Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Xerete!!

Ti kanete? Xa8ika ligo giati den eimai sta kalitera mou, niw8w poli stenaxwremeni xwris na iparxei kapoios idiaiteros logos, vlepw edw k 2-3 nixtes poli kaka oneira me tin mikri pws tin pernoun apo konta mou k genika eimai kakokefi, tin nixta trww k 8elw amesws krevvati oute sto 1o 3mino den eimoun etsi, poli adinamia, arxisa na varenw k den exw k antoxes k auto me rixnei giati eimai an8rwpos drastirios..Deutera itan e8niki argia stin Kipro (1i Oktwvriou) k pigame parelasi alla den tin prolavame kanena 10 lepto k apo ton poli kosmo den eide tipota i Victoria k lipi8ika, itan mikri i parelasi logw oikonomikis krisis k den ftasame sxedon ka8olou..Den peirazei tou xronou me igeia!! Meta pigame supermarket k stin kouniada mou gia fagito..Isixa pragmata!!!

Piga x8es k ekana antaugeies ta mallia mou, avrio sintirisi gel ta nixia twn xeriwn mou, to allo savvato pantrevete 1os mou 3aderfos k eipa na arxisw na etoimazome giati apo evdomadas exw mama-8eies-3aderfes gia manikiour-pentikiour-apotrixwseis k den 3erw ti 8a prolavw, exw na paw k egw se mia fili na me kanei apotrixwsi k tis teleiws teleutaies meres va4imo nixiwn twn podiwn gia na kratisoun..Apo oti katalavete poli tre3imo alla xalali einai xaroumeno gegonos..

8a i8ela poli na kanw ena keik twra, eukairia pou 3aplwnei i Ataktoria (apo to atakti k to Victoria etsi leei o george :D ) alla den exw sokolata skoni an einai 8a arxisw tin diadikasia k 8a perimenw ton george otan sxolasei na ferei, kata ta alla 8a tou ekana to keik ekpli3i tromara mou..

Perastika se ola ta mikra k megala mwra :)

Kali 3ekourasi k kali dinami se oles tis manoules!!!!!!!!

Paw na 3ekinisw to keik giati arxise na diamartirete i Victoria..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχααχα αντρια, γελασα με το ατακτορια!!! :lol: κοριτσακι μου, αυτες οι παλιοορμονες φταινε, μην αφηνεις να σε παρουν απο κατω!!!να σκεφτεσαι τι καλα που θα περασεις στο γαμο!!!

περαστικα σου γεωργιαννα!!!

δαναη, ψαχνετε οικογενειακο αυτοκινητο;;; θα παρετε και 2ο καθισμα η θα χρησιμοποιησετε της μυρτους;;νομιζω οτι αν εχεις 2 παιδακια συνολικα χρειαζεσαι 3 καθισματα αυτοκινητου.... :?

εγω ετρεχα το πρωι στη δευτεροβαθμια για να κανω ενσταση για τις αποσπασεις και αιτηση επανεξετασης, για να μην μας νομιζουν ηλιθιους και μετα μαθημα :)

ααααα ξεχασα να σας πω οτι πολυ συμπαθησα τον παιδιατρο χτες!!!ηταν πολυ κουλ, ολο ελεγε ποσο του αρεσει η αθηνα και οτι εχει πολυ καλη ψυχοκινητικη αναπτυξη και ειναι κοινωνικη, κι εγω απαντουσα οτι κι εμεις τη συμπαθουμε και την κανουμε παρεα :lol::lol::lol: και οταν της εκανε το εμβολιο, μετα κυνηγουσε το κουνουπακι που τη τσιμπησε, και πολυ της αρεσε γιατι πραγματι εδω στην αρτα, εχει τοσα κουνουπια λογω υγρασιας που συνεχεια τα κυνηγαμε και το ξερει η αθηνα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,μην ανησυχεις,κ εγώ ώρες ώρες συγκινούμαι κ κλαίω χωρίς ιδιαίτερο λόγο...Μην αισθάνεσαι άσχημα.ωραία ακούγεται η φροντίδα που θα κάνεις στον εαυτό σου!πώς βγήκε το κέικ;

Αφροδίτη,ψάχνουμε μεγαλύτερο αμάξι γιατί έχω μια alfa romeo 147 3θυρη με μικρό πορτ μπαγκάζ που δεν θα μας χωράει.το μωρό θα το βάζουμε στο αυγό που είχε η Μυρτώ κ τη Μυρτώ στο καινούριο που έχει της be safe.Δεν κατάλαβα αυτό που έγραψες ότι χρειάζεται με 2 μωρά να εχω 3 καθίσματα;

Γεωργιάννα,πώς είσαι;;;

Ελενα,η μικρή;

Οι υπόλοιπες;;;Δάφνη,πώς πάνε οι ετοιμασιες για το χώρο σας;;καλή ευκολία εύχομαι!

Το απόγευμα βγήκαμε βόλτα οικογενειακώς κ με τους κουμπαρους κ το μωράκι τους,καροτσάδα,επιστρέψαμε ενώ ο κώστας πήγε σε μάθημα.έβαλα τη μικρή για ύπνο κ πάω να χαλαρώσω...Καλο βραδάκι σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα. Ο Παναγιωτίνος μου γεννήθηκε 26 Μαίου 2011. Αυτή την περίοδο η αγαπήμένη του λέξη είναι "αγγουλέ", δηλαδή "αγκαλιά". Καταλαβαίνετε, δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Ειμαι επιτελους λιγακι καλυτερα. δεν με ποναει τοσο πολυ το στομαχι και οπως φαινετε αναρρωνω.

Προσεχω στην διατροφη να μην την πατησω.

Αληθεια Αφροδιτη τι εννοουσες για τα καθισματα; Δαναη ο ανδρας μου εχει το Saab δεν θυμααμι μοντελο :oops::oops: αλλα ειναι τελειο. εχει τεραστιο πορτμπαγκαζ αφου χωραμε και εμεις μεσα. Αλλο οτι εμενα δεν μου φτανει οταν παμε διακοπες. χωραει παντως ανετα 2 καροτσια. μηπως να κανω και εγω αλλο ενα ζουζουνι :lol::lol::lol: χαχα ουτε για αστειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou viastike o anipomonos (george) :D na to vgalei apo ton fourno k den itan teleiws teleiwmeno k to 3ana evala k den poli petixe alla eutixws trwgete, 8a to fame pou 8a paei? xexe :)

tofasolakimou kaloswrises stin parea mas, na sou zisei o giokaros sou!!!!!!

Aa to savvato agorasame apo ta kickers kati papoutsakia tis Victorias, me to jean tis einai teleia tis dinoun style, 3etrella8ika tis pane poli :D..8a tis agoraza k alla giati itan f8ina k twra pou kratousa xrimata eipa ante alla itan mesa stin gkrinia, nista3e k 3exasame tin pipila mas sto spiti k eklaige k den ka8otan me tipota na tis dokimasoume papoutsakia, mas klwtsage :o

Auta einai:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη και γεωργιαννα, εννοουσα οτι, οταν μεγαλωσει η μυρτω θα παρει ενα μπουστερ και το τωρινο της καθισμα θα το παρει ο μικρος νικολας, οποτε για 2 παιδακια χρειαζεσαι (σε βαθος χρονου) 3 καθισματα ;) και οταν μεγαλωσει η μυρτω και της φτανει η ζωνη, ο μικρος νικολα θα παρει το μπουστερ....βεβαια, αυτα σχετικα ειναι, εξαρταται και απο την αναπτυξη του παιδιου... καλα δε λεω;;;

αντρια, ειναι τελειαααααααα!!!!κι εμενα μου αρεσουν που ειναι ψιλοροκ :lol::lol: η αθηνα φοραει τωρα all star και της πανε γαντι γιατι ειναι πολυ μαλακα και ανετα!!και δεν σας λεω τι κουκλι που ειναι με το τζινακι της :D:D:D:D:D

τοφασολακιμου , καλωςηρθες!!!!!!να χαιρεσαι τον παναγιωτακη σου!!!ειναι αγκαλιτσας ο μικρουλης σου;;; θες να μας πεις για τον εαυτο σου και για το ζουζουνι σου;;; το πρωτο σου ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοφασολάκιμου,καλώς ήρθες!πώς σε λένε;να σου ζήσει ο παναγιώτης!

Ανδρια,με γεια τα παπούτσια!πολύ όμορφα!

Αφροδίτη,ωραία τα σταράκια!είμαι κ εγώ φαν αλλά έχουν σωστή καμάρα για τα ποδαράκια της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοφασολάκιμου,καλώς ήρθες!πώς σε λένε;να σου ζήσει ο παναγιώτης!

Ανδρια,με γεια τα παπούτσια!πολύ όμορφα!

Αφροδίτη,ωραία τα σταράκια!είμαι κ εγώ φαν αλλά έχουν σωστή καμάρα για τα ποδαράκια της;

μμμμμμ δεν το ειχα σκεφτει μεχρι τωρα..... :?:? θα κοιταξω και θα σου πω, αλλα σιγουρα δεν ειναι ειδικα σχεδιασμενα οπως τα υπολοιπα καλα παπουτσακια :oops: μποτακια, ομως, για το χειμωνα ειπα να της παρω αργοτερα, σε κανα μηνα, για να μην προλαβει να μεγαλωσει το ποδαρακι της ;) οποτε μαλλον θα βγαλουμε το φθινοπωρο ετσι, και μολις αρχισουν τα κρυα θα παρουμε τα χειμωνιατικα μας.. τα καλοκαιρινα, εννοειται, οτι δεν της κανουν πια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Αφροδίτη,η Μυρτώ φοράει ακόμη το 19 στα καλοκαιρινά της kicker's.Δεν έχω δοκιμάσει να δω αν της χωράνε τα ανοιξιάτικα Μούγερ που της είχε πάρει η νονά της που ήταν 18.Δεν μεγαλώνει ιδιαίτερα το ποδαράκι της :lol: Ναι,τώρα κατάλαβα τι εννοούσες για τα καθισματάκια.Το besafe είναι μέχρι 18 κιλά,οπότε η Μυρτώ θα το έχει άλλα 10 χρόνια :lol: .μετά θα ψάξουμε άλλο για το μκρό.

Χθες είδε ο κώστας ένα ωραίο αυτοκίνητο με ΤΕΡΑΣΤΙΟ πορτ μπαγκάζ,skoda octavia,1.6 κυβικά και 120 άλογα,με full εξοπλισμό.θα πάμε κ σήμερα να το δούμε μαζί κ θα δει κ το δικό μας μήπως το πάρει ανταλλαγή κ πληρώσουμε τη διαφορά.μακάρι να κάτσει ώστε να μην ψάχνουμε αγοραστή για την alfa romeo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τοφασολάκιμου καλωσήρθες! Είδα το Blog σου. Πολύ ωραία πραγματάκια, εσύ τα φτιάχνεις?

Και μια που το θυμήθηκα, η τουρίστρια τι κάνει? Ειρήνη αν το δεις θα μου στείλεις τη διεύθυνση του blog σου για τα σκουφάκια? Ή οποια άλλη κοπέλα το έχει?

Άντρια υπομονή με τις ορμόνες! Εγκυμοσύνη είναι, θα περάσει :lol:

Με τα παπούτσια εμείς έχουμε θέμα γιατί το πόδι της Κατερίνας μεγαλώνει γρήγορα. Τα πρώτα πέδιλα που της πήρα ήταν 18 και δεν μας έβγαλαν το καλοκαίρι! Τον Ιούλιο της πήρα σε 19. Κάτι φανταστικά all star τα φόρεσε ελάχιστα την ανοιξη και μετά έλεγα θα τα βάλει και το φθινόπωρο, δεν μπαινουν πια. Κάτι Nike αθλητικά που της τα είχα για το χειμώνα ελπίζω να μας βγάλουν τον Οκτώβρη και να κοιτάξω μετά για χειμωνιάτικα. Ουφ, κατέληξα ότι δεν μπορώ να προγραμματίζω με τα παπούτσια της!

Δανάη ελπίζω να βρείτε γρήγορα αυτοκίνητο!

Αφροδίτη κι εδώ έχουμε πολλά κουνούπια. Επειδή έχουμε σίτες δεν είχα ποτέ μέσα στο σπίτι, ούτε αντικουνουπικό είχα αγοράσει ποτέ από το 2005 που είμαι στην Αθήνα. Τώρα όμως η κυρία Κατερίνα τις ανοίγει και μας έχουν φάει! Η καημένη είναι σημαδεμένη παντού, στο πρόσωπο, στα χέρια, στα πόδια!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

δουλεια δουλεια δουλεια και υποχρεώσεις...

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας για την μικρούλα μου...

ακόμα δεν έχουν στρώσει τα ...κακά και περιμένω αύριο τα αποτελέσματα των εξετάσεων...

χθες καναμε και εμβολια (2) και ψήνεται το καημενούλι μου και εγώ στενοχωριέμαι...

γενικά είμαι κάπως αυτές τις ημέρες...έχω μετά και τις 2 γέννες ορισμένες φορές μια μελαγχολία...λέτε να το ψάξω? Σε εσάς συμβαίνει καμιά φορά?

σας φιλώ! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha είναι μία κουκλίτσα!

Καλέ φυσιολογική είναι η μελαγχολία (νομίζω δηλαδή). Εγώ είχα για πολύ καιρό μετά την πρώτη γέννα και αν είχα όπως εσύ δύο κοντά, σίγουρα θα νοσηλευόμουν τώρα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Saman8a-Ελενα!!Ειναι πάρα πολυ γλυκιά η κορούλα σου!!!

Τρελαίνομαι για κοριτσακια,εχω αδυναμίες,τι να κάνω???Φτου της!

Δεν εχω υπομονή να ανεβάσω φώτο, θέλει κάποια διαδικασία....

Αντριά υπεροχα τα παπουτσακια!Ποσο τα πήρες?Αν κ είμαστε κομματάκι μακρυά...

Τι θα κάνουμε με τις πιπίλες που τρελαίνονται???

Βρε κορίτσια εχω μια απορια-ανυσηχία...

Δεν ξερω πως να χειριστω ακριβως την Χριστίνα η οποία εχει γίνει απαιτητικη δλδ τα θελει όλα δικά της,να παιρνει τα παιχνιδια απο τα αλλα παιδακια κ ας εχει ιδια,να θελει να τρωει με το πηρουνι μόνη της,να κανει μπάνιο κ να κραταει αυτη το ντους αλλιώς κλαίει κ οδύρεται....

Οταν ειμαστε έξω πέφτει κάτω κ κλαιει αν δεν περασει το δικό της...

Εχω δοκιμάσει να της μιλαω συνεχως στο υψος της με κανονικο τόνο,της μιλάω συνεχως κ της εξηγω αλλά...με γραφει,σχεδόν πάντα...αλλες φορες πιανει...

Τελευταια την βαζω τιμωρία να κάθεται στον καναπε οταν κανει ζημιές,με ακουει οταν της φωνάζω....αλλα εχω μπερδευτει με ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ!

Εσας πως ειναι η συμπεριφορα τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτεσινη φωτο της αθηνουλας μου, σχεδον 16 μηνων :x:x

ελενα, ειναι τοσο γλυκα η μπεμπουλα σου που θελω κι εγω, κι αλλο κοριτσακι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου, ειναι η περιοδος των 18 μηνων που κανουν επανασταση!!!! :lol::lol:

τι να σου πω, εγω γενικα η θα την αφησω να κανει κατι και δεν θα με νοιαζει, η δεν θα την αφησω σε καμια περιπτωση, γιατι απαξ και μαθει κατι μια φορα δεν εχει επιστροφη :(

παντως, η σχεση της με τα αλλα ππαιδακια μου φαινεται φυσιολογικη για την ηλικια της, λιγο πολυ ετσι αντιδρουν ολα οταν μπαινει νεος διεκδικητης στο καστρο τους :lol: και η δικη μου οταν ειμαστε μονες, με ακουει μια χαρα, αλλα οταν βρεθηκαμε με τη βαφτηστηρα μου ( 2 χρ.) στο σπιτι της με τα παιχνιδια της, λες και αφηνιασε!!!! :o:o δε νομιζω οτι πετυχαινεις κατι με την τιμωρια σε αυτη την ηλικια, μαλλον δεν πρεπει να υποχωρεις για να καταλαβαινει μεχρι που την παιρνει...και να της μιλας, δηλ. να της εξηγεις γιατι την αφηνεις να κανει κατι η γιατι οχι... τα ππαιδια καταλαβαινουν πολλα περισσοτερα απο οσα νομιζουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα, το μπλογκ της ειρηνης : http://mallia-koubaria.blogspot.gr/2012 ... st_29.html

και η σελιδα της στο φεισμπουκ : https://www.facebook.com/MalliaK0UBARIA

δεν προσεξα οτι και το φασολακι εχει μπλογκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, ευχομαι καλη ευκολια στην ανευρεση τουτου (που λεει και η αθηνα :lol: )!!! ετσι μινιον που ειναι η μυρτω μαλλον το μπουστερ θα το παρει κατ'ευθειαν ο μικρος νικολας :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Δν έχω ίντερνετ αυτές τις μέρες με την κωλοcyta κ μπαίνω απο όπου βρώ. Προσπαθώ να σας διαβάζω ΟΤΑΝ έχω χρόνο... Είμαι "κάπως" αυτές τις μέρες γιατί τρέχαμε κ τον αδερφό μου που του πετάχτηκε απο stop μια χαζή με 3 μωρά μέσα! εκείνος ήταν με την μηχανή κ πραγματικά είχε Άγιο κ δν σκοτώθηκε! Τη γλίτωσε με ένα σπασμένο πόδι κ χέρι,ράγισμα στη λεκάνη κ εγκαύματα στα χέρια κ πόδια απο το σούρσιμο στον δρόμο.. Έφυγε η ψυχή μου μέχρι να τον δώ ότι είναι ζωντανός! Κατα τ'άλλα εδώ τρέξιμο,τώρα συνήλθε ο Γιωργάκης αλλα η μπέμπα είναι λίγο ακόμα μπουκωμένη,ευτυχώς δν ξαναέκανε πυρετό.

Γεωργιάννα καλύτερα είστε? αντε με αυτές τις σκατο ιώσεις!

Έλενα μια γλύκα η Αγάπη σου!!! Είστε ίδιες στη φωτό που χαμογελάει!! φτου φτου! Για τα κακάκια ελπίζω να το αντιμετωπίσετε άμεσα άν κ πιστεύω καμια αλλεργιούλα θα είναι.Περαστικούλια!

Άντρια υπομονή με τις ορμόνες..θα γεννήσεις κ θα σου λείψουν βρέ!χιχι Τέλεια τα παπά σας!!

Αφροδίτη δν έχω λόγια για την θεά Αθηνά!!!! Κουκλάρα!!! Αχ,ολόκληρη κοπελάρα έγινε!!!

Γωγώ τα ίδια τραβάω με τον Γιώργο..αντιδραστικό στοιχείο εντελώς! Ούτε με το καλό αλλα ούτε με το "κακό" ακούει..σπανίως γίνεται αυτό που θα πώ.Ρώτησα κ τον παιδίατρο κ μου είπε οτι ειναι φάση της ηλικίας κ να μην του πολυ πηγαίνω κόντρα αλλα μην του κάνω κ τα χατίρια. Άντε βρές άκρη!

Αναστασία τί ωράρια είναι αυτά?? απαπα! χαράς το κουράγιο!

Δανάη ελπίζω να βρείτε το καλύτερο τουτού σύντομα! Α! κ ο Νικόλας στον υπέρηχο κουκλαρος!!! Δν είχα αμφιβολία!!

Τοφασολάκι καλως ήρθες! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου!

Δέσποινα,Γλυκερία,Δάφνη,Γιούλη κ τις υπόλοιπεσ που δν προλαβαίνω να γράψω σας φιλώ!!

Ώχ,ξυπνάει η μικρή. Πάω πρίν αρχίσιε η σειρήνα κ ξυπνήσει κ τον Γ. Άν μπορέσω θα ξαναμπώ. Φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume Koristakia mou!!!

Samanthaki swsti koukla i Agapi sas!! Na tin xereste..Agapi telika? :?

Despoina mou k emeis den tin prolavenoume sta papoutsakia k den 3erw ti na kanw :oops: twra foraei 22 :o

Exoume 3 zevgaria papoutsiwn size 22 (2 puma a8litika k 1 sneakers ta hello kitty tis photos) k ena allo disney dwro pou den mou arese size 24 alla einai TERASTIO..Katalava pws panw-katw ta kaloupia twn papoutsiwn diaferoun giati to 1 tis puma (k auto dwro) einai ligo megalo k einai size 22..8eloume ena pio episimo twra gia gamous-vaftiseis ktl, tis pira ena benetton prin kanena 2mino gia tis kalokairines mas diakopes k gia to gamo pou exoume apo evdomadas k tis mikrane den ipologisa pws 8a megalwne to podi tis giati gia ena megalo diastima itan sta8ero se ena size...Axxx!!

Gwgw mou itan 28evro ta papoutsakia mas..Me tin pipila den 3erw ti ginete, oli mera mporei na min tin 8elei ston ipno omws tin 8elei opwsdipote..Oso gia tin xristina k emeis mia apo ta idia me ta paixnidia twn allwn paidiwn i ektos spitiou den exoume 8ema alla sto spiti einai agrimi p.x 8elei na skarfalwsei sto komondino k den tin afinw? astaaaaa polemos!!! K edw k 2 mines ko4ame teleiws to apogeumatino ipno k tin exw k periferete sto spiti k ginete to ela na deis..Twra gia na sas diavasw tin evgale ligo e3w stin geitonia o george..Eutixws omws koimate pio nwris to vradi, pali kala..

Elenaki mou to 3erw pws meta 8a anapolw autes tis meres :D..K sena o Giwrgakis swsto zizanio ee? krata kala mana :lol: se katalavainw apolita!!!!!

3exasa kamia? Sas zitw signwmi, sas diavasa sta grigora k sas egra4a me tin 4ixi sto stoma gia na paw na dw ti kanoune giati 8a tou evgale tin pisti :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Θα τα γραψω γρηγορα πριν επανελθει το αλτσχαιμερ :lol::lol:

Σημερα πηγα γοα παπουτσια, το ξερατε :?: και το συζηταγατε;;;; εμεις φοραμε 22. και του πηρα Geox αλλα δερματινα και ανατομικα, 43ε με 5% εκπτωση. γενικα η πωλητρια μου ειπε να προτειμαω παπουτσακι που ειναι στυλ μποτακι για να προσταευετε ο αστραγαλος του. περιμενω και τα Νικε απο Αμερικη και ειμαστεκομπλε.

Αφροδιτη μου εχεις δικαιο, αλλα μαλλον 4 θα χρειαστουν. Γτ λενε οτι μεχρι καποια ηλικια να τους βαζουμε καθισμα για να πιανει η ζωνη. εαν επαιρνα το αμαξι του ανδρα μου, ανταλλαγη με το δικο μου, θα επρεπε να αγορασω και για τοβ Αλεξανδρο επειδη το καθισμα του ειναι πολυ κατω σε σχεση με την ζωνη. στο δικο μου αμαξι δεν τον πνηγει. Καλα η Αθηνα μια κουκλα!!!!!!!!!!1 Οσο μεγαλωνει ομορφαινει και αλλο!!!

Δεσποινα μου σου βαλανε το μπλοκ. εαν θελεις αυτο ειναι και τα δικα μου

http://polleseuxes.blogspot.gr/

https://www.facebook.com/#!/HeiropoiitaBibliaEuhon

εαν θελεις να μου κανεις like και αιτημα φιλιας στο προφιλ μου.

Σαμανθα σου εστειλα μνμ στο φαις. καλα η Αγαπη ειναι γεματη αγαπη!!! Κουκλιτσα!

Θα ανεβασω και εγω φωτο μολις την μικρυνω. εχω λιγη δουλιτσα με καποια ευχολογια.

Ελενα μου πολλα φιλια και στα 2 ζουζουνια!!! Ονομα αποφασισες ή πρεπει εμεις να κανουμε γαλοπ και να ψιφισουμε ποιο θελουμε;;;;

Ανδρια οτι δεν φορεσει η Βικτωρια κρατα τα για την μπουμπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...