Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

"Χρόνια Πολλά σε σένα ,Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα!!!"Αφιερωμένο το ροκ άσμα στη μικρή Κωνσταντίνα!!!!!!

Αλεξάνδρα μου να τη χαίρεσαι!Και σεις να τα χιλιάσετε τα χρόνια μαζί και αγαπημένοι με το σύζυγο...

Λοιπόν όλα τέλεια τα έκανες έχω πάθει πλάκα.Τα μπισκότα ειδικά.... ζαχαροπλαστείου...δεν έχω λόγια.Αλήθεια γιατί δε το κάνεις επαγγελματικά;Να συνεργαστείς με κάποιο ζαχαροπλαστείο να τους φτιάχνεις για παιδικά πάρτυ ή βαπτίσεις;Είναι οπτικά τουλάχιστον φανταστικά!Και το αμπαλάζ τέλειο...

Περιμένουμε φώτο από την εορτάζουσα αντίδραση στο σπάσιμο της πινιάτας και κουζινομαγειρέματα...Αποκλείεται να μην ενθουσιαστεί,απλά στο παιχνιδομαγαζί τα βλέπει όλα μαζί και θέλει να τα πιάσει όλα στο σπίτι μόνο με ένα αντικείμενο καινούριο σίγουρα θα της τραβήξει την προσοχή!

Τι δώρα πήρατε;Ηρθαν όλοι οι καλεσμένοι;Η τούρτα Χιονάτη κι αυτή;

Για τη δυσκοιλιότητα που με ρώτησες αν έκανε με το σιδηρο η Δημητρα όχι δεν έκανε.Απλά είναι μαύρα τα κακα sory κιόλας πρωι πρωι αλλά είναι λόγω του σιδηρου έτσι.

Μαγκυ αυτή τη φορά τα έγραψες καθαρά παρόλο που ήταν απο κινητό έβγαλα άκρη...μπράβο.Μπράβο και στο Βασιλάκη για την πάνα.Αφου λείπεις σπαστό και πάλι καταφέρατε και τη βγάλατε τόσο γρήγορα είναι συνεργάσιμος.Εγώ τα απογεύματα που είμαι σπίτι κάνω και δουλειές ή βγαινουμε για κούνιες οπότε δε ξέρω πως να ξεκινήσω την εκπαιδευση....Μάλλον θα αφήσω στις δασκάλες να κάνουν την αρχή από τη νέα χρονιά.Μου φαίνεται βουνό.Τις έβαλα να καθήσουν με το στεφάνι ντυμένες όμως και τους έλεγα εδω θα ερχόμαστε όταν θα κανουμε πιπι και κακα αλλά αυτές γελούσαν και καμάρωναν πάνω στο "θρόνο"!!

Ωραίο,ήρεμο σκ.Καλές ταινίες ειδαμε :"Οι αναμνήσεις μιας γκέισας" και "Arbitrage" πολύ ωραίες και οι δυο.Βολτούλες,κούνιες,ποδηλατάδες ακόμα καλοκαίρι εδώ....

Σας φιλώ πρέπει να ξεκινήσω να ψάχνω για διπλωματική υλικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδιααα!!!το παρτυ της Κωνσταντινας μου στεφθηκε με απολυτη επιτυχια!!!μικροι μεγαλοι περασαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!αφηστε που ειχα κ προτασεις συνεργασιας για οργανωση παιδικου παρτυ κ κανα δυο παραγγελιες για πινιατες κ μπισκοτα για τα επομενα παρτυ!!! :D:D

Το πρωι ξυπνησαμε κ περιμεναμε να ερθει το παιδακι μας στο κρεβατι..δεν αργησε πολυ!!!φιλια ,αγκαλιες,γαργαλητα...αχ ποτε μεγαλωσε τοσο :x:x:x !!!περισυ ηταν ενα μωρακι χωρις δοντακια ακομα...εντυσα την μικρη με τα εορταστικα της,οταν ειδε το φουστανι φωναζε ουαου!!!!το βραδυ δεν ηθελε να το βγαλει,πολυ κλαμα!!!ξεκινησαμε τους στολισμους μας,καναμε το παρτυ στην πυλωτη της πολυκατοικιας,κολλησα στους τοιχους μπαλονια,ειχα φταξει κ 3 συνθεσεις σαν λουλουδια,ειχα κατεβασει την κουνια,μια τραμπαλα,ποδηλατακια κ διαφορα παιχνιδακια,κανονικος παιδοτοπος.ο μπουφες με τα φαγητακια στολισμενος κ αυτος με τα μηλαρακια κ τα αλλα που ειχα φτιαξει,ψησαμε κ σουβλακια.τα παιδια χαμος..παιζαν,ετρεχαν,γελουσαν πολυ τα χαρηκα!!!κ οι γονεις χαλαροι,απολαμβαναν!!!η τουρτα ηταν τελεια,χιονατη βεβαια!!!εκανε προσπαθεια να σβησει το κερακι αλλα δεν της βγηκε κ βοηθησαν κ τα αλλα παιδακια.δοκιμασε κ λιγες κουταλιτσες κ ξερογλυφοταν!!!!η πινιατα...καλα δεν σας λεω τιποτα!!!καταρχην τα περισσοτερα ηξεραν τι ειναι κ ειχαν λυσσαξει να την σπασουν..με νυχια κ με δοντια την κρατουσα μεχρι να φαμε γιατι θα επεφταν με τα μουτρα στα γλυκα!!οταν τα μαζεψα πια τα παιδακια κ πηγαινα να φερω το ραβδακι που θα την χτυπουσαν με σκοπο να την χτυπαει ενα-ενα μην σκοτωθουν κιολας,αυτα αρπαξαν τις κορινες του μποουλινγκ που τους ειχα για να παιζουν κ ορμησαν ολα μαζι!!!την κατεβασαν εννοειται με συνοπτικες διαδικασιες!!! :lol::lol: ουτε καμερα δεν προλαβαμε να ανοιξουμε!!!ομως η χαρα τους οταν ειδαν το περιεχομενο...μιλαμε βουρκωσα.ειχα βαλει μεσα κ κατι μεταλλιζε κορδελες απο ενα πυροτεχημα που ειχα κ τα ενθουσιασε κ αυτο.τις επαιρναν τις πετουσαν,μαζευαν ζαχαρωτα...η μικρη μου πηρε ενα γλυφυτζουρακι κ ηρθε να της το ανοιξω!!ειχε σαστισει!!!μετα οταν εφευγαν τα πιστσιρικια ,ειχαν δει τα μπισκοτα κ το τι φιλια πηρα για να παρουν το δωρακι τους δεν λεγεται!!!

τα δωρακια της ολα τελεια!!καταρχην ενα παιδικο τραπεζακι ικεα με ενα σκαμπο κ μια καρεκλιτσα τα οποια τα ειχα στησει κ στο παρτυ.η Κωνσταντινα εχει μεγαλη αγαπη οπου τα δει!!!εμενα με βαζει κ καθομαι στο σκαμπο... :?:?:lol::lol: !!!της εφεραν μπουφαν,αλλα κ ενα αμανικο αλλα για του χρονου θα ειναι καλα πανω της.της εφεραν παιχνιδακια ,παπουτσια κ περισσοτερα ρουχαλακια,εν τω μεταξυ ολοι σετακι κολαν με μπλουζα!!!βεβαια το κολαν μονο κολαν δεν ειναι πανω της αλλα δεν πειραζει!!!της εστησα κ την κουζινα κ της αρεσε πολυ,παταει τα κουμπακια,βαζει πραγματα στο φουρνο..το πρωι κατσαμε στο τραπεζακι της κ πιναμε απο τα φλυτζανακια κ καναμε οτι τρωγαμε... :lol::lol: !!!εγω βεβαια δεν πολυενθουσιαστηκα τελικα...την ηθελα λιγο πιο μεγαλη...το βραδυ ηταν πτωμα απο το παιχνιδι κ πηγε για υπνο νωριτερα αλλα ειχε αρκετη γκρινια μεχρι να κοιμηθει..λογικο!!!φωτο θα σας βαλω μολις μου στειλουν κ οι υπολοιποι φωτογραφοι του παρτυ!!!εγω δεν εβγαλα σχεδον καμια..ετρεχα διαρκως!!!

Μαρακι σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ τα καλα σου λογια!!!!τα μπισκοτα πραγματικα βγηκαν φοβερα!!ακουσα τα καλυτερα!!λες να το κυνηγησω επαγγελματικα;; :D:D για την κουζινα αν την παρετε τελικα τα Χριστουγεννα δες να ειναι πανω απο μετρο,εχω δεν πηρα της zanussi που ηταν 1 μετρο γιατι ηταν γκρι-κιτρινη κ ηθελα να εχει χρωμα..αλλα οι αλλες ηταν ολες πιο κοντες κ δεν το υπολογισα.αλλα αφου παιζει η Κωνσταντινα παλι καλα!!!τον σιδηρο πως τον δινεις;το πρωι μου ειπε να το βαζω στα φρουτα,αλλα επειδη δεν τα τρωει παντα δεν θελω να πηγαινει χαμενος...της το βαζω σε λιγο νερακι κ το δινω με συριγγα.με την εκπαιδευση εγω θα ελεγα να περιμενεις να ξεκινησουν κ στον παιδικο...κ να εχεις βοηθεια,εχουν κ περισσοτερη εμπειρια αλλα κ να μην μπερδευονται τα κοριτσια,μια φορανε ,μια δεν φορανε πανα.

ευτυχως σημερα δεν εχει μαγειρεμα,μονο της μικρης θα φτιαξω.κ ενω ειχα σφουγγαρισει χθες βραδυ να ειναι ολα ετοιμα ,καθαρα..ενα θα σας πω..ο αντρας μου εκανε φραπε το πρωι!!!! :twisted::twisted: φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα πέθανα με τον φραπέ!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τέλεια ακούγονται Αλεξάνδρα μου και σημασία έχει ότι διασκεδάσατε δεν έμεινε μόνο η κούραση..Το σίδηρο το δίνω με σύριγγα σιροπάκι είναι αραιό.

Μόλις μου ανακοίνωσε μια φίλη ότι είναι έγκυος μετά από 1,5 χρόνο προσπαθειών!Χθες βράδυ ήμασταν μαζί και την πίεζα να κάνει τεστ για σήμερα και δεν ήθελε γιατί είχε απογοητευτεί από τις τόσες φορές που είχε κάνει.Είχε ξεκινήσει εξετάσεις γονιμότητας.Και με πήρε πριν λίγο και κλαίγαμε και οι δυο...Ειχα πει θα της το βαφτίσω κιόλας για να δούμε να πάνε όλα καλά Παναγία μου,είμαι ενθουσιασμένη...Ειχα προαίσθημα ότι θα ακούσω για μια εγκυμοσύνη τον Οκτώβριο αλλά δε περίμενα και από την 1η του μήνα και περίμενα από κάποια από σας να πω την αλήθεια,τη φίλη μου ούτε καν πήγε το μυαλό μου.Πρώτο της....Αντε και στα δικά σας για τα δεύτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μας μηνα ξεκινησα να διαβασω κ καταχαρηκα πολυ ενθουσιασμος στο παρεακι μας η αλεξα μας περασανε τελεια το χα σιγουρο ηταν υπερπαραγωγη το παρτυ ομως τι να λεμε!!!!!!

οσο για την φιλεναδα σου μαρακι τα καλυτερα ευχομαι μια τελιομηνη εγγυμοσυνη κ συ συντομα να γινεις νονουλα!!!!

αλεξουκω εμεις ειχαμε παει στη γιορτη της κελυς το σαββατο κ σε θυμηθηκα...εχω παρει την κουζινα στην ευγενια της τεφαλ κ ο βασιλης δεν ξεκολαγε απο κει ολο μαειευω ελεγε πολυ πλακα!!!

με παμπερς παμε τελεια να ναι καλα η σταυρουλιτσα μου με το βιβλιο οχι πια πανες κ εγω το νομιζα για δυσκολο αλλα τελικα ολα σουπερ ο β παει για τσισακια στην τουλετα μια χαρα ;);) ακομα φοραμε p n go αλλα τα αλλαζουμε στεγνα με τα κακα θελουμε δουλειτσα ακομα γιατι πολλες φορες τα λεει αφου τα κανει χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ολα στο μυαλο μας ειναι να πειστουμε οτι ειναι κατι απλο για να το μεταδωσουμε και στα καμαρια μας πιπιλα δεν δινω απο τοτε που γιναμε 2 και δεν την ζηταει πιο πολυ ειχα αγχος αποχωρισμου πιπιλας εγω διαπιστωσα παρα ο β μου λειπει να τον βλεπω με το πιπιλακι γινεται παιδακι σιγα σιγα το αγορακι μου!!!!

μαρακι μου οντως στον παιδικο θα τα καθοδηγησουν με την τουαλετα αλλα ξεκινα κ συ σιγα σιγα να μπουν πιο ευκολα στο κλιμα εγω εκανα τσισα με εβλεπε ο β κ μετα του λεγα σειρα σου μεχρι 3 δεν πειραζει να βλεπουν την μανουλα αλλωστε γυμνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Μαρακι,συγχαρητηρα για την φιλη σου!!!ολα να πανε καλα κ να γινεις κ νονα!!!!καλα χθες ξαπλωσα το βραδυ κ οι γαμπες μου με πεθαιναν...ανεβοκατεβαινα τις σκαλες αρκετες φορες αλλα μεχρι να κατσω δεν το ειχα καταλαβει...αλλα ναι ευτυχως ολοι εμειναν ευχαριστημενοι οποτε χαλαλι!!!σημερα λεω στον αντρα μου ''πρεπει να το ευχαριστηθηκαν πολυ τα παιδια'' κ πεταγεται η Κωνσταντινα''ναι ναι!!!'' :lol::lol: εμας ο σιδηρος ειναι σε σταγονες,3 σταγονες πρωι-απογευμα,απο αυριο 4 σταγονες θα δινω.

Μαγδουλα σε ευχαριστω κ απο εδω για τα καλα σου λογια!!!master chef ο Βασιλης ε; :lol::lol: ετοιμαζω κ εγω την επομενη chef!!!θα εμπλουτισουμε σιγα σιγα την κουζινα μας με κουζινικα κ τροφιμα!!!αα κ σαν να αρχιζουν να πιανουν οι ευχες που μου εδωσες... :D:D ειμαστε σε καλο δρομο κ σε υπνο κ σε φαι...δεν την πιεζω βεβαια πια σε τιποτα κ ολο κατι ζηταει να μασουλαει!!μια χαρα με την πιπιλιτσα ε;αφου στο εχω πει..τετοιο παιδι σαν τον Βασιλη δεν υπαρχει!!ειναι τοσο συνεννοήσιμος,ημουν σιγουρη οτι θα τα παει καλα!!!κ με τα κακακια θεμα χρονου ειναι!!λεω κι εγω να αφησω το γιογιο αφου δεν ειδαμε προκοπη κ να την βαζω στη λεκανη που με βλεπει κιολας κ ισως να ειναι πιο ευκολο!οντως ρε συ,μεγαλωνουν τα παιδακια μας...την βλεπω κ εχει γινει ολοκληρο κοριτσακι...δεν την χορταινω!!!! :x να την χαιρεσαι κ την ανιψια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!!!Καλό μήνα!!!Επιτέλους έχουμε νετ.Μπήκα να πω μία καλησπέρα και όταν προλάβω θα σχολιάσω και θα πω και νέα.ΦΙλιάαααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω πως να αφησω ασχολιαστη την

Επιστροφη του φουφουκιου επιτελους!!!αδειο το φορουμ καλε

Χωρις το αστραφτερο μας!!!

Περασανε καλα ολα τα αρπαζει το πετιτακι σε κανα

Δυο βδομαδες θα αρχισει να μιλαει σαν την κελυ

Κι αυτη μου τι θυμιζει σε πολλα..μπραβω που στρωνει το καμαρι μας

Ο βασιλης ξαπλωσε να κοιμηθει στην αρχη μου πε κ παραμυθι

Μια φοα κ ενα κεο ηταν μια μπαμπας μια μαμα κ ενας ασιλης κ τωρα τελος ζησανε καλα κανε νανι μαμα

Ελιωσα κ μετα για να με αποτελειωσει

Μου πεταει μαμα σαγαπω πολυ σιλα στον ουανο...

Μου ρθε να βαλω τα κλαμματα ρε κοριτσια..

Σημερα πηγαμε αλλαξαμε αλλα δυο σετ ηταν για δυο ετων κ καλα 92 ποντοι ο β ειναι 97 απο οτι ειδα

Πηρα λοιπον που λετε στην κελυ κατι παπουτσια σκετσερς ονειρο ε λεω ας παρω 25 αφου ο β φοραει 27 κοριτσακι μου λεει βανα παρε 25 κ αυτα μεγαλα τα αλλαξαμε για 24 εχει κατι ποδαρακια για δαγκωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου για τουαλετα ακου κ αλλο κολπο καντε το

Σαν ρουτινα πρωτα κατεβαζουμε βρακακι κανουμε τσις κ μετα πλενουμε χερακια

Πιτσιλιστε κ με νερα θα το δουν σαν παιχνιδι στο β πηρα κ σκαλοπατι να πλενει χερια αγκαλια

Δεν μπορω πια να τον σηκωνω μολις κατουρησει ανυπομονει να πλυνει χερακια

Γιογιο ουτε να το δει αλλα το στεφανακι του το βαζει μονος του σκεψου!!

Συμπεθερα τι τελεια φωτο ρε συ με τι βαλιτσα τα μαλλακια της ειναι ολα τα λεφτα σαν της μπαρμπι

Δικηγορινα μου καλε πας κ στις φυλακες;;εβλεπα εργο με δικαστηριο

Κ σε φανταζομουνα!!

Αριακη καλε να βγω στην αναζητηση;;

Κ σενα σταυρουλα αυριο θα σε παρω τηλ μαλωσατε με εμελλεια

Κ για να εξιλεωθεις βλεπετε μονο παιδικα στο ιντερνετ;;;χαχαχα

Φωτεινη ποτε ερχεσαι καλε βα δω αν διυλευω πως θα γινει να βρεθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε; Εχουμε προβλημα με τη συνδεση!!! Ειμαστε καλα, η μικρη εχει γινει μεγαλο νουμερο! Φιλακια σε ολες, και Χρονια Πολλα στα ζουζουνια που γιορταζανε! Ελπιζω να μπορεσω να ξαναμπω συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε καλώς τα απολωλότα!!!Φουφούκι και Αρια απουσίες....Σας περιμένουμε δυναμικές με πολλά νέα!!!!

Μάγκυ εσύ δίκιο έχεις με τη τουαλέτα αλλά βλέπω ότι δε βολεύει για εκμάθηση.Τι εννοώ...Το πρωί λείπουν δεν τις προσπαθούν εκεί ακόμα μου είπαν από τα 2,5.Το μεσημέρι που θα ρθουμε μέχρι να φάμε να πλύνω πιάτα να μαζέψω να μαγειρέψω για την επόμενη έρχεται η ώρα της βόλτας.Ακόμα ο καιρός είναι καλοκαιρινός,δε μπορώ να μένουμε μέσα για να κάνουμε εκπαίδευση.΄Γυρνάμε μπάνιο και ύπνος,οπότε πως σε αυτό το πρόγραμμα να κολλήσω την εκπαίδευση;;;Να το κάνω μόνο σκ;Έχει νόημα;Δε θα μπερδεύονται ή θα τα ξεχνάνε απο σκ σε σκ;Γι αυτό λέω μου φαίνεται βουνό.Αλήθεια αυτό το βιβλίο που σου έστειλε η Ρουλίτσα τι λέει;Πως ξεκινάς;Και μένα έρχονται μαζί μου στη τουαλέτα και κοιτάνε καλά καλά και μου τραβάνε το παντελόνι να ντυθώ γρήγορα να βγω να συνεχίσουμε το παιχνίδι.Πήραμε και σκαλοπατάκι και στεφάνι αλλά προς το παρόν μόνο στο σκαλοπάτι ανεβαίνουν για να τους πλύνω τα χέρια όταν ερχόμαστε από το σταθμό και τη βόλτα.Και τι θα κάνω θα τις ξεντύνω κάθε πόση ώρα να τους λέω πάμε για πιπί και θα καθόμαστε να περιμένουμε στη τουαλέτα;Ουφ εσεις θα χετε ξεμπερδέψει όλες με τη νέα χρονιά και γω ακόμα θα παιδεύομαι...Αλλά βρε κορίτσια εσας μιλάνε,κοίτα πρόταση ο Βασιλάκης!!!Επαθα πλάκα που λέει παραμύθι.Εμένα η Δημητρα λέει πολύ λίγες λέξεις και η Χρυσάνθη μόνο μπαμπά μαμά και μαμ!Για προτάσεις ούτε λόγος.Για αυτό τις θεωρώ μικρές,επειδή είμαστε και προωράκια ξέρω γω νομίζω ότι όλα αργούν να τα κάνουν.Δεν με πειράζει όμως όποτε και να μάθουν τη λεκάνη αρκεί να μη δυσκολευτούμε.Όσο για το νούμερο παπούτσι εγω αθλητικά τους πήρα τώρα της Δημητρας το 22 και της Χρυσάνθης το 23 και πάλι από μπροστά έχουν κενό και φάινονται σαν αρβυλάκια στα πόδια τους.χα χα.Τοσο petit παιδιά έχω και δεν το καταλαβαίνω!!!Ακου 27 νούμερο!!!Ειναι και αγόρι θα μου πεις αλλά και πάλι...πανήψυλος θα βγει..

Σας ζάλησα...σήμερα έχω πάλι τις εξετάσεις στο ιεκ 17,00 με 21,00 δε θα τις δω τις κοκόνες μου,μόνο για μπάνιο και γάλα...λυγμ λυγμ..."Και εχω πάθει εξάρτηση και ολο εσενανε ζητάω"!!!

Χαρουλίτα where are you;;;

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, καλημέρα!!!Χάθηκα γιατι κάνω ανακαίνιση στο γραφείο, με μια φιλη μου βαψαμε τα πάντα και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ανανεωθηκε ο χωρος και εγω μαζι!!!Ακομα εχουμε κατι λεπτομερειες για σημερα και αυριο καθαρισμα και σιγα σιγα ειμαστε ετοιμοι!!!Εβαλα χρωματα, παει εκεινο το βαρετο το μπεζ παντου!!!Συγνωμη που δεν σχολιαζω, αλλα καθομαι σε μια γωνιτσα γιατι ειναι ολα καλυμενα με πλαστικο!

Συμπεθερουλα μου, να χαιρομαστε το κοριτσακι μας, πολυχρονη και ευτυχισμενη και εσεις γεροι να την καμαρωνετε!

Σημερα γεννησε η διπλανη μου απο το σχολειο, που τους εχω παντρεψει κιολας κι ενω ειχα καποια παραπονακια απο αυτη σχετικα με την βαφτιση του παιδιου μου, δεν αντεξα βρε κοριτσακια, κι οταν μου ελεγε ο αντρας της οτι ειναι καλα και ειναι μια κουκλα, εβαλα τα κλαμματα με αναφιλητα στο τηλεφωνο!Αντι να στηριξω τον ανθρωπο, εγω εκλαιγα, αλλα συγκινηθηκα, περιμεναν πολλα χρονια για να νιωσουν αυτη την ανειπωτη χαρα!!!

Σας φιλω ολες, πιστευω οτι αυριο θα ειμαι τακτοποιημενη και καθαρη εδω και θα σας γραψω με ησυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακι μου σαν τα χιονια εδωσες το παρον κ οτι ειχα αρχισει να ανησυχω

Αμαν Αυτο το παλιοιντερνετ!!!!

Μαρακι μου οντως ο χρονος ειναι πολυ περιορισμενος κ μενα μια απο

Τα ιδια με τα πανε ελα πιο πολυ βλεπω συναδελφους παρα οικογενεια

Κοιτα για τουαλετα νωρις ειναι βρε κ εγω σου λεω ξεκινησα ετσι για πλακα

Κ οσο παρει απλα το καμαρι μου ειναι πολυ συνεργασιμο εγω καθε μια ωρα τον ρωταω κ παμε

Κανει αμεσως δε περιμενω βασικα με τα κακα το δουλευουμε ακομα

Δε βιαζομαστε οποτε τα βγαλουν μωρε...

Ναι φοραει μεγαλα παπουτσια χιχι το καμαρι μου θα μοιασει στον μπαμπακα

Σκεψου οτι κ ολα τα ξαδερφια του β τα κοριτσια πανω απο 1.75 κ τα αγορια πανω απο 1.85 ολα θα δειξει

Καλα να ναι γερα κ ψηλα κοντα ανευ σημασιας για μενα!!

Καντε βολτες καλε κ εγω κωλο δε βαζω χτες πηγαμε φακτορυ απο το χερακι πολυ μου αρεσε

Ρουλιτσα μεγεια μεγεια να σας ζησει κ το νινακι

Μιλα με τη φιλη για οσα σε πληγωσαν για να κλαις σημαινει την αγαπας

Πολυ μην αφηνετε καταλειπα ανειπωτα στις καρδιες σας!!!

Ατακα του β στο πεθερονιο βασιλη θα φας;;

Μπα οχι γιαγια θα πειμενω μαμα να της κανω παεα

Καγκελο η πεθερα εχει ακουσει που λεω οτι θα περιμενω τον βαγγελη

Για παρεα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακι μου σαν τα χιονια εδωσες το παρον κ οτι ειχα αρχισει να ανησυχω

Αμαν Αυτο το παλιοιντερνετ!!!!

Μαρακι μου οντως ο χρονος ειναι πολυ περιορισμενος κ μενα μια απο

Τα ιδια με τα πανε ελα πιο πολυ βλεπω συναδελφους παρα οικογενεια

Κοιτα για τουαλετα νωρις ειναι βρε κ εγω σου λεω ξεκινησα ετσι για πλακα

Κ οσο παρει απλα το καμαρι μου ειναι πολυ συνεργασιμο εγω καθε μια ωρα τον ρωταω κ παμε

Κανει αμεσως δε περιμενω βασικα με τα κακα το δουλευουμε ακομα

Δε βιαζομαστε οποτε τα βγαλουν μωρε...

Ναι φοραει μεγαλα παπουτσια χιχι το καμαρι μου θα μοιασει στον μπαμπακα

Σκεψου οτι κ ολα τα ξαδερφια του β τα κοριτσια πανω απο 1.75 κ τα αγορια πανω απο 1.85 ολα θα δειξει

Καλα να ναι γερα κ ψηλα κοντα ανευ σημασιας για μενα!!

Καντε βολτες καλε κ εγω κωλο δε βαζω χτες πηγαμε φακτορυ απο το χερακι πολυ μου αρεσε

Ρουλιτσα μεγεια μεγεια να σας ζησει κ το νινακι

Μιλα με τη φιλη για οσα σε πληγωσαν για να κλαις σημαινει την αγαπας

Πολυ μην αφηνετε καταλειπα ανειπωτα στις καρδιες σας!!!

Ατακα του β στο πεθερονιο βασιλη θα φας;;

Μπα οχι γιαγια θα πειμενω μαμα να της κανω παεα

Καγκελο η πεθερα εχει ακουσει που λεω οτι θα περιμενω τον βαγγελη

Για παρεα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..μπα μπα εμφανιστηκαν καποιες ψυχες...!!!εμεις μια χαρα,το πρωι πηγαμε παιδων για τα τεστακια στην πλατη,τα βαλαμε κ φυγαμε..βεβαια ολο κουνιεται η Κωνσταντινα ,πρεπει να ειναι κ λιγο μαπα η ταινια που εχουν βαλει κ ψιλοξεκολλανε,εκανε κ μια βλακεια κ ο μπαμπας,του ειπα να της αλλαξει πανα,κ αυτος για να την πλυνει την εγδυσε τελειως κ ετσι οπως εβγαλε την μπλουζα της τα τραβηξε...μια δουλεια του ειπα να κανει...τι το θελα;;ελπιζω να μην πηγαμε αδικα...

η Κωνσταντινα μου κρατα το τιτλο του πιο πετιτ παιδιου!!!νουμερο 21 στο παπουτσι πηραμε...!!!

Μαγδα σου λεει κ παραμυθακια βρε;τι παιδι μωρε...καλα κ η ατακα στην γιαγια.. :lol::lol: θα σας τρελανει...περιμενω κι εγω πως κ πως!!!

Μαρια καλυτερα με την πανα να ξεκινησετε οταν θα ειστε συγκεντρωμενοι σε αυτο,πιστευω θα μπερδευτουν μια μερα να φορανε,μια μερα οχι.πως σε φωναξαν καλε στο ιεκ;ετσι στο ασχετο;

Ρουλακι ανακαινιση ακουω κ στο γραφειο..τελεια!!αντε καλες δουλειες!!οσο για την φιλη,αφου σε ενδιαφερει καλυτερα να μιλησετε..δεν ξερεις καμια φορα τι περναει κ ο αλλος κ εχει καποια συμπεριφορα...εσυ ξερεις καλυτερα!!!

αντε σας χαιρετω..η Κωνσταντινα εχει ξετρελαθει με τα παιχνιδια της κ ολη μερα την βγαζουμε στο δωματιο της να μαγειρευουμε κ να παιζουμε....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!

Καταρχήν Φωτεινή ευχαριστούμε για τις φώτο...Μαμά και τέκνα ήσασταν λαμπερότατοι!Αυτοί οι καμβάδες μου χουν κλέψει την καρδιά!Θα θελα και γω να φτιάξω στα κορίτσια για το δωμάτιο τους...Να μου βάλει φόντο άγγελος και διαβολάκος...χι χι πλάκα θα χε...

Ρουλίτσα μπράβο η φίλη για το μπεμπέ και στα δικά σου.Ετσι έτσι να μας γυροφέρνουν οι γκαστριές!χα χα

Στο σπίτι νόμιζα θα κάνεις ανακαίνιση όχι στο γραφείο.Σήμερα έχετε αργία ε;Φαντάζομαι θα την περάσεις ντεκοράροντας!!

Μάγκυ πεθαίνω με τις ατάκες του Βασιλάκη...ακου κει θα περιμένω τη μαμά μου....Ντερέκι θα σου βγει με τέτοια κληρονομικότητα..Και γω χθες όλη μέρα εκτος σπιτιού ένιωσα πως δεν είδα τα παιδιά καθόλου,δε μπορούσα να συγκεντρωθώ.Σε σκεφτόμουν με το σπαστό.

Αλεξανδρουίτα πότε θα τα βγάλει η μικρή τα αυτοκόλλητα της πλάτης;Πρώτη φορά την ακούω αυτή την εξέταση.Και έκατσε και της τα κόλλησαν μπραβο,εμένα θα τα χαν τραβήξει από τη πρώτη ώρα,δε θέλουν τίποτα πάνω τους.Καλά αποτελέσματα!Στο ιεκ έκανα μαθήματα το 2009 και τα παιδιά που έκανα έδιναν τώρα για πιστοποίηση.Οπότε με κάλεσαν στην επιτροπή.Τελείωσε χθες ήταν τελευταία μέρα.Αλλά από τα 10 παιδιά πχ που πάνε ιεκ,τα 4 διαβάζουν για πιστοποίηση και περνάνε τα 2.Και πληρώνεις κιόλας...τι να πω...Σαμπως και με αυτό το χαρτί μπορεις να κανεις κατι...εδώ πανεπιστήμια τελειώνουμε master και πάλι στην ανεργία.Αλλά ότι έχεις καλό είναι.

Σήμερα δε δουλεύει ο άντρας μου απόγευμα,με το που σχολάσω θα πάμε να πάρουμε τις μικρές το φαί τους και στο πάρκο με τις κούνιες να αναπληρώσω το χθεσινό χρόνο.χα χα..

Αντε καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια.

Αλεξάνδρα τι φοβερα πραγματάκια έφτιαξες για το πάρτυ σας; :o:o Να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι σου. Χρόνια πολλά και για την επέτειο. Στείλε με μέιλ τη συνταγη για τα μπισκοτα. Απο πάνω είναι ζαχαρόπαστα; Δεν έχω κάνει ποτέ και θέλω!!! Μεγεια και η κουζινουλα και πολλά "μαγειρέματα". Χλωμο το βλέπω να συναντιόμαστε. Τελικά τι έγινε με τα αυτοκόλλητα; Έμειναν στην πλάτουλα της μικρής; Έδειξαν τίποτα ;

Μαρία εκπαίδευση τουαλέτας δεν θα είσαι μονη σου, μάλλον μαζί θα ξεκινήσουμε. Δεν ξέρω αν ο Αλεξ θα μπορούσε και αυτη τη στιγμη να την ξεφορτωθεί την πάνα αλλά εγώ δεν έχω τη διάθεση να μπω σε αυτη τη διαδικασία. Ας στρώσει το μωρό και βλέπουμε. Τι άλλες δραστηριότητες κάνουν οι μικρές εκτός από γυμναστική στον παιδικό; Για τους καμβάδες θα ρωτησω τιμές όταν ξαναπάω στο φωτογραφείο και αν είναι λογικές πας και κάνεις, μη σου μείνει και απωθημενο! :lol::lol::lol:

Κάλε Μάγδα τι ποδάρα έχει ο Βασιλάκης; :o Ο Αλεξανδρος φοράει 25. Εντωμεταξύ το 24 σχεδόν το πηδήσαμε. Το καλοκαίρι φορούσε 23 αλλά ήταν όλα ανοικτά παπουτσάκια, πχ πεδιλάκια, παντοφλιτσες, και τώρα που πήγε να βάλει κλειστό είδα ότι το 24αρι μπαίνει με δυσκολία. Του μέτρησα τα ποδαράκια και θέλει 25αρι.

Λοιπόν έρχομαι Παρασκευη πρώι και φεύγω Κυριακή βράδυ. Κατά 99% θα μένουμε στο Καλυψω, σημερα θα πάρω να κλείσω. Πιο πιθανο να μπορουμε Κυριακή για καφεδάκι.

Ρούλα εσύ δεν καταπιάνεσαι μονο με μικροκατασκευες αλλά και με πιο μεγάλες!! :o:o:o Ελπίζω να μην τα παραέκανες με τα χρώματα στο γραφείο, είπαμε δικηγορικό γραφείο είναι όχι παιδικός σταθμός!! Είχα ξεχασει να αναφέρω την προηγούμενη φορά πόσο μ'αρεσε η ιδέα με τα στρουμφάκια στη βάφτιση. Την είχα σκεφτεί κάποτε για παιδικό πάρτυ, αλλά να είναι πιο μεγάλα τα παιδιά να τους βάψω μπλέ προσωπάκια και να τους βάλω λέει και άσπρα σκουφάκια. Απ'την άλλη αναρωτιέμαι τα σημερινά παιδάκια ξέρουν τα στρουμφάκια; :?

Φουφου και Άρια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία Τι άλλες δραστηριότητες κάνουν οι μικρές εκτός από γυμναστική στον παιδικό;

Κάνουν όπως τα διαβάζω στα τετράδια τους: μουσικοκινητική,μαθαίνω τις λέξεις,παζλ,τουβλάκια,ζωγραφική και γυμναστική. Εναλλάξ όχι όλα την ίδια μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!καλα τι ωραια βαφτιση....Μαρια τωρα κααταλαβα γιατι ειχες κολλησει με τους καμβαδες..ειναι τελειοι!!θελω κι εγωωωω!!!!

Φωτεινακι κουκλα ησουν αλλα πιο κουκλακι η Δαναη...αρχισε να γινεται μωρακι,αλλαξε το μουτρακι της!!!το φορεματακι της πολυ ωραιο!!ο Αλεξανδρος αντρακι εννοειται!!!μπραβο ,ολα υπεροχα φαινονται!!!σε ευχαριστω κ για τις ευχες,θα σου στειλω οτι εκανα για τα μπισκοτακια,κ ενα τελειο σαιτ που βρισκεις κουπ πατ,θηκες,τρουφες,χρωματα τα παντα για τα γλυκακια.τα αυτοκολλητακια επρεπε να μεινουν μεχρι αυριο στην πλατουλα αλλα δεν...βεβαια λιγο περιττο το θεωρω το τεστ αλλα θα παρω κ τον αλλεργιολογο τηλ σημερα.η παιδιατρος παντως μου ειπε οτι αν τα φτανει δεν υπαρχει λογος να ξαναπαω να τα ξαναβαλουν παλι...

Μαρακι σημερα θα αναπληρωσετε τον χθεσινο απογευμα!!α ειπα κι εγω με το ιεκ...πλεον οι γνωσεις που αποκταμε ειναι καθαρα για μας...αφουουτε δουλεια βρισκει καποιος,κ να βρει δεν το αναγνωριζονται...δεν την εχεις ξανακουσει την εξεταση;εμεις την ειχαμε ξανακανει,πριν κλεισει χρονο.βασικα οταν πηγαιναμε κοιμηθηκε στο ταξι κ συνεχισε να κοιμαται στην αγκαλια μου μεχρι που της εβαλαν τα αυτοκολλητα κ επειδη την πιεσαν για να κολλησουν ξυπνησε..αλλιως απο την τρομαρα της μην την πονεσουν(εχει αποκτησει φοβο πια)δεν θα καθοταν καθολου.

το βραδυ ξυπνησε κατα τις 5,ηρθε παλι κ μου τριβοταν στο κρεβατι..ηπιε ενα μπουκαλι γαλα κ με λιγο κλαμα πηγε παλι στο κρεβατι της..τωρα ακομα κοιμαται..βεβαια αργησε χθες να κοιμηθει γιατι ειχε ερθει μια φιλη της που δεν ηταν στο παρτυ κ επαιξαν.τι να μαγειρεψω σημερα;;βαριεμαι καθε μερα αυτην την σκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!Ήρθα κι εγώ!Θα σχολιάσω,όσο προλάβω,ελπίζω όλα γιατί το έχω κι έχω κι ένα άγχος. :lol::lol::lol:

Άλεξ μου,καταρχήν να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου!Να τη δεις όπως επιθυμείς!!!Σόρυ για την καθυστέρηση!!! :oops: Αυτό που λέγαμε για το μπιμπερό και τη Στέλλα,της έχω δώσει σε άλλο ποτηράκι,αλλά δεν το πίνει.Λες και αλλάζει γεύση το γάλα.Προτιμάει να μην πιει,αν δεν είναι στο μπιμπερό.Σχετικά με τις αλλεργίες της μικρούλας τα είπαμε και μέσω μηνυμάτων. :evil: Νομίζω πως είναι λίγο αργά για να πω τη γνώμη μου για το που θα την αφήσεις για να πας στο γάμο ε;;;; :lol::lol::lol:

Σταυρουλίτσα,όντως έχω πολύ διάβασμα,αλλά χαλάλι.Μου αρέσει πολύ η δουλειά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,όσο για τη φώτο απλά τέλεια!Μία ευτυχισμένη οικογένεια! :x

Μαράκι,κι οι δικές σας φωτογραφίες όλα τα λεφτά!!!

Ρουλάκι, κούκλα στη φωτογραφία.Κούκλοι ήσασταν και όλοι σας!!!Πάντα άξιος ο σύζυγος! :D

Χαρουλιτάκι μου,πώς τα πάτε με τον ύπνο;Εγώ τα έχω φτύσει λίγο.Θα σας τα πω αναλυτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηναίες για πείτε τι ρουχα να φερω για τον Αλεξανδρο;

Η νονά μου είπε καλοκαιρινά αλλά να πάρω και καμιά ζακετουλα για τη βραδυνη ψυχρούλα.

Συμφωνείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη πολυ καλοκαιρινο καιρο εχει αλλα λενε το σκ θα πεσει λιγακι η θερμοκρασια.αν κ τωρα δεν χρειαζεται ζακετα τα βραδια ακομα θα συμφωνησω με την νονα,μιας κ θα ειστε κ απο θαλασσα μερια που θα φερνει μια δροσια.καλο ταξιδι να εχετε!!!!

φουφου που ειναι καλε τα νεα σου;;ευχαριστω για τις ευχες!!πεισματαρα η Στελλα ε;αν πηγαινατε να διαλεξει εκεινη ενα ποτηρι;θα διαλεγε μπιμπερο;; :-p:-p:)):)) θα ελεγα να μην υποκυψεις κ δωσεις μπιμπερο,αν κ καταλαβαινω πως θες να πινει τογαλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?Το ξερω χαθηκα αλλα δεν προλαβαινω να παρω ανασα!!!Ξαφνικα εχω αγχωθει τρελλα αφου συνειδητοποιησα οτι εμειναν 2χρ μεχρι τις εξετασεις και δεν εχω αρχισει ακομα διαβασμα!!!!!Τωρα θα γελατε αλλα η υλη ειναι αχανης και απο την αλλη εγω δεν μπορω να διαβαζω σπιτι συστηματικα!!!!Προσπαθω λοιπον να διαβαζω τα βραδυα οτν κοιμαται η μικρη και βασικα πααααρααα πολυ στις εφημεριες τις εσωτερικες!!!Και τωρα δηλ στο εφημεριο ειμαι και μολις τα εκλεισα και μπηκα λιγο απο το κινητο!!!

Καταρχην,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Κων/ντινακι μας!!!Αλεξ,να τη χαιρεστε και ττου χρονου να ναι χοντρουλα!!!!Για τα γεννεθλια δεν εχω λογια!!!Τελειες οι δημιουργιες αλλα και η οργανωση απο οτι καταλαβα ηταν σουπερ!!!!Βρε λες να ανοιξουμε εταιρεια????Ελπιζω να ναι ολα καλα με τα τεστακια!!!

Φωτεινη,ζεις ρε παλιοσειρα?????Νομιζαοτι σε τελειωσαν τα μικρα σου!!!!Πολυ ωραιες οι φωτο σας!!!Και εσυ ομως αγνωριστη ρε φιλεναδα!!!Λεγε μαρη,ποσα εσκασες στην αισθητικο???? :lol::lol: Ετοιμαζεσαι και για τακιδακι???Αντε θα ξεφυγεις λιγο!!

Μαρακι,πολυ ωραιο το μαιλ σου και οπως καταλαβες με αντιπροσωπευει απολυττα!!!Για την τουαλετα σε καταλαβαινω απολυτα!!Και εγω δεν μπορω να αρχισω εκπαιδςυση μονο τα Σ/Κ και τα απογευματα!Ουτε ναβαλω τη μανα μου σε αυτη τη διαδικασια που κραταει και τα ανηψια μου!!!!Μικρα ειναι μωρε,,θα το θελοτν μονα τους οταν ειναι ετοθμα!!!!Βαλε και εδω καμια συνταγη!!!

Στμπεθερα,εχουμε τα παιδακια μαμοθ!!Και η δικια μου ειναι 93εκ και φοραει 26 νρ παπουτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πεταξε εξω,ευτυχως που ειχα κανει επικολληση!!!!Συνεχιζω......

Λοιπον,25 ηθελα να πω.....26 φοραμε στα μποτακια!!!Για κιλα δεν ξερω γιατι κοντςψε να πλακωσει τον παιδιατρο στις μπουνιες,οχι να κατσει να τη ζιγισει κθολας!!!!Μπραβο με τη τουαλετα ρε!Καλα με τις ατακες του γαμπρου μου εχω πεθανει στο γελιο!!!!

Φουφουκι,επιτελους εμφανιστηκες!!!!Περιμενουμε και τα νεα σου!!!Με τον υπνο τι να σου πω?Πανω που μπαινει σε μια σειρα μεσολαβουν 2 βραδυα στη γιαγια και πανε ολα στραφι!!!Και εσυ μαλλον με το πιιμπεερο εασες τη σειρα ε?

Ρουλακι,,μας εχουν ξεκολλησει κατι σοβα ντιπι στην πισω αυλη!!!!Ποτε σε βολευει? :mrgreen::mrgreen: Μα επιασες και τη μπατανοβουρτσα τωρα?Τι προκομενο κοριτσι εισαι εσυ!!!!Ελπιζω μην παρασυρθηκες απο το παρτυ και ζωγραφισες τπτ στρουμφακια στους ττοιχους!!!!Αληθεια πως πανε οι ετοιασιες!!!!

αρια,πανω που αρχισα να ανησυχω!Σε περιμενουμε δριμυτερη!!

Σταυρουλα,που χαθηκες παλι????Ηθελες και απουσιολογιο τρομαρα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...