Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Ο ταινιοφάγος είναι site για να βλέπεις Live ταινίες.Δεν είναι οι τελευταίες τελευταίες αλλά μπορεί κάποιες να μην της έχουμε δει.Σου βάζω το Link.

http://o-tainiofagos.appspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Το Στελλάκι μου εχθές ανέβασει λίγα δεκατάκια,αλλά δεν ξαναέκανε.Ελπίζω να ήταν μέχρι εκεί.Σήμερα αδιαθέτησα και είμαι ψιλοχάλια.Ενώ δεν πονάω,επηρεάζομαι πολύ ψυχολογικά κι ανακατεύομαι.Αι στο καλό πια.Παλιοπερίοδος.Σήμερα είχα ενημέρωση γονέων και κάποιοι γονείς με ευχαρίστησαν γιατί τα παιδιά τους μαθαίνουν γράμματα και πηγαίνουν στο σπίτι έτοιμα κι αυτοί δε χρειάζεται να κάνουν τίποτα.Συγκινήθηκα λίγο η αλήθεια είναι.Η προσπάθειά μου πιάνει τόπο. ;) Σκούρυνα και το μαλλί το προηγούμενο σάββατο,άσχετο,αλλά ξέχασα να σας το πω.Δεν το σκούρυνα πολύ,πάλι ξανθό είναι αλλά όχι τόσο ανοιχτό.

Μαράκι,εγώ πάλι νομίζω ότι το η Δημητρούλα σου μοιάζει. :roll: Ναι,με πολλά προνήπια το Στελλάκι μου είναι στην ίδια ηλικία και από μερικά άλλα πιο ψηλή κιόλας.Το καλό μου.Θα σας το βάλω και το βιντεάκι. :D Α,έχουμε κι εμείς ένα καλώδιο hdmi,το οποίο είναι πολλά μέτρα και το συνδέουμε και στο στερεοφωνικό και στην τηλεόραση.Έτσι δε χρειάζεται όπως λες κι εσύ να γράφουμε τις ταινίες σε dvd.Έχω κι εγώ τέτοιες γόβες.Ήταν το must του καλοκαιριού ε; :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,καλέ πρόσεχε την Εβελίνα.Πες της τον θέλουμε άντρα το Βασιλάκη. :lol:

Αλεξανδρούλα,συγνώμη!Του ξίνισαν τα μακαρόνια;;Α,εγώ ξέρεις πως υιοθετώ πολύ εύκολα το στυλ,σε αφήνω νηστικό και μετά δεν τολμάει να παραπονεθεί πάλι. :lol::lol::lol: Δοκίμασέ το. :lol::lol::lol: Κοιτά χορό ήθελα να κάνω για τα λεφτά να σου πω την αλήθεια,αλλά τελικά θα δείξει. :roll:

Πού είστε καλέ οι υπόλοιπες;;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!τι κανουμε;παλι απουσιες βλεπω....μονο η φουφου θα παρει αριστα!! :lol::lol: εγω σημερα εκανα το λαθος κ κατεβηκα στο κεντρο ,ειχε απεργια σημερα το μετρο,μονο λεωφορεια τα οποια ηταν ασφυκτικά γεματα...εν τω μεταξυ ειχα να κατεβω μηηηνες κ ξεσυνήθισα με ολους αυτους που σε σταματανε ,μια για ερευνα ,μια κερδισες κατι κ πως με καταφερναν κ καθομουν κ τους ακουγα... :lol::lol: εν τω μεταξυ με περναγαν για φοιτητρια κ οταν ακουγαν οτι ειμαι 28 εμεναν :o !! :lol::lol: κ μην ακουσω σχολια οτι το εκαναν για να με τουμπαρουν...δεν μοιαζω με κοριτσακι;;;εεε;;; :lol::lol: μ' αυτα κ μ' αυτα εφτασα μεσημερι σπιτι,ο αντρας μου ειχε ταισει την μικρη κ την ειχε βαλει για υπνο [smilie=blob6.gif] βεβαια δεν κοιμοταν αλλα ξεφυλλιζε κατι βιβλια της,πολυ διαβαστερο παιδι!! :lol::lol: με ενα φιλακι απο την μαμα τελικα κοιμηθηκε!!!ηταν να παμε να δουμε μια φιλεναδιτσα που γεννησε χθες αλλα με αυτο τον χαμο που γινεται στους δρομους λογω της απεργιας τελικα δεν πηγαμε κ θα παμε αυριο το πρωι...αχ μια σταλια μωρακι θα ειναι,τι καλα!!!!

φουφουκα ελπιζω να μην ειναι τιποτα τα δεκατα της Στελλιτσας...εσυ καλε γιατι επηρρεαζεσαι τοσο ψυχολογικα με την περιοδο;αφου δεν πονας!!μηπως θελεις τιποτα αλλο ;) ;;λεω εγω τωρα.. :lol::lol: με γεια κ το μαλλακι!!!αφου το εχουμε πει καλε τοσες φορες!!εισαι πολυ καλη δασκαλα!!μπραβο!!!!ασε με τον αντρα..λιγο ακομα κ θα κανω γενικη απεργια...να φανταστεις πηγαμε σουπερ μαρκετ κ τον ρωταγα αν θελει κατι ,αν σκεφτεται κατι που θελει να φτιαξω για να παρουμε πραγματα,ολο οχι κ οχι κ τελικα που σταθηκαμε;;στον διαδρομο με τα οσπρια!! :o:o κ διαλεξε μαυροματικα για να του φτιαξω!!ειναι χαζο το παιδι!!!!πειτε κ καμια συνταγη τωρα που τα ανεφερα...μονο σαλατα με μαυροματικα ξερω.

αντε καληνυχτα και καλο σκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!!!!!!Πώς είστε;Πριν λίγο τελείωσα τη γενικούλα του Σαββάτου,έπλυνα και το χαλί τον κοριτσιών γιατί εχθές η Αγγελική από το γκούχου γκούχου το ξέρασε.Αλλο αυτό πάλι.Έβηχε κι έκλαιγε και πήγε ο άντρας μου.Και την κράταγε πάνω από το χαλί.Αφου του λέω ξέρεις ότι θα κάνει εμετό και γι'αυτό κλαίει πήγαινέ την στο μπάνιο.Τι να του πει κανείς;Έπλυνα και τις βεράντες μου και τώρα μένει μόνο σίδερο και διάβασμα.Ευτυχώς τη Δευτέρα δεν έχουμε σχολείο. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Α,έχω και 2-3 πλυντήρια.Θα τα βάλω όλα σήμερα,θα κάτσω να σιδερώσω αύριο και τη Δευτέρα θα είμαι ελεύθερη.Λέω εγώ τώρα.Έχει καταπληκτική μέρα σήμερα και θα ψήσουμε. ;) Α,το άλλο δε σας το είπα.Η άλλη παιδιά ακόμα λυσσάει όταν ψήνουμε.Την τσούζει τρελά μιλάμε. :lol::lol::lol::lol: Να' τανε η ζήλια ψόρα. :lol::lol::lol:

Αλεξανδρούλα,τι ωραία!Πήγες και τη βολτούλα σου.Μου έχει λείψει να πάω βόλτα στο κέντρο της Αθήνας,έτσι όπως ήταν παλιά όμως,γιατί τώρα.... :( Μη διανοηθείς να πας κέντρο Τρίτη-Τετάρτη.Έχουν γενική απεργία.Τετάρτη ιδίως θα γίνουν πολλά επεισόδια,γιατί ψηφίζονται τα νέα μέτρα.Μια χαρά την είχε ετοιμάσει ο αντρούλης την Κωνσταντίνα.Νομίζω πως άξιζε ένα δωράκι. :oops::oops::P:P:P Ρε οι κωλοορμόνες μου ρίχνουν την ψυχολογία.Σήμερα όμως είμαι σούπερ.Έκανα και το ντουζάκι μου,ντύθηκα κι ανανεώθηκα. :D Σου έλεγαν ότι δε φαίνεσαι;Ε,κοίτα εδώ που τα λέμε ούτε για 25 δε φαίνεσαι.Είσαι ζουζουνάκι μικρό κι εσύ. :) Πάλι καλά η Στέλλα μου δεν έχει ξανακάνει πυρετό.Αυτό ήταν.Βγήκε κιόλας έξω σήμερα.Πάνε με τον άντρα μου,την Αγγελική και το διπλανό να πάρουν κρέατα.Φτου ξελευτερία για όλους!!!Μόνη στο σπίτι.Μάλλον θα κάτσω να διαβάσω τίποτα για το σχολείο,για να μην τα έχω όλα μαζί.Θα εκμεταλλευτώ την ησυχία.Φασόλια μαυρομάτικα;Ο Χριστός κι Απόστολος.Δεν έχω φτιάξει ποτέ,άρα δεν μπορώ να σου πω και συνταγή.

Πρέπει να πάω και σούπερ μάρκετ,αλλά πότε οεο;;;Μάλλον το απόγευμα.Αν προλάβουμε γιατί στις 15,30 παίζει η τοπική ομάδα ποδοσφαίρου και θα πάμε για υποστήριξη.Αν και μετά λογικά μας παίρνει γιατί τα σούπερ κλείνουν στις 8.Αυτά τα νέα μας.Αντε καλό σκ.Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδουλες να μαι κ εγω ελειψα μια μερα αλλα μιας κ δεν ειχε κ συμετοχες να σχολιασω ειπα να μπω μια κ καλη σημερα!! ;) τα νεακια μου ησυχα μπραβω φουφουκακι που φτιαξε η διαθεση κ μενα η παλιοπεριοδος με χαλαει..αλλα δε βαριεσαι μερες ειναι κ περνανε..μπραβω για τους γονεις που εκτιμουν τις προσπαθειες σου :P

καλα για τους αντρες τι να πω φουφουκα μου ασε γιατι κ εγω με τον δικο μου αυτες τις μερες ολο κ για κατι τα τσουγγραμε πχ ξεχασα ανοιχτο το θερμοσιφωνα κ 2 μερες εχει μουτρα :twisted::twisted: τεσπα ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουιτα μου να σας ζησει το μωρακι το νεο καλα να περασετε στη βολτουλα σας λοιπον εγω τα κανω τα μαυροματικα σαλατα αλλα πολυ τουρμπο κ αρεσει σε ολους παρα πολυ κανονικα βραζω τα φασολια κ βαζω κομματακια χρωματιστες πιπεριες καλαμποκακια τουρσι αγγουρακι κ πιπερια φλωρινης ξερο κ χλωρο κρεμυδακι λαδακι αλατακι πιπερακι παπρικα ντοματουλα κυβακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας όμορφες !!!ελπίζω να μη με ξεχάσατε!!! :D:D είδα πριν τις φωτογραφίες που μου στείλατε και έχω να πω ότι τα μωρά μας όχι ότι είναι δικά μας αλλά αντικειμενικά είναι κουκλιά.

θα μου επιτρέψετε να σχολιάσω στα γρήγορα μπας και προλάβω να γράψω τα δικά μας νέα.

φουφούκα χαίρομαι πολύ που είδα νέα σου.στεναχωρέθηκες κοριτσάκι μου αλλά τουλάχιστον τέλος καλό όλα καλά.καλέ δεν εχω ξεχάσει τα κορίτσια σου μάλλον εκείνη την ημέρα από την βιασύνη μου θα μπερδεύτηκα.συνεχίζετε το ψησιμό ε?.να εκμεταλλευτείτε τις καλέ ςμερες γιατι θα χαλάσει ο καιρός..

ρούλα εχεις πέσει με τα μουτρα στις ανακαινίσεις.χρειαζόμαστε αλλαγες να μας φτιαχνει η διάθεση.επεσε ο τασουλης? εγω δεν τολμάω να βγάλω ακόμα το κάγκελο γιατί κοιμάται πολύ ατσούμπαλα.καλό κουραγιο στον αντρα σου για το μεταπτυχιακό...

μαρία πάλι τρεχάματα με γιατρούς ε?ελπίζω να είναι καλα τα αποτελέσματα.καλε τι σου λέει ο αντρας σου για τον ολυμπιακό?πόσες πιθανότητες δίνει ? :lol::lol: είχαμε και εμεις πρόβλημα με δυσκοιλιότητα.της έδωσα και χαμομηλι και τίποτα .η καημένη μεχρι και μαρμελάδα δαμασκηνο εφαγε για να πετυχουμε τον στοχο μας. :D

Χαρουλίτα μου πόσο γέλασα με το γκοοοολ!!!Αλλά και από φωνη σκίζετε μαμα και κορη.τι καλα που την πήγες θέατρο και εγω θα θελα αλλά εδω δεν εχω καμια ελπιδα να ερθει κατι τον χειμωνα.

Αλεξ μπράβο για τα τσισάκια σας.είδες το πετιτάκι?και εγω θέλω να; πάω αλλεργιολόγο γιατί βγάζω κοκκινίλες.

μάγδα εμείς τα είπαμε και στο τηλέφωνο.το μωρό σε μια φωτογραφία που είδα είναι η ανηψιά σου?τι κουκλίτσα...καλέ τα παιδάκια σε αυτην την ηλικία δε ξεχωρίζουν κοριτσιστικα και αγορίστικα παιχνίδια...

φωτεινή δε σου φτανουν 2 παιδια ενα σκυλί τώρα και ψάρι..χαχαχαχα!!!! δε πειράζει για τα ιδιαιτερα εξ αλλου δε θα προλαβαίνεις με τα παιδια .

ποια ξεχασα καλε παιδια?

δυστηχως ήρθε ο αντρούλης και θέλει να κατσει και αυτος στον υπολογιστή.βλέπετε η εμμέλεια είναι στην γιαγιά της και βρήκαμε ευκαιρία να μπουμε ιντερνετ.με τον δυνάστη σπίτι ούτε να πιάσουμε μαους δεν μπορουμε. :lol::lol::lol: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,γλυκά κοριτσάκια!!!Τι κάνετε;Εγώ κάθομαι με το Στελλάκι μου,αφού ξύπνησε από τις 7.Λογικό όμως το παιδάκι μου αφού 8,20 εχθές ήταν στα κρεβάτια τους.Ψήσαμε τελικά και ήρθε και η κοπέλα που έκανε παρέα με την ακατανόμαστη;;;Ναι ναι αυτή.Έχει ξενερώσει πολύ μαζί της,γιατί της λέει συνέχεια για εμένα και την πειράζει και που μιλάμε ακόμη.Καλά η αλήθεια είναι ότι κρατάω και την πισινή μου και με αυτή,γιατί ποτέ δεν ξέρεις.Είχε γενέθλια το κοριτσάκι της.Έκλεινε τα δύο και είχε παραγγείλει μία τούρτα μόνο για την οικογένειά τους,δε θα έκανε πάρτι,αλλά αφού έκατσε έτσι η φάση,της την έκοψε εδώ μαζί μας μετά το ψήσιμο.Μόνο τα δικά μας παιδιά (αυτών που ψήναμε εννοώ) ήταν 13.Καλύτερα κι από οργανωμένο πάρτυ. :lol::lol::lol: Ωραία ήταν.Αφού μαζέψαμε γρήγορα γρήγορα,ήπιαμε καφεδάκι,καθαρίσαμε με το λάστιχο έξω,αφού ήταν μες στη μαυρίλα από το ψήσιμο και μπήκαμε μέσα.Καλέ ξάπλωσα στις 20,30 και με πήρε ο ύπνος.Το διανοείστε;Και 21,15 αρχίζει να γκρινιάζει η Αγγελική.Πάω μέσα να κλαίει και να μη λέει τι θέλει.Να σας πω πως κατά τις 19,00 είχε πιει 2 ποτήρια νερό,γιατί της άρεσε το ποτήρι κι έπαιζε.Της έλεγα λοιπόν θες τσίσα;Τίποτα.Δεν απαντούσε.Δεν μπορούσα να τη βάλω κιόλας,γιατί θα κοπανιόταν.Κι έτσι όπως την είχα αγκαλιά,άρχισε να με κατουράει.Μιλάμε ρε κορίτσια για πολύ πράγμα.Φυσικά γκάριζα σαν την υστερική.Το έχει ξανακάνει αυτό.Να κλαίει μες στον ύπνο της,γιατί θέλει τσίσα,αλλά τελικά το έλεγε.Εχθές τη ρώταγε και κάποιες φορές μου έλεγε και όχι.Την έκανε ο άντρας μου ντουζ,άλλαξα εγώ,έκανα κι ένα σφουγγάρισμα.Τα πήρα απίστευτα όμως. :evil:Μετά όμως που μάζεψα ηρέμησα.Εκείνη την ώρα θύμωσα,γιατί ήμουν από τον ύπνο κι εγώ και πελάγωσα. Κοιμάται ακόμα όμως το ζουζούνι μου. :x:x:x:x Σήμερα σίγουρα θα πω να πάμε καμιά βόλτα.Έχει πάλι καταπληκτική μέρα. :D

Και νομίζω πως ήρθε η ώρα να σχολιάσω. ;)

Μαγδούλα,εσένα ο δικός σου δε σου μιλάει για το θερμοσίφωνο,εμένα ό,τι κι αν κάνει προσπαθεί να το ρίξει επάνω μου.Σαν παιδί κάνει ώρες ώρες.Νομίζει πως αυτός είναι αλάνθαστος.Για όλα εγώ φταίω.

Σταυρουλίτσα μου,τι κάνεις;Εγώ για το κάγκελο θα το σκεφτόμουν και για τη Στέλλα,γιατί κοιμάται ατσούμπαλα.Φαντάζομαι όμως ότι με το προστατευτικό δε θα είχαν πρόβλημα.Ναι ρε γαμώτο θα χαλάσει ο καιρός.Θα μου πεις φθινόπωρο είναι,αλλά μου αρέσουν οι ωραίες μέρες. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Α,τώρα που είπα για το κρεβάτι θυμήθηκα να σας πω.Οι κούνιες που έχουμε στην Αθήνα γίνονται κρεβατάκια μεγάλα.Έτσι οι μανούλα μου τους φτιάχνει το δωμάτιο.Θα τους βγάλει τα κάγκελα,θα τους βάλει προστατευτικά,τους έβαλε δίπλα τα κομοδίνα,τους παρήγγειλε στρωματάκια και θα τους πάρει και κουβερτούλες σεντονάκια και τα σχετικά. :D:D:D Τώρα Σταυρουλίτσα,θα σου πω τα αποτελέσματα,επειδή σου είπα πως φοβάμαι κι εγώ για τη Στέλλα.

Αυτά.Πάω να διαβάσω,για να έχω μόνο σίδερο μετά. ;) Φιλάκιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!καλε τι καλοκαιρινες μερες ειναι αυτες;;μια χαρα ομως...οσο πιο αργα χειμωνιασει τοσο καλυτερα για πολυ κοσμο!!!κ για μας ακομα καλυτερα να πηγανουμε βολτουλες... :D:D εμεις πηγαμε για καφεδακι σημερα,ειχα βαλει χοιρινο στο φουρνο με πατατες να ψηνεται κ ετσι γυρισαμε κ ηταν ετοιμο!!η Κωνσταντινα δεν εφαγε ομως...κ την εβαλα για υπνο .δεν της εφτιαξα τιποτα αλλο κ μολις ξυπνησει θα της δωσω το φαι παλι γιατι κατι τετοια κανει κ μετα μου ζηταει γαλα .ε ειμαμε να τρωει κ φαγακι.κατα τα αλλα επανηλθε παλι κ το προγραμμα υπνου,κοιμαται παλι το μεσημερακι κ το βραδυ παει νωρις για υπνο χωρις δακρυα!! :D ,κ στο φαι δεν εχω παραπονο σε γενικες γραμμες τρωει ικανοποιητικα.δεν εχω με τι να παραπονεθω... :lol::lol: μαζοχισμος...

Μαγδουλα μου του περασαν τα μουτρα του αντρουλη;καλα κι εμενα με κυνηγαει μια για τα φωτα ,μια για την τηλεοραση...που αφηνει ολη νυχτα ανοιχτο τον υπολογιστη δεν λεει τιποτα..αντε πια...το μωρακι τελικα δεν προλαβα να το δω,εστειλα πρωτα τον αντρα μου να ευχηθει κ εγω περιμενα με την Κωνσταντινα ωστε να κατεβει με τον νεο μπαμπα κ εγω να κατσω με την ησυχια μου με την φιλη αλλα εκεινη την ωρα το πηραν το μωρακι...δεν πειραζει,το ειδα σε φωτο κ ιναι μια γλυκα,θα το δουμε κ σπιτι οταν θα ειναι η ωρα.θα της παω κ ρουχαλακια της Κωνσταντινας μου..ωραα η σαλατα με τα μαυροματικα,θα την κανω σαν συνοδευτικο με κανενα ψαρακι.

Σταυρουλα μου ακομα δυσκοιλιοτητα εχει η Εμμελεια; κανενα ακτινιδιο δοκιμασε;να πας στον αλλεργιολογο να το δεις,εγω το αφησα τοσο καιρο κ ταλαιοωριομουν κ με τις κρεμες περασε πολυ γρηγορα κ ανακουφιστηκα πια.σε λιγες μερες τελειωνω την αγωγη κ ελπιζω να μην ξανα φουτνωσω παλι!!

φουφουκα μαλλον εγω θα σου στελω κερασμα :lol::lol: οπως κ να ειναι ,ειναι ανεβαστικα τα κομπλιμεντα!! :lol::lol: οχι καλε δεν ξανακατεβαινω κεντρο,επρεπε να παω στην Δεη :evil: γιατι εκλαιγε το Αγγελικακι;απο πεισμα δηλ εκανε τον εμετο;μεγαλη παρεα ειστε ε;ακου 13 παιδια!!μια χαρα!!!κι εμενα χθες ξυπνησε η Κωνσταντινα μεσα στο κλαμα,ηρθε στο κρεβατι κ συνεχιζε,να μην μου λεει τιποτα...τελικα της εβαλα μια φωνη να ξυπνησει κ ηθελε γαλα.ηπιε 150 κ ξανακοιμηθηκε...την εχεις κοψει κ την βραδινη πανα;α ρε η γιαγια..φτιαχνει το δωματιακι των κοριτσιων ε;για οταν πηγαινετε Αθηνα;ποτε θα ξαναγυρισετε μονιμα πια;εγω χθες εκαναν το σιδερο μου,εβαλα κ 2 πλυντηρια μιας κ εχει καλες μερες να στεγνωσουν γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι!Η Αγγελική δεν μπορεί να ξυπνήσει με τίποτα κι εγώ επίσης είμαι σα ζόμπι.Είχαμε πάει με φίλους για φαγητό το μεσημέρι και μετά στο γυρισμό πήγαμε μία βόλτα με το αυτοκίνητο και κοιμηθήκανε και τα δύο.Η Στέλλα ξύπνησε όταν ήρθαμε αλλά η Αγγελική όχι.Αύριο το πρωί πάω να της κάνω εξετάσεις για τη χοληστερίνη.Άντε να δούμε.

Αλεξανδρούλα,άντε καλέ που θες να παραπονιέσαι κιόλας.Καλά λες μαζοχισμός.Φτύστο το παιδί.Ναι 13 παιδιά και να φανταστείς έλειπε η πρώην γειτονοπούλα και νυν φιλεναδούλα που έχει άλλα τρία. :D Ναι φτιάχνει το δωμάτιό μας στο σπίτι στην Αθήνα.Έλα ντε πότε θα έρθουμε για μόνιμα;Μακάρι να ξέραμε κι εμείς. :? Την έχω κόψει τη βραδινή πάνα,αλλά έχουμε αρκετά ατυχήματα.

Χαρουλίτα μου,πολύ γέλασα με τους τίτλους των βίντεο αλλά και με το περιεχόμενο.Τι χαριτωμένα: :x Η κοπέλα που κάθεται εκεί είναι η αδερφή σου;Αν ναι μοιάζετε καταπληκτικά.Νόμιζα ότι ήσουν εσύ,μέχρι να ακούσω την άνηψιά σου να λέει θειά θεία και να της λες να αφήσει κάτω το Δημήτρη.Ο Δημήτρης πάλι είναι το μικρό της αδερφής σου;Πώ πω ρε παιδάκι μου;Πότε γέννησε κι αυτή;Πότε μεγάλωσε και του μικράκι και περπατάει άλλο πράγμα.Περνάει ο καιρός και δεν το καταλαβαίνουμε.Η ανηψιά σου κούκλά.Η δε Δημητρούλα είναι αυτό που λέμε όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. :lol::lol::lol: Μακάρι έτσι να είναι πάντα τα παιδάκια ανέμελα και χαρούμενα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε φουφου οσο καιρο δεν εμπαινες τωρα προσπαθεις να αναπληρωσεις;;καθε φορα ανοιγω κ τσουπ να μια δημοσιευση σου!!! :lol::lol: ετσι ετσι συνεχισε!!!ωχ ελπιζω το βραδυ να κοιμηθει η Αγγελικη..

εμενα τελικα δεν κοιμηθηκε για μεσημερι...ειναι που δεν ειχα να παραπονεθω..καταλαβες;;καλα να παθω!! :lol::lol: ευτυχως δεν εχει γκρινια γιατι ξυπνησε αργα το πρωι οποτε θα πεσει κ νωρις για υπνο κ ειμαστε μια χαρα!!!φαγακι τελικα υπεκυψα το απογευμα κ τις εφτιαξα μακαρονακια αλλα της ψιλοεκοψα μεσα το κρεας κ εφαγε 2 πιατα σχεδον,σιγα μην την αφηνα ετσι,οσο κι αν κανω την ανετη ποτε δεν θα μου φυγει αυτο το αγχος αν εφαγε...

καλα Δημητρα κ Χρυσανθη φοβερες στο χορο με την γιαγια!!!κοιταζα μηπως ξερω φατσικα τα πεθερικα σου μιας κ ημασταν κ γειτονες αλλα δεν!!κ στις φωτο με τα σημαιακια ειναι μια γλυκα!!!!κ με τα φουστανακια τους τελειες!!αλλα κ το ζευγαρακι ειστε πολυ ωραιοι!!!

καλα Χαρα κ τα 3 τα ζουζουνια φοβερα,τα βλεπαμε με την Κωνσταντινα κ φωναζε 'ωπα ωπα ωπα'' :lol::lol: αλλα κι εσυ πρωι πρωι κλαρινα;; :lol::lol: και το απολαμβανες κιολας!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι!Καλέ Μαράκι μίλα!!!Είδα την Άλεξ που σχολίαζε φωτογραφίες και σκεφτόμουν να σου πω να μου στείλεις κι εμένα.Μετά έφαγα φλασιά και μπήκα στο άλλο μέιλ και τα είδα όλα.Τι ομορφούλες που είναι;Αυτή η κυρία η ξανθιά είναι η πεθερά σου;Καλέ πολύ νέα!!!Μπράβο!!!Τι χορευταρούδες καλέ;Αχ,θα αναστενάξουν τα τραπέζια.Τα ποδηλατάκια τελικά ωραιότατα είναι.Αυτό που έφτιαξε η αδερφή σου φοβερό!!!! :D:D

Αλεξανδρούλα,μία μία το πάμε ε; :lol::lol::lol: Ρε συ ξέρεις γιατί μπαίνω συχνά αν μπορώ;Αύριο είναι Δευτέρα,αν κάνει ότι μπαίνει η Μαγδούλα θα φτάσουμε στη σελίδα 56.Για να μην πω και για τη Φωτεινούλα τώρα που έχει κόντρα και με τη Χαρουλίτα. :lol::lol::lol: Πάλι θα μαζευτούν μετά και δε θα προλαβαίνω.Δεν κοιμήθηκε ε;Εμ,πόσες φορές στο έχω πει;;;Μη μιλάς καλέ!Μη μας λες τι κάνει.Πάλι καλά τουλάχιστον που δεν είχε γκρίνια.Κοιμήθηκε για βράδυ ή όχι ακόμα;

Εγώ στεναχωρήθηκα λίγο.Την ώρα που τους έφτιαχνα γάλα,μάλωσα το Στελλάκι γιατί δε με άκουγε και μετά ανέβηκε και μου ζητούσε συγνώμη με κλάματα και μου έλεγε ότι την επόμενη φορά θα είναι καλό παιδί. :( Το καλό μου στεναχωρήθηκε πριν κοιμηθεί.Αγαπηθήκαμε όμως μετά κι ελπίζω να το ξέχασε κιόλας.

Αυτά.Πάω να κάτσω με τον αντρούλη.Άντε καληνύχταααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να μην χαλασω την σειρα αφου το ξεκινησαμε ετσι σημερα φουφουκα... :lol::lol: ασε θα κανουν ντου παλι ολες μαζι κ αντε να σχολιασουμε... :lol::lol: 9 ηπιε το γαλα,πλυναμε δοντακια κ κατευθειαν στο κρεβατι,βαλαμε κ την μινι διπλα(απο οταν σταματησε να κλαιει την ωρα του υπνου θελει παλι την κουκλιτσα της μαζι στο κρεβατι ενω πρωτα απο τα νευρα της δεν ηθελε τιποτα μαζι της)οποτε φιλακι στην μινι,φιλακι στην Κωνσταντινα κ zzzzzz!!!κοιμηθηκε στο λεπτο!! :D:D αχ μωρε το Στελλακι...θα το ξεχασε μωρε ,τα ιδια κανει κι εμενα ,αμα την μαλωσω ερχεται με το δακρυ κορομηλο κ θελει αγκαλιτσα...συγνωμη δεν εχει μαθει ακομα :lol::lol: αα το αλλο δεν σας το ειπα..εμαθε να κανει το σταυρο της..τοσα πραγματα της δειχνω κ με αγνοει αυτο με την πρωτη...το ειπα στην πεθερα κ μου ελεγε οτι τα τραβαει η πιστη :shock::shock: τι να απαντησω;;;

παω να ξαπλωσω,καληνυχτα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,καλημερουδια!!!Έχω ξυπνήσει αλλά τα ζουζούνια μου κοιμούνται ακόμα.Σήμερα δεν έχουμε σχολείο,αφού έχουμε εκλογές για τους αιρετούς εκπροσώπους των υπηρεσιακών συμβουλίων.Εγώ όμως ξύπνησα κανονικά,για να είμαι έτοιμη,έτσι ώστε όταν ξυπνήσουν τα κορίτσια,να πιει γάλα η Στέλλα,στα κρυφά βέβαια,να τις ντύσω και να φύγουμε για τις εξετάσεις της μικρούλας μου.Συμμάζεψα κιόλας,ότι είχα τέλοσπάντων,για να μη γυρίσω κι εχω δουλειές,αφού μετά θα πρέπει να μαγειρέψω κι επιτέλους να κάτσω να σιδερώσω.Αρακά σκέφτομαι να κάνω σήμερα.Πολύ κρέας φάγαμε το σκ,το βαρέθηκα λίγο.Θα το ξανασκεφτώ όμως.

Άλεξ,αυτή τη μίνι την έχουμε κι εμείς.Ήταν η αγαπημένη της Στέλλας,αλλά έχει ξεμείνει στην Αθήνα.Πλένει τα δόντια της η Κωνσταντίνα;Η Αγγελική αρνείται ρε συ.Με νερό μόνο μπορεί,με οδοντόκρεμα όχι όμως.Η Στέλλα ευτυχώς εντάξει.

Ωχ,ξύπνησε η Αγγελική και φωνάζει μαμά έλα ε κατουλήθηκα(δεν κατουρήθηκα). :lol::lol::lol:

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!φουφουκα καλα αποτελεσματα να εχει τα Αγγελικακι!!!ναι τα πλενει,κ μονη της θελει αλλα της τα κανω κι εγω για να καλυψουμε ολα τα σημεια...μηπως δεν της αρεσει η οδοντοκρεμα που εχεις;γιατι κι εμενα αυτη που πηρα τωρα ειχε διαφορετικη γευση απο την προηγουμενη κ στην αρχη ξινιζε το μουτρο της κ δεν ηθελε,τωρα την συνηθισε. το μικρακι μωρε τι καλο!!σε εχει παρει απο φοβο μου φαινεται μην κατουρηθει.. :lol::lol:

εγω σημερα λεω να κανω ενα σπανακορυζο κ στην Κωνσταντινα να κανω καμια φακη.εχω κι εγω λιγο σιδερο γιατι στεγνωσαν τα πλυντηριακια που ειχα βαλει...

φιλια κ καλη βδομαδα να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Αλεξανδρουίτα και Φουφούκα έδωσαν ρεσιταλ το ΣΚ!Μπράβο κορίτσια να χουμε να διαβάζουμε...

Περάσαμε υπέροχο ΣΚ με έναν καιρό καλοκαιρινό κυριολεκτικά.Χθες είχαμε εδώ μια εκδήλωση "Η Ρόδος για τη Ζωή".Εκδηλώσεις και γύρος της πόλης ενάντια στον καρκίνο.Είχε μαζευτεί κόσμος πολύ μικροι μεγάλοι,καρότσια,ποδήλατα,σκυλιά ότι θες με ομοιόμορφα μπλουζάκια που έγραφαν "τρέχω για τη μαμά μου","τρέχω για τη Σοφία"κλπ κλπ για κάποιον γνωστό φίλο συγγενή που παλεύει με τον κωλοκαρκίνο.Πολύ ωραία,παρουσίαζε ο Πετράκης αυτός της Tv που τραγουδάει και ωραία και διάφορα γυμναστήρια έκαναν γιογκα,αερομπικ,ζουμπα,tai bo και ο κόσμος ακολουθούσαμε από κάτω.Πολύ ένταση λέμε,ρυθμός,κέφι!Και κάπου εκεί βρήκαμε και τη Φωτεινή με την αδερφή της τον Αλεξανδρούκο που κουρεύτηκε και είναι παιδί κουκλί και τη Δανάη αραχτή.Πήγαν να θηλάσουν γιατί είχε "περίπτερο"όπου θα γινόταν ταυτόχρονος θηλασμός από πολλές μανούλες....Φωτεινή sory δεν ήρθαμε τελικά γιατί βρήκαμε ένα ζευγάρι φίλων και κάτσαμε για καφεδάκι στη θάλασσα μετά που τελείωσαν οι μουσικές...Ηρθαμε μετά ακταιον αλλά είχε φύγει ο κόσμος.

Ο παιδότοπος που πηγαίναμε κάθε Σαββάτο απόγευμα κλείνει μέχρι τον Απρίλιο για ανακαίνιση...Που θα πηγαίνουμε τώρα,οέο;;; πολύ στεναχωρέθηκα...και τα κορίτσια μόλις το συνειδητοποιήσουν φαντάζομαι....Οι άλλοι είναι μικροί ενώ αυτός είναι ανοιχτωσιά...

Πολύ χάρηκα που καταφέρατε να δείτε και το βιντεάκι μας!!!Ελπίζω με ήχο κανονικά...Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τα κορίτσια μου και για μας...

Χαρουλίτα τι γέλιο σου κανα με τα βιντεάκια και τα κλαρίνα...σχολίασα και Live χθες που τα στελνες...Όντως μοιάζετε με την αδερφή σου και με την ανηψιά σου...Ο Δημητράκης Θεός!Και η Δημητρούλα Παναγιά μου βόηθα!

Φουφούκα ετσι το Αγγελικιώ με τα κατουρήματα ε;Και γω πως τα τρέμω αυτά τα λερώματα απο δω κι απο κει...Για αυτό το καθυστερώ..Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις της Στελλίτσας.Και γω έκανα για θυροειδή και γενικές την Παρασκευή,όλα άριστα λίγο η χοληστερίνη μόνο 214 με όριο το 200 αλλά είχα φάει και ένα παγωτάκι το προηγούμενο βράδι κάνω και καθιστική ζωή.Σήμερα ξεκινάω γυμναστηριο.Τελικά όχι στου δημου.Γιατί κάνουν αερόμπικ και ο γιατρός είπε όχι για τη μέση γιατι έχει πολλούς κραδασμούς.Οπότε γράφτηκα σε πρόγραμμα ενδυνάμωσης μυων με κοιλιακούς, ραχιαίους κλπ κλπ.Ελπίζω να βοηθήσει.Μου παν και για Pillates αλλά δεν έχω ιδέα τι είναι και αν βοηθάει,οπότε ξεκινάω συντηρητικά.Αυριο θα σας πω νέα...

Τι έφτιαξε καλέ Φούφου η αδερφή μου που το είδες και σου άρεσε;

Αλεξανδρουίτα το πετικάκι μια χαρά έστρωσε και στο φαί και στον ύπνο.Πλάκωσε την στο κρέας να ανέβει και το σιδηρο.Εγώ δεν την αφήνω "την μικρά" σε χλωρό κλαρί!Όπου δω στόμα ανοιχτό χώνω!!!χα χα...Απεργίες,εκλογές 5ήμερο οι δημόσιοι υπάλληλοι.Αχ να χα και γω μια μερούλα παραπάνω με τα κορίτσια μου...Πόσο μου λείπει αυτό...Και η μια ώρα που θα λείπω για γυμναστική που πρέπει να πάω μου κακοφαίνεται...αλλά πρέπει..

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τι ωραια που θα ηταν χθες η βολτα σας!!!φρονιμα καθισαν τα κοριτσια ε;μπραβο!!μπουκωνω κι εγω ,χανω ευκαιρια νομιζεις;;ο μπαμπας με εχει παρει στο ψιλο γιατι αν εχει φαει ειμαι κι εγω μεσα στην καλη χαρα ,αν δεν φαει κατεβαζω μουτρα,αλλα μου βγαινει τι να κανω;;;το ξεπερναω σιγα σιγα :D:D τωρα εξετασεις τον Μαρτη θα κανουμε κ ελπιζω να εχει ανεβει κ αυτος ο σιδηρος...παντως στο προσωπο δεν ειναι ροδαλη..μια χαρα κ η γυμναστικουλα,ε θα ρωτησεις κι εκει τους γυμναστες που θα ξερουν ποιες ειναι καλες ασκησεις για την κατασταση σου.

Μαγδουλα :-*:-*

σημερα ριξαμε ενα γελιο...δεν ξερω αν ειχε παρει το ματι σας το καλοκαιρι κατι μαθηματα κ καλα στο ιντερνετ με τον Λουκαkο κ την hellmann's,τελοσπαντων παρακολουθουσες κατι βιντεο κ μετα εκανες κατι τεστ κ σημερα επειδη αποφοιτησα :D:D μου εστειλαν τα δωρα μου!!!ενα μεγαλο βαζο μαγιονεζα με ετικετα που γραφει το ονομα μου!!μια ποδια που επισης γραφει το ονομα μου κ αποφοιτος Ηellmann's Academy κ τελος το πτυχιο μου!!!τι φωτογραφιες βγαλαμε ολο καμαρι... :lol::lol: πολυ γελιο!!! κ οπως γραφει κ το πτυχιο ειμαι ''ενας πραγματικος μαγειρας'' =))=)) σημερα ξεκαθαρισα κ τα ρουχαλακια της Κωνσταντινας να τα δωσω στην φιλη μου,τι μικροσκοπικα κ ακομα δεν εχω ανοιξει τα 0-3!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω κοιμαται το κοκονι μου κ μπηκα να δωσω το παρον το σκ

Οπως ειδα ηταν για ολες σουπερ τι καλα κ μεις μετα τη δουλεια πηγαμε

Καροτσαδα κ για καφε με ινα κ πολυ παραλιακα στο καβουρι το βραδυ

Ψησαμε με τα κουνιαδια κ κυριακη παλι ολη μερα εξω να ρουφαμε ηλιο

Ηταν κ οι ξαδερφες κ λυσαξε ο β

Σημερα ολη μερα τσισα κακα μονο στη τουλετα θελει οχι παμπρε χαχα

Κ απο το Αγχος του παει καθε λιγο μη κανει στο χαλι

Μαρακι γυμναστηριο μπραααααβω τελεια καλα για βιντεο κ φωτο δεν εχω. Λογια το ζευγος απαιχτο

Κ τα κοριτσια κουκλακια οσο για το χορο υποκλινομαι η ξανθοψιρα μου θυμιζει σε κατι

Φασεις τον β για φαγωμα κ οι δυο!!!αλεξουκω βαλτε κ μενα στο κλαμπ μπουκωνω κ εγω ολη μερα

Κατι χωνω εχει γινει θηριακη χαχα το μωρακι θα το δειτε σπιτι με ησυχια καλυτρερα

Φουφουδελη τι σουπερ καμ μπακ καλε το μαλωσες το ζουζουνι κ εγω τις

Προαλλες κ μετα στεναχωρεθηκα δε το ξανακανω αλλα εφτυσε στο πατωμα

Κ ανεβασα πιεση μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεουσα το κωνσταντινι κ ο β τους αρεσει η διαδικασια μαλλον χαχα

Οσο για το χρωμα μην αγχωνεσαι εγω ειμαι παρα παρα πολυ ασπρη αλλα απο

Αιματοκριτη σκιζω παραταυτα μπουκωνε τσιτσικακι κ δε παει χαραμι

Συμπεθερα καλα κ σεις ομορφοσογο βρε πουλακι μου οσο για τα κλαρινα

Εβλεπε κ ο β κ εστρωσε χορο κ οπα οπα

Σταυρουλα ετσι κ μενα ετσι κ δει πισι παιρνει θεση εδω τωρα αρχισε να ετοιμαζει

Κ δαχτυλακι με το που δει το κντ μου αχχχ πολυ γκατζετακιας μου βγηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ακουω συμβουλες γιατι ο καλλιτεχνης επιδοθηκε με μαρκαδορο

Σε ενα τζιν μου εκανε λεει ζωγαφια το πνιγεις κυριε προεδρε η οχι;;

Με αντρα μια χαρα κρατησα χαρακτηρα κ υπεκυψε αυτος

Εμενα ο β ζηταει συνωμη κ λεει ειμαι καλο παιζι πριν αρχισω να μαλωνω με το που

Δει το ματι να γυαλιζει

Σημερα τον ειχα τιμωρια στον καναπε κ τον ξεχασα αντι δυο λεπτα κανα πενταλεπτο

Οποτε μου κανει ακομα λε μαμα να κατεβω τωα;;;ελιωσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι καλό παιδί ο Βασιλάκης με αφήνουν άφωνη οι περιγραφές!Έφτυσε στο πάτωμα και γυάλισε το μάτι σου;;;;Επρεπε να σε έιχα χθες το μεσημέρι και κάθε μεσημέρι δηλαδή στη τραπεζαρία μου,που τρώμε όλοι μαζί ο καθένας μόνος του με το πιάτο του μπροστά του!!!Τα μακαρονάκια και τα αγοούρια που μάζεψα σπό το πάτωμα και οι δαχτυλιές σε όλες τις καρέκλες θα σου χαν φέρει εγκεφαλικό...χα χα...μην πω για αργότερα με τα καλαμάκια και τους χυμούς...

Τελικά κορίτσια δε πήγα στο γυμναστήριο,ενώ πήγα έβγαλα κάρτα για μια δωεάν επίσκεψη συμπλήρωσα δελτίο υγείας το βράδι παίζοντας με τα κορίτσια μου το μετάνοιωσα...Που να αφήσω τα παζλ και τις πλαστελίνες και να τρέχω....τελικά δεν έχουν μόνο αυτές μαμακίαση έχω και γω ΔημητρουλοΧρυσανθίαση!Όλοι με κραξαν βέβαια που δε πήγα(άντρας,μαμά,οι κοπέλες στη δουλειά) και δίκιο έχουν αλλά νιώθω ήδη τόσο πτώμα που δε θέλω να προσθέσω ή να αλλάξω τίποτα στη καθημερινότητά μου.Βεβαια νόμιζα θα μας κάνουν και οικογενειακό πακέτο επειδή πάει κι ο άντρας μου εκεί και θα μου βγαινε γυρω στα 30€ το μήνα αλλά επειδή θέλω για 3μηνο και να δουμε δεν μπορουν να το ρίξουν κάτω από τα 45€ το μήνα το δικό μου.Θα δούμε ίσως πάω στου δήμου τελικά που είναι free να μην έχω και τη δέσμευση αν δε τα καταφέρνω να πηγαίνω.Ειμαι απογοητευμένη με τον εαυτό μου.Μα αυτή τη γυμναστική να μην την έχω πάρει με καλό μάτι από παιδάκι μιλαμε...Όποτε είχαμε γυμναστική στο σχολείο εγώ "είχα" περίοδο ή πονοκέφαλο!Και να τώρα που μου βγαίνει τόσο απαραίτητη!

Αλεξανδρουίτα άντε και στο masterchef!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!το ρητο καλυτερα να μασας παρα να μιλας το ξερετε;;αρχισε το Κωνσταντινι πεισματακια παλι με τον υπνο…τωρα τη αφησα να μην κοιμηθει μεσημερι να δω το βραδυ τι θα κανει.ε τω μεταξυ ενώ τη ειχα βαλει για υπνο,την ακουω να ζοριζεται,παω κ ειχε βγαλει πιτζαμα,πανα κ προσπαθουσε να βαλει καινουρια πανα βρακακι!!!οχι ότι ειχε κανει κ πολλα τσισα αλλα ηθελε άλλη το παιδι!!κατα τα αλλα ,ακομα δε δουλευει ο μπαμπας κ περαμε χρονο μαζι..ξερετε..εκμεταλλευομαστε κ τον καιρο για βολτα αν κ τωρα το μεησμερι αρχισε να μαυριζει..

Μαγδα μου ο Βασιλης σου ζητησε να βγαλει την πανα;;θα μας τρελανεις…εγω παιδευομαι,παιδευομαι κ παλι σε πανα καταληξαμε…οσο τα θυμαμαι αυτά που μου εφτυνε κι εμενα το φαι…μαρκαδορος ε;μια είναι η συμβουλη!!μαζεψε τους μαρκαδορους!!!!εγω τους πεταξα κιολας…’’λε μαμα’’;;;χαχαχα ο γλυκουλης μου!!!!

Μαρια κι εμενα ετσι είναι το πατωμα μετα το φαι αλλα της πεφτουν ,αμα το εκανε επιτηδες θα γινοταν χαμος!!!για το γυμναστηριο κακως!!!μπορει να λειπεις μια ωρα από τα κοριτσια σου αλλα θα κανεις καλο στον εαυτο σου!!ξεκινα να δεις πως θα παει.

Φουφου πηρατε τις εξετασεις της μικρης;μπες να μας πεις .

Παω να φτιαξω μια πιτσα για το βραδυ,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ σήμερα απεργούσα,οπότε ήμουν στο σπίτι με τα ζουζούνια μου.Καθάρισα το σπίτι,έφτιαξα γεμιστά για το μεσημέρι κι έφτιαξα και μπακλαβά και τρουφάκια,γιατί αύριο γιορτάζει το Αγγελικάκι μου. :D Όλο το πρωινό μου έφυγε και πάλι δε σιδέρωσα.Τώρα όλοι κοιμούνται.Μπήκα να σχολιάσω,να διαβάσω για αύριο και μάλλον το βράδυ,θα είμαι αγκαλιά με τη σιδερώστρα.Τις εξετάσεις τις Αγγελικής τις πήραμε και η χοληστερίνη είναι πάλι ανεβασμένη.Χαρουλίτα θα σου έρθει πμ.Άλλα νέα δεν έχω.Ας σχολιάσω λοιπόν.

Αλεξανδρούλα,λες να φταίει η οδοντόκρεμα;Πάντως όταν τα πλένει η Στέλλα,της λέω θα τα πλύνεις κι εσύ;Και μου απαντάει "όχι,εγώ είμαι μικρούλα". :? Με έχει πάρει από φόβο ναι. :P:P:P Εσείς με την πάνα πώς πάτε;Α,ναι το θυμάμαι αυτό με τη hellmans μου το είχες πει.Βγάλατε και φωτογραφίες;Φαντάζομαι γέλιο που θα έπεσε. :lol::lol::lol: Καλέ πάλι τα ίδια με τον ύπνο;Ε,σου έχω πει μη μας λες!!!!

Μαράκι,μπέρδεψες τα κορίτσια μου.Η Αγγελική έκανε εξετάσεις όχι η Στέλλα. :) Έλεγα γι'αυτό που έφτιαξε η αδερφή σου και μας το έστειλες σε μέιλ με τις φωτογραφίες και τις λεζάντες.Με τη γυμναστική το άφησες ε;Καλά βρε ακόμα και στο σχολείο;Όλα τα παιδάκια λένε ότι είναι το αγαπημένο τους μάθημα.Εσύ κοίταγες πώς θα τη σκαπουλάρεις. :lol::lol::lol: Τέλειο το σκ σας μπράβο. ;)

Μαγδούλα,φοβάται ο Βασίλης όταν γυαλίζει το μάτι σου ε;Κάτι παρόμοιο κάνει και η Αγγελική κι όταν την παίρνει χαμπάρι έρχεται και μου λέει "θ'αγαπάω".Εκεί μετά γίνομαι ένα με το πάτωμα.

Αχ,ρε κορίτσια ακούστε σκηνικό.Εχθές τις βάζουμε για ύπνο και ξαπλώνουμε κι εμείς με τον άντρα μου και αρχίσαμε να μιλάμε.Δε μιλούσαμε σιγά όμως.Οπότε μετά από 2 λεπτά φωνάζει η Αγγελική και τι μου λέει;"Μαμά,μαλώνετε με τον μπαμπά;".Έμεινα κόκαλο. Μου ήρθε να βάλω τα κλάματα.Πήγα φυσικά της είπα ότι απλά μιλάμε,της έδωσα κι ένα φιλάκι και την καληνύχτισα.Έχει γίνει κι αυτή τρελή γλωσσού.Το ποίημα της Στέλλας το έχει μάθει όλο απ'έξω.

Αυτά τα νέα.Πάω να διαβάσω,γιατί μετά με περιμένει σίδερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο γλυκό ζουζούνι γιορτάζει σήμερις;;;;;;;;;;;Το Αγγελικιώ!!!!!!!!!!!!!!Πολύχρονη και γερή Κατερινάκι να την χαίρεστε τη γλωσσού σας...Ακου κει έμαθε το ποίημα!!!

Η χοληστερίνη θα ναι κληρονομική δε θα ναι από διατροφή.Και η ξαδέρφη μου από μωρό χοληστερίνη είχε όπως και η γιαγιά μου και συνεχίζει να έχει ενώ είναι σχεδόν χορτοφάγος που λέει ο λόγος.

Καλημέρα και του χρόνου να χαίρεστε τους εορτάζοντες σας.Εμεις δεν έχουμε κανέναν πια,είχαμε τον παππού μου παλιά..

Α τις λεζάντες στις φώτο έλεγες ότι σου άρεσαν δεν κατάλαβα.Χρυσαχέρα πάλι με τους μπακλαβάδες σου!

Χθες πήγαμε Jumbo πήραμε στα κορίτσια ένα μπουντουάρ να το πω με σκαμνάκι και καθρέπτη που ανοίγει της barbie και έχει συρταράκι με κραγιον,μανό(πλαστικά φυσικά),δαχτυλιδάκια,χτενες,βραχιολάκια,σεσουάρ.Καλά κοριτσομάνες πάρτε το και θα με θυμηθείτε!!!Τι γέλιο σου έριξα!!!Έβαζε η μια την άλλη κάτω και έκανε πως την έβαφε και τη χτένιζε και τη στόλιζε με τα αξεσουάρ και δωστου να φιλάνε τους εαυτούς τους στον καθρέπτη...Καλέ τι ψώνια κόρες έκανα εγώ!!!Πολύ γέλιο,βρήκαμε την ησυχία μας για λίγο,χθες.Και το πρωι που ξύπνησαν τρεχάτες εκεί...Ο καιρός συννεφιασμένος έβρεξε και λίγο.

Master chef πως βγήκε η πίτσα;;;;Ανοίγεις και μόνη σου τη βάση;Καλέ τι χρυσοχέρες φίλες έχω...Εγώ πάλι μου δωσε ο πατέρας μου σπανάκι που έβγαλε από το χωράφι αλλά πήρα κανάκι ζύμη για τη πίτα,μου φαίνεται δύσκολο να φτιάξω μόνη μου,άστε που ούτε πλάστη δεν έχω...Ενα παιδί εδώ στη δουλειά,δούλευε σε πιτσαρία και ξέρει να ανοίγει ζύμη στον αέρα και μου πε μια φορά θα ρθει να μου δείξει να φτιάχνω σπιτικές βάσεις.Μανίκι μου φαίνεται...

Σας φιλώ...Μάγκυ πο είσαι σήμερις;;;;Καλέ Σταυρούλες,Ρούλες,Άριες,Χαρουλίτες που πήγαν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...