Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Ειμαι κατα του ξυλου αλλα καποιες φορες μαλλον χρειαζεται πχ οταν με δαγκωνε η κελυ τη δαγκωσα κ εγω μηνες

ΠολεμΑγαν να της το κοψουν ολοι απο τοτε δεν ξαναδαγκωσε καταλαβε πως νιωθαμε!!!

Τωρα παμε οδοντιατρο ομαδικο τσεκ απ κ καθαρισμο

Μαρακι γραψε το συζηγο κ ανελαβε δραση χτες εκανες την τελεια αρχη σε παραδεχομαι

Στη βδομαδα θα ναι σουζα στο υπογραφω ειναι πολυ μικρα για να μας βαζουν αυτα κανονες

Ευχαριστω για τα καλα λογια μαναρακι μου καλα παιδακια να ναι

Κ για το τριτο πες του αμα το χαλας εσυ τοτε δε θελω τριτο να δεις

Πως θα του κακοφανει αντιθετη ψυχολογια

Μητσακο στρωσε της γιαγιαδες στα μαγειρεματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουλακι θα παρω τηλ με το καλο να πανε ολα!!!!

Τωρα γεννησε η λωης τον αδερφο της εβελινας γιουπι ανυπομονω να το δω το

Απογευμα θα παμε στο νοσοκομειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!εχω στειλει στην Ρουλα μηνυμα αλλα μαλλον το εχει κλειστο.εμεις μια χαρα,σαν να εχει ηρεμησει λιγακι οταν την βαζω για υπνο..γκρινιαζει βεβαια,αλλα το πολυ να σηκωθει μια φορα κ μετα μεχρι να κοιμηθει καθεται ξαπλωμενη χωρις κλαμματα...σημερα ξυπνησε κ 9 το πρωι!!σουπερ!!

Μαρακι καλα τι να πω...η Δημητρουλα ειναι...ααχ!!σε καταλαβαινω να βγαινεις ετσι εκτος εαυτου.τιμωρια κ παλι τιμωρια.κ ο δικος μου μου ειχε πει αυτην την ατακα οτι κ καλα θελω κ αλλο παιδι κ κανω σα τρελη,ε κατσε ολη μερα περνουσα ΤΑ βασανιστηρια...μια να μην τρωει ,μια να μην κοιμαται,μια να εχει απιστευτη γκρινια απο το πεισμα της να γινει κατι που ηθελε...να μην ξεσπασω καποια στιγμη;κ αυτοι οι αντρες δεν αναλαμβανουν λιγο τον ρολο του αυστηρου..χαζομπαμπαδες!!αλλα μετα ετσι,μας κανουν λιωμα με τα καμωματα τους τα ζουζουνια μας...

Μιτση :lol::lol: ,αντε καλε,εγω τι ειμαι δηλαδη;επαγγελματιας;ετσι ειναι μωρε σε αυτην την ηλικια..κι εμενα ολο ταρζανιες κανει,στιγμη δεν καθεται ηρεμη,αλλα ευτυχως κι εμενα με λιγη τιμωρια εκοψε τις σπαστικες γκρινιες κ τα πεισματα.

Μαγδουλα εσυ τα εχουμε πει,μην μιλας για τον Βασιλακη κ κανεις τα παιδια μας να φαινονται θηριακια.. :lol::lol: να ζησει το μωρακι!!!!αντε πηγαινε τα το δεις μπας κ σου ερθει η ορεξη ;);):lol::lol:

παω να την βαλω για νανι!!!φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλαμπη μαρακι τα αμαξια εχουν ενα κλειδωμα που ανοιγει μονο απεξω η πορτα

Για ψαξτω λιγακι κ εγω ετσι το χω μη μου βγει σε κανα δρομο

Πηγαμε οδοντιατρο ολοι εγω κ ο β καθαρισμο εκανα κ μια ακτινογραφια κ ο ενας φρονιμητης

Βγαινει στραβα πρεπει να βγει σνιφ!!!!!

Ο βασιλης μια χαρα του δωσαν κ αμαξακι δωρο που κατσε ησυχος

Η πιπιλα λεει πρεπει να κοπει οδηγει σε προωναθισμο

κατα τα αλλα μια χαρα τα χει βγαλει ολα τα δοντια του μια στο τοσο δε πειραζει να φαει καραμελα

Κ τσιχλα η μαστιχα ελμα δεν κανει κακο θα του παρω γιατι του αρεσουν πολυ οι τσιχλες

Κ του παιρνα παιδικες απο φαρμακειο

Παω για νανι εφαγα πολυ γιουβετσι το πετυχα αλλα εσκασα τωρα στελνω κ φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Τι κανετε?Εμεις καλα,εχθες δεν μπηκα γιατι στολιζαμε :D:D:D:D Στολισα το δεντρο,μεσα γενικα το σαλονι και το κατω καθιστικο και την αυλη!!!Μου μεινανε για αυριο τα μπαλκονια,αλλα θα παω τζαμπο σημερα να παρω καποια στολιδια καινουρια για εξω!!!Ειχαμε βαλει και χριστουγεννιατικα τραγουδια,τραγουδουσε και η Μιμικη τα καλαντα και το ελατο,αναψαμε και το τζακι και καραφτιαχτηκα!!!!!Ηρθαν τα χριστουγεννα και η πρωτοχρονια εεεειιιιι...... :D:D:D

Σημερα μας περασαν και τις τεντες και μετα οι δικοι μου καθαρισαν ολοοο το σπιτι για να απολαυσουμε ξεκουραση στο στολισμενο μας σπιτι το Σ/Κ!!!!Γυρισα απο τη δουλεια και τα βρηκα ολα ετοιμα :D:D:D (Ακους Μιτσι????? ;)

Εκλεισα και τα εισητηρια για 1χρονια,θα ελθουμε 29/12 και θα φυγουμε 1/6,μπηκα σε γιορτινη mood!!!Το απογευμα θα παμε στην αδελφη μου γιατι μπροστα στην πλατεια τους θα αναψουν δεντρο,θα εχει ξυλοποδαρους και Αγιο-Βασιλη!!Ελπιζω μην βρεξει μονο και μου τη χαλασει!!!!

Μαγδα,συμφωνω για την πειθαρχια,αλλα δεν ειναι ολα τα παιδια το ιδιο,σε αλλα δεν πιανει,ειναι και θεμα χαρακτηρα για αυτο αλλωστε βλεπουμε οτι ακομα και τα διδυμα που μεγαλωνουν στο ιδιο περιβαλλον με τα ιδια ερεθισματα αντιδρουν διαφορετικα.Η δικια μου ας πουμε εχει πολυ αντιδραστικη συμπεριφορα!!!Θυμαμαι την ανηψια μου στην ιδια ηλικια την εβαζε η αδελφη μου 2λ τιμωρια στο δωματιο της και η μικρη χαιζοταν πανω της και δεν το ξανακανε.Τη δικια μου ,τη βαζω και κλεινει μονη της και το φως :o:o:o:o και οταν παω να την βγαλω,μου λεει θυμωμενη:"φυε,ειμαι τιμωλια" :shock::shock::shock::shock: και μολις βγει κανει ακριβως το ιδιο και γελαει!!!!!Αφου τα ελεγα εχθες στον παιδιατρο και μου ελεγε οτι εχει πολυ ισχυρη προσωπικοτητα και να προσπαθω μεν να την πειθαρχω αλλα χωρις να ξεπερνω τα ορια της,γιατι εχει αντιθετα αποτελεσματα!!!Ακομα και για την τουαλετα μου ειπε να το εγκαταλειψω για ενα διαστημα γιατι την εχουμε θυμωσει που της το λεμε και δεν μπορει να τα καταφερει και για αυτο εχει σταματησει να τα λεει και μενει λερωμενη!!!Μου ειπε οτι ειναι πολυ ανταγωνιστικη και ισως απο του χρονου κιολας να σκεφτω καποιο αθλημα!!!

Αντε με το καλο να δειτε το μωρακι!!!Δεν πιστευω να ειναι και αυτο κοριτσι και να χαριεντιζεται με 2 τωρα ο γαμπρος μου!!!!Δεν μας εφτανε η Εβελινα!!!!!

Μιτσι,οπως καταλαβες υπαρχουν και χειροτερα!!!!Οσο για τη βοηθεια σου εξηγησα :lol::lol:

Μαρακι,μια χαρα τα ειπες στο συζυγο,αυτο που ειναι κουκουρουκου,αλλα κανουν μονο κριτικη με κανουν τρελλη!!!Οσο για τη Δημ το εχει το ονομα φαινεται!!!!Ελπιζω να ειναι ηρεμη και να περασετε ωραια το Σ/Κ!!!

Αλεξ,μπραβο ρε που παιρνει λιγο μπρος με τον υπνο!!!Καλα εσενα ειναι που δεν πρεπει να μιλαεο ο δικος σου!!!Εγω αν δεν ειχα και τη δουλεια να ξελαμπικαρω λιγο,θα ειχα φουνταει πλακα-πλακα!!!!!

Αυριο εχω καλεσει κοσμο για κρασακι και τζακι το βραδυ!!!!!Αντε καλο Σ/Κ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.livemedia.gr/album/708#listed_photos

για να με καμαρωσετε,ειμαι η 1η φωτο στην 21η σειρα απο πανω προς τα κατω(ΚΑΤΣΑΡΕ.Ζ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα,ο οδοντιατρος ειδε τον Βασιλη επειδη πηγατε κι εσεις;ποτε πρεπει να τα παμε;στον οφθαλμιατρο;χρειαζεται να παμε προληπτικα καποια στιγμη;αντε να κοψετε τωρα εντελως την πιπιλα,αφου ειναι πολυ συνεργασιμος!!γιουβετσι...το αγαπημενο μου!!!ενταξει..ειδα τις φωτο!!αγαπω Βασιληηηη!!!ρε συ ειναι τελειος!! :lol::lol: με την μασκα...στην μηχανη..φοβερος!!!θα τις στειλω κ στα κοριτσια.

Χαρουλιτα κ του χρονου!!!!!πολυ στολισμο κανεις ε;μπραβο!!εγω θα στολισω αυτο το σκ που λεει οτι δε θα εχει καλο καιρο κ θα μεινουμε μεσα προφανως.αν κ την Κυριακη εχουμε παλι παρτυ!!!λες να την πιεσα κι εγω πολυ κ σταματησε να λεει τα κακα κ να μενει κ λερωμενη;;καλο κουραγιο με την κορη...αν απο τωρα εκει ισχυρη προσωπικοτητα... :?:? μια κουκλα στο συνεδριο!!!βιντεο δεν εχεις παλι;;

δεν λεω τιποτα για το υπνο,το μεσημερι δεν ηθελε να κοιμηθει,ειχε ξυπνησει στις 9 κ ειχε κοιμηθει νωρις.αλλα ευτυχως ηπιε ολο το γαλα ,δεν ειχαμε γκρινιες κ κοιμηθηκε σε λιγα λεπτακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια τσουπρες κ του χρονου συμπεθερα να στολισεται με δυο μωρα χιχι

Μπηκες σε χριστουγιαννιατικη διαθεση ε;;κ εγω ετσι ειμαι μου αρεσουν πολυ τα χριστουγεννα

Οντως το καθε παιδακι εχει αλλα ορια κ χαρΑκτηρα αλλα στανταρ θελουν ολα κανονες γιατι αλλιως καηκαμε

Ασε εγω παλι χτες διαφωνουσα με το συζηγο λεει ειμαι ελαστικη μα καλα τι θελει

Οικα να τον κανω ;;;ωρες ωρες θελω να τον πνιξω εμμ δεν κανουν πραγματα

Με τα παιδια οσα εμεις εμ μιλανε βρε ουστ!!!

Αλεξουκω μου χαιρομαι που σου αρεσει ο μασκοφορος μηχανοβιος μου χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω μιας κ πηγαμε κ μεις τσεκαρα κ τον β ειναι μεγαλο οδοντιατρειο για μεγαλους κ παιδακια

Καλο ειναι ενα τσεκαπ να κανουμε μια στο τοσο μου πε αν κ ειναι μικρα ακομα απλα θελουν το χρονο τους κ πολυ χαλαρα μη το παρουν στραβα εμεις μια ωρα κατσαμε εξτρα να παιζει ο β να εξικοιωθει ειπε αυτη

Γαντια μασκες εργαλεια σοου του κανανε δεν ηθελε να φυγει μετα

Μετα πηγαμε κ στη λωης το μωρακι τελειο!!!αγορι συμπεθερα μεινε ησυχη χαχα

2710 μου φανηκε μια σταλια ειναι φαγανο πολυ κ με πονηρα ορθανοιχτα ματια στο τσακ

Προλαβε γεννησε σε 26 λεπτα με 2 εξωθησεις χωρις επισκληριδιο

Κ την εβελινα την ειχε κανει σε 2 ωρες τι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι μου σιδερένιος...Τέλος καλό ολα καλά,ελπίζω να μην έχετε θέμα...

Χαρουλίτα κούκλα στο συνέδρειο και να μη μας έλεγες ποια φώτο να δούμε μια γυναίκα είδα όλη κι όλη εγώ...Άξια!

Μάγκυ πως σκατά γίνεται το εσωτερικό κλείδωμα;;;Ψάχνω βιβλίο οδηγιών αλλά δε λέει κάτι...Ενα Στράτο χρειάζομαι....

Πήγαμε παιδότοπο βρήκαμε συμμαθητές χαμός

Δε ξεκουράστηκα καθόλου σκ...όλο δουλειές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!μιλαμε την εχω καταβρει...μπαμπα κ κορη κοιμουνται κ εγω την εχω αραξει διπλα στο τζακι...στολισαμε κ το δεντρακι μας!!!!βαλαμε κ τα χειροποιητα στολιδακια μας,αρεσε πολυ στην Κωνσταντινα,εβαλε κ εκεινη την πινελια της!!!καναμε κ τελετη για να αναψουμε τα φωτα :lol::lol::lol: μην φανταστειτε,κλεισαμε πατζουρια,φωτα μετρησαμε αντιστροφα κ τα βαλαμε στην μπριζα. ε μετα ακουστηκαν ''ουαου,ναι,ωραια'' κ τα σχετικα!!!

Μαγδα οχι κ ελαστικη εσυ καλε..βεβαια για τα δεδομενα του συζυγου που πεταει τις πλαστελινες...ε ναι εισαι ελαστικη!!!

Μαρακι φιλια,τα ειπαμε κ στο τσατ εμεις!!!

φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,γεια σας!!!Χάθηκα το ξέρω.Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τις γιορτούλες μας.Στις 22/11 είχαμε και επέτειο γάμου.Όλα μαζί.Θα σας τα πω αναλυτικά όταν καταφέρω να μπω.Δε φτάνει που είμαι μάνα,δασκάλα,σύζυγος ξεκίνησα και κάτι καινούργιο επαγγελματικά,το οποίο με έχει ανεβάσει απίστευτα πολύ.Δεν έχει καμία σχέση με χορό.Οπότε όπως καταλαβαίνετε τρέχω σαν το Βέγγο και δεν προλαβαίνω να ανασάνω.Ελπίζω να μπω όσο το δυνατόν γρηγορότερα γίνεται.

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέταξες τη φυτιλιά και μας άφησες!!!!!!!!!!!!

Αντε καλέ μπες να μας πεις μανα-συζυγε-διπλοεργαζόμενη-νοικοκυρά!!!!!!!!!!!

Πότε ανεβαίνετε Αθήνα;Εσας θα σας δούμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακ ι ρωτα την αντιπροσωπεια ρε μαναρι για το κλειδωμα εμεις σκεψου μονο στα δυο

Εχουμε καρεκλακια στο αλλο τον εχουμε χυμα κ κλειδωμενο αλλιως καηκαμε γιατι τις πειραζε τις πορτες

Να σου στειλω λες το στρατουλη καλου κακου;;

Αλεξουκω κ του χρονου κ εγω τωρα στο τζακακι λιωνω τα αγορια τεζα ο β δουλευει 6 με 12

Σημερα πηγαμε παιδικη χαρα στην αγαπημενη μου στη βουλα καναμε κ τσαρκα παραθαλασσια σουπερ αλλα μπρρρ κρυο με ηλιο ειχε!!!

Αστραφτερο μπες καλε να μας πεις με τι ασχολεισαι καλη αρχη χαιρομαι που σε ανεβασμενη

Με μαγειρικες κατι η με ιντερνετ;;;;η τι τελοσπανδων χαχα;;;;

Φιλια σε ολες μιας κ μονη μου εμεινα.... Αλεξ θα σε παρω κ τηλ αυριο επιστρεφω δουλεια!!!!

Πειτε ιδεα δωρο για τον κολητο μου;;;εχει γεννεθλια συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,παρόλο που είχαμε ένα ήσυχο βράδι χωρίς ξυπνήματα άποφασίσαμε και είπαμε στη δασκάλα στον παιδικό από σήμερα να τα ξυπνάει τα κορίτσια στις 14,30 με 15,00.Πρώτον για να μη κοιμούνται 3ωρο μεσημέρι και μετά ξυπνάνε το βράδυ και δεύτερον για να μην τις παίρνουμε 15,30 ιδρωμένες και ζεστές από το κρεβάτι και τις βγάζουμε έξω.Μιάμιση ώρα μέχρι 2 ώρες για μεσημεριανό ύπνο καλά είναι.Για να δούμε θα πιάσει "το κόλπο" ή δε παίζει ρόλο.

Μάγκυ μου διάβασαμε το προσπέκτ του αυτοκινήτου και βρήκαμε πως γίνεται.Έχει μια τρύπα εσωτερικά η πόρτα που βάζεις το κλειδί,βγαίνει έξω η γλώσσα της κλειδαριάς και δεν ανοίγει από μέσα που να χτυπιέται κάτω ο ταλιμπάν...Χθες παραξενεύτηκε,προσπάθησε μια δυο φορές δε κατάφερε τίποτα και μεις κρυφογελούσαμε μπροστά.

Ακούστε κουλό που συνέβει χθες.Με πήραν τηλέφωνο από το πανεπιστήμιο που κάνω το μεταπτυχιακό και μου είπαν ότι παίρνω την υποτροφία του έτους μου!!!!!Τους λέω εγώ;;;Ναι μου λέει θα σας έρθει και επιστολή με mail.Και όντως ήρθε.Θα μου δώσουν 800€.Δε το περίμενα με τίποτα...Εντάξει είμαι συνεπής με εργασίες και έγραψα σχετικά καλά στις εξετάσεις αλλά νόμιζα θα χε καλύτερους.Στο πτυχίο στο δεύτερο έτος είχα πάρει υποτροφία αλλά τότε έιχα πολύ καλούς βαθμούς.Το 1999 και θυμάμαι ήταν 250,000δρχ και πήρα τον πρώτο μου υπολογιστή.Τότε που ακόμα δεν είχαν τα παιδιά στα σπίτια τους.Τουλάχιστον εδώ στη Ρόδο.Πολύ χαρήκαμε.

Το Σαββάτο η γιρτή του παιδικού Αλεξανδρουίτα master chef θα κάνω τη ζύμη σου σε πιτάκια και θέλω να βάλω μέσα γέμιση τυρί ζαμπόν πιπεριά ντομάτα.Ακούω αναλογίες και συμβουλές για να μη μου βγουν έξω τα τυριά σαν την άλλη φορά που εκανα απόπειρα.Μη παέι ο κόπος τσάμπα...

Μάγκυ τι ηλικία έχει ο κολλητός που ψάχνεις δώρο και μέχρι πόσα θες να διαθέσεις; Για άντρα στο μυαλό μου έρχεται άρωμα,after shave,μπλούζα,πουκάμισο,φόρμα ή γραβάτα ανάλογα πόσο κυριλέ ντύνεται,εσώρουχα ίσως αν έχεις οικειότητα χμμμμμ δε ξέρω τι άλλο,βιβλιά δε φαντάζομαι να διαβάζει,zippo αναπτήρα αν καπνίζει,κασκόλ σκουφί...αυτά σκέφτηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα,σημερα η Κωνστατινα κοιμηθηκε 12ωρο!!δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι χθες.αλλαξαμε κ γαλα,βρηκα στα ψυγεια γαλα αγελαδινο χωρις λακτοζη!!της αρεσει πολυ κ το πινει χωρις σταματηματα κ περισσοτερη ποσοτητα,μαλλον ειχε βαρεθει το αλλο.λεω να ρωτησω κ την παιδιατρο αλλα αφου κ δεν δειχνει να την πειραζει κ κοιμαται κ περισσοτερο,μαλλον χορταινει.

φουφου καλη αρχη σε οτι κανεις!!

Μαγδουλα σημερα δουλεια παλι ε;τωρα για δωρο..δωσε μερικες πληροφοριες...η Μαρια παντως νομιζω εδωσε πολλες ιδεες!!

Μαρακι συγχαρητηρια για την υποτροφια!!βρε θηριο,οχι μονο τα προλαβαινεις ολα αλλα τα κανεις κ τελεια!!μπραβο κ ειςανωτερα!!για τα πιτακια,απλα να βαζεις λιγη γεμιση σε σχεση με το φυλλο που θα εχεις ανοιξει,ωστε να εχει χωρο να κλεισει κ να ακουμπαει φυλλο με φυλλο.αα κ να μην ειναι πολυ νερουλη προσεχε γιατι τα ζουμακια θα βγουν εξω.βαλε κ νερακι να κολλησει κ πατησε το κ με ενα πιρουνι,θα κανει κ σχεδιο.τι αλλο;αυτα νομιζω.ευτυχως το βρηκατε κ με την πορτα του αυτοκινητου.

παω να δωσω φρουτακι κ να βαλω κ τις φακες να γινονται!!εχω κ ενα σιδερο ..πρεπει να το κανω κ αυτο σημερα!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια τσουπρες

μαρακι πολυ την χαρηκα την υποτροφια εις ανωτερα μπραβω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειδες που για ολα υπαρχει λυση σου λεω κ εγω με το κλειδωμα σωθηκα κ εμενα την πρωτη φορα απορουσα που δεν ανοιγε 100 τα αλεπουδακια αλλα 102 η αλεπου ελεγε η μαμα μου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι μου πωπω ιδεες που μου δωσες μαλλον μπλουζα η κολωνια λεω ειναι

35 ειναι ο πιο στενος μου ανθρωπος το τι εχουν ακουσει τα αυτακια του

Ειμαι γκρινιαρα μουρμουρα κακοκεφη ο εαυτος μου παντα χωρισ υπεκφυγεσ κ παρολα αυτα μ αγαπαει χαχα

Απο λεφτα θελω κατι καλο γιατι παντα μου παιρνει πολυ ακριβα κ στο παρτυ του βασιλη παλι ακριβο δωρο του πηρε

Κ ναι καταφερα κ τα ξεχασα τα χε το σαββατο ειμαι τι να πω!!!! Ευτυχως δε θυμωσε κ σαββατο σκεψου μιλησαμε!

Αλεξουκω στρωνει σιγα σιγα το μωρο μας σουπερ!!!

Εμενα χτες εκανε εμετο κ η στεναχωρια του ηταν που τα κανε χαλια το ψυχακι μου

Μαλλον τον πιεσα στο φαι κ μετα γαλα..

Κατα τα αλλα της βοσνιας στη δουλεια σημερα!!!

Θα μπω για τσατ μπας κ σε πετυχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριεμαι να παω παλι δουλεια!!

Η ρουλιτσα δεν παει δουλεια αναρωνει ο τασουλης μας του κανει αυτη τις αλλαγες

Ολα καλα θα μπει να μας τα πει

Η φωτεινη εχει κλεισει θεση για δρομοκαιτειο με δυο μωρα τα χει παιξει

Τρεχει σαν τον βεγγο νυχτα μερα

Η σταυρουλιτσα εχει το συζηγο κ την εμμελεια σπιτι που δεν την αφηνουν την καψερη λεπτο

Πριβε με το πισι...

Αυτα για τα απωλωλωτα χαχα

Αρια δεν εχω τηλ ουτε της βικουλας να μαθαινα κ γιαυτες

Μιτσακο εσενα θα σε παρω τηλ σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα τι μας πηρες το γλυκο απτο στομα! Καλη επιτυχια κ διαυγεια!

Αλεξ μια χαρα,γαλατακι,12ωρα ολα καλα.

Μαγδα αναμενω τηλεφωνημα! Αν του παρεις φορμες σετακι?μουφα? παντως πουλοβερακι τα σπαει ετσι κ αλλιως εκτος κ αν ειναι αλητεια κ δε τα φοραει.

Στολισα επιτελους με βοηθο το στεφανο!!!!! Λεει τα παντα,αλλα το λαμδα κ το ρ το λεει οπως τον βολευει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι απιθανο το σπιτι παντου φωτακα,δενα αναβω φωτα πια.το δεντρο ως το ταβανι! Ειναι που δεν ηθελα να στολισω!!!

Πηγαμε σε παιδικο παρτυ κ ο στεφανος ηταν κακο παιδι,απτη μια αγκαλιαζε τα παιδακια κ φιλουσε τα κοριτσακια,κ απτην αλλη τους επαιρνε τα παιχνιδια κ ταριχνε σο κεφαλι τους κ μετα γελουσε! Εγινα ρεζιλι,μαλλον θα πρεπει ναρχετε πιο συχνα σε επαφη με παιδια να κοινωνικοποιηθει.το μονο μοιονεκτημα του να το κρατουν οι γιαγιαδες.βεβαια μολις του εκανα παρατηρηση συμμορφωνοταν κ οταν καποιο εκλαιγε ετρεχε κ το χαιδευε ετοιμος να κλαψει.

Ενα τεταρτο πριν παμε στο παρτυ επεσε κατα λαθος ςπανω μου με το κεφαλι του κ ενιωσα να σπανε τα δοντια μου.τελικαμεκανα ενα χειλος σαν τη Παολα.ρεζιλι στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες ανοιγω τη πορτα να βγαλω τα σκουπιδια ,βγαινει κ αυτος κ κλεινει τη πορτα,εχει ψυχωση με τις πορτες ,τις κλεινει παντα.κλειστηκαμε εξω κ του λεω....τι θα κανουμε τωρα που θα κοιμηθουμε ολη νυχτα!???

Κ μου απανταει...".γιαγιακα κατω!!!!"Ημαρτον η πονηραντζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...