Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Λοιπον τωρα θα προσπαθησω να φτιαξω το τικερακι! ευχηθειτε μου καλη τυχη γιατι μ'αυτο με βλεπω να ασχολουμε τις επομενες δυο ωρες!!! :lol::lol::lol::?

Φιλακιαααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Αριάκι τέλειο το tickeraki ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκες...

Σταυρούλα να χαίρεστε τον αντρούλη και να του κάνετε πάντα τέτοιες ωραίες εκπλήξεις χρυσοχέρες μαμά και κόρη!

Εμεις καλά,συννέφιασε ο καιρός εδώ.Σήμερα θα παραγγείλουμε το στεγνωτήριο τελικά!Κάναμε έρευνα αγοράς και τελικά θα το πάρουμε από ιντερνετ.Βαρέθηκα να βγαίνω να απλώνω στις 23,00 που τελειώνει το πλυντήριο,τα ρούχα να μαζεύουν όλη την υγρασία να τα χτυπάει ο ήλιος το πρωί μέχρι τις 16,00 που γυρνάω για να τα μαζέψω.Ελπίζω να μου λύσει τα χέρια...Πρώτη δοκιμή βλέπω να κάνω στις κουρτίνες μου που θέλουν πλύσιμο...ελπίζω να μην συρρικνωθούν!χα χα

Σήμερα εμβόλιο όπως σας είπα και χθες...καμιά βολτούλα δε δουλεύει ο husband τις Τετάρτες τα απογεύματα άμα δεν πιάσει καμιά βροχή βέβαια.

Για μαντζάρε έκανα μπριάμ και βγήκε λουκούμι...Μακάρι να τρωγαν λίγο και οι σκατουλίτσες μου που δε τρώνε τίποτα.

Αυτά σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!! Συγνωμη που χαθηκα, αλλα με την ανακαινιση ηρθα λιγο πισω, αφηστε που δεν εχει ερθει ο ηλεκτρολος να μου βαλει τις μπριζες και καθομαι ακομα σε μια γωνιτσα, γιατι δεν εχω βαλει το γραφειο στη θεση του!

Συγνωμη που δεν σχολιαζω, αλλα ο αντρουλης μου μου χαλασε το κεφι πρωι πρωι, με εβαλε να κανω κακες σκεψεις για εμας, κι ας γιορτασαμε την Δευτερα την επετειο γαμου μας, ειναι και συννεφια και κρυο εδω, περιμενω και μια βλαμμενη πελατισσα που θα με πριξει κλπ κλπ, μην σας ζαλιζω κι εσας πρωι πρωι. Βρηκε να μου χαλασει αυτες τις ημερες που αυριο γιορταζει το παιδακι μας.

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!και εδω χάλασε ο καιρός 12 βαθμούς δείχνει το θερμόμετρο εξω!!!είχα σκοπό να πάω λαική αλλά φοβήθηκα μη πιάσει καμια βροχή και πεταχτήκαμε μόνο να πάρουμε ψωμάκι.

Τι έγινε ρουλίτσα μου?μαλώσατε με τον αντρούλη?ολοι εχουμε τις κακές μας στιγμές μωρέ μη στεναχωριέσαι!! :YMHUG::YMHUG: προσπάθησε να τα βρείτε σημερα για να χαρείτε αύριο τα γενέθλια του Τασούλη.τι ετοίμασες?

Μαρία με γεια το στεγνωτήριο.δεν εχω εμπειρία αλλά μήπως να άρχιζες με κάτι πιο πρόχειρο για δοκιμή?

έκανες μπριάμ?δεν το τρωνε τα κορίτσια?εστω λίγο πατατα ή φασολάκι κατι θα φανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδούλες μου καλές,καλημέρα!Μπήκα να σας πω ένα γεια.Πραγματικά τρέχω και δε φτάνω.Θέλω να τα έχω όλα στην εντέλεια να είμαι και εντάξει στη δουλειά μου να βλέπω και τα παιδιά μου και τον άντρα μου,οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται.Κι εμένα μου λείπετε πολύ και θέλω πολύ να βρω επιτέλους το χρόνο να μπω να σχολιάσω.Είμαστε καλά.Εγώ έχω λίγο τα ψυχολογικά μου.ΠΙστεύω όμως να μου περάσουν γρήγορα.

Έφαγα φλασιά.Έχει ο Τασούλης γενέθλια σήμερα;Αν ναι,Ρουλάκι να τον χαίρεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να τα εκατοστήσει το αγόρι μας.

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι να μαι χανομαι εγω εμφανιζεστε εσεις αχχχ

Ρουλακι μου γλυκο να χαιρομαστε τον τασουλακο μας χιλιοχρονος

Κ μη μου στεναχωριεσαι ετσι ειναι ολα τα ζευγαρια μαλωνουν απο αγαπη

Αν δεν μαλωνουμε θα ταν αδιαφορα κ βαρετα!!!ριξτε τα μουτρα κ βρειτε

Τα η ζωη ειναι μικρη για τσακωμους το πε η μαμα του πολυ αν ηξερα ποσο γρηγορα

Θα τον εχανα ειπε δεν θα μαλωναμε ποτε εχει δικιο...εγω τωρα πια ξεμουτρωνω στο πενταλεπτο

Κ συνεχιζω τουιτακο μου επιασε δουλειτσα κ εμφανιστηκες χαιρομαι που περασατε ομορφα τα τρια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστραφτερο μου η κουραση σου φταιει μωρε ποσα πια να προλαβουμε

Οι δολιες μανες μας λειπεις δε λες στη μαμα σου να ρθει κ για λιγο

Θα βοηθουσε πιστευω ενας δικος σου ανθρωπος να ξαναπαρεις τα πανω σου

Σε νιωθω τα χω παιξει σπιτι δουλεια αντρας παιδι!!

Μαρακι πιασε το συζηξ κ πες του κοινη διαπαιδαγωγηση αντρακο

Γιατι θα τα μουρλανουμε τα τσουπρακια εμεις μπορει να διΑφωνουμε

Στα πιστευω με β καποιες φορες αλλα στανταρ θα ακολουθησουμε

Κοινη τακτικη εστω κ αν διαφωνουμε μπροστα στο παιδι ομως ειμαστε παντα κομμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τελεια φαση το στεγνωτηριο αλλα πειραμα κανε αλλου μαρι οχι στις

Κουρτινες μη πανε κ σουρωσουνε!!!!

Εγω παλι χαρουλινι μου εχω το στρατοη να ναι καλα κ δεν πληρωνω ποτε σερβις

Χιχι εχει συνεργειο δικο του κριμα να σαι μακρια θα σε κερναγα ενα σερβις

Αριακι μου μεγεια το τικερ!!τελειο !!πως παει το ματακι σας περναει μωρε;

Ασε στις ατακες δεν παιζονται πια τα ατιμα

Αλεξουκο μου που σαι καλε τρωει το πετιτακι κ σε εχει χωσει να μαγειρευεις ολη μερα.;;

Με φωτεινακι τα παμε στο τηλ περασε ωραια κ κουραστηκα δε μας εβγΑλε ο χρονος για

Συναντηση σνιφ!!!

Εγω σκδ ολη μερα γυρναγα κουνιαδα μαμα αδερφη σβαρνα σε επισκεψεις!!

Πηρε κ ο χΑσμπαντ ενα μικρο αμαξακι το αλλο κλαταρε γιατι με το μεγαλο δεν εβρισκε

Ποτε παρκιν κ ξοδευε κ σε βενζινη ενα μηνιατικο πηρε ενα μικρο μεταχειρισμενο

Αλλα πολυ καλης καταστασης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ετσι λεμε το μαυρο της μαμας το ασημι του μπαμπα κ το ασπρο το καινουριο το μικρο του

Βασιλη κ το δεσε κομπο τωρΑ κ ο βασιλης κ λεει γικο μου το αματσι το απο κ το χαζευει ολη μερα

Στην αυλη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα που σαι καλε διαβαζεις;;;;τι κανει η κοντεσα μας;;

Μαρακι αναλαμπη δικιο εχεις εσυ παντως να ξερεις πατα ποδι εγω τον β τον εχω καρεκλακι

Σταν ταρ σπαραξε κανα 2 φορες κ απο τοτε κυριος γενικα βεβαια εγω σε

Θεματα πειθαρχιας ειμαι κερβερος οπως λεει κ η μανα μου !!!!

Να σας πω κ κατι που με συγκηνησε η αδερφη μου ειχε παρει ενα αβολο καρεκλακι

Αυτοκινητου κ μας το ανεφερε οτι τι βασανιζε πολυ τις προαλλες πηγε ο β τους πηρε αλλο δωρο

Κ πηρε κ τα κλειδια δηθεν οτι κατι ηθελε να δει το βαλε μεσα εκπληξη κ δεν ειπε

Τιποτα γυρναμε σπιτι μας πηραν κλαιγοντας απο συγκινηση λεω στο β τι εκανες λεει το κ το

Λεω μα καλα γιατι δεν ειπες κατι;;;

Λεει θα μου λεγανε ευχαριστω κ τετοια κ θα νιωθα αβολα κ θα ντρεπομουν λεω ουτε σε μενα το πες

Μου λεει εισαι μαρτυριασα με σκλαβωσε ομως

Για αλλη μια φορα μου θυμισε ποσο τελειος ειναι

Οποιος φερεται καλα στην ινα για μενα ειναι σαν να μου κανε δωρο εκατομυρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?Χαθηκαμε το ξερω ,αλλα μεσα σε ολα τ'αλλα ερρωστησαμε κιολας!!!Η μικρη εκανε πυρτο προχθες και εγω λαιμο και βηχα χαλια!Εχθες εμεινα σπιτι που ειμασταν αρρωστουλες,η μικρη ηταν τελειως απυρετη αλλα σημερα που πηγα στη δουλεια εκανε διαρροιες :?

Με το διαβασμα φυσικα δεν προλαβαινω και πολλα πραματα,ρυτυχως θα μεινουν οι δικοι μου μεχρι την Παρασκευη για βοηθεια γιατι αυριο εφημερευει και ο μπαμπας μας και την Κυριακη ερχεται η πεθερουλα μου ,οποτε κατι θα γινει!!

Η Μιμικα μου εξακολουθει να με τρελλαινει,ολη την ωρα τραγουδαει και χορευει αυτο το κοριτσι,ακομα και με 38,7 :o:o:o Απο ατακες δε....εχθες πηγαμε Σ/Μ και αφου με βοηθησε να βαλουμε τις σακουλες στο αυτοκινητο,την βαζω στο καρεκλι της και λεει:"Αχ!κουαστηκα" :lol::lol::lol:

Αυτα τα δικα μας σε γενικες γραμμες,αν εξαιρεσεις το ασχημο κλιμα που εχουμε ακομα στη δουλεια και μου την εχει δωσει χοντρα!!!Δεν φτανει δηλ που ειμαστε απληρωτοι εχουμε και μουτρα!!!Αυτο ειναι που λενε και κερατας και δαρμενος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω και λιγο ,γιατι τα φορτωσα στον κοκορα :lol::lol::lol:

Μαρακι,ποσο σε νοιωθω με το συζυγο!!!Και ο δικος μου μια τα ιδια,μια ετσι μια γιουβετσι!!!Σκεψου οτι εγω το ζω ολο αυτο στο τετραγωνω αφου εχω και τους παπουδες που κανουν οτι γουσταρουν!!!Προχθες το βραδυ που η μικρη εδινε παλι ενα"one woman show",εγω δηλ προσπαθουσα να την κοιμισω στο κρεββατι της και αυτη φωναζε μια τη γιαγια της,μια τον παππου της ,μια τον μπαμπουλη της,μου ελεγε:"μαμα κακια!!!να παει τη κουλεια" :lol::lol::lol: Αφου τελικα κοιμηθηκε με χιλιοα ζορια,ξυπνουσε καθε 15λ.και εγω βραχος,λεω στο δικο μου πανε κατω να κοιμηθεις για να μην υποκυψεις(το ειχα δει το εργο),τελικα γυρω στις 1 που ξυπνησε παλι,ερχεται πανω μου λεει οτι εγω εχω προβλημα και θα δημιουργησω στο παιδι φοβιες και τι εκανε??????Την εβαλε αναμεσα μας και η σκατουλα μου γυρισε τοον κωλο της ,πηρε αγκαλια το μπαμπουλη της και κοιμηθηκε :evil::evil: Το παιδι φταει μετα?????

Για το στεγνωτηριο επειδη το εχω 3χρ,θα σου πω :ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!!!!!Εγω ειχα ,ια φορα την εμπνευση να βαλω τα καλυματα του σαλονιου και γινανε μινιον :lol::lol:

Οσο για το πρωινο σου ονειρο,με αγγιξε ιδιαιτερως και εχω να αφιερωσω:

Φουφουκι,επιτελους!!!!Ηεπιστροφη της ασωτου!!!!Σε καταλαβαινω ρε φιλεναδα,αλλα μην χανεσαι!!!Για αυτι πεφτεις βρε,αφου δεν μιλας με εμας :lol::lol::lol: Αληθεια με την ξινη εχεις κανενα νεο?

Συμπεθερα,μεγεια το αμαξακι,αλλα με μετρο οι αγορες!!!Δεν ακους καλε οτι το καθε επιπλεον αυτοκινητο,θα φορολογειται με 35% :o:o:o:o

Πολυ γλυκο αυτο με την αδελφη σου!!!Και ο δικος μου οταν κανει κατι τετοια μου θυμιζει τον αντρα που ερωτευτηκα και τους λογους που τον παντρευτηκα :) Οταν ειχε παει στο Βελγιο και εφερε δωρο και στην ανηψια μου ,εκτος απο τη Μιμη...ελιωσα!!Αυτη δε ελεγε περιχαρης στο σχολειο που πηγε ο Θειος ταξιδι με το αεροπλανο και της εφερε δωρο!!!

Ευτυχως που δουλευεις στον ΟΤΕ και δεν σε χασαμε και εσενα!!!Εμας στη δουλεια μας κοψαν το νετ και επιτρεπουν την προσβαση σε συγκεκριμενες σελιδες!!!!Ευτυχως το mammy τους ξεφυγε!!!Μαλλον το αγνοουν :mrgreen::mrgreen:

Σταυρουλα,να χαιρετε το μπαμπουλη, μανα και κορηχρυσοχερες!!!Μας επιασαν εδω τα κρυα,ασε!!!Αλλα εγω χαλια στρωνω παντα του Αγιου Δημητριου και τα βγαζω του Αγιου Κω/ντινου!!!Δεν χαλαω τις παραδοσεις!!!!

Καλα σε λιγο θα σας βγαζει τον οικιακο προυπολογισμο,αυτο το παιδι πια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω απο το κινητο γιατι μου τελεειωσε η μπαταρια στο λαπτπ και βαριεμαι να κατεβω κατω να παρω το φορτστη :lol::lol::lol:

Ρουλακι,στεναχωρεθηκες μωρε???Τι φλας εφαγε ετσι ξαφνικα???Μετα απο τοσο ωραιες διακοπες θα πρεπε να ηταν ανανεωμενος :? Βεβαια φιλεναδα,εγω το πηρα αποφαση οτι απο εδω και περα ετσι θα ειναι...η ανοιξη που τα πολυκια κελαηδουν και τα λουλουδια ανθιζουν εχει περασει ανεπιστρεπτι!!!!Τωρα καταλαβαινω αυτο που λενε ανεκαθεν,οτι ο γαμος σκοτωνει ρον ερωτα!!!!Θα του περασει....μην σκας!!!!!

Αρια,τα παμε λιγοο και στο τσατ!!!!Η νυφη σου γιατρος ειναι?Λεγε τετοια να με αγχωνεις κιιλας!!!!Μεγεια το κρεββατι!!!Σας εχει βοηθησει στην εκπαιδευση!!!!Εστρωσες κιολας νοικοκυρα μου!!!!!!

Αλεξ,ειναι των κοινωνιων εκδηλωσεων η μικρη!!!!Μπραβο που τρωει πολυ η μικρουλα!!!!Καλε ξεχασα τι ηθελα να σου πω :lol:αλλα τα λεμε και στο τσατ!!!

Ξυπνησε η πριγκιπεσσα μου!!!!Χαιρετω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδιτσες; Και ναι τα καταφερα με το τικερακι και δεν μου πηρε και πολυ ωρα! Χακερ εγινα :lol::lol:

Εδω ο καιρος χαλασε, ψιλοβρεχει και κουκουλωθηκαμε μανα και κορη με τις κουβερτες! Τι αλλα, δεν ξερω... Δεν εχω και πολλα νεα, νομιζω!

Μαγδα μπραβο στο συζυγο, πολυ συγκινητικη η κινηση του! Μεγεια και το αμαξακι σας αλλα για το φορο ακου την συμπεθερα σου! κι εμεις λεμε να το πουλησουμε το επιπλεον αμαξι. Γραψε κανενα νεο απο το ανηψι!

Μαρακι κι εγω εχω στεγνωτηριο και πραγματικα μου ελυσε τα χερια, ειδικα το χειμωνα που κανουν τρεις μερες να στεγνωσουν αλλα προς Θεου μη βαλεις τις κουρτινες και γενικα οτιδηποτε ευαισθητο εκτος κι αν το γραφει στο ταμπελακι του ρουχου!

Ρουλακι να χαιρεσαι το ζουζουνακι! Ολα θα πανε καλα με τον συζυγο, ολοι περναμε τα πανω και τα κατω μας! ευχομαι να τα βρειτε συντομα!

Χαρα περαστικα στο κοκετακι...Εκπαιδευτικος ειναι η νυφη μου...Το σκατουλακι σου γυρισε και το κωλι ε; Εμ, φταει κι ο συζυγος σου εδω που τα λεμε!!!!

Φουφου αντε καλε βρες και για μας λιγο χρονοοοοοοο..... πλακα κανω, απολαυσε οικογενειακες στιγμες οταν γυρνας απο την δουλεια και μην τρελαινεσαι με τις δουλειες του σπιτιου ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι στην εντελεια!

Δεν ξεχασα καμια ε; Αντε παω για νανι! Φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ καλέ τι πολυκοσμία ήταν αυτή!Τι χαρά μου δώσατε!Μόνο η Αλεξανδρουίτα χάθηκε....Ερχονται οι αναπληρωματικοί φεύγουν οι βασικοί;;;Τι θα γίνει!

Καταρχήν:"Να ζήσεις Τασούλη και Χρόνια Πολλά γελάκια να κάνεις με τη μαμά και το μπαμπά!!!!!!"

Ρουλίτσα μου να τον χαίρεσαι!Ευχομαι σήμερα να ναι καλύτερα τα πράγματα με τον αντρούλη σου και να το γιορτάσετε στο στρουμφοπαρτάκι σας!

Μάγκυ με έκανες και δάκρυσα με την αγάπη που έχεις για την αδερφούλα σου.Μπράβο του Β.για την κίνηση του και μπράβο του Στράτου για τα δωρεάν service,μη ξεχνιόμαστε!!!!!!!

Εμένα πάλι ο άντρας μόλις του πω να κάνει κάτι για την αδερφή μου ξινίζει...αλλά και αυτή όλο χάρες θέλει και ένα τηλέφωνο στη γιορτή του δεν τον παίρνει...Καλά εδώ δεν παίρνει εμένα που είμαστε και δίδυμες τον κουνιάδο θα πάρει...anyway άλλο θέμα...

Φουφούκι πολλές οι υποχρεώσεις εξού και τα ψυχολογικά...Θα βρεις τους ρυθμούς σου δε σε φοβάμαι εσένα,λίγο χρόνο θες.Πέσαν και οι δουλειες στο σπίτι μαζεμένες και το ξεκίνημα στο σχολείο όλα μαζί και τα παιδιά σε νέο περιβάλλον.Να σκέφτεσαι είσαι τυχερή που δουλεύεις λίγες ώρες,ρώτα και μένα με το 8ωρο φυλακισμένη εδώ!!!Που τρέχω σα το Βέγγο να τα προγραμματίσω όλα μετά...

Χαρουλίτα thanks για την αφιέρωση,δεν έχω ηχεία στη δουλειά αλλά διάβασα τους στίχους!Πολύ όμορφο song.

Περαστικά στη Μιμίκα και κουράγιο με τον "μπέμπη" σας και σεις...Εγώ πάντα λέω μεγαλώνω 3 παιδιά!

Εντάξει με τις κουρτίνες καλέ με προλάβατε...δε θα τις βάλω στεγνωτήριο!Μην έχουμε και δράμματα...

Χθες εμβόλιο όλα καλά.Ο καιρός ψύχρανε,έκανε τη πρώτη μπόρα χθες αλλά ακόμα κοντομάνικα τους έχω με ζακετούλες για έξω,μέσα στο παιδικό έχει ζέστη.

Σταυρουλίτσα και Αρια καλό χειμώνα!!!!Ηδη στρώσιμο και κουβέρτες ε;Αχ δε θέλω χειμώνα....Σκεφτείτε δημιουργικές δραστηριότητες να μου πείτε να απασχολώ τα θηρία μου τα απογεύματα!!!

Αυτά σας φιλώ...Αλεξανδρουίτα come back!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Τασουλη!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] να εισαι γερος κ δυνατος κ να ομορφαινεις κάθε μερα!!!!να τον χαιρεστε συμπεθερα!!!

Καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε καλα γιατι εμεις έναν πυρετακο τον καναμε :cry: …χθες το απογευμα ηταν λιγακι ζεστη κ ειχε δεκατα , μεχρι το βραδυ εφτασε 38,5 κ παραμιλουσε στον υπνο της :(:( ,κ ότι σου ελεγα Μαγδα ότι είναι μια χαρα,δεν δαγκωνα την γλωσσα μου :evil: ;;εν τω μεταξυ δεν ειχε κανενα άλλο συμπτωμα κ ετρεμα μην εχει καμια ουρολοιμωξη :? …βαλαμε σακουλακι το πρωι κ τα πηγαμε για αναλυση (εννοειται σε άλλο μικροβιολογικο κ πιο κοντα στο σπιτι)κ από την γενικη ευτυχως δεν φανηκε κανενα μικροβιο.βεβαια μου ειπε ότι ηταν λιγη ποσοτητα(3μλ)κ ηθελε τουλαχιστον 10μλ κ δεν θα εδειχνε η καλλιεργια σωστη,Χαρα τι λες;;στην άλλη την βλαμμενη παντα τοση ποσοτητα της εδινα κ μου ελεγε ότι φτανει κ μου εβγαζε την καλλιεργια…τελοσπαντων…τωρα κοιμαται γιατι είναι πολύ εξαντλημενη σημερα…!!!

Μαρια με εχασες ε;ειπα να αφησω να γραψουν κ οι άλλες που εχουν χαθει τελειως κ ασχοληθηκα με άλλες δουλιτσες.με γεια το στεγνωτηριο!!οσο για τις διαφωνιες με τον συζυγο όπως ειπαν κ τα κοριτσια πρεπει να υπαρχει κοιμη γραμμη…στην αναγκη θα σου ελεγα να ρωτησεις καποιον ειδικο ώστε να καταλαβει κ ο μπαμπας.ευτυχως εμεις δεν εχουμε τετοιο θεμα!οσες φορες εχει παει να παρεκκλίνει πχ για να την φερει στο κρεβατι αν πω όχι το σεβεται!κ στην τελικη 2χρ δεν είναι ιδιοτροπα ,είναι η ηλικια με τα πεισματα,αν παμε εμεις με τα νερα τους τοτε θα γινουν ιδιοτροπα παιδια.

Αριακι πως είναι το ματακι της Μαριλουκας;ειχε βγαλει κ ο αντρας μου ,δεν περασε με την κρεμα,εκανε επεμβαση,του ξαναβγηκε κ τελικα του εφυγε βαζοντας με ένα βαμβακακι σκορδο λιωμενο :shock::shock: !!!καποιος του το ειπε κ από τοτε δεν ξαναεμφανιστηκε..δεν το συνιστω βεβαια για το παιδι γιατι ετσουζε :o !!με γεια το κρεβατακι!!για τα κιλα τα ειπαμε,μην στεναχωριεσαι,δεν βλεπεις εδώ τι γινεται :? ;για 2 κιλακια ;αλλα νομιζα ότι τρωει γενικα η ζουζουνα!!απο ατακες μια χαρα τα πατε ε :D:D ;

Σταυρουλα τι ωραια που χαρηκατε μια βδομαδα τον μπαμπα :D !!Να τον χαιρεστε κιολας!!τι ωραιο συστημα αυτό στο σουπερ μαρκετ!!μου φαινεται θα σου φερω την δικια μου για εκπαιδευση που θελει τα παντα!!!κ δεν καταλαβαινει τιποτα :evil: !!σημερα εχω να παω σουπερ κ θα παω μονη να χαλαρωσω κιολας :lol::lol: !!!που καταντησαμε ...εξοδος στο σουπερ μαρκετ!!!

Συμπεθερα ελπιζω να εχουν φυγει οι κακες οι σκεψεις κ να γιορτασετε σημερα ολοι αγαπημενοι :D:D !!

φουφου τι εγινε καλε;τα εχεις φτυσει;με τα γειτονακια μαζευεστε καθολου για να χαλαρωνεις 8-)8-) ;κατι νεα ειχες να μας πεις απ ότι θυμαμαι,αντε καλε θα εχουν μπαγιατεψει πια!!!

Μαγδα μου τα ειπαμε κ τηλεφωνικα,αφου μου μιλησε κ ο μικρος τι άλλο θελω!!!α κι εγω δεν κραταω πια μουτρα όπως παλια..κ οι 2 βασικα!!καλοταξιδο το αμαξακι σας :D ,δεν πηρε μηχανη τελικα ε;μπραβο κ στον αντρουλη σου!!ειναι ψυχουλα!!τι ωραια που εχετε ταιριαξει κ σαν ζευγαρια μεταξυ σας!!φτου φτου!!! :D

Χαρα πως ειστε;δεν πιστευω εσεις να μας κολλησατε;; :lol::lol: καλα εσυ με αντρα κ παπουδες να κανει ο καθενας το δικο του…πως αντεχεις :evil::evil: ;;εμενα θα ειχαν σπασει τα νευρα μου να με ζοριζει εμενα για να της κανουν οι αλλοι τα χατιρια.κι εγω για τα χαλια αυτην την παραδοση ακολουθω!

bye!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλωσουδες κρυωσε ο καιρος κ μπηκαμε σε προγραμμα!!!!

Τασουλη κ παλι χιλιοχρονος κουκλιτσα μου!!

Για το αμαξι οπως λεει κ ο αλεξουκως για μηχανη πηγαινε το πε στους

Γονεις του κ παθαν εγκεφαλικα κ καρδιες κ μιας κ εχουμε ηδη δυο εμεις

Για να μη μας ριμαξει η εφορια το γραψαμε στο πεθερονιο χιχι αρα ολα μια χαρα

Ειναι μετχειρισμενο αλλα σε πολυ καλη κατασταση κ χιλιαρακι αρα φτηνη το γεμισμα

Κ παρκαρει ανετα ο στρατος το κανε κ σερβις κ αλλαγες τα παντα τσαμπα γιατι

Κ αυτος φωναζε για μηχανη κ για να πειστει τον δεκεασε με φρι σερβις χιχι

Οποτε μια χαρα

Αλεξ καλε αρρωστησατε;;;;κ του συναδελφου η μικρη τα ιδια.Ιωι σεις γαμωτο

Για τα χαλια κ εγω το ιδιο τηρω φετος αλλαξα που ολο επεφτε ο β

Γιατι καλη η παραδοση αλλα πολυ καραμπουλο κ μελανια

Συμπεθεριτσα περαστικα κ σε σενα μωρε μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασουλη,Χρονια Πολλα!!!!!Ρουλακι να τον χαιρεστε,να περασετε τελεια και οι 3 σαν 1!!!!!

Αλεξ,περαστικα!!!Λες να κολλαει μεσω τσατ :o:o Παντως εμας 1μερα κρατησε ο πυρετος!Να σου πω την αληθεια τοσες τεχνικες λεπτομερεις για τα ουρα δεν ξερω,αλλα 1α παιρνουν δειγμα για να βαλουν την καλλιεργεια και μετα τη γενικη :?

Ποιος σου πε οτι αντεχω????Για αυτο περιμενω πως και πως να παμε παιδικο να ησυχασω!!!!

Μαρακι,ειδες που εμφανιζομαστε ετσι ξαφνικα για να υπαρχει αγωνια!!!!Μην παραπονιεσαι για τα 8ωρα!!!Τι να πουμε εμεις με τα 32ωρα!!!!!!

Αντε σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μαρακι εγω νομιζα οτι οι διδυμες ειναι παντα αυτοκολητες θα τη

Μαλωσω την αδερφη σου που δε σας παιρνει τηλ εμεις δυο τρεις φορες τη μερα στανταρ

Μιλαμε της εχω λατρεια αλλα κι αυτη οταν ηταν σαν τον β την κερναγαν

Κ ζηταγε παντα δευτερο κ για μενα ειναι να μη λιωνω

Αριακι η μικρη της εστρωσε καπως κ οσο μεγΑλωνει μοιαζει στο βασιλη

Ο δε βασιλης την αγαπαει πολυ κ δεν εχει δειξει κανενα δειγμα ζηλιας παρολο

Που οποτε παμε την κραταω αγκαλια κ την αφηνω μονο οταν φευγουμε

Κατα τα αλλα νεα χαλαρα ο β σημερα μου δωσε λεφτα να παω να ψωνισω

Περναει τις καλες του χαχα πηρα δυο κραγιον τα αλλα τα κρατησα περναμε

Κριση χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ο β ηθελε να τον κοιμησει μονο ο μπαμπας το μεσημερι ακους εκει

Φυσικα τον πηρα με το καλο τιποτα με το αγριο τιποτΑ κ εκει που χανω την υπομονη

Δε με εχει συνηθισει κ σε κολπα οποτε αρχιζα κ ανεβαζα πιεση καθομαι στην πολυθρονα

Τον κοιταω αγρια κ του λεω δυο λυσεις υπαρχουν η θα χτυπιεσαι κ θα κοιμηθεις η θα σε χαιδεψω

Κ θα κοιμηθεις. διαλεξε σε δυο κατεβαινω κατω .ξαπλωνει κ λεει εγω τωρα λεω να κοιμηθω κ χωις μπαμπα εσκασα στα

Γελια!!!!ο β δουλεια βραδυ παλι σνιφ εξου κ οι αγαπες δε βλεπομαστε!!!

Φουφουκι μπες να μας πεις να χαλαρωσεις ελα πες τι σε αγχωνει....

Τουιτακο κ γω δινω λεφτα κ πληρωνει εχουμε πολλα κοινα τελικα ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Αχ βρε Αλεξ άρρωστα ήσασταν;Ελπίζω σήμερα καλύτερα,να πεσε και ο παλιοπυρετός...

Με είχε το αφεντικό μέσα μια ώρα.Όταν είναι να κάνουμε μισθοδοσία κάθε μήνα με φωνάζει μέσα και με πρήζει γιατί ο ένας έτσι γιατί ο άλλος γιουβέτσι....Και δεν είμαστε και λίγοι..35 άτομα πλήρωμα και 15 στα γραφεία...άντε να κάτσεις να εξηγείς έναν έναν..ουφ.

Εμεις ήσυχα.Σπίτι μείναμε χθες,κάτσαμε παίξαμε στο παιδότοπο καλά ήταν.Να συνηθίζουμε και το μέσα....

ΣΚ προβλέπεται καθαριότητα,κουρτίνες και μοκέτες..αν και ο αντρούλης απο χθες δήλωσε πιασμένος από το γυμναστήριο...τυχαίο;;;δε νομίζω!!

Μάγκυ καλορίζικο το αμαξάκι ξέχασα να στα γράψω χθες.Τα δικά μας είναι του 2003.Το ένα σχεδόν δεν το πιάνουμε γιατί ο άντρας μου έχει μηχανάκι και βολεύεται με αυτό και γω παίρνω αυτό με τα καρεκλάκια γιατί πάω παντού με τα παιδιά.Οπότε είπαμε σε 2-3 χρόνια να δώσουμε και τα 2 και να πάρουμε ένα τύπου wagon.Ποιός ξέρει μπορεί να πληθύνουμε την οικογένεια μας ως τότε...χα χα

Χαρουλίτα το αρχείο είναι άδειο με το ντουέτο σας!Δε "κατεβαίνει" τίποτα.Για ξαναtry please!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μαρακι εγω νομιζα οτι οι διδυμες ειναι παντα αυτοκολητες θα τη

Μαλωσω την αδερφη σου που δε σας παιρνει τηλ εμεις δυο τρεις φορες τη μερα στανταρ

Μιλαμε της εχω λατρεια αλλα κι αυτη οταν ηταν σαν τον β την κερναγαν

Κ ζηταγε παντα δευτερο κ για μενα ειναι να μη λιωνω

Εμένα έτσι είναι η Δημητρούλα μου.Ότι και να της δώσω φαγώσιμο περιμένει και φωνάζει "Τάτη Τάτη" για να της δώσω και για τη Χρυσάνθη να της το πάει.Η Χρυσάνθη πάλι ότι φαγώσιμο της δώσω το βάζει στο στόμα και τέλος!!!χα χα...είναι στο παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερες πολλες!!!το Κωνσταντινακι ξαναανεβασε δεκατα αλλα δεν εδωσα ντεπον,ποτε δινετε εσεις;απο 38 κ πανω;δεν θελω να την φορτωνω συνεχεια με φαρμακα κ αφου δεν ειχε και γκρινια.τι στο καλο ειναι αυτο;ιωση μονο με πυρετο;

Μαγδουλα δεν πειραζει μωρε,καλυτερα αμαξι,με την μηχανη θα κρυωνε τωρα τον χειμωνα,ασε που ειναι κ επικυνδυνο με βροχες...αυτος ο Στρατο..τι να πω!!!χρυσο παιδι!!με γεια κ τα κραγιονακια!!!εχω να βαλω...κανα λιπγκλος στις μεγαλες εξοδους!!!χαχα

Χαρουλιτα ακουσα το τραγουδακι σας...!!!ταλεντα κ οι 2!!!τι φωνουλα η Δημητρουλα..μια χαρα τα λεει!!!οσο για τα ουρα παντα μου βγαζουν πρωτα την γενικη κ μετα την καλλιεργια...μηπως αργει περισσοτερο η καλλιεργεια;;τελοσπαντων...παιδκο απο του χρονου;

Μαρακι καλα τι σε φωναζει το αφεντικο καλε;δεν θα τους πληρωσει ολους κ θελει αναλυση;;τα wagon ειναι σαν τα station;αυτο καναμε εμεις δωσαμε τα 2 κ πηραμε ενα οικογενειακο!χωρανε 3 ατομα πισω,αν με πιανεις!!! ;);):lol::lol: ναι,ο καιρος αρχιζει κ γινεται χουχουλιαρικος..πηγα χθες σουπερ μαρκετ(2 ωρες ελειπα)πηρα ροφηματα,καλαμποκι για ποπ κορν να βλεπουμε ταινιουλες κ αλλα τετοια χειμωνιατικα!!!μονη σε βλεπω να κανεις τις δουλειες φιλεναδα!!!την μεση προσεχε!!!!!!δεν φωναζεις παλι την γυναικα να κανεις ολες τις δουλιτσες μαζεμενες;ανοιξα της Χαρας με αυτο το προγραμμα που μου ειχες πει,που εχει εναν κωνο.δεν ειχε εικονα,μονο ηχο.

παω να δωσω φρουτακι..κ θα φτιαξουμε μια ταρτα κις!!!

Βye :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ολο θελω να σας ρωτησω κ το ξεχναω,οταν μαγειρευετε κ τρωνε απο αυτο κ τα παιδια βαζετε πιπερι;σε φυσιολογικα πλαισια εννοω βεβαια,οχι καυτερα αλλα ετσι για την γευση.

κ τα ρουχα τα πλενετε με το δικο σας απορρυπαντικο;εχω ολο ρουχα με σταμπες απο λεκεδες κ δεν φευγουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιξα της Χαρας με αυτο το προγραμμα που μου ειχες πει,που εχει εναν κωνο.δεν ειχε εικονα,μονο ηχο.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μόνο ήχο έχει γι αυτό δε βλέπω τίποτα,δεν έχω και ηχεία στη δουλειά.Θα το ακούσω σπίτι λοιπόν...

Τη γυναίκα τη φώναξα την άλλη βδομάδα να μου κάνει παντζούρια και βεράντες.Τώρα να την φωνάξω να μου ξεκρεμάσει και να μου κρεμάσει τις κουρτίνες,τραβηγμένο μου φαίνεται.

Τα ρούχα των κοριτσιών τα πλένω εδώ και καιρό με το δικό μας απορρυπαντικό.Μόνο τον πρώτο καιρό έπαιρνα το παιδικό,δεν καλοκαθαρίζανε με αυτό.Όσο για στάμπες αν είναι από φρούτα δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά δε βγαίνουν.Δοκίμασε βέβαια και κανένα ενισχυτικό πλύσης εγώ βάζω.

Πιπέρι και μπαχαρικά στο φαί κανονικά.

Χθες στο σχολείο δραστηριότητα είχανε "προσευχή και συζήτηση".Σου κανα ένα γέλιο που το διάβασα στο τετράδιο τους....Εδώ δε λέμε τα βασικά κάνανε και συζήτηση..χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...