Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

ελενακι, περαστικα στον αδερφο σου!!!!! :o:o πω πω λαχταρα!!αυτες οι κωλομηχανες ειναι σκοτωστρες ρε γμτ!! ο καλυτερος οδηγος να εισαι, αν σου πεταχτει ενας, τελος ευχεσαι να βγεις ζωντανος!!! η μπεμπουλα τι ειχε;;; υπομονη με το γιωργακη, και μαλλον συμφωνω με τον παιδιατρο ;) καλα, οσο για το ονομα, μου αρεσε η ιδεα της γεωργιαννας!!! :lol::lol:

αντρια, δικιο εχει η γεωργιαννα, ο,τι δεν εχει πολυφορεσει η ατακτορια θα το κληροδοτησει στη νεα μπουμπου!!!αναστασια, ειπαμε;; η αθηνα, τωρα τελευταια ξυπνα 9.30 (εγω εχω φυγει), κοιμαται 2.30-4 η 4.30 και μετα στις 10 παρα τεταρτο...βεβαια οταν αλλαξει η ωρα, ολα θα πανε μια ωρα νωριτερα ;)

γεωργιαννα, με γεια τα παπουτσακια σας!!!τα geox ειναι πολυ καλα, αλλα δεν εχω δει ωραια σχεδιακια για κοριτσια :(

ειμαι πτωμα, σας καληνυχτιζω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nai nai Gewrgianna, ase pou prepei na ka8isw na vrw ti 8a xreiastw, o kairos pou gennisa den simvadizei me ton kairo pou 8a gennisw k prepei na vrw ti tis kanei k ti 8a xreiastoume..

Telika ta episima papoutsakia mas kanoun, xarika poli giati pou xrimata twra gia alla? Ena vradi pou eimastan stous goneis mou i Victoria perpatouse kapws k o mpampas mou ele3e ta pappoutsakia tis k mou eipe pws tis itan mikra k egw vasistika sta logia tou k amellisa na ta ele3w k egw, prin ligo tis ta dokimasa k prostoparwn tis kanoun, lete na ftasoume ws to gamo na ta foresoume xexe :lol:

Sigoura Afroditi mou oti kanei stin mikroula 8a to parei, den einai kairoi gia askopes agores..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακος,σιδερένιος ο αδελφούλης σου κ άλλο να μην του τύχει!πάντως ο κώστας που επίσης οδηγεί μηχανάκι,πάντα κορνάρει όταν βλέπει να έρχεται άλλος από stop κ φρενάρει.κ εγώ κόβω πάντα γιατί κυκλοφορούν πολλοί απρόσεκτοι!ειδικά εδώ κάτω στην Κρήτη...

Ελενα,κούκλα το κοριτσάκι σου!κ εγώ θαρρώ πως σου μοιάζει!!γερή να είναι!γρήγορα ξεπετάχτηκε!!

εμείς είδαμε το αμάξι σήμερα κ το κλείσαμε!αύριο θα γίνει η μεταβίβαση κ η αγορά.το Σάββατο θα το πάμε στο premaman να μας τοποθετήσει εκ νέου το καθισματάκι γιατί μόνοι μας δεν θα το καταφέρουμε,είναι πολύπλοκο!τώρα χρειάζεται να μάθω να κουμαντάρω το τεράστιο αμάξι.ευτυχώς έχει αισθητήρες παρκαρίσματος :lol:

πολλά φιλιά σε όλες κ την καληνύχτα μου!!

ΑΑΑΑ.Αφροδίτη,κούκλα η μακρυμαλλούσα Αφροδίτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ελενακος περαστικά στον αδερφό σου. Πρέπει να ήταν σοβαρό ατύχημα από τα τραύματα που περιγράφεις. Ευτυχώς ήταν τυχερός. Περαστικά και στη μικρούλα σου!

Δανάη καλοτάξιδο το αυτοκίνητο!

Αφροδίτη η Αθηνά είναι θεά, τι ωραία μαλλιά!!! Ευχαριστώ για το blog της Ειρήνης.

Γεωργιάννα είδα και το δικό σου. Πολύ ωραία πράγματα φτιάχνεις! Πως προλαβαίνεις βρε θηρίο? Στο facebook δεν μπορώ να μπω γαιτί έχω ξεχάσει τους κωδικούς. Κάποια στιγμή πρέπει να ασχοληθώ και με αυτό αλλά πότε δεν ξέρω.

Τελικά η Κατερίνα μάλλον απέρριψε το βραδινό γάλα. Με το που βλέπει το μπιμπερό βάζει τις φωνές ενώ το πρωί τρέχει να πιει. Τι να πω? Θα ρωτήσω και την παιδίατρο όταν πάμε την άλλη βδομάδα. Σκέφτομαι μήπως της μάθω να πίνει με καλαμάκι και το βλέπει ως παιχνίδι το βράδυ και το ξαναπιάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα!

Ελενάκι μου περαστικά στον αδερφό σου...ησουν μπροστά όταν έγινε το ατύχημα?

είναι παρα πολύ επικινδυνες οι μηχανές ακριβως για αυτόν τον λόγο που λένε και τα κορίτσια...ο οδηγός της μηχανής μπορεί να προσέχει 100% αλλά να πεταχτεί κάποιος/α ανεγκέφαλος/η και να γίνει η ζημιά...κυκλοφορούσα για χρόνια σαν συνεπιβάτης σε μηχανή και ώρες ώρες έτρεμα... :lol::lol::lol:

περιμένουμε να μας πεις νεα σας!

Αφροδίτη θα την φάω την ζουζουνίτσα σου!!! Σου μοιάζει πάρα πολύ αλλά ...(μην με παρεξηγήσεις)...είναι ακόμα πιο όμορφη!!! :lol::lol::lol::lol: έχει όλα τα όμορφα χαρακτηριστικά σου και κάτι ακόμα !! δεν ξέρω αν το έχετε εντοπίσει...επίσης φαίνεται σαν μεγάλο παιδάκι! ίσως είναι το μαλλάκι...ίσως η ανάπτυξή της! Είναι κουκλίτσα!!! αχ και εγώ έχω αδυναμία στα κοριτσάκια...

Δανάη πολύ καλά θα κάνετε και θα πάρετε καινούριο αυτοκίνητο...ήθελε και ο άντρας μου να πάρει αλλά επειδή θέλω να κρατήσω εγώ το 1300 κυβικά δεν τον αφήνω να κάνει κίνηση ακόμα...και πίστεψέ με μας έχει βγει το λάδι στις μετακινήσεις...δεν χωράμε με τίποτα...αφού όταν πάμε ταξίδι κανονίζω να είναι σε κοινό προορισμό με τα αδέρφια μου για να μας μεταφέρουν τίποτα πράγματα... :lol::lol::lol: το scoda φαίνεται σαν πάρα πολύ καλή επιλογή! μου κάνει εντύπωση που βρήκατε τόσο γρήγορα αυτό που θέλετε!!!

πόσα χλμ έχει?πόσο κοστίζει αν επιτρέπεται?

Δέσποινα προσπάθησε να δίνεις το γάλα της κοιμισμένη...είναι κρίμα να το χάνει! Εγώ έτσι κάνω με την Έμμα αν και δεν είναι σωστό ούτε αυτό γιατί είναι καλό να μάθει να το πίνει κανονικά!

Άνδρια μου στείλε μας και εσύ καμιά φωτογραφία από τον γάμο να σας δούμε ... στολισμένους :lol::lol::lol: !! Με το καλό!Όλο χαρμόσυνα ακούω από την οικογένειά σου και χαίρομαι πολύ!

Γεωργιάννα μου με γεια τα παπουτσάκια σας και περαστικά στον Διονυσάκο! Είναι καλύτερα σήμερα? Το σπίτι το έβαλες σε τάξη από την μετακόμιση ή ακόμα? Είναι δύσκολο με 2 παιδιά και απορώ πώς τα καταφέρνεις!

Το μωράκι μου σήμερα είναι καλύτερα, δεν έχει πυρετό και τα κακά του έστρωσαν κάπως...το απόγευμα θα πάρουμε τις απαντήσεις από τις εξετάσεις.

Η Έμμα μου το κοριτσάκι μου είναι ακόμα στον παππού και την γιαγιά...κλείνω κάτι δουλειές την επόμενη εβδομάδα και πάω να την πάρω...της μιλάω και της τραγουδάω από το τηλέφωνο και εκείνη χορεύει και τραγουδάει και εμένα μου έρχεται να κλάψω...όμως δεν το μετανιώνω γιατί έχει 2 ατομα που είναι 100% αφοσιωμένοι σε αυτή και την πάνε βόλτες και σε δραστηριότητες πρωί βράδυ και τρώει και πάρα πολύ καλά και έχει καθαρό αέρα...απλώς μου λείπει απίστευτα πολύ...

πάντως για αυτό που χαίρομαι πιο πολύ είναι ότι μπόρεσα να περιποιηθώ καλύτερα το μωράκι μου ...σαν να ήταν ...μοναχοπαίδι.. :lol::lol::lol: .του τραγουδάω συνέχεια, παίζουμε...το έχω αγκαλίτσα...ένιωθα ότι ήταν αδικημένο καθώς η Έμμα ειχε/έχει πάντα τον πρώτο λόγο...

βέβαια και εγώ είμαι 2ο παιδί αλλά ΠΟΤΕ δεν ένιωσα παραμελημένη...το αντίθετο θα έλεγα...

μετράω τις μέρες να πάω να την πάρω!!

σας φιλώ κοριτσάκια μου και στρώνομαι στην δουλεια! Έχω να πάρω και κάτι πελάτες που θα με ζαλίσουν απίστευτα πολύ και το αποφεύγω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!

Signwmi pou den sxoliasa eimai kapws tromokratimeni/ sokarismeni pws na to pw? trakara me to autokinito tis douleias k niw8w SKATA!!!!!!!!! Egw ftaiw i kopela pou itan mprosta mou patise frena apotoma k den prolava egw na stamatisw k tis xtipisa, piga na tin apofigw alla epeidi eimastan se kinisi den prolavena me tipota, katevike arxise na fwnazei k egw emeina ekei na tin vlepw san ili8ia k tis elega signwmi, me to dikaio tis k egw mporei etsi na antidrousa..Den i8ele na figei apo ekei pou eimastan na pame pio katw k oloi mas evrizan k oi kornes piran fwtia giati parempodizame tin kinisi..Sto grafeio eperna alla den apantouse kaneis,ton ari8mo tou kinitou tou afentikou mou den to eixa..

Auti i8ele na er8ei i astinomia (otan ginoun atiximata xwris travmaties pleon den erxete i astinomia alla mono oi asfaleies) itan k enas autoptis martiras astinomikos k 8a kalouse tin troxaia na er8ei giati to zitise i alli kopela, egw parepiptontws edwsa ta stoixeia mou alla egw den tis ta zitisa giati 8a erxotan i astinomia, telika auti pige sto autokinito tis nomiza 8a perimenei ekei enw efige :o k egw den i3era tipota gia auti..Fisika logika 8a me paroun apo tin asfaleia tis k 8a tous pw na paroun to afentiko mou til na ta poune meta3i tous..

Aa to afentiko mou ton vrika mesw mias allis sinaderfissas mou pou eixa to til tis alla katafera na ton vrw meta apo oli tin istoria..Den mou fwna3e alla ta logia tou den mou poli aresan, sinexeia elege pws den ginete na min exw kanena stoixeio tis k egw na tou e3igw k na tou lew pws an eixa katalavei pws 8a efeuge 8a tin afina xwris na parw kapoio onoma i til tis? den eimai k tosi xazi k ekeinos ekei epimene, anyway ta leme meta, zitw ena TERASTIO signwmi gia to minima mou an einai mperdemeno, paw na kanw ntous giati 8a paw ginaikologo stis 3:15 giati exw ponakia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antria ευτυχως δεν επαθες κάτι εσύ κ το μωρό,όλα τα αλλα συμβαίνουν καθημερινά αστα να τα κανονισει η ασφάλεια κ αν θελει το αφεντικό σου στείλτου τα στοιχεία της μέσω ασφάλειας για να μην λεει λόγια...πανω απολα μετραει που είσαστε καλά!

Ολα καλά θα πάνε,μην αγχώνεσαι!

Ελενα περαστικά στον αδερφό σου,ευτυχως επίσης που δεν 'επαθε κατι σοβαρό γτ καλως κακως αυτό μετραει....ολα τα αλλα θεραπεύονται!Υπομονη κ καλή δυναμη στον αδερφουλη σου!

Μα τι γκαντεμιά μας 'επεσε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sigoura Gwgw mou makari na exoume tin igeia mas k ta alla pane k erxontai..Ta paliosidera ftiaxnonte aplws "fovame" tin simperifora tou afentikou mou, den ftanei pou den mou simperiferotan swsta twra na deis, einai an8rwpos pou krata kakia...

Piga k ston giatro ele3e prwta plakounta gia apokollisi k aimoragia giati se periptwseis atiximatos auta mporei na pa8oun kati..Do3a soi o 8eos ola kala plakountas, varos, palmoi ktl..

Me epiase k til prin ligo o andras tis kopelas pou xtipisame k tou edwsa to til tou afentikou mou na e3igi8oun meta3i tous..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας ελπιζω να ειστε ολες καλα,δε εχω διαβασει κανενα νεο κ θα το κανω με τη πρωτη ευκαιρια...ειμαστε αρρωστοι οικογενειακως με πυρετο κ καταρροη,ο αλεξης βγαζει 5-6 δοντια,στο βρεφικο τιποτα ακομη....μεσα στον οκτωβρη μου ειπαν....δεν αντεχουμε αλλο με ολα αυτα που τραβαμε με τις δουλειες μας για να φροντιζουμε το παιδι μας.τι πιο φυσιολογικο...το αγχος κ η κουραση πια δεν μετριουνται...κ η απογοητευση για αυτα ολα που ζουμε κ αυτα που ερχονται....συγχωρεστε με θα μπω αναλυτικα κ θα διαβασω τα νεακια σας...να προσεχετε κ να φροντιζετε τους εαυτους σας...φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, κουκλα μου, το σημαντικο ειναι που εισαι καλα εσευ και το μωρακι!!!!παρε μια βαθια ανασα, χαιδεψε την κοιλια σου, και ολα ειναι μια χαρα ;) μην σκας για κανενα αφεντικο :)

ναι βρε γωγω, μονο να μην τριτωσει το κακο!!μακρια απο ολες μας και ολους μας!!!

δαναη καλοριζικο και καλοταξιδο το αυτοκινητο!!! αληθεια βρε κοριτσια, δεν σας εχω ρωτησει, θα φτιαξετε δωματιακι για το μωρο που ερχεται;;; οι δευτερομανουλες τι εκαναν; δεν μας εχει πει καμια!!!

γιουλη μου, ο,τι και να πεις εχεις δικιο :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη θα την φάω την ζουζουνίτσα σου!!! Σου μοιάζει πάρα πολύ αλλά ...(μην με παρεξηγήσεις)...είναι ακόμα πιο όμορφη!!! :lol::lol::lol::lol: έχει όλα τα όμορφα χαρακτηριστικά σου και κάτι ακόμα !! δεν ξέρω αν το έχετε εντοπίσει...επίσης φαίνεται σαν μεγάλο παιδάκι! ίσως είναι το μαλλάκι...ίσως η ανάπτυξή της! Είναι κουκλίτσα!!! αχ και εγώ έχω αδυναμία στα κοριτσάκια...

καλε, τι να παρεξηγησω, αυτο λεω κι εγω!!! οταν μου λενε οτι μου μοιαζει, ψιλοστεναχωριεμαι γιατι την βλεπω πολυ πιο ομορφη και αναρωτιεμαι γιατι μου το λενε, για καλο, αφου εγω δεν ειμαι τοσο ομορφη!!! :lol: και πραγματι φαινεται μεγαλυτερη απο την ηλικια της, πιστευω λογω των μαλλιων της ;) βεβαια, το παιδακι μου εχει μια εμφυτη σοφια, αλλα αυτα τα λεει μια κουκουβαγιομανα :lol: παρα πολλες φορες της μιλανε λες και ειναι 3 χρονων (ανθρωποι π.χ περαστικοι η υπαλληλοι) και πρεπει να εξηγουμε οτι ειναι μονο 16 μηνων!!!

δεσποινα, δοκιμασε σε ποτηρακι και αν δεν το πινει και παλι, μην τα βαψεις και μαυρα, μπορεις να της δινεις γιαουρτακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki mou perastika sas..8a perimenoume nea sas!!

Afrodite mou den ekana TIPOTA akomi, ok tous prwtes mines 8a tin exw plai mou sto carry cot k meta 8a tin pame sto dwmatio tis opws ekana k stin Victoria..8a tin valw se allo dwmatio k oxi mazi me tin Ataktoria gia na min tin 3ipna ta vradia otan 8a 3ipna sixna gia gala k gia na min sikwnete ta vradia i trellitsa na tin enoxla :lol: mipws k zile4ei :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι οταν ενας ηλιθιος παταει αποτομα φρενο πρεπει εμεις που ειμαστε απο πισω να την πληρωσουμε; Παντα ειχα αυτη την απορια!!!

Ανδρια παλι καλα που δεν επαθες κατι εσυ ή το μωρο. Σιδερα ειναι και θα φτιαχτουν!!! Δεν κοιτας να δεις τι μπορεις να κανεις εσυ κατι που αυτη εγκατελειψε χωρις να πει κατι; μηπως ειναι ανασφαλιστη;

Γιουλη περαστικα σας! Οσο για το παιδικο μακαρι κατι να γινει και οχι τον Γεναρη που εχω ακουσει περιπτωσεις απο περσι.

Δαναη καλοταξιδο!!!!!!!!!!!!!!

Σαμανθα μου τακτοποιηθηκα αλλα εχουν μεινει αρκετες λεπτομεριες που μεχρι τον Δεκεμβρη που θα ειναι το παρτυ των παιδιων δεν με βλεπω να ασχοληθω!! :lol::lol: να φανταστεις εχω βαλει κουτινες παντου εκτος απο το γραφειο!! γτ βαριεμαι να την βαλω, οταν θα αναγκαστω θα το κανω. τωρα δεν εχω και ορεξη.

Δεσποινα μου ειναι κατι που μου αρεσει να ασχοληθω και με ξεκουραζει απιστευτα. ευτυχως εχω την αδελφη μου που μου στελνει και υλικα απο Αμερικη. Βεβαια περιμενω να κοιμηθει το ζουζουνι για να δημιουργησω!!!

Οσο για το γαλα μηπως την πριζει και γι αυτο δεν το θελει; να δοκιμαζες χωρις λακτοζη να δεις μηπως αυτο φταιει; μου το ειχε πει και εμενα ο παιδιατρος. εμεις τωρα πινουμε χωρις επειδη ειχαμε διαρροιες.

Καλα φτιαχνω κατι καινουργια σχεδια σε αλμπουμ ή ευχολογιο που εχω τρελαθει και παρατησα το σπιτι για να το φτιαξω.

ΣΑς βαζω φωτο απο το καλοκαιρι οι αγαπημενες μου!!!μη πειτε τπτ στον ανδρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,χαίρομαι που είστε καλά μαμά κ μωρό!το αφεντικό σου απλά...ΧΕΣΤΟ!!δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί του κ να μου στεναχωριέσαι!

Έλενα,το αμάξι έχει 30.000 χλμ και το πήραμε 6.000 ευρώ,το είχε 7.500 κ το κατέβασε.δώσαμε κ την alfa romeo μου (σνιφ,σνιφ,σνιφ το πρώτο μου γκαζιάρικο αμαξάκι :( ) για 1.500 οπότε δώσαμε 4.500 διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou oute egw den katalava pote mou auti tin logiki alla ti na kanoume? Oi nomoi polles fores einai adikoi :twisted: oso gia ekeini den nomizw na iparxei provlima giati epikoinwnise o andras tis mazi mou k rwtage ti ginete me tis asfaleies..

Danae mou kalota3ido..

Na rwtisw kati? I ginaika tou 3aderfou mou meta apo e3wswmatiki einai egkuos se didima alla to ena einai e3wmitrio.. Ti ginete? Xanei k ta dio i mporei me kapoio tropo na ri3ei to e3wmitrio k na kratisei to endomitrio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τι έγινε? Μας ματιάσανε?

Εμένα τράκαρε ο κουνιάδος μου! Ευτυχώς δεν χτύπησε καθόλου, αλλά το αμάξι μάλλον δεν φτιάχνεται..

Άντρια, το σημαντικό είναι που δεν χτύπησες και το μωράκι είναι καλά. Για τα υπόλοιπα υπάρχουν οι ασφάλειες!

Ελενα, περαστικά στον αδερφό σου! Δεν είναι και λίγα αυτά που έπαθε! Τι να πω? Αρκεί να περάσουν με όσο το δυνατό λιγότερο πόνο!

Δανάη, καλοτάξιδο το καινούριο τουτού! Πως θα το κουμαντάρεις? Είναι λίγο "μαούνα" :lol:

Γεωργιάννα, κουκλιά τα αγόρια σου! Η πρώτη φώτο του Αλεξ μ'αρέσει πολύ!

Γιούλη περαστικά! Ξεκινήσανε τόσο νωρίς οι ιώσεις?

Αφροδίτη, η Αθηνά είναι μια καλλονή! Σου μοιάζει, αλλά είναι πιο όμορφη! Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσαντες!

Τα μαλλάκια είναι που την δείχνουν μεγαλύτερη!

Κι εμένα τη Γεωργία την κάνουν 2 χρονών :roll: αλλά λόγω συνολικής ανάπτυξης :lol: βάρους, ύψους :lol:

Αχ, τσούζουν τα μάτια μου από την κούραση....

Όμως Σ-Κ ρεπό (γιούπιιιι!!!!!!!) οπότε μάλλον θα ξεκουραστώ!

Σήμερα έκανα σκούπισμα-σφουγγάρισμα, καθάρισα τα 3 από τα 4 μπαλκόνια (το άλλο δε θα το κάνω γτ δεν το χρησιμοποιούμε :lol: ) και έφτιαξα και κινέζικο με ρυζάκι για το μεσημέρι αλλά το φάγαμε και δεν έχει για αύριο.. :lol: ..

Αυτά! Με έπιασε η πάρλα :lol::lol:

Πάω για νάνι γτ αύριο η κοντέσσα θα ξυπνήσει κατά τις 6 και θα τις λέω "παιδί μου είναι σάββατο, δεν έχει παιδικό σήμερα" αλλά δεν ελπίζω ότι θα με καταλάβει... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!

ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕς ΦΩΤΟ ,ΚΟΥΚΛΙΑ ΟΛΑ!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ,ΕΙΧΑ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕς,ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΟΥς...ΠΟΛΥ ΣΤΡΕς ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΕΣΚΑΓΕ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΗς ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗς ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ......

ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΗς ΑΝΕΜΟΒΛΟΓΙΑς ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ,ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΙΠΗς,ΠΕΡΣΥ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ.....

ΕΜΕΙς ΑΠΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΠΩς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΠΑΜΕ ΓΙΑ...ΒΑΤΡΑΧΟΠΕΔΗΛΑ,ΠΗΡΑΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ 23.5.....

ΕΣΕΙς ΤΟΥς ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΛΑ;ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΙ ΓΑΛΑ!

ΔΑΝΑΗ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ,ΓΙΟΥΛΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ,ΑΝΤΡΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΕΥΤΥΧΩς,ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΣΑΜΑΝΘΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ; ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΕΔΑΚΙ ΤΗς ΑΘΗΝΟΥΛΑς ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΟ ΡΕΠΟ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΦΤΑΣΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ;ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ...ΚΟΥΚΛΙΑ,ΤΟΝ ΕΝΑ ΓΙΑ ΓΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥς ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ......ΠΑΡΣΚΕΥΗ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου εαν δεν ξυπναει την νυχτα για φαγητο εγω δεν θα εδινα, εχει βαρος και γι αυτο. εμενα υπαρχουν μερες που τσιμπαει κατι απο μας, αλλα αυτο σημαινει 5 κουταλιες. καλα λεει ο γιατρος βατραχοπεδιλα!!!!!!!!

ασε εμενα δεν πινει και πολυ το βραδυ, μαλλον το μωρο ενιωθε πρηξιμο και τωρα το αρνητε, και ξυπναει κατα τις 2-3 απο την πινα και κατεβαζει γαλαααααα. τα κουλουρια στην αδελφη μου εννοουσες; δεν φτασανε ακομη μαλλον αρχες τις αλλης.

Αναστασια τριτοσε το κακο στην παρεα!!!! μακαρι να ειναι το τελευταιο που ακουμε για κακο!!

Ολο ξεχναω να σας το πω!!!!!! Ειχα βαλει στο πλυντηριο εμα πουκαμισο ροζ και ενα γκρι, καινουργια, και οπως καταλαβατε εγινε το ροζ-----γκρι. στεναχωρηθηκα λιγο(δεν ξερω γιατι) ηταν και Polo, δεν τα ακουσα γτ το ειχαν στειλει οι δικοι μου δωρο. πηγα στο σουπερ και βρηκα ενα κουτακι με ΞΕΒΑΦΤΙΚΟ. το πηρα, δεν ηταν ακριβο, και να σας πω δεν περιμενα και πολλα. μετα απο 5-6 ωρες στο φαρμακο το πουκαμισο εγινε καινουργιο!!!!!!!!!!!

σας το λεω γτ σιγουρα εχετε πεταξει ρουχο βαμμενο, δεν χρειαζετε πια υπαρχει φαρμακο στο Σκλαβενιτη.

ΔΑφνη τι κανεις; πως πανε οι προετοιμασιες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

ειμαι λιγο στα κατω μου και ολο νιωθω κουρασμενη, ελπιζω να μου περασει στντομα..

δαναη, πολυ ωραιο το καινουριο τουτου και σε πολυ καλη τιμη!!! μπραβο, καλοταξιδο :D

γλυκερια, εγω δεν της δινω τιποτε αλλο εκτος απο γαλα και το απογευματινο της μπορει να το φαει στις 6 η στις 7 αναλογως..εσυ τι του δινεις;;

γεωργιαννα, πολυ καλη πληροφορια για το ξεβαφτικο!!!

αναστασια, καλη ξεκουραση!! και κριμα για τον κουνιαδο σου!!ευτυχως δεν επαθε τιποτε και ελπιζω να σταματησει εκει το κακο!! :(

εγω θελω να παω καμια βολτουλα με την αθηνα και δεν θελω να παω μονη μου, αλλα δεν εχω παρεα :( δε μπορω να ειμαι ολο μονη μου με την αθηνα η με τη μαμα μου :(:(:(:(:( δεν ειμαι στα καλα μου.. και η αθηνα ξυπνησε χτες τη νυχτα και ελεγε μαμα και μπαμπα και ολο με εψαχνε....αρχιζω και ανησυχω για το παιδι, ποσο κακο του κανει να μεγαλωνει μακρια απο τον μπαμπα της ,οσο και να της εξηγουμε οτι ο μπαμπας την αγαπα....τι να κανω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μου ειπε ο αδερφος μου οτι το αυτοκινητο μου επαθε λαστιχο , αρα δεν μπορουμε να παμε πουθενα με την αθηνα :(:(:( ολο το σκ θα ειμαστε σπιτι :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου,μην αισθάνεσαι τύψεις επειδή δουλεύεις κ είσαι αναγκασμένη για ένα διάστημα να είσαι μακριά από το Γιώργο.Σίγουρα θα της λείπει ο μπαμπάς της αλλά θα τον βλέπει στο ενδιάμεσο,μπορεί να του μιλάει κ στο τηλ κ στο skype.Το ξέρω ότι δεν είναι το ιδιο,αλλά είναι μια παρηγοριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...