Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Πώς είστε;Η Στέλλα έχει ξυπνήσει από τις 8 και τώρα ζωγραφίζει με τις νερομπογιές που τις έστειλε η γιαγιά της. :D Η μικρούλα μου κοιμάται ακόμα,αφού εχθές παρόλο που ήταν ψόφια κοιμήθηκε στις 10,30,ενώ το Στελλί από τις 9 και 15.Αφού εχθές που μίλαγε η Αγγελική δε νύσταζε,λέει η Στέλλα στον άντρα μου,πάρτην μέσα. :lol::lol::lol: Ήθελε να κοιμηθεί το ζουζουνάκι μου.Είμαι πολύ εκνευρισμένη.Δεν έχει βγει ακόμα σε ποιο σχολείο θα είμαι.Είναι δυνατόν;Σήμερα λέει θα συνεδριάσουν και οι αιτήσεις έχουν τελειώσει από τις 17 του μήνα.10 μέρες μετά θυμήθηκαν να συνεδριάσουν.Άντε να δούμε.Όχι τίποτα άλλο,δεν ξέρω τι θα κάνω με τον παιδικό της Στέλλας.Πού θα την πάω;Από τον ένα σήμερα πήραμε απάντηση,ότι την πήραν,από τον άλλο λογικά θα ξέρουμε μες στην εβδομάδα.Ανυπομονώ να μάθω. :? Εσείς πού χαθήκατε;Αισθάνομαι σα να γράφω ημερολόγιο. :lol::lol::lol: Σήμερα δεν κάνω ούτε μία δουλειά,είναι του Αγίου Φανουρίου.Μάζεψα το πρωί κάτι πιατάκια από την κουζίνα,πάλι ο αντρούλης μου έφτιαξε κρέπα,θα στρώσω το κρεβάτι μου,αφου τώρα κοιμαται πάνω η Αγγελική,το πολύ πολύ να βάλω και μια σκούπα και τίποτα άλλο.Πολύ γέλασα,με φώναξε τώρα η Στέλλα τρομαγμένη και μου λέει:"Μαμά,έκανα το νερό κόκκινο". :lol::lol: Όπως καταλαβαίνετε είναι η πρώτη φορά που ζωγραφίζουμε με νερομπογιές. :roll: Τι άλλα;Αυτά,πάω για τσατ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια...δεν θελω να σας πω απο τι ωρα εχω ξυπνησει...νυχτα ηταν ακομα...τελοσπαντων...χθες αδιαθετησα κιολας κ δεν ειμαι στα καλυτερα μου...

Μιτση μου να χαιρεσαι τον Στεφανακο...!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

φουφουκα νομιζα οτι φιλοξενεις την θεια κ την ξαδερφη αλλα μαλλον εχουν σπιτι εκει ε;καλυτερα,να εχεις κ την ησυχια σου σπιτι.κακα σου λεει κ για τα τσισα;γιατι κι εμενα κανει τσισα κ ερχεται κ μου λεει κακα.με την πιπιλα δεν εχουμε τοσο θεμα οσο οτι με θελει κι εμενα απο διπλα ή να την παιρνω στο κρεβατι μου...αυτο συνεχιζεται ακομα απο την τελευταια φορα στο εξοχικο...σκεφτομαι μπας κ της το κανω κρεβατακι την κουνια κ καθομαι διπλα να διαβαζουμε κανενα παραμυθι μπας κ της ειναι πιο ευκολο να κοιμαται...αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα την κυνηγαω ...το πολυ πολυ ξαναβαζουμε τα καγκελα...

Μαρακι πολυ ομορφες οι φωτο σας!!!πολυ ωραια κ στην πισινα..πρεπει να το καταχαρηκαν τα κοριτσια!!μια χαρα η Δημητρουλα ε;κ κοιλιτσα κ μπρατσακια...φτου φτου!!!το Χρυσανθακι καλυτερεψε καθολου;

φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Στελλακι ανακαλυπτει τις νερομπογιες!!!χαχα τι γλυκουλα!!!του Αγ Φανουριου σημερα ε;εγω εκανα αρκετες δουλιτσες σημερα γιατι ολο το σπιτι ειχε γεμισει αμμους κ πατημασιες .δεν εκανα τιποτα το σκ ολο παραλια ημασταν κ καταλαβαινεις...παει κ τιποτα σωστα σε αυτην την χωρα για να βγαλουν κ τα αποτελεσμτα σας στην ωρα τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Μια καινούρια βδομάδα ξεκινά....

Το κοριτσάκι μου είναι δόξα το Θεό από το Σαββάτο απύρετο.Ξεφούσκωσε αρκετά όχι τελείως και ναι τρώειειειειειε!Ο καημός της μάνας...χα χα.Δώσαμε βέβαια κορτιζόνη χθες και θα δίνουμε για 3 μέρες και νομίζω αυτή έκανε δουλειά.Πολύ μύξα και φλέμα κατεβαίνει.sorry γίνομαι αηδιαστική αλλά παιδιά έχετε καταλαβαίνετε.Τη Τετάρτη θα κάνουμε και εξέταση αίματος να δούμε αν ήταν όντως αυτός ο ιός.

Σήμερα έχει γενέθλια η νονά μας και θα πάμε το βράδι.Θα κατέβω να της πάρω δώρο και θα δοκιμάσω και ένα φόρεμα που μπάνισα χθες για να το βάλω στα γενέθλια τους αν μπαίνω φυσικά μέσα!!!Έκλεισα ραντεβού με την οδοντίατρο μου για καθαρισμό και θα κλείσω και για να βάψω μαλλί μεθαύριο.Αέρα ανανέωσης χρειάζομαι κουράστηκα στεναχωρέθηκα γέρασα απότομα σε μια βδομάδα νιώθω...

Παρασκευή πάμε Αθήνα θέλω να "φυσάω" στη γαμοβάπτιση...χα χα..

Στη δουλειά θα πώ ότι θα πάμε το παιδί σε γιατρούς στην Αθήνα για περαιτέρω εξετάσεις δε θέλω να ακούσω μουρμούρες και γκρίνιες πάλι για 3 μέρες απουσίας.

Σας έστειλα όλες φώτο έκατσα και τις πέρασα επιτέλους χθες.Εχω και ένα video φοβερό αλλά είναι μεγάλο και δε "περνάει".Αν έχετε καμιά ιδέα πως γίνεται να μπορέσω να σας το ανεβάσω κάπου πχ να το δείτε έχει γέλιο η Δήμητρα τσιρίζει πλατσουρίζοντας.

Τώρα μιμείται ότι κάνω και λέω.Αφού δεν έχω παιδί εγώ το Ζαχαράτο γέννησα!!!χα χα...Χθες έλεγα ρολόι και επαναλάμβανε "λολοι"μπερδεύοντας τη γλώσσα της!Έχει γέλιο...Όταν της δίνω να φάει γλυκό κάθεται Παναγία μιλάμε μη ξεφύγει κομματάκι από το κουταλάκι και δε το φάει,σπρώχνει και με το δάχτυλο μέσα....Εχουν πολύ πλάκα.Τις πήγαμε στους γονείς μου και μεις μαζί φυσικά δεν τις αφήνουμε.Απολογισμός.....ένα βάζο δαπέδου,ένα τασάκι και μια κορνίζα bye bye...Δε προλαβαίναμε...κουράστηκα να μαζέυω...Η μια έκοβε η άλλη έραβε..

Φουφούκα και η νονά μας νηπιαγωγός είναι και ακόμα δε ξέρει που θα είναι τη νέα χρονιά.Πάντως Ρόδο σίγουρα αλλά δε ξέρει που.Σε δημοτικό σταθμό την πήρανε τη ζωγράφο σου;Δεν έχετε ιδιωτικούς είπες εκεί ε;

Εμας είπαν θα εγκρίνουν 18,000 θέσεις με το ΕΣΠΑ ακόμα,για να δούμε αλήθεια ή φούμαρα.

Αλεξανδρουίτα μου μη στεναχωριεσαι με τη χαζοπερίοδο,τον επόμενο μήνα θα σε ξεχάσει....

Εμένα η Δήμητρα μόλις κάνει κακά πάει παίρνει μια πάνα τα μαντηλάκια και τη κρέμα ξαπλώνει στο κρεβάτι και φωνάζει "έλα έλα".Αλλά τα φωνάζει αφού τα κάνει.Από τη νέα χρονιά εκπαίδευση εμεις...άντε να στε έμπειρες να με βοηθάτε που τα χω και δυο...Και τη Χρυσανθούλα τη κόβω λίγο αργή...

Φιλιά!Δειτε τις φώτο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι.Ήπιαμε καφέ με τις γειτόνισσες.Πέρασε κάποια στιγμή η ακατανόμαστη,κοίταξε με το γνωστό ξυνισμένο ύφος και μετά από λίγο έπεσε η Αγγελική από το σκαλιά.Τυχαίο;Δε νομίζω,όλες όσες ήμασταν έξω το ίδιο σκεφτήκαμε. :evil: Α,το άλλο δε σας το είπα.Ο άντρας της έχει αρχίσει και μιλάει στο δικό μου,και μάλιστα για θέματα ανούσια και περιττά.Δηλαδή μου λέει ο δικός μου,ότι κάποια από αυτά και να μην του τα έλεγε το ίδιο θα ήταν.Κάποιος ψάχνει για μ@@@ες,για το πώς θα πηγαίνει στη δουλειά το χειμώναααααααα!!!!!Δε σφάξανε όμως.

Άλεξ,τώρα με την αϋπνία θα νομίζεις ότι είναι μεσημέρι ε; :lol::lol::lol: Αδιαθέτησες;Δεν πειράζει τον αλλο μήνα. ;) Ναι κακά λέει και τα τσίσα.Σπάνια να τα πει με το όνομά τους. :P:P

Μαράκι,πολύ χάρηκα που είναι καλύτερα η Χρυσανθούλα. :D Άντε αρκετά ταλαιπωρήθηκες το χειμώνα,να ηρεμήσεις κάποια στιγμή.Κουκλιά τα μικρά στις φωτογραφίες,είδες νοικοκυροκόριτσο η Δημητρούλα.Η Χρυσανθούλα δε με τα γυαλιά,όλα τα λεφτά. :D Ναι πες ότι πας στους γιατρούς,γιατί οι άλλες οι κλώσσες θα σε φάνε.Ναι για δημοτικό παιδικό μιλάω,περιμένω απάντηση και από έναν άλλο,για να δω που θα είμαι κι εγώ.Να δω ποιον θα απορρίψω,για να πάρουν άλλο παιδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Καλέ τι έγινε;Περονόσπορος έπεσε;Πού χαθήκατε όλες;Εγώ ξύπνησα πάλι αξημέρωτα,θα ξεκινήσω τώρα να κάνω καμιά δουλειά και μετά να αράξω.Τι να μαγειρέψω άραγε σήμερα;;;Ούτε που ξέρω.Δεν έχω να σας πω κανένα άλλο νέο.

Χαρουλίτα,Άρια,Σταυρούλα,Ρούλα,Φωτεινούλα;Πού χαθήκατε;

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!Όντως περονόσπορος έπεσε...

Εμεις πάμε καλύτερα.Σήμερα θα πάω να της γράψω εξετάσεις αίματος να τις κάνουμε αύριο.Τελικά το πήρα το φόρεμα χθες αλλά δε ξέρω αν θα το βάλω,είναι εφαρμοστό αρκετά αλλά με έψησε η πωλήτρια πως με το κατάλληλο εσώρουχο και μια ζωνούλα δε θα διαγράφει και έτσι το πήρα.Ο άντρας μου μου πε:"άντε να χάσεις 5-6 κιλά να το βάλεις"Σιγά μη χάσω σε 15 μέρες 5 κιλά εδώ με διαιτολόγο και έχασα 4 σε 4 μήνες!!Οπότε για καμιά μπούργκα με βλέπω και φέτος...

Το βράδι σηκώθηκε να κάνει γάλα στη Δήμητρα και του έπεσε όλο το μπρίκι κάτω.Σηκώνομαι το πρωί κολλούσε το πάτωμα παντού σημάδια από παντόφλες,τα ντουλάπια ξεραμένα ζουμιά.Σηκώνεται του λέω τι έγινε εδώ;;;Λέει έπεσε το μπρίκι.Και τι έκανες του λέω;Τα μάζεψα με το vettex λέει και με τη πετσέτα της κουζίνας και όλα μια χαρά!!!!!!!!!!Το παθαίνεις το εγκεφαλικό ή δίχνεις ψυχραιμία;;;Και ύστερα με φωνάζει και Μόνικα από τα φιλάράκια που είμαι με μια σφουγγαρίστρα συνέχεια στο χέρι.Πήγαμε στα γενέθλια της νονάς ξεσαλώσαν οι καρακαηδόνες φάγαν πίτσα,μωσαικό βρήκαν κάτι στρώματα θάλασσας και κάναν τραμπολίνο..22,20 φύγαμε...

Αυτά τα χθεσινά νέα....

Και εις άλλα με υγεία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι!Αφού ξύπνησα αχάραγα,έκανα το σπίτι,ήπια καφεδάκι με τις γειτονοπούλες και τώρα έβαλα και το τελευταίο πλυντήριο.Αύριο όπως καταλαβαίνετε με περιμένει σίδερο,αλλά ευτυχώς δεν είναι πολύ.Το μενού για σήμερα έχει γαριδομακαρονάδα.Δεν ήξερα τι άλλο να κάνω.

Μαράκι,βάλτο καλέ το φόρεμα.Για να σου είπε έτσι η πωλήτρια κάτι θα ξέρει παραπάνω.Μου αρέσουν τα εφαρμοστά.Εγώ πριν λίγο καιρό που ήθελα ένα,δεν έβρισκα εφαρμοστό,ήταν όλα ριχτά ή μπαλού και είχα ξενερώσει.Πάλι έδωσε ρέστα ο άντρας σου.Μα κι εσύ υπερβολική,αφού είναι όλα μια χαρά. :lol::lol::lol: Αυτοί οι άντρες πρέπει να ζουν πολύ στον κόσμο τους όμως. :evil: Μια χαρά θα είναι και οι εξετασούλες σας αύριο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας Φουφου κ Μαρια.!!!!οι 3 μας μειναμε μου φαινεται... :?:? !!!αντε Μαγδουλα σημερα επιστρεφετε ε;περιμενουμε νεα σας!!!Φωτεινη σε εχουν ξεζουμισει τα βλασταρια σου;αυριο σαραντιζει κ η Δαναη ε;

εμεις συνεχιζουμε το ιδιο τροπαριο..το βραδυ δεν θελει με τιποτα να κοιμηθει,μολις μπω στο δωματιο αρχιζει τα ναζακια κ τα παιχνιδακια...το πρωι παλι ξυπνησε κατα τις 5.30...της πηγα γαλα αλλα δεν κοιμοταν μετα αλλα εστειλα μετα το μπαμπα γιατι κ χθες δεν καταφερα να κοιμηθω το μεσημερι.ξυπνησα κατα τις 9 κ εκει που ελεγα δεν θα προλαβω να κανω τιποτα πριν ξυπνησει τελικα ξυπνησε 11...δεν εχει νανι το μεσημερι μηπως κοιμηθει πιο γρηγορα το βραδυ.πηγαμε τις βολτες μας κ περιμενουμε να γινει το φαγακι μας,μπριζολιτσες για εμας,κοτοπουλακι με μακαρονακια για την μικρη...

Μαρια μου παλι καλα που συνερχεται το παιδι...καλα κανεις να ανανεωθεις...κι εγω θα κλεισω γα κουρεμα κ αποτριχωση αυτην την βδομαδα..πλακα εχει η Δημητρα που φερνει ολα τα συνεργα για την αλλαγη πανας... :lol::lol: εμενα κανει το αλλο τωρα,τα κανει ,την βγαζει κ ερχεται με την πανα στα χερια κ λεει κακα κακα!!

πολυ σπαστικια η περιοδος...εκει που μπαινεις στην διαδικασια κ λες μηπως;;κ περνανε οι μερες κ λες ε δεν μπορει μια βδομαδα περασε...τσουπ να την!!κ δεν ξερω αν φταινε τα μπανια αλλα ηταν αφορητες οι πρωτες μερες...καλε μηπως ηταν ο αντρας μου σπιτι σου;; :lol::lol: κατι τετοιες αταξιες τις κανει κι εμενα...τουλαχιστον εσενα στα μαζεψε κ καπως...δεν θυμασαι τι μου ειχε κανει με τον φραπε;;καλα αποτελεσματα να εχετε,με γεια κ το φορεμα!!να σου πω την αληθεια εγω δεν εμπιστευομαι τις πωλητριες,αν εμενα δεν μου καθεται καλα στο ματι ,ας λεει οτι θελει.αλλα δοκιμασε κ αυτα που σου προτεινε γιατι οντως τα στενα φορεματα θελουν κ τα καταλληλα εσωρουχα...

φουφουκα...γαριδομακαροναδα ε;ωραια ακουγεται!!!εσυ γιατι ξυπνησες τοσο νωρις παλι;αντε ρε,ο αλλος ψαχνει για μεταφορικο για τον χειμωνα;κιε εμενα ενα πλυντηριο μου εμεινε να απλωσω κ μετα σιδερο...

φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Και η ταλαιπωρία έχει συνέχεια.........Χθες παίρνωντας την Χρυσάνθη από το σχολείο παρατήρησα είχε εξανθήματα κοκκινίλες σε πρόσωπο και σώμα.Την πάω γιατρό το απόγευμα στον καινούριο μου λέει αλλεργική αντίδραση στην αντιβίωση augmentin.Πρέπει όμως να τη συνεχίσει γιατί βλέπω ακόμα λίγο υγρό στο αυτί της και αν διακόψουμε μην υποτροπιάσει.Η μικρή ευδιάθετη δε μπορώ να πω έτρωγε έπαιζε κανονικά.Μας έδωσε μόνο ένα αλλεργιογόνο σιρόπι και μας έγραψε τις εξετάσεις αίματος που κάναμε σήμερα.24 δείκτες θα τις μετρήσουνε!Είπα να δούν και την ομάδα αίματος.Πήγαν 2 χρονών τα παιδιά και αν με ρωτήσει κανείς δε ξέρω τι ομάδα αίματος έχουν.Ευτυχώς που τα γράφει ο ΕΟΠΠΥ...Μου είπε το συκώτι και η σπλήνα είναι διογκωμένα τα κάνει αυτά η λοιμώδη μονοπυρήνωση και θα είναι έτσι για κανα δίμηνο.Σήμερα ξυπνάει φούντωσε στα εξανθήματα κατακόκκινη παντού.Πάμε δίνουμε το αίμα,αφού μας έχεσε ο μικροβιολόγος που πήγαμε 07,30 το πρωί μέσα στο κόσμο και δε πηγαίναμε λίγο αργότερα.Τα αποτελέσματα το απόγευμα,έκανα και στη Δήμητρα γενική αίματος.Δε κλαίγαν ιδιαίτερα χειρότερα τα περίμενα.Πήγαμε και στο δήμο βγάλαμε τα πιστοποιητικά ταυτοπροσωπίας για το ταξίδι τις πήγαμε σχολείο και πήγα εφορεία και τώρα είμαι δουλειά.Πήρα το γιατρό είπε όχι σήμερα αντιβίωση να συνεχίσει κορτιζόνη να δούμε πως θα πάει και αν υποχωρήσουν τα σημάδια ξεκινάει από αύριο άλλο σχήμα αντιβίωσης.

Μου πε υπάρχει αντιαλλεργιογόνο σε ενέσιμη μορφή αλλά αυτό το κάνουν όταν πια φουσκώσουν τα βλέφαρα και δεν ανοίγουν,τώρα δε χρειάζεται λέει θα υποχωρούν με τις μέρες.Ουφ....δεν τον εμπιστεύομαι όμως για κάποιο λόγο...Δε μου φαίνεται σίγουρος γι αυτά που λέει,σα να πηγαίνει ψάχνοντας...Βέβαια απαντάει πάντα στα τηλεφωνά μου και δείχνει να ενδιαφέρεται πολύ για το πως είναι το παιδί.Χθες μου λεγε για το θηλασμό.Έχει γράψει ένα βιβλίο,είναι υπέρμαχος του θηλασμού και μου το χάρισε για το επόμενο παιδί να ξέρω λέει.

Μου πε να μη φάει σήμερα σοκολάτα,ντομάτα,ψάρι και αυγό και ξαναμιλάμε αύριο.

Ουφ....είμαι στη τσίτα πάλι...

Η Δήμητρα χθες που πήγα τη Χρυσάνθη στο γιατρό την άφησα σπίτι με τη μητέρα μου.Έβαλε τα παπούτσια της λοιπόν,νόμιζε θα πάει και αυτή βόλτα.Είναι αυτά με το χριτσ χρατσ και εχει μάθει τα βάζει μόνη,βέβαια αλλοτε το δεξί στο αριστερο και ανάποδα αλλά τα βάζει.Και κάθησε πίσω σπό τη πόρτα και περίμενε να ρθω να την πάρω μέχρι που την πήρε ο ύπνος το πουλάκι μου.Το μεσημέρι έτρωγε ο μπαμπάς της κεηκ και αφήνει το πιατάκι στο τραπεζάκι του σαλονιού.Έρχεται το πιάνει με ευλάβια να μη πέσει ψίχουλο΄το πάει προς την κουζίνα και με ύφος γυρίζει καθαρότατα και του λέει:"θέλεις κι άλλο;"μείναμε κάγκελο!Πετάει κάτι τέτοιες προτάσεις στο άσχετο και σε κουφαίνει...Πως το κάνει αυτο;Ενώ γενικά δε λέει πολλές λεξούλες αλλά τα καταλαβαίνει όλα.

Βρήκα κάτι ποδηλατάκια-τρίκυκλα να τους πάρουμε φανταστικά με φως και ήχους.Θας σας τα επισυνάψω.Αλλά είναι λίγο τσιμπημένα στη τιμή,ο άντρας μου γκρινιάζει και δε βρίσκω και σε διαφορετικό χρώμα,δε θα θελα να ναι τα ίδια.Τώρα έγραψα σε ενα ιταλικό site μηπως τα έχουν σε διαφορετικό χρώμα γιατί στο site τους τα δείχνει σε διαθεσιμότητα.Για να δούμε.Είναι για 2 εως 4 ετών λέει.

Για δείτε τα...Φιλιά...ελπίζω αύριο να χω καλά νέα...ουφ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου;;; Καταρχην Μητση και Ελενα να χαιρεστε τα παιδακια σας!!! Παντα ευτυχισμενα και γερα να ειναι!!! Εμεις ειμαστε καλα, χαθηκα λιγακι γιατι πηγαινουμε θαλασσα και βολτσιτσες συνεχεια, εφυγε κι ο αδερφος μου και παρηγορουμε τη γιαγια να ξεχνιεται κι αυτη! Αρχισα και την οργανωση του παρτυ γιατι εφτασε ο καιρος κι ουτε τα προσκλητηρια δεν εκανα ακομη! Παρασκευη παω Θεσσαλονικη για ψωνια και θα ειμαι μονη γιατι ο καλος μου δουλευει και να δω πως θα τα κουβαλησω ολα αυτα που εχω κατα νου να παρω! Θα σας βαλω καποια στιγμη φωτο απο τα σχεδια για τα προσκλητηρια να μου πειτε γνωμες!!!

Μαρακι περαστικα στο κοριτσακι σου...Μονο που τα διαβασα αγχωθηκα! Καλα αυτα με τα πιατα εχε το νου σου γιατι τα κανει κι η Μαριλου κι εχει ξεπαστρεψει ενα σερβιτσιο!!! χαχα...

Κοριτσια μου διαβασα τα νεα σας αλλα μου φαινεται δυσκολο να σχολιασω και να τα θυμηθω, μη μου κρατατε κακια!!! Θα χειμωνιασει και θα μπουν τα μυαλα σε ταξη (λεμε τωρα)!!! Σας φιλω ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!!!!Τι κανετε???Το ξερω χαθηκα :oops::oops::oops: αλλα εχουμε τις ετοιμασιες μας!!!!Σημερα τελειωσα ολες τις χειροτεχνιες,εφτιαξα συσκευασιες για τα δωρακια,η πινατα καλη μου βγηκε τελικα την ολοκληρωσα εχθες!!Σημερα πιαστηκα με με τα φαγητα σιγα-σιγα!!!Φουφουκι,θελω να μου γραψεις τη συνταγη για τα τσιπς που φτιαχνεις στο φουρνο και ποσο λεπτα τα κοβεις!!!Ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Κατα τ'αλλα περασαμε τελεια στο πανηγυρι!!!Η Μιμικα τσακισε τα σουβλακια αν και ηταν λυσσα και χορευε στα κλαρινα μεχρι τις 1 :o:o:o:o

Την αλλη μερα ομως μπηκε η ανηψια μου στο νοσοκομειο σαν πιθανη σκωληκοειδιτιδα ,αλλα ευτχως ολα καλα και εχθες βγηκε κιολας!!!

Αλλα συγκλονιστικα νεα δεν εχω!!Θα με συγχωρεσετε αλλα δεν μπορω να σχολιασω γιατι κοιλοποναω,μου ηλθε περιοδος αν και ειχα 3 ημ καθυστερηση :( Οχι τπτ αλλο αλλα με την τρομαρα που πηρε ο δικος μου...ουτε το χερι δεν θα μου πιανει πια!!!

Αρια,την Παρασκευη που θα ελθεις πηρα αδεια για να ετιμαστω για το παρτυ,αν θες ομως παρε κανενα τηλ,μηπως και βρεθουμε αν και λιγο δυσκολο :( Ρε εσυ δεν ερχεστε το Σαββατο για ψωνια και να ελθετε και στα γεννεθλια μας μετα :idea::idea:

Αnd last but not least....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΡΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΕ!!!!!Να σας χαιρονται οι γονεις σας και να μεγαλωστε σαν τα ψηλα βουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,καλημερούδια!Τι κάνετε;Πάλι αξημέρωτα ξύπνησα.Είναι κάτι μέρες που με το που φεύγει ο άντρας μου 7 παρά,τσουπ σηκώνομαι κι εγώ.Συμμάζεψα,έπλυνα τα μπαλκόνια και τώρα θα πάω να τηγανίσω πατάτες και μελιτζάνες να τις αφήσω να στραγγίξουν,για να κάνω μουσακά,ο οποίος προοριζόταν για εχθές.Πάλι ξύπνησα εχθές την ίδια ώρα,σιδέρωσα και κατά τις 8,20 τελείωσα.Έβαλα λοιπόν τον κιμά,γιατί ήθελα όταν ξυπνήσουν τα κορίτσια να πάω στην πόλη για τράπεζες και τέτοια.Πήρα όμως τηλ τη μανούλα και μου είπε ότι ήταν νηστεία,έτσι τελείωσα τον κιμά και τον άφησα για σήμερα κι έκανα καλαμαράκια τηγανιτά και πατατούλες και μελιτζάνες τηγανιτές και σαλατούλα.Αυτά.Με την πάνα τα πάμε πολύ καλά.Δύο βράδια ξύπνησε θεόστεγνη κι έτσι πήρα υποσέντονα μιας χρήσης,για να της τη βγάλω και το βράδυ.Προχθές όμως που το επιχείρησα,λερώθηκε.Σήμερα όμως ξύπνησε στεγνή και πριν από λίγο με φώναξε για να την πάω να κάνει τσίσα,ήπιε το γάλα της και ξανακοιμήθηκε το ζουζουνάκι μου.Τι άλλα από εμάς;Αυτά νομίζω.

Άλεξ,πού είσαι;Με τον ύπνο τι κάνετε;

Έλα ρε Μαράκι,φούντωσε από την αντιβίωση;Ε,μωρέ το καημένο πια :( !!!Σήμερα είναι καλύτερα;Η Δημητρούλα κοιμήθηκε ενώ σας περίμενε; :x Με κάτι τέτοια λιώνω.Για τη νοικοκυροσύνη της δεν έχω λόγια. :lol::lol::lol: Απο'δω και στο εξής θα έχουμε πολλές εκπλήξεις.Θα λέει το στόμα τους χίλια δυο. :D Μωρέ αυτά τα μηχανάκια-ποδηλατάκια που βρήκες είναι πολυ ωραία,δεν το συζητώ απλά μου φαίνονται λίγο μπεμπέ. :roll: Από κοντά βέβαια μπορεί να είναι διαφορετικά.Ό,τι σου αρέσει εσένα. :)

Αριάκι,χάθηκες αλλά σημασία έχει ότι περνάς καλά. ;):) Αχ,έφυγε ο αδερφούλης σου;Περνάει το καλοκαίρι και πάει κάθε κατεργάρης στον πάγκο του ε; :?

Χαρουλίτα μου,για να μην ξεχάσω δεν είναι τσιπς είναι πατάτες που της κόβεις σαν τηγανιτές και τις βάζεις στο φούρνο αντί για τηγάνι.Άνετα όμως γίνονται και τσιπς,αν τις κόψεις πολύ ψιλές στον τρίφτη.Λοιπόν,ελάχιστο λάδι,δηλαδή μία με μιάμιση κουταλιά της σούπας (ανάλογα το λάδι),αλάτι,ρίγανη.Τα ανακατεύεις καλά και τα απλώνεις σε ένα ταψί που έχεις βάλει λαδόκολλα.Εγώ τις αφήνω περίπου μισή ώρα και μερικές ξεροψήνονται,εσένα επειδή θα είναι πολύ ψιλοκομμένα λογικά θα χρειαστεί λιγότερα.Στους 180 αερόθερμο τις ψήνω.Ελπίζω να σε κατατόπισα.Έτοιμες για το πάρτυ ε;Μια χαρά,σίγουρα θα περάσετε τέλεια και σας το εύχομαι ολόψυχα. :x Καλά η Δημητρούλα χόρευε μέχρι τη μία τα ξημερώματα; :lol::lol::lol: Όλα τα λεφτά.

Πάω να κάνω τις μελιτζάνες και τις πατάτες και μετά να ξεχωρίσω τα ρούχα τους,να δω τι δε θέλουμε να τα δώσω στον πάτερ,να τα δώσει σε παιδάκια που έχουν ανάγκη.Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μιλάτε μου,της ξεμυαλισμένης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σχολιάζω και δεν ευχήθηκα.

Αλεξανδρούλα,πολύχρονη!!!!!Να χαίρεσαι τη γιορτούλα σου,την οικογένειά σου και να είστε πάντα υγιείς κι ευτυχισμένοι!!!!

Φωτεινούλα,να χαίρεσαι τον Αλεξανδρούκο σου μωρέ!!!Να τον καμαρώσεις σαν τα ψηλά βουνά και να σας κάνει υπερήφανους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αλεξανδρουίτα μου πολύχρονη να χαίρεσαι το ονοματάκι σου,γρήγορα με ένα μπεμπέκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινούλα να τον χαίρεσαι τον κανάκαρη σου!!!!!!!!!!!!!Να μεγαλώνει και αυτός και τα κατορθώματα του και να σας κουφαίνει!

Τι κάνετε;

Εμεις πήραμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων χθες.Τελικά όντως η Χρυσάνθη περνάει λοιμώδη μονοπυρήνωση+ τον ιό της γρίπης.Τα εξανθήματα υποχώρησαν λίγο και συνεχίζουμε την αντιβίωση μέχρι και το Σάββατο.Σήμερα θα τα πάω στον παιδίατρο τα αποτελέσματα να τα δει.Οι γενικές αίματος καλές εκτός από της Δήμητρας τη φεριτίνη ορού είναι χαμηλή.Με ρώτησε ο μικροβιολόγος αν κάποιος στην οικογένεια έχει το στίγμα.Του είπα από όσο ξέρω όχι.Και όταν πήγα σπίτι και μιλούσα το βράδι με τη πεθερά μου μου λέει ίσως έχει το στίγμα σαν εμένα γι αυτό έχει χαμηλό σίδηρο....Καλά λέω τώρα μου το λέτε!!!Αλήθεια εξετάσεις για να δούν αν έχουν το στίγμα εσας σας έκαναν με το που γεννήθηκαν;Τις κάνουν δηλαδή στο νοσοκομείο;Γιατί εμάς παίρναν τότε αίμα από το πατουσάκι αλλά μέτρησαν 3 δείκτες για ένζυμα από ότι θυμάμαι και tsh και για ίκτερο κοιτούσαν δεν μας είπαν κάτι για στίγμα.Τέλος πάντων θα πάω το απόγευμα παιδίατρο να διευκρινίσω.Έχω και οδοντίατρο με το που σχολάσω και πάρουμε τις μικρές.Όποτε είναι να φύγουμε Αθήνα τρέχω σα το Βέγγο είναι παρατηρημένο.Αύριο φεύγουμε μέχρι και Τετάρτη.Φυσικά στη δουλειά είπα πάμε για εξετάσεις του παιδιού δε τη ξαναπατάω με τις κλώσσες αν και έδειξαν να στεναχωριούνται με αυτά που τους λέω πως περνάει το παιδί.

Εφτιαξα και μαλλί χθες,βγήκε πιο ωραίο από τη προηγούμενη φορά.Η πλάκα ήταν με τη μάνα μου,με είδε το πρωί να μιλάω με το πατέρα μου κια μου λέει:γεια σας και φεύγει!!!Δε με γνώρισε....Τόσο καιρό απεριποίητο μαζεμένο και σήμερα ισιωμένο σου λέει ποια είναι αυτή που του μιλαει πρωι πρωι;;;;

Χαρά και Άρια με το καλό τα πάρτυ σας να περάσετε super!!!!!!!!!!Και μεις μόλις γυρήσουμε αρχίζουν οι αγορές και η οργάνωση καλά να μαστε πρωτα ο Θεός.Τις εξετάσεις θα τις επαναλάβουμε σε 3 εβδομάδες.Αλήθεια Αλεξανδρουίτα εσεις που δίνετε συχνά αίμα,το αίμα το παίρνει ο παιδίατρος ή ο μικροβιολόγος;Γιατί όσους έτυχε γονείς να ρωτήσω χθες μου παν ο παιδίατρος παίρνει το αίμα και το πας εσύ στο μικροβιόλόγο.Έτσι μας είπε και ο μικροβιολόγος χθες.Τι συστήματα είναι αυτά που έχουν εδώ.Σήμερα έδωσα πάλι την αντιβίωση μετά φόβου Θεου.Μου είπε πρέπει να τη συνεχίσει για να μην υποτροπιάσει το αυτί.

Σας φιλώ!!!!!!!Να τη χαιρόμαστε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι,αφού είναι έστω και λίγο καλύτερα κάτι είναι και αυτό.Μεγειά το μαλλί.Πολύ γέλασα με τη μαμά σου,αν και η δικιά μου δε χρειάζεται να αλλάξω το μαλλί για να μη με γνωρίσει,ιδίως στο δρόμο. :lol::lol::lol: Είναι πάντα αφηρημένη. :lol::lol::lol::lol: Ρε συ κι εγώ δε θυμάμαι τι εξετάσεις κάνουν στο νοσοκομείο.Δυο φορές που έχουν πάρει αίμα στην Αγγελική σε μικροβιολογικό την έχω πάει.Ε,μωρέ οι κλώσες δε νομίζω να είναι και τόσο κακές.Όταν ακούς για ένα παιδάκι τι περνάει είναι απάνθρωπο να λες δε σε νοιάζει.Τι στο καλό;Όντως πιστεύω θα στεναχωριούνται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ αυτά τα μηχανάκια-ποδηλατάκια που βρήκες είναι πολυ ωραία,δεν το συζητώ απλά μου φαίνονται λίγο μπεμπέ. :roll: Από κοντά βέβαια μπορεί να είναι διαφορετικά.Ό,τι σου αρέσει εσένα. :)

Αλήθεια Κατερινιώ σου φαίνονται μπεμπέ;Τα δίνουν από 2 εως 4 ετών γράφει ο κατασκευαστής.Αλλά ακόμα ποδήλατο κανονικό πετάλι με λεπτή σελα δεν κάνουν.Αμφιταλαντεύομαι ακόμα γι αυτό σας ρωτάω για το να τα πάρω ή οχι.Δε βρίσκω και σε 2 διαφορετικά χρώματα,έχει καταργηθεί το φούξια-πράσινο.ΜΜΜΜΜΜτι να κάνω;;;Να πάρω δυο τα ίδια να μην έχουμε και μάχες;Εχω και τον άντρα μου να λέει δε θα χωράνε στο καπό του αυτοκινήτου και τα δυο.Μαζεύουν αργότερα οι πατίτρες και κάνεις με τους τροχούς ποδήλατο,έχουν και φρένο.Δε ξέρω τα έχω ερωτευτεί.Μας φαντάζομαι φθινοπορινές Κυριακές με τα καλτσονάκια μας να βολτάρουμε στις πλατείες...ή βραδακι να αναβει το φως.Σας ζάλησα με τα ποδήλατα...Εχω λίγο ακόμα χρόνο για σκέψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι εδώ.Τι λέγαμε πριν;Ότι η Αγγελική σηκώθηκε για γάλα και ξανακοιμήθηκε ε; [-x[-x[-x[-x Να φανταστείτε οταν πάτησα υποβολή την είχα δίπλα μου. :mrgreen: Μόλις έβαλα στο φούρνο το φαγάκι μου.Ξεχώρισα και τα ρούχα τους,μόνο τα χειμωνιάτικα.Γέμισα μία τεράστια σακούλα του τζάμπο,για να τα δώσω.Τώρα που το σκέφτομαι,Φωτεινή μήπως ενδιαφέρεσαι; :-?:-? Τα καλοκαιρινά θα τα ξεκαθαρίσω όταν σταματήσουμε πια να τα φοράμε.

Μαράκι,κοίτα.Για να λέει ο κατασκευαστής 2-4 δε θα το λέει τυχαία.Ίσως στη φωτογραφία να φαίνονται έτσι.Τι πειράζει αν έχουν ίδια χρώματα.Ίσα ίσα δε θα τσακώνονται κιόλας. ;) Άμα σου αρέσουν τόσο,πάρτα ρε συ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!Φωτεινακι να χαιρεσαι τον Αλεξανδρουκο!!!!

εγω γυρισα πριν λιγο απο εφορια για κατι δουλιτσες,ειχε ερθει η πεθερα μου κ ετσι τελειωσα τσακα τσακα χωρις το Κωνσταντινακι.τωρα λεμε να κανουμε ενα προφιτερολ μιας κ θα ερθουν κ οιγονεις μου το απογευματακι.εχω κ κομμωτηριο αλλα τι πρωτοτυπο,σημερα εχουν ολοι δουλειες κ δεν ξερω τι να κανω με την μικρη!!!θα πρεπει να την παρω μαζι κ ο Θεος βοηθος,την τελευταια φορα φοβηθηκε μαλλον με τα πιστολακια κ εκλαιγε τοσο που εφυγα με το μαλλι βρεγμενο.βεβαια ηταν μικρουλα ,πριν κανα χρονο...

Mαρακι ποσο ακομα θα ταλαιπωρηθει το παιδι;στο νοσοκομειο δεν σας επαν τι ομαδα αιματος εχουν τα παιδια;αχ μωρε η Δημητρουλα…κοιμηθηκε πισω από την πορτα η γλυκεια μου!!!τα ποδηλατακια ωραια είναι.λιγο τσιμπημενη η τιμουλα επειδη τα θες κ 2…αλλα αφου θα τα κρατησουν για καιρο ….καλες τελικα βγηκαν οι εξετασεις ε;για το στιγμα οι γονεις δεν παιζει ρολο αν το εχουν;εγω ειχα κανει εξετασεις όταν ημουν εγκυος αλλα κ στο μαιευτηριο κ όταν γεννηθηκε το Κωνσταντινακι της εκαναν κι εκεινης εξεταση κ επειδη εχω ειχα αρνητικο ρεζους κ εκεινη θετικο μου εκαναν μια ενεση,αλλα αυτό είναι για το επομενο παιδι από ότι καταλαβα.παντως μου ειχαν φερει στο δωματιο τις εξετασεις μας.τοσα λεφτα δωσαμε αν δεν εκαναν κ εξετασεις….στο μικροβιολογικο παντως με ειχαν βγαλει με ρεζους θετικο…δεν ξερω πως εκαναν τετοιο λαθος!!!!εγω για αιμα της παω κατευθειαν στο μικροβιολογικο.γιατι να το παρει η παιδιατρος;κ μετα να κανω την μεταφορα;ακομα κ πολύ μωρακια εχω δει,αλλα τα δικα μας είναι ολοκληρα παιδια.με γεια κ το μαλλι κ καλο ταξιδι να εχετε αυριο!!!!!!

Αριακι μια χαρα σας βρισκω με τις βολτες σας!!!θα κανεις κ προσκλητηρια;εγω δεν θα της κανω φετος.οταν ξεκινησουμε παιδικο κ θα καλουμε κ αλλα παιδακια εκτος των φιλων μας τοτε θα τις ξεκινησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειχα γραψει κ αλλα..που πηγαν;;

Χαρουλιτα περιμενω φωτο απο τις δημιουργιες σου!!!καλα δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο την Δημητρα...ξερει να περναει καλα το παιδι!!!

φουφουκα δεν πειραζει που ξυπνησες παλι νωρις..τελειωνεις γρηγορα τις δουλιτσες κ πινεις το καφεδακι με τις γειτονισσες...φανταζομαι δεν ξυπνανε κ αυτες με το χαραμα;;με τα ρουχα μου θυμισες οτι σε λιγο καιρο θα πρεπει να κατεβασω ρουχα χειμωμνιατικα ης μικρης,να δω τι της κανει απο αυτα που μας εχουν κανει δωρο,που μας εχουν χαρισει ακομα κ απο τα περσυνα...με τον υπνο συνεχιζουμε σταθερα...γκρινια γκρινια !!!της πηρα κ ενα προστατευτικο να το κανουμε κρεβατακι της κουνια αλλα ειναι μεγαλο,δεν εχει χωρο να κατεβαινει ή θα το αλλαξω η θα το παω στο εξοχικο.

φτιαξαμε κ το προφιτερολ μας,τα τορτελινια μοσχομυριζουν στο φουρνο... κ το μικρο μου παλι τσιτσιδωθηκε κ καθεται αγκαλιτσα!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου τι ταλαιπωρία περασες καλε περαστικά κ παλι κ καλό ταξίδι εμένα

Εχει στίγμα ο άντρας μου αλλα οχι ο β.τα ποδήλατΑ τελεια κατοίκων τέτοιο εχει κ ο Γ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλαει κ γραφω βλακειεσ μη παρεξηγητε συμπεθερα πολυ

Γουσταρω τη χορευταρου νυφη ετσι κ ο β πηγαμε σε ενα μπιτς μπαρ κ χορευε στο

Τραπεζι. ετοιμη για παρτυ βγαλε πολλες φωτο:$

Αλεξ θα σε παρω κ τηλ παλι τσήτσιολινα το πετιτακη χαχα

Εμπαινα κ ειδα ολεσ αδιαθετησαμε τελικα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστραφτερο μου σπιτι _λοπεζ βλεπω εσεις με πανα καλα

Τελεια εμενα 2 φορες εκανε κακα στο μαγιο ευτυχώς μου το

Το πε κ ηταν παραλια κ τον καθαρισα κ ειχα κ αλλο μαγιο

Κ εγω θα δωσω ρουχα δικα μου στην εκκλησια πολυ καλο

Ειναι πολυ τα χρειαζονται

Αριακι μπαινε ρε μας λειπεις αλλα αφου πατε βολτες

Εχεις δικαίολογημενη απουσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...