Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

καλημερα γλωσσουδες μου λιγο λειπω κ ξεκατινιαζεστε λοιπον τα χτεσινα νεα εχουν ως εξης εφυγα 4 απο δουλεια σφαιρα πηγα βαρη πηρα το παιδι κ εφυγα για παγρατι για γυναικολογο εκει περιμεναμε μια ωρα στην αναμονη γιατι ειχε πολυ κοσμο αλλα ρε κοριτσια αυτο που εκανα δεν ειναι παιδι αγγελος ειναι εκατσε υπομονετικα μια ωρα κ διαβαζε περιοδικο χωρις να βγαλει κιχ αφου κ οι αλλες κυριες ειχαν σοκαριστει :D

οταν μπηκαμε μεσα αγκαλιες φιλακια στην γυναικολογο χαμος να μου πεις ηταν η πρωτη εικονα που αντικρυσε μιας κ αυτη με ξεγεννησε εκατσε στον καναπε λοιπον μεσα κ μας κοιταγε με ρωταγε αν ποναω συχνα κ σε καποια φαση ηρθε κ μου χαιδεψε τη γαμπα ουτε ενηλικος να τανε ρε κοριτσια τον λατρευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια ωρα γραφω κ με πεταξε καλα κανω κ τα γραφω εγω σιγα σιγα γιατι ξεχναω να τα αποθηκευω 8-):evil::evil:

σταυρουλακι τα παμε κ στο τηλ εμεις αναλυτικα περαστικα στο κουκλακι μας

συμπεθερουλα μου αντε μωρε να αναρωσετε 10000 χρονια μαζι κ ευτυχισμενη εγω παλι περισυ ειχα ξεχασει την επετειο μας ακομα μου το κοπαναει ξεχναω γενικα γιορτες κ γεννεθλια δυστυχως...

μαρακι γρηγορα για ακτινογραφια θεματα υγειας δεν τα αφηνουμε εσυ μου το μαθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρουιτα μου κανατε τσισα :!::YMHUG::x:x@};-@};- ζητω!!!!!!!!!!!!!!!ειδεςς που στα λεγα μαλλον φοβοταν τη λεκανη το μικρο μας το κωλακι καλε μπες σε βλεπω κ δε σε βλεπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινακι ελιωσα στα γελια που δωσες το παρον οτι θα δεις τιβι χαχαχα

μεγεια τα δωρακια της μιμικας συμπεθερουλα μου κ εμενα τα παραμυθια τα χει μαθει απεξω παπαγαλια κ ειναι λες κ τα διαβαζει στην πραγματικοτητα ετσι οπως τα κραταει μονος του κ διαβαζει :lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον σας εστειλα φωτο,θα προσπαθησω κ βιντεο!!

που εισαι βρε Μαγδα απιστη,με εχεις αφησει μονη μου!!!μπραβο στο Βασιλακη που ηταν τοσο καλο παιδι!!καλα αποτελεσματα!!!

Μαρια ποσες θεσεις ανακλισεις εχει το καθισμα αυτοκινητου;πεφτει κ η πλατη;εγω εχω γυρισει μονο το απο κατω.βεβαια οποτε εχει κοιμηθει ειναι μια χαρα,δεν πεφτει το κεφαλακι μπροστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις αναχώρησε ο Αλέξανδρος για το σπίτι της γιαγιάς του. Θα κοιμηθεί εκεί σημερα, οπότε το βραδάκι όποια έχει όρεξη και δυνάμεις για κουβεντούλα εδά θα είμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!!!Κοίμισα τα ζουζούνια μου κατά τις 7,30, αφού μπανιαριστήκαμε οικογενειακώς, έφτιαξα και μια μηλόπιτα,για να την πάρω αύριο στο σχολείο για τη γιορτή του άντρα,το πρωί θα φτιάξω και μία μπουγατσούλα να τους την πάω ζεστή και όλα οκ. ;)

Αφού ανέφερα τη γιορτή,Χαρουλιτάκι μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου το γλυκό!!!Να είναι πάντα ευτυχισμένο και υγιές και να σας δίνει μόνο χαρές.Στα λέω από σήμερα,γιατί αύριο δεν ξέρω σε τι φάση θα είμαστε δεδομένου ότι θα ψήσουμε κιόλας. :? Πολύ γέλιο η φωτογραφία στην τουαλέτα και ο τίτλος ιδίως.Όσο για το βίντεο,φίλαθλος το παιδί. :lol::lol::lol: Είσαι καλύτερα;Άσε όσο για το κατιναριό το είπες και μόνη σου.Σε όλο του το μεγαλείο.Μεγεια και τα δωράκια της Μιμής.Γλωσσού ως γνωστόν η Δημητρουλα,αλλά μου αρέσει. :P:P:P

Έπεσε τηλ από τη γειτόνισσα.Δικαιολογήστε με,αύριο έχουμε τη γιορτή και δεν έχω διάβασμα.ευκαιρία να ξεσκάσω.Θα συνεχίσω.......δεν ξέρω πότε.Φιλιά!!!

Άλεξ μου,τι φωτογραφίες ήταν αυτές;Είναι για φάγωμα ρε το Κωνσταντινί.Και για να σε παρηγορήσω θα σου πω πως έτσι τσιλιβίθρι είναι και το Στελλί μου.Αυτό το κωλάκι που μπαίνει στο καθισματάκι έχει πολύ γέλιο.Αφού τα καταφέρνετε με τα τσίσα είστε τέλειες!!!Νοικοκυρά κιόλας το κορίτσι. :D Όπως είδες ακολούθησα τη συνταγή σου για γλυκό. :lol::lol::lol: Ε,το περίμενες ποτέ αυτό;Ότι δηλαδή η Κωνσταντίνα θα φάει όλο της το φαΐ,θα ζητάει και δε θα έχεις να της δώσεις;Φιλενάδα ζεις μεγάλες στιγμές. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Το έκζεμα που το έβγαλες ρε; :(

Μαγδούλα,κι ο δικός σου κούκλος.Φοράει και γραβατούλα σαν κύριος. 8-) Εσύ όπως πάντα θεά. ;):D Βρε Ιούδα,πού πας και γράφεις και σε άλλα παρεάκια;;; :lol::lol::lol: Πλάκα κάνω εννοείται.Να περνάει κι εσένα η ώρα σου. :) Η Ίνα πώς πάει;

Φωτεινούλα,μόνες μας ματιαζόμαστε εδώ μέσα μου φαίνεται.Κι εγώ θυμάμαι όταν έλεγα για τον ύπνο πάντα το ίδιο βράδυ κάτι τύχαινε.Άσχετο,ο Λαζόπουλος ξεκίνησε με καινούργια live;

Μαράκι,να χαίρεσαι κι εσύ το κορίτσι σου!!!!!!!Να την καμαρώνεις και να σε κάνει υπερήφανη.Γιατί λες ότι γιορτάζουν τα κορίτσια σου;Γιορτάζει και το Χρυσανθάκι; :roll::oops: Μια χαρά θα περάσετε το σκ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεπτιτοντως πολυ ωραιο αυτο που μου προτεινες!!Που το ανακαλυψες ρε θηριο???Στανταρ θα παμε,ειδικα στις συναντησεις του Απριλιου που θα εχει και παραδοσιακους χορους θα γινει χαμος :lol::lol::lol:

Εμ που αλλού θα πήγαινες!!!!!! :lol::lol::lol: Θα τραγουδάει και η Μιμικα το Γιάννη μου το μαντήλι σου, τέλεια θα περάσετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή μα κι αυτός βραδιάτικο μαγειρέματα;;;;Είναι και μακριά η κουζίνα σας απο τα υπνοδωμάτια πώς τα κατάφερε;;;Μου λειψες...μου φαίνεται θα προγραμματίσουμε εξόρμηση στα μέρη σας να γνωρίσουμε και τα χρυσόψαρα.Στο Θερμαι έχει ενυδρείο και όποτε πάμε οι δικές μου κολλάνε τις μουσούδες τους στο τζάμι και ζητωκραυγάζουν δείχνοντας τα ψάρια κια τα καβουράκια που έχει μέσα...χα χα

Σας χαιρετώ...

ΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. Σήμερα στρώσαμε και τα χαλιά μας και σας περιμένουμε όποτε θέλετε. Πάντως τα χρυσόψαρα εκεί ψηλά που τα βάλαμε για να γλυτώσουν από τα χέρια του Αλ δεν τα πολυβλέπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,ελεος χριστιανη μου!!!Διαφημιση για αντισυλληψη εισαι!!!!!Ετσι και διαβασει ο δικος μου τις δημοσιευσεις σου,δεν θα μου κατσει ουτε τη 2α παρουσια!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ε και εσύ μην τον αφήσεις να τις διαβάσει, ή μηπως θες να τις διαγράψω όπως έκανε μια φίλη μας πριν λίγους μήνες; :lol::lol::lol:

Μην σκας για τα ιδιαιτερα,εμεις που δουλευουμε και χανουμε την καθημερινοτητα των παιδιων μας τι καταλαβαινουμε!!!!Εγω καθε μερα πια καταριεμαι αυτες τις χαζες φεμινιστριες που διεκδικουδαν θεση για τις γυναικες στη αγορα εργασιας!!!!!Κοινως μονες μας βγαλαμε τα ματια μας!!!!

Και οι φεμινιστριες να μην υπήρχαν, ο καλός μας ο καπιταλισμός θα σε έβγαζε στην αγορά εργασίας γιατι του είναι πολύτιμα τα ωραία σου εργατικά χέρια!!!!

Οι δικοι σου ειναι στο ιδιο στυλ με τους δικους μου βλεπω :evil::evil: εσυ πως την παλευεις????Εγω με υστερια!!!!!Πραγματικα η πεθερα μου καμια σχεση,αλλο επιπεδο,κριμα που δεν ειμαστε κοντα να την κραταει αυτη!!!Πολλες φορες ειναι πιο αυστηρη και απο μενα στους κανονες!!!!

Έγω συνέχεια σπόντες και μπηχτές πετάω, του τύπου "πάλι τυρόπιτες; θα γίνει το παιδί χοντρό σαν τη γιαγιά του", ή "όταν εμάς μας άφηνες νηστικές ήταν καλά;", (δεν τρωγαμε όσπρια και εννοείται δεν καθόταν τότε η μάνα μου να φτιάξει μακαρόναι να φάμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια κρατάτε γερά τον αγώνα. Να προσέχετε όμως ε; ;)

Μαρία τη σκηνη που περιέγραψες με τη Δημητρα να σε ακολουθεί ουρλιάζοντας τη νυχτα όταν πηγαινες να πιάσεις τη Χρυσάνθη τη ζω αρκετά συχνά τον τελευταίο καιρό. Ξυπνάει ο Αλέξανδρος και έτσι και με βρει να θηλάζω τη Δανάη κάθεται μπροστά στα πόδια μου και κλαίει και ζητάει αγκαλίτσα :evil: και να μην θηλάζω δηλ έρχεται στο κρεβάτι μας και αρχίζει η μίρλα. Ευτυχώς που δεν είχατε κανένα σοβαρό ατυχημα με το μπουκάλι. Άγαλμα θα τον έκανες τον Τ;;;;; Μόνο κάντον από πηλό και όχι μάρμαρο γιατί θα σου βγει κάπως ακριβός λόγω όγκου :lol::lol::lol::lol: Από την αδελφή σου είχατε νέα ή είναι σε κανένα κρατητήριο; Να χαίρεσαι τις κοριτσάρες σου. Φαντάζομαι αύριο θα έχουμε μέιλ με φωτογραφίες των μικρών!! Γεμάτο το σ/κ σας. Επίσης, μην το ξεχάσω , σου εύχομαι να πάει ο Ολυμπιακός το Chmpions League ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μια χαρά τη βρίσκω τη μικρή στην τουαλέτα :lol::lol: και τα βιβλία της και τις πόζες της :lol::lol: . Τα βιντεάκια δεν παίζουν. Τα χρυσόψαρα είναι δωρο φιλων για τη βάφτιση. ΜΕ τα υδραυλικά μια χαρά, απλά μαζεύαμε νερά 2 ωρα τη νυχτα σαββατιάτικα από την κουζίνα. Πάλι καλά που το πήραμε χαμπάρι. Και όλα τα γιουβαρλάκια και φακές;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Πάντα τέτοια. Περαστικά με το εκζεμα. Συγχαρητήρια για το γιογιο. :ymparty::ymparty::ymparty: ΚΑι εγώ ακόμα βρεφικό απορρυπαντικό.

Φουφου σου χρωστάω σχολιασμό στην ομάδα. Μόλις ξεμπερδέψω εδώ θα περάσω μια βόλτα και από εκεί. Άσχετο: εσύ χορό θα κάνεις φέτος; Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου. Ναι ο Λαζοπουλος έχει κανουρια λάιβ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μηπως να παίρνατε κανονικό μονό κρεβατάκι για τον Βασιλη για να μην γίνεσαι και εσύ σαν σίγμα όταν τυχαίνει και ξυπνάει και σε ζητάει; Για το πρόγραμμά σου πραγματικά δεν έχω χειρότερο πράγμα από το σπαστό ωράριο. Μέχρι να σχολάσεις φθάνει η ώρα να ξαναπάς δουλειά :x και τι να πρωτοπρολάβεις να κάνεις στο σπίτι; Σόρρυ αλλά πολύ σκατά. Υπομονη. Μα τι άγιο παιδί αυτός ο Β στη γυναικολόγο.!

Χαρά να χαίρεστε αύριο όλους τους εορτάζοντες και πάνω από όλους την κοράκλα σου. Πως πας; Συχέρχεσαι; Μα τι παιδί έκανες; Δεν γίνεται, από κάπου έμοιασε; Μήπως και εσύ ήσουν έτσι πολυλογου, χορευταρού και όλα τα άλλα ωράια που κάνει η Δημ όταν ήσουν μικρή; ;) Και ο δικός μου έχει τρέλα με πλαστελίνες και παραμύθια. Στο βιντεάκι ξεραθηκα στο γελιο με τον σύζυξ που λέει στο τέλος "παλι-πάλι δεν έχει" :lol::lol::lol::lol: φαντάζομαι πόσες φορές τον έχει βάλει η μικρή να το κάνει και να τσιρίζει δίπλα του "γκόοοοοοοοοοοοοοοολ" =))=))=)) Χρόνια πολλά για την επέτειο.

Σταυρούλα τελικά δοντάκι έβγαλε η Εμμελεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μάνα μου έχει 2 μέρες να φέρει τυρόπιτες :lol::lol::lol: Λέτε να έβαλε μυαλό; :lol::lol: Σήμερα έκανε μουσακά και επειδή φοβήθηκε μηπως δεν φάει ο μικρός έφτιαξε και λαζάνια :evil::evil::evil: τελικά όντως ο μικρός δεν έφαγε μουσακά, 2-3 κουταλιές μόνο, και τον κατάφερε να φάει τα λαζάνια αφού του ελεγε συνέχεια "φάε, μακαρόνια είναι" για να τον πείσει.

Η μικρή ψιλοφταρνίζεται. Μου βγήκε πιο ευαίσθητη αυτή. Ο Αλεξανδρος χαμπάρι δεν έπαιρνε από αρρώστιες και κρύα.

Και επειδή το παιδί μου παίρνει τα σωστά μαθηματα της ζωης από τη μαμά του διαβάστε:

Εγώ: Που πάει ο μπαμπας κάθε μέρα;

Αλεξ: (Σ)τη γουλειά

-Και τι φέρνει;

-Λε(φ)τά

-Και τι τα κάνουμε;

-Τα τ(ρ)ώμε!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σκηνικό ν2

Ο Αλεξ θέλει να αποφύγει να πάει για ύπνο και μου λέει : "Μαμα πονάει το πό(δ)ι μου, έπαχε το νύχι μου" =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιάσατε το υπονοουμενο με τις πολλές δημοσιεύσεις, ε;;;;;;;;;;

Χαραααααααα την νιώθεις την ανάσα μου;;;;;; Είμαι μόλις 3 δημοσιεύσεις πίσω σου κοπελιά!! :lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν είπα ότι θα μπω για τσατ και είστε όλες εξαφανισμένες. (ευτυχώς δηλαδή για να προλάβω να σχολιάσω και τίποτα). Άντε πάω τώρα, 11 πήγε η ωρα, μια που λείπει και ο διαολάκος να κοιμηθώ και λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παμε κοντρα κοπελια?????Τωρα θα δεις γιατι εγω επαιζα εντιμα μεχρι τωρα!!!!Προηγηθηκε ο κομουνισμος σε αυτο το θεμα απο τον καπιταλισμο θα μου επιτρεψεις αν πω ,αν και αριστερη!!

Ο Αλεξ ομως η προσωποποιηση του καπιταλισμου :lol::lol::lol: "τα τωμε!!!!" :lol::lol: Πεθανα στο γελιο!!!

Εγω παλι την εχω εκπαιδευσει καλυτερα:

Μιμη:η μαμα,οχι κουλεια!!!

Εγω:-και που θα βρουμε φραγκα να παμε στο αλογακι?

Μιμη:Να παει ο μπαμπας!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Παντως η αληθεια ειναι οτι και εγω στην ηλικια της το ιδιο σουργελο ημουν!!!Αφου η θεια μου που ηταν ελευθερη,η αδελφη της μανας μου,με επαιρναν εξω με τις φιλες της για κραχτη :shock::shock::shock::shock: Ειχα ταπεραμεντο και κοινο :lol::lol:

Αλεξ,οι φωτο πολυ ωραιες!!!Αλλα τα βιντεακια δεν μπορω να τα ανοιξω :?:?:? Επισης μου αρεσε πολυ το χαλι σας!!!Απο που???

Συμπεθερα,ξανθια γιατι στελνει τις φωτο σου η Αλεξ????Πολυ γραβατα ομως ρε παιδι μου!!!Η βαφτηστηρα ειναι η ξανθια κουκλα που τον εχει αγκαλια?Βαλε καμια και της μπεμπας!!!

Φουφουκι,χρονια πολλα καταρχην για το συζυγο και ευχαριστω για τις ευχες σου!!!Να με τρελλανεις θες!!!!!!Δεν φτανει η μηλοπιτα θα σηκωθεις αχαραγη να κανεις και μπουγατσα :o:o:o:o Μαζεψου χριστιανη μου και βρες χρονο για σενα!!!Αυτοι οπως τους περιεγραψες αν βαριουνται τοσο με τη δουλεια,σιγα μην εκτιμησουν το φιλοτιμο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Μετά του λέω στο κρεβάτι:"Πότε θα κάνουμε τρίτο παιδί;;;" Και μου λέει μεταξύ ξύπνιου και ύπνου:"Aν πάρει ο Ολυμπιακός το champion league φέτος θα κάνουμε!!!"Ασχετη με τα ποδοσφαιρικά δε ξέρω πόσο εφικτός είναι ο στόχος του αλλά αν κρίνω από τις προθέσεις του για τρίτο μάλλον ακατόρθωτο το βλέπω!!!χα χα...

Μαριααααα,το αλλο με τον Τοτο ,το ξερεις :lol::lol::lol::lol: Πολυ ρεαλιστικους στοχους βαζει ο καλος!!!!Μη δεχτεις,δεν εχεις καμια ελπιδα!!!!!Δεν το ξερεις το ανεκδοτο?????

"Τι ειναι αυτο που μπαινει με μεσο και βγαινει με την αξια του????????Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΛΙΝΚ" :lol::lol::lol::lol:

Χρονια πολλα για τα κοριτσακια σου!!!Να τις χαιρεσαι και να τις καμαρωνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον σας αφηνω γιατι ενω εχθες ειχαμε μια ηρεμη νυχτα,ολη μερα εδωσε ρεσιταλ γκρινιας!!!!Μαλλον απο την κλεισουρα αλλα με εσκασε αφου με ξαναπιασε ενας φοβερος βηχας!!!

Να καταλαβετε παω το πρωι τη γιαγια στο κομμωτηριο και γυρμαμε σπιτι για να ετοιμαστουμε να παμε να παρουμε δωρα για τους εορταζοντες,μολις γυρνουσε η πεθερα μου.Αυτη μολις ειδε οτι γυρισαμε σπιτι και δεν πηγαμε τατα σεληνιαστηκε!!!!Δεν με αφηνε να την βγαλω απο το καθισματακι της,δενοταν μονη της και ουρλιαζε!!!Της λεω λοιπον οτι θα φυγω και αν θα μεινει μονη και μου λεει ναι!!!!Βγαινω και εγω και την κλειδωνω μεσα και μιλαμε το σκατο δεν εβγαζε κιχ!!!Τα πηρα ομως και μας ακουσε η γειτονια και την εβγαλα με το ζορι!!!!

Μετα πηγαμε και τζαμπο και επαιξε στην παιδικη χαρα αλλα και το μεσημερι ηταν μια τραγωδια,δεν ετρωγε,κοιμηθηκε μονο 1 ωρα!!!!Το απογευμα ομως αγγελλουδι,ηλθε βεβαια και ο παππους απο Κορινθο και χαρηκε πολυ!!!Αφου εβγαλα ολα τα χειμερινα μου ανενοχλητη!!!!

Τι να πω πολλες φορες απογοητευομαι,αλλα θυμαμαι αυτο που ελεγε ο Ματσανιωτης(καθηγητης παιδιατρικης)¨το παιδι ,το λενε παιδι γιατι παιδευει!!Αυτο ειναι δειγμα υγειας!!!Τα ηρεμα με ανησυχουν!!!"

Αλλωστε κανει τα κολπα της μετα και στο λεπτο με τρελλαινει και τα ξεχναω ολα!!!!

Αντε καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!δεν μας εφτανε η Μαγδα που σχολιαζε σε 3 σελιδες…τωρα εχουμε κ την Φωτεινη κ την Χαρα με την κοντρα τους!!χαχαχα!!

Εχω κι άλλες φωτο του Βασιλακη αλλα χθες κολλαγε το μειλ κ σταματησα.θα τις στειλω σημερα κ αυτές.το βντεο γιατι δεν παιζει;;;πώς να το στειλω;;

Μαρακι να χαιρεσαι την Δημητρουλα σου!!!παντα γερη!!!

Χαρουλιτα να χαιρεσαι το απιστευτο αυτό παιδι!!!!χαχα σοφος ο καθηγητης παιδιατρικης!!!

Φουφουκα να χαιρεσαι τον συζυγο!!καλα κ μπουγατσα στο σχολειο;;εμεις;;;κανενα κερασμα;;;ετσι κ το Στελλακι ε;αφου πηγα στην πεθερα μου μια τσαντα γεματη φορμες ,κολαν κ πιτζαμες να στενεψει τα λαστιχα να μην της πεφτουν…χαχα μεγαλες στιγμες οντως!!την άλλη φορα θα μαγειρεψω ένα καζανι γιουβαρλακια να εχει να τρωει!!!χαχαχα της εκανα χθες κ εφαγε 13!!λιγο πιο μικρα της τα ειχα πλασει από αυτά που κανω για μας…αν ειχα κ αλλα θα ετρωγε.το εκζεμα στα δαχτυλα το εχω,κ στο ένα χερι προχωρουσε στην παλαμη..αστα ,ευυτυχως με τις 2 κρεμουλες εχουν ηρεμησει,πρεπεινα είναι δυνατες.

Φωτεινουλα μια χαρα που ξεκουραστηκες λιγακι από τον Αλεξ,ελπιζω να κοιμηθηκε κ η Δαναη ηρεμα κ να μην της ελειπε ο αδερφουλης!!!φτερνιζεται;δεν πιστευω να αρπαξε τιποτα;βλεπω ο Αλεξ εχει πιασει το νοημα χαχα.αλλα καποια στιγμη θα βρεθει κ αυτος σε αυτή την θεση!!!!χαχα

Εγω χθες το απογευμα εστειλα βολτα τον μπαμπα με την μικρη στη γιαγια,ειχαμε ξεχασει εκει από προχθες που ειχαμε παει μια κουκλιτσα μινι που της βαζεις ρουχα κ παπουτσια κ χθες ολη μερα την ζηταγε κ μου εφερνε τα ρουχαλακια της να την ντυσουμε…το γλυκο μου!!!οποτεεμεινα σπιτι,πηρε φωτια το τηλ με την Μαγδα..χαχαχα Μαγδουλα τα ειπαμε για τις φωτο ,αλλα είναι τοσο κουκλακι!!!ε μετα εκανα κ κατι δουλιτσες ,κ ηρθαν 9 παρα ,η Κωνσταντινα κοιμισμενη γιατι δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι,αλλα ηθελα να πιει ένα γαλατακι ,την ξαπλωσα να την αλλαξω κ τοτε με καταλαβε κ αρχισαν τα μαμα,φιλακια,αγκαλιτσες,ηπιε το γαλατακι κ ζωντανεψε αλλα ευτυχως πηγε ησυχη παλι για υπνο,2 μερες τωρα δεν κλαιει καθολου,φτου φτου σαν να μην το ειπα,δεν το ακουσατε!!κ σημερα 9 παρα ηρθε στο κρεβατι μου κ αρχισε να με πειραζει το ζουζουνι!!!

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...