Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!

Μαρακι να χαιρεσαι τον μπαμπα σου!!του αρεσε η εκπληξη;ειμαι σιγουρη!περιμενουμε κ φωτο από την γιορτη των κοριτσιων!!μια χαρα ,αν ταιριαζετε κ με την άλλη μαμα να κανετε παρεα να παιζουν κ τα παιδια.ε λογικο μωρε να τα κανουν όλα λιμπα ,μην αγχωνεσαι..εγω την αφηνω κ τα μαζευω μια κ καλη προς το βραδυ.εκτος αν εχει πεταξει τιποτα φαγητα, μην μας φανε κ τα μυρμιγκια…

Μαγδα μου χρονια πολλα κ από εδώ!!δεν προλαβα να ξαναμπω,ηταν κ ο αντρουλης εδώ,ολο κατι ηθελε,πηγαμε μετα για κατι ψωνια κ μια βολτουλα την μικρη,μετα να μαγειρψω ,να φαμε,δεν καθισα κ καθολου. Το δετρο κι εμενα δεν το πειραζει,αντε να παρει ένα στολιδι κ να του αλλαξει θεση,κανει redecoration,χαχα. Τι γελιο κανω κάθε φορα που σας βαζει χερι ο Βασιλης που τον παιρνετε από την κουνια του!!χαχα,η ατακα με το πορτοκαλι όλα τα λεφτα!!!εγω ποτε θα συζηταω μαζι της;;;;;σνιφ σνιφ.

Χαρουλιτα τα εχεις παιξει εντελως ή κρατας ακομα;μου φαινεται πρεπει να επισπευσεις το ξεκινημα του παιδικου,αλλιως δεν βλεπω κ τον αντρα σου να το παιρνει αποφαση για 2ο!με γεια το μαλλι κ περαστικα!!καλα η βαφτιστηρα…χαχα στο τσακιρ κεφι πρεπει να ηρθε για να θελει να καψει κ τα παπουτσια της!!!ενταξει το δεντρακι μας καλο είναι,αλλα κ τα μεγαλα είναι…άλλο πραγμα!!ο αντρας μου αν μπορουσε θα επαιρνε από αυτά που τα φυλας στολισμενα,50 ποντους δεντρο!!ναι αμα δεν κανουμε το σοου μας δεν μπορουμε εμεις…χαχαχα!!!ευτυχως της αρεσει το γαλατακι,παει στο ψυγειο κ το φερνει μονη της,μου ζηταει κ το απογευμα να πιει..και οντως δεν μας εστησες εσυ,ησουν η μονη που μπορουσες κ το ακυρωσαμε.εγω θυμαμαι ειχα κατεβει κεντρο με τον αντρα μου για να παρει παπουτσια κ καταλαβαινεις τι περασα…να φανταστεις πηγαμε ,δοκιμασε,ξαναδοκιμασε,δε πηρε τιποτα ,γυρισαμε σπιτι κ του ηρθε αναλαμπη ποια ηθελε τελικα κ ξαναπηγαμε…ότι θα παρακολουθουσα βιντεο για το tako tsubo..δεν το φανταζομουν…χαχα

Φουφουκα συγνωμη κιολας…3 φορες την βδομαδα εκανες γενικη;;;;εγω κανω αυτά που κανεις τωρα κ ας ειμαι σπιτι ολη μερα…ντροπη μου;;!!!ναι ναι παγοδρομιο,εχει ένα πραγμα σαν καρεκλα που βοηθαει να στηριζεσαι κ να κανεις πατιναζ κ συγχρονως καθεται κ το παιδακι κ το πας βολτα αλλα σαν να το βλεπω..η Κωνσταντινα να σηκωνεται κ εγω να την κυνηγαω στα 4 γιατι εννοειται ότι θα εχω πεσει.καναν 4 σπιτακια,ένα είναι το σπιτι του Αη Βασιλη,τον ειδαμε σημερα στην βολτα,στο άλλο πουλανε λουκουμαδες κ στο άλλο βιβλια με 5 ευρω,το 4ο είναι κλειστο ακομα.παλι για την ανυπαρκτη κοιλια λες;;εγω τι θα κανω που ειμαι σπιτι συνεχεια κ ολο τσιμπολογαω;;μπραβο στο Αγγελικακι που μιλαει καθαρα,με τα τσισα νομιζω τα παει τελεια…αντε παει κ αυτό!!κριμα ρε για τις φωτο…κι εγω ολο λεω να παραγγειλω Usb να τις αποθηκευσω κ εκτος υπολογιστη κ ολο το αμελω,Δευτερα θα παω να παρω.αν το πατε σε κανεναν ειδικο δεν θα μπορει να τις ανακτησει;για το νέο ξεκινημα κ παλι καλη αρχη,δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως κανεις βεβαια …

εμεις δεν εχουμε ιδιαιτερα νεα,σε ολα τα θεματα καλα τα παμε...μην τα λεω κ αυτοματιαζομαι.αυριο θα παμε την βολτουλα μας οικογενειακα.εγω παλευω με τις χειροτεχιες μου..κοβω,ραβω ψαχνω στο ιντερνετ διαφορες ιδεες...μετα ξυπναει η Κωνσταντινα κ ερχεται να ''βοηθησει''.τις προαλλες μιλαγα στο τηλ να κλεισω ραντεβου στο ικα στον αντρα μου κ μου βουτηξε το βιβλιαριο μου μαζι με το στυλο που εγραφα ,πηγε στις παροχες μητροτητας κ μου το καταμουτζουρωσε!!!βεβαια σε 2 μηνες θα ειμαι ανασφαλιστη...αα μου ειχαν πει οτι μπορω να ασφαλιστω μεσω του οαεδ,ισχυει;ξερει καμια;μετα μου ειπαν οτι ειναι μεχρι τα 29.θα παω βεβαια τη αλλη βδομαδα για την ανανεωση της καρτας οποτε θα ρωτησω κιολας.

καληνυχταααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα τσουπρες ξεκινω με νεα κ μετα σχολιαζω να τα ξαναθυμηθω

Λοιπον σαββατο δουλευα μετα τη δουλεια ο αντρας μου πηρε αποφαση φετος

Να γιορτασουμε τα δυο μας κ ετσι πηγαμε σινεμα κ για φαγητο ηταν ττττττεεεεελειααααααα Σεν πιτσουνακια μετα απο τοσο καιρο σωστο ραντεβου εβαλα τα καλα μου κ το απολαυσα τρελα

Ο βασιλης στα πεθερονια τα ξημερωματα τον πηραμε κοιμισμενο ειπαν

Να τον κρατησουν αλλα δεν ειμαστε ετοιμη ακομα κ γιαυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την κυριακη πηγαμε για φαι στην κουνιαδα απολαυσε ο β παιχνιδι με

Τα κοριτσια μου καναν κ τουρτα εκπληξη κ μου πηραν μπλε ψιλοτακουνεσ γοβεσ πανεμορφεσ!μετα στο θετρικο της κελυς ηταν φανταστικη γιορτη κ ο β εκατσε τρεις ωρες τελειος που το χα αγχος μονο οταν βγηκε η κελυ φωναζε κελυ μου κατεβα κατω!!!!!μας ακουσε ολο το θεατρο κελυυυυυυ κ κελλλυ μου!!!!!

Εβγαλε κ φωτο θα σας στειλω

Μετα πηγαμε στη μαμα που χαν ερθει κ η ινα ωραια ηταν ο β ηθελε ομως ολο αγκαλια απο τη νυστα κ κατσαμε λιγο η ινα μου πηρε μια τελεια δερματινη τσαντα η μαμα μου ενα μινι φανταστικο φορεμα ο β ξετρελαθηκε

Η γιαγια ενα μαντο ηθελα ενα τετοιο καιρο τωρα

Ο στεφ ο κολλητος μου μου φερε σκουλαρικια φολι στη δουλεια μακρια φανταστικα

Κ ο συζηξ μολις ξυπνησουν θα παμε να χαλασω το δωρο του ηταν 150 ευρω προπληρωμενη καρτα σουπερ!!!!

Παπουτσια κ καλλυντικα θα παρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεθανα με φωτο το πετιτακι κουκλι για φαγωμα το χαδιαρικο

Η διδυμουλες για δαγκωμα με τα χειλακια καρδουλες

Η νυφαδια το χω ξαναπει αγγελος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια :) Εγω εφημερευω :twisted::twisted::twisted: Μπηκα λιγο βιαστικα πριν κατεβω στα επειγοντα,να σας πω τα νεα μου μην μαζευονται :lol::lol::lol:

Εχθες το πρωι ,πηγαμε στο χωριο του Α-ι-Βασιλη :D:D Πολυ σουπερ,η μικρη εδωσε ρεστα με τις ατακες της,ο Αγιος ξεκαρδιστηκε στο γελιο,καναμε και face painting!!!!Θα στειλω και αλλες φωτο να μας καμαρωσετε ;)

Το βραδυ πηγαμε για καφε σε μια ξαδελφη μου,καλα ηταν,απολαυσα καφεδακι γιατι αυτοι δεν εχουν παιδακια και εχουν τρελλη αδυναμια και στη δικια μου και στα ανηψια μου.Της εδωσε κολιε,βραχιολια η ξαδελφη μου και αυτη χαρας ευαγγελια,ουτε που ακουσαμε κιχ :!::!: Σημερα ομως παλι μακρια απο το κοριτσακι μου :cry::cry:

Συμπεθερουλα,μεγεια τα δωρακια,μαζεψες καλη σοδεια ;) Εγω ακομα δεν εχω παει να εξαργυρωσω τη δωροεπιταγη του συζυγου :twisted::twisted: ουτε για αυτο δεν εχω χρονο :twisted::twisted:

Αυτο με το Βασ στη γιορτη της Κελλυς το κανει και η δικια μου ,οταν παμε στις γιορτες της ανηψιας μου :lol: :lol

:

Αλεξ,δημιουργικο πνευμα η Κων :mrgreen::mrgreen: Παει το βιβλιαριο,ε :lol::lol::lol: Αυτο με τον ΟΑΕΔ,νομιζω εχει οριο ηλικιας δεν θυμαμαι ποσο :? Αλλιως μπορεις αν εισαι 6 μηνες ανεργη να καλυπτεσαι υγεινομικα απο το ΙΚΑ,τωρα βεβαια με ΕΟΟΠΥ δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι :?

Μαρακι,κουκλια στη γιορτη :D:D ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρουλα!!θελω να σας πω την προοδο μας στον υπνο αλλα καταλαβαινεται...χθες ειχαμε παει για καφεδακι εδω στην πλατεια,πηγαμε κ στο σπιτι του Αη Βασιλη αλλα δεν ηθελε η Κωνσταντινα να παει κοντα του.μονο οταν της εδωσε καραμελα πλησιασε κ εφυγε αμεσως,για φωτο ουτε λογος!!ειμασταν με μια φιλη με την κορη της,ιδια ηλικια κ ουτε αυτη ηθελε να πλησιασει,τελικα βγηκε εξω ο Αη Βασιλης κ βγαλαν φωτο στο δεντρο,με ενα ελαφακι κ το εκαναν ημερολογιο...θα σας στειλω φωτο.

Μαγδουλα τι ωραια δωρακια που πηρες!!!με γεια!!!μπραβο που βγηκατε με τον αντρουλη αλλα ειδες ποσο δυσκολο ειναι να αφησεις το παιδακι σου;;κι εμενα μου λεει ποσο καιρο να παμε σινεμα κ ολο το αναβαλλουμε...

Χαρουλιτα τελειες οι φωτο!!οχι που θα ντρεποταν η Δημητρα σαν την δικια μου!!για το οαεδ αφου λες οτι εχει οριο ηλικιας θα ειναι μεχρι τα 29 που μου ειπαν,οποτε απο Φλεβαρη μεχρι Μαη που κλεινω τα 29 θα ειμαι ασφαλισμενη!

Μαρακι κουκλιτσες κ οι 2!!εχουμε το ιδιο σορτς με τη Χρυσανθη...απο περισυ το εχουμε αλλα της κανει ακομα!!γιορταζει σημερα ο αντρας σου;;Να τον χαιρεσαι!!!!

καληνυχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!

Μου λείψατε...Σας διάβασα χθες και πάνω που πήγα να γράψω ήρθε ο τεχνικός να κάνει αναβάθμιση στο λογιστικό μου πρόγραμμα και δεν είχα pc.

Ναι Αλεξάνδρα μου χθες γιόρταζε ο άντρας μου.Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Δε κάναμε γιοτή γιατί δε το ξέρουν πολλοί και όλοι οι συγγενείς του είναι Αθήνα και φίλοι.Οπότε μολις μπανιάραμε και κάτσαμε παραγγείλαμε σουβλάκια και το γιορτάσαμε τα δυο μας.

Είχα πάει να αλλάξω κάτι δώρα για τις μικρές και να πάρω δώρα για τις δσκάλες μας.Απογοητεύτηκα από τα μαγαζιά.Αδεια νέκρα.Ολόκληρο beneton επιτρέπεται για κοριτσάκι 3-4 χρονών να χει 1 μπλουζάκι;;;Και όταν σας λέω 1 εννοώ 1!Γιορτές είναι τώρα υποτίθεται περιμένουν να πουλήσουν.Και είναι μεγάλο μαγαζί.Το body shop που πάντα ήταν φουλ τα κοριτσόπουλα άδειο...Πήρα 3 Χριστουγεννιάτικες συσκευασίες από κει για τις δασκάλες και ένα μπουφαν για τη Χρυσάνθη από το di pam γιατί με το περσινό είναι σαν μπόγος.Το οποίο φυσικά θα βάλει η Δήμητρα η οποία με έσκασε το πρωί να θέλει να βάλει το καινούριο.

Το Σαββάτο ηταν η γιορτή του παιδικού,άκουσα καλά λόγια από τις δασκάλες.Με τη Χρυσάνθη έχουν ένα θέμα που δεν ακούει όταν την μαλώνουν.Και στο σπίτι μου το κανει αυτό.Ενώ η Δημητρα αν τη μαλώσεις έρχεται και μαζεύεται η Χρυσάνθη γελάει και το ξανακάνει σαν να μη καταλαβαίνει ότι έκανε κάτι κακό.Με τη πάνα από άνοιξη μου παν να τους στέλνω με πάνα βρακάκι και θα ξεκινήσουν.Δε πιστεύει λέει οτι θα δυσκολευτούμε γιατί τα κορίτσια είναι πιο συνετα με αυτό το θέμα.Για να δουμε...

Τη Κυριακή φωταγώγησαν το δημαρχείο.Εν καιρώ κρίσης περίμεναν να κάνουν πράγματα φανταστικά.Σπιτάκια,τάρανδοι,φάτνη,βεγγαλικά,παγοδρόμιο με φυσικό πάγο,Graffiti,παραμυθάδες.Έπαθα πλάκα και τα κορίτσια επίσης...Αφού και ο άντρας μου που μας σνομπάρει κάθε χρόνο που δε κάνουμε τίποτα έπαθε πλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά σας τώρα...

Μάγκυ μου πολύχρονη κοριτσάκι μου!Και στα 100.Τοξοτίνα είσαι και συ καλέ;Ξέρεις δε μπαίνω σκ.Αν το βλεπα θα σε παιρνα τηλέφωνο στη μέρα του.Πω πω δώρα που κονόμισες;;;Και ακούγονται όλα τόσο delicata γόβες,μαντό μίνι.Τα χω ξεχάσει αυτά τα ντυσίματα...όχι ότι ντυνόμουν και ποτέ τόσο glam δηλαδή...Καλορίζικα...Να τα χαρείς τώρα τις γιορτές.Ωραία που βγήκατε έξω τα δυο σας...Κουράγιο μηδέν εγώ για εξόδους.Να μου φιλήσεις τον κυρίλα-man junior!

Αλεξάνδρα μου εκεί θα βρεθούμε στον Αι Βασίλη να τα βάλουμε να κάτσουν και τα 3 τους να πάρει μετάθεση ο Αγιος για άλλη πολιτεία!!!χα χα Στη πλατεία της Δάφνης είναι όλα αυτά ε;Θα πάμε σίγουρα,είναι τόσο κοντά μας.Για τον οαεδ αυτό που λες δε ξέρω,ρώτησε το εκεί καλύτερα.

Χαρουλίτα μεγειά το μαλλί και γω θα πάω αύριο για γενικό ρεκτιφιέ,ανυπομονώ...Καλά η Μιμή που έκατσε και στο face painting να της κάνουν χιονάνθρωπο δεν έχω λόγια...Κουκλίτσα με τα σκουφάκια της,τα κασκολάκια της,εμένα τίποτα δε θέλουν,αγρίμια...Η κουζίνα είναι από amazon 50€.Παίζουν αλλά προς το παρόν έχουν πορωθεί με κάτι κινέζικους Αι Βασίληδες που έφερε ο παππούς που χορέυουν και λένε τα κάλαντα.Να δείτε τη Χρυσάνθη να λικνίζει πωπουδάκι στο ρυθμό του chingle bell να λυθείτε στο γέλιο.Και τη Δημητρα να ταίζει με το κουταλάκι και το πιατάκι τον Άι Βασίλη στο στόμα και να του λέει:"θέλει μαμ;θέλει ε;έλα μαμ"Κάθομαι στο καναπέ και παρατηρώ και κρυφογελάω.Το κλείδωμα του αυτοκινήτου ψάξτε στο manual και μεις εκεί το βρήκαμε είναι λίγο δύσκολο να φανταστείς πως γίνεται.Έχει μια τρυπούλα στη κλειδαριά της πίσω πόρτας που βάζεις εκεί το κλειδί και το γυρνάς και βγαίνει η γλώσσα έξω.Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για την υποτροφία,με ανέβασες και σα φοιτήτρια και σαν εργαζόμενη μάνα.Ευχομαι να μην έχεις εφημερίες τις γιορτές και να απολαύσεις τη ζουζούνα σου.Όπως είπε και η διευθύντρια του σταθμού φέτος στο πρόλογο της γιορτής η ζωή είναι στιγμές...ούτε δώρα,ούτε λεφτά μόνο στιγμές...

Φουφούκα μου welcome back.Τώρα να πω ότι κατάλαβα τι είναι αυτό που κάνεις επαγγελματικά και σε ανεβάζει τόσο ψέμματα θα πω....Έκανα μια μαντεψιά στην ομάδα.Αφού είναι ονειρεμένο όπως λες και βγάζεις και ένα χαρτζιλίκι συνέχισε το,αν και γω όλα αυτά τα μυστήρια τα φοβάμαι,πρόσεχε μη δίνεις στοιχεία καρτών σου και λογαριασμών εύκολα.Αχ το Στελλίνι μωρέ που θα γίνει και χιονούλα.Ανυπομονώ για φωτο.Αμ η άλλη που έμαθε το ποίημα,η σγουρομαλλούσα μου.Σου χω πει ότι όταν ήμουν μικρή ήμουν ίδια το Αγγελικιώ ε;Ίδια μιλάμε.Αν είχα scanner θα έβαζα να δείτε.Ένας κύριος σε ένα ζαχαροπλαστείο που δε μας ξέρει μας βλέπει προχθες οικογενειακώς και λέει στον άντρα μου:"Καλά ρε μεγάλε μόνος σου τις έκανες αυτές;;;;"Καταλάβατε μουτσούνα που κατέβασε η μανούλα...χα χα.

Σταυρούλα στεναχωρέθηκα για τον σύζηξ που έληξε η σύμβαση.Κρίμα.Κάτι άλλο θα βρεθεί μη χαλιέσαι,βρες χρόνο και έλα να μας τα πεις.

Σας φιλώ έχω ένα σωρό εκκρεμότητες γιατί από Δευτέρα αδειούχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια πολεμαω απο δευτερα να σχολιασω αλλα ξυπνησαν τα αγορια κ πηγαμε εκπτωτικο χωριο ηταν πολυ ωραια το συνηστω στις αθηναιες λυσαξε ο βασιλακος ετρεχε τσουλαγε κ το καροτσι το οποιο το χαμε φορτωσει με τσαντες μιας κ το καμαρι ηθελε να περπαταει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μεγεια τα αγιοβασιλακια εμας απο τον οτε καθε χρονο μας κανουν δωρο παιχνιδι για τα παιδια μας φετος bowling με ζωα ξετρελαθηκε απλα το παιζει σε στυλ ποδοσφαιρο δηλ κλωτσαει την μπαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη λετε για ρεκτιφιε η ριζα εχει φτασει στο φρυδι τα νυχια ενα χαλι κ ολο τρεχω γκρρρρρ!!!!!!!μεγεια συμπεθερουλα μου κουκλα θα σαι οπως κ να χει..

αλεξουκω μου στρωνει το μαναρακι μας κ βοηθαει κ σε διακοσμηση κ σε κατασκευες ειδες τωρα θα αρχισει να κελαιδαει κ θα λες καλα ηταν που δε μιλαγε χαχαχαχαχ

ευχαριστω ολες για τις ευχουλες υγεια σε ολες μας!!!!ΤΟΞΟΤΙΝΑ καλε τετοια τρελαρα κ δε με ειχατε καταλαβει?

αλεξ εγω παλι τωρα που γλυκαθηκα ανυπομονω για την επομενη εξοδο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,τσούπρες μου!Τι κάνετε;Εμείς μια χαρά.Είμαι σπίτι σήμερα,μόνο το Στελλάκι είναι στο σχολείο,γιατί εγώ απεργώ.Έτσι απολαμβάνω το Αγγελικάκι μου και τον αντρούλη μου που και αυτός έτυχε να μη δουλεύει σήμερα.Νέα δεν έχουμε,τα ίδια.Αύριο το απόγευμα είναι η γιορτή του σχολείου και Παρασκευή απογευματάκι πετάμε για Αθήνα.Ανυπομονώ πάρα πολύ.Λέω να βάλω κανα σίδερο σήμερα,ευκαιρία είναι,για να μην τα έχω όλα για τελευταία στιγμή.Εχω και ραντεβού στις 4 για το μαλλί,πάω να το βάψω.

Α,Χαρουλίτα για την περσινή συνάντηση μήπως λέτε για παραμονή πρωτοχρονιάς,γιατί εγώ θυμάμαι ότι καμία δεν μπορούσε.Μακάρι φέτος να τα καταφέρουμε.Εγώ θα είμαι Αθήνα 21-28 και λογικά 2-6.Άντε να βρεθούμε. :D Καλά ε,στο βιντεάκι σε καμαρώσαμε!!!Καλέ πώς τα λες έτσι;;Μπράβο σου,μου φαίνονται πολύ δύσκολα,που σίγουρα είναι!Φτου σου κοριτσάκι μου!!!Καλά,για τις φώτο δεν έχω λόγια!!!Η γνωστή σε όλους Δημητρούλα. :lol::lol::lol:

Μαράκι,δεν είναι αυτό που είπες.τι είναι αυτό;Δεν ξέρω ούτε εγώ. :lol::lol::lol: Μην αγχώνεσαι δε δίνω τέτοια στοιχεία. ;) Ρε το Χρυσανθάκι ξετσουτσούρωσε κι αυτό και το είχαμε το πιο ήσυχο. :P:P Είδες;Γι'αυτό λένε ότι τα παιδιά αλλάζουν μεγαλώνοντας.Μεγειά και τα πραγματάκια σας!!!Θα ξεκινήσουν και την άνοιξη για την πάνα;Τέλεια!!!Αυτός ο κύριος στο ζαχαροπλαστείο διακρίνεται για την ευγένειά του;;;Μα αν είναι δυνατόν. :lol::lol::lol:

Αυτά τα νέα μας!!!Φιλιά πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μέρα του ρεκτιφιέ είναι σήμερα.Και γω Κατερινάκι 17,00 κομμωτήριο και μετά τηλεφώνησαν θα ρθουν επίσκεψη οι νονοί.Να δούμε τα δώρα φέτος..αν και ξέρω...Αν κρίνω από τη σαγιονάρα για πασχαλιάτικο παπουτσάκι τα πιάσαμε τα λεφτά μας πάλι...Τέλος πάντων σημασία έχει η παρουσία είπαμε...

Αυτό που νόμιζα ότι κάνεις είναι αγοράζεις εικονικά πράγματα για να δημιουργείς κίνηση στα site να φαίνεται ότι έχει αγορές ένα προιον και να ελέγχεις την κίνηση των ανταγωνιστών.

Εμεις Αθήνα θα μαστε 23 με 30 Δεκεμβρη.Ανυπομονώ.Να δουμε θα βολέψει να τα πούμε με καμιά σας.Γιατί όλες τάζετε και μετά....σύξυλη θα με αφήσετε να περιμένω σε κανα mall...Μπορούμε πρωινά ή απογεύματα και σε κονινές περιοχές Ν.Σμύρνη άντε μέχρι Γλυφάδα και κέντρο.

Αλήθεια Μάγκυ ωραία στο εκπτωτικό χωριό;Λογικές τιμές;Θέλω να πάρω ενα 3/4 μπουφαν καφε-χρυσο ή λαδι-κυππαρισι το χω στο μυαλο μου αλλά όχι αυτά τα φουσκωτα.Πήρα πέρσι από zara ενα μπλε ηλεκτρικ μπουφαν φουσκωτο δε το βολευτηκα,σα ρομποκοπ νιωθω οταν το φοραω.Έχει κάτι να απασχοληθούν τα θηρία εκεί;Κανένα παιδότοπο πχ να κάτσουν με το μπαμπά να κάνω εγω μια γυροβολιά;Αν και μας πέφτει μακρυά.Στο αεροδρόμιο κοντά δεν είναι αυτό;

Σας φιλώ πως πέρασε πάλι έτσι η ώρα και δουλειά δεν έκανα...ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκακι μου καλη αρχη στο νεο ξεκινημα μπραβω γλυκια μου που βρηκες κ κανεις κατι που σου αρεσει κ εφοσον αποφερει κ κερδος ακομα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!Τι κανετε,εγω κλασσικα τρεχω :twisted::twisted: Ειμαι μοναχουλα σημερα :( ο συζυγος εφημερευει και η Μιμικα στη γιαγια γιατι επρεπε να διαβασω,εχω μια παρουσιαση μεθευριο στην κλινικη και επρεπε να γραψω παλι!!!Αυριο επιτελους θα ελθουν με τυς δικους μου σπιτι μας,να τη χορτασω λιγο μεχρι να αρχισουν οι εφημεριες των γιορτων :evil::evil:

Μιλαμε εχω να κοιμηθω.....ουτε ξερω απο ποτε!!!!Τη Δευτερα εφημερευα,κοιμηθηκα συνολικα 2ωρες !!!Την Τριτη γυρισα σπιτι στις 4:30,προλαβα να ξαπλωσω 1 ωρα και πηγα στη μανα μου να δω τη μικρη,γυρισα μαζεψα λιγο και καταφερα να ξαπλωσω στις 11:30 και ξυπνησα στις 6 :evil::evil: Σημερα παλι γυρισα στις 5 ,ξαπλωσα 1 ωρα και μετα διαβαζα μεχρι τωρα :evil::evil: Μιλαμε σκουντουφλαω!!!!

Στο μεταξυ ειχα και τρεχαματα με το θειο μου,τον αδελφο του μπαμπα μου,μου ελεγε απο το τηλ τα συμπτωματα ,και δεν μου αρεσε οπως τα ελεγε,τον εφερα σημερα για στεφανιογραφια και τελικα του καναμε αγγειοπλαστικη!!!Ειχε 80% βουλωμενη αρτηρια και ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΤΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ :o:o:o:o μεχρι να κανει εμφραγμα μαλλον :shock::shock::shock:Τεσπα τελος καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,μπραβο ρε για την προοδο,δεν λεν τπτ αλλο.... ;) Εβγαλε εξω τον Αι-Βασιλη για να βγει φωτο!!!!Αυτο θα πει να εισαι σταρ!!!!Ειχε και ο δικος σας ελαφακι?Ελπιζω να μην ηταν αληθινο,γιατι σημερα ειδα στις ειδησεις οτι τον δικο μας τον συνελαβαν!!!!!Ειχε αληθινα ελαφακια και αυτο απαγορευεται!!!Πολυ γουρληδες ειαστε ομως :lol::lol::lol: Πηγαμε εμεις και μετα τον μπαγλαρωσαν :mrgreen::mrgreen:

Τι εκανες με Ο.Α.Ε.Δ?

Φουφουκι,καλη και η απεργια και εγω ψηνομουν να κανω σημερα αλλα ειχα το θειο,τι να κανω!!!!!Αντε με το καλο να καμαρωσεις το κοριτσακι σου αυριο και καλο σας ταξιδι!!!Να περασετε τελεια με τους δικους σας!!!

Εγω λογικα θα ειμαι Αθηνα 4-5/1 :? μακαρι να βολεψει να τα πουμε!!!Εγω μπορουσα περυσι,ξεχασιαρα :mrgreen: Ευτυχως η Αλεξ απεκατεστησε την αληθεια :mrgreen:

Καλο ρεκτιφιε και εσυ με το μαλλι!!!

Συμπεθερα,πρεπει να ναι ωραια φαση το εκπτωτικο χωριο,αλλα εσυ πας με το αγιοπαιδο,που να τολμησω εγω με το ταλιμπανακι :o:o:o Μεγεια και το δωρακι του Βασ!!

Καλα προσπαθειτε να με ριξετε στα ψυχοφαρμακα!!!!!!???????Τον πηρατε κοιμισμενο ξημερωματα?????Μα τι μανα ειμαι εγω που αν κοιμηθει 2φ/εβδομ σπιτι μας κανουμε παρτυ!!!!!

Εγω σε καταλαβα καλε οτι εισαι τοξοτινα!!!!Ειπαμε αν δεν ταιριαζαμε......

Μαρακι,πως πηγε το μαλλι?Εβδομαδα αναστηλωσης ηταν αυτη!!!Αληθεια ποτε φευγετε εσεις μεθαυριο?ΩΧ!παει το θεμετακι μας,αν λειπεις και εσυ ο πρωινος στυλοβατης!!!!

Μην με πληγωνεις!!!Ποιες γιορτες με το κοριτσακι μου?????Εφημερευω 23-25-28 και ο αντρας μου 25-26-28 :twisted::twisted::twisted: Ελπιζω να καταφερω τουλαχιστον να φυγω νωρις στις 24 το πρωι για να την παω για τα καλαντα :!::!:

Ωστε ετσι η Χρυσανθη,κρυφο ταλεντο!!!!Ειδες που λετε για το Δημητρουλι??

Στεναχωρεθηκες που σου ειπε οτι μοιαζουν και οι 2 στο συζυγο?Εγω παντως στις φωτο που μας εστειλες απο τη γιορτη,νομιζω οτι η Δημητρουλα σου μοιαζει???Αληθεια λεω!!!Αλλιως μην σκας σου μοιαζει η Αγγελικουλα :lol::lol:

Κοριτσακια παω να την πεση γιατι εχω αγωνα αυριο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!

Χαρά τι κρίμα που δουλεύεις στις γιορτές...στεναχωρέθηκα τώρα,νόμιζα θα χόρταινες λίγο Δημητρούλα.Υπομονή,είπαμε θυσία η επιστήμονας μάνα σύζυγος.Περαστικά στο θείο χίλια μπράβο που το διέγνωσες και το προλάβατε.Αυτό θα πει να χεις στην οικογένεια γιατρό....Το μαλλί ωραίο βγήκε,μου το ίσιωσε κιόλας και όλοι στη δουλειά με πήραν στο ψιλό...'ωπα λέει έξοδο έχουμε σήμερα μπουζούκια;;;"χα χα.Δεν έχουν συνηθίσει να με βλέπουν με μαλλί κομμωτηρίου,αφού πάω μόνο γιορτές και σχόλες που λένε!

Ηρθαν χθες οι νονοί τελικά.Παιδιά ήρθαν 21,00!!!Τους περιμέναμε 19,30 και ήρθαν 21,00!Είχε λέει η νονά τη γιορτή του σχολείου και μετά τη πιάσαν οι γονείς να ρωτάνε για τα παιδιά τους και καθυστέρησαν.Τέλος πάντων είπα μια μέρα είναι...μάλλον μια νύχτα...Έφυγαν με τα χίλια ζόρια 22,30!!!Βρε να λέμε εμείς "μπάνιο τώρα τα κορίτσια νάνι τώρα τα κορίτσια" χαμπάρι αυτοί.Αλλά δε θα κάνουν παιδί;;;;Στημένη θα τους την έχω...Αν και τότε αμφιβάλλω αν θα ανοίγουν την πόρτα τους θα χαθούν από προσώπου γής....

Μας έφεραν από ένα παιχνίδι,ευτυχώς εφάνταστα.Το ένα είναι ένα ελαφντάκι θα σας το βάλω φώτο να το βρείτε για τα ζουζούνια σας έχει πολύ πλάκα.Έχει μια προβοσκίδα που πετάει πεταλούδες και τα ζουζούνια περιμένουν με απόχες να πιάσουν την πεταλούδα!Γέλια που έκαναν οι μικρές δε λέγεται...Το άλλο είναι ένα ibook.Δε ξέρω αν τα έχετε δει.Είναι ένα ηλεκτρονικό λοιπόν βιβλίο που βάζεις ένα βιβλιαράκι χάρτινο πατάς τις εικόνες ή τις ιστορίες που έχει και αυτό σου λέει ή τα κάλαντα ή να δείξεις που είναι ο τάρανδος.Πολύ καλό!Σαν i pad μπεμπε.

Συβολικό κόστος δώρων(γιατί εντάξει τα είδε η μαμά πριν λίγο στο ιντερνετ από περιέργεια) 40€ φέτος.Έπεσε η ταρίφα...χα χα .Είπαμε όμως η παρουσία μετράει έστω και νυχτερινή...

Σας βάζω φωτο το ελεφαντούλη...EPI_000026.jpg[/attachment:126c04xb]

Το τι τρεχάματα αυτές τις μέρες δε λέγεται...Ο πατέρας μου βγαίνει σύνταξη μου μεταβιβάζει το μαγαζί τέτοια γραφειοκρατία α πα πα.Χίλιες φορές του λεγα να το πουλούσες σε ξένο θα βγαζες και κάτι παρά που το δωρίζεις στο παιδί σου...Μας έχουν φάει οι δημόσιες υπηρεσίες και πλήρωνε παράβολα και έλα υπέγραψε..Ελπίζω να τελειώσουμε μέχρι αύριο να πάμε να ηρεμήσουμε 1 βδομαδούλα.Θα σας γράφω βρε από το pc Του πεθερού τα μεσημέρια που θα κοιμούνται τα ζουζούνια.Ε τια θα γλυτώνατε από μένα;;χα χα Καλημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας ειπα πως λεει η Δημητρα τον Αγιο Βασίλη!!!"Bili"

Μιλάμε πολύ γέλιο,όπου τον δεί σε βιβλίο στη τηλεόραση φωνάζει Bili Bili!!!

χα χα..Αμερικανιά ο Άγιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε μια φίλη βρεφονηπιοκόμο που έπιασε δουλειά σε ένα παιδάκι 1,5 χρονο να το προσέχει στο σπίτι του όλη μέρα για την περίοδο των γιορτών γιατί οι γονείς θα δουλεύουν αυτές τις μερες φουλ.Μέχρι να το κάνει μπάνιο να το ταίζει να το κοιμίζει να γυρίζουν αυτοι να το βρίσκουν κοιμισμένο.Το μόνο που της ζήτησαν είναι λέει το παιδί να μη κλάψει ποτέ.Να της κάνει όλα τα χατήρια .Δηλαδή δε θέλει να φάει να μη φάει δε θέλει να παίξει να μη παίξει δε θέλει να ντυθεί να μη ντυθεί.Μου φάνηκε τόσο παράλογο.Μα καλά τι πιστεύουν ότι τα παιδιά θα βγουν σε έναν αγγελικό κόσμο που όλοι θα τους λένε ναι;;;Ήθελα να ξερα έτσι το μεγαλώνουν κι αυτοί;;Είναι ματσό βέβαια και έχουν κάμερες στο σπίτι και την ελέγχουν από τα μαγαζιά τους.Φρίκαρα λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλαρες μου αντε μια κ αυριο κ μετα 5νθημερακι γιουπι !!!κ το απογευμα σημερα δεν θα παω μου δωσε ολιγοωρη ο προισταμενος τι καλα τι καλα!!!!!

συμπεθερουλα ρε συ τον σπορο τον μαζεψαμε απο τη γιαγια γιατι δεν εχει κοιμηθει ποτε σε αλλο σπιτι μη ξυπναγε κ μας εψαχνε βεβαια ειχα παθει κ στερηση εσυ βρε το κανεις επειδη υπαρχει ανωτερα βια!!!

στο εκπτωτικο θα αρεσει πολυ κ στο ταλιμπανακι εχει συντριβανια απλα να τρεξει κατι σαν παιδοτοπο το συνιστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια!!!το σπιτι μυρισε Χριστουγεννα!!!σημερα εκανα μελομακαρονα!!!με βοηθουσε κ το Κωνσταντινακι μου κ ανακατευε τα υλικα..εν τω μεταξυ μετρουσα τις κουπες με το αλευρι,κ ελεγα 1 κ εκεινη ελεγε 2,ελεγα 2 κ εκεινη 3!!καλε ξερει να μετραει!!!!μεχρι το 6 ειπε!!την εφτιαξα κ εκεινης κατι μπισκοτακια να εχει κ εκεινη το κατιτίς της!!

Μαρακι μια χαρα περασατε στην γιορτη του αντρουλη!!πλεον αυτή μου φαινεται θα είναι η διασκεδαση μας!!παραπονα για το Χρυσανθακι ακουω…τι νομιζες;ότι δεν θα κανει κ αυτή τις ζουζουνιες της;τι ωραια που θα είναι με όλα αυτά τα Χριστουγεννιατικα που σας εφτιαξαν…εδώ μην περιμενεις ότι θα δεις υπερπαραγωγη,αλλα από το τιποτα…καλα αμα πανε κ οι 3 στον Αη Βασιλη…χαχα θα μας ακουσει ολη η πλατεια!!με γεια το μαλλι!!!αντε βαλτο στο προγραμμα το κομμωτηριο,όχι μιας στις τοσες!!στο εκπτωτικο εχει χχωρο με παιχιδια για τα παιδια,α πατε μια βολτα,από τιμες ,εε δεν είναι κ ιδιαιτερα φθηνα ,δεν ξερω αν κανουν τιποτα προσφορες τωρα λογω εορτων.μια χαρα τα δωρακια των κοριτσιων..μην κοιτας το ποσο,μπορει να είναι πανακρινβα κ να είναι μια βλακεια.το θεμα είναι να αρεσουν στα παιδια.αλλα κ αυτοι οι νονοι..9 το βραδυ επισκεψη;αμα δε εχεις παιδια δεν το καταλαβαινεις!!τι οικειότητα η Δημητρα με τον Αγιο;χαχα πλακα εχουν!!καλα για την φιλη σου τι να πω…το να την παρακολουθουνε οκ το δεχομαι,όταν βαζεις έναν ξενο με το παιδι σου θες να εισαι σιγουρος αλλα να του κανει όλα τα χατηρια;; θα γινει ένα κακομαθημενο αυτό αν του φερονται ετσι κ οι γονεις…

Μαγδουλι θελω κι εγω να παω στο εκπτωτικοοοο!!!κ να ψωνισω αλλα κ για βολτα!!αλλα μας πεφτει κ μακρια.με γεια τα ψωνια σας!!!αντε Μαγδουλα θα χαρεις παλι τα αγορια σου!!ο αντρας σου δε πιστευω να δουλευει τωρα στις αργιες;

Χαρουλιτα τι πακετο αυτές οι εφημεριες…κριμα μωρε που δεν θα ειστε οικογενειακα αυτές τις μερες.παλι καλα που ανελαβες τον θειο!!τι νομιζες;θα αφηναμε τον Αη Βασιλη να τρομαζει το παιδακι μου;;εξω από την παραγκα!!!χαχα η φωτογραφος ηταν γνωστη μας οποτε ειχαμε κ λιγο μεσον!!το ειδα στις ειδησεις αυτό με τα ελαφακια..δεν θυμομουν ότι πηγατε εκει…παλι καλα που προλαβατε!!εμας ψευτικο ηταν…

Φουφουκα καλο ταξιδι να εχετε αυριο!!! με γεια κ τ μαλλι!!αλλαξες χρωμα;

σας καληνυχτω!!!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!απο τα αξημερωτα εχω σηκωθει..προλαβα κ σιδερωσα,κρεμασα και τις κουρτινες που ειχα πλυνει.το μικρο μου μαλλον αρπαξε ενα κρυωματακι,εχει λιγο βηχα κ λιγο μπουκωμα.θα την πλακωσω στον ορο μπας κ το σωσουμε.απο διαθεση παντως σκιζουμε!!αντε να σας χαιρετησω κιολας μιας κ 13:13 θα ερθει κ το τελος του κοσμου!! :?:?:lol::lol: λετε να σωθουμε τελικα;φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα Αλεξάνδρα με έκανες και γέλασα.Χθες με πήρε ένας συμφοιτητής μου από το Πανεπιστήμιο,κολλητοί τότε,τώρα με οικογένειες ο καθένας και υποχρεώσεις μιλάμε σπάνια να με χαιρετήσει λέει γιατί θα ρθει το τέλος του κόσμου...(αστειευόμενος φυσικά)...σε καλό σας με τη συντέλεια...

Περαστικά στο πετικάκι,πλάκωσε την στους ορούς μην έχει άλλα Χριστουγεννιάτικο.Εμάς ήρθε παιδίατρος στο σχολείο χθες και τα εξέτασε όλα και σε κάθε τσαντούλα είχε γνωμάτευση.Ρώτησα τη δασκάλα αν έγινε κάτι και τον φώναξαν και είπε όχι έτσι να εξοικειωθόυν τα παιδιά.Και λέω έκατσαν οι δικές μου;;;Αμέ μου λέει και ακροαστικά και λαιμό,μύτη,μάτια...Μπράβο λέω!Ο δικός μας παιδίατρος όποτε πάμε λαβωμένος βγαίνει από τα νύχια τους!!!

Κλινικά υγιής το πόρισμα και για τις δυο..χα χα.Στις άλλες τσαντούλες που είδα έγραφε πχ σπαστική βροχίτιδα συνίσταται το τάδε σκεύασμα..Πολύ καλή φάση τζάμπα διάγνωση.

Η αλήθεια και γω νιώθω ανεβασμένη μετά το κομμωτήριο.Όλοι μου λένε τι ωραία που είναι τα μαλλιά μου και πως άλλαξα και τέτοια.Μέχρι η δασκάλα το πρωί μου λέει "Ωραία τα μαλλιά" και της λέω "Ναι κυρία βάλαμε τσιμπιδάκια πρωι πρωί χωρίς αυτά δε φεύγαμε από το σπίτι".Και μου λέει για σένα το λέω όχι για τα παιδιά!!!Χρειάζεται αυτή η ανανέωση βρε παιδί μου αλλά τι να πηγαίνω 2 φορές την εβδομάδα να ισιώνω μαλλί να μαι πάντα με περιποιημένο.Θέλει χρόνο αυτό και ένα κονδύλι φυσικά.

Κυριακή αναχώρηση...Μας περιμένει η γιαγιά και ο παππούς και ο θείος με ανοικτές αγκάλες!!!Ο πεθερός μου θυμάται που μικρά τρώγαν μοσχαρόσουπα κοτόσουπα εναλλάξ και με παίρνει χθες μου λέει"Πήγα κρεοπωλείο παράγγειλα κιλώτο για τα παιδιά και στήθος κοτόπουλο"χα χα...Πολύ που τρώνε του λέω...

Θα κοιμόμαστε και αγκαλίτσα με τη Δημητρα και ο μπαμπάς με τη Χρυσάνθη.Αντε να δω πως θα ξεκολλήσει η βδέλλα μετά...Πολύ κολλητιλίκια η Δημητρα μιλάμε...Αχ μακάρι να ειδωθούμε Μαγδούλι και Αλεξανδρουίτα,θέλω πολύ να παμε να παίξουνε όλα μαζί.Μακάρι να βολέψει.Και το Κατερινιώ άμα θέλει και βολέψει θα χαρώ πολύ.

Λοιπόν σας χαιρετώ...Καλά Χριστούγεννα καλά να περάσετε όλες,να γεμίσετε μπαταρίες,να ξεκουραστείτε,να κάτσετε να κάνετε κανένα αδερφάκι στα τέκνα σας και να αφήσετε τις ετοιμασίες και τα τραπεζώματα για τους παππούδες και πάνω από όλα υγεία σε σας και τις οικογένειες σας!!!!!!!!!

Υ.Γ Θα μπαίνω από το pc του πεθερού να διαβάζω νέα,δε θα με χάσετε..χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα -δυο;ενα- δυο; λαμβανει καμια;;οβερ!! Σωθηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε παω να μαγειρεψω τωρα,ειπα μπας κ το γλυτωσω αλλα μαπα η προφητεια!! :lol::lol::lol:

Μαρακι καλο ταξιδι!!!θα τα πουμε στην Αθηνα τωρα πια!!!θα παω κ μερικες μερες στους γονεις μου,μου εχει ταξει κ μια εκδρομουλα ο συζυγος...για να δουμε,θα παμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...