Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Kαλησπερουδια τσουπρες μεγεια τα παιχνιδακια θα το ψαξω κ εγω το βιβλιο θα του αρεσει εχει κολημα με τα βιβλια πριν κοθιμηθει παιρινουμε σβαρνα καθε βραδυ 6 παραμυθακια, απο τους νονους καλα για μια ωρα επισκεψη κ αυτη στης 9 μμμμ γιαυτο θελει εξονυχηστικο ελεγχο ποιος θα ναι νονος τελικα...

συμπεθεριτσα με εψαχνες στο τσατ κ δεν μπορουσα να μπω να σου πω οτι δεν μπαινει απο το φονι για τσατ :evil::evil:

καλα μπαγλαρωσαν τον αγιο τουλαχιστον ειδατε ζωντανα ελαφακια ;);)

αλεξουκω γελασα πολυ με την συντελεια κ μεις χτες πηγαμε στην ινα τελεια περασαμε εφαγε κ μια τουμπιτσα ο β ολο το σπιτι χαλια σε ενα σημειο πατωμα εκει πηγε κ επεσε τεσπα δεν χτυπησε απλα με κοψοχολιασε μιας κ εφυγε ανασκελα με το κεφαλι!

μετραει το πετιτακι ειδες καθε μερα κανει προοδους .

κ εγω ελπιζω να βρεθουμε κοριτσουδια αν κ η αληθεια ειναι οτι θα τρεχω γιορταζουν οι ευγενιες παραμονη χριστουγεννα μας εχει μια θεια χριστινα του αντρα μου τραπεζι την αλλη στην μαμα μου τρεχα γυρευε εγω παντως δεν θα κανω τιποτα θα τα βρισκω ετοιμα χαχαχχαχαχα

καλες γιορτες θα μπαινω απο το κντ

φιλουθκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Σας γράφω από τας Αθήνας!!!Επιτέλους ήρθαμε και είμαι πολύ χαρούμενη,αν και νιώθω λίγο περίεργα που λείπει ο αντρούλης.Θα έρθει την άλλη Παρασκευή,αφού μέχρι τότε πρέπει να δουλεύει. :( Όλα καλά εδώ.Κοιμηθήκαμε και στα κρεβατάκια μας.Τις κούνιες των κοριτσιών τις έκανε η μαμά μου κρεβατάκια και είναι τέλεια.Έβαλε και προστατευτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλίτσα,τέλεια τα δώρα που πήρες.Φιλιά πολλά στο Βασιλάκη σου.

Χαρουλίτα,τι ήταν κι αυτό με το θείο;ευτυχώς είσαι σούπερ και το πήρες χαμπάρι γρήγορα.

Μαράκι,βραδιάτικα οι νονοί;Ε,μωρέ να σου πω την καταλαβαίνω γιατί κι εγώ από τη γιορτή του σχολείου με το ζόρι έφυγα στο τέλος.Όσο για τα δώρα,είναι δύσκολες οι εποχές.Οπότε καλά κάνεις και το σκέφτεσαι έτσι.Έστω η παρουσία μετράει.Καλά για τη φίλη σου ένα έχω να πω.Της έτυχε το λαχείο.Μήπως όμως θέλουν να είναι έτσι με το παιδάκι,για να μη στεναχωριέται και τους ζητάει;Για να περνάει δηλαδή ευχάριστα και να ξεχνάει την απουσία τους;Ξέρω γω;Υποθέσεις κάνω.Υπερβολικοί πάντως.

Άλεξ,έφτιαξες γλυκάκια!Και του χρόνου και του χρόνου.Εγώ τα βρήκα έτοιμα στολισμένα στο σπίτι από αυτά που είχε φτιάξει η μαμάκα μου. :lol::lol::lol::lol: Πολύ γέλασα με τη συντέλεια ρε συ!!! =))=))=))=))

Τώρα θα σας πω τα της γιορτής.Πήγαμε εκεί,εγώ με την τάξη μου,η Στελλίτσα με τα νηπιάκια και η Αγγελική με το Δημήτρη αγκαλιά ώσπου κοιμήθηκε.Τον πήρε καμιά ωρίτσα τέλοσπάντων.Μόλις ετοιμαζόταν η Στελλίτσα να ανέβει στη σκηνή,με είδε κι έβαλε τα κλάματα.Την πηρα αγκαλίτσα και της λέω έλα αγαπούλα μου,μην κλαις και μου είπε ότι δεν ήθελε να κάνει πρόβα.Έτσι της είπα πως θα ανέβει μόνο για μία φορά και σταμάτησε.Ανέβηκε επάνω και κάποια στιγμή με κοίταξε,της χαμογέλασα και τότε κούνησε καταφατικά το κεφάλι,σαν να μου λέει θα το κάνω μανούλα.Εκεί σκέφτηκα πόσο ώριμο είναι το παιδάκι μου και πόσο υπομονετικό.Μόλις τελείωσαν ξαναξέσπασε,γιατί πια είχε κουραστεί,δεν είχε κοιμηθεί και το μεσημέρι και κουράστηκε.Το αποτέλεσμα ήταν φοβερό,ήταν πολύ καλή και κουκλάκι.Ξεφυσούσε συνεχώς από το άγχος το ματάκι μου.Αχ,αυτά.Συγκινήθηκα πάλι η μάνα.

Αυτά για την ώρα τσούπρες.Πάω να την πέσω λίγο και τα λέμε αύριο.Φιλάκιαααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανατε;;; Εμεις ειμαστε καλα, μπηκα να σας ευχηθω καλες γιορτες και καλα Χριστουγεννα. Να περασετε ευτυχισμενες στιγμες με τις οικογενειες σας!!! Χαθηκα λιγακι αλλα εχουμε τον μπαμπακα μας εδω και αρκετο καιρο και δεν μπαινω καθολου στο νετ. Η μικρουλα Μαριλου εβγαλε την πανα και το βραδυ αλλα για πιπιλα ακομη. Εμεις αυριο αναχωρουμε για Δραμα και γυρναμε την Πεμπτη. Δυστυχως τα νεα σας δεν τα εχω διαβασει καθολου! Να με συγχωρειτε!!! Ελπιζω πριν το νεο ετος να μπορεσω να ξαναμπω εστω για να σας διαβασω!!! Σας φιλω ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια :) Τι κανετε :?: ΕΦΩ ΕΦΗΜΕΡΕΥΩ :twisted::twisted::twisted::twisted: Εχω κατι νευρα :twisted::twisted::twisted: εξω χαρα θεου,ανοιχτη η αγορα,παντου events γιορτινα και εγω κλεισμενη εδω μεσα :twisted::twisted::twisted: Τεσπα,ακουμε κανενα ευχαριστω και παρηγοριομαστε :)

Την Παρασκευη τελειωσα ευτυχως νωρις απο τη δουλεια και πηγα για δωρα :D:D Ψωνισα ενα συνολακι απο τα benneton για τη βαφτηστηρα(σορτς τζην ,μπλουζακι ροζ με σταμπα ,χοντρο καλσον και ασορτι εμπριμε φουλαρι) ,η κουμπαρα μου ενθουσιαστηκε και της πηρα και ενα κουκλοθεατρο :D πηρα στη Μιμη τη γιγα κουζινα της TEFAL ,στην ανηψια μου καραοκε και στον ανηψιο μου τον Τομας το τρενακι :D Μπορει να ξεπαραδιαστηκα αλλα το ευχαριστηθηκα :D

Εχθες το βραδυ πηγαμε στη βαφτηστηρα να δωσουμε τα δωρα μας,ειχε μαγειρεψει η κουμπαρα μου,ειπιαμε τα κρασακια μας,οι μικρες σε γενικες γραμμες ηταν καλες,παιξανε φαγανε,τις εβγαλα φωτο,θα σας τις στειλω :D Αν και ριξανε και τους καβγαδες τους,μιλαμε δεν παιζονται αυτα τα παιδια :!::!::!: Τοσα παιχνιδια και αυτες μαλωσαν για ενα σοκολοτενιο Αγ-Βασιλη και ενα μπαλακι που οταν το πετας βγαζει φως(τα ειχα παρει για τη βαφτηστηρα απο το ζαχαροπλαστειο που πηρα τα γλυκα) αυτο τους εντυπωσιασε :!::!::!: Δεν τα βρισκεις πουθενα μιλαμε :!::!::!:

Κατα τ'αλλα αυριο το πρωι θα παω στη μανα μου να παμε με τα ξαδελφια μας για τα καλαντα ,μετα κομμωτηριο και μετα για καφε με τις φιλες το μεσημερι και το βραδυ θα μαζευτουμε ολοι στη μαμα μου!!!Και ανημερα παλι εφημερια :twisted::twisted::twisted:

Δεν πειαραζει θα ειμαι εξω πρωτοχρονια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω τωρα...

Αρια,σε επαιρνα μια μερα στο σταθερο αλλα δεν σας βρηκα.Αν εχετε το μπαμπα σας συγχωρεμενες :) Να περασετε τα πιο ομορφα Χριστουγεννα :) Υποθετω οτι θα πατε Ονειρουπολη,ε?Καλα να περασετε :!:

Μπραβο ρε εσυ,που κοψατε την πανα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τελικα μονο η δικια μου και η Κωνσ/ντινα μας παιδευουν ακομα :!::!:

Φουφουκι,ωραια που εισαι Αθηνα με τους δικους σου :!: Ειδες η μανουλα,προνοει για τα παντα :) Μην στεναχωριεσαι ρε,απολαυσε τους δικους σου και θα ελθει και ο μπαμπας σας :)

Μιλαμε με πηραν τα ζουμια πρωι-πρωι με το Στελλακι,μεγαλωσε μωρε :) Αυτο ομως που πηρε δυναμη απο τη μανουλα με εκανε λιωμα :x:x:x Για Αγγελικη δεν εχω λογια <a href=http://mammyland.com/uploads/emoticons/default_77.gif' alt='^:)^'> <a href=http://mammyland.com/uploads/emoticons/default_77.gif' alt='^:)^'> <a href=http://mammyland.com/uploads/emoticons/default_77.gif' alt='^:)^'> οχι που θα κατσει να αγχωθει το κοριτσι και να χασει τον υπνο του =))=))=))=))=))

Μαρακι,λογικα θα εισαι Αθηνα τωρα :!: Καλα να περασετε :!:

Για τους νονους συμφωνω με τη Φουφου,αν και για την ωρα δεν λεω τπτπ γιατι και εγω η γαιδαρα εχθες ,τελικα στις 20:30 πηγαμε στους κουμπαρους μου :oops::oops:

Ειδες τι θαυματα κανει το μαλλι :?::?: Εγω φιλεναδα 1 σιγουρα,καποιες φορες και 2/εβδομαδα παω κομμωτηριο σιγουρα :!::!: Αλλιως δεν μπορω νοιωθω χαλια,βεβαια πιανει το χερι μου πολυ και τα κανω και μονη μου,αλλα τωρα δεν εχω χρονο οποτε.....

Γενικα επειδη τοσα χρονια ασχολουμαι πολυ με ολα αυτα και εχω ολα τα συνεργα,μπορω να κανω τα παντα πια καλυτερα και επαγγελματιες :!: Εχθες το μεσημερι πχ κοιμοταν ο συζυγος και η μικρη και εκανα ενα spa πεντικιουρ :!::!: Μιλαμε το ευχαριστηθηκα,θα παω μονο για μανικιουρ γιατι κανω μονιμο βερνικι,αλλιως που να κρατησει :!::!::!:

Αλεξ,με το καλο και του χρονου τα γλυκα σας :) Η μικρη ειναι καλα,βελτιωθηκε με τον ορο :?: Εμ,χριστιαννη μου αν πλαινεις χριστουγεννιατικα κουρτινες πως να μην κρυωσετε σε εκεινο το σπιτι :?::?::?:

Καλα οσο για το μετρημα,τι να πω!!!!Καθε μερα ανακαλυπτεις κατι καινουριο με αυτα τα τερατακια :!::!:

Συμπεθερα,μην ανησυχεις και καταλαβα οτι ησουν απο το κινητο ;) Φανταζομαι οτι τρεχεις για ψωνια,ε :?: Καλα να περασετε,να τις χαιρεσαι για αυριο :!: Αληθεια και την πεθερα την λενε Ευγενια :?:

Λοιπον δεν ευχομαι ακομα,θα τα ξαναπουμε ;)

Ποτε πας στη μανουλα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑλησπεριουδια απο μια γυρηστρουλα μανα 2 μερες δεν εχουμε αφησει εμπορικο ορθιο εχουμε παει παντου ειδικα σημερα πηρα β κ τις δυο τσουπρες νιανια κ κελυ κ σηκωσαμε ολο το τζαμπο δε φταινε τα παιδια αγγελοι ρωταγαν συνεχεια νονα εχουμε λεφτα ειναι ακριβο κ ο β ελεγε οχι ζαχτυλακια στα λαφια με αυτα κ με αυτα τους πηρα τα παντα κιυκλοσπιτα μπαρμπι ενα βυθο πυροσβετικες παντοφλες αμαξια τουβλακια αυτοκολλητα ουτε θυμαμαι δυο καροτσια ενα εγω ενα η ευγενια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ευτυχια μου για μενα τιποτα δε θελω ψωνισα κ στη μπεμπα πολυθρονα κ καλσον παρειγγειλε η ινα χαχα!!

Του χρονου θα παρω κ αυτη μαζι!! Συμπεθερα σουπερ κ εσυ καφεδακι κ μαλλι ωραια κ τα ψωνακια σας σουπερ!!

Εμενα μου δωσε λεφτα κ ο πεθερουλης να παω να παρω παλτο αυριο θα παμε τι καλα!!

Αριακη τι ευχαριστη εκπληξη δραμα ε!!να περασετε υπεροχα μας ελειψες

Φουφουκα σιγκηνηθηκα με την κορακλα σου κ στο ποιημα της κελυς εκλαιγα το σκασμενο χτες μου λεει δε θελω τις αλλες νονες κ νονους εχει 4 στο συνολο θελω μονο εσενα με συγκηνησε

Χρονια τωρα με λεει νονα δε βλεπω να το κοψει ποτε!!χαχα

Μαρακι σημερα κ εσυ στας αθηνας ελπιζω ολα καλα στο ταξιδακι

Λοιπον εγω νομιζω οτι ο ξανθομπαμπουρας ειναι ο αντρας σου κ η νταρντανα εσυ

Ενα κ ενα κ ας τους να λενε!!

Ο β παλι ειναι μαγδα μας το λενε στο δρομο ασχετοι πλεον!!

Σας ειπα σημερα ξυπνησα απο ρουφηχτο φιλι ποιος;;;

Το σπορι με αποτελεσμα εχω μια μεγαλη κοκκινη πιπιλια στο μαγουλο!!! Γκρρρρρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ η πεθερουσκα ευγενια η γλυκια μου εξου κ η βαφτηστηρα προς τιμην της!!

Μαρακι αναλαμπη αλλα πΑιδι που δεν ξερει το οχι θα ναι δυστυχισμενο μια ζωη

Γιατι η ζωη δεν ειναι παντα ροδινη αναφερομαι στο κοριτσακι που κραταει η φιλη σου οι καμερες

Μια χαρα κ εγω θα ανησυχουσα με μια ξενη τοσα ακουμε αλλα οχι να κανειβοτι θελει

Ενα παιδι....

Στο β λεω πολλα οχι για να γινει ενα καλο δυνατο παιδι

Επισης μαρι συμπεθερα φυσικα κ δε θα κανα ακτινα στο ποδι για ψυλου πηδημα

Νομιζα το χω αναφερι ο ενας αστραγαλος του β ειναι ανεπαισθητα πιο μεγαλος ο παιδιατρος

Ειπε να το τσεκαρουμε

Κ εκεινο το βραδυ που λεγε ποναει αγχωθηκε ο συζηξ κ ηθελε να παει αρον αρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσακια!ΤΙ κανετε;εμεις μια χαρα!Το πρωι ειχα παει με τη μαμα μου και μερικα ανηψια και φυσικα τις κορες μου για λιγα ψωνια και μετα το μεσημερι πηγαμε στον παιδοτοπο με την ξαδερφη μου και το βαφτιστηρακι μου. :D Σταματημο δεν ειχαμε ολο μπιρι μπιρι. :lol::lol::lol:

Αριακι ασωτο!Επιτελους εμφανιστηκες.Εσεις να ειστε καλα και εμεις δε σε ξεχναμε οπως ξερουμε οτι δε μας ξεχνας κι εσυ.Καλες γιορτες να εχετε,καλα να περασετε και πολλα φιλακια στο Μαριλακι.

Χαρουλιτακι μου εφημερια;Δεν πειραζει μη στεναχωριεσαι.Το ξερω οτι ειναι δυσκολο.Υπομονη.Μεγεια και τα δωρακια σας. :D Αστα κι εγω συγκινηθηκα στη γιορτη.Α,καλα τα πιτσιρικια δεν μπορεις να τα πιασεις πουθενα.1000 παιχνιδια να εχουν θα τσακωθουν για το ενα και το πιο απιθανο.

Μαγδουλα,μεγεια και τα δικα σας δωρακια. :D Σουπερ κινηση του πεθερου για παλτο. ;)

Νεα ιδιαιτερα δεν εχω.Θα τα ξαναπουμε κουκλες,φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperA KORITSAKIA!

FTIAKSAME TON YPOLOGISTI

ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΗΘΕΛΕ.

δουλευω ωραριο καταστηματων εορταστικο,οπως κ η μαγδα αποτι ξερω.

ασε χαρουλα ,εσυ εφημερια...χαλια κ εσυ.

φουφου τι ωραια! βολτουλες παιδοτοποι!!!να χαρουν τα παιδακια τις γιορτες!

ελεγα να τον παμε golden μετα το σχολασμα παρα την κουραση μου,αλλα ο μπαμπας που καθοταν ολη μερα δε συμφωνουσε λογω κρυου κ καλα!!!αλλα υποσχεθηκε οτι θα τον παμε την επομενη της γιορτης του να χαρει κ αυτος τα στολισμενα σπιτακια!μετα το 8ωρο εννοειται...

καλε παλι καλα που ψωνιζει ο κοσμος,ειχαμε λιγη κινησουλα...βεβαι εγω τους χαζευω προς το παρον,εγω για να ψωνισω...απτο νεο ετος πρωτα ο Θεος.

ανημερα τα χριστουγεννα θα κοινωνησουμε κ οι 3 μας,πιστευω οτι ο πιο καλος τροπος για να καταλαβεις χριστουγεννα περα απο λαμπακια κ δωρα...ειναι να συμμετεχεις στη παραδοξα πρωινη πρωινη λειτουργια !!!!μετα αφου σε εχει θερισει η πεινα απο τη νηστεια να τρως κ κατι καλο!τι λετε?

δες σας εχω διαβασει ολες..θα σας διαβασω μολις την πεσω...παω για ταινια με τον αντρουλη που με περιμενει καρτερικα να σας στειλω!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΟΥΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, μπηκα να σας ευχηθω να περασετε πολυ πολυ ομορφα Χριστουγεννα με τις οικογενειες σας, γλυκα και ευτυχισμενα!!!Εμεις ηταν να ανεβουμε Αθηνα αλλα εχω τον μικρο με λαρυγγιτιδα και δεν τον βγαζω εξω, οποτε ηρθαν οι γονεις μου εδω!!!Σας φιλω γλυκα ολες!!!!Θα τα πουμε απο Πεμπτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!τρεχω ολη μερα σημερα κ ακομα δεν εχω κατσει!!το πρωι πηγαμε βολτουλα στο μολλ για ψωνια.εξαργυρωσα το δωρο μου κ πηρα κατι ωραια μποτακια,μια τσαντα κ ενα φορεμα.στο Κωνσταντινακι πηρα 2 ζευγαρια παπουτσια ,μια μπλουζα κ ενα ζακετακι να τα βαλει αυριο με ενα ωραιο σορτσ που εχει.πηρα κ στον αντρουλη ενα πουλοβερ.αλλα γινοταν ο πανικος !!πολυς κοσμος κ η Κωνσταντινα λυσσαξε απο το πρωτο μαγαζι που μπηκαμε!!χασαμε κ το ενα παπουτσι που φορουσε...ευτυχως ειχα παρει τα αλλα κ της τα εβαλα γιατι ηθελε κ να περπαταει.αφου ξεθεωθηκε κοιμηθηκε στο καροτσι κ συνεχισα τα ψωνια να παρω κατι δωρακια που ηθελα που θα παμε σε κατι γιορτουλες.

αυτα τα νεα μας,θα φτιαξω τωρα ενα γλυκακι να παω αυριο στα πεθερικα που θα φαμε.

Μαγδουλα να χαιρεσαι την μικρη Ευγενια κ την πεθερουλα!!!ηθελα να σε παρω σημερα αλλα γινοταν χαμος στο μολλ ,καλυτερα σε πιο ηρεμη φαση να βρεθουμε.

Αριακι επιτελους καλε εδωσες σημεια ζωης!!!να περασετε τελεια στην Δραμα!!!!

Ρουλακι περαστικα στον γαμπρουλη μου!!!

Χαρουλιτα υπομονη βρε κοριτσακι!!!βρωμοεφημεριες!!!

Κατερινακι να περασετε τελεια με μανουλα κ ανιψακια ολοι μαζι!!μην στεναχωριεσαι για τον μπαμπακα σας!!

Μαρακι πηγατε καμια βολτιτσα Αθηνα;δεν σε πηρα κι εσενα σημερα,γινοταν χαμος,ηθελα να τελιωσω κ τα ψωνια...θα τα πουμε μετα τα Χριστουγεννα!

Μιτση καλες γιορτες!!!να περασετε υπεροχα!!

Φωτεινακι σε χασαμε κι εσενα!!πολλα φιλια στα ζουζουνια σου ,να περασετε τελεια Χριστουγεννα!!!

Σταυρουλιτσα ειμαι σιγουρη πως η Εμμελεια βγηκε για τα καλαντα!!!πολλα φιλια!!!

Βικυ μου να περασε κι εσεις υπεροχα!!!!!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια,ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!πολλα φιλια στα παιδακια σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσια μου!Τι κάνετε;Κοίμισα πριν λίγο τα κορίτσια μου και σε λιγάκι θα τις ξυπνήσω.Κάνει τραπέζι ο μεγάλος μου αδερφός απόψε και θέλω να είναι ξεκούραστες για να μην έχουμε γκρίνιες.

Μητσάκο,εγώ για ψώνια από Πέμπτη αφού πληρώνομαι στις 27. ;) Κι εγώ έλεγα να πάω αύριο να τις κοινωνήσω.Νήστεψες και τις 40 μέρες;Μπράβο σου!Νηστεύεις και το Στεφανάκο;

Ρουλάκι περαστικά σας και να περάσετε τέλεια με τους γονείς σου!

Άλεξ μου,μεγεια τα δωράκια σας!!!Τέλεια ακούγονται.

Εύχομαι σε όλες ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΘΑΛΠΩΡΗ!!!Με το καλό κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα,τώρα είδα τη φώτο και το βίντεο!Τέλεια μιλάμε!Η χαρά τους τα τριγωνάκια και να λένε τα κάλαντα.Πολύ γλυκούλια!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζούνες και ζουζουνάκια!!!Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα. [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Εχθές είχαμε πάει στο τραπέζι του αδερφού μου όπως σας είπε και φεύγοντας είχαμε τα πρώτα συμπτώματα γαστρεντερίτιδας από το Στελλάκι.Ευτυχώς ήταν ήπιας μορφής,απλά σήμερα έκανε δύο φορές πυρετό κι ελπίζω να μην ξανακάνει.Κατά τ'άλλα περάσαμε πολύ ωραία.Μαζευτήκαμε όλοι στης μαμάς μου,αφού γιορτάζει ο μπαμπάκας μου και τα τρία ανηψάκια μου!!! :D

Μου έστειλε και ο αντρούλης μέσω skype το θεατρικό της Στελλίτσας μου,για να το δουν οι γονείς μου. [smilie=toothy1.gif] Κουκλάκι ήταν το ζουζούνι μου.Το άλλο που έχει κολλήσει στην Αγγελική σας το έχω πει;"Ένα μήλο την ημέρα το γιατρό τον κάνει πέρα".Μας πιπιλάει το αφτί με αυτό τώρα πια. :lol::lol:

Πάω να ξαπλώσω γιατί είμαι κι εγώ λίγο συναχωμένη.Τέλεια!! :mrgreen:

Καληνύχτα,τσούπρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε κουκλάρες.

Να είστε πάντα καλά με τις οικογένειες σας και να χαίρεστε τα ζουζούνια σας.

Δώστε τους τρελά φιλιά από τη θεία Φωτεινή!!

Τα δικά μου μικρά μεγαλώνουν και αν δεν με αποτελειώσουν θα είμαι πολύ τυχερή.

Θα στειλω και φωτογραφίες να τα δείτε. Η μικρή είναι πιο εξελιγμένο μοντέλο από τον Αλέξανδρο, τελείως άλλο παιδί. Ο δε Αλεξανδρος σε πουλάει και σε αγοράζει άμα θέλει. Χθες έλεγε στον μπαμπα του " έγιωξα τη μαμά στην κου(ζ)ίνα για να κα(θ)α(ρ)ίσει, άντε να κοιμηχιούμε ατατίτσα (=αγκαλίτσα)"

Κλείνοντας να πω ότι

Είμαι η Φωτεινή και είμαι καλά!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα φιλεναδουλες μου συγνωμη που χαθηκα αλλα μαζι με τις βολτες

Τσιμπησαμε κ ενα πυρετο σαββατο στης 24 στα πεθερονια (ευχαριστω για τις ευχες ) αναλαμπη μου ρθε

Ο β ηθελε αγκαλια σπανιο οταν ειναι με τα κοριτσια τον πιανω εκαιγε 38.4

Πηγαμε σπιτι του δωσα ντεπονακι αλλα το βγαλε ουτε εγω μπορω να πιω σιροπια ο β επινε αλλα μαλλον αρχισε

Να μου μοιαζει γκρρρ ακομα κ σε αυτο!!!

Το βραδυ κοιμηθηκαμε αγκαλια στην κουνια ειχε πυρετο αλλα κοιμηθηκε το πρωι του βαλα υποθετακι ειχε 38,6

Κ απο τοτε δεν ξανακανε με τοσα φρουτα το πολεμησε μεσα σε μια μερα μαλλον σημερα κατσαμε σπιτακι μην κολησουμε κανεναν αυτα τα νεακια μας παω να διαβασω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα ελπιζω κ σε σας να ναι περαστικο κ γρηγορα αιωστο καλο χριστουγεννιατικα!!!

Περνας καλα με τα σογια θα χουν χαρες τωρα που σαι εδω!!

Φωτεινακι σε σκεφτομουν χτες αντεχω ακομα ματια μου στο αφιερωνω γλυκια μου!!

Αλεξ δεν σε πηρα το πρωι ηρθε η βανα για καφε κ ξεχαστηκα κ μετα κοιμηθηκε ο β οποτε θα σε παρω μετα

Συμπεθερα κουκλακια τα πιτσιρικακια κ φωνιτσες απαιχτες κ μενα ξερει ολα τα τραγουδακια απεξω

Κ σαν να παλευει να πει κ το ρ θα δειξει

Μιτσακο εγω ειχα πενθημερακι απο αυριο τα κεφαλια μεσα αστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!! Χρονια πολλα Στεφανακο!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι το ονοματακι σου!!!Να το χαιρεστε Μιτση!!!!ειδα τις φωτο σας,ενα κουκλακι!!!το κεφαλι που το εχει μπαταρισμενο ειναι παιχνιδι;δεν πιστευω να ειχε χτυπησει;στην αλλη φωτο με τον μπαμπα ειναι;πολυ νεος!!

Χαρα φοβερη η Δημητρουλα κ ολη η παρεα που βγηκαν για τα καλαντα!!!

Μαγδουλα καλυτερα ο Βασιλακης;κι εμεις ολο εξω ειμαστε,επισκεψεις κ δεν συμμαζευεται..

που εισαι βρε Φωτειναρα!!!εγω περιμενω να ανακοινωσεις κ την 3η εγκυμοσυνη κ σε εχουν ξεκανει τα ζουζουνια σου;φιλακια!!

Κατερινιω πως ειναι το Στελλακι;ελπιζω να μην κολλησατε κ οι υπολοιποι!!!να μας στειλεις κ εμας να την δουμε στο θεατρο!!!πλακα εχει η μικρη!!τουλαχιστον το τρωει το μηλο; :lol::lol:

εμεις μια χαρουλα,μας εχει μεινει βεβαια λιγος βηχας αλλα χωρις προβληματα σε φαι κ υπνο!φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε;Εμείς ευτυχώς καλύτερα.Σήμερα βγήκαμε μετά από 2 μέρες κλεισούρας.Πήγαμε στα τζάμπο με τη μανούλα και πήραμε κάποια πραγματάκια!!!

Φωτεινούλα,επιτέλους εμφανίστηκες. :D Αχ,κοριτσάκι μου!Τι τραβάς κι εσύ!Κουράγιο μάνα!!!Πολλά φιλιά στα ζουζουνάκια σου!

Μαγδούλα,κι εσείς αρρωστήσατε μωρέ;Τι πράγμα κι αυτό χριστουγεννιάτικα.Περαστικά και σε εσάς.

Άλεξ μου,κι εσείς αρρωστούλια.Άστα να πάνε με αυτό το βήχα.Και η Αγγελική έχει.μόλις πέσει για ύπνο για καμια ώρα την ταλαιπωρεί ρε γαμώτο.το τρώει το μήλο ευτυχώς. :lol::lol: θα προσπαθήσω να τη στείλω τη στελλίτσα σε βιντεάκι.

Αυτό το μήνυμα ξεκίνησα να το γράφω στις 15,00 και το ολοκλήρωσα τώρα.Φανταστείτε να ήταν και πιο μεγάλο.μόλις έγραφα ήρθε η αισθητικός γιατί είχα καθαρισμό προσώπου και μόλις τελειώσαμε έφυγα. :lol::lol::lol:

μητσάκο,μάλλον σου έστειλα λάθος μέιλ.Το ξαναστέλνω.

Μαράκι,τέλειες οι φώτο από τα κορίτσια.τώρα τις είδα. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααα,χρόνια πολλά Στεφανάκο!!!Να σε χαίρονται η μανούλα κι ο μπαμπάκας και να είσαι πάντα υγιής κι ευτυχισμένος.μητσάκο,να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRONIA POLLA SE OLES!!!DE VRISKO TA ELLHNIKA STO PC TOU KOUNIADOU POY HRTHE APO DUBAI!PERNAME TELEIA,EXOYME GYRISEI TA PANTA,ZAPPEIO,FLOISVO,MALL,RIVER WEST,MAGAZIA..TA KORITSIA MOY DEN EXOYN AFHSEI KAROYZEL GIA KAROYZEL POY NA MHN EXOYN KATSEI....OSO GIA TON BILLY EXEI GINEI KOLLHTOS MAS PIA!!!EPISTREFOUME KYRIAKH STH VASH MAS...

ALEX ,MAGKY,FOYFOY AN EXETE XRONO AYRIO PROI ;H KYRIAKH PROI MPOROYME GIA SYNANTHSH...

STEFANAKO KOYKLE POLYXRONOS!!!!!!!!

ARIA FOTEINOYSKA FILIA!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνες μου χαθηκα αλλα τρεχω ολα καλα θα μπω με ησυχια να σας πω τα νεακια μας ο βασιλης παντως πυρετο εκανε μονο μια μερουλα απλα εχει πολυ βηχαλακι κατα τα αλλα μια χαρα ευτυχως κ ετσι κ μεις σαν το μαρακι γυρναμε διαρκως ...στη δουλεια παλι τρελο πηξιμο χαμος!!!!!!!!!!!!!!

φιλουνια κ καλη μας χρονια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!καλε τι βροχη σημερα;η Κωνσταντινα εχει ξεσσαλωσει…δεν κοιμηθηκε μεσημερι κ παρολαυτα ακομα να κοιμηθει…πριν πηγα να την δω κ ειχε αδειασει ένα καλαθι με παιχνδια στο κρεβατι της…κάθε βραδυ όταν κοιμηθει παω κ βγαζω ένα σωρο παιχνιδια…κατά τα αλλα μια χαρα!!!πηγαμε σημερα το απογευμα να ψωνισουμε οικογενειακως στο σουπερ μαρκετ κ προς το τελος ηθελε να κατεβει από το καροτσι η μικρη,την βγαζουμε κ σκαρφαλωσε για να πιασει μια σοκολατιτσα που της πηραμε,γλυστραει κ χτυπησε στο καροτσι το χειλακι της με τα δοντια της.κινητοποιηθηκε ολο το σουπερ να μας φερουν χαρτια,παγους μεχρι κ αυγο κιντερ της εφεραν για να μην κλαιει!!!εννοιεται με την σοκολατα της περασαν όλα!!!

Πετυχα το Αριακι τωρα στο τσατ,εχετε τα φιλια κ τις ευχες της!!εχει τον αντρουλη κ δεν προλαβε να γραψει.

Φουφουκα με γεια τα πραγματακια σας!!ποτε πατε Καρδιτσα;

Μαρακι τι ωραια που κανετε βολτιτσες!!σημερα εβρεχε ρε γαμωτο κ ο μπαμπας μας δουλευε.αφου ηθελα να βγω να ψωνισω για να κανω βασιλοπιτα κ δεν σταματαγε η ρημαδα η βροχη!!!αυριο αν δεν βρεχει θα σε παρω τηλ.αυριο επιστρεφετε ε;καλο σας ταξιδι!!!

Μαγδουλα κουραγιο με την δουλεια,πλακωνουν τωρα στις γιορτες ε;

Να ευχηθω ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ σε ολες !!!!μονο χαρες το 2013 κ πολλα μωρακια!!!!!να περασετε τελεια και θα τα πουμε με το νεο ετος!!!!!φιλιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...