Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Αλεξουκω κολητη μου παρεουλα ουτε να πιασει σιταλευρο κανει εμενα δε τη

Τρωει τη πλαστελινη!!μπες να τσαταρουμε 7-9 ραντεβου

Βρεχει πολυ εδω μου αρεσει

Φωτεινακι να τη μαλωνεις τη μαμα θα του μειωσει την ορεξη για τα

Φαγητα τΑ ζορικα κ καηκαμε!!μπραβω η δαναουλα που κοιμαται φαση εινΑι

Του αλεξ ζηλευει το ψυχακι μΑς!οσο για δουλεια απολαυσε τη μητροτητα

Κ θα βρεθουν αργοτερα ιδιαιτερα τα παιδικα χρονια δε ξανΑρχονται

Μαρακι ειδες το βιολογικο κανει θαυματα εγω φαρμακΑ δε παιρνω ποτε ποτε

Αλλα βιολογικα στανταρ κ παντα κΑνουν δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι καλε λαχταρησες βραδιατικα φτου φτου παναγια μου που δε χτυπησε

Γυμναστηριο θελω κ γω!!!!!!απο πλατη κ σβερκο νιωθω 800 ετων η ερμη

Αριακι τι εχεις καλε μπες να τα πεις να ξεδωσεις!!!!

Φωτεινακι η μικρη της ινας μοιαζει σαν εξι μηνων ειναι γιγας κ απο αναπτυξη

Βιαζεται σαν τον βασιλη κι αυτη

Συμπεθερουλα περαστικα κατσε χουχουλιασου η πνευμονια δεν ειναι παιξε γελασα

Οσο για τη μιμη στειλτην εδω εγω τον παρακαλαω να ρθει στο διπλο για χαδακια

Κ απανταει νονονο ασιλης μονο κουνια μαμαδες κεβατι. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αστραφτερο μου τι σου λαχε ποσο κακος ειναι ο κοσμος πια!!!!!παλι καλα η διευθυντρια ξηγηθηκε

Ωραια καλα να ναι παντα η γυναικα μα τωρα που στρωσε κ το στελικακι μας

Μεγια το πλυντηριο καθε εμποδιο για καλο βρε μπας να βαλω κ εγω την κουκουλα να

Παρω στεγνωτηριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία και Χαρά βάλτε και εμένα στις ξενυχτισμένες μανούλες με παιδάκια που σεληνιάστηκαν χθες βράδυ :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μάλλον αυτογκαντεμιάστηκα αφού χθες έγραφα τι καλόβολη είναι η μία και πως θα ηρεμήσει σιγά σιγά και ο μεγάλος :roll::roll::roll::? Μιλάμε η χειρότερη νύχτα μου εδώ και 3μηνες και φυσικά ευθύνεται και ο γάιδαρος (ναι Μαρία γάιδαρος είναι :x ) . Ήρθε ο καλός μου και ήθελε να φάει μέσα στα μεσάνυχτα και από τη φασαρία που έκανε ξύπνησε ο Άλεξ και έκλεγε, τσίριζε και φώναζε θέλω τη μαμά μου. Δεν μπορούσε να τον ηρεμήσει ο Τ και έπρεπε να πάω εγώ. Έλα όμως που ξύπνησε η μικρή από τη φασαρία και όσο καθυστερούσα να πάω στον Άλεξ τόσο τσίριζε και τόσο δεν κοιμόταν η μικρή. Άστα βράστα :evil: Και πάνω που τους έπαιρνε ο ύπνος μετά από δικές μου αποκλειστικά προσπάθειες δεν περνούσε 1,5-2 ώρες και ξαναξεκινούσε η κασέτα. Ουφφφφφ

Θα μπω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ φωτεινουλα γελασα συγνωμη κιολας αλλα ετσι οπως τα αναπαριστας μου φαινονται κωμικοτραγικα παντως μαλλον σεληνιαστηκαν αφου κ μενα που δεν ξυπναει σου λεω 6,30 ζητησε γαλα κ εξου το σημερινο μου σκευρωμα μιας κ κοιμηθηκα απο την νυστα στα πατωμα κ στην κουνια ...3

επισης μη λετε για ελευθερο χρονο γιατι εμενα το αντησκοινο στον οτε μου λειπει να βαλω

:twisted::twisted::twisted: την υπερκοπωση αμα τη σκαπουλαρω καλα θα ναι προγραμμα ξυπναω φευγω ερχομαια ταιζω τρωω κοιμιζω κανω δουλειες ξαναφευγω γυριζω ταιζω κοιμιζω ξανακανω δουλειες κ πεφτω νεκρη :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μιας κ απλα σχολιασα το απογευμα τα νεακια του σκ ηταν χαλαρα δουλεια το πρωι απογευμα για καφε με την ινα τον πολυ κ τα παιδακια μας τελεια ηταν ο βασιλης κυριος κ η μικρη της ινας τεζα στον υπνο,κυριακη χαλαρα δουλειτσες κ πολυ υπνος μιας κ ο αντρουλης δουλευε λιωσαμε το χα τοσ αναγκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ολα σεληνιαστηκαν εχθες;;μονο η δικια μου εκανε τον καλυτερο υπνο;;αντι να ξυπνησει 7-7.30 ως συνηθως ξυπνησε 9+!!!

Μαγδουλα δεν ξερω μηπως δεν κανει γιατι κ ενα αφρολουτρο κ σαμπουαν που ειχαμε με πρωτεινες σιταριου μου ειπε η παιδιατρος να μην το ξαναχρησιμοποιησω,μηπως κ αυτο δεν κανει να ερχεται σε επαφη,τι να πω πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκα τελεια που εφαγε φασολακια!!!εγω τις προαλλες για λιγο αρακα εγινε ο κακος χαμος..της το αλεσα ομως κ της το εδωσα με το ζορι..κακως βεβαια αλλα τι να κανω,μετα μου ζηταει γαλα.το νεο μας αγαπημενο ειναι τα γιουβαρλακια,εφαγε χθες καμια 10αρια,πιο μικρα απο τα κανονικα,ηθελε κι αλλο κ δεν ειχα!!της εβαλα φακες που ειχα φτιαξει για εμας κ τις τσακισε.μονο εμενα δεν εφαγε!! :lol::lol: αχ σας ζηλευω με το στεγνωτηριο...απλωσα σημερα στην απλωστρα που εβρεχε ολη μερα,να δω ποτε θα ειναι στεγνα!!!αα κι εσενα κανει αυτα τα ωραια ο αντρας σου ε;αντρες παιδι μου!! για γλυκο ε;κατι με μπισκοτα κ σοκολατα!! =))=))=)) ακομα το θυμαμαι που σε ειχα ρωτησει!!!!

καληνυχτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκαν!!!!!

Μακάρι να μην έχουμε τα χθεσινά.

Είπα ότι θα ξαναμπω και ξαναμπήκα για να πω ότι δεν θα γράψω :lol::lol: έχει Λαζόπουλο οπότε πάω να δω λίγο να χαλαρώσω.

Χαρά περαστικά

Καληνυχτα και μακάρι όλα τα παιδάκια σήμερα να κοιμηθούν ήρεμα και ωραία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε κοριτσακια?Βασικα μπηκα να σχολιασω αλλα ειχα πολλα να διαβασω και δεν προλαβαινω,σχολιασα λιγο στην ομαδα αλλα περασε η ωρα και λεω να παω να την πεσω μηνεχουμε τα χθεσινοβραδινα και δεν κοιμηθω καθολου!!!Αν και σημερα κοιμηθηκε ηρεμα...αντε να δουμε :?

Εγω νοιωθω καλυτερα αλλα αδυναμη πολυ!!Τα νεα μου αυριο με τα σχολια ;)

Δεν μπορω να αφησω βεβαια ασχολιαστη την επιστροφη της ασωτου:'Φωτεινης"!!!!Θες πολεμο καλη μου???Θα τον εχεις!!!!Αν και εγω μεχρι τωρα επαιζα εντιμα οπως ολες βλεπουν στις δημοσιευσεις μου!!!Δεχομαι ομως να παμε κοντρα γιατι αυτο σημαιει οτι θα μπαινεις καθε μερα :D:D:D

Μου ελειψες τρελλη,μονο που διαβασα τις δημοσιευσεις σου,μου εφτιαξε η διαθεση :) Για να μην σχολιασω οτι γυρισε το alter ego μου δηλ,αφου αυτο με την προσευχη με σοκαρε και μενα τοσο που σκεφτηκα να το ρωτησω του χρονου οταν θα παω να την γραψω σε παιδικο!!!!Παρεπτιτοντως πολυ ωραιο αυτο που μου προτεινες!!Που το ανακαλυψες ρε θηριο???Στανταρ θα παμε,ειδικα στις συναντησεις του Απριλιου που θα εχει και παραδοσιακους χορους θα γινει χαμος :lol::lol::lol:

Αντε τα υπολοιπα αυριο...φιλια τριανταφυλλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία όλες εδώ σαν τον παλιό καλό καιρό!Έπρεπε να πιάσουν τα κρύα για να μαζευτείτε!!!

Εντάξει ο σεληνιασμός ήταν γενικός από ότι κατάλαβα...σήμερα καλύτερα τα πράγματα στο δικό μας πεδίο,ελπίζω και στο δικό σας!

Αυριο και μεθαύριο γιορτάζουν τα κορίτσια μου.Θα τα σημαιοστολίσω θα πάρουμε και γλυκά σήμερα και θα πάμε σχολείο αυριο να μας κάνουν πάρτυ!Ερχεται και ο παππούς και η γιαγιά μεθαύριο για τη γιορτή,έχουμε και γάμο το Σάββατο.Full weekend....

Πήγα ορθοπεδικό χθες για τον αυχένα μου,έχω κανά 20ημερο που έχω ιλλίγους,μουδιάζουν τα χέρια μου,κάψιμο στον αυχένα,σαν ηλεκτρισμός στα άκρα και προχθες μου πεσε και ένα ποτήρι,δεν είχα αίσθηση στα δάχτυλα.Ξυπνάω και νιώθω σαν να χω μπετον στον αυχένα.Με έστειλε για μαγνητική αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρη αν πρέπει να την κάνω θα πάω σήμερα και σε άλλον για δεύτερη γνώμη.Αν και αυτός πει να την κάνω έκλεισα ραντεβού να την κάνω αύριο.Από άσκηση μου είπε μόνο κολύμπι.Αερόβια και βάρη απαγορεύονται ειδικά τις μέρες που πονάω.Η θεραπεία είναι από κολλάρο για μερικές μέρες,μέχρι ακινησία μέχρι συντηρητική θεραπευτική αγωγή αναλόγως τι θα δείξει η μαγνητική.Είχα κάνει και πέρσι μαγνητική με τις κοίλες στη μέση και φοβαμαι κάθε χρόνο για την ακτινοβολία,αν και αυτός είπε δεν έχει σχέση.Χαρουλίτα ποια η άποψη σου;

Σοκαριστήκατε με την προσευχή ε;χα χα και ο άντρας μου το ίδιο...Που να τις δείτε που τις έμαθε η μάνα μου και πάνε και φιλάνε την εικόνα της Παναγίας που έχω στο κομοδίνο μου.Εγώ πάλι το βρίσκω αδιάφορο,δεν το θεωρώ κάτι κακό.Συζήτηση πάντως έχουν μια φορά την εβδομάδα,όπως και ανάγνωση παραμυθιού,γυμναστική,χορό και τραγούδι.Χθες παίξαμε πάλι με πλαστελίνες,κάναμε κουλουράκια,τις κάναν όλες ένα συνοθύλευμα και βγήκε ένα πράγμα γκρι στο τέλος.Δε νομίζω τελικά πως είναι ακόμα η ηλικία τους κατάλληλη.

Αλεξάνδρα εμεις αυτες με το σιτάλευρο τις πήραμε για καλύτερα για να μην πάθουν κάτι αν τις βάζουν στο στόμα,σίγουρα θα υπάρχουν άλλες με χημικά αλλά θα θέλει επίβλεψη στο παιχνίδι.

Μάγκυ μου χίλια κομμάτια έχεις γίνει με σπαστό,δουλειά,παιδί.Ποσο σε καταλαβαίνω...Αλλά είναι και καλή οικονομικά η δουλειά σου με τα μπόνους της δεν είναι καιρός να πας για άλλα....Μόνο ένα μπεμπέ σε σώζει να κάτσεις σπίτι με αναρρωτικές να ξεκουραστείς τουλάχιστον από το βραχνά της δουλειάς και των υποχρεωτικών μετακινήσεων...

Χαρουλίτα μπράβο που είσαι καλύτερα...προσοχή όμως ακόμα...Καλά στους παραδοσιακούς χορούς θα σκίσετε είμαι σίγουρη...

Φωτεινή μα κι αυτός βραδιάτικο μαγειρέματα;;;;Είναι και μακριά η κουζίνα σας απο τα υπνοδωμάτια πώς τα κατάφερε;;;Μου λειψες...μου φαίνεται θα προγραμματίσουμε εξόρμηση στα μέρη σας να γνωρίσουμε και τα χρυσόψαρα.Στο Θερμαι έχει ενυδρείο και όποτε πάμε οι δικές μου κολλάνε τις μουσούδες τους στο τζάμι και ζητωκραυγάζουν δείχνοντας τα ψάρια κια τα καβουράκια που έχει μέσα...χα χα

Σας χαιρετώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!καναμε τσισα στο γιογιο!!!!!!!!!!γιουπι!!!!αφου καθοταν ποση ωρα στην λεκανη ,κ δεν εκανε,κατεβηκε ,ηθελε πανα,δεν της εβαλα,εβγαλα το γιογιο κ μετα απο λιγο ηταν γεγονος!!!αμα θελει γιογιο ,γιογιο.αρκει να κοψουμε την πανα!!!!εγω πηγα δερματολογο ,εχω δυσιδρωτικο εκζεμα,μου εγραψε 2 κρεμες κ χαπια!!ειναι απο τα δυσκολα για να περασει...κ φυσικα το αγχος παιζει μεγαλο ρολο,δεν ειναι τυχαιο οτι εμφανιστηκε μολις αρχισε να εχει θεμα με το βαρος η μικρη..τελοσπαντων,θα προσπαθησω να χαλαρωσω κι εγω.

Χαρα ξεκουρασου να ανακτησεις τις δυναμεις σου!!κ εχθες που ολα κοιμηθηκαν μια χαρα ,εμενα κοιμηθηκε 12 παρα!!!!σιγα καλε που σοκαριστηκατε με την προσευχη!!τι φοβασαι μην γινει θεουσα; :lol::lol:

Μαρια τ λες βρε παιδι μου...να κανεις εξετασεις να δεις τι ειναι αυτο το πραγμα...μην χρειστει να μεινεις τελειως ξαπλα καμια μερα!!κριμα για το γυμναστηριο,αλλα κ το κολυμπι ειναι η καλυτερη γυμανστικη,ολο το σωμα γυμναζει.με τις πλαστελινες,μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα..καλυτερα ειναι τα χημικα;δεν τα βαζει γενικα στο στομα αλλα ποτε δεν ξερεις ,αλλα δεν θελω κ να τα πιανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,μπηκα για σχολιασμο πρωτα,οσα θυμαμαι δηλ γιατι τα εχω κανει λιγο αχταρμα :lol::lol::lol: αν προλαβω θα σας πω και τα δικα μας....ας πιασω δουλεια ομως!!!

Μαρακι,ας ξεκινησω απο εσενα που θελω να σχολιασω 1α τα ιατρικα σας.Λοιπον γνωμη μου ειναι να την κανεις την MRI,οντως δεν εχει ακτινοβολια,αυτο ειναι και το πλεονεκτημα εναντι της αξονικης και η μεγαλυτερη ευκρινεια βεβαια!!Αλλιως πως θα βγαλεις ακρη???Οσο για το Χρυσανθακι,νομιζω οτι παιρνει σιδηρο :? δεν το θυμαμαι καλα!!Αν παιρνει ,τοτε ειναι απο αυτο,οποτε οτι γιατροσοφι ακους καντο,παντως μην την αφηνεις ετσι και κανει τπτ κοπρολιθους και τρεχετε μετα!!!

Η αδελφη εβρεθει???Νομιζω οτι πρεπει να την γνωρισω ,θα γινουμε κολλητες :lol::lol::lol: ειδικα για τη Μιμη θα ειναι το προτυπο της!!!

Γιορτες και εσεις!!!Με το καλο να δεχτειτε και τους παππουδες!!Και εμεις ετοιμαζομαστε αφου γιορταζουμε ολοι εδω :η Μιμικα,ο ανηψιος μου,ο μπαμπας μου,η πεθερα μου!!!

Δεν ενθουσιαστηκαν με τις πλαστελινες???Εγω σωθηκα,ολη μερα πλαθει και δημιουργει!!!Θα παω να της παρω οτι κυκλοφορει σε τετοιες κατασκευες!!!

Αλεξ,και εσεις κανατε τσισα στο γιο :?::?::?: Μονο η δικια μου η καραιγαιδαρα με δουλευει!!!Σημερα δε πηγαινε και την ξεσκονιζε κιολας γιατι ειχε λερωθει :o:o:o

Και η δικια μου παιζει πολυ με αυτα τα παζλ!!!Αλλα και εσεις το γυρο του θριαμβου!!!Λες να το αρχισω ακι εγω το σπορ για την τουαλετα μπας και πιασει????

Ειχες ρωτησει για τα απορρυπαντικα σε καποια φαση,εμενα μου ειχε πει ο δερματολογος,τοτε με την δερματιτιδα,να χρησιμοποιω μονο βρφικα προιντα,βεβαια εχω και ενα τεραστιο στοκ,μολις το τελειωσω θα κανω μια αποπειρα με τα αλλα,αλλα με κατι τυπου οικολογικο παντα οπως τα πλανετ ας πουμε!!!Δεν μπορω να σκεφτω χημικα στα εσωρουχα της.... :?

Ρωτα για το σιταλευρο στην πλαστελινη,το γραφουν κιολας επανω για να επιστεισουν την προσοχη,αλλιως οι αλλες δεν μου φαινονται καλη φαση!!!!

Συμπεθερουλα,οντως οπως τα ακουω Βεγγος εχεις γινει,συμφωνω με την Μαρια μονο εγγυμοσυνη σε σωζει!!!

Η ανηψια σας παραβγηκε νταρντανα που λεμε και εδω οι Βορειοι :lol::lol: Ακου δοντι :o:o

Δεν μου λες θες να με νευριασεις τελειως ομως?????Ακου να τον παρακαλας να ελθει στο κρεββατι σου :o:o:o Η δικια μου αν μπορεσει να στησει αντισκηνο πανω στο δικο μου θα το κανει!!!

Δεν θελω μοιχειες!!!!Ακους//// :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκι μου,πολυ χαρηκα που διαβασα νεα σου,αν και δυσαρεστα χαρηκα που σε ξαναειδα στο παρεακι :D:D Σου εγραψα και λιγο στην ομαδα,αλλα τι να πω ρε φιλεναδα πολυ κατιναριο πια!!!Τι απαιδευτος λαος πια!!!Αμεσως τον ψευτοτζαμπουκα και το νταηλικα καμια ευαισθησια ακομα και αν εχει σχεση με ενα παιδι επι της ουσιας!!!Μην ασχολεισαι,φωτεινη εξαιρεση η διευθηντρια μπραβο!!!

Και εσεις τελειωσατε με πανα :cry::cry: Παντως το Στελλι εστρωσε σε ολα τα επιπεδα με το σχολειο ακομα και στο φαι,ε?Μπραβο!!!!

Παντως αυτο με το βραδυ νομιζω οτι ειναι γεγονος σε ολα τα σπιτια τελικα!!!Ο δικος μου ο Θεος χθες που ξυπνησε η μικρη κατα τις 4,μου λεει παω να την φερω εδω να τελειωνουμε!!!!!Δηλ. να κοιμηθει διπλα σε εμενα με την πνευμονια :o:o:o Οσο για το οτι εγω παιδευομαι 1 εβδομαδα να στρωσει ουτε που τον νοιαζει φυσικα!!!!!!

Αρια,τα ειδα τα νεα σας,τα σχολιασα και απο εκει!!!Οποτε θες να κεσκασεις,εμεις εδω ειμαστε!!!

Σταυρουλα και Ρουλα,δωστε το παρον αλλιως θα βγω στη Νικολουλη τωρα που ξαναρχισε εκπομπη!!!!

Φωτεινη,ελεος χριστιανη μου!!!Διαφημιση για αντισυλληψη εισαι!!!!!Ετσι και διαβασει ο δικος μου τις δημοσιευσεις σου,δεν θα μου κατσει ουτε τη 2α παρουσια!!!!!

Μην σκας για τα ιδιαιτερα,εμεις που δουλευουμε και χανουμε την καθημερινοτητα των παιδιων μας τι καταλαβαινουμε!!!!Εγω καθε μερα πια καταριεμαι αυτες τις χαζες φεμινιστριες που διεκδικουδαν θεση για τις γυναικες στη αγορα εργασιας!!!!!Κοινως μονες μας βγαλαμε τα ματια μας!!!!

Οι δικοι σου ειναι στο ιδιο στυλ με τους δικους μου βλεπω :evil::evil: εσυ πως την παλευεις????Εγω με υστερια!!!!!Πραγματικα η πεθερα μου καμια σχεση,αλλο επιπεδο,κριμα που δεν ειμαστε κοντα να την κραταει αυτη!!!Πολλες φορες ειναι πιο αυστηρη και απο μενα στους κανονες!!!!

Δεν νομιζω να ξεχασα καμια!!!!Αντε θα μπω το μεσημερι για τα νεα μου ,μολις κοιμισω την αναρχικια την κορη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,ελεος χριστιανη μου!!!Διαφημιση για αντισυλληψη εισαι!!!!!Ετσι και διαβασει ο δικος μου τις δημοσιευσεις σου,δεν θα μου κατσει ουτε τη 2α παρουσια!!!!!

χα χα χα!!!!!!!!!!!Πέθανα στο γέλιο....Εγω καθε μερα πια καταριεμαι αυτες τις χαζες φεμινιστριες που διεκδικουδαν θεση για τις γυναικες στη αγορα εργασιας!!!!!Κοινως μονες μας βγαλαμε τα ματια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υποσχεθηκα οτι θα επιστρεψω και επεστρεψα!!!!!Σαν απειλη δεν ακουγεται :lol::lol::lol: Καλα Φωτεινη δεν με φτανεις με την καμια!!!!

Οπως ειπα με την πνευμονια,αν εξαιρεσεις την ευκολη κοπωση ειμαι καλυτερα,τουλαχιστον δεν εχω πυρετο!!Η μικρη μου ερχεται με χαιδευει στο σημειο που της εδειξα και εχθες μου ανιξε τη ζακετα και με φιλησε για να μου περασει το βαβα :):):)

Κατα τ'αλλα εχω καταληξει οτι εχω γεννησει και μεγαλωνω ενα μεγαλο νουμερο!!!!Που λετε προχθες το βραδυ που ειχε σεληνιαστει,ακουστε τι εγινε απο νωρις.Το μεσημερι επειδη εγω ημουν στη δουλεια ,την κοιμισε η πεθερα μου στο ισογειο στη δικη της κρεββατοκαμαρα(με ρωτησε βεβαια πριν και συμφωνησα γιατι δεν της ειναι ευκολο λογω καποιου προβληματος υγειας να ανεβοκαταβαινει τις σκαλες με την μικρη αγκαλια).Το βραδυ λοιπον της δινω το γαλα στο ισογειο και με το που τελειωνει ,παει στη γιαγια της και της λεει "γιαγια παμε εδω κατω νανι"!!!!ΟΧΙ της λειι η γιαγια της.Τα παιρνει λοιπον στο κρανιο και λεει:"αντε γιαγια!να πας στο Βελο(στο σπιτι της δηλ)" :o:o:o:o

Οταν ξυπνησε το βραδυ λοιπον και αφου ειδε οτι εγω δεν συγκινουμουν αρχισε να φωναζει"γιαγια μου ελα γιαγιουλα μου,αγκαλια μου",μετα φωναζε το μπαμπουλη της και ολο το υπολοιπο σοι παντως οχι εμενα :o:o:o:o

Πολυ ναζι γενικα σε πολυλαει και σε αγοραζει,ασε που στηνει αυτι και απανταει!!!Σημερα λεγαμε με την πεθερα μου οτι ειναι κακο κοριτσι και μου ερχεται ο μπαμπας της του λεει"μπαμπα η Μιμη πολυ καο κοριτσι,να κανεις νταντα το κωλο μου" :o:o:o Αρχισε να γελαει ο δικος μου και παει του σκαει ενα φιλι στο στομα και του λεει:"αααχ πολυ ωαια αγκορι μου" :lol::lol::lol: Κοινως μας δουλει ψιλο γαζι!

Ασε που ολη την ωρα μιλαει και τραγουδαει,μιλαμε με πιανει το κεφαλι μου και αν δεν της δινουμε σημασια τα παιρνει και λεει:'ΣΤΑΜΑΤΑ !!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!ΜΟΝΟ Η ΜΙΜΙ ΜΙΛΑΕΙ!!!!!"

Ααααα!!!Τωρα που το θυμηθηκα!!!Δεν φοβαμαι ρε Αλεξ μην μου βγει Θεουσα,αλλα δεν μπορω την πλυση εγκεφαλου στο 2χρονο!!!Ασε δηλ που πραγματικα πιστευω πολυ στο Θεο αλλα αυτα τα της εκκλησιας δεν τα μπορω!!!Το Σαββατο ηθελε η πεθερα μου να τους παω στο 'Αξιον εστι',ειναι εικονα του Ευαγγελιστη Λουκα απο το Αγιο Ορος που φιλοξενειται στον Αγιο Δημητριο για προσκυνημα,παρ'οτι δεν τα μπορω αυτα την πηγα αν και μετα εγινα χαλια αφου δεν ηξερα ακομα οτι ειχα πνευμονια και κοντευα να πεσω κατω!!!Αλλα μου εκανε εντυπωση πως ο κοσμος περιμενε τοσες ωρες να προσκυνησει!!!!Ζητειται ελπις!!!!Ευτυχως τα παιδακια δεν περιμεναν στην σειρα και οροσκυνησαμμε γρηγορα!

Τι αλλο????Αααα ναι,πηγαμε τζαμπο και μας πηρε η γιαγια ολο το τζαμπο!Πηραμε πλαστελινες,μπογιες,κουζινικα,παραμυθια,λαπτοπ...μιλαμε η μικρη ξετρελλαθηκε,αν και ρεπει να παρω και αλλα παραμυθια γιατι τα χω μαθει απ'εξω!!!!Το ιδιο και αυτη βεβαια...ειδικα το 'τζιτζιγκα και το μερμυγκα'...μιλαμε πεθαινω στο γελιο,μολις φτανω στο σημειο που ο τζιτζικας παει να ζητησει τη βοηθει ατου μερμυγκα,πριν προλαβω να μιλησω λεει αυτη:'ΟΧΙ!!!!Εισαι μπεμπελης" :lol::lol::lol:

Σας επρηξα με τα κατορθωματα της Μιμης αλλα δεν εχω και αλλα νεα....αααα!!!θα σας γραψω και κουτσομπολιο στην ομαδα!!!

Αυτα για τωρα...σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρωσαμε χαλακια σημερα κ αλλαξε το σπιτι!!!δεν περιμενα μεχρι του Αγ.Δημητριου γιατι τον επιασε μια τρεμουρα τον αντρα μου να τα κατεβασει κ δεν εχασα την ευκαιρια!! :lol::lol: η Κωνσταντινα ξετρελαθηκε..ξαπλωνε ,κυλιοταν,πολυ την χαρηκα!!το χαλι της εχει την μινυ κ εκστασιαστηκε,επεφτε κατω,την φιλαγε.δεν το θυμοταν απο περισυ κ εχει μεγαλη αγαπη στην μινυ!!τωρα κοιμουνται ,ο καθενας στο κρεβατι του!!!

Χαρα θα κανει κ η δικια σου τσισα,αφου εκανε η δικια μου που ειναι το πεισμα προσωποποιημενο!!!κι εμενα σκονες ειχε πιασει κ το ειχα παραχωσει στην ντουλαπα,τωρα της ξαναεβαλα πανα βεβαια,αλλα μολις ξυπνησει θα την βαλω να κανει,ελπιζω να επιασε το νοημα!!! :? ναι ναι γυρο του θριαμβου κ να δεις χαρα κ ενθουσιασμο...δοκιμασε το..βεβαια μετα οσο πτωμα κ να εισαι θελει ξανα κ ξανα!!! :lol::lol: οποτε να συνεχισω το προδερμ;εχει περασει βεβαια εδω κ μηνες η δερματιτιδα ,θα ρωτησω κ την παιδιατρο μεχρι να τελειωσει κι εμενα το μπουκαλι.μα ποσα πηρατε κ εσυ κ η Σταυρουλα κ εχετε κανει στοκ;;:shock::shock:τι προσευχη μωρε να κανουν 2 χρ χρονων παιδια;σιγα μην διαβαζουν κ βιους Αγιους :lol::lol:,ενταξει περα απο την πλακα κι εγω δεν ειμαι σε αυτο το στυλ,να τρεχω απο εκκλησια σε εκκλησια,κ σε καθε προσκυνημα,αλλα μια προσευχουλα δεν ειναι κακο!! καλα τι να πω για την κορη σου;; ηρεμείτε καθολου στο σπιτι;; :lol::lol: με γεια κ τα παιχνιδακια σας,διαβαζετε παραμυθακια;τελεια,εμενα οτι ξεφυλλισει μονη της,αμα κατσω παρεα να της διαβασω μου το κλεινει..θελει να πει κατι;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλέναδες.μπήκα να δωσω τοπαρόν.δεν εχω διαβάσει τα νέα σας και επιφυλάσομαι με σχολιασμό.με την εμμέλεια δεν τολμάω να ανοιξω υπολογιστ'η αφού δε με αφήνει να διαβάσω τίποτα και θέλεινα τις βαζω τραγούδια.τα μεσημέρια πάω γραφείο και το βράδυ που γυρνάω ξερένομαι.η εμμέλεια είναι αρρωστούλα έχει πολυυυυ μυξα και δεν εχουμε κοιμηθεί 3 μέρες.μάλλον πρέπει να βγάζει δόντια γιατί λέει πονάω εδω και δειχνει τα ούλα της.που θα πάει θα περασει και αυτό.πάω μάθημα ζουζούνες θα μπω κανα βραδάκι αφου πιω κανα λίτρο καφέ να αντέξω..σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και αργά δε μπορώ να μην επαινέσω τα κατορθώματα της Μιμίκας!!!!Καλέ τι παιδί!Τραγουδάκια,παραμυθάκια σας βάζει και στη θέση σας...Μπράβο μπράβο!!!Αχ πότε θα αρχίσουν και μένα να μιλάνε;;;;Ανυπομονώ να κάνουμε διαλόγους αν και τότε θα λέω λίγη ηρεμία please!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και αργά δε μπορώ να μην επαινέσω τα κατορθώματα της Μιμίκας!!!!Καλέ τι παιδί!Τραγουδάκια,παραμυθάκια σας βάζει και στη θέση σας...Μπράβο μπράβο!!!Αχ πότε θα αρχίσουν και μένα να μιλάνε;;;;Ανυπομονώ να κάνουμε διαλόγους αν και τότε θα λέω λίγη ηρεμία please!!!!!!!!!

O μπαμπας της παντως της λεει:σιγα-σιγα παιδι μου,μην βιαζεσαι!!!τοσα χρονια εχουμε να τα λεμε!!!

Σοφος ο συζυγος σε αυτο το θεμα να ξερεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κοριτσια επεθα μεγαλη ξεφτιλα,σημρα εχουμε επετειο γνωριμιας με το συζυγο 12χρ και το ξεχασα,με την κ@@@πνευμονια!!!!και οταν πηγα να τον φιλησω μου λεει:απο μακρια εχεις πνευμονια :twisted::twisted:

Καμια για τσατ :( Θα με ψαχνετε αμα τελειωσει η αναρρωτικη και θα σας πω εγω.....αντε τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Μόλις είδα και άκουσα το βίντεο της Μιμίκας με το μπαμπά!Καλά είναι φοβερή και πολύ ανεπτυγμένη!!!!!Και Ολυμπιακός!!!!!!!Κι ο άντρας μου είναι και χθες που είχε αγώνα του λέω πότε θα καθαρίσεις τα φωτιστικά γιατί εγώ δε φτάνω.Και μου λέει αν κερδίσει ο Ολυμπιακός σήμερα θα το κάνω αύριο.Περίμενα μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι και κέρδισε!!!!!!!Αφού εκείνος κοιμήθηκε και τον ξύπνησα στο δευτερο γκολ γιατί μάζευα ρούχα και του λέω:"τα φωτιστικά,τα φωτιστικά!!!".Μετά του λέω στο κρεβάτι:"Πότε θα κάνουμε τρίτο παιδί;;;" Και μου λέει μεταξύ ξύπνιου και ύπνου:"Aν πάρει ο Ολυμπιακός το champion league φέτος θα κάνουμε!!!"Ασχετη με τα ποδοσφαιρικά δε ξέρω πόσο εφικτός είναι ο στόχος του αλλά αν κρίνω από τις προθέσεις του για τρίτο μάλλον ακατόρθωτο το βλέπω!!!χα χα...

Σήμερα γιορτάζουμε βάλαμε,καλτσονάκια,βερμούδες γιακαδάκια και πήγαμε με τα γλυκά αγκαζέ σχολείο!!!!!!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

Μαρακι να χαιρεσαι το Χρυσανθακι!!η μαμα σου αν θυμαμαι καλα δεν γιορταζει τωρα ε;εμας δεν θα μας επαινεσεις που κανουμε προοδο με τα τσισα;;καααλααα!!!

Χαρουλιτα να ζησετε με τον αντρουλη ,παντα ευτυχισμενοι!!12 χρονια !!ουαου!!

Σταυρουλα μου περαστικα στο Εμμελακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας δεν θα μας επαινεσεις που κανουμε προοδο με τα τσισα;;καααλααα!!!

Έλα βρε παραπονιάρα αφού ξέρεις το πετικάκι είναι μέσα στη καρδιά μου!Περίμενα να μου τη στειλεις φωτο σταυροπόδι στη τουαλέτα που είπες για να σχολιάσω...

Ευχαριστώ για τις ευχές!Η μαμά μου το γιορτάζει 19 Μαρτίου το όνομα της, είναι Χρύσανθος τότε.Αλλά είπαμε επειδή μας βολεύει που είναι της Δημητρας αύριο να το καθιερώσουμε σήμερα,αφού δεν έχει πρόβλημα και η γιαγιά.

Εμμελειάκι περαστικά και Χαρουλίτα να ζήσετε!Ουαου 12 χρόνια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...