Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Δε θα μπαινα να γράψω σήμερα γιατί κατάντησα να γράφω μόνο εγώ τα καθημερινά μου και λέω τώρα θα γίνω γραφική αλλά με συγκίνησε το Ρουλάκι έτσι ωραία που τα έγραψε για το πως νιώθουμε οι μανούλες,με άγγιξε πολύ και είπα να ευχαριστήσω.Ρούλα μου έχεις απόλυτο δίκιο ακριβώς έτσι νιώθω,ακόμα και με αυτό που είπες ότι πολλές φορές δε πιστεύω ότι ακόμα και η ίδια μου η μάνα που έχει μεγαλώσει επίσης δίδυμα,εμάς,θα τα καταφέρει τόσο καλά με τα παιδιά μου όσο εγώ.Πόσο εγωιστικά σκεφτόμαστε ώρες ώρες..και μένουμε πίσω δυστυχώς.

Τώρα θα πάω να τις πάρω να πάω σπίτι είμαι επιτροπή σε εξετάσεις στο δημόσιο Ιεκ 17,00 με 21,00 οπότε θα τις αναλάβει εργολαβία η γιαγιά μόνη!Ευκαιρία να επανορθώσω λοιπόν και να της αφήσω πρωτοβουλίες και χώρο....

Χθες εμβολιαστήκαμε,όλα καλά.Σχολαστικός όπως και θα έπρεπε άλλωστε να είναι ο νέος γιατρός.

13,300 και 87 πόντους το Χρυσανθάκι και 10,300 και 85 πόντους το κολλητήρι!! Σταθερά στα 3 κιλά η διαφορά μας...

Μέσα στις καμπύλες όμως και οι δυο όλα καλά...

Μετά πήγαμε jumbo πήραμε σκαλοπάτι τουαλέτας και στεφάνι για τη λεκάνη να ξεκινήσουμε δοκιμές. Η Δημητρα φυσικά δε κατάλαβε τη χρήση του και μόλις το ανοίξαμε το έφερε κολλάρο στη Χρυσάνθη που περιφερόταν στο σπίτι περιχαρής με το νέο της καπέλλο!

Αλεξάνδρα και λίγα της είπες της χαζοβιόλας...Περιμένουμε τα νεά από τον αλλεργιολόγο..

Σας φιλώ πάω να τις πάρω...

post-11908-13873939649829_thumb.jpg

post-11908-13873939650057_thumb.jpg

post-11908-13873939650278_thumb.jpg

post-11908-13873939650495_thumb.jpg

post-11908-13873939650758_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι μου γλυκο μπαινε βρε να μας λες τα καθημερινα σου εγω καθε μερα μπαινω κ σας διαβαζω ποτε δεν σας ξεχνω απλα απο το κντ δεν μπορουσα να μπω αλλα κ απο τη δουλεια δεν καταφερα να ξεκλεψω καθολου χρονο,πολυ γελασα με το νεο καπελινο της κορης σου χαχαχχα,κι εγω θα παω να παρω ενα το σαββατο γιατι κ εμεις απο χτες κανουμε τα παντα μονο στην τουλετα οποτε καλυτερα να χει το στεφανακι πανω,αν κ εγω χαρηκα που τα καταφερε μου πε η πεθερα μου κακως λεει τον βαζω να κανει τσισα καθιστος μη του μεινει χουι αγορομανες τα φωτα σας εκει που το παιδακι μου το πιασε με τη μια να ναι καλα η σταυρουλα με το βιβλιο που μας εστειλε!!!!!!!!!!με τη μια ηθελε να ναι μεγαλο παιδι κ να κανει τσισα στη τουλετα μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο που να πιασω βρε τσουπρες συμπεθερα ουουαου τι τελειο δωρακι τικερ ειναι αυτο ευχαριστουμε πολυ παλι καλα που χω κ εσενα γιατι ακομα να αξιωθω να βαλω τις φωτο στο πισι για να σας στειλω παλι τον β θα περιμενω :lol:

σταυρουλα μου τα παμε κ τα ξαναπαμε στο τηλ εχεις χρυση καρδια κουκλα μου στο λεω κ το ενοω ο βασιλης κοιμαται ξυπναει με τον γκαμυ μπεαρ τον οποιο λεει ποκολυ εν συντομια θα μαι καλο παιδι :shock::shock: τον παιρνουμε κ στη βολτα μαζι εχει βουηξει η κεφαλα μου ολη μερα αυτο τραγουδαει κ ο β χορευει πραγματικα το χαρηκε οσο τιποτα αυτο το δωρο αλλα κ το βιβλιο ηταν το κινητρο ξεκινησαμε κ μεις εκπαιδευση τουλετας οπως την λεει κ τα παμε μαλλον πολυ καλα αν εξαιρεσεις οτι κατουραμε καθιστει :o:o ..

ακουω γνωμες εγω νομιζα οταν μεγαλωνουν πιο πολυ πρεπει ορθια διαφωτιστε με θα παρω κ τον παιδιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολιαζω ανακατωμενα οτι θυμαμαι παραλληλα κανω κ δουλεια γιατι κλασικα ακομα πηζω στη δουλεια μαρακι πολυ καλα εκανες κ αλλαξες παιδιατρο ακους εκει με το ματι ζυγισματα κ διαγνωσεις ο γιατρος πρεπει να ναι εξονυχιστικος εμεις αν δε κλεισουμε 1,30 ωρα παιδιατρο δεν φευγουμε αναλυουμε τα παντα κ αποριες κ βαρος ματια αυτια πουλια τα παντα ομως καθε φορα ειναι πολυ καλος ευτυχως απο τοτε που γεννησα ηταν στο τμημα με τα νεογνα εδειξε πολυ ενδιαφερον για τον βασιλη κ ετσι γνωριστηκαμε κ συνεχισαμε εκτιμησα πολυ επισης το γεγονος πρωτη επισκεψη ηρθε σπιτι μας κ δεν πηρε καθολου λεφτα αρα δε κυνηγα το χρημα..πολυ βασικο για γιατρο για μενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικηγορινα μου ποσο απολαμβανω τα κατεβατα σου δε λεγεται κ πως τα αναλυεις ολα τοσο τελεια εισαι γεννημενη για δικηγορινα τελος!!!

κ εγω με το βασιλη του το εξηγησα ομορφα οτι θα πρεπει να πηγαινουμε δουλεια κ εγω κ ο μπαμπας το χει εμπεδωσει πια ερχεται δινει φιλι κ χαιρεταει προχθες γυρησε κ μου πε καλη βουλεια κ καλα να περασεις μαμα ελιωσα στα γελια τι καλα να περασω μωρε του λεω μπουζουκια παω που να ξερε χαχαχαχα.γενικα οι ατακες του δεν παιζονται πια.εχει γινει παιδακι σωστο πια κ δε με κουραζει καθολου..

λοιπον αλλα νεα α!!ναι το φουφουκι με πηρε για τον βασιλη στα γεννεθλια δεν εχει νετ αλλα μας σκεφτεται κ θα μπει συντομα κ ειναι ολα καλα..

αλεξ μου τα παμε κ στο τηλ εμεις με επιασε η καρδια μου το στομαχι μου αλλα ενα θα σου πω τωρα κοιταμε μπροστα κ θα ποευτουμε με αυτα που μας συμβαινουν δε θα το βαλουμε κατω κ ολα θα πανε καλα θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την αλλεργιολογο δεν εχω λογια αλλα μια μυνηση τι θελει γιατι με θεματα υγειας δεν παιζουμε αν παθαινα κατι το πετιτακι μας θα την κρεμαγα αναποδα αυτο να της πεις...

φωτεινακι μου ακομα τρεχεις μωρε μπες να μας πεις πως πας μας λειπεις πολυ...

αριακη κ συ μωρε χαθηκες ολα καλα χειμωνιασε καλε μπες....μηπως ειναι παλι εξω ο αντρουλης σου κ τον ξεζουμηζεται μανα κ κορη... :oops:

λοιπον παμε στα νεα μας κ οτι θυμαμαι παραλληλα θα σχολιαζω..

το παρτυ ηταν τελειο!!!!!!!!!!!!!η ωρα που χα πει ηταν 2 και οι καλεσμενοι απο την ανυπομονησια αρχισαν να ρχονται απο της μια.ημουν αντυτη κ με μαλλια ορθια χαχαχαχ ακομα ετοιμαζα.

απο φαγητα εκανα ογκραντεν μακαρονια με τυρια κρεμα γαλακτος πιπεριες κ αλλαντικα δεν εμεινε ουτε ιχνος τυροπιτακια σπανακοπιτακια πιτσακια πεινυρλακια πατατες φουρνου ψησαμε μπιφτακεκακια κ καλαμακια που ειχα φτιαξει εγω με πιπερια ντοματα κρεμυδι κ κρεατακι στα ξυλακια ονειρο σαλατες πρασινες κ απο τις αλλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα δεν εμεινε τιποτα κ σκασαν ολοι στο φαι απο στολισμο δεν εκατσα να σκασω εβαλα σημαιακια μπαλονακια κ τετοια επισης για γλυκο ειχαμε την τουρτα ουτε κ απο κει εμεινε ουτε ψιχουλο μα ηταν η ατιμη ονειρο!!!!!!

κ επισης η λοις η φιλη μου αντι να φερει δωρο μας εκανε καπ κεικς με γκαμυ μπεαρ απο ζαχαροπαστα κατι πιο ομορφο δεν εχω δει το χει η κοπελα!!!!!!!!θα βαλω φωτο 6 ωρες εκανε να τα φτιαξει κ ειναι κ 5 μηνων εγγυος ειναι η μαμα της εβελινας με την οποια συμπεθερα ολο τους χωριζα ολο αγκαλιαζοταν κ φιλοταν αλλα μην ανησυχειτε φιλικα ηταν ολα :lol:;) τετοια ξανθια θεα δε θα βρει πουθενα σαν τη νυφαδια μου!!!!

απο δωρα ειχα ετοιμασει για ολα τα παιδακια ενα σακουλακι με αυτοκολλητα ενα μπουκαλακι που πεταγε φουσκες δαχτυλιδακια καπελακια κατι σφυριχρουλες για τις πιο μεγαλες ημερολογια γενικα τα χαρηκανε τα δωρακια τους ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα απο δωρα πηρε μπολικα ποδηλατο σπαιντερμαν απο τη νονουλα που το ερωτευτηκε ρουχα πολλα βεβαια τα μισα τα αλλαξα γιατι ειχαν παρει για 2 κ εμεις φοραμε 3-4 χρονων πηγα κ πηρα ιδια αλλα πιο μεγαλα αναγκαστικα.παππουτσια λεφτα παιχνιδια γενικα παρα πολλα δωρα βιβλια μολυβια απο ολα θα λεγα κατι δεν εμεινε που να μη το χει πια αυτο το παιδι ειχα κ εγω το τυχερο μου ο στρατος ο αγαπημενος μου φιλος για να μη ζηλευω που θα χει ο β μονο δωρα μου πηρε κοκκινες γοβες πιπτο (ετσι δεν τις λενε) :roll: ψιλοτακουνες φανταστικες τις εγκαινιασα στο παρτυ με ενα μαυρο φορεμα αλλα μεριλιν μονρο κοκκινη γοβα κ κοκκινο κολιε με ρουμπινακια θα στειλω φωτο βεβαια ψοφησα απο τα πανω κατω με το 11ποντο αλλα ειπα να μαι ομορφη για μια μερα να τιμησω την λατρεια μου 2 χρονια ευτυχιας δεν τα αλλαζω ουτε με 100 ηρθε κ εφερε τα πανω κατω ειναι οτι πιο πολυτιμο ομορφο κ σημαντικο εχω στη ζωη μου....οταν τον ρωτας ποσο χρονων εισαΙ δειχνει 2 δαχτυλακια κ λεει ζυο χονων κ θελω να τον φαω.στο παρτυ του βαλα πουκαμισο γραβατα κ παντελονακι ηταν σαν μινι γαμπρος θα δειτε φωτο τρελαθηκανε ολοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ατομα τελικα ηταν 40 προεκυψαν κ καποιοι τις τελευταιας στιγμης ευτυχως ειχα μεγαλη τουρτα κ μεγαλη ποσοτητα φαγητου οι τελευταιοι φυγανε βραδυ γενικα δεν ηθελε κανεις να φυγει φαγαμε ηπιαμε χορεψαμε του χρονου να μαστε καλα ολες μας να καμαρωνουμε τα καμαρια μας να τα βλεπουμε να μεγαλωνουνε..

αλλα νεα τον τελευταιο καιρο ειμαι σπιτι δουλεια dead αλλα συνηθισα πια καλα να μαστε κ θα τη βρουμε την ακρη ευτυχως ο β ειναι βολικος κ δε με κουραζει καθολου ισα ισα θα λεγα βοηθαει κιολας τωρα πια..θελω αλλον εναν ιδιο :P με το συζηγο πιο πολυ μιλαμε μεσω μειλ κ μυνηματων παρα βλεπομαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες?Εγω σκουντουφλαω,βγηκαμε για φαι με τους συναδελφους μετα τη δουλεια και μετα πηραμε την ανηψια μου και την μικρη και πηγαμε παιδοτοτο να ξεκουραστουν λιγο και οι δικοι μου!!

Ειναι αρρωστος ο ανηψιος μου και κραταει η μαμα μου και τις 2 για να μην κολλησει και η ανηψια μου,οποτε με εχουν φαει τα πανω-κατω στη μανα μου για αυτο χαθηκα!!!

Πολλα νεα δεν εχω,γενικα η Μιμικα εχει γινει τρελλο μουτρο και εχει συσφιξει ολο πιο πολλυ σχεσεις με τον μπαμπουλη της που αν πεις κακο λογο θα πεσει να σε φαει!!!

Δεν θα σχολιασω αφ'ενος γιατι νυσταζω και αφ'ετερου γιατι η πολυλογου απο Φλωρινα με παρασερνει στο τσατ!!!

Αλεξ,για το σκηνικο δεν μου επιτρεπεται να σχολιασω !!Θα τα πουμε ιδιατερως!!Αυτο που ηθελα να παρατηρησω ειναι οτι παρ'οτι εφαγε,δεν εκδηλωσε κατι!!!Μηπως εχει απευησθητοποιθει το παιδι!!Τα δερματικα τεστ δεν ειναι και πολυ αξιοπιστα!!!Τι σου ειπε η παιδιατρος!!Ελα μην απογοητευεσαι!!!

Ρουλακι,το ποσο χαορομαι που ξαναμπαινεις!!!!Αντε μην χανεσαι πολυ μου ελειψες!!!

Αυριο θα εχω κοσμο το βραδυ ,θα ελθουν κατι φιλοι απο Κυπρο,εχουμε να βρθουμε απο περυσι που ειχαμε παει στο γαμο τους!!!Οποτε μαλλον δεν θα μπω....το Σαββατο εφημερευω.... και την Κυριακη εχει γεννεθλια ο καλος μου!!!(Αλεξ μετα απο 2 χρ καταλαβα η ξανθια οτι εχουν μαζι με την Κων.!!!!!)......Οποτε απο Δευτερα με ξαναβλεπω!!!

Ασε που το Σαββατο εχουν οργανωσει στη γειτονια παρτυ για να αποχαιρετησουμε το καλοκαιρι και εγω εφημερευω!!!!!!

Λοιπον σας φιλω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Αντε βρε Μάγκυ με τόσες εικόνες που μας μετέφερες είναι σα να ήμουν στο πάρτυ σας!Τέλεια τα δώρα σας,τέλεια τα cupcakes,τέλεια τα ρούχα σας ακούγονται,τα σουβλάκια όλα ωραία αλλά πιο τέλειο από όλα ξέρεις τι μου φάνηκε βρε φιλενάδα;;;;Αυτος ο φίλος ο Στράτος!!!!!!!!!!!!!!!Τι λες τώρα....την ημέρα γέννησης του παιδιού σου που όλοι σκέφτονται το παιδί και κανείς τη μαμά που κοιλοπονούσε ώρες για να το βγάλει σου πήρε δώρο!!!!!!!Τι γλυκό...Δε φαντάζομαι να σου πήρε και ο άντρας σου δώρο;Χαλάει την πιάτσα αυτός ο Στράτος!!

Περιμένουμε φώτο από τη κούκλα μαμά και τον κουστουμάτο Βασιλάκη το συντομότερο...

Χαρά να χαίρεσαι τον αντρούλη προκαταβολικά...αμ δε τα ξερες οτι μπαμπάς και κόρη θα γίνουν κόμμα κάποια στιγμή!!!Είναι αναπόφευκτο....οιδιπόδειο...

Και μεις ήσυχα χθες έλειπα όλη μέρα πρωί απόγευμα με τη δουλειά και μετά με τις εξετάσεις στο ιεκ οπότε τα είδα λίγο τα κορίτσια μου...Σήμερα όμως έχει ποδηλατάδα...δε πα να περιμένουν και τα ασιδέρωτα και τα βρώμικα τους το χρωστάω...όλη μέρα μέσα χθες κλεισμένα.

Στον παιδικό κάνουν γυμναστική και μου λέει η δασκάλα η Δημητρα είναι βοηθός της.Πάει μπροστά δίπλα της και σηκώνει το πόδι να δείξει στα άλλα παιδάκια.Η Χρυσάνθη πάλι στο σπίτι σκύβει τουρλώνει το πωπω βάζει το κεφαλάκι ανάμεσα και πάει να κάνει κωλοτούμπα!Αλλά μένει μόνο στη στάση δεν επιχειρεί και τη συνέχεια!Πολύ γέλιο έχουν.

Επιτέλους αυριο ΣΚ!!!!!!!!!!!Αλεξανδρουίτα με το καλό το πάρτυ σας να μη στεναχωριέσαι και γω λέω είμαι σίγουρη σύντομα θα ξεπεραστούν όλα με τις κωλοαλλεργίες και θα τα θυμάστε σα μια κακιά ανάμνηση...γερό και σιδερένιο πάντα το πετικάκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Το ξερω είμαι μεγάλη γαϊδούρα, αλλά δείξτε λίγη κατανόηση. :oops:

Έλεγα μετά την βάφτιση θα ηρεμήσουμε λίγο και θα μπουν τα πραγματα σε μια σειρα αλλά ... σκατούλες. Ντάντευα για μια εβδομαδα τον Τ που είχε αμυγδαλίτιδα και μετά αρρώστησε και η μικρή. Ήρθε ο παιδίατρος και είπε ότι ήταν στην αρχη της βρογχιολιτιδας. Έκανε δεκατα για 2 μερες και είχε μυξουλες. Τώρα είναι πολύ καλυτερα, αλλά που και που φταρνιζεται και βγάζει μυξουλες. Ααα και ο Αλεξ που τον είδε ο γιατρός είπε ότι έχει λίγο υγρο στο αριστερο αυτι και να του δίνω Aerious για 10 μερες.

Εμβόλιο δεν έκανε ακόμα η μικρή αφού ηταν έτσι αλλά την μέτρησε και είναι πολύ καλή στην αναπτυξη, είναι 5700 γρ και 59,5 εκ.

Μέτρησε και τον Αλεξ: 14.200 γρ και 96 εκ.

Δεν ξέρω τι να πρωτογράψω, θέλω να σας πω τόσα πολλά.

Καταρχην χρονια πολλά σε όλα τα γλυκά παιδάκια που είχαν γενέθλια, να τα εκατοστησουν και να τα χαίρονται οι μανουλες τους.

Σχολιασμός φωτογραφιών που έλαβα.

Δεν αντέχω, θα το πω!! Ρε Φουφου τι την ήθελες αυτη την ολοσωμη με το μαγιο στην παραλία;;;;;;;;;;; Τι κορμάρα είναι αυτή;;;;; :D

Η Σταυρουλα πάλι με το χαμογελο της ευτυχίας να κοιτάει την κάμερα ενώ η Εμμέλεια γλυκοκοιτάζει την τουρτιτσα της!!! :x:x

Ο Βασιλάκης πρέπει να έκαψε πολλές καρδιες στις διακοπές του, αλλά κυρίως τρελαίνομαι με την φατσούλα του στο κομμωτήριο και φυσικά με την τρελοοικογένια που μας βγάζει και την γλώσσα :lol: Να και εγώ :-p:-p

Η Μιμικα έσκισε στο γάμο!!! Τι χάρη, τι τσαχπινιά, τι χορό που έριξε!!! Αλλά και η μαμά μια κούκλα ήταν! Ρε φιλενάδα εντωμεταξύ εσύ μικραίνεις αντι να μεγαλώσεις;;;Στα γενεθλια της μικρής φαινεσαι 10 χρονια νεοτερη!!

Ρουλα χρυσοχερα μου εσύ το φορεμα της βάφτισης είναι φοβερο, φυσικά χωρίς εσένα δεν θα ανδεικνυόταν η ομορφιά του! Αλλά και ο Τάσος σκέτο φιγουρίνι, ασορτι με τη μαμά. Είσαι όμως και εσύ της λεπτομέρειας, μέχρι και το παπουτσι να συνδυάζεται με τη ζώνη!! :lol:

Μαρακι τι κουκλα που ήσουν στα γενεθλια των μικρών! Και οι μικρές σκέτες δεσποινιδούλες με τα φορεματάκια τους και τα τσιμπιδάκια τους.

Αλεξάνδρα ουτε ξέρω πόσο καιρό έχεις να στείλεις φωτογραφία της Κωνσταντίνας. Όσο για τη συμπεθέρα μου δεν το συζητώ, μα ούτε μια φωτογραφία καλέ να δούμε το κοριτσάκι μας, τι στο καλό πότε θα τη δούμε εμείς; Μετά μη μας ζητατε το λόγο που ριχνουμε φιλιά σε όποιο παιδακι βλέπουμε!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα καλημερα!!!σας ευχαριστω για τα λογια παρηγοριας!!!μπηκα να σας τελειωσω με τα νεα κ να σχολιασω επιτελους!!χθες λιγο η κουραση ,λιγο η απογοητευση κ η στεναχωρια ενιωθα ψοφια τελειως κ πηγακ ξεραθηκα από νωρις!!εν τω μεταξυ κατά τις 4.30 ανοιγω τα ματια μου κ βλεπω την μικρη πανω στην κοιλια μου…πως τα καταφερε το μουτρο κ δεν την πηρα χαμπαρι…μεχρι να πιει γαλα τηννκρατησα στο κρεβατι ,με το που καταλαβε ότι παω να την σηκωσω για μεσα αρχισε την γκρινια αλλα ενταξει,μετα από λιγο ξανακοιμηθηκε κ ακομα κοιμαται!!ακυρο,μολις εκανε εμφανιση!!χαχα

Λοιπον συνεχιζω,παω χθες αλλεργιολογο,καλα εκει που περιμενεναμε κ η Κωνσταντινα επαιζε με κατι παιδακια κ συγυριζε κατι παιδικα καρεκλακια κ σκαμπουδακια μπαινουν μεσα 2 κλοουν!!!πολυ γελιο!!η μικρη ετρεξε βεβαια κοντα μου αλλα τους κοιταζε με το στομα ανοιχτο!!της εφταξαν κ ένα σκυλακι από μπαλονι!!πηγαιναν στα παιδακια που νοσηλευονταν κ ηρθαν κ από το αλλεργιολογικο μια βολτα!!λεω λοιπον εκει τι εξετασεις εχουμε κανει,τι διατροφη ακολουθει κ τους λεω κ ότι εχει δοκιμασει κ τροφες χωρς να την πειραζει.αυτο μου ειπαν ότι είναι καλο,αλλα θα πρεπει να δουμε κ με το εντερακι κ το στομαχι τι αντιδραση εχει…δηλ γαστροσκοπιση,κολονοσκοπιση!!!βεβαια μου ειπε,ότι το παιδι καταλαβαινει από μονο του,δηλ πχ ένα παιδι με αλλεργια δεν θα θελει να πιει ένα νοστιμο γαλα γιατι καταλαβαινει ότι το πειραζει,ενώ το ανοστο γαλα θα το πιει κι ας είναι ανοστο γιατι το χρειαζεται…αν είναι σωστο αυτό,η Κωνσταντινα δεν ηθελε το νεοκατε,κ ότι ψωμι,μπισκοτο ,μακαρονι από τα δικα μας κ το ετρωγε κ ηθελε κι άλλο…τελοσπαντων,την Τριτη θα ξαναπαω να της κανει τα τεστ με τα αυτοκκολλητα στην πλατη.κ θα ξαναπουμε τα επομενα βηματα.το απογευμα πηγα στην παιδιατρο να της τα πω,κ μου ειπε ότι εκεινη προτιμα να μην της δινω τιποτα με γλουτενη γιατι μπορει μακροπροθεσμα να της κανει προβλημα με το εντερο κ να εχει πια μονιμο προβλημα,κ επισης για να αποφυγουμε την γαστροσκοπιση,κατι στο οποιο συφωνω απολυτα!!!!!!γαλα κ αυγο εφοσον της ειπα ότι το εφαγε μεσα σε μπισκοτο κ κεικ κ δεν την πειραξε μου ειπε να το συνεχισω αλλα ψημενο μεσα σε φαγητα,αλλωστε δεν δημιουργει καποιο θεμα με το εντερο αυτό μονο δερματικα,κ αργοτερα μετα από καποιους μηνες που θα το εχει συνηθισει θα πιει κ φρεσκο γαλα.οποτε είναι κατι αυτό!!μου λυνει καπως τα χερια για περισσοτερες επιλογες!!

Ας σχολιασω γιατι εμφανιστηκατε καποιες απουσες!!!

Μαρακι αν δεν δω το πρωινο σου σχολιο κατι παθαινω!!θα επανελθω κι εγω !!!μια χαρα με τον καινουριο γιατρο,κι εγω αμα δεν μου παει κατι καλα δεν μπορω να μενω στον ιδιο!!!μα σε ποια εποχη ζουμε;ακου λεει αφου είναι ροδαλο!!αα φεριτινη εμενα 8 είναι,κ θα παρω σημερα κ τον σιδηρο,κατι σταγονες Hemafer αν τα διαβαζω καλα.κανει λεει δυσκοιλιότητα,εκανε εσενα;καλη αρχη με την τουαλετα!!εχω παρει κ εγω στεφανακι,λες να παρω κ σκαμνακι να μην κρεμονται τα ποδαρακια κ πιανεται;καλα φοβερη η Δημητρα..δεν περιμενα να κανει κατι λιγοτερο με το στεφανακι..χαχα αλλα φορερη κ η Χρυσανθη,επισης δεν περιμενα κατι άλλο…πολύ ανετη!!!1χαχαμια χαρα κ τα κιλακια…δηλ για 2 κιλα θα ηταν κι εμενα εντος καμπυλων;;ε δεν είναι κ πολύ φοβερο τελικα.ετσι Μαρακι,ασε τα ασιδερωτα κ πηγαινε βολτουλα!!κ γυμναστικη;μπραβο τα κοριτσια!!!γελιο θα εχουν!!!

Φωτεινακι!!!!ελα ρε αρρωστησατε ρε γαμωτο;εσυ τουλαχιστον την γλυτωσες;μια χαρα κ το υψος κ τα κιλακια τους!!!μπραβο!!!δεν σας εχω στειλει φωτο ε;;ε από Δευτερα θα σας στειλω τις εορταστικες!!!

Μαγδουλι ειχαμε πει τα του παρτυ σας,όλα τελεια ,περιμενω όμως φωτοοοοο!!!!!καθιστος κανει τσισα;ορθιος στην μπανιερα δεν ταεκανε;παντως κ από αλλους το εχω ακουσει για το καθιστο.ξετρελαθηκε με τον γκαμυ ε;ο γλυκουλης!!!για πες μας κ σε μας πιο βιβλιο είναι αυτό.αν κ εχουμε κι εμεις ένα με κατι κοριτσακια που καθονται στο γιογιο κ γενικα εξηγει ολη την διαδικασια ,το βλεπει ,λεει ότι κανουν κακα,δειχνει κ το δικο της γιογιο αλλα δεν…τελικα το παρτυ είναι στις 11 την Κυριακη,δεν θυμαμαι αν στο ειχα πει στο τηλ γιατι ειχα κεφαλι καζανι!!!εβαλες ακουνα βρε θηριο;;εγω στον γαμο εβαλα,που στο τραπει τα αλλαξα…κ πριν από αυτό ειχα ξαναβαλει ένα χρονο πριν…χαχα κ ο Βασιλης κουκλος θα ηταν!!!της πηρα κι εγω ένα φορεματακι κοκκινο με πουα,γλυκα,σημερα θα βγω για παπουτσακια…θελω να είναι κουκλααααααα!!!!!!

Χαρουλιτα θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σου επι του θεματος!!το ξερω ότι δεν είναι αξιοπιστα..μου το ειχε πει κ την άλλη φορα ότι το ότι βγηκε θετικη σε καποια δεν λεει κατι…γιατι τα κανουμε τοτε;;απλα να δει ότι δεν την πειραζει κατι δερματικα όπως του ειπα;αντε ρε ιδια ημερα εχουν γενεθλια;;ουτε εγω τοθυμομουν να σου πω περυσυ!!να τον χαιρεστε τον μπαμπα σας λοιπον!!!!!

Σταυρουλα σαν την Αρια κι εσυ,τρεχεις σε συγκεντρωσεις;να σε δω να φωναζεις με τα κολοκυθακια κ τα φασολακια στα χερια…χαχα τουλαχιστον αν αγριεψουν τα πραγματα θα εχεις πολεμοφοδια!!χαχα

Συμπεθερουλα μα πραγματικα τα εγραψες τελεια!!! αν το σκεφτω ψυχραιμα ξερω πως είναι ετσι όπως τα γραφεις ελα που με πιανει το αγχος μετα… ε τωρα που εκανα την αρχη πιστευω να χαλαρωσω κι άλλο.οσο για την καταγγελια θα ηθελα να μου πεις που να απεθυνθω κ αν μπορω να κανω κατι λογω του ότι δεν εχω κατι στα χερια μου να το αποδεικνευει..δεν μου εδωσε δηλ λαθος αποτελεσματα.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σα τα χιόνια!!!!Εμφανίστηκες;;;;;;Αντε και περιμένουν φώτο βάπτισης τα κορίτσια τους έχω πει ότι όλα ηταν τέλεια και περιμένουν να δουν...

Αρρωστήσατε καλέ;Από μικρή στα βάσανα;Ο γάμος πότε είναι της νονάς;

Εχουμε 10 ολόκληρα εκατοστά διαφορά με τον Αλεξανδρούκο;Και μενα τις προάλλες μου φαινόταν ένα μποι πως ηταν με τις δικές μου.Το κιλό πάντως μας το ρίχνει...Αχ να τον είχα εδώ τον αλητάκο σου να τσιμπήσω τις μαγούλες του...

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τις δεσποινιδούλες μου και για μένα με ανέβασες πάλι τη μάνα!!!

Αντε περιμένουμε και άλλα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σχολιάσω και τιποτα μέχρι να γυρίσει ο Αλεξανδρος από τη γιαγιά του. Θα σας διαβάσω λίγο ανάποδα αλλά δεν γίνεται και αλλιώς.

Αλεξάνδρα απ'ότι καταλαβαίνω είναι ο μήνας των εξετάσεων και των γιατρών. Υπομονή. Μπαίνει το γαλα και το αυγό στη διατροφή της μικρής; Μπράβο. Εγώ τη γλύτωσα από τις αρρώστιες, απλά μολις ένιωθα κάπως έπαιρνα και κανενα ντεπονακι για να φυλάγομαι.

Μαρια σε παιδικό τις πας ή στο γυμναστηριο της Πετρουλάκη; :lol: Εγώ για τα ασιδέρωτα βρήκα τη λύση .... η μαμα μου!! :lol::lol::lol: Δεν έχω παραπονο, 2 μηνες τωρα το σπίτι αυτη το συνεφέρνει, και μαγειρεύει, και σιδερώνει και μετά από όλα αυτά τρέχει και πίσω από τον Αλεξανδρο!! :lol: Πόσους έκοψες στις εξετάσεις του ιεκ; :twisted::twisted: Ο Αλεξ εμβόλιο τελικά τον επόμενο μήνα. Μα τι διαφορά αυτές οι κόρες σου, πλάκα πλάκα 3 κιλά είναι πολλά για αυτή την ηλικία. Τώρα για το υψος, έβλεπα τις φωτο από την προηγουμενη Κυριακή και όντως σας περνάμε στο μπόι, αλλά 10 πόντοι και εμένα μου φαίνονται πολλοί, οπότε ή ο γιατρός είναι πολύ αυστηρός στο μέτρημα ή ο δικός μου πολύ γαλαντόμος.

Φωτο θα στειλω μετά.

Χαρά κώλο δεν βάζεις κάτω. Εφημερείες, φαγητό, παιδότοποι, καλά κάνεις. Μου φαίνεται στη γειτονια σου αφορμή ψάχνετε για να κάνετε τζερτζελο, άκου αποχαιρετηστηριο πάρτυ για το καλοκαιρι. :lol:

Μάγδα και εγώ το είχα απορια για την τουαλέτα, καθιστός ή όρθιος; Με λίγο ψάξιμο στο νετ είδα ότι καλό είναι να ξεκινησει καθιστός γιατί μπορεί να του έρθει να κάνει και κακά μαζί και φυσικά για να μην καθαρίζεις όλο το μπάνιο, και μετά από λίγο καιρό σηκώνεται όρθιος.

Πάντως εγώ δεν εχω αποφασίσει ακόμα αν θα ξεκινήσω εκπαίδευση :roll: Τα κακά τα λέει αφού τα κάνει και όχι πάντα. Αλλά έχει μάθει την έννοια του "κατουράω" :lol::lol::lol: αφού το λεέι και μονος του κάθε φορά που τον κάνω μπάνιο και κατουράει λέεί όλο καμάρι "κατουάω"!!!

Τι ωραίο παρτάκι έκανες στο βασιλάκη, μπράβο σου. Πόσα φαγητα, δώρακια και εσύ με την τακουνάρα!!!!!!!!! ;) Μπορείς να στειλεις το Β να μάθει τρόπους στον Αλεξ γιατί δεν τον προλαβαίνω στη σκανταλιά. Προχθες γυροέφερνε την στοίβα με τα σιδερωμενα και όλο τον μαλώναμε με τη μάνα μου να μην τα ρίξει. τελικά μόλις βρήκε ευκαιρία μέσα σε δευτερόλεπτα τα έριξε κάτω και έτρεχε μακρυά μας γελώντας, και καλά σας την έφερα :evil::evil::evil:

Διαβασα τις 2 τελευταιες σελίδες, κάτι είναι και αυτό. :) Πήρε η μαμά μου, έρχονται με τον αλήτακο μου. Η μικρή ξαναχέστηκε. Το απογευμα έχουμε να πάμε και σε γενέθλια.

5 με 7 Οκτωβρη θα είμαστε Λαύριο για γάμο. Με ποια καλά κορίτσια θα πάω για καφέ;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι να μαι κ παλι απο το κντ μπηκα να διαβασω

Αλλα ειδα εμφανιση φωτειναρας μου κ μπηκα εστω

Κ απο το κντ μαρουσκα θα προσεχω μη τα γραφω ακαταλαβιστικα

Χαχα!!!φωτεινη μου καταρχην κερναω καφε σπιτι μολις

Ερθετε η ερχομαι οπου μου πειτε αρκει να σε δω!!!

Μαρακι γελασα πολυ με τα μελισανιδακια σου

Κανουν μωρε γυμναστικη θα τα φαω!!!

Αλεξουκω μου ορθιος κατουραγε στη μπανιερα μας εκανε

Δωρο η σταυρουλα βιβλιο για την τουαλετα κ απο τοτε κανουμε μονο

Στην τουλετα κ τα παμε τελεια στεγνα τα παμπερς μια βδομαδα του δινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον αλεξ η τηλεπαθεια συνεχιζεται χτες πεντε το χαραμα πηγα να γυρησα

Κ εφαγα μια πατουσια ανοιγω ματι κ βλεπω φαρδυ πλατυ τον β στη μεση

Τον ξυπναω τον παω στη κουνια ευτυχως χωρις καμια διαμαρτυρια

Το πρωι ημουν ετοιμη να μαλωσω τον β που τον εφερε

Οταν μου λεει μαγκυ παλι αρχισες να φερνεις τον β σε μας;;;;λεω οριστε!!!;;;ουτε εσυ τον εφερες ουτε εγω;;;

Ο κυριος ποιος ξερει τι ωρα ηρθε αθορυβα χαμπαρι εμεις ελπιζω να

Μη ξαναεπαναλειφθει χαχαχα!!!τωρα κοιμαται το καμαρι κλασικα αγκαλια με ποκολυ!!!

Συμπεθερα επιτελους θα βγαινα στη νικολουλη καλε αλλα σε δικαιολογω με τοσο τρεξιμο μακια

Στη νυφαδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου σε βλεπω αλλα ειμαι απο το κντ σνιφ δε μπορω να τσαταρω!!!

Ο στρατος που λες ειναι κατι σαν ο μπαμπας μου εχουμε λατρεια κ ναι φυσικα

Μονο αυτος μου φερε δωρακι χιχι γενικα εχει θεμα με τα

Δωρα βλεπει το β μια φορα τη βδομαδα κ στανταρ θα του χει δωρο κ για μενα λιχουδια παγωτο

Σοκολατα κατι τεσπα ο β παλι τον εκτιμαει τρελα αμα δε παρει γνωμη στρατου δε κανει κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μου γλυκια μη στεναχωριεσαι για την εμμελεια ουτε

Το θυμαται εισαι πολυ καλη μανουλα κ το ξερει μια κακια στιγμη ηταν βρεθηκε κ το παπουτσακι

Παει περασε ολοι καποτε κανουμε κατι εμβρασμο μη το σκεφτεσαι

Εγω ετσι παθαινω αμα του ριξει καμια στο παμπερ ο β καθομαι κ κλαιω τωρα

Το κοψε κ ο β γιατι θυμωνα.μαρι το βιβλιαριο το βρηκες;;;;

Αλεξ σκ ο β ωραριο τρεις με εννεα χεστα βραστα κ αυριο εχει γιορτη ο αδερφος του θα παμε κ θα ρθει κατευθειαν αστα!!!!

post-12053-13873939655579_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον νομιζω τελειωσα με στολισμους δωρακια κτλ...σας βαζω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας!!!με το μαλακο ε..πρωτη φορα!!!

post-5130-13873934650245_thumb.jpgDSCN7634.JPG[/attachment:27yxkz34]

post-5130-13873934650118_thumb.jpgDSCN7638.JPG[/attachment:27yxkz34]

post-1311-13873934649868_thumb.jpgDSCN7639.JPG[/attachment:27yxkz34]

DSCN7640.JPG[/attachment:27yxkz34]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSCN7641.JPG[/attachment:13hn9hg4]

πως σας φαινονται;εγω παντως ειμαι ευχαριστημενη!! :D:D αλλα ευτυχως που τα επομενα γενεθλια ειναι σε 1 χρονο :?:?:lol::lol::lol: ακομα δεν εχω μαζεψει το σπιτι...ευτυχως δεν θα εχω πολυ μαγειρεμα για αυριο,μονο τις πιτσες κ τα μακαρονια ογκρατεν θα ετοιμασω και την Κυριακη το πρωι θα μπουν φουρνο με τυροπιτακια,κεφτεδακια κ θα ψησουμε σουβλακια.παραγγειλαμε κ τουρτα...15 ευρω το κιλο μας πηγε,3 κιλα τελικα γιατι ειχαμε κ κατι απουσιες...δεν ρωτησα κι εγω κ μετα ειχα λιγη γκρινια απο τον μπαμπα...ευτυχως καταλαβε οτι δεν πρεπει να γκρινιαζει για την τουρτιτσα μας!!μετα πηγαμε κ πηραμε την κουζινα..ενθουσιασμος μηδεν απο την Κωνσταντινα...ελπιζω να μην ειχε καταλαβει περι τινος προκειται μεσα στο κουτι...επιανε οτι πιο ασχετο κ το κρατουσε..σαν να ακουω τωρα την Μαγδα..''οτι θελει το παιδι να παρει..'' :lol::lol: κατι τετοια ελεγε κ ο αντρας μου αλλα αφου εβρισκε κατι ημερολογια...κατι καροτσια,η χαρα της να τσουλαει κατι...κατι λουτρινα που ειναι γεματο το δωματιο,δεν ηταν για δωρο γενεθλιων!!ο αντρας μου ελεγε οτι μονη μου θα παιζω με την κουζινα...αλλα πιστευω μολις την στησουμε θα ενθουσιαστει :?:?:D:D:lol::lol: σπιτι ηθελε να το ανοιξει αλλα ειπαμε να το κρατησουμε μεχρι την Κυριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινακι 7 εχουμε βαφτιση εμεις,τις αλλες μερες πολυ ευχαριστως αλλα Λαυριο μας πεφτει πολυ μακρια κ Παρασκευη -Σαββατο δουλευει κ ο αντρας μου...ναι αυτος ο μηνας ειναι των εξετασεων...ανα εξαμηνο κανει γενικες εξετασεις.αν διαβασεις κ πιο πισω θα δεις γιατι μου εσπασαν τα νευρα!!!παντως πιστευω οτι θα ειναι λιγο καλυτερα με το γαλα...της πηρα σημερα κ ψωμακι απο το φαρμακειο,ελπιζω να της αρεσει γιατι δεν το δοκιμασε ακομα!της πηρα και θερμιδες για το γαλα,αμα δεν βαλει μισο κιλο αυτον τον μηνα... :cry::cry::evil: σκανταλιαρης ο μικρος ε;κλασικα κι εμενα το ιδιο με τα σιδερωμενα...ερχεται αθορυβα κ περνει ρουχα κ τα κανει καπου αλλου ενα βουνο,,,τωρα πια την εχω στο νου μου γιατι μου αναβαν τα λαμπακια..η Δαναη μας πως παει με τον υπνο;

Μαγδουλα βγαλε καλε το παμπερσ απο το παιδι,θα αναψει ο πισινος του,μια χαρα τα παει μωρε!!μπραβο!!αα το ζουζουνι ,κι αυτο ξυπνησε μεσα στη νυχτα;τα βλεπω να ερχονται για νυχτερινες επισκεψεις!!!εχουν γινει κ αθορυβα τα ατιμα.. :lol::lol: δεν πειραζει για την Κυριακη...να δω ποτε θα βρεθουμε πια!!!εχουμε κ το δωρακι του Βασιλη .σε ενα ρεπο πρεπει να παμε καμια βολτα!

λοιπον σας φιλω κ θα τα πουμε απο Δευτερα με τα νεα του παρτυ μας!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ εγραφα μια ωρα ποσο τελεια τα κανες κ με πεταξε :twisted::twisted::twisted::twisted: μονο εγω ακαματα ειμαι σνιφ κ συ μπηκες στο κλαμπ χρυσοχερηδων :D:D:D:D:D:D θελω να φαω ολα τα καραμελωμενα μηλα τα μπισκοτα ειναι σαν ζαχαροπλαστειου σαν ψευτικα η γιρλαντα καλυτερη κ απο ετοιμη κ φυσικα η πινιατα μοιαζει με μηλο τι του μοιαζει του συζηγουλι ανανας??? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε βρε που εισαι ακαματα...τοσα πραγματα εκανες..ενα σακουλακι μπισκοτα παντως εμεις το εχουμε φυλαξει για τον Βασιλη...αντε κ ενα μηλαρακι για σενα.. :lol::lol: του χρονου θα σας φτιαξουμε μια πινιατα για το παρτυ σας!!!

σημερα κλεινουμε 9 χρονια σχεσης με τον αντρουλη!!!χρονια μας πολλα!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...