Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Μήπως το στίγμα το έχει ο άντρας μου τότε και δε το ξέρει;;;;Αφού λέτε δεν μπορεί να το έχει η γιαγιά και να το πήρε το εγγόνι.Βεβαια ακόμα δε ξέρω αν το έχει απλά φεριτίνη ορού έχει χαμηλή και ο μικροβιολόγος απόρησε μήπως έχει το στίγμα.Θα ρωτήσω τον παιδίατρο το απόγευμα να τα ξεκαθαρίσω.Πάντως ομάδα αίματος εγώ έχω Β+ ο άντρας μου Ο- και τα κορίτσια τελικά Ο+.Το μάθαμε χθες.Χαρουλίτα τα φώτα σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω τοσα νεα κ σχολιασμο αλλα κ εκατο πλυντηρια θα ξαναμπω

Παντως σκιαθος φανταστικη αλλα πολυ κοσμος καλε ψαχναμε για

Τραπεζια κ ξαπλωστρες χαμος πολυ ιταλοι κουκλοι

Κουκλες ο β πολυ καλο παιδι γνωρισε παιδακια κ κοςμο τραγουδηςε

Σε κεντρο με μουσικη ζωντανη ηπιε πολυ θαλασινο νερο

Μαυρισε κ αλλο εχασε μισο κιλο δεν ετρωγε κ τοςο κ πηγαιναμε δυο

Θαλασσες για να δουμε πολλα κ λυσαγε πολυ ομορφα θα στειλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω τοσα νεα κ σχολιασμο αλλα κ εκατο πλυντηρια θα ξαναμπω

Παντως σκιαθος φανταστικη αλλα πολυ κοσμος καλε ψαχναμε για

Τραπεζια κ ξαπλωστρες χαμος πολυ ιταλοι κουκλοι

Κουκλες ο β πολυ καλο παιδι γνωρισε παιδακια κ κοςμο τραγουδηςε

Σε κεντρο με μουσικη ζωντανη ηπιε πολυ θαλασινο νερο

Μαυρισε κ αλλο εχασε μισο κιλο δεν ετρωγε κ τοςο κ πηγαιναμε δυο

Θαλασσες για να δουμε πολλα κ λυσαγε πολυ ομορφα θα στειλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μπορει να χει ο αντρας σου εμενα ο β το χει

Απο πεθερα εγω οχι κ δεν το πηρε κ ο βασιλης δεν ειναι

Κατι ανησυχητικο κ να χει παντως απλα στο αεροπλανο ζαλιζεται κ καποια φαγητα τα καταναλωνει λιγοτερο

Πχ αρακα συμπεθερα τα φωτα σου παω για δουλειες φιλια στα αλλα κοριτσακια αναμενω

Νεα σας να σχολιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου λογικα δεν περναει απο γιαγιαδες γιατι ετσι ολοι θα ειχαμε την πιθανοτητα να το εχουμε.αλλα κ ο ενας γονιος να το εχει παλι δεν ειναι κατι ανησυχητικο...δηλ θυμαμαι οτι αν κανει εξεταση η μαμα κ δεν το εχει δεν χρειαζεται να κανει κ ο μπαμπας.σπανια ομαδα εχουν τα κοριτσια ε;φεριτινη ο σιδηρος δεν ειναι;μπορει λιγο η αρρωστιες,λιγο η διατροφη...κι εμενα λιγο χαμηλος ηταν την τελευταια φορα αλλα λογω διατροφης κ επαιρνε βιταμινουλες.

Μαγδουλα ευχαριστω κοριτσακι μου....αν κ με μπερδεψες με αυτο το κινητο οπως τα γραφεις..μια χαρα περασατε στη Σκιαθο!!τωρα θα ξαναμπειτε στο προγραμμα κ θα τρωει παλι ο Βασιλακης!!

σας φιλω ,παω κομμωτηριο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?Βασικα μπηκα να ευχηθω!!

Αλεξανδρα, χρονια πολλα!!!!

Αλεξανδρουκο, Χιλιοχρονος!!!!Φωτεινουλα να αιρεσαι τον αντρα της ζωης σου!!!

Εγω μολις τελειωσα με τις σαλατες!!Ουσιαστικα τελειωσα με το μενου των ενηλικων,αυριο και με των παιδιων και θα μου μεινουν μονο ψησιματα για το Σαββατο!!Θα ελθουν και οι δικοι μου αυριο να κανουμε δουλειες,ο αντρας μου εφημερευει αλλα εγω πηρα αδεια,μην τρεχω τελευταια στιγμη!!!

Να σας πω το μενου ρε κοριτσια να μου πειτε αν ειναι οΚ???Αγχωθηκα!!!!

Ενηλικων:Μπιφτεκια-κολοκυθοκεφτεδες-κοτοκροκετες-μακαρανοσαλατα-πατατοσαλατα-πιτσα-τυροπιτα.

Παιδιων:Αλμυρα muffins-καναπεδακια φατσουλες σεψωμι του τοστ-σουβλακια με λουκανικακια,λαχανικα και τυρακι και πατατακια στο φουρνο-χυμους.

Τι λετε καλα ειναι ή να προσθεσω κατι ακομα???

Με τα ιατρικα τα εχετε κανει σαλατα,δεν προλαβαινω τωρα να σας εξηγησω :oops::oops:

Σας γραφω κατι στην ομαδα να μου πειτε τη γνωμη σας!!!SOS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τα ιατρικα τα εχετε κανει σαλατα,δεν προλαβαινω τωρα να σας εξηγησω :oops::oops:

Χα χα πολύ γέλασα Χαρά,έχεις δίκιο τα χουμε κάνει αχταρμά!Όμικρον θετικό είναι η καλύτερη ομάδα έτσι δεν είναι παίρνει και δίνει σε όλους.Όμκρον αρνητικό δεν είναι η χειρότερη που παίρνει μόνο από τον εαυτό της;Τέτοια έχει ο άντρας μου.Δεν τις πήγα τις εξετάσεις στο παιδίατρο χθες,δε πρόλαβα.Είχα οδοντίατρο για καθαρισμό,μετά πήγα πήρα γλυκά στα πεθερικά,σιδέρωσα,έφτιαξα βαλίτσα,ήρθε ένας μάστορας να δει πάνω το παιδότοπο που μας έβαλε νερά πέρσι σε ένα σημείο να μας πει τι χρειάζεται.Πέρασε το απόγευμα και δε το κατάλαβα.

Πάντως όταν έχεις χρόνο μετά το πάρτυ θα χαρώ να μας τα εξηγήσεις αυτά με τα στίγματα και τις ομάδες.

Όσο για τα εδέματα είσαι όχι απλά πλήρης υπέρπλήρης....

Εγώ πέρσι,έτσι και φέτος θα παραγγείλω πιτσάκια,μπριος με γαλοπουλα-τυρι,τορτίγιας με κοτόπουλο-φιλαδέλφεια,τυροπιτάκια,μανιταρόπιτα θα κάνει η μάνα μου και θα φτιάξω και 2 μεγάλες σαλάτες ανάμικτες.Το ίδιο μενού μικροί μεγάλοι.Και φυσικά τη τούρτα μας.Εσύ έφτιαξες πάρα πολλά.Μπράβο χρυσοχέρα!Να τα περάσετε τέλεια.

Μάγκυ χαμός η Σκιάθος ε;Στα πα εγω και μεις που πήγαμε 15αυγουστο προ παιδιών χαμός γινόταν από κόσμο,δε βρίσκαμε να κάτσουμε να φάμε.Περιμένουμε φώτο.

Βγήκα να απλώσω ρούχα στις 06,30 με φύσηξε το αεράκι όπως ήμουν ζεστή από το κρεβάτι ,πιάστηκα πήρα norgesic μυοχαλαρωτικά και τώρα νιώθω σε νιρβάνα...ζαλίζομαι να δω πως θα δουλέψω και πρέπει να τα τελειώσω και όλα...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Τι κανετε???Ναι,ναι εγω ειμαι η Ελενα,μη τριβεται τα ματια σας.Μετα απο πολυ καιρο απουσιας επεστρεψα και παλι στο παρεακι μας.Εχω πολλα να σας πω αλλα σιγα-σιγα.Πρωτα απ'ολα θελω να ευχηθω στη Φωτεινη να χαιρεται τη κουκλα της.Να την καμαρωσεις οπως ποθεις.Να χαιρεσαι και τον Αλεξανδρουκο για τη γιορτη του.

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για τα γενεθλια του Ορεστακου.Περασαμε πολυ ομορφα.Σε ενα ξενοδοχειο τα καναμε.Ημασταν γυρω στα 50 ατομα.3 μερες μαγειρευαμε με τη μαμα μου για να φτιαξουμε το μπουφε.Ηταν ολα τελεια,με ματιασανε μαλλον και τη Δευτερα στις 27 του μηνα επεσα απο τη σκαλα και εσπασα ενα δαχτυλο του ποδιου και εχω μελανιες στο ενα ποδι.Τωρα ξεκουραζομαι για να αναρρωσω.

Σε ολο το διαστημα της απουσιας μου διαβαζα ανελλιπως τα νεα σας.χαιρομαι που ειστε ολες καλα το ιδιο και τα παιδακια σας.

Εχω αλλαξει e-mail.Το καινουριο ειναι mama-oresti@in.gr.Εχω χασει τα δικα σας e-mail οποτε αν ειναι ευκολο να μου τα ξαναδωσετε.

Ο Ορεστης εχει μεγαλωσει πολυ και λεει αρκετα λογακια.Μοιαζει πολυ μεγαλυτερος απο την ηλικια του.ειναι σχεδον 1 μετρο το υψος του.Οταν μου στειλετε τα e-mail σας θα σας στειλω φωτο.Στειλτε μου και εσεις να δω τα κουκλακια σας.

Με τη δουλεια συνεχιζουμε κανονικα αν και παλι ειμαστε 5 μηνες απληρωτες.

Με τον αντρα μου ποτε ετσι,ποτε αλλιως.Σε γενικες γραμμες καλα.

Τωρα θα τα λεμε συχνα,σας φιλω ολες για την ωρα και θα επανελθω δριμυτερη με περισσοτερα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Βρε που εισαι εσυ!!!!!!!Περαστικά για το δάχτυλο,να χαίρεστε τον Ορεστάκο σας τον γίγαντα!Βρε τι πάρτυ υπερπαραγωγή του κάνατε!Σου στέλνω φώτο από τις κόρες μου,και από κάτω φαίνονται τα mail των υπόλοιπων κοριτσιών που έστειλα.

Ακόμα απλήρωτοι με τα προγράμματα ε;Αχ τι να πεις αντι να σέβονται το λειτούργημα σας και να στε πρώτη τους προτεραιότητα....ελληνικό αθάνατο κράτος...

Περιμένουμε φώτο και άλλα νέα...

Το tickeraki σου κάτι δε μπήκε σωστά και δε φαίνεται.Αααααα...και αφού μπαίνεις και μας διαβάζεις κάνε το κόπο να μας γράφεις μια καλημέρα να ξέρουμε ότι είσαι ακόμα εδώ και καλά!Φιλιά!

Αλήθεια η Στεργία που εξαφανίστηκε;Από τότε με το περιστατικό με τη Δεσποινα δε ξανάγραψε.Είχε καμια νέα της;Η βάφτιση τους έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αμα σας πω τι βλακεια έκανα....Όταν σας είχα στείλει τις φωτο των διακοπών μας τις έστειλα κατά λάθος και σε ένα καθηγητή του μεταπτυχιακού!!!!!!!!!!!!!!!!!Άρχιζε το mail του με alex...και το μπέρδεψα με της Αλεξάνδρας και πήγαν και εκει....Πω πω ρεζίλι!!!!!!Φαντάζεστε φώτο της μαθήτριας του απο τη παραλία......Και δεν ήταν και ένα μήνυμα ήταν 6 πανάθεμα με!!!!Τώρα που πήγα να κάνω προώθηση στην Ελενα το είδα....τελειως βόδι είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδουλες!!!!ειμαι πολυ ενθουσιασμενη σημερα!!!το πρωι πηγαμε κ πηραμε το αμαξακι μας το καινουριο!!!ειναι πολυ ωραιο,ευρυχωρο,ολοι μας ευχονταν τωρα που το πηραμε να κανουμε κ το 2ο :lol::lol: εχει κ μια καμερα που βλεπεις πισω οταν παρκαρεις... :shock::shock: δεν εχω ιδιαιτερο θεμα με το παρκαρισμα αλλα ειναι κ λιγο μακρυτερο απο οτι ειχα συνηθισει :D:D εν τω μεταξυ μας ειχε υποσχεθει ο μπαμπας μας κ εκδρομη οταν θα το περναμε οποτε ψαχνω να παμε καπου !! χθες περασαμε πολυ ωραια,ο αντρουλης ειχε κανονισει μπαρμπεκιου,ηρθαν κ φιλοι μια χαρουλα!!ακολουθησα την τακτικη σου φουφου,δεν ετοιμασα τιποτα αλλο...σουβλακια κ πιτουλες!!στο κομμωτηριο ευτυχως καθυστερησε το ραντεβου μου οποτε προλαβε κ ηρθε ο συζυγος πανω που η μικρη αρχισε να εξοικιωνεται με τον χωρο κ θα αλωνιζε σε ολο το κομμωτηριο!!!εκοψα αρκετα τα μαλλακια μου γιατι ειχε κουραστει το κεφαλακι μου απο το βαρος,εκανα κ μια φρατζουλα,αρεσαν κ στον αντρουλη,πολυ διαφορετικη του φανηκα...Μαγδουλα κ Σταυρουλιτσα ευχαριστω για τις ευχες σας κ απο εδω!!!καλε Σταυρουλα μια χαρα φωνη εχεις που σε εβγαλαν φωνακλου!!! :lol::lol:

Χαρα ευχαριστω για τα χρονια πολλα!!τιποτα δεν πετυχαμε απο τα ιατρικα;;αντε μπες να μας ξεμπερδεψεις οταν μπορεις.μια χαρα τα φαγητα..εκανες κ 2 μενου;εγω ενα θα κανω για ολους!!αμα μπορεις γραψε για τα αλμυρα μαφινς,εγω βρηκα αυτην την συνταγη www.sintagespareas.gr/sintages/mafins-t ... -kima.html κ ελεγα να φτιαξω.

Αμαν βρε Μαρακι...προσεχε βρε λιγακι,πρωι πρωι βγηκες κ εσυ να απλωσεις!!!καλε ποτε φευγετε εσεις;σημερα δεν θα φευγατε;λοιπον δωρο που με ρωταγες μου πηρε απο το ιδιο μαγαζι με τον δικο σου... :lol::lol: αλλα ας μην ειμαι τελειως αχαριστη...ετοιμασε το μπαρμπεκιου...κ σημερα εγραψε το αυτοκινητο στο ονομα μου...να το θεωρησω ως δωρο;;; :lol::lol: ελα μωρε δεν πειραζει που τα εστειλες στον καθηγητη... :?:?:D:D τετοιες κουκλιτσες που του εστειλες σιγουρα θα το χαρηκε... ;););)

Ελενα;;που εισαι καλε;χρονια κ ζαμανια.. :lol::lol: αφου διαβαζες καλε οτι σε αναζητουσαμε ,δεν μας εγραφες τιποτα;περαστικα σου βρε!!!ο Ορεστης εγινε αντρακι ε;τελεια!!!κι εγω προσπαθησα να σου στειλω μειλ αλλα γυρναει πισω.κριμα για την δουλεια παλι...τι αγχος κ αυτο ,να περνανε οι μηνες κ να μην ξερεις αν θα πληρωθεις καποτε ολους αυτους τους μηνες...οτι θες μπορεις να το γραψεις κ στην ομαδα που τα βλεπουμε μονο εμεις...φιλια!!!

σημερα πηρα την μικρη να κοιμηθουμε παρεουλα γιατι ξενυχτησα κι εγω χθες κ η μικρη κοιμηθηκε κατα τις 12 κ μετα μαζευα λιγακι το χαμο που εκαναν τα κοριτσια χθες,σφουγγαριζα 2 παρα γιατι θα ερχοταν κ η πεθερα μου σημερα να κρατησει την μικρη μην ειναι χαλια το σπιτι...φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Είμαι πολύ χαρούμενη.Βγήκαν τα σχολεία και είμαι στο πιο κοντινό.1,5 χλμ από εμάς.Τέλεια.Με τη Στέλλα δεν ξέρω τι θα κάνω αφού στους παιδικούς πλέον δεν μπορεί να πάει,αλλά θα σας γράψω στην ομάδα γι'αυτό.Βασικά έχουν βγει από εχθές,αλλά νόμιζα ότι ήταν οι γενικές αποσπάσεις κι όχι οι τοποθετήσεις στα σχολεία.Μου το είπε η φίλη της ακατανόμαστης στις κούνιες κι ήρθα τρέχοντας να δω.Ευτυχώς δεν είμαστε στο ίδιο σχολείο. :lol::lol::lol:Απόψε έχουμε πάλι κιθαροβραδιά,αλλά ανυπομονούσα να σας γράψω. :D

Αλεξανδρούλα,πολύ χάρηκα που περάσατε όμορφα εχθές! :D Μεγειά και το μαλλί.Φώτο φώτο!!! :P:P:P Όχι ρε οι γειτόνισσες δεν ξυπνάνε τόσο νωρίς.Αλλες φορές πάλι τυχαίνει.

Μαγδούλα,τέλεια περάσατε!Μπράβο κουκλίτσα!!!

Μαράκι,περί στίγματος είμαι άσχετη!!! :oops: Είχατε καλό ταξίδι;Πιάστηκες μωρές;Είσαι καθόλου καλύτερα;Κι εγώ έχω παρατηρήσει ότι χάθηκε η Στέργια.Μάλλον στεναχωρήθηκε με το σκηνικό που είχε γίνει. :roll: Βρε τρελή;Έστειλες φώτο στον καθηγητή σου;;; :lol::lol::lol::lol:

Χαρουλιτάκι,μια χαρά είναι τα φαγητά σας,υπεραρκετά!!!Θα είναι όλα σούπερ,μην αγχώνεσαι καθόλου!!! :D Τέλεια ακουγεται η οργάνωση. ;)

Έλενα,έμεινα κάπως έτσι όταν είδα δημοσίευσή σου!!! :o:o:o Επιτέλους.Μια χαρά τα περάσατε στα γενέθλια του Ορεστάκου σας!!!Μπράβο και του χρόνου καλά να είστε.Είχες και ατύχημα ε;Κρίμα.Θα χαρούμε πολύ σύντομα να μας γράψεις αναλυτικά τα νέα σου. :)

Με ψάχνει ο άντρας.Φεύγω,φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Εφτιαξα καινουριο e-mail στο Υahoo για να παρω τις φωτο σας.Λοιπον ειναι mamaoresti@yahoo.gr.Ελπιζω τωρα να ειναι ο.κ.Μαγειρευω γιουβετσακι.Ο Ορεστης με το μπαμπα του ειναι στην πεθερα μου οπως καθε Σαββατο πρωι.Το ποδι μου πηγαινει καλυτερα.Εβαλα και 3 πλυντηρια και τωρα θα ερθει η μαμα μου να τα απλωσει γιατι με το ποδι δυσκολευομαι.Θα τα πουμε αργοτερα.Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καταρχην ξεκινω με ασωτη ελενα τι ευχαριστη

Εκπληξη καλως ηρθες πισω μας ελειψες ανυπομονω για φωτο ορεστακου

Καλε περαστηκα σε φαγανε καλη μου..

Αλεξουκο μου μεγεια τα μαλλακια κ αμαξακι τα παμε κ στο τηλ εμεις!!

Προορισμο εκδρομης κοντα ναυπλιο τολο πιο μακρια μονεμβασια η βολο πρασινο κ θαλασσα!

Συμπεθερα υπεραρκετα ειναι βρε να μεινει χορος κ για χορο κ παιχνιδι αμα σκασουν που να κουνηθουν χαχα

Ολα τελεια θα ναι δε σε φιβαμαι οσο για τις ανεπηθημητες κανε την καρδια σου πετρα μαναρι

Δυσκολα να τις αποφυγεις παντως με τοσο φαι θα σκασουν!!

Εμενα ο β απο τωρα γκρινιαζει για τους καλεσμενους κ μενα πανω απο 40 βγαινουν αστα

Φωτεινουλα μου λειπεις...

Χτες πηγα στην ινα κ εφυγα 1.30 το βραδυ ηρθε κ φιλικο ζευγαρι κ ο β μετα τη δουλεια φαγαμε πιτσες

Τα παιδια νανι τελεια ηταν εκανα κ μαλλι ηρθε εκει η κομωτρια

Τα πετυχε πολυ αυτη τη φορα

Στεργισκη κ εγω σε σκεφτομαι συχνα που χαθηκες βρε μπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκι καλε με τα ποδια θα πηγαινεις φοβερα νεα κ τα δωρακια μανουλας σου υπεροχα αχ αυτες οι μανουλες μας κ μενα μωρε ολο κ κατι ψωνιζει η γλυκια μου!!

Μαρακι καλυτερευσε το μωρακι μας;;γελασα πολυ με καθηγητη αλλα εχω παθει χειροτερο ακου να παρηγορηθεις

Στα μελια μας με τον β ανταλασσαμε ερωτικα μυνηματα στο κντ τυπου σε θελω θα σου κανω αυτο...το αλλο...κ τετοια ενα απο αυτα το χα στειλει καποτε στον πεθερο μου αντι βαγγελης ειχα πατησει βασιλης ντρεπομουν να τον δω μια βδομαδα τον ανθρωπο με ειχε παρει κ ειχε πει κοριτσακι μου μακλον για αλλον προριζοταν ε;;;ειχα μεινει αγαλμα κ ελεγα να σε βαλω κατω να σε...κ τετοια αστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικηγορινα μου διακοπουλες ακομα ε μπραβω ειδα φωτο τασουλη θεος!!!!!!

Κ μαρακι κ οι κουκλες δε οαιζονται αυτη στη τραμπαλα κ στη πισινα καρτποσταλ

Ειναι τελειας ο ταραξιας μου θυμιζει πολυ τον βασιλη μου ετσι ξανθοψιρακι που ναι κουκλες!!!

Αριακη κ τουιτακο κ σεις χαθηκατε μωρε πως πανε τα ταρζανακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Καλο μηνα κ καλο φθινοπωρο να εχουμε!!!!επιτελους ησυχια να αραξω λιγακι!!!ο αντρουλης λειπει σε ένα πανηγυρι κ η μικρη κοιμαται…την εβαλα νωρις γιατι δεν κοιμηθηκε παλι μεσημερι :evil: .εννοειται ότι παλι δεν ηθελε κ μετα από κατι στριγκλιες που εβαλε μπηκα μεσα ειχε βγαλει πιτζαμες κ πανα κ χοροπηδουσε :o .της εβαλα μια φωνη ,την εντυσα κ αποφασισε να με ακουσει…δεν ξερω που θα παει αυτή η ιστορια…της πηρα άλλο καγκελακι για να της φτιαξουμε το κρεβατι,δεν ξερω αν θα είναι για καλυτερο…το απογευμα φτιαξαμε μια τουρτιτσα για να κανουμε εκπληξη αυριο στον μπαμπα μας που εχει γενεθλια :x:x !!!αντε να περασει αυτος ο μηνας ,ειμαστε ολο γιορτες κ γενεθλια.το ψυγειο είναι γεματο γλυκα κ παγωτα…που να συγκρατηθω σε αυτους τους πειρασμους;χθες που ειχε πανσεληνο πηγαμε βολτουλα στην Πλακα...γινοταν χαμος!!!εχανε η μανα το παιδι κ το παιδι την μανα!!!η Κωνσταντινα να θελει να περπαταει κ χωρις να την κραταω :o:o !!!να την παιρνει αγκαλια ο μπαμπας κ να θελει εμενα !!παλι καλα σε κατι τετοιες περιπτωσεις που εναι μονο 8 κιλα,που κ παλι πιαστηκαν τα χερια μου :?:? !!

Φουφουκα μου τι καλα που σε εβαλαν σε κοντινο σχολειο ;) αντε σε 10 μερουλες ξεκινατε!!!κατι διαβασα οτι θα απεργησουν οι δασκαλοι την πρωτη μερα.μα να μην εισαι κ με την ακατανομαστη μαζι να εχει κ λιγο σασπενς… :lol::lol: με την Στελλα τι εγινε τελικα :?: ;δεν θα μπορει η φιλη σου να την κραταει μαζι με την Αγγελικουλα;

Μαγδουλα καλα που μου θυμησες το Ναυπλιο :-bd !!!τον ειχα ζαλισει μηνες να παμε μια εκδρομουλα εκει…εχω να παω από το δημοτικο!!!μου ελεγε για Ευβοια αλλα μολις του το προτεινα μου ειπε ότι θελω!!!μα τι καλος που είναι ωρες ωρες :x !!! :D ωραια περασατε στην Ινα ε;τι καλα που ταιριαζετε κ σαν ζευγαρια…δεν μας ειπες για την μπουμπου;ακομα θηλαζει;στρουμπουλεψε; με γεια κ το μαλλι!!!τα εκοψες κιολας;βρε πονηρουλα,τετοια κανατε με τον αντρουλη;; =))=)) δεν θα ηθελα να ημουν στην θεση σου με τιποτα!!!!

Ρε κοριτσια η Φωτεινη δεν εχει χαθει πολλες μερες;;;θα τα εχει παιξει με τα ζουζουνια…η Σταυρουλα ειχε το γαμο της κουμπαρας,κατι μαστορους σπιτι γι αυτο χαθηκε...αλλα αντε Σταυρουλα σε περιμενουμε!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!Μπηκα λιγο στα κλεφτα απο το κινητο!!Στις 11 το δια λυσαμε!!!Πολυ ωραια ηταν!!!Τα παιδακια το καταδιασκεδασανε!!!Ενα απο τα παιδια,φευγοντας μου λεει:"Κυρια Χαρα ηταν απο τις πιο ωραιες μερς της ζωης μου" :D Το γλυκο μου :x

Θα σας τα γραψω αναλυτικα αυριο στην ομαδα και θα βαλω φωτο ;)

Ευτυχως και η κοπελα ηταν πολυ καλη,τα κρατησε μαζι της ,καρφωμενα μιλαμε και τη βρηκα απο εδω απο το φορουμ!!!

Λοιπον σας καληνυχτω!!!Ες αυριον τα σπουδαια!!!

Να πω μονο:ΕΛΕΝΑ ,WELLCOME BACK :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουλα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου ναι ναυπλιο

Θα περασετε σουπερ σιγουρα τα μαλλακια ναι καθε μηνα τα κοβω ελαχιστα για

Να ναι δυνατα μακραινουν πολυ γρηγορα

Ακομα η τσιτσιολινα ναζακια στον υπνο εμενα εστρωσε μια χαρα χτες του λεω

Θα κοιμηθουμε αγκαλια το μεσημερι κ λεει οοοχι ασιλης κουνια του μαμα κεβατι της ελιωσα!!

Συμπεθερα χιλιοχρονη η νυφη σιγουρα το παρτυ θα ταν ονειρο θα με συμβουλεψεις

Οταν θα κανω του β

Η μικρη της ινας πεντεμιση κιλα και ουτε δυο μηνων ειναι ολη μερα θηλαζει καλεψε κ λιγακι

Τη λατρευω!!!

Ελενα πως παει ποδι;;

Φωτεινουλα θα σε ψαξω στο κντ

Αστραφτερο ποτε πιανεις δουλεια θα σε χασουμε σνιφφφ

Αριακη τελικα με το εργοστασιο τι εγινε;;

Εστειλα φωτο αλλα οποια μπορει να τις προωθηση στη δικηγορινα

Κ ελενα ερχονται πισω σνιφ

Μαρια ειστε αθηνα καλε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον μπηκα λιγο στα κλεφτα για να σας βαλω φωτο απο τις δημιουργιες μου!!Τις υπολοιπες το βραδυ mail,οπως και τα νεα γιατι νυσταζω!!!!

Οι προσκλησεις μας:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια αποψη απο το γενικοτερο στολισμο του σπιτιου μας!Εκει που ειναι στημενος ο παιδικος ειναι η διπλανη μεζονετα που ειναι ακατηκοιτη(μην μας περασετε και για ανεπροκοπους!!!!),απλα εστησα εκει για τα παιδια για να εχουν αυτα το χωρο τους και οι μεγαλοι το δικο τους!!!

Και στη 2η ειναι η περιβοητη ΠΙΝΙΑΤΑ!!!!Οταν εσπασε εγινε χαμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...