Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Παντως κοριτσια αν συνεχισουμε ετσι,πλησιαζουμε το nr7,αντε μην πεφτετε και σκεφτειτε τιτλο και ιδρυτη,,αν και δικαιωματικα πρεπει να ναι η Μαρια λογω χρησικτισιας!!!!

Χα χα έχω πεθάνει στο γέλιο,ευτυχώς που δεν έχει έρθει ο συνάδελφος στο απέναντι γραφείο να με πιάσει να χασκογελάω....Ακου εκεί χρησικτησία!!!!Εγω φταίω που κρατάω "αναμμένη τη φλόγα"...χι χι

Τα ξεδέρφια μου με τα 3 παιδιά που δουλεύουν βάρδιες και απορούσα πως βρέθηκαν να τα κάνουν και μάλιστα το πρώτο το καναν στα 34 αφού είχαν μια απώλεια πριν, δουλεύουν στην ΥΠΑ(Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας)στον πύργο ελέγχου του αεροδρομίου,δεν είναι καλέ γιατροί..

Και μένα μου λείπει η Φωτεινή και η Σταυρούλα και η Άρια.Η Έλενα βλέπω που μπαίνει στο chat καμιά φορά αλλά δε γράφει εδώ και λέω μπορεί να βαρέθηκε το κορίτσι ή να μην έχει λίγο χρόνο.

Κατερινιώ sorry για χθες σε στήσαμε αλλά είχαμε βάλει ταινία που κοιμήθηκαν τα μικρά και αράξαμε τσιμπολογώντας και δεν ήμασταν σε φάση να συγκεντρωθούμε να παρακολουθήσουμε.Βολεύει εκτός απροόπτου αν το κάνουμε σήμερα ή αύριο την ίδια ώρα;Αν ναι περιμένω sms για να μπούμε.Όπως είδατε και μένα μου εξίταρε τη φαντασία η "δουλειά" της Κατερίνας.

Χαρά ναι και γω θέλω να τα λέμε μέσω skype αν και μπορώ Σαββατοκύριακα καλύτερα.Τώρα και λογαριασμό να μην έχετε στο skype οι λογαρισμοί μας του Msn γίνονται αυτομάτως και skype αρκεί να κατεβάσετε την εφαρμογή.

Μαγδούλι μολις χτύπησε το τηλέφωνο χθες ήμουν σίγουρη πριν το δω ότι ήσουν εσύ.Ένστικτο...Είσαι πάντα τόσο γλυκιά,ήρεμη και ευγενική,χαίρομαι που σε έχω γνωρίσει.Ότι καλύτερο για τη δουλειά εύχομαι,όπως τα περιγράφεις με περισσότερες ευθύνες και ώρες δεν μου ακούγεται και ότι καλύτερο αλλά εσύ θα κρίνεις...

Εμεις πάλι βράδι σίριαλ...Η Χρυσάνθη την έχει δει κάπως και σηκώνεται τωρα τελευταία γκρινιάζει να ρθει στο κρεβάτι μας και δε κοιμάται.Τραβάει τα μαλλιά μου,τρίβεται στο μπαμπά της,σηκώνεται πάει στο σαλόνι στα μαύρα σκοτάδια κουβαλάει παιχνίδια στο κρεβάτι και μετά το πρωί δεν ξυπνάει φυσικά...Και μεις τα νεύρα κρόσια....Πως θα της το κόψουμε δε ξέρω.Αν την αφήσουμε και δε δίνουμε σημασία φωνάζει και θα ξυπνήσει και η άλλη που είναι στο ίδιο δωμάτιο και τότε .....μαύρο φίδι που μας έφαγε....Εστρωσε η μια χαλάει η άλλη...Εγω πότε θα κοιμηθώ ένα βράδι σερί οεο;;;Και άντε εγω συνήθισα αυτο το βιόλι,ο άντρας μου έχει αρχίσει και στραβώνει και μουρμουράει.Τι φταίει δε ξέρω,δε πεινάει,δε διψάει,δεν ιδρώνει,δεν πονάει είναι μέσα στη καλή χαρά αλλά δε παλουκώνεται να κοιμηθεί...ουφ...Κουράγιο μάνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λιγο ελειψα παναθεμα σας κ τα μαλλια μου ορθια ξεκινω με τη νυφαδοσυμπεθερα εκλαιγα μα το θεο

Τη λαχταρα περασες κ εγω σκεψου βγαινω κ απλωνω η φερνω ξυλα κ ο β με κοιταει απο την τζαμαρια κ ανοιγει δε το ξανακανωωωω σηκωθηκε η τριχα μου αναμενω τηλ θα βρεθουμε στανταρ αρκει να μην ειμαι στη κωλοδουλεια καβουρι δεκα λεπτα με το αμαξι ουτε!!

Για τη θεση τελος μηνα θα ξερω με τρελανε με πολυ δυσκολες ερωτησεις μια ωρα συνεντευξη καλουτσικα τα πηγα το θεμα ειναι οτι η θεση ειχε τρελες απαιτησεις ωραριων δεν ξερω αν θελω να γινω τελικα....

Μαρουσκακι κ εγω ψηφιζω εσενα για τιτλο εχεις καθημερινη παρουσια!! Ευχαριστω για τα καλα λογια μαναρι μου

Στειλε τις τσουπρες εδω να κοιμηθεις καλε εγω εχω υπνηλια να τις κολησω χτες κοιμισα τον β κ κοιμηθηκα κ εγω ηρθε ο συζηξ κ με μαζεψε προχθες με πηρε στον καναπε αστα!!!

Κ διαβαζω σχολιαζω γιατι εχει καει το κεφαλι κ ξεχασα στη δουλεια ειμαστε μειον ενας μιας κ η κοπελα ηδη μεταφερθηκε αλλου γκρρρρ

Μιλησαμε λιγο κολητουλα μου αλεξ ειχα μπαστακα τον προισταμενο τοτε τα θυμηθηκε γκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Μιτση βλεπω κι εσενα τερατακι ο Στεφανακος…μαλλον πρεπει να βαλετε κανενα στοπ να μην το φτανει….

Χαρουλιτα το ζευγος Δημητρα-Βασιλης δηλ είναι πολύ προχω ε;μπραβο τους!!!πολυ γελασα με την ατακα του αντρα σου που δεν καθεσαι σπιτι!!!χαχαχα οσο για την συμμορια …αστα,αν δεν μας ξεκανουν…με το υπνο κι εγω ξαπλωνω διπλα της πια.δεν αντεχω αλλα κλαμματα,φωνες περα δωθε!!εν τω μεταξυ θελει να ειμαι κ τελειως ξαπλωμενη,λιγο να ανασηκωθω με ξαναβαζει κατω…τουλαχιστον κοιμαται συντομα ,εκτος αν εχω καταφερει να τηνν κοιμησω μεσημερι που την βαζω λιγο πιο αργα. Οντως οι άλλες εχουν χαθει τελειως βρε παιδι μου…την Ελενα κι εγω την βλεπω αρκετα συχνα,της εχω μιλησει στο τσατ αλλα δεν…!!

Μαρακι τι επαθε η Χρυσανθη;μηπως τα δοντια;κανε υπομονη κι εσυ…που θα παει;θα κοιμηθουμε καποια στιγμη !!!εμενα ευτυχως ο μπαμπας μας δεν μιλαει…την αναλαμβανει το βραδυ αν ξυπνησει,την αναλαμβανει κ το πρωι που ξυπναει 7 παρα και αν κ ξυπναω βεβαια δεν τρεχω σαν τρελη γιατι είναι κ απαιτητικο το σκατο!!!γαλα εδώ κ τωρα!!και παιδικο!!! Οντως οι άλλες εχουν χαθει τελειως βρε παιδι μου…την Ελενα κι εγω την βλεπω αρκετα συχνα,της εχω μιλησει στο τσατ αλλα δεν…!!μαθε κανενα νέο και από την Φωτεινη…λοιπον Μαρια,σκεψου τιτλο για το επομενο θεμα!!!

Μαγδουλι εμπλεξες με την δουλεια τελικα ε;για την θεση αν ειναι να μην σε βλεπει το σπιτι σου τι να τα κανεις τα παραπανω λεφτα...τι να πω...

Αντε σας αφηνω γιατι η μικρη γκρμιζει το δωματιο της!!!εχει κλεισει κ την πορτα το νιανιαρο!!!!!φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα κοντα να μεναμε!!!!

Εγω ειμαι πορτογυρο ετσι κ ο βασιλης ο συζηξ παλι αστα βραστα φωτια να πιασει το σπιτι

Δε θα βγαινει ειναι γενικα τρελα κλειστος χαρακτηρας μερα με νυχτα με μενα πολυ με ρωτανε

Πως ταιριαξαμε...

Κ ενα ειναι το μυστικο ο ενας συμπληρωνει τον αλλο

Εμενα γκρινιαζει κ λεει παλι αερα θελει ο κωλος σου;;

Σας ειπα χτες ειχαμε σεξουαλικο ατυχημα χιχι θα δειξει δεν ειναι γονιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκακι πολυ χαιρομαι που σε ακουω ετσι ανεβασμενη μπραβω αγαπη μου αστραφτερη κ πολυταλαντη αλλα μη χανεσαι μας λειπεις θα σε παρω τηλ να μαθω κ εγω τι κανεις εχω πολυ περιεργια.εγω δεν εχω skype

μου πληρωνει η δουλεια τα κινητα κοσμοτε κ ιντερνετ ασυρματο ομως οποτε δεν εβαλα ουτε σταθερο τηλ σκεφτειτε μιας κ ολη μερα στη δουλεια τηλ κ πισι αλλα αμα ειναι να σας βλεπω να βαλω κ εγω ρε παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες πηγε ο αντρας μου τον βασιλη για εξετασεις αιματος μιας κ εγω δουλευα πηγε με τον πεθερο ο οποιος επειδη ο β εκλαιγε (κ απο οσο ειπε ο αντρας μου ο β δεν ηταν ιδιαιτερα συνεγασιμος κ με ζηταγε )ο πεθερος βγηκε εξω γιατι αγχωθηκε ο αντρας μου νευριασε κ αφησε τον χριστιανο κ γυρησε με τα ποδια 6 χλμ :shock::shock::shock::shock:

τον μαλωσα αλλα ως το απογευμα τα χαν βρει ευτυχως..καταλαβατε τωρα τι εστι βαγγελης αν θυμωσει χαχαχαχ

τις εξετασεις θα τις παρω σημερα αι να δω αν κ αν μοιασει σε μενα καηκε χαχαχαχ στο σχολειο δεν ειχα ποτε απουσιες γιατι δεν αρρωσταινα ποτε..χαχαχα

ελπιζω τωρα περαν της λακας να βγουν μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακο μου πηζεις φιλεναδα κ εσυ σε νιωθω γιατι τα ωραρια μας ειναι παρομοια αμαν κανω να βρω χρονο να περασω με το σπορακι μας..

χτες πηγαμε σουπερ μαρκετ ειχε γλυφητζουρια με ζαχαρι με κοιταει κ λεει μαμα να παλω ενα φιτζουι λεω εγω οχι αυτα χαλανε τα δοντια κ τι απανταει ???/α καλα δε πειλαζει θα μου παει ο μπαμπας μου αμα χαλασουν τα ζοντια θα παμε στο γιατο δινει κ αματσακια αμα εισαι καλο παιδι :o:o:o

οτι να ναι η συνειρμοι τους.καθε πρωι παλι που φευγω αρχιζει μη πασ ζουλεια ο παλιοοτε κ τετοια καποια στιγμη του λεω πρεπει για να φερω λεφτα να εχουμε για ψωνια κ απανταει μην ασυχεις εχει λετα ο μπαμπας στο ποτοφολι του παλε απο κει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλι καλα αποτελεσματα!!τι να πω για τον μπαμπα σας...αφου ομως καταφερε κ τον πηγε παλι καλα!!!δεν ηταν συνεργασιμος ε;αφου μπαμπας κ παππους ηταν αγχωμενοι λογικο το βρισκω...απο ατακες βλεπω ..ετοιμολογος!!εμενα δεν της αρεσαν τελικα τα υγειινα γλυφιτζουρια....μια χαρα βεβαια ηταν στη γευση ...μπορει κ να τα βαρεθηκε γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,ζουζούνες μου!Τι κάνετε;Ρε κορίτσια ξέρετε τι έχω πάθει;Όταν είχα πάει στην Αθήνα τα Χριστούγεννα με πονούσαν τα μάτια μου,φαντάστηκα θα είναι κανα κρύωμα κι έτσι είπα του πατέρα μου να πάει στο φαρμακείο να μου πάρει σταγόνες να βάζω.Την τελευταία εβδομάδα με τσούζουν τα μάτια μου και μερικές φορές δεν μπορώ να τα ανοίξω.Τόσο πολύ με πονάνε.Τι να είναι;Τεσπα.Θα σας σχολιάσω τώρα.

Μητσάκο,συγνώμη κι εσάς σας το έχει κάνει;Αχ,παιδιά ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.Δεν ξέρεις από πού θα στη φέρουν τελικά αυτά τα σκατούλια!!!

Χαρουλιτάκι μου πολύ γέλασα με την ατάκα της Δημητρούλας για το φαΐ. :lol::lol::lol: Ατάιστο μαρή το αφήνεις το παιδί; :lol::lol::lol::lol: Κι εγώ ψηφίζω Μαρία,αφού η δόλια προσπαθεί να είναι η πιο συνεπής.Ναι,ευτυχώς τώρα είμαστε καλά.Κοιτά και εντελώς καλά να μην ήταν θα τις έπαιρνα πάλι και θα πήγαινα.Δεν υπήρχε περίπτωση να χάσω τέτοιο πράγμα.Άντε καλέ που θα με ψάχνεις στη Νικολούλη.Κοίτα...επέστρεψα. :D

Μαράκι,δεν πειράζει για εχθές.Εγώ να σου πω την αλήθεια στην αρχή νόμισα ότι είχες κοιμηθεί.Θα σου στείλω μήνυμα για απόψε αν είναι.οκ;Χάλασε η Χρυσανθούλα τωρα στον ύπνο;Όπως το είπες.Κουράγιο μάνες!!!

Μαγδούλα,θα είναι πιο πολλές ώρες;Α,αυτό δεν το ήξερα.Σου εύχομαι να συμβεί αυτό που πραγματικά θες και που θεωρείς καλύτερο για εσάς. :) Καλέ τι έκανε ο Β στον πεθερό;Αχ,τον αθεόφοβο!!!Άμα τύχει ποτέ να τον γνωρίσω από κοντά θα του κάνω τεμενάδες.Ποιος ξέρει αν θυμώσει τι θα μου κάνει; :lol::lol::lol: Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις.Καλά φοβερός ο Βασιλάκης.Καλέ ξέρει τι λέει το παιδί.Πάρε εσύ από το πορτοφόλι του μπαμπά κι άφησέ τον να ψάχνεται. :P

Αλεξανδρούλα,φιλάκια!!!

Λοιπόν,ακούστε σκηνικό.Το μεσημέρι κάθομαι με τον άντρα μου στον υπολογιστή.Τον ανοίγουμε και ανοίγουμε και το skype.Ξαφνικά βλέπω ένα αίτημα επαφής από έναν άντρα.Εκείνη την ώρα γυρνάει και με κοιτάει ο άντρας μου με γουρλωμένα μάτια.Ποιος ήταν λέτε;Η Χαρά!!!!Καλά που το έγραφε,γιατί τώρα θα συνομιλούσα με τη Ρουλίτσα για το διαζύγιό μας. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες!!!Αχ,τι καλα που αρχισαμε και συντονιζομαστε παλι!!!!Πολυ με αρεσει :D

Ας αρχισω με τα νεα μας.Η Μιμικα σημερα ξυπνησε στις 9 απο τις 9:20 που κοιμηθηκε(παντα στο κραββατι μας βεβαια) αλλα τουλαχιστον κοιμηθηκα!!!!

Μετα η μερα ξεκινησε με τηλ απο τη Ρουλιτσα :D Ειχε ακουσει για το ατυχημα που εγινε και πηρε να δει αν ειμαι καλα :) Και να εχω και το δικο μου ,να ρωταει απο που και ως που συνομιλω τηλεφωνικα με αγνωστους :evil::evil: Αλλα πηρε πληρωμενη απαντηση,δεν ειναι αγνωστη του λεω,ειναι φιλη μου,αποδειξη οτι τοσος κοσμος ακουσε για το συμβαν πηρε κανεις να ρωτησει αν ειμαι καλα!!!Μοκο μετα :D

Μου ειπε οτι μπηκε και διαβασε τα νεα,πηγαινε για δουλεια Μεγαλοπολη.Ο Τασουλης εξελισεται σε αδελφη ψυχη της δικιας μου,ακουει μπουζουκια και και κλαρινα και χτυπαει το ποδι :lol::lol: Θα την καρφωσω κιολας ;) Μου ειπε να χαλασουμε το προξενειο με το Βασ που ειναι πιο κυριλλε και να τα φτιαξουμε με αυτους,αλλα δεν μπορουμε ρε φιλη ,εχουμε προσωπο εμεις,το τιμαμε το στεφανι μας :lol::lol:

Κατα τ'αλλα ευτυχως τερμα οι διαρροιες και γενικα καλυτερα σημερα και απο διαθεση και απο ορεξη.Το πρωι πηγαμε οικογενειακως Σ/Μ και μετα βολτα για περπατημα,ειχε ωραια μερα.Αλκυονιδες παιδι μου,τι ωραια που ειναι η ζωη χωρις δουλεια!!!!!Στο μεταξυ πριν παμε αρπαχτηκαμε για μια βλακεια με τον δικο μου και χαλαστηκα αλλα καταλαβε το λλαθος του και μου εδωσε φιλακι στο Σ/Μ,οποτε μου περασε!!!

Το απογευμα πηγαμε βολτα στο cosmos (mall) ,μου πηρε και ενα ζευγαρι τελειες μποτουλες,αφου με παρακαλουσε ο χριστιανος να παρω κατι για τα γεννεθλια μου και δεν ειχα παρει,τις διαλεξε και με φωναξε να δω αν τις θελω!!!Εγω τις ειχα μπανισει απο καιρο αυτες αλλα ηταν ακριβες(180) και τις αφησα,αλλα τελικα τις πηρα :D Πηρα και ενα μπουφαν απο BSB,ηπιμε καφεδακι,επαιξε και η μικρη...ωραια ηταν.Αυριο θα παμε παραλια!!!

Και κλεινω τα νεα μας με θανατηφορο σκηνικο απο Μιμικα!!!Ζηταει χυμο μηλου και παω να της βαλω πριν ελθει στην κουζινα και δει οτι της εβαλα μεσα το αντιδιαρροικο,οντως δεν με ειδε,πινει μια γουλια και μου λεει:εκει καπι μεσα!!!!Οχι,της λεω εγω!!!ΕΚΕΙΙ,λεει αυτη!!!Επιμενω εγω και λεει:καλα,τοτε να το πιει ομπαμπας :shock::shock::shock::shock: Καλε εγω δεν εχω παιδι,τη Λουκριτια Βοργια εχω!!!!Να μας δηλητηριασει θελει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια,με δημοκρατικες διαδικασιες χριζεσαι η επομενη νονα του ποστ,μονο μην ξεχασεις να βαλεις το νρ7 γιατι εγω η χαζη το ξεχασα την αλλη φορα!!

Πακετο και εσεις με τον υπνο!!!!Εγω οπως ειπα,εχω περασει στο επομενο σταδιο,απλα απολαμβανω την συγκατοικηση!!!Βεβαια εσενα ειναι και 2,οποτε μαζευεστε πολυ κοσμος σε κοινο το κρεββατι!!!

Αν σου εκανε την παρουσιαση η αλλη η τρελλη,μπες στην ομαδα για εντυπωσεις γιατι με εχει εξιταρει αλλα μεχρι που θα γυρισω,δεν παιζει να μπω!!

Συμπεθερα,ευχομαι πραγματικα οτι καλυτερο για τη δουλεια,αλλωστε εσυ εδωσες τον καλυτερο εαυτο σου ,οτι ειναι να γινει ας ειναι για καλο!!!

Πολυ θελω να τα καταφερουμε να βρεθουμε!!!Λοιπον εγω θα φτασω λογικα κατα τις 7 την Παρασκευη το απογευμα και θα ειμαι εκει μεχρι Κυριακη στις 3!!Θα μιλησουμε τηλ να κανονισουμε!!!Και να μην μπορεις,αν δουλευει ο συζυγος ,παιρνω ταξακι και σου ερχομαι!!Στο divani apollοn θα μεινω.

Καλα εχω παθει πλακα ποσο ταιριαζουμε οικογενειακα!!!Ετσι και ο δικος μου,αν τα παρει κρυψου!!!!!Και η μικρη σε αυτο ιδια ειναι,δεν υποχωρει με τπτ αλλα στο σουλατσο πηρε απο τη μαμα :lol::lol:

Καλα αποτελεσματα στο παιδι μας!!!

Αλεξ,ειδες που σου ειπα συμβινασου να κοιμηθεις λιγακι?Ηττηθηκαμε φιλεναδα!!!!!

Οχι για χαζη την εχεις να την ξεγελας με βιολογικα γλυφειτζουρια!!!!Μικρη ειναι που λεει και ο δικος μου,οχι χαζη!!!!

Εσυ,μηπως σε βγαζει ο δρομος για καβουρι το Σ/Κ???

Φουφουκι

,το προεβλεψε παιδι μου το σκηνικο για αυτο σου εγραψα :lol::lol::lol: Δεν ειναι καιρος και για εξοδα!!Οταν γυρισω θα το κανονισουμε να τα πουμε!!!

Κοιτα ρε τα ματια σου,μηπως καμια επιπεφυκιτιδα?τσιμπλιαζουν και δεν μπορεις να τ,ανοιξεις?ή μηπως απο την πολυ ωρα στον υπολογιστη?

Λοιπον σας καληνυχτω γιατικαποιος γκρινιαζει!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα καλημέρες!!!

Πεθαίνω με ατάκες Βασιλάκη για το πορτοφόλι του μπαμπά που έχει λεφτά και δε χρειάζεται να παει η μαμά στον παλιοοτε και με της Δημητρούλας που της βαλατε χαπι καλε στο χυμο και θα το ποτισει στο μπαμπα....Καλε τι αντρογυνο ειναι αυτο;;;;Η μια θα δενει και ο αλλος θα λυνει....Πότε θα φτασουν και μενα να λενε τοσα...Σαν πολύ πίσω δεν έχουμε μείνει με τα "ελα ντο" και "παμε πανω";;;

Μάγκυ καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις.Γενικές έκανε;Σιδηρο και τέτοια;Αντε μακάρι να χεις σπορί από το ατύχημα...Αστε βρε τις προφυλάξεις κατά μέρους να γεμίσουμε το θέμα μας σπόρια!!!Εγώ περίοδος γιοκ...Πρησμένο στήθος αλλά αρνητικό το τεστ..Αναμονή...

Ωστε εγω θα ειμαι νονα;;;Πρεπει να σκεφτω πιασαρικο τίτλο...και δεν ειμαι καλη σε αυτά...

Κατερινιώ είδα χθες Live για να ζηλέψετε.Η Κατερινιώ άψογη, για τη "δουλειά" της πως μου φανηκε θα σας γραψω στην ομάδα λακωνικά αφού υπάρχει μυστικότητα και δε θέλει να λέμε.Αν και δε κατάλαβα το λόγο να μη λέμε περι τίνως πρόκειται δημόσια, αλλά το σέβομαι αφού δε θέλει.

Και γω χαρηκα που επιστρεψαμε και γιναμε πιο τακτικες.Χαρα για το "ατυχημα" με τη μπαλκονοπορτα λες σε πηρε η Ρουλιτσα;Ή έγινε κανα άλλο ατύχημα και δεν άκουσα;Μεγεια τα ψωνια σου.Και γω άλλαξα τη μπλουζα του αντρουλη χθες και πηρα μπλουζοφορεμα κολαν και ζωνη με τα ίδια λεφτα.Μα κορόιδα τους πιάνουν και τους πλασάρουν το πιο ακριβο του μαγαζιού;;;;

Αντε παω να σκεφτω τιτλο αφου γραψ στην ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις καλα…η μικρη μου κανει κατι νερα με το φαγητο τελευταια..καθεται να φαει και μετα από 2 κουταλιες σηκωνεται κ δεν τρωει…την μια την εβαλα για υπνο κ την ταισα όταν ξυπνησε,την άλλη της εβαλα παιδικο κ την ταισα.τι να πω…κ είναι κ φαγητα που της αρεσουν…τωρα δεν εφαγε κ καθεται κ παιζει...χθες μιας κ δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι κοιμηθηκε από τις 8.30 κ ευτυχως δεν ξυπνησε κ το βραδυ όπως συνηθιζε!!εγω δεν ξερω τι εχω παθει,καθισαμε να δουμε κ μια ταινια μιας κ κοιμηθηκε νωρς η μικρη κ κοιμηθηκα αμεσως…

Φουφουκα μηπως τωρα με την νεα δουλεια καθεσαι παραπανω στον υπολογιστη;να πας να κοιταξεις τα ματακια παντως!! παραλιγο να ειχατε ιστοριες με τον αντρουλη ε; παλι καλα που το εγραψε η Χαρα γιατι αντε να εξηγεις….τα κοριτσια τι κανουν καλε;δεν μας εχεις πει κανενα σκηνικο!!

Χαρουλιτα το ατυχημα στην εγνατια εννοουσες;το παρακολουθησα αλλα δεν ηξερα ότι πας από εκει,ασχετη τελειως ειμαι από δρομους,ποσο μαλλον κ στα βορεια!!τελικα εκεινη την ωρα ησουν σπιτι; Πολύ γελασα με την Δημητρα κ τον χυμο…μα να μην μπορουμε να τα ξεγελασουμε;;ηττηθηκαμε λες;;εγω προτιμω να λεω ότι μαζευουμε δυναμεις για να επανελθουμε δριμύτερες!!!(λεμε τωρα…χαχα) λιγο δυσκολο ρε γαμωτο για Καβουρι…εδώ παλευουμε να βρεθουμε με Μαγδα κ πιο κοντα αλλα δεν μας καθεται…

Μαρακι ειχατε συνομιλια με φουφου;τι καλα!!!εγω πρεπει να κανω στον υπολογιστη..πως το λενε αυτό που καθαριζει τον σκληρο;γιατι το σκαιπ δεν φτιαχνει με τιποτα!!!περιμενε κ θα αρχισουν κ εσενα τις θανατηφορες ατακες…εμενα τωρα μολις κανει καμια βλακειουλα μολις την κοιταξω ή της πω ‘’Κωνσταντινααα’’ αρχιζει ‘’φυγε μαμα,κανε νανι’’ ε δεν ειμαστε καλα λεω…θα με βαλει κ για υπνο για να κανει αταξιες!!ποτε καλε εκανες τεστ εσυ;;

Συμπεθερα τι ακουω;;;;; θες να χαλασεις το προξενιο για ένα κλαρινο;;Μαγδαααα;;ακους τι λενε πισω από τις πλατες των παιδιων μας;;;αντε μην κλεψουμε τον Βασιλακη στο τελος!!!χαχαχα

φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαρι συμπεθερα γελαω δυνατα παναθεμα σε κ θα ξυπνησω τον γαμβρο η σαββατο η κυριακη δουλευει ο β οποτε αν εχει καλο καιρο θα ρθουμε για καφε εμεις αλλιως ελα εσυ αρα στανταρ σκ θα πιουμε καφε τι καλα!!!!!

Πες στη ρουλα επειδη ειναι δικηγορινα απο τωρα ετοιμαζει τα διαζυγια θα μου φαει τη νυφη χαχα θα τον μαθω κλαρινα κ εγω χαχα

Ρουλακι πλακα κανω μαναρακι μου

Καλα μαρι νοθευεις το χυμο του παιδιου!!!!

Αστα αυτο το ζευγος θα ναι τρομερο κ με μας συμπεθερες καηκανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω μου εγω ποτε δε βλεπω ταινια ολοκληρη σνιφ παντα γραμματα κ γραμματα αρχη κ τελος σνιφ!!

Βαζε παιδικα αμα αποσπαται η προσοχη κ τρωει εμενα παλι ολο πειναει τωρα τελευταια ευτυχως εμαθε ανοιγει ψυγειο κ τρωει οτι θελει!!

Αστραφτερο μου μαλλον τα ματακια υπερφορτωση παθανε κουραση μου ακουγεται η περιγραφη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι απολαυσε τα ελα ντο θα χουν επιχειρηματα μετα αστα σου λεω ειναι κ δυο κομμα!!

Τεστ;;; Ειχες υποψια κ μιας φιλης αρνητικο σνιφ

Μπα θα αδιαθετησω εχω ποναλακια ηδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξετασεις εστειλα στον πΑιδιατρο οπως ειχα φανταστει τελειες μου πε μπραβω κ για διατροφη παιζει λεει ρολο στο ποσο καλες βγηκαν οποτε συνεχιζουμε ακριβως στα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης αν μας παρατησει η μιμικα θετω υποψηφιοτητα για κων μιας κ θα χει λακισει ο τασουλης χαχα

Τρωει κ λιγακι συμφερει μια χαρα!!μονο εγω δεν εχω σκαιπ γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσοκοπανες ποτε προλαβενετε κ γραφετε τοοοοσα?

Δε μπορει,εχετε απαυτα τα κινητα του διαβολου που εχουν κ ιντερνετε που λεει κ ηγιαγια μου!

Εγω για να μπω πρεπει να αναψω( το πρσεξατε ετσι,λες κ ειναι γκαζακι) υπολογιστη ,να ανοιξω τηλεοραση να τη φερω σε συνδεση με τον πυργο κ μετα απο χιλιαδες μηνυματα που σκανε απο αμελεια του αντρος μου να ξεκινησω.χαθηκε να πατας ενα κουμπι οπως στο βραστηρα κ να ξεμπερδευεις?

Χαρα εφαγα μιαμισι ωρα να καταθεσω ηλεκτρονικα τις επισκεψεις σε ιδιωτη ιατρο του στεφανου μεσω του τσαυ.ξερεις πτι πια δεν τις καταθετεις στο ιδιο το τσαυ,αλλα πρωτα κανεις εγγραφη,μετα ηλεκτρονικη αιτηση ανα επισκεψη η ανα δαπανη κ μετα αν εχεις κουραγιο στηνεσαι με τις ωρες στην ουρα,για να παρεις επιστροφη 30 ευρω σε εναμισι χρονο.πες μου οτι στη θεσνικη εχετε αλλο Θεο????????!!!!!!!!!!

Διαβαζω κατι ωραια μπλογκακια αυτες τις μερες.μπειτε στο

Just-mums για αρχη κ βλεπουμε.τα σπανε οι τυπισσες.

Σας φιλω ολες κ τα παιδακια σας επισης

Ο στεφανος ξυπνησε διψασμενος κ ουρλιαζει πολυ νερακι μαμακα,σηκω,χιελω νεγιακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημέρα!!! Σας γράφω απο το κινητό γιατι αυτές τις ημέρες εχω Πολυ τρέξιμο εκτός γραφείου!!! Μαρακι μου Χρόνια σου Πολλα, να τα εκατοστησεις, πολύχρονη και ευτυχισμένη με την οικογένεια σου και με τον γιο!!!ειδες και δώρο ο άντρας σου, μην ξαναπαραπονεθεις γιατι δεν θα σου ξαναπάρει!!!σε ολα τα υπόλοιπα κοριτσακια πολλα φιλια, θα ανέβω Αθήνα σήμερα για δουλεια θα τα πούμε απο Δευτέρα!!! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες...

Τεστ για να σας φυγει η απορία έκανα ανήμερα των γενεθλίων μου γιατί νόμιζα θα πάρω το τέλειο δώρο αλλά τζίφος....Φαντάζεστε;;;Ξυπνώντας να μου πει ο άντρας μου:"αγάπη μου σου πήρα ένα δωράκι" και γω θα του λεγα" χα χα για κοίτα εγω σου χω καλύτερο!!!" και να του δειχνα το τεστ!!!Ανακοπή θα πάθαινε...αλλά δυστυχώς για άλλη μια φορά δεν...υγεία δε πειράζει.Καθυστέρηση υφίσταται βέβαια και ελπίζω να μην είναι κάτι οργανικό..Βαρέθηκα χάπια και ορμόνες.Είχε στρώσει ο κύκλος,τι έγινε πάλι και χάλασε απορίας άξιο...

Οι κόρες μου φορτωμένες φλέμμα,ειδικά η Χρυσάνθη.Αλλά όλα στο σταθμό ίδια κατάσταση...Αχ να την σκαπουλάρουμε Παναγία μου.Τα βράδια μας εφιάλτης από τα ξυπνήματα χωρίς αιτία...Αφού λέω η τελευταία μας λύση είναι η Θεία Κοινωνία μπας και μπει το Αγιο πνεύμα μέσα τους...Αστειεύομαι δε κοροιδεύω τα Θεία προς Θεού.

Φιλιά...κουράγιο μάνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα δεν ειναι η μερα της Κωνσταντινας..βγηκαμε βολτουλα για κατι ψωνια κ χτυπησε 325485211 φορες!!!επεφτε συνεχεια ,μια το χερι,μια το κεφαλι,μια ο πωπος!!!οουφφφφ κνα γκρινιαζει και να θελει αγκαλια,να ειμαι φορτωμενη κ να την εχω στα χερια ,μαλλον εχει παχυνει γιατι δεν μπορουσα για πολυ ωρα κ δωσ του παλι γκρινια κ να μην θελει να περπαταει κ παρτην παλι κατω....φτασαμε αισιως σπιτι αλλα ειχε συνεχεια ,παει με φορα στο κρεβατι κ καπως στριμωχτηκε στο προστατευτικο κ χτυπησε το κεφαλι ,παλι κλαμματα!!!!της εβαλα να φαει χωρις πολυ επιτυχια,της λεω να κανουμε νανι και τα εχει παρει κρανιο''ΟΧΙΙΙΙΙ ΦΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕ'' και στεναχωριεμαι ολο φυγε μου λεει τελευταια,οχι πως δεν μου κανει κ τις γλυκες της αλλα στα τζιζ θεματα φαι-υπνο εχουμε μεγαλη κοντρα!! χθες ηταν τοσο κουρασμενη που δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι ,δεν ηθελε ουτε τα δοντια να πλυνουμε κ με το που την ακουμπησα στο κρεβατι κοιμηθηκε,πριν προλαβω να την σκεπασω,φυσικα δεν ξαπλωσα κ διπλα της!!!ομως στις 2 ξυπνησε !!την πηρα μαζι μου αλλα αυτο το παιδι μια χαρα κοιμαται στο κρεβατι της ,στο δικο μου γιατι στριβει κ μου ερχονται πανω μου τα ποδια της;;ξυπναγα συνεχεια να την στεπαζω...αφηστε τα!!!

Μαρακι αρρωστα παλι τα κοριτσια;αχ μωρε αυτος ο παιδικος!!περαστικα σας!! ελα ρε ,τι ωραιο δωρο θα ηταν αυτο!!!καπως ετσι ειχα ανακοινωσει εγω την εγκυμοσυνη μου..αααχχχχχχχ!!!!!!

Ρουλακι καλο ταξιδι να εχεις!φιλια στον Τασουλη

Μιτση τι εγαφε καλε το παιδι;σαρδελες κ διψαει τοσο;χαχαχα πολυ γελασα κ με τα της τεχνολογιας!!να σε διαβασει κανενας θα σε περασει για καμια 60αρα και βαλε :lol::lol::lol:

Μαγδουλα τελειες οι εξετασεις του Βασιλακη ε;μπραβο!!μα αφου οποτε μιλαμε ή θα τρωει φρουτα ή λαχανικα!!κι εμενα ανοιγει το ψυγειο κ διαλεγει αλλα την αλλη φορα μας ταισε μια σακουλα μανταρινια!!!ο μπαμπας φωναζε ΟΧΙ ΑΛΛΟΟΟΟ αλλα την ειχε καταβρει η μικρη!!της ειχα παρει κ τοτε απο τα βιολογικα κατι κρεμουλες σαν τις ανθος αραβοσιτου που τις ειχα φτιαξει με το γαλα της κ της ειχα στο ψυγειο,ανοιγε λοιπον επαιρνε ενα μπολ,επαιρνε κ ενα κουταλι,καθοταν στο τραπεζακι κ το ετρωγε ευλαβικά!! :lol::lol: εσυ βρε κοριτσακι μου δουλευεις κ κουραζεσαι...εγω γιατι τετοια υπνηλια;εχω μουχλιασει μου φαινεται...

φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα ποση ωρα κ με πεταξε!!!οσα θυμαμαι τωρα καλα κανω κ δε γραφω σεντονι οσες φορες το κανω παι στραφι γκρρρρ

Αλεξουκω τι εχει μωρε το πετιτακι το ματιασανε φτου φτου

Ουτε εγω μπορω πια αγκαλια αντε κανα διλεπτο μετα λογω βαρους μου γλυστραει αστα

Μαρουσκακι μου αντε να φυγουν οι ιωσεις κ ο χειμωνας θελω καλοκαιρι

Κ εμενα εχει βηχαλακι αλλα απο ακροαστικα οχι ειπε ο παιδιατρος ολα οκ τις προαλλες

Γελασα με το δωρο εμενα εχει κυριακη γεννεθλια ο συζηξ λες να του κανω εγω κανα τετοιο; Μπα χλωμο! Υδροχοακια τωρα εξηγουνται οη ομοιοτητες κ σκεψου δε πιστευω ζωδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκιδουλα καλο ταξιδι εχει πλακωσει δουλειτσα ε ! Καλο αυτο!!!

Μητσακο ειμαι κ οτετζου τρομαρα μου αλλα απο τεχνολογια βραστα δε μου αρεσει γιαυτο δεν ειμαι καλη πιστευω

Κ εγω απο κντ του διαβολου γραφω που να βρω χρονο για πισι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...