Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Καλα Μαρια υπαρχει μια συνομωσία που δεν μ'αφηνει να σχολιάσω τα δικά σου,εχθες το βράδυ κολλούσε και σήμερα το μεσημέρι με παταξε έξω ενώ είχα γράψει ένα κατεβατό!!!Τώρα παω να γράψω και πάλι κολλάει :twisted::twisted::twisted: τεσπα,ελπίζω να τα καταφέρω.

Βέβαια καλύτερα γιατί ετιμαζομουν να στα ψαλλω για το γυμναστήριο αλλά το σωσες!!!Οταν ειδικά είναι θέμα υγείας πρέπει να βρισκουμε χρόνο για εμάς!!!Αλήθεια αυτό πό είπες για τα δάχτυλα σου,πονάνε κιόλας???

Στο μεταξυ διασκεδάζω πολύ με τον σαρκασμό με τα κορίτσια σου!!!

Δεν ξέρω τι λες άλλα η Χρυσανθη είναι γυναίκα του κεφιού!!!Αλήθεια η κύρια που μερακλωθηκε,είναι μαμά η πεθερά;;Δικιά μας είναι αυτή!!!!

Ελπίζω να σου τη δώσει την αργία αλλιώς θα τον καταγγείλω στη νομαρχια :lol:

Άσχετο,η αδελφή σου τι απέγινε???

Σας εγραψα και κάτι σημαντικό στην ομάδα!!!

Μιτσι θα λάβεις μαιλ μας!!!!

Σας καληνυχτω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια Τρίτη και 13 σήμερις αλλά δεν πιστεύουμε σε προλήψεις!!!

Χαρά εγώ επιμένω ότι σου μοιάζει η Μιμίκα τουλάχιστον στα χρώματα...Ο άντρας μελαχρινός η μικρή άσπρη άσπρη ξανθιά πως του μοιάζει;;;;Οχι δεν έχω πόνο στα δάχτυλα,από την κοίλη έχω μούδιασμα και σαν ηλεκτρισμό να περνάει.Χθες είχα πάρει 3 παυσίπονα από το πρωί για το πονοκέφαλο που ξεκινάει από τον αυχένα.Και ο γυμναστής το απόγευμα μου λέει πήγαινε βάλε μια ζεστή θερμοφόρα.Πάω βάζω ενα "σύστημα" που το βάζεις μικροκυμάτων και ζεσταίνεται το φοράω στον αυχένα και τσουπ χαλάρωσα...Να μη το σκεφτώ νωρίτερα η χαζή...Μου πε με τις ασκήσεις που κάνουμε θα δυναμώσουν οι ραχιαίοι και θα στηρίζεται χωρίς κόπο η πλάτη μου.Ωραία ήταν και χθες για μια ώρα ξεφεύγει το μυαλό και stretcarεται το σώμα...χα χα

Η παθερά μου χόρευε με τη Χρυσάνθη στο βίντεο.Τα πεθερικά μου είναι γενικά του χορού.Κρατάει η πεθερά από Τρίπολη και ο πεθερός από Ζάκυνθο οπότε τα "πάντρεψαν" ωραία τα μουσικά ακούσματα!!!

Μου την έδωσε την άδεια χωρίς μουρμούρα για αύριο.Η νομαρχία έχει βγάλει οδηγία ότι δημόσιες υπηρεσίες,σχολεία και μαγαζιά είναι κλειστά του πολυούχου.Αλλά εμεις είμαστε εταιρία και είναι στην ευχέρεια του εργοδότη τι θα αποφασίσει.Και φυσικά δουλεύουμε...Αλλά αφού ο παιδικός είναι κλειστά.

Η μαμά μου τη περασμένη βδομάδα αφαίρεσε ένα "σημάδι" στο πρόσωπο που παρουσιάστηκε το καλοκαίρι.Τη φόβησαν για κακοήθεια του δέρματος αλλά η βιοψία βγήκε αρνητική.Και είναι ακόμα με τα ράμματα δε θέλω να την ταλαιπωρώ με τις πιτσιρίκες.Άστε που θέλω να τις χορτάσω.Αν κλείσει και ο άντρας μου το μαγαζί τελικά θα πάμε βολτούλα οικογενειακώς.

Αριακι μπράβο και συ για το γυμναστήριο.Τι κάνεις αεροβική;Εμένα δυστυχώς λόγω μέσης μου πε όχι πολλά χοροπηδηχτά.Ετσι το Μαριλούκι έ;Ζουζουνιάρικο όπως όλα.

Μήτση αλήθεια Δήμητρα είσαι και συ σαν την κόρη μου;Και γω θέλω το Mail σου να σε βομβαρδίζω με τις κόρες μου...Χαρά αν στο στειλε προώθησε το...Θέλω να δω και γω φώτο του Στεφανάκου...Ειναι το μόνο παιδάκι της παρέας που δε ξέρω φατσικά νομίζω.Ούτε τη μαμά φυσικά....

Φωτεινή where are you;;;;;;;;;Τι κάνει ο Αλεξανδρούκος μου;Δουλεύει αύριο ο μπαμπάς σας ή η αδερφούλα σου;Να σας κατέβαζαν κανένα ακταίον;

Αλεξανδρουίτα περίσσεψε και ζυμάρι από τις σπανακόπιτες και το βαλα κατάψυξη.Θα δοκιμάσω να το ξεπαγώσω να το κάνω αύριο βράδι πιτσάκια...χα χα..Για να δούμε τι θα βγει.Πορώθηκα με τα ζυμαράκια....

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!κρυωνωωωω,δεν μ'αρεσει ο χειμωνας :(:( κ ακομα δεν εχουν πιασει κ τα κρυα...υπομονη!!!εμεις κλασικα ξυπνησαμε το βραδυ,αυτη τη φορα στις 3.ολο κ νωριτερα το παει.ηπιε 2 γουλιες γαλα,της εβαλα κ τζελ στα ουλα κ ευτυχως γυρισε πλευρο κ ξανακοιμηθηκε...κ το πρωι ξυπνησε 9 παρα.επιτελους ξεκουραστηκαμε λιγακι...

Χαρα βαστα γερα!!αν καταρευσει τελειως κ η υγεια...χαθηκαμε!!!!ποιοι ειναι οι εξωτερικοι τραπεζιτες;οι πισω;εμενα αυτους βγαζει,μακαρι να τους εβγαζε ολους μαζι να τελειωνε...περαστικα στο κοριτσακι σου!!που την αρπαξε παλι;;οταν λες πασοκ;;τι εννοιεις ακριβως;; :lol::lol: σε πληρη αποσυνθεση ειναι πια αυτο το κομμα!!

Μιτση εγω μολις ξυπνησει θα της δωσω κανενα μπισκοτακι που εχω φτιαξει,καμια ρυζογκοφρετα για να ισιωσει γιατι ξυπναει λιγο στραβωμενη καποιες φορες.μολις ηρεμησει της δινω φαγακι απο το μεσημεριανο κ το βραδυ γαλα.εσυ βεβαια εχεις κ αλλες επιλογες .για τα χρωματα κι εμενα τα αναγνωριζει αλλα προτιμηση να το λεει εχει στο μπλε.βεβαια η φιλη μου η κοινωνικη λειτουργος μου ειπε οτι δεν πρεπει να τα πιεζουμε,της ελεγα για μια φιλη μου που μαθαινει στην κορη της (21 μηνων)την αλφαβητο!!! ,αυτα τα μαθαινουν αργοτερα γιατι εχει περιπτωσεις που αργοτερα τα παιδια τα εχουν παιξει απο τις υπερβολικες απαιτησεις των γονιων.ολα θα τα κανουν!!κι εμενα τον αντρα μου τον λεει με το ονομα του πολλες φορες,ειναι μικρο δισυλλαβο κ της ειαι ευκολο,ενω το δικο μου.... :lol::lol:

Αριακι καλη αρχη στο γυμναστηριο,απολαυστε τον μπαμπα κ φιλια στην ζουζουνα σου!!!

Μαρακι χθες περναγα απο το mall κ πρεπει να εχουν βαλει καρουζελ απ εξω,ημασταν με το αυτοκινητο κ δεν ειδα καλα...οταν ερθετε να πατε εννοειται.θα παω καμια βολτουλα την μικρη κ θα σου πω λεπτομεριες.ειδες με την γυμναστικη;αντε να δυναμωσει η πλατη σου να φυγουν κ αυτοι οι πονοι!!!ετσι ετσι,να παρει φωτια ο πλαστης!!! :lol::lol: τελεια η αδειουλα αυριο,να παιξετε με τα κοριτσια!!

σημερα εχει αρακα το μενου,στην Κωνσταντινα θα κανω κ ψαρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλησπερα!

Αυριο ρεπαρω κ ετσι εχω κεφια.γυρισα 7 απτη δουλεια,ταισα το στεφανο γιαουρτι με μπισκοτο τριμμενο που τρελενεται,σκουπισα,μπαλωσα( ναι το εκανα κ αυτο καιροι που ειναι) θα φτιαξω κ ενα γλυκακι με σιμιγδαλι υγιεινο για το στεφ κ εμενα.ο μπαμπας δε πολυτρωει γλυκα.σε καμια ωρα γυρναει απτη σχολη( το πρωι βιοτεχνης το βραδυ μαθητης βοηθος φαρμακειου!!!,,) κ θαρθει με ενα φιλικο ζευγαρι με ταινια κ σουβλακια.

Χαρα μου τρεχα να αξιοποιησεις το λιγοστο ελευθερο σου χρονο με τον αντρα το μωρο η μονη σου για κανενα beaute κ ασε τα απελπιστικα τραγελαφικα πολιτικα!!!αλλα ξερω,ειναι το μικροβιο καμια φορα!

Αλεξανδρα σα τη μανα μου το μικρο σου.ξυπναει με νευρα κ ας ειναι αγιος ανθρωπος!,,,

Κοριτσακια μου οσο καιρο δε μπαινω δε σημαινει κατι,δε βαριεμαι,απλα δεν ειμαι καθολου της τεχνολογιας.με σκοτωνει ο υπολογιστης η τηλεοραση κ τα λοιπα.να φανταστειτε δε περναω καν τις φωτογραφιες του μικρου απτη μηχανη στον υπολογιστη κ κατα συνεπεια δεν τις εκτυπωνω μονο κ μοονο επειδη με κουραζει η διαδικασια.αν το κανει ο αντρας μου εχει καλως.γιαυτο μου πηρε ψηφιακη κορνιζα να τις βλεπουμε λιγακι!

Μακαρι να μιλαγαμε στο τηλεφωνο που μαρεσει πολυ!!!

Εχει καμια whatsup???.ψηνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πηζω στη δουλεια απο το κντ μπηκα να δωσω το παρον

Μητσακο τι ευχάριστη έκπληξη καλώς ήρθες κ φυσικά εισαι παντα ευπρόσδεκτη

Μας ελειψες μπραβω που βρηκες αλλη δουλειτσα μας εχουν κανει να μην πω

Πως κ περιμένουν να λεμε κ ευχαριστω ε οχι δα πρέπει να κινητοποιηθούμε

Επιτέλους εχω φρι για κοσμοτε στείλε το κντ να σε παιρνω οποτε θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουλα μου βγάζετε δοντακια κ πονάει το κα έργο μωρε μου

Εγω ρε κοριτσια ιδέα δεν εχω αν τα χει βγάλει ολα δαγκωνει ετσι κ βαλω δαχτυλακι

Δευτέρα δε μπηκα λόγω ψηφίσματος ειχα απίστευτο πονοκέφαλο

Τρεις φορες εμετο εκανα απο τον πόνο ερχόταν ο β κ με χαϊδεύε

Σάββατο πηγαμε στο πάρτυ τελεια!!!!το τραγούδι το παμε τρεις φορες ο β προλαβαίνει

Κ έσβησε το κερί στο τελος η άμοιρη β Ευγενία του κράταγε κλειστό το στόμα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,ζουζουνάκια μικρά και μεγάλα;Πώς είστε;Εμείς τα ίδια και τα ίδια.Μου αλλάξανε το πρόγραμμα στο σχολείο και μου βάλανε μία ώρα παραπάνω. :twisted: Έχω εκνευριστεί απίστευτα,αλλά άντε τώρα.Υπομονή κάνω.Η Αγγελική έχει βήχα,το Στελλάκι έχει ωριμάσει απίστευτα κορίτσια.Μεγάλωσε το μουσουδάκι μου!Μιλάει στην Αγγελική λες και είναι μεγάλος άνθρωπος.Έχω ξετρελαθεί.Η Αγγελική μου πάλι είναι τώρα κάτι μέρες που έχει απίστευτη γκρίνια.Αφού περιμένω τώρα να πιει το γάλα της και να δω τα δόντια της,μήπως βγάζει τίποτα.Μου έβαλες ιδέες Άλεξ. :lol:Κατά τ'άλλα μιλάει πεντακάθαρα σχεδόν.Μέρα με τη μέρα με εκπλήσσει. Έχω τη Στέλλα από την ώρα που γυρίσαμε από το σχολείο και φωνάζει "ψωμί,παιδεία,ελευθερία". :lol::lol::lol: Ζωγραφίζει απίστευτα το κοριτσάκι μου.Δε βγαίνει καθόλου από το περιθώριο κι έμαθε να γραφει και το όνομά της.Μερικές φορές κάποια γραμματάκια τα κάνει ανάποδα,αλλά σιγά το πράγμα.Είναι μόνο 3,5. :D

Χαρουλίτα,πολύ γέλασα με τη Μιμίκα χάκερ. :lol::lol::lol: Καλέ τι είναι τούτη με τα κλαρίνα;Άλλο να μας το λες κι άλλο να τη βλέπουμε. :lol::lol::lol: Αυτή είσαι εσύ;Σκούρυνες το μαλλί;Δε φαίνεται και καλά.Πάντως το κουκλί μην το ματιάσω είναι για φάγωμα.Φοράει και μαύρο καλσόν το σκατό. :lol::lol::lol: Ρε συ ο Τζακ και η φασολιά με τον Αργύρη Αγγέλου;Αυτό είναι;Κι εγώ θα ήθελα να τις πάω σε αυτό,αλλά όταν πάμε Αθήνα.Εδώ δεν έχουμε τέτοιες επιλογές. :? Μπα σιγά μη φωνάζουν όχι άλλο κάρβουνο.Γουστάρουν κι αυτοί.Αφού όταν γύρισε από τη δουλειά εκείνη την ημέρα μου λέει "κι εγώ το σκέφτηκα να ψήσουμε,αλλά με πρόλαβες".Βέβαια,συμφέρει.Κάθονται 4 άντρες πάνω από μία ψησταριά και γυρνάνε από μία πανσέτα ο καθένας.Ούτε παιδιά κυνηγάνε ούτε τίποτα.Και μετά από αυτό φυσικά είναι πτώματα.Τι να πεις;Μισό πράγμα κάνουν και κουράζονται τάχα μου.Με την πάνα τελικά τι γίνεται;Ρε συ αυτή η χοληστερίνη που είναι ανεβασμένη είναι η καλή ή η κακή; :?

Ρε Μητσάκο!Αυτό κι αν ήταν έκπληξη. :D ΤΙ καλά που μας έγραψες τα νεάκια σου!Μπράβο!Ρε συ μόλις είδα ότι παραιτήθηκες,γούρλωσα τα μάτια,αλλά παρακάτω είδα ότι είχες βρει αλλού πρώτα δουλειά κι έτσι ηρέμησα. ;) Αυτά που σας χρωστάει ο παλιός εργοδότης δε θα σας τα δώσει;Οι δικές μας πεθερούσκες καλά είναι.Η δικιά σου; :mrgreen: Μην αγχώνεσαι βρε με γραμμούλες και κυκλάκια;Είναι μικρά ακόμα.Καλό είναι βέβαια,να του δίνεις να μάθει να πιάνει το μολύβι.Στην αρχή θα αρχίσει να κάνει τα δικά του και μόλις δεις ότι μπορεί κάντου καμια γραμμούλα ή κουλουράκια.Αλλά προς Θεού μην αγχωθείς.Εγώ μετά τις 6 μπορεί να τους δώσω και φρούτο,τοστ,καμιά τηγανίτα άμα φτιάξω ή και φαΐ.Μπορεί όμως και τίποτα,γιατί αν δεν έχουν κοιμηθεί μεσημέρι,τις βάζω για ύπνο κατά τις 8 οπότε πίνουν κατευθείαν το γάλα τους.Α,ναι θυμάμαι που έλεγες ότι ο άντρας σου πήγαινε σε σχολή ως βοηθός φαρμακείου.Θα είστε και στην ίδια δουλειά κάποια στιγμή. :D

Μαράκι,καλά θα κάνεις με τη γυμναστική και θα ανακουφιστείς και θα ξεφύγεις και λίγο. :) Χρησιμοποιείς χύτρα ε;Δεν έχω.Είχα μία και την έδωσα στη μάνα μου.Δεν τη θέλω.Θέλω όταν μαγειρεύω να ανοίγω να βλέπω το φαγητό.Βέβαια,σίγουρα είναι μεγάλη ευκολία.

Άλεξ,φούσκωσες σαν το παγόνι μετά από αυτά που σου είπε η κοινωνική λειτουργός; :lol::lol::lol: Είδες;Έχεις σούπερ ζουζουνάκι.Αχ,τζάκι ε;Θέλω κι εγώ.Άντε να πάμε στο σπιτάκι μας στην Αθήνα να το ανάψουμε.Θα ανέβουμε πρώτα ο Θεός στις γιορτές.Λες να τα καταφέρουμε αυτή τη φορά;Καλά ξέρει κι η Κωνσταντίνα το πουλάκι τσίου;Εγώ το είδα προχθές στο ράδιο αρβύλα που έλεγε κι ο Βαγγέλης τσίου για το Βενιζέλο.Καλέ κι εμένα η Αγγελική παρόλο που αναγνωρίζει τα χρώματα στην αρχή έλεγε συνέχεια το μπλε ενώ τώρα έχει κολλήσει με το ποκαλι(πορτοκαλί). :P

Αριάκι,απόλαυσε τον αντρούλη σου.Εμείς εδώ θα είμαστε. :D Καλά να μας έχει ο Θεός.Να δώσεις πολλά φιλιά στο Μαριλάκι!

Μαγδούλα,τι έγινε;έχεις πήξει ε;Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Γιατί πονοκέφαλο κι εμετούς;Αρρώστησες ή τίποτα άλλο;

Αυτά κοριτσάκια,πάω να την πέσω λίγο,νυστάζω αλλά κάνω υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?Εγώ εφημερευω,οπότε σας τα λέω πάλι από το κινητό και θα είμαι σύντομη!!Η μικρουλ μου καλύτερα,τουλάχιστον είναι απυρετη.Παντως βγάζει έναν τραπεζίτη μαλλον από όσο είδα,αλλά έχει βγάλει αφθα στη γλωσσιτσα της,οπτε εχθες δεν καλοεφαγε αλλά σημερα καλυτερα :):)

Αύριο πρέπει να ετοιμαστώ για το τραπέζι που θα έχω την Παρασκευή....να δω ποτέ θα προλάβω!!;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!εχω φουσκωσει απο κατι σουβλακια που φαγαμε...αλλα ηταν μμμ ..τελεια!!!αδιαθετησα κ σημερα κ ποναω κ κρυωνω..ολα μου φταινε!!η Κωνσταντινα λυσσαξε λιγο για να κοιμηθει...με ηθελε διπλα της.ελπιζω να μην σηκωθει παλι το βραδυ.χθες παλι ξυπνησε,πηγα να της βαλωτην κρεμα κ δεν ηθελε.τελικα ειχε κανει τσισα κ ειχαν βγει απεξω κ αντε να την αλλαζω βραδιατικα...μου εφυγε ο υπνος κ μετα ξυπνησα κατα τις 6.30 στο καναπε..πηγα να συνεχισω στο κρεβατι κ ξυπνησε η Κωνσταντινα...αλλα ηπιε γαλα στο κρεβατι μου,την κρατησα κ κοιμηθηκα εγω μεχρι τις 10 κ η μικρη μεχρι τις 11...υπεροχα!!!!σας εχω πει οτι εχω προσωπικο στυλιστα;;;ναι ναι το Κωνσταντινακι...οταν ετοιμαζομαστε για εξω,της λεω να μου φεριε ρουχα,ανοιγει τα συρταρια κ μου φερνει ρουχα να βαλω κμετα διαλεγει κ παπουτσια.. :D:D:lol::lol: .επισης καθε μεσημερι στρωνει το τραπεζι για να φαμε με τον μπαμπα..βαζει στις θεσεις μας,πιρουνια,χαρτοπετσετες,ποτηρια...ανοιγει το ψυγειο κ φερνει το νερο...η σκατουλα,οτι βλεπει το κανει!!! :D:D

Μιτση κ θα μπαλωνουμε,κ θα ραβουμε..κ που εισαι ακομα...!!!αστα αμα δεν κοιμηθει το μεσημερι οσο θελει εχουμε δραματα μετα...

Μαγδουλι πολυ γελιο θα ειχε η Ευγενια με τον Βασιλη.. :lol::lol: ποιο ψηφισμα καλε;;κ εκανες κ εμετο;;αναψατε τζακι ε;κι εγω ηθελα περισσοτερο για ατμοσφαιρα αλλα ο συζυγος ειπε να περιμενουμε να κανει κ λιγο κρυο...μετα θα ψηνουμε κ καστανα..αχ το καλυτερο μου!!!

φουφουκα τελικα βγαζει δοντακια;ε καιρος τους ειναι να βγουν κ αυτα!!μεγαλωσε μωρε το Στελλι ε;ετοιμαζεται για την επομενη γιορτη ε; :lol::lol: εσυ λες τον Μαικ τον φασολακη.το αλλο που λεει η Χαρα ειναι το κλασικο παραμυθι.αα μου φαινεται στις γιορτες θα γινει μεγαλη συναντηση..θα ειναι κ η Μαρια Αθηνα,η Μαγδα φυσικα.μακαρι να τα καταφερουμε ολες μαζι!!!φυσικα κ το ξερει κ οταν της λεω να φαμε το φρουτο επειδη της βαζω κ βλεπει παιδικα τωρα μου λεει''το τσιου;;'' :lol::lol: κ επειδη στην τηλεοραση το βαζουν συνεχεια οτι κ να κανει πεταγεται να το δει κ να χορεψει φυσικα...

Χαρουλιτα ευτυχως που επεσε ο πυρετος.αφθες γιατι βγαζει;κ κατι σαν πληγες στο εσωτερικο του μαγουλου ,τι ειναι;πω πω το χειροτερο μου ειναι.αληθεια υπαρχει τιποτα να βαζουμε;

καληνυχτααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι τα παμε κ στο τσατ υπομονη μονο αυτο μας μένει βγήκα γρηγορα

Ειχα κοσμο χαμό ελπιζω η μικρη οκ με λαιμό χτες είχαν ερθει η ινα σπιτι τελεία ηταν σημερα

Η μπeμπα 38.5 ειμαι να σκάσω!!! Αλεξ ψωνακια τελεια κ εγω θελω!!!

Ψοφησματος ήθελα να γράψω τις προΑλλες εχει αυτόματη διόρθωση το χΑζοκινητο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα έφυγε η παλιόαυτρα;;;

Φουφουκι αστα το τα χω παίξει ειναι λιγο μωρε γίνεται δεσποινηδουλΑ

Η κοράκλα σου παραπάνω ωρα ελπιζω με λεφτα έξτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια!

Έμεις καλά δόξα το Θεό.Η Χρυσάνθη μου έκανε βήχα χθες το πρωί αλλά πήρα γιατρό μας έδωσε μια σκόνη και τη βάλαμε στο γιαούρτι της και παιδιά κόπηκε μαχαίρι ο βήχας.Μου φάνηκε απίστευτο.Κοιμήθηκε το πουλάκι μου σερι ξερό έπεσε ούτε για γάλα δε ξύπνησε και κοιμηθήκαμε και μεις...

Από τότε που αρρώστησε το καλοκαίρι την έχω πάρει από φόβο μη κρυώσει.Αλλά φτου φτου δεν έχουν αρρωστήσει καθόλου φέτος.Η πρώτη χρονιά τελικά είναι στο παιδικό η ζόρικη.

Παρασκευάρα σήμερα....έκανα φακές.Δεν τις καλοτρώνε σπίτι αλλά εγώ επιμένω.Αύριο θα βάλουμε πετρέλαιο μαζί με τους από κάτω μας.Θα πάει το μαλλί...ήρθε και η Δεή με το χαράτσι μια δόση μέσα...δε πειράζει καλά να μαστε υγεία πάνω από όλα.

Ο πατέρας μου είχε 1,5 μήνα παραπονιέται για πόνο στο στήθος,ατονία,δε μπορούσε να ανέβει άνετα τις σκάλες.Τελικά με τα πολλά αφού δεν έβγαινε η φωνή του πείστηκε να πάει γιατρό να κάνει τεστ κοπώσεως ήθελε,με τον που τον εξέτασε του πε φορτωμένος είσαι ακροαστικά στα όρια της πνευμονίας.Τον φόρτωσε αντιβίωση,εισπνεόμενα και θα τα παίρνει για κανα μήνα μάλλον να δει διαφορά.

Μάγκυ πυρετό το βρέφος;;;Πως έγινε αυτό;Αχου τη ψυχούλα μου...Περαστικά...

Σας φιλώ όλες να έχετε τέλειο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω η που θα σκατε μυτη ολες μαζι η καμια λοιπον τα νεα μΑς χΑλαρΑ

Κ οπως λεει το μαρουσκακι παρασκευη κ Αφου αυριο δε δουλευω πεταω απο χαρα

Η μπεμπα δεν ξανακανε πυρετο της δωσαν ντεπον κ επεσε ο παιδιατρος ειπε αφου

Δεν ξανακανε ολα καλα μπραβω που περασε κ σε σας ο βηχας εμενα χτες ηθελε

Να τον κοιμησει ο μπαμπας του βεβαια αυτο δεν εγινε γιατι ετσι κ αρχιζει

Να βαζει κανονες απο τωρα ο σπορος καηκαμε τσιριξε ουρλιαξε εκλαψε κ στο τελος μετα απο δεκα

Λεπτα καταλαβε οτι ειναι νωρις ακομα για επιλογες μου κανε αγκαλιτσα κ ξεραθηκε

Ξυπνησε το πρωι για γαλατακι κεφατος θα μπορουσε να τον κοιμησει ο β αλλα

Δεν μου αρεσε ομως που γκριΝιαζε γιατι σκεψου να τυχει να λειπει ο β κ να μου

Κανει κολπα!!φωτεινακι σε χασαμε καλε!!σε εξοντωσανε;ειχε ερθει η ινα κ φανταστικα να χα κ

Τη μαρια μονιμα καπως ετσι εισαι εσυ ζορικα κοριτσακι μου φανηκε!

Μιτσακο ακομα κανεις αριστουργηματΑ;;

Φουφουκι αντε να ρθειτε κ σεις αθηνα μπας κ εχουμε ολες συναντηση

Ρουλιτσα θα σε παρω να σου πω τον γιατρο σε χασαμε κ σενα

Σταυρουλα βαλε νετ στο φροντιστηριο χαχα

Αλεξουκω μου πηγατε τελικα για ψωνια;εμεις αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ αυτα ειναι η κορη στυλιστας κ βοηθος σουπερ !!!!

Απο χρωματα εμενα τα περισοτερα τα ξερει αλλα προτιμα το μπλιε!!

Το μολυβι το κραταει κ μενα καλα μιτσακο αλλα φτιαχνει κοτσανες αλλα

Λεει κοιτα εκανα φαλαινα φιδι σπιτι κ τετοια κ λεω ναι τελειο

Στην ομιλια παλι δε περιμενω αλλη εξελιξη τα λεει ολα απλα μπεμπεδιστικα

Αναμενω το ρ τωρα πια..

Περαστικα μαρακι στον μπαμπα παλι καλα το δε εγκαιρως μετα τον πεθερο της

Ινας μισω την πνευμονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν τα κοριτσακια?

Εμεις δουλιτσες κυριακατικα,εχουμε ενα σπιτι κωλος.

Το πρωι εκκλησια με τον υιο ,ζητησε να φιλησει ολες τις εικονες κ κοινωναει σχεδον καθε κυριακη.ομως τωρα εχω πονοκεφαλο γιατι χτες πηγαμε για φαι κ ποτο πετρουπολη κ γυρισαμε τρεισιμισι.

Καλε ειναι δυνατον σε ολα τα κλαμπακια να φερνουν χορευτριες ξεκολια.αυτες ειναι στριπτιτζουδες δεν ειναι χορευτριες.ουστ.

Μαγδα μου δε φτιαχνω πολυ πραγμα πια.ειλικρινα λειπω δεκα ολοκληρες ωρες απτο σπιτι χωρια τα πηγαινε ελα του στεφανου στη μανα μου.

Ο αντρας μου σχολαει 9 απτη σχολη κ ετσι μεχρι να χαρουμε λιγο το στεφανο να το βαλουμε για υπνο κ να μαγειρεψουμε εγω ειμαι νεκρη,κ δε προλαβαινουμε καθολου να ειδοθουμε.που θα παει θα τελειωσει η ρημαδα η σχολη.

Φουφουκα σε πληρωνουν επιπλεον εννοειται για την ωρα?καλε 3 μισι ετων κ γραφει το ονομα? τελεια!

Αλεξ τα σουβλακια,ιερο φαγητο τωνελληνων ετσι? γουσταρω.

Εστειλα το μειλ μου στη χαρα,να το στειλω κ σε εσας .

Οποια εχει whatsup ας μου το πει.

Ειπα να ξεκινησω νηστεια χριστουγεννων,αλλα μονο κρεας προς το παρον.οτι μας βολευει κοινως..... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ σήμερα έκανα δουλειές όλη μέρα,αφού εχθές δεν έκανα τίποτα.Τα άφησα για σήμερα,γιατί ο αντρούλης σήμερα δουλεύει.Ευτυχώς τελείωσα κι έχω πλακώσει τα πλυντήρια,για να βάλω σίδερο μετά.Λέμε τώρα.....Ξάπλωσα λίγο το μεσημέρι και όπως ήταν δίπλα οι ζουζούνες μου,τις πήρε κι αυτές ο ύπνος.Η Αγγελική έχει αρχίσει καινούργιο βιολί με το βραδινό ύπνο,θέλει να είναι στο κρεβάτι μας.Φωνάζει και κλαίει για αγκαλιά.Δεν της κάνω όμως το χατήρι κι έτσι την παίρνει ο ύπνος.Την Παρασκευή είχα τη γιορτή του σχολείου και σχόλασα στις 11.Έτσι πήγα να πάρω τη μικρή από τη φιλεναδούλα,ήπιαμε καφέ κι αποφασίσαμε να ψήσουμε.Έτσι φύγαμε απο εκεί 8 το βράδυ.Η Αγγελική είχε κοιμηθεί από τις 7,την ώρα που έβλεπαν ένα παιδικό.Την πήρα κοιμισμένη,μόλις ήρθαμε εδώ ξύπνησε,ήπιε γάλα,έκανε τσίσα,της έβαλα πιτζάμες κι ευτυχώς κοιμήθηκε ξανά αμέσως χωρίς δράματα.Το ίδιο και το Στελλάκι μου και ξυπνήσανε την άλλη μέρα στις 8. :o:o Τέλεια.Αφού κι εγώ από τις 21,30 κοιμήθηκα. :oops: Κατά τ'άλλα καμαρώνω τα παιδάκια μου,μέρα με τη μέρα. :x Όλο και κάτι καινούργιο κάνουν και λένε.Α,η Στέλλα την Παρασκευή το πρωί ξύπνησε με ένα μάτι κλειστό από τις τσίμπλες και πρησμένο.Ευτυχώς ώρα με την ώρα γινόταν καλύτερα,αλλά πήρα και τον παιδίατρο και μου είπε να της δώσω ένα κολλύριο.Ενώ έχει γίνει καλά της το βάζω ακόμα και σήμερα και μετά βλέπουμε.

Χαρουλιτάκι,πώς είναι το στοματάκι της Δημητρούλας;Το τραπέζι πώς πήγε;

Αλεξανδρούλα,δε βγάζει δόντια.Απ'ότι βλέπω τουλάχιστον.Πολύ γέλιο έχει αυτό το τσίου.Αχ αχ αχ,το νοικοκυροκόριτσο το Κωνσταντινί,κορίτσι για σπίτι. :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,τι παραπάνω λεφτά;;;Τα λεφτά που παίρνω είναι συγκεκριμένα.Όσες ώρες κι αν κάνω.Για να είμαι ειλικρινής κάνω όσες ώρες πρέπει να κάνω,αλλά υπάρχουν άλλοι που κάνουν λιγότερες.Εκτός από αυτό εγώ δεν είπα να μην κάνω το ωράριό μου,αλλά θα μπορούσε το πρόγραμμα να είναι έτσι φτιαγμένο,που να σχολάω κι εγώ η Χριστιανή νωρίτερα.Αχ μωρέ ο Βασιλάκης ήθελε να τον κοιμίσει ο μπαμπάς του;Καλά έκανες,γιατί τυχαίνει να λείπει και λόγω δουλειάς μερικά βράδια ο αντρούλης οπότε όντως θα είχες πρόβλημα.Τέλεια που είναι καλά και η μπεμπούλα της Ίνας .Μακάρι αυτή τη φορά να καταφέρουμε να συναντηθούμε.Α,κι εμένα τα ξέρει τα χρώματα,μέχρι και το φούκια.(φούξια).Ρε παιδιά ξέρετε όμως τι;Δεν της τα έμαθα εγώ.Ποιος λέτε;Η Στέλλα.Της έχει μάθει πάρα πολλά πράγματα.Βλέποντας την κυρία της η οποία είναι τέλεια,κάνει κι αυτή στο σπίτι τη δασκάλα.Σας λέω έχει αλλάξει κι έχει ωριμάσει πάρα πολύ το καμάρι μου.Όσο για το ρ το λέει και βγάζει κι όλη τη γλώσσα έξω. :lol::lol::lol: Έτσι το έλεγε η Στέλλα πιο μικρούλα κι ίσως από εκεί να το έχει δει.

Μαράκι,κι εσείς βήχα.Εγώ της έδινα το aerius.Πολύ καλό επίσης.Είδες τελικά;Ισχύει αυτό που λένε,ότι η πρώτη χρονιά είναι δύσκολη.Μετά κάνουν αντισώματα.Μπράβο τα κορίτσια.Φτου φτου.Σα να μη μας το'πες.Άλλο και τούτο με τον πατέρα σου.Καλά που το πήρε και χαμπάρι ο άνθρωπος.Περαστικά μωρέ!Όσο για τα λεφτά,αυτό που λες.Υγεία πάνω απ'όλα.

Μιτσάκο,πολύ χαίρομαι που μπαίνεις πιο τακτικά.Να φανταστώ ότι για φαγητό πήγατε στον "Παράδεισο";Έλα ρε;Έχουν τέτοιες χορεύτριες;Καλά που το είπες.Τι βλακείες;Προσπαθούν να προσελκύσουν κόσμο.

Αυτά τα νέα μου κοριτσάκια.Κλείνω για να κάνω και τίποτα.Πάω να βάλω το τελευταίο πλυντήριο.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τι κανετε;σημερα ειχαμε ενα παρτυ κ ειμαστε ψοφιοι ολοι!!!εν τω μεταξυ εβλεπα εκει τις μαμαδες να κυνηγανε τα 5χρονα να φανε λιγο τοστακι,λιγα μακαρονακια κ μιλαμε για παιδια που δεν το ειχαν αναγκη..κ σκεφτομουν ''...ααα καλαααα....!!!υπαρχουν κ χειροτερα''εμενα ολο οχι κ οχι ηταν κ δεν καθησα να την κυνηγαω.εφαγε κ μια αεροπλανικη τουμπιτσα κ μελανιασε λιγο στο μετωπο αλλα με μια κρεμουλα περασε αμεσως,μια του κορρε ειναι,την ξεχασα κ θελω να την παρω κιολας.κατα τα αλλα ησυχια,αρχισα να φτιαχνω στολιδακια χριστουγεννιατικα ,ετσι για να περναει δημιουργικα η μερα μας.η Κωνσταντινα βεβαια ειναι λιγακι πειραχτηρι αλλα ενταξει ,κατι κανουμε.θα σας βαλω κ φωτο αυριο.

Μαρακι περαστικα στον μπαμπα σου!!ευτυχως που πηγε να το δει.το Χρυσανθακι εγινε τελειως καλα;θαυματουργη η σκονη!!μα να μην καλοτρωνε τις φακες;;σπιτι μας μπαμπας κ κορη τις τρωνε λες κ ειναι παιδακια :shock: δεν πανε καλα!!! :lol::lol:

Μαγδουλα μου εισαι αυστηρη ε;;εγω αν μου ελεγε οτι θελει τον μπαμπα θα την παρεδιδα στα χερια του αρκει να κοιμηθει με ηρεμια!!! :lol::lol: αλλα αφου η κριση κραταει 10 λεπτα ΜΟΝΟ!!!!μην μιλας καθολου,εμεις εχουμε κατι κρισαρες μιας ωρας γιατι δεν θελει να κοιμηθει,γιατι με θελει διπλα της κ με φωναζει με μια απελπισια...με το ζορι κρατιεμαι!!!ευτυχως που ειναι καλυτερα το Μαρακι,οχι απο τωρα ιωσεις το μωρακι!!! πηγαμε για ψωνια..α πα πα δεν τον αντεχω στα μαγαζια!!!σε 1 πηγαμε για 2 ωρες για 1 τζιν..μην ειναι στενο,μην ειναι φαρδυ,μην εχει το ενα,μην εχει το αλλο...στο τελος μου λεει εσυ δεν θα δεις τιποτα;παμε σπιτι του λεω,θα παω μονη μου!!!κ την επομενη μερα που λεει παμε να το αλλαξουμε;;; :o:o ολο τετοια μου κανει...με τα παπουτσια;;ενω τα δοκιμαζει ,μολις παει σπιτι τα βρισκει μικρα..εεε ελεος πια!!!

Μιτση κι εμενα το σπιτι ειναι...χαλια!!!το σαλονι φωναζει οτι θελει σκουπα αλλα σημερα λειπαμε ολη μερα,οποτε αυριο μαζι με τις υπολοιπες δουλειες της Δευτερας!!κριση κριση αλλα το σουβλακακι μια στο τοσο θα το φαμε!! :lol: η φτωχεια θελει καλοπεραση!!!Αθηνα μενεις;ειχα την εντυπωση οτι εισαι επαρχια!

φουφουκι αρχισε κ το Αγγελικακι τα ιδια με την Κωνσταντινα;ελπιζω να μην το τραβηξει τοσο σαν την δικια μου!!!τι καλα μωρε τα κοριτσακια σου...μαθαινει η μικρη κ απο το Στελλι ε;μια χαρα σας βρισκω!!σιδερο εχω μαζεψει κι εγω...ναδουμε,αυριο θα ειναι η τυχερη του μερα;; :lol::lol:

Χαρα κουκλιτσα η Δημητρουλα!!!που πηγατε παλι;να δειτε μπαρμπι;

παω να ξαπλωσω,12 πηγε πια!!!!ελπιζω να μην εχουμε κανενα βραδυνο ξυπνημα :? !!καληνυχτα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδες!Τι μου κάνετε;Εμεις δόξα το Θεό καλά.Δευτέρα σήμερα και κάθε κατεργάρης στο πάγκο του.Έριξα γέλιο με τον άντρα σου Αλεξ.χα χα να δοκιμάζει 2 ώρες και να πηγαίνει σπίτι και να μη του αρέσουν ή να μην του κάνουν...Πω πω φαντάζομαι τα νεύρα κρόσια!!!Ξετρελλάθηκαν οι κόρες με τον τσίου...Η γαλοπούλα γλου γλου,το κοκορακι κιρικι,η κοτουλα κοκο το πουλακι τσιου το πουλακι τσιου...μου κόλλησε και μενα...

Περιμένουμε τις Χριστουγεννιάτικες δημιουργίες...

Χαρουλίτα Θεά η Tinkerbell!!!Μα καλά που την πήγες πάλι και φόρεσε και στολή;

Μήτση μπράβο που βγαίνετε και διασκεδάζετε,εμεις το χουμε ξεχάσει το σπορ,όχι ότι ήμασταν του clubing παλιότερα δηλαδή αλλά κανένα μπαράκι Παρασκευο-Σάββατο το πηγαίναμε αλλά τώρα με τα δίδυμα αντοχές γιοκ.

Προχθές μου λέει ο άντρας μου κουρασμένος γαρ..."Θα μας ξεκάνουν αυτές οι μικρές και δε θα πάρουμε χαμπάρι"χα χα.

Είδες Μάγκυ μου πως είναι με 2;;;;Αντε σιγά σιγά να κάνεις καμιά πρόβα να σου αφήνει η Ινα το Μαράκι να παίζετε με το Βασιλάκη...Εμένα όταν ζωγραφίζουν το χαρτί δεν έχει όρια....τραπέζι μαξιλάρι μπλούζα πρόσωπο όλα είναι ένας καμβάς....

Φουφούκι μια χαρά η δασκάλα-Στέλλα.Και γω κάπως έτσι τις φαντάζομαι τις κόρες μου με το νινί που θέλω να κάνω.Να έχουν μεγαλώσει η μια να το αλλάζει να το ταίζει και η άλλη να το απασχολεί να του μαθαίνει πράγματα και η μαμά .... να κάθεται....χα χα όνειρα θερινής νυχτός...

Ετσι το Στελλί με το μάτι ε;Περαστικά τίποτα θα το έτριψε και μάζεψε μικρόβια.Αλήθεια η Αγγελική πως τα πάει με τη φίλη;Δέχθηκε ευχάριστα τον αποχωρισμό από τη μαμά;Δε μας είπες.Έχει και η φίλη παιδάκι και κάνουν παρέα;

Χθες πήγαμε στη φίλη μου που σας έλεγα είχε μείνει έγκυος μετά από πολύ καιρό προσπαθειών.Τελικά παλλινδρόμησε έκανε απόξεση και τώρα κάνει εξετάσεις να δει τι έφταιξε.Την έχει πάρει από κάτω και μαζευτήκαμε με κάτι άλλα παιδιά να αλλάξουμε θέμα.Πήρα και τις μικρές μαζί γιατί επέμενε να τις πάω....Ήταν κυρίες όμως και πήγαιναν σε όλους και έκαναν ναζάκια.Ειδαμε και το dvd του γάμου τους,έχουν 1,5 χρόνο που παντρεύτηκαν και ρίξαμε το γέλιο....Είσαι τόσο αγχωμένος εκείνη τη στιγμή τελικά αλλά όταν τα βλέπεις μετά και σχολιάζεις ντυσίματα και καλεσμένους είναι για γέλια...Πιστευω να της φτιάξαμε λίγο τη διάθεση.Πήραμε και το θείο μου το γυναικολόγο και της έδωσε συμβουλές και την ξεάγχωσε λίγο.

Έκανα και κεηκ μπανάνα χθες λαδερό.Σα φανουρόπιτα με γεύση μπανάνα βγηκε...χα χα...Το τι κουζινικό λέρωσα χθες...Κοτόπουλο με γλυκόξινη και πιλάφι για μας,μακαρονάκι κοφτό με κιμά για τα κορίτσια,το κέηκ,χυμους στυψίματα...ουφ...ένα πλυντήριο πιατομάνι γέμισα...Ευτυχώς κι αυτό...

Πολυλογία πρωί πρωί...τι με έπιασε...

Φωτεινη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;come back!Σταυρούλα επίσης!!!Γιατί χάθηκες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ζουζουνομαμαδες εγραφα εκατο ωρες κ με πεταξε!!!απολαμβανω τζακι το αντρονιο

Δουλεια κ ο β τεζα σημερα πηγα μια φορα δουλεια κ ειμαι ξεκουραστη λες κ δε

Δουλεψα εκανα το φουρνο εκανα δουλειες τα δυο μπανια κ ειμαι ακομα ξεκουραστη

Σκ ομορφα πηγαμε μωλ δε πηρα κατι αλλα το απολαυσα ο β παπουτσια εχει κ μενα το συνδρομο να

Μετανιωνει οτι παρει παντα συνηθισα κ απλα αδιαφορω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι γελασα με τους ζωγραφους σου ετσι κ μενα επιδωθηκε στο τζιν κ ταξιδεψαν οι μαρκαδοροι

Χαχαχα κριμα για τη φιλη οτι χειροτερο να αναμενεις μωρο κ να μην ερθει...

Εμενα μαλλον ειναι μια συναδελφος εγκυος μακαρι το θελει πολυ!!

Κυριακη πηγαμε στη μαμα ο β δουλεια δεν κουνησα ουτε βλεφαριδα ξαπλα σουπερ!!!

Φουφουκι περασε το ματακι μωρε;;;

Λεει το ρ ουαου εμενα αλλα τα λεει λ κ αλλα καθολου

Καλα συμπεθερα αψογη η φωτο ακου Ατακα του β εβλεπα το μειλ ερχεται

Μαμα τι κανεις;;

Βλεπω ενα μειλ

Οχι μειλ μαμα ατο ειναι κολιτσι!!τελειο κολιτσι!!!

Ξεραθηκα στα γελια

Αλεξουκω αναμενω φωτο με κατασκευες σας!!!

Μιτσακο θα σε παρω τηλ αυριο τωρα ειδα το πμ

Σε νιωθω κ εγω τον αντρα μου ζητημα να τον βλεπω δυο τρεις ωρες τη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Έχουν κοιμηθεί όλοι κι εγώ έχω αράξει στην tv.Ξεκουράστηκα λιγάκι το μεσημέρι.Εχθές σιδέρωνα μέχρι τις 1 παρά.Αλλά ξεκίνησα αργά.Δεν είχαν στεγνώσει και καλά αυτά που είχα απλώσει εχθές κι έτσι τα έβαζα στο στεγνωτήριο στο γρήγορα πρόγραμμα,για να μη μου μείνει τίποτα.Στο μεταξύ όσο περίμενα,έφτιαξα και μία μπουγάτσα για να πάρουν τα κορίτσια μου το πρωί μαζί τους,έκανα κι ένα ντουζάκι κι οπότε μόλις τελείωσα το σίδερο την έπεσα.Αφού το πρωί με πήρε ο ύπνος.Ευτυχώς που τα είχα όλα έτοιμα. :oops: Α,το άλλο σας το είπα;Θα κάνουν σκετς τα νηπιάκια για τα Χριστούγεννα και η Στέλλα μου θα είναι χιονούλα. :lol::lol::lol: Ούτε στη σκηνή του εθνικού θεάτρου να ανέβαινε. :lol::lol::lol:

Άλεξ μου,τι ωραία που φτιάχνετε στολιδάκια!Κι εγώ θέλω να πάρω πηλό που στεγνώνει μόνος του,για να φτιάξω και στο σχολείο με τα παιδιά κι εδώ με τα ζουζουνάκια μου.Πολύ μου αρέσουν τα Χριστούγεννα.Άμα δεν είχα το σίδερο εχθές θα είχα στολίσει.Η Αγγελική έστρωσε με τον ύπνο,απλά θέλει μέχρι να την ψιλοπάρει ο ύπνος να είναι ανοιχτό το φως του δωματίου τους.Έστω.Οπότε μόλις καταλάβω ότι κοιμήθηκε πάω και το σβήνω.

Μαράκι,έτσι και η Αγγελική με τους μαρκαδόρους.Σίγουρα κάτι θα λερώσει.Εν τω μεταξύ σχεδόν πάντα κυκλοφορεί με ένα μαρκαδόρο ανοιχτό.Έτοιμη σε βλέπω για το τρίτο.Θα μας το ανακοινώσεις μία μέρα εκεί που δε θα το περιμένουμε. :D Μια χαρά κάθεται στη φιλεναδούλα.Στην αρχή ιδίως δεν είχε πρόβλημα,γιατί ήταν και η Στέλλα μαζί,μετά μυξόκλαιγε για κανα 5 λεπτο,γιατί ήθελε να έρθει κι αυτή στο σχολείο μαζί μας,αλλά τώρα πάλι μια χαρά.Έχει άλλα 3 κορίτσια η φιλεναδούλα και το ένα είναι στην ίδια ηλικία με την Αγγελική.Κρίμα μωρέ με τη φίλη σου.Καλά κάνατε και προσπαθήσατε να την κάνετε να ξεχαστεί. :(

Μαγδούλα,ανανεωμένη ακούγεσαι.Α,λοιπόν ξέρεις τι μου είπαν μαμάδες προχθές στη συγκέντρωση του νηπιαγωγείου;Ότι ο μαρκαδόρος βγαίνει με γάλα.Βουτάς το λεκέ στο γάλα,το αφήνεις και μετά το βγάζεις και το βάζεις πλυντήριο κι έχει βγει.Θα το δοκιμάσω κι εγώ.Έχω μπόλικο πράγμα. :lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς το ματάκι έφτιαξε ναι.

Όντως οι υπόλοιπες πού είναι;

Πάω να ξαπλάρω,γιατί μια γλυκιά κούραση τη νιώθω,παρόλο που ξάπλωσα το μεσημέρι.

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγατε στο παρτυ κ τουμπαρε το πετιτακι μας μωρε για γραψε την κρεμα

Να την παρω καλου κακου κ εγω!!

Ο εκτωρας παλι χαλια ξεκιναμε παλι αγωγη υποτροπιΑσε ειμαι να σκασω

Επισης ινα κ πολυς σαραντα πυρετο καμια κωλοιωση θα ναι σκατουλες

Μιτσακο εχω να παω σε κλαμπ αιωνες αλλα μια φορα ηρθαν δυο ξεκολα θυμαμαι

Σε ενα κλαμπ κ χαζευε ο β κ ενας φιλος του απειλησα οτι θα ανεβω κ εγω στη μπαρα

Κ δεν ξανασηκωσαν το κεφαλι ακομα το θυμαμαι κ εχουν περασει επτα χρονια σχεδον

Μπραβω που κοινωνησατε κ μεις θα παμε νηστεια δε το βλεπω ομως θα πεσω κατω ετσι κ νηστεψω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να ρωτήσω τι είναι αυτό ; Δεν γνωριζω καθόλου.. 
    • Καλησπέρα Αναστασία μου!!! Εγώ αύριο θα πάω το πρωί να κάνω την καμπύλη ζαχάρου κι έχω φάει του κόσμου τα γλυκά κ παγωτά... σήμερα πήγαμε είδαμε τον μπέμπη και είναι μούτρο ο κύριος!!! Ξεπέρασε το κιλό στις μετρήσεις και είμαι 27 εβδομάδες ακριβώς... έχουμε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα...αυτές οι κράμπες στον ύπνο δε παλεύονται κ συνεχίζουν να πονάνε τα πόδια όλη μέρα... Εσάς κορίτσια σας είπε ο γυναικολόγος σας για το εμβόλιο του κοκκύτη;; Μου είπε ότι το συστήνουν από την 20η εβδομάδα μέχρι την 35η κ καλό θα είναι να εμβολιαστεί κ το ευρύτερο περιβάλλον (σύζυγος, παππούδες και γιαγιάδες) που θα κρατάνε το μωρό κ μου είπε να το συζητήσω κ με τον παιδίατρο που θα έχω..
    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...