Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

ε ναι ,αμα ειναι ετσι εχεις δικιο για τν παιδικο,να σου πω κι εγω δεν την παω την πιστωτικη...αντε να σου λυσω την απορια γιατι μεχρι να ξαναμπει το Αριακι....απο το Αρχοντια βγαινει.δεν το ειχε το ημερολογιο;εγω χρονο εχω,διαθεση δεν ειχα τοσο καιρο αλλα τωρα που κανει βηματα προοδου το Κωνσταντινακι μου μου εφτιαξε το κεφι.βεβαια τωρα που δεν κοιμαται μεσημερι να δω πως θα τα κανω που θα χωνει το μυτακι της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας,κοριτσάκια!ΤΙ κάνετε;Αριάκι,επιτέλους εμφανίστηκες.Χρόνια σου πολλά κι εσένα και περαστικά και στις δυο σας!!!

Μαράκι,όντως δεν αξίζει μία τέτοια δέσμευση για 30 ευρώ το μήνα.Όσο για τη μαμά σου,έτσι κι η δικιά μου.Όλο δίνει και προσφέρει και πάλι νομίζει ότι δε δίνει τίποτα.Μην ανησυχείς θα τα ξαναβρείτε. :) Οδοντίατρο;Μαμάκα μου!Ο χειρότερος γιατρός είναι. x_x

Άλεξ,πάλι συνεννοημένες οι φιλενάδες.Κι η Αγγελική ξύπνησε κατά τις 2,έκανε τσίσα και μετά ήθελε να κοιμηθεί στο διπλό μαζί μου.Ευτυχώς όταν είναι ο άντρας μου κι έρχεται στο κρεβάτι μας,μετά από λίγο ζητάει την κούνια της,γιατί δε βολεύεται.Ενώ εχθές είχε άπλα η κυρία.άμα κάνεις μαζί της τις χειροτεχνίες,δώσε και σε εκείνη να ασχοληθεί με κάτι.

Εμείς σήμερα είχαμε αγιασμό.Γνώρισα και τα παιδάκια μου.Ενθουσιάστηκαν κι αυτά κι εγώ.Βασικά ήταν κάτι γείτονες έξω από τις τάξεις που είχαν έρθει γιατί είχαν τα παιδιά τους στο σχολείο και έλεγαν:Ποια παιδιά γελάνε;Της Κατερίνας θα είναι.Τι να τους λέει πάλι; :lol::lol::lol: Τώρα είμαι σπίτι κι έχει πάρει ο ύπνος και τις δύο.Να χαρώ ή όχι;;; :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε φουφουκα πρεπει να εισαι πολυ καλη δασκαλα!!!ειναι ωραιο που εισαι τοσο αγαπητη στα παιδακια:x:x !!!εμενα χθες που σου ελεγα οτι δεν θα κοιμηθει μεσημερι τελικα την κραταγα αγκαλια κ βλεπαμε στον υπολογιστη σχετικα με την χιονατη.καθοταν πολυ ησυχη ωσπου τελικα γυρισε πανω μου κ εκλεισαν τα ματακια...κοιμηθηκε κανα 2ωρο αλλα ξυπνησε με πολυ γκρινια...1 ωρα καναμε να την συνεφερουμε..δεν ξερω γιατι...το εχει ξανακανει αυτο...κ το βραδυ μεχρι να κοιμηθει..παλι 11 πηγε...καλε κοιμηθηκε κ η Στελλα :o:o:o ;;;αλλο κ τουτο!!κουραστηκε σημερα;αυτες τις μερες θα αγορασω χαρτια,κολλες κτλ.καλα για σενα θα ειναι παιχνιδακι αυτα που εχω σκεφτει... :lol::lol: θα δωσω στην Κωνσταντινα κανενα χαρτι να σκιζει να ζωγραφιζει κ πιστευω να τα καταφερουμε...για δωρακια σκεφτηκα να κανω μπισκοτακια σε σχημα μηλο κ απο πανω να βαλω ζαχαροπαστα κοκκινη κ πρασνη για το φυλλαρακι..τι λετε;;τα παιδακια ειναι απο μωρα εως 6 χρ δεν μπορω να παρω διαφορετικα δωρακια για το καθενα,ενω ενα σακουλακι με σπιτικα μπισκοτακια;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ μου τα παμε κ στο τσατ σε χορευει το πετιτακη στον υπνο ε...που θα παει θα στρωσει σκοπος ειναι να μην περασει το δικο της!!!!!!!!!!!

μαρακι θυμωσε μωρε η μανουλα θα της περασει απο αγαπη το λεει αν ομως με το να συνδραμη στο οικονομικο την κανει χαρουμενη εγω θα δεχομουν αρκει να ξερα οτι το αντεχει οικονομικα..

για παιδικο 450 μου ζητησαν εμενα μονο για τον βασιλη καλη τιμη ρε για 2 παιδακια πιστωτικη εγω δεν εχω ειμαι κατα γενικοτερα σε δανεια πιστωτικες κ τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τωρα μια τρελη γαλλιδα πελατισσα που μου ρχεται να την πνιξω :twisted::twisted:

κ σιχαινομαι κ τα γαλλικα κ μπιρι μπιρι αυτη αχ!!!!

αλεξ η ιδεα με τα μηλαρακια ειναι ολα τα λεφτα χρυσοχερα ζαχαροπαστες ακουω υποκλινομαι ευχαριστω που χες το νου σου για γκαμι μπεαρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε στο ενδιαμεσο απο τη δουλεια leroy με τον βασιλη κ το βαγγελη ωραια ηταν αλλα το μωρακι μου στεναχωρεθηκε οταν φευγαμε γιατι τον ειχα βαλει σε ενα καροτσι που ηταν σαν αμαξακι κ οταν τον εβγαλα στεναχωρεθηκε κ εκλαιγε το ψυχακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδούλες μου!!!!!!Καταρχήν χρόνια πολλά σε όλα τα μωράκια μας που είχαν τα γενέθλια τους!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να ζήσετε , να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι και να κάνετε τις μανουλίτσες σας πάντα χαρούμενες και υπερήφανες.

Εγώ χάθηκα (πάλι) μετά από τρεχάματα που είχα και ένα προβληματακι με τον υπολογιστή.Δεν εχω διαβάσει τα νέα σας,μπήκα μόνο να δώσω το παρόν.μόλις τελείωσα τα μαθηματα βρέχει καρέκλες(επιτέλους) και πάω να δω που είναι το παιδάκι μου γιατι εχει βγει εξω με την γιαγια της :?::?:

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες?Εγω ξεκουραζομαι!!Η μικρη εμεινε στη μανα απο εχθες που φτασαμε γαι να μαζευτω λιγο,ποναει και ο λαιμος μου :evil: φαινεται οτι την αρπαξα στο γαμο,ιδρωσα που χορευα και μετα με φυσηξε ο αερας οποτε την αρπαξα!!!Αυριο εχουμε γενικη εφημερια :twisted::twisted: αν και ειανι παννελαδικη απεργια των γιατρων αυριο,δεν μπορω να κανω γιατι οι εφημερευοντες ειναι προσωπικο ασφαλειας!!!Ειναι πολυ σημαντικη,για την περικοπη του 18% στα ειδικα μισθολογια!!Μας εχουν απληρωτους τοσο καιρο με τις εφημεριες....να μας κοψουν και το μισθο και μετα οπως ειπε και μια επιμελητρια μου θα παμε στο νοσοκομειο και θα κοιταμε το ταβανι γιατι τα λεφτα που μας δινουν δεν ειναι για να κανουμε τπτ παραπανω!!!Τεσπα,ετσι και αλλιως ,αν δεν μας πληρωσουν παλι μεθαυριο εφημεριες ξεκιναμε επισχεση επ'αοριστον.....Τα υπολοιπα νεα μου θα σας τα γραψω στην ομαδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας κανω την προσπαθεια να σχολιασω τωρα οτι θυμαμαι.... :roll::roll: εχω να το κανω και κατι χρονια η γαιδαρα :oops::oops:

Αριακι,καταρχην χρονια πολλα για τη γιορτη σου,η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα πως σε λενε και παντα αναρωτιομουν απο που βγαινει το Αρια!!!Να χαιρεσαι και τη κορουλα σου!!Κατα δευτερον περαστικα σας!!!Μην στεναχωριεσαι για το παρτυ και οποτε και αν γιναει,θα τα χεις κανει τοσο καλα ολα που θα περασετε τελεια!!Ευτυχως εσυ δεν λες καιπολλα και δεν εχω πολλα να σου γραψω :lol::lol: Αληθεια ο συζυγος καλα? Τα καλα του εργοστασιου τα βλεπουμε και στην tv!!!Δεν βλεπω να την γλυτωνετε!!!Η μανουλα συνηθισε τωρα χωρις τον αδελφουλη σου??Αντε μπαινε σε χειμερινη mood να τα λεμε πιο συχνα!!!

Σταυρουλα,σας επιασαν οι βροχες!!!Και εμεις ψυχρα εδω τα βραδια!!!Καθομασταν στην αυλη με τον ανδρα μου και πηγα φορεσα ζακετα!!!Αν πιασουν και νωρις τα κρυα....την κατσαμε φιλεναδα με το πετρελαιο!!!Αρχισαν τα μαθηματα και σε χασαμε...δεν πειραζει δουλεια να υπαρχει!!!Ο συζυγος καλα με τη δουλεια?Μπαινε και εσυ μας ελειψες!!!

Ελενα,ευχαριστω εστω και αργα που μπηκες να μου ευχηθεις :) Μην χανεσαι παλι!!!Ο Ορεστης ειναι καλα τωρα?Νωρις-νωρις μας επιασαν οι ιωσεις!!!

Ρουλα,που χθηκες καλε???????Μπες να δωεις το παρον να δουμε οτι εισαστε καλα τουλαχιστον αλλιως θα σε παρω στη γιορτη σου να τα πουμε ετσι και αλλιως!!!

Φωτεινη,ΖΕΙΣΣΣΣΣ??????Σε καταλαβαινω ρα φιλεναδα,εδω με 1 και τα χουμε παιξει οχι εσυ με 2!!!Καταρχην χρονια πολλα για τον αντρουλη σου!!!Ηρεμησε καθολου η μικρη??Εγω εκτος απο αυτο που σου ειπε η Αρια της εδινε τσαι απο μαραθο και οτν δεν ηρεμουσε καθολου την εβαζα κατω απο τον απορροφητηρα(ανοιχτο βεβαια) μιλαμε λες και της πατουσα κουμπι και σταματαγε τα κλαμματα!!!Επισης καλο ρεψιμο,που παρ'οτι οταν θηλαζεις δεν ειναι απαραιτητος,στους κολικους και στις αναγωγες βοηθαει πολυ!!!

Πλησιαζει και η βαφτιση!!!Ολα ετοιμα?Μην σκας εσυ για τα κιλα,μια κουκλα θα εισαι αφου θα εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα με 2 κουκλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω με τις πιο πολυλογουδες.....

Αλεξ,καταρχην χρονια πολλα για τον αντρουλη και καλοριζικο το αμαξακι!!Αν και το γιορτασατε ηδη με εκδρομουλες!!!Τα διαβασα τα νεα σου μην νομιζεις!!

Το θεμα του παρτυ ,τελειο!!!Η ιδεα για τα μπισκοτακια μου αρεσε πολυ!!Αντε πιασε δουλεια για να προλαβεις!!!

Χαρηκα πολυ-πολυ με την Κων/ντινα!!!ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ που λεει και η φουφουκα!!!Για το φαι εννοω γιατι με τον υπνο απο οτι βλεπω....σε χορευει στο ταψι και εσενα!!!Εγω παντως εχω παραιτηθει απο οπιαδηποτε προσπαθεια εκπαιδευσης!!!Δεν μπορω οταν εχω να ξυπνησω στις 6:30 να εκπαιδευω τη Μιμη στις 3!!!Την παιρνουμε μαζι οταν ξυπνησει και τελος!!!Θα ηρεμησουμε οταν παει πανεπιστημιο που λεει και ο μπαμπας της!!!!

Μαρακι,καταρχην ευτυχως που τελειωσε η ταλαιπωρια σας με τη Χρυσανθη!!!Πως παει η επιχειση διατροφη???Τα ιατρικα δεν προλαβαινω να σου τα αναλυσω παλι!!!Προσεχε μην σου κρυωσουν παλι γιατι την εβαψες!!!

Καλα με τη Δημητρουλα σου και τα κατορθωματα της εχω πεθανει στο γελιο!!!!ΘΕΑ!!!

Με το παρτυ μην σκας,η αληθεια ειναι οτι και εγω λογω γαμων ειχα 2-3 απωλειες!!Λιγοι και καλοι!!

Κριμα που δεν σας πηραν μεσω ΕΣΠΑ!!Εμενα της μια απο τις 2 φιλες μου της πηραν τελικα το μικρο!!Παντως ουτε εγω θα δεσμευομουν μεσω πιστωτικης!!Οσο για τη μαμα ,μαλλον θα της εκανα το χατηρι :lol::lol::lol:

Μπορεις να την αφηνεις να σου δινει τα μισα για να αισθανεται καλυτερα!!!Οτι θες βεβαια,εγω λεω τι θα εκανα εγω!!

Τωρα που το θυμηθηκα,γιατι ειχα διαβασει για το γαμο!!Συγγενης ηταν η νυφη???Απαραδεκτη,να κανετε τοσο ταξιδι με 2 παιδια και να σας βαλει με τους ασχετους!!!!τεσπα....να χαμε να λεμε!!!

Φουφουκι,καλη αρχη!!!Θα σε μπερδρεψαν με συμμαθητρια τους και γελουσανε τα μικρα!!!Περιμενουμε φωτο απο το παρτυ!!!Ερχεται και η δικια σου στο κρεββατι ,ε?Ενοχλειται και θελει να φυγει????Παλι καλα!!Η δικια μου διωχνει το μπαμπα της :lol::lol: Του λεει:"κατω μπαμπα,εδω μονο Μιμη" :o:o:o

Η συμβουλη της πεθερας μου βοηθησε τελικα??? ;)

Συμπεθερα,ετοιμαζεσαι για το παρτυ???Παλι καλα που θα βοηθησει η αδελφουλα!!!Σκεφτηκα ιδεα για δωρακι:cd με τραγουδια gummy bear για το καθε παιδακι και στο εξωφυλλο την ημερομηνια του παρτυ σας και αφιερωση απο το Βασιλακη!!!

Τελειωσαν οι διακοπες και για εσας!!!Αντε καλο χειμωνα!!!

Εσενα δεν θα τον κραταει η γιαγια φετος γιατι μπερδευτηκα με αυτο που εγραψες στην ομαδα!!!

Στεναχωρεθηκε ο γαμπρουλης μου!!!!Δειξτου φωτο της νυφης να του περασει!!!!

Λοιπον σταματαω το σχολιασμο γιατι δεχομαι πιεσεις για τσατ!!!!Καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Χαρουλίτα Θεά η Δημητρούλα σου δεν έχω λόγια,παρανυφικό,τσιμπιδάκι,στήσιμο,σίγουρα έκλεψε την παράσταση από τη νύφη!!!!Όσο για τις γυροβολιές και τα παλαμάκια γελάω μόνη μου,ευτυχώς που δεν έχει έρθει ακόμα κανείς...Και συ όμως γιατρίνα μου Θεά και φόρεμα και μαλλί.Και γω έτσι το χτένισα στο γάμο στην Αθήνα που σας έλεγα,φώτο δε βρήκα της προκοπής να σας βάλω.Χάρηκα που περάσατε τόσο ωραία...Ο γάμος που πήγαμε ήταν φίλης όχι συγγενής,γειτόνισσα του άντρα μου άπό παιδιά.

Σταυρούλα εμφανίστηκες;;;;;;;Φιλάκια πολλά........και σε σενα και στο Εμμελειάκι!

Αλήθεια η Ρούλα χάθηκε....θα ξεχειμωνιάσει στη Σκύρο-Σίφνο;;; όλο τα μπερδεύω αυτά τα νησιά...

Αλεξάνδρα ωραία ιδέα τα μπισκοτάκια,άμα σου πετύχουν κιόλας,ξεκίνα να κάνεις δοκιμές.Εμένα τα παιδάκια του πάρτυ είναι 8 χρ τα μεγαλύτερα,4 μετά ,μετά 2 ετών και 1 έτους το μικρότερο.Οπότε πήρα διάφορα δωράκια..για το καθένα ξεχωριστό.

Φουφούκα καλή αρχή στο σχολείο...σίγουρα θα είσαι η αγαπημένη των μαθητών...δωράκια από τη πρώτη μέρα δε νομίζω ότι σε δημόσιο σχολείο το κάνουν πολλοί...με δικά τους έξοδα έτσι που έχουν πάει οι μισθοί...Έτσι να συνεχίσεις μπράβο σου!

Εμεις όλα καλά,έφτιαξα δοντάκια,παρήγγειλα τούρτα,κανόνισα γυναίκα σήμερα να καθαρίσει αυλές και σπίτι γιατί δε μένει κανείς εκεί και όσο να ναι ένα φρεσκάρισμα το θέλει,μένουν τα αναψυκτικά ποτά,έκλεισα να φτιάξω και το μαλλί να βγουν ωραίες οι φώτο και είμαστε έτοιμες για celebration....

Χθες δε πήγαμε κούνιες Αλεξάνδρα τελικά γιατί δεν ήρθαν η μάνα μου με την αδερφή μου και ήμουν μόνη.Και μόνη και με τις 2 δε τα καταφέρνω τώρα που η Δημητρα δε θέλει να κάθεται καρότσι για το πηγαινε-έλα.Μου είπαν ότι πήγαν για ψώνια για αυτό δεν ήρθαν αλλά νομίζω είναι επειδή παρεξηγήθηκε η μάνα μου με τα λεφτά του παιδικού που της είπα ότι δε θέλω πεθερικά και γονείς να ανακατεύονται στην διαχείριση των οικονομικών της οικογένειας μου.Το πήρε στραβά και καλά ότι τους έχω τους γονείς μου ίσα και όμοια με τα πεθερικά από θέμα βοήθειας.

Τέλος πάντων όπως λέτε και σεις θα της περάσει...ελπίζω στα γενέθλια να μην έρθει με προβοσκίδα....

Σήμερα τα κορίτσια μου πήγαν σχολείο ώς εξής:Η Δήμητρα με 5 τσιμπιδάκια στα μαλλιά που τσίριζε να της τα βάλω όλα και η Χρυσάνθη με το καπέλο της θάλασσας που κάπου το ξέθαψε και δεν ήθελε να το βγάλει με τίποτα.Φαντάζεστε το ύφος της δασκάλας με το που θα τις είδε...από που το σκασαν αυτά;;;;;;;;;;;

χα χα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!τους κοιμησα κ τους 2 κ μπηκα να σερφαρω!!!χθες επιτελους ειχαμε μια νυχτα χωρις διακοπες!!κοιμηθηκε από τις 9 κ ξυπνησε 7.30.αλλα ηταν ο μπαμπας εδώ οποτε εγω κοιμηθηκα λιγο παραπανω!!ελπιζω ο μεσημεριανος να μην την βγαλει πολύ εκτος προγραμματος αλλα δεν θα αντεχε μεχρι το βραδυ…θα βγω μετα να παρω κ εφημεριδες να ξεκνησω τα εργα μου,αφου μου εδωσε κ πολυτιμες συμβουλες η Χαρουλιτα!!thanksssssssss!!!!!!!!

Mαγδουλα ολο κ σε πετυχαινω μεσα αυτές τις μερες κ τα λεμε!!σου αρεσε αυτό με τα μηλαρακια ε;ακου κ το άλλο,για τον μπουφε θα φτιαξω καραμελωμενα μηλα κ θα τα καρφωσω σε ξυλακια .μετα θα μπορουν να τα παρουν κ τα παιδακια.δεν εχω φαει ποτε αλλα από ότι διαβασα όταν εψαχνα συνταγες είναι ωραια…να το ξαναπας βολτα μωρε το αγορακι σου αφου του αρεσε..εξαλλου ειστε πολύ της βολτας εσεις…χαχα

Σταυρουλιτσα επιασαν οι βροχες;κι εδώ παντως αρχιζει κ δροσιζει βλεπω το θερμομετρο κάθε μερα κ πεφτει!!!καιρος ηταν..πολυ κουραστικο αυτό το καλοκαιρι…καλε που πηγε το Εμμελακι μεσα στην βροχη;;

Χαρουλιτα ελπιζω να μην επιασες κανενα κρυωμα κ να περασει γρηγορα!!συνεχιζονται τα χαλια με την δουλεια ε;υπομονη κ σε σας κ σε μας!!!αυτο με τον απορροφητηρα το ειχε κ η δικια μου…εκανε κατι υπνους…ειχα δει καπου ότι βοηθανε τετοιοι ηχοι όπως κ το πιστολακι!!!ευχαριστω κ για τις ευχες!!!για τον υπνο των κοριτσιων τα ειπαμε κ εχθες…που θα παει αφου αρχισε να τρωει στον υπνο θα κωλοσουμε;;;θελω να ελπιζω γιατι αλλιως….!!!!για τις φωτο στα ειπα κ χθες…μα πώς να μην κλεψει την παρασταση;;;αγγελακι ξανθο με τα λευκα της!!!κι εσυ κουκλα!!!θα σχολιασω κ από εκει τα αλλα!!!

Μαρακι τα μπισκοτακια τα εχω ξανακανει,παρομοια δηλ.ποσο διαφορετικα να είναι;θα τα κανω βεβαια 3-4 μερες πριν.μετα θα τα εχω κλειστα σε κουτι.οποτε αν προκυψει προβλημα (που παντα όταν θελω κατι να πετυχει μου τυχαινει καποια στραβη αλλα τωρα σκεφτομαι θετικα,χαχα)θα εχω μερες να τα ξαναφτιαξω.μια χαρα κι εσας οι ετοιμασιες σας προχωρανε.καλυετρα που φωναξες γυναικα..που να τα προλαβεις κ αυτά!!!εγω λεω να πιασεις την μαμα να μιλησετε,κριμα είναι να ερθει κ στο παρτυ μουτρωμενη.αλλα το εχουν αυτό οι γονεις,κι εγω μια φορα κατι δεν της ειχα πει με τις εξετασεις της μικρης κ όταν τους ειπα ότι σε κανεναν δεν το ειχα πει παρεξηγηθηκαν γιατι λενε’’ο κανενας ειμαστε εμεις..;;’’ τι να πεις;;εξηγησε της κ για να της κανεις το χατηρι πες της να τα φυλαει τα χρηματα για μια δυσκολη ωρα…κ ολοι να ειστε χαρουμενοι!!!α κ η δικια μου φευγοντας ένα αξεσουαρ το θελει…μα ένα καπελο ,ένα τσαντακι,μια κορδελα…χαχα

Συμπεθερουλα επιτελους!!!!!!!!!μονο 20 σελιδουλες εχεις να διαβασεις!!!χαχα

Φιλια κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,καλησπέρα!Πώς είστε;Τις έχω κοιμίσει εδώ και ώρα και απολαμβάνω.Καινούργιο βιολί η Αγγελική.Από εχθές μου λέει ότι φοβάται στην κούνια της.Ετσι αποκοιμιέται στο δικό μου και την πηγαίνω κοιμισμένη.Άλλο και τούτο.Εχθές φαντάστηκα πως έκανε νούμερα,επειδή είχε κοιμηθεί το μεσημέρι.Σήμερα όμως;;; :-?:-?:-? Τελοσπάντων ελπίζω να της περάσει.Έχω και τη Στέλλα,λίγο πριν τις βάλω για ύπνο ξεκινάει:"Μαμά,η Αγγελική θα φοβάται πάλι τα φαντάσματα;".Και δωστου μετά η άλλη το θυμάται.Στο σχολείο όλα καλά,όλα ανθηρά Δόξα Τω Θεώ. :D

Άλεξ,συγνώμη οι κατασκευές θα είναι παιχνιδάκι για εμένα;Καλά μιλάς σοβαρά τώρα;Ούτε ήλιο δεν μπορώ να φτιάξω καλέ.Με πατρόν τα κάνω όλα.Δεν είμαστε καλά.Αυτά τα μπισκοτάκια-μηλαράκια πάντως με τη ζαχαρόπαστα τα λιγουρεύτηκα. =p~ Τέλεια θα είναι.

Μαγδουλίτσα,τα έβγαλες πέρα με τη Γαλλίδα; :lol::lol::lol: Βρε τρελή,έχεις πελάτισσα και γράφεις στο μάμμυ;;; :lol::lol::lol:

Σταυρουλίτσα,επιτέλους!Πού είσαι χαμένη;;;ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΥΦΟΥΛΑ!!! :o):o):o):ymparty::ymparty::ymparty: Στα γράφω από σήμερα,γιατί το πρόγραμμά μου είναι λίγο απρόβλεπτο πλέον.Αν ξαναμπώ αύριο,θα στα ξαναγράψω. :lol::lol::lol:

Χαρουλίτα,τι κουκλί είναι αυτό;;;;Χριστέ μου,πραγματικά σαν άγγελος!!! :x:x:x Κι εσύ ρε παιδί μου,πολύ αριστοκρατική,πολύ μου άρεσες.Για τον άντρα σου,να μην τα ξαναλέμε. :lol::lol::lol::lol: Την άρπαξες μωρέ;Σας πετσοκόβουνε κι εσάς ε;Κράτος σου λέει μετά.Υγεία και παιδεία τα έχουν ταράξει.Πώς να πάμε μετά μπροστά;; ~x(~x(~x( Η συμβουλή της πεθεράς εννοείται ότι βοήθησε.Είδες ρε παιδί μου;Ο παλιός είναι αλλιώς τελικά! ;)

Μαράκι,έτοιμη κι εσύ για το παρτάκι σας!!!Σούπερ,οι ετοιμασίες σας!Α,να σου θυμίσω στη Σκύρο πηγαινοέρχεται η Ρούλα. :) Καλά τα καμώματα των κοριτσιών σου δεν τα σχολιάζω. :lol::lol::lol: Απίθανες!!! :lol::lol::lol: Ναι,η αλήθεια είναι ότι πλέον δεν κάνουν πολλά οι δάσκαλοι,αφού μας έχουν πετσοκόψει με το δίκιο τους κι αυτοί,αλλά κι αυτά μωρέ παιδάκια είναι.Ε,με τη μανούλα μιλήστε καλύτερα.Να σου πω:Μήπως να το ξανασκεφτείς;Είναι πολλά τα λεφτά. :lol::lol::lol:

Αυτά.Πάω να σχολιάσω στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμμελειάκι;;;;;;;;;;;;;;;;Κου κου τζα!Πολύχρονο βρε και στα 100!Να τους ξεκάνεις όλους!!!Κοίτα η μαμά που τα κανόνισε και γέννησε παραμονή της ονομαστικής της εορτής!!!Τώρα το παρατήρησα...

Όπως καταλαβαίνετε γράφω κατευθείαν στην Εμμέλεια τις ευχές και όχι στη Σταυρούλα γιατί το παιδί είναι προχωρημένο με τη τεχνολογία και κάθεται και στο pc και διαβάζει και από όλα,άμα θέλετε να ξέρετε!!!

Να σου ζήσει Σταυρουλίτα!

Κρύωσα,πιάστηκα,βγαίνει ο φρονιμήτης μου,πιο σκατά όλα μαζί δε γινόταν να είναι....Σα στραβωμένο,μπουκωμένο,πρησμένο γάμα θα είμαι στο πάρτυ...χα χα...Μένει να βγει και το παπ σήμερα πειραγμένο να με αποτελειώσει και αυτό!χα χα

Ξεφουρνίζουν και άλλοι καλεσμένοι ξαφνικά...Μάγκυ έκανα τη τούρτα 2,5 κιλά τελικά.Αυτοπροσκαλέστηκαν 2-3 οπότε μη γίνουμε και ρεζίλι.Η γυναίκα καθάρισε,τζι τζι μου πε η μάνα μου τα κανε,ο πατέρας μου΄κούρεψε γκαζόν,έβαλε λουλούδια,ο άντρας μου κουβάλησε αναψυκτικά ποτά,έγραψε μουσική,εγω τα δικά μου καλεσμένους-παραγγελίες τα τελειώσα προχθές οπότε είμαστε έτοιμοι.Και πολύ το μεγαλώσαμε το θέμα ένα πάρτυ είναι δεν είναι και βάπτιση...Χθες πήγαμε κούνιες,ψυχρα βρε κορίτσια,τους έβαλα ζακέτες.Η Δήμητρα φυσικά τραβιόταν να απεγκλωβιστεί μέχρι που την έβγαλε.Πως θα καταφέρω να την ντύνω αυτή χειμώνα,ένας Θεός ξέρει...Αλήθεια θα βάζουμε εσωτερικά κορμάκια και φέτος ή φανελάκια;Μεγάλες μου φαίνονται,ειδικά η Χρυσάνθη για κορμάκι.Πρέπει να κάτσω να φτιάξω τα ρούχα τους.Αλλες μαμάδες τα είχαν και με μακριά παντελονάκια,τερμα τα σορτσάκια μας μου φαινεται...λυγμ λυγμ

Χθες μετα που κοιμήθηκαν έκατσε η αδερφη μου και παραγγειλαμε σουβλάκια.Κατεβάσαμε όλη τη ντουλάπα μου και της χάρισα 2 παλτά που δε μου κάνουν πια.Είδε ότι δεν έχω ρούχα της προκοπής και μου πε μέχρι να φύγει θα με πάει για ψώνια μια μέρα να εξοπλιστω για το χειμώνα.Να δουμε θα κάτσουν κανα απόγευμα ήσυχα τα μικρά με τη μάνα μου να καταφέρουμε να πάμε ένα δύωρο.

Σας φιλώ ήρθε κόσμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!! Χρονια πολλα Εμμελειακι :ymparty::ymparty::ymparty: !!!!να σε χαιρονται η μαμα κ ο μπαμπας!!!!!Να την χαιρεστε Σταυρουλιτσα μου!!!!

εμεις 2ο βραδυ που κοιμηθηκαμε σερι...αντε μακαρι!!!το βραδυ βεβαια καθομουν 1.30 ωρα διπλα της να κοιμηθει,τελικα εφυγα,εκλαιγε σηκωνοταν..παλι 11 πηγε για να κοιμηθει...ο αντρας μου λεει να μην την μαθαινω ετσι με εμενα ,βλεπω κι αυτος ποσο προθυμοποιειται να την βαλει για υπνο,τελοσπαντων,κ να την αφηνω να κλαψει λιγες μερες ωσπου να συνηθισει...χθες της εβαλα κ σεντονακι,κ περιεργως το ηθελε κ το τραουσε να σκεπαστει μεχρι τον λαιμο...

φουφουκα καλε τι νομιζεις οτι εγω τα σχεδιαζω μονη;;;με πατρον θα φτιαξω μια γιρλαντα κ τα μπισκοτα με κουπ πατ...φτου δεν επρεπε να το πω, :? να με καμαρωνατε για το ταλεντο μου!! :lol::lol::lol: η Αγγελικουλα αρχισε απο τωρα τα κολπακια;ε ρε τι εχουμε να ακουσουμε...λες να της ειπε τιποτα η Στελλα κ να της εβαλε την ιδεα;ειναι κ μουτρακι αυτο το Στελλι!!!

Μαρακι ετοιμες για το παρτυ ε;δεν πειραζει μωρε να κανουμε μεγαλες ετοιμασιες,μια φορα καθε χρονο εχουν κ αυτα την μερα τους!!!αντε κ πολυ αργησες κατι να παθεις παλι!!!περαστικα σου κ γρηγορα να ξεπιαστεις!!!εγω τους εχω βγαλει κ τους 4 φρονιμητες κ δεν καταλαβανω τιποτα!!!! ;) πρεπει να προσεχουμε με αυτον τον καιρο,επειδη κινουνται συνεχως δεν κρυωνουν αλλα τωρα που εχει ψυχρανει ο καιρος λιγο ιδρωμενα να ειναι..την αρπαξαν!!εχω θα της βαζω φανελακι απο αυτα που κουμπωνουν,εχω κ απο τα αλλα αλλα πιστευω ειναι καλυτερα να μενει ζεστη η μεσουλα κ η κοιλιτσα τους.χωρια που η δικια μου ξεντυνεται με ευκολια οποτε αυτα θα την δυσκολεψουν.τα σορτσακια τα εχω μαζεψει εγω.τις τελευταιες μερες της βαζω κολαν..κ μαλλον πρεπει να ξεκινησω κ το σιδερο στα φθινωπορινα,δεν θα αργησει να τα φορεσει...απο ρουχα κι εγω πρεπει να παω για ψωνια...

το επομενο Σαββατο εχουμε εναν γαμο κ δεν ξερω τι να κανω με την μικρη,σκεφτομουν αυτα που περασατε Μαρια.αλλα αν την αφησω με την πεθερα μου δεν θα μπορει να την κοιμησει,χωρια που δεν αισθανομαι ανετα να την κραταω μεχρι τις 2-3 το βραδυ που θα γυρισουμε.γιατι ειναι κ μακρια ,στην Κερατεα.αν την παρω μαζι εκτος του οτι θα ξεσσαλωσει,ενταξει συνηθισμενη να την κυνηγαω,θα μπορεσει να κοιμηθει στο καροτσι ή θα μεινει ξυπνια μεχρι να γυρισουμε;κ μετα ποιο αντεχει την γκρινια της;;ειναι κ μακρια να φυγω μονη..ουφφφφ δεν ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κ ο Ιακωβος εχει σημερα γενεθλια!! :ymparty::ymparty::ymparty: Χρονια πολλα!!να τον χαιρεστε Βικυ!!

τα νευρα μου σημερα..πηγα στο σουπερ που ειχα δει τα πιατακια-ποτηρακια κ δεν υπηρχαν πια(μεχρι χθες εκει ηταν)στην θεση τους ηταν κατι πειρατες... :evil::evil: πρεπει να παω τζαμπο,ελπιζω να τα εχουν....

επιπλεον χθες ξεκινησα την πινιατα κ σημερα που πηγα να δω αν στεγνωσε ειχε σκασει το μπαλονι κ ειχε στραπατσαριστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουίτα στο jumbo δεν είχε Χιονάτη.tinkerbell μόνο,minie,hello kitty αυτά θυμάμαι από τα κοριτσίστικα.Αν δε βρεις κάνε και συ αυτό που πρότεινες στη Μάγκυ με χρωματιστό πιατάκι και αυτοκόλλητα.Εξίσου ωραία θα ναι.

Όσο για το τραπέζι του γάμου,εγώ προτείνω να την αφήσεις τη μικρή στη πεθερά.Δε θα ευχαριστηθείς αλλιώς.Δύσκολο να κοιμηθεί με μουσική και νταβαντούρι.Εγώ πάντως το ορκίστηκα σε βραδινή έξοδο με τις μικρές δεν ξανατολμώ.

Για τα κορμάκια στη Χρυσάνθη πέρσι της έβαζα για 2 ετών,φέτος αποκλείεται να της κάνουν.Δεν έχω παρατηρήσει ποτέ αν βγαίνουν μεγαλύτερο μέγεθος.Αν βγαίνουν πάντως και γω προτιμώ η κοιλίτσα να ναι κλεισμένη το χειμώνα.Θα κοιτάξω...

Με το βραδινό ύπνο έχει δίκιο ο άντρας σου θα την βάζεις στο κρεβάτι και θα φεύγεις κι ας ουρλιάζει.Εμεις 10 μηνών όταν ήταν τους το κάναμε αυτό.Τη πρώτη μέρα τις αφήναμε 5 λεπτα΄να κλαινε και πηγαίναμε μέσα ,τη δεύτερη 10 λεπτά την τρίτη 15 λεπτά στην βδομάδα δε ξανάκλαψαν κι από τότε δεν έχουμε θέμα με τον ύπνο.21,00-21,30 επικρατεί σιγή στο σπίτι.Εχουν μάθει η σειρά είναι μπανιο-γάλα-κρεβάτι.Δεν έχει μάνα μου κυρά μου.Ταλαιπωρείσε έτσι να κάθεσαι δίπλα της και αυτή σε βλέπει και ξεσηκώνεται περισσότερο.

Βαριεμαι που χαθήκατε πάλι όλες;;;;;;;;;;;;;;Μεσημέρια είπαμε θα κοιμίζετε οι του σπιτιού και θα στε εδω απίκο στις εργαζόμενες συμπαράσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μη μου λες τετοια με το τζαμπο...παει ολο το κονσεπτ!!!!!!!! :cry::cry: εχω κ Plan Β αλλα θα το παλεψω πρωτα!!κ με την πεθερα ρε γαμωτο πως θα κοιμηθει;θα αλλωνιζει μεχρι κι εγω δεν ξερω τι ωρα...θα δω αν στρωσει καθολου..ετσι εκανα κι εγω 7 μηνων κ δεν την νανουριζα πια,μονη της στο κρεβατι.της το εκανα κ οταν το ξεκινησε αυτο που ηταν ακομα στην κουνια κ δεν μπορουσες να φανταστεις τσιριδες...της το καναμε κρεβατι κ τωρα σταματαει καποια στιγμη το κλαμα γιατι σηκωνεται!!ουτε εγω θελω να καθομαι κ να ξεροσταλιαζω ,κ οταν κοιμαται σε λιγα λεπτα ,οκ αλλα αμα περναει 1 ωρα...εγω την εβαλα για υπνο ,φαγαμε με τον αντρουλη κ μετα ξεραθηκαμε λιγακι ...αντε φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρ εγραφα εγραφα κ με πεταξε!!!εμελειακη τουιτακο μου χρονια πολλα ευτυχισμενες υγιεεις κ κουκλαρες οπως ειστε κ τωρα να στε παντα!!!!!!!

μαρακι μου λιγο που χειμωνιασε κ μου κρυωσες μωρε!!!

αλεξουκω εμεις τα λεμε κ πριβε στο τσατ ολο κ σε τσακωνω στα απογευματινα μου...

συμπεθερα η νυφαδια ειναι σαν τα παιδακια που βαζουν στις επιδειξεις μοδας θεα σαν αγγελος κ συ πολυ γυναικαρα κλασατη φτου σου κουκλαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι καλα εκανες πιο μεγαλη την τουρτα καλυτερα να περισσεψει παρα να μην εχεις για ολους ειδες που χες απουσιες τελικα ισοφαρησατε με τους ξαφνικους καλεσμενους...

φουφουκακι κατι πρεπει η μεγαλη να ειπε στο μικρουλακι κ να το φοβησε...

να της το κανεις παιχνιδι οτι τα φαντασματακια ειναι καλα κ θα το ξεπερασει μωρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Τι κανετε?Εμεις μια χαρα,λειπουν οι αντρες μου και μπηκα να πω τις ευχες μου.

Σταυρουλα μου να χαιρεσαι την Εμμελεια γερη και χαρουμενη να ομορφαινει τη ζωη σας.

Βικυ μου να χαιρεσαι τον Ιακωβακο σου να τον καμαρωνεις καθε μερα.

Μαγδουλα μου σε βλεπω μεσα αλλα δε ξερω να χειριζομαι το chat.

Μολις εκανα ενα μπανακι και στις 8 εχω προβα στη θεατρικη ομαδα.Χθες και σημερα δεν δουλευα λογω τηις 48ωρης απεργιας στους δημους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις Εμμελεια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Παμε παλι......

Να ζησεις Ιακωβε και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σταυρουλα και Βικουλινι μου να τα χαιρεστε τα καμαρια σας και να τα δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Μπηκα μονο να ευχηθω γιατι λυποθυμαω απο τη νυστα,μετα την εφημερια ετρεχα σε πορειες γιατι παλι δεν μας ειχαν πληρωσει,μετα πηγα πηρα τη μικρη ξαπλωσα 2 ωρες -παιδοτοπο ....με αυτα και με εκεινα απο εχθες το πρωι ειμαι με 5 ωρες υπνο!!!!

Το καλο ειναι οτι μετα τα σημερινα επεισοδια μας πληρωσαν 3 μηνες 3ο-4ο-5ο,οχι ολα τα νοσοκομεθα βεβαια,ασε που μας χρωστανε αλλους 3!!!!!Τσπα.....

Σας φιλω κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

"Κάποιος γιορτάζει που να ξέρω είσαι εσύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!"

Σταυρούλα και Ρουλάκι Τριπολιτσιώτικο να ζήσετε να χαίρεστε τα ονοματάκια σας και τις όμορφες οικογένειες σας και να τις μεγαλώσετε σύντομα!!!!

Οι υπόλοιπες να χαίρεστε Σταύρους και Σταυρούλες!

Σήμερα ξυπνήσαμε στις 06,00.Τι πρωτότυπο!Και παίζαμε τουβλάκια οικογενειακώς με τη τσίμπλα στο μάτι.Ο άντρας μου είχε μια ιδέα αλλά δεν μου φάνηκε καλή...Να τους δωσουμε να κρατάνε τις τσάντες και να τις πάμε να τις αφήσουμε έξω από το σταθμό και να γυρίσουμε να κοιμηθούμεεεεεεεεεεεεε............

Πήγα και γω μαζί σταθμό σήμερα μιας και είχα χρόνο.Ήρθαν από χθες τα καινούρια παιδάκια που πήρανε με το εσπα και είναι όλα στην ηλικία των 2 κοντά αλλά γίνεται πανζουρλισμός.Είπα στη δασκάλα τους όλα μαζί τα χετε παλιά καινούρια και μου πε θα τα χωρίσουν από Δευτέρα σε 2 τάξεις.Είναι 9 με το εσπα και 5 σιγουρα που ξερω που πληρωνουμε 14 σιγουρα θα χει και κάποια που πληρωνουν και δε τα ξέρω είναι πάρα πολλά για να τα χουν όλα μαζί.Αχ το χειμώνα τι με περιμένει πάλι με τις ιώσεις.Τέλος πάντων ας μην τα μελετάω από τώρα.

Η Δήμητρα πάλι υστερίες χθες.Βρε κορίτσια για δωστε μια εξήγηση εσεις γιατί το κάνει αυτό.Με τραβάει να την πάω στο ψυγείο,της δείχνω γιαούρτι δε το θέλει,της δείχνω φρούτο δε το θέλει,της δείχνω ψωμάκι δε το θέλει,της δείχνω γάλα δε το θέλει.Θέλει απλά να κάθεται με ανοιχτή τη πόρτσ του ψυγείου και να κοιτάει.Και άμα το κλείσω γίνεται της Τροίας.Αφου χθες η μάνα μου μου έλεγε συνέχεια το παιδί δεν είναι φυσιολογικό και να το πάω σε ένα παπά να του διαβάσει ευχές ή σε ψυχίατρο.Μιλάμε για τόση υστερία.Εμένα μου φαίνεται σα να πεινάει δε μπορεί να φάει για κάποιο λόγο και γι αυτό κλαίει.Τελικά αργά το βράδι έφαγε ζελέ και μετά ηρέμησε.Μόλις φάει κάτι ηρεμεί.Αλλά μέχρι να βρει αυτό που θέλει να φάει γίνεται χαμός.Και δε μιλάμε για υστερία του μισάωρου,μιλάμε από τις 16,00 που γυρνάμε μέχρι να βραδιάσει.Και στο σχολείο μου λένε είναι καλή.Πως γίνεται αυτό;Τι να θέλει άραγε;Τι παιχνίδια της κάνεις να ξεχαστεί τι αστεία άμα την πιάσει αυτό με το ψυγείο χαλάει τον κόσμο,αγνώριστη γίνεται από το κλάμα.Η Χρυσάνθη μου πάλι σαν να μην υπάρχει μέσα στο σπίτι.Έφαγε την αυγόφετα της,το σταφυλάκι της μόνης της σε μια γωνιά χωρις να πέσει ρώγα κάτω,έπαιξε με τα κουζινικά της και παρακολουθούσε εμένα να δίνω μάχη με τη Δήμητρα.Να ναι τα δόντια της που δεν έχει βγάλει τα μπροστινά και βγαίνουν ίσως τώρα και πονάει,τι να πω έχω κάνει χίλιες υποθέσεις.Και αυτό που είπε ο ψυχολόγος ότι ζηλεύει τη Χρυσάνθη δε νομίζω να ισχύει γιατί όλη η προσοχή μας είναι πάνω της όταν χτυπιέται.Κάποια στιγμη έτσι ξαφνικά ηρεμεί και έρχεται στην αγκαλιά μου με αναφιλητά και της περνάει.

Αύριο η μεγάλη μέρα!Ευτυχώς μου κανε η αδερφή μου μασάζ,έχει κάνει μαθήματα και ίσιωσα λίγο.

Φωτεινούλα δε θα πρόλάβω να μπω αύριο.Να τον χαίρεσαι τον μονάκριβο σου χιλιόχρονος με το καλό η βάπτιση αύριο και θα τα πούμε τη Κυριακή εμείς...

Φιλιά σε όλες καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Σταυρουλιτσα κ συμπεθερουλα!!!!!!!!!!να σας χαιρονται οι αντρες σας κ τα παιδακια σας!!!!!

Μαρακι καλε ποσο ιδιες Κωνσταντινα κ Δημητρα..κι εμενα το κανει αυτο με το ψυγειο...δηλ οταν το ανοιγω χωνεται κ δεν με αφηνει να το κλεισω...αμα την παρω με το ζορι ,χαμος!!αλλα δεν νομιζω οτι πειναει.καθεται εκει ,κοιταει τα πραγματα ,θα πιασει τιποτα..χθες την αφησα για να μην τσιριζει,εβγαλε σταφυλακι κ ηρθε κ με ταισε ρωγα ρωγα!!!εγω θα ελεγα να μην της λες τιποτα κ μετα να την φωναζεις κ καλα να της δωσεις κατι ή να δει κατι κ να ερχεται απο μονη της.καλα η Χρυσανθη αστερι ειναι!!! :lol::lol: πλακα εχει ο συζυγος!!!!να περασετε τελεια αυριο,θα μπω να ευχηθω αλλα να τις χαιρεσαι κ τις 2 τις ομορφες!!!!!

Χαρουλιτα μου σε πετυχα λιγο χθες.υπομονη βρε κοπελα μου κ καααααποια στιγμη θα σας πληρωσουν!!!

Μαγδουλα χθες δεν αντεξα κ πηγα κ ρωτησα για τα πιατακια,αλλαξε κωδικους λεει η εταιρεια κ βγαζει αλλα τωρα...αν πας τζαμπο πες μου,αλλιως τοσες χειροτεχνιες θα κανω με το θεμα στα πιατακια που ειναι αγοραστα θα κολλησω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το prl είναι η προλακτινη; Θηλαζεις ; Είναι πολύ υψηλό το 88 δεν σου ειπε κάτι ο γιατρός ;  περίπου το όριο είναι 20-25 ανάλογα με το μικροβιολογικό εμένα με 32 μου έδωσαν χαπι  σε ενδοκρινολόγο έχεις πάει ; εγω είμαι 35 χρόνων έχω ένα κοριτσάκι που θα γίνει 2 τον Αύγουστο και τώρα είμαι εγκυος στο δεύτερο 7,5 μηνών 
    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...