Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

γεωργιαννα, χρονια πολλα και καλα!!!! να μετρας παντα ομορφες αναμνησεις στη ζωη σου και να εχεις μονο χαρες και γελια!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif]

συγχαρητηρια για τα κιλα!!!παντα να εχεις επιτυχιες στη ζωη σου, και κυριως ετσι ευκολα!!

περαστικα στο διονυσακο :( ιωση ειναι και ταλαιπωρειται το παιδακι μας... ελπιζω σημερα κιολας να ειναι καλυτερα...

μπραβο που το θυμηθηκες!!!εχουν χαθει τα κοριτσια.....η μαριτινα εχει χαθει κανα χρονο, αλλα η βασω μας ελεγε τα νεα της μεχρι το μαιο...ελπιζω να ειναι ολες καλα!!! και χρονια τους πολλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 2 χρονια, τετοια μερα, 30 σεπτεμβριου ημερα πεμπτη, με πηραν τηλ απο το μικροβιολογικο να μου πουνε οτι η χοριακη που εκανα εδειξε 500 μοναδες!!!ημουν εγκυος!!!!!!!τι χαρα που εκανα, θυμαμαι που πηγα στις τουαλετες για να κλαψω (ημουν στο σχολειο), κι επειτα αναμονη και αγωνια μεχρι τη δευτερα που ξαναεκανα χοριακη για να βεβαιωθω οτι ολα πηγαιναν καλα.... και μονο τοτε το ανακοινωσα στο γιωργο.... του ειπα : η κοπελα του αδερφου της χριστινας ειναι εγκυος... -α, ναι (μου λεει)...-ναι, και μαντεψε ποιος αλλος περιμενει παιδακι;;;-ποιος;; (μου λεει) -ΕΣΥ!!!!!!!!

2 χρονια περασαν απο εκεινη τη μερα, και ευχομαι να μη λειψουν ποτε απο τη ζωη μας αυτες οι μερες της ανειπωτης ευτυχιας που χαραζονται στη μνημη μας... να ειμαστε καλα, γεροι και αγαπημενοι, για να μεγαλωσουμε εκεινο το σπορακι που μαθαμε οτι θα ερθει στη ζωη μας πριν 2 χρονια, και εγινε Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

με το καλο να ερθουν και αλλα σπορακια στην παρεα μας, και κυριως με το καλο οι εγκυουλες μας, αντρια και δαναη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες Αφροδιτη ειναι σημαντιακη ημερα!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!! Πολυ χαλια ημερα σημερα. Ο Διονυσης με πολλες διαρροιες και γρινια ανα διαστηματα. εμενα μου ετρεχε σαν ποταμι η μυτη και να ποναει ο λαιμος και ο ανδρας μου στην δουλεια. Και ο ΑΛεξανδρος χωρις ενα φιλι και μια αγκαλια για τα Χρονια Πολλα. Δεν πειραζει να ειμαστε καλα και θα περασουμε αλλη μερα καλυτερα.

Ανδρια απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και τα κιλα θα φυγουν μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou euxaristoume!!! Katalavenw posi sigkinisi niw8eis simera, itan to 3ekinima tis pio teleias zwis pou exoume mazi me ta paidakia mas!!

Gewrgianna mou ennoeitai kala na eimaste k egw k i mikroula k ta kila 8a figoun meta!!! Perastika k se sena!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα,καλή εβδομάδα κ καλό μήνα να έχουμε!!!

Εμείς περάσαμε ένα όμορφο ΣΚ.Το Σάββατο μεσημέρι είχαμε φίλους για φαγητό για να γιορτάσουμε τη γιορτή της Μυρτώς.Κ η μικρή το ευχαριστήθηκε,έπαιξε με όλους,ζωγράφισε με κάτι ξυλομπογιές ειδικές που της έφερε η νονά της και τελικά το διαλύσαμε κατά τις 19.30.Χθες κατεβηκαμε λιμάνι για καφέ σε ένα ωραίο στενάκι στην παλιά πόλη.Το καλοκαίρι εδώ καλά κρατεί κ οι τουριστες επίσης!

Γεωργιάννα μου,ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ,ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΟΙΧΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ Σ'ΑΓΑΠΟΥΝ!!!Περαστικά στο βατραχάκι σου!

Γλυκερία μου,που δουλεύει ο άντρας σου;καλό κουράγιο με τα διαβάσματα!!μας έρχονται κ εμάς αν κ εγώ δεν θυμάμαι να με διάβαζε η μαμά μου,μόνο με εξέταζε όταν χρειαζόταν.Γιατί εκτελείς χρέη γραμματέα;δεν κάνεις μάθημα γυμναστικής;οταν λες ότι θα κοπούν τα ευεργετήματα,εννοείς τις άδειες μητρότητας;

Ανδρια,περαστικά στο χεράκι της Ανδριας,μην σκας για τα κιλά,είσαι μια χαρά λεπτούλα!!

Αναστασία,καλό κουράγιο στη δουλειά,8ωρο δουλεύεις;

Γωγώ,μην στεναχωριέσαι,κ εγώ έχω κουτουλήσει κατά λάθος το κεφάλι της Μυρτώς καθώς την πηγαίνω στο νιπτήρα για να την πλύνω :( shit happens....Αλήθεια,εσείς τα πλένετε ακόμη στον ποπό στο νιπτήρα σε κάθε αλλαγή της πάνας;η Μυρτώ έχει θεριέψει λίγο κ μου βγαίνει το χέρι,αφήστε που δεν χωράει πια καλά στο νιπτήρα...

Αφροδίτη,άντε πάλι πρωινιάτικα με συγκίνησες!!!Να είναι πάντα γερό το κοριτσάκι σου κ εσείς να την καμαρώνετε!!εγώ το είχα μάθει 2 Σεπτεμβρίου,ήμουν στο μπάνιο κ έκανα το τεστ κ φώναξα τον κώστα να δει το αποτέλεσμα κ μου λέει "τι είναι αυτό;θερμόμετρο;" Ντόιννννννν!!! 3 Σεπτεμβρίου έκανα τη χοριακή....

Παω να πλύνω δοντάκια έφυγα για τη δουλειά!πρέπει να πάω πιο μπροστά στην τράπεζα να μεταφέρω τις φοβερές μου καταθέσεις :lol: Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να σας αφιερώσω κ εγώ ένα αγαπημένο τραγούδι από την γειτονική αγαπημένη μου δεύτερη πατρίδα...Χρήστος Θηβαίος και Emilia Ottaviano!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Εμείς το Σάββατο πήγαμε ΙΚΕΑ για να πάρουμε κάτι πραγματάκια για το σπίτι και ξεπατωθήκαμε και την Κυριακή πήγαμε βόλτα από την Ακρόπολη, Θησείο, Μοναστηράκι, Σύνταγμα και μετά πήραμε το τουριστικό τρενάκι και μας γύρισε πίσω Ακρόπολή και είχε πολύ πλάκα!

Σήμερα επανήλθα στο πλήρες ωράριο 9-5 και νιώθω χάλια! Πρωινό ξύπνημα, μποτιλιάριασμα, ξύπνησα και την Κατερίνα για να την πάω στη μάνα μου και μου έλεγε μαμά νάνι..αχ δράμα, ελπίζω να συνηθίσω γρήγορα πάλι.

Γλυκερία είσαι πολύ τυχερή που σχολάς 1.30. Και ξεφεύγεις από το σπίτι και δεν λείπεις πολύ από τα παιδάκια σου. Καλά διαβάσματα με τη Μαριέττα και καλές σκανταλιές με το Λευτεράκη!

Δανάη κι η Αθήνα καλόκαιρινή και τουριστική ήταν την Κυριακή. Οι ανησυχίες σου για το δεύτερο παιδάκι είναι πολύ γλυκιές αλλά όπως σε διαβεβαίωσαν και οι δευτερομανούλες θα κοιτάς και θα βλέπεις γύρω γύρω αγάπη!

Αφροδίτη λυπάμαι που δεν πήρες την απόσπαση. Τουλάχιστον τώρα ξέρεις που βρίσκεσαι. Βαλέ κάτω αργίες τριήμερα και διακοπές και θα δεις ο καιρός θα περάσει γρήγορα. Και εγώ σε συμβουλέυω να κάνεις το δεύτερο παιδάκι τώρα που γυρίζει :lol:

Γεωργιάννα χρόνια πολλά! Να είσαι καλά και να σε χαίρονται τα αγοράκια σου. Ελπίζω η μέρα να έχει καλύτερη κατάληξη αλλιώς να κανονίσεις κάτι για το ΣΚ. Και ελπίζω να καλυτερεύσει ο καημενούλης ο Διονύσης!

Αναστασία, Γωγώ, Άντρια, Έλενα, Σούλα, Γιούλη, Δάφνη και όποια άλλη ξεχνάω, πολλά φιλιά! Ελπιζω να σας γράφω πιο συχνά αυτή τη βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!!!

Σημερα ο καπετάν φασαρίας (ετσι την αποκαλεί η μάνα μ) γίνεται 18 μηνών!!!

1,5 χρονών ...σιγά σιγά θα μιλάμε για χρόνια κ όχι για μήνες...θα μου λείψουν οι μήνες,αλλά είμαι σίγουρη πως θα απολαμβάνουμε κάθε στιγμή τους ακόμα κ μεσα στα χρόνια :D

Αφροδίτη πο στιγμές αυτες θα είναι πάντα χαραγμένες στο μυαλό μας,δεν θα σβήσουν ποτέ!

Εγώ θυμάμαι έντονα την στιγμή που βγήκε κ έκλαιγε τόσο δυνατά κ μόλις την ακούμπησαν επάνω μου,ως δια μαγείας σταμάτησε, ένοιωσε ασφάλεια απο τα πρώτα της δευτερόλεπτα κ εγω έκλαιγα ασταμάτητα με αισθήματα που ποτέ δεν ειχα ξανανιώσει,συγκίνηση με άλλη έννοια της λέξης, άλλη οπτική ...συγκίνηση της μάνας...

Ωραία μπήκε ο μήνας...να δω πως θα μας βγεί :shock:

Δανάη συνήθως στον νιπτήρα την πλένω αλλά με δυσκολία,καμια φορά την βάζω στην μπανιέρα κρατιεται όρθια κ την πλένω,αλλα εκει βλεπει κ τα παιχνίδια της κ θελει μπάνιο...δυσκολα την βγάζω.

Εχει κολλημα με το μπάνιο!!!Της αρεσει παρα πολύ!Εσας???

Δεσποινάκι τι κάνεις?Ωραια περασατε!!Ναι,οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σου.

Φανταζομαι την μικρή τι πρωι,κρίμα αλλα τι να κανεις κ εσυ?

Αφροδιτη ναι βουρ για 2ο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ να ζήσει η Χριστινούλα! Ελπίζω κι εσύ να βρεις γρήγορα μια δουλειά που να σε ικανοποιεί.

Εγώ την πλένω πια μόνο όταν κάνει κακά όρθια στην μπανιέρα και το βράδυ πριν κοιμηθεί στο μπανάκι της. Στο νιπτήρα είχε αρχίσει να γίνεται πολύ ατίθαση και έκανε χάλια το μπάνιο. Και ούτε μπορούσα πια να τη σηκώνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

χαρουμενα μηνογενεθλια χριστινακι!!!λεω να σταματησουμε να μετραμε τα μηνογενεθλια τους, λιγο πριν τις ντυσουμε νυφουλες, τι λετε;;;; :lol::lol:

εγω ακομα της πλενω τον πωπο στο νιπτηρα, η μαμα μου που δεν εχει και πολλες αντοχες στη μπανιερα :shock:

χαιρομαι που περασατε ωραια, κι εγω βγηκα για καφεδακι χτες το πρωι στην παραλια με την αθηνουλα και μετα ηρθε και ο αδερφος μου....ζηλευω που ειστε σπιτι σας με την οικογενεια σας, και το λεω με αγαπη, γιατι ευχομαι να ειστε παντα μαζι και να περνατε ομορφα :D

οσο για το 2ο, ελεγα να κλεισει η αθηνουλα τα 2 της χρονια και μετα να ξεκινησουμε, ειπα στο γιωργο να το σκεφτει και να μου πει, αλλα δε νομιζω νωριτερα....

δεσποινα, γιατι την ξυπνας την κατερινα;;; εγω οταν φευγω πρωι, 8 παρα, κατεβαζω το μονιτορ της ενδοεπικοινωνιας στη μαμα μου στον αποκατω οροφο, και μολις ξυπνησει η αθηνα κατα τις 9 ανεβαινει και την παιρνει :) δεν μπορει να ερχεται η μαμα σου στο σπιτι σας και να περιμενει την κατερινα να ξυπνησει;;;το λεω γιατι νομιζω οτι ειχες πει οτι μενετε πανω-κατω... ;)

αυριο εχουμε παιδιατρο, και γενικα εχω πολλες δουλειες, θα ξανακανω αιτηση για αποσπαση, μονο και μονο για να προετοιμασω το εδαφος για του χρονου, να μην μας θεωρουν εντελως ηλιθιους, μιας και η φετινη χρονια ειναι χαμενη :(:( θελω να ξερετε, οτι ειναι πολυς κοσμος που ξερω εγω, που σκεφτεται να παρει αδεια ανευ αποδοχων και να γυρισει σπιτι του, γιατι δεν μπορει να ζησει με 2 παιδια μακρια απο την οικογενεια του, με τετοιο μισθο και χωρις θερμανση.....το λεω για να δειτε την εκταση του προβληματος, εγω ειμαι η "λαιτ" εκδοχη του... :(

αυτα, η αθηνουλα μου ειναι μια γλυκα και ειναι η χαρα της ζωη μου, αλλα τι σας λεω, ε κουκουβαγιομανες;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!

Πριν λίγο γύρισα από Ακράτα, περάσαμε ένα όμορφο ΣΚ!

Μπαίνω στα γρήγορα να ευχηθώ χρόνια πολλά πολλά πολλά στη Γεωργιάννα, πάνω απ' όλα χρόνια καλά, να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή, δυναμική και δημιουργική!! Α και περαστικά σας!

Χρόνια πολλά και στο Χριστινάκι!

Θα σας γράψω περισσότερα μόλις προλάβω, έχω μια λίγο ροκ κατάσταση ν' αντιμετωπίσω με το νέο επαγγελματικό μου χώρο...

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εγω ξέρω ζευγαρι εκπαιδευτικών με 3 παιδιά που για να γλυτώσουν εφορία και τα έξοδα του παιδικού πήρε άδεια ανευ αποδοχών. Εκεί καταντήσαμε, να μας συμφέρει να μη δουλεύουμε.

Την Κατερίνα την ξυπνάω γιατί ο μπαμπάς μας κοιμάται (πηγαίνει πιο αργά στη δουλειά) οπότε δεν παιζει να ανεβαίνει πάνω η μάνα μου. Όταν πήγαινα πιο αργά δουλειά και προλάβαινα το πρωί να την αλλάξω και να την ταίσω την κατέβαζε εκείνος. Από την εγχείριση του και μετά την κατεβάζω μαζί μου και τώρα δεν θέλω να του το προτείνω 1) γιατί φοβάμαι μην αρχίσει πάλι να λέει ότι η δική μου δουλειά είναι προτεραιότητα σε σχέση με τη δική του και το παιδί μας, και 2) δεν θέλω να έχει πολλά πολλά με τη μάνα μου γιατί όλο κάτι λέει και τον νευριάζει και μετά τα ακούω εγώ.

Η αλήθεια είναι πως τον τελευταίο καιρό είμαστε πολύ καλά και τολμώ να πω ότι η πολυπόθητη ισορροπία έχει επιτέλους επιτευχθεί, οπότε πράγματα που ξέρω πως θα τη διαταράξουν, προτιμώ να τα αποφύγω. Και κάνει και εκείνος το ίδιο και είμαι πολύ χαρούμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εγω ξέρω ζευγαρι εκπαιδευτικών με 3 παιδιά που για να γλυτώσουν εφορία και τα έξοδα του παιδικού πήρε άδεια ανευ αποδοχών. Εκεί καταντήσαμε, να μας συμφέρει να μη δουλεύουμε.

Την Κατερίνα την ξυπνάω γιατί ο μπαμπάς μας κοιμάται (πηγαίνει πιο αργά στη δουλειά) οπότε δεν παιζει να ανεβαίνει πάνω η μάνα μου. Όταν πήγαινα πιο αργά δουλειά και προλάβαινα το πρωί να την αλλάξω και να την ταίσω την κατέβαζε εκείνος. Από την εγχείριση του και μετά την κατεβάζω μαζί μου και τώρα δεν θέλω να του το προτείνω 1) γιατί φοβάμαι μην αρχίσει πάλι να λέει ότι η δική μου δουλειά είναι προτεραιότητα σε σχέση με τη δική του και το παιδί μας, και 2) δεν θέλω να έχει πολλά πολλά με τη μάνα μου γιατί όλο κάτι λέει και τον νευριάζει και μετά τα ακούω εγώ.

Η αλήθεια είναι πως τον τελευταίο καιρό είμαστε πολύ καλά και τολμώ να πω ότι η πολυπόθητη ισορροπία έχει επιτέλους επιτευχθεί, οπότε πράγματα που ξέρω πως θα τη διαταράξουν, προτιμώ να τα αποφύγω. Και κάνει και εκείνος το ίδιο και είμαι πολύ χαρούμενη!

ααα οκ δεσποινα, σαφως και ξερεις καλυτερα!!!!το ζητουμενο ειναι να ειστε καλα!!!!αλλωστε η κατερινα θα συνηθισει, αν πηγαινε παιδικο τι θα εκανε;;;

αυτο που λες, εχεις δικιο...κι εγω πριν λιγο ακουσα για μια συναδελφο που σκεφτεται να παρει αδεια ανευ αποδοχων φετος και να προσπαθησει με ιδιαιτερα, και του χρονου βλεπει....

ναι, αρχιζω να πιστευω οτι αυτο θελουν, να φευγουμε μονοι μας....δεν ξερω πια τι ειναι καλυτερο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα απο μια αυπνη μανα.......................

Δεν κοιμηθηκαμε ολη νυχτα γτ δεν ηθελε ο Διονυσης. ηθελε να παιξει, ηταν η πρωτη φορα που το εκανε και ελπιζω τελευταια. εγω ειμαι χαλια απο ιωση που περναω και φανταζεστε πως ειμαι!!!!!!!!!!!!

Δεσποινα μου θυμιζει τον εαυτο μου. και εγω παντα υποχωρω για να μην ακουω την γρινια του. εγω τον ξυπναω στις 7 να παω τον Αλεξανδρο παρα να τον αφησω μαζι του και να ακουω γρινια οτι αργησε για δουλεια. Αυτοι οι ανδρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κορίτσια, τι κάνετε?

Δεν το λέω για να νιώσετε καλύτερα, αλλά εγώ τη μικρή μου την ξυπνάω 06:30 :o

7 πρέπει να είμαστε στον παιδικό, καμιά φορά φτάνω πριν ανοίξει, και μετά τρέχοντας να φτάσω στη δουλειά, να παρκάρω εκτός νοσοκομείου γτ το πάρκινγκ μας γεμίζει από τις 7 παρά....(σήμερα έψαχνα 15 λεπτά) ουφφφφφφ.....

Φανταστείτε ότι κανονικά δουλειά πιάνω στις 7 :shock: (και φτάνω 7:30) απλά τους έχω παρακαλέσει για λίγη κατανόηση γιατί δεν έχω άλλη επιλογή. Τρελοί ρυθμοί...

Χρόνια πολλά στο Χριστινάκι!!! 18 μηνών έ? Πως πέρασε ο καιρός!!!

Γεωργιάννα, τι γενέθλια ήταν αυτά κορίτσι μου? Υπομονή και θα περάσουν όλα.

Κι εμένα η προηγούμενη εβδομάδα έτσι πήγε, με ξενύχτι.. 3 μέρες πυρετό η Γεωργία απ'το εμβόλιο και μετά άλλες 3 ο άντρας μου από μια λοίμωξη. Με ξεπατώσανε :lol: το πρωί να προσέχω ασθενείς στο νοσοκομείο και απόγευμα και νύχτα να προσέχω ασθενείς στο σπίτι!!!

Η υγεία είναι το απόλυτο αγαθό! Απλά όταν την χάνεις καταλαβαίνεις την αξία της!!!!!

Πάω να ξαπλώσω γτ κουτουλάω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στους ασθενείς μας!!!

Δέσποινα,καλή προσαρμογή στο πλήρες ωράριο...Σε καταλαβαίνω,δεν θέλω να σκέφτομαι τη στιγμή που θα ερθει κ για μενα..Προς το παρόν το απέφυγα για άλλο ένα χρόνο αλλά μετά δεν με βλέπω να πηγαίνω για τρίτο,οπότε με βλέπω να πηγαίνω για 8ωρο!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!

Τι κάνετε?

Εμείς εχουμε θέμα με το μωράκι, εδω και 2 εβδομάδες κάνει κακά πολύ μαλακά (έως και ..νερό) και καμιά φορά λίγο όξινα και εκεί που νομίζω ότι περνάει, αρχίζει πάλι...πήγαμε στην παιδίατρο και μας άλλαξε το γάλα σε υποαλεργικό..και μας είπε να κάνουμε εξετάσεις...τις μισές τις έκανα χθες και τις άλλες μαζί θα τις κάνω σήμερα γιατί είναι δύσκολο να πάρω σωστό δειγμα ουρων....σας έχει συμβεί ποτέ? σόρρυ για την περιγραφή προκαταβολικά, αλλά τα κακά του έχουν και κάτι σαν βλέννες μέσα (όχι από αίμα ευτυχώς).

Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα και πάντα έκανε τα ....πιο ωραία κακά :lol::lol: σαν μουστάρδα που λέει και η παιδίατρος...

κατά τα άλλα είναι κεφάτη και έχει πάρει αρκετό βάρος (σχεδόν 1 κιλό τον μήνα) και τρώει κανονικά...

η παιδίατρος λέει είναι κάτι από τα παρακάτω: δευτεροπαθής δυσανεξία στο γάλα (δηλαδή κάποια στιγμή έκανε κάποια ευαισθησία και διατηρήθηκε)...κάποιος ιός ή κάποιο μικρόβιο...

έχω στενοχωρηθεί πολύ :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦροδίτη πράγματι αυτό προσπαθούν να κάνουν...

ξέρω περιπτώσεις ανθρώπων που διορίσθηκαν στο δημόσιο μέσω ΑΣΕΠ μετά από πολύ κόπο, φορντιστήρια, εξετάσεις κλπ και τελικά δεν αποδέχτηκαν την θέση γιατί ο μισθός ήταν 600 ευρώ... :?:?:? μα πώς να τα βγάλεις πέρα με 600 ευρώ? και αν πχ δεν έχεις δικό σου σπίτι και πληρώνεις δάνειο? ή αν έχεις οικογένεια?

πραγματικά μας οδηγούν στην εξαθλίωση...

είμαι στενοχωρημένη σήμερα :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αναστασία είσαι ηρωίδα για μένα με τα ωράρια που ξυπνάς!

Samantha εμένα όταν καμία φορά έκανε τέτοια κακά, η μαμά μου έλεγε ότι είναι κρύωμα. Δεν κρατούσε πολύ όμως και δεν το έχω ψάξει. Μην ανησυχείς, καμιά ιωσούλα θα είναι. Φιλάκια στη μωρουλίνα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, γιατι εισαι στεναχωρημενη;; για τα κακακια της μικρουλας;;ο,τι και να ειναι απο τα τρια θα περασει, γιατι στεναχωριεσαι;;; η δικη μου, θηλαζε μονο, οποτε εκανε μουσταρδι αοσμα κακακια και δεν ειχε ποτε προβλημα... αν φταιει το γαλα προφανως η αλλαγη στα κακα θα ξεκινησε με την αλλαγη του γαλακτος ;) αλλα μαλλον ιωσουλα ειναι που την περναει ελαφρα...περαστικα της!!!

περαστικα και στο διονυσακο, ειναι καλυτερα γεωργιαννα;;

αναστασια, τα δικα σου ωραρια δεν υπαρχουν, ηρωιδα εισαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα οι βλέννες μπορεί να είναι σημάδι αλλεργίας αν επιμένουν καιρό.

Μπορεί όμως να είναι απλώς μια ίωση που κρατάει πολύ.

Τι εξετάσεις σας έβαλε ο γιατρός να κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Καλα οσο παω και χειροτερευω......... καλα τι ειναι αυτο πονους στο στομαχι και ζαλαδες; και ολα αυτα προστεθηκαν στην ιωση που ειχα. Εφυγα απο την δουλεια γτ δεν μπορουσα να στεκομαι ορθια. Αφηστε που ο Αλεξανδρος μου ξυπνησε με τους ιδιους πονους στο στομαχι και μετα τους ενιωσα εγω!!!Ευτυχως ο Διονυσης ειναι καλυτερα, μονο που μου ξυπναει μες στην νυχτα γτ χορτασε υπνο και εαν δεν φωναξω δεν ξαναακοιματε.

Σαμανθα μου εμενα εβγαζε βλεννες οταν αλλαζε την συσταση του εντερου, κραταγαν για μια - δυο μερες. δεν εχω ξανακουσει για τοσο πολυ. Περαστικα σας!!!

Αναστασια μου θυμιζες τα δικα μου ωραρια με τον Αλεξανδρος 5:45 ξυπνημα και 6:30 στο παιδικο. τοτε ανοιγανε στις 6.30 και παντα ηταν το πρωτο παιδι. ευτυχως που τωρα ολα αυτα ειναι παρελθον, αλλα ηταν για 3 χρονια ετσι. Αχ μακαρι να μην χρειαζοταν ολα αυτα και να μας συμπαραστεκοντουσαν και λιγακι αυτο το κρατος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,περαστικά στη μικρή σου!προσπάθησε να μην ανησυχείς...

γεωργιάννα,αρρωστήσατε οικογενειακώς...περαστικά σας!!

Γωγώ,χαρούμενα μηνογενέθλια αναδρομικά για τη Ζήνα!!!

είμαι ένα πτώμα,είχα πάει Ηράκλειο για δουλειά,είδα κ 2-3 αυτοκίνητα σε αντιπροσωπείες,επέστρεψα 20.30 κ η ζουζούνα μου κοιμόταν σαν αγγελούδι...Θα την τσιμπησω αύριο το πρωί που θα ξυπνήσει.καλό βραδάκι σε όλες!πάω να λιώσω στο κρεβάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...