

Σήμερα ξύπνησα με την αίσθηση ότι είναι Παρασκευή...αλλά μπααααααααα

Άνδρια κοριτσάκι μου μην λες χαζομάρες :lol::lol::lol: τι ανεπιθύμητη? Απλώς όπως σου είπαν τα κορίτσια ώρες ώρες δεν προλαβαίνουμε να γράφουμε!!! Να γράφεις ότι θέλεις και όποτε θέλεις...Είναι χαρά μας να διαβάζουμε τα νέα σου. Να σου ευχηθώ και εγώ λίγο καθυστερημένα χρόνια πολλά για το κοριτσάκι σου! Να την χαίρεσαι και να είναι πάντα γερή και δυνατή! :D:D:D:D

Δανάη με το καλό να βρείτε νέο σπίτι! Βγαίνετε συχνά χώρια από ότι έχω παρατηρήσει ε? :D:D Μου φαίνεται κάπως περίεργο γιατί 5 χρόνια και βάλε που είμαστε μαζί με τον άντρα μου δεν έχουμε βγει ποτε χώρια...από όταν γνωριστήκαμε - εκείνος δεν ήθελε με τιποτα...μια φορά στις αρχές κανόνισα να πάω πρώτα για ποτό με κάτι φίλες μου και μετά να τον βρω με την παρέα του και νόμιζε ότι είχα αποφασίσει να τον χωρίσω :lol::lol::lol::lol:

Πάντως είναι σίγουρα καλό να κρατάς και κάτι για τον εαυτό σου και αφού γίνεις γονιός...απλώς μου φαίνεται περίεργο :?:D καλά εκεί είναι και πιο μικρές οι αποστάσεις και μπορείς να πεταχτείς για ένα ποτό!!!εδω στην Αθήνα θέλεις 4 ώρες :lol::lol:

Γωγώ συλλυπητήρια για τον πατέρα σου. Είναι δύσκολη η κατάσταση που περιγράφεις. Τα έχει περάσει και η πολύ κοντινή μου ξαδέρφη με τον τελείως ξαφνικό χαμό του πατέρα της. Ένας πατέρας -ο θείος μου- στήριγμα για εκείνη και την οικογένειά ολόκληρη...Σκέψου όπως το λες...τα θετικά της καθημερινότητάς σου και προσπάθησε να βγάλεις την θλίψη από μέσα σου...

Αλήθεια κορίτσια, η θλίψη φεύγει ποτέ πραγματικά από μέσα μας?

αχ άρχισα να φιλοσοφώ και άργησα για την δουλειά και δεν είναι και Παρασκευή :(:(:(:(:evil::evil::evil::evil:

σας φιλώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares mou to 3erw pws o xronos mas pleon twra me ta paidakia mas einai periorismenos, den pare3igw aplws to anafera :D

Samanthaki mou se euxaristw gia tis euxes sou..

Vgike i analisi twn ourwn k einai ka8ari :? twra na doume oi alles..

Afroditaki mou perastika..

Danae mou einai wraio pou vgenete k monoi sas, emeis vgenoume 3exwrista mono an eimaste anagkasmenoi p.x se batchelor party i hens night :)

Den 8imame ti allo diavasa :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...