Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Και τωρα στα δικα σας.....

Μαρακι,καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για το συζυγο και ελπιζω να του εκανες τη χαρη και τωρα που σου γραφω να πινετε κρασακια!!!!Κατα 2ον κουκλες μαμα και κορες στα γεννεθλια,πολυ ωραια οργανωμενα φαινοτανε και πολυ ωραια η τουρτα!!!

Διαβαζω και τα δικα σου και σκεφτομαι οτι υπαρχουν μανουλες που συμπασχουν!!!!Παντως εγω την αφηνω και παλι κολλημενη ειναι μολις με δει,οποτε δεν νομιζω οτι εχει να κανει το γεγονος οτι δεν τις αφηνεις σε αλλον με το κολλημα τους!!Ασε που οταν ειναι με αλλους ειναι αγγελουδια ,σε εμας βγαζουν ολη τους τη γκρινια!!Γενικα παντως εγω την αφηνω ουτως η αλλως για τη δουλεια,οποτε προσπαθω να μην την αφηνω Σ/Κ χωρις λογος και να μαστε μαζι αλλα μια φορα το μηνα σιγουρα επιδιωωκω μια εξοδο για εμενα και τον ανδρα μου,αλλα και με καμια φιλη αν τυχει θε βγω και την κραταει ο μπαμπας της και το αντιθετο!!!Εγω νομιζω οτι υγιεις γονεις κανουν υγιει παιδεια ,ε και νεοι ανθρωποι ειμαστε δεν μπορει να μην θελου χρονο για εμας!!!Αληθεια για το ανοιχτο πανεπιστημιο πως διαβαζεις?Γιατι εμανα αυτο ειναι το θεμα μου οτι δεν βρισκω χρονο να διαβαζω!!Αφου σκεφτομουν οτι απο την καινουρια χρονια θα πρεπει να βρω χρονο για διαβασμα,μηπως παιρνω καμια κοπελα 1-2 απογευματα/εβδομαδα!!!Κλεινουμε το 2ο χρονο ειδικοτητας με τον αντρα μου και πρεπει να αρχισουμε διαβασμα για τις εξετασεις σιγα-σιγα!!!

Καλα και οι φωτο απο τη Φωτεινη τελειες!!!Ο Αλεξ την ειδε ζουμπουρλουλα σαν αυτον τη Χρυσανθη και της επεσε κανονικα,ε??? :lol::lol::lol:

Ρουλακι,περιμενω το word που μου υποσχεθηκες!!!Καλα στη βαφτιση δεν εχω λογια!!!ΚΟΥΚΛΑ!!!!Πολυ σικατη,μου αρεσε πολυ το φορεμα(το ΜΠΛΕ ΡΟΥΑ!!!!!Τι βεραμαν μαρι συμπεθερα?????).Και τι καβαλιερο ειχες ομως!!!!Στο εχω πει ο Θορν απο το Τολμη & Γοητεια!!!!!Οσο για τις δημιουργιες σου.....ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ παλι!!!!

Αλεξ,που χαθηκες!!!!Μηπως εισαι 2 μερονυχτα αυπν και εσυ????Παντως εγω τα καγκελα για αυτο δεν τα βγαζω γιατι δεν θα υπηρχε τροπος να την περιορισω με τπτ στο κρεββατι της!!!Τα πιατακια δεν τα βρισκω πουθενα!!!!Ελπιζω να εχεις βαλεις σε ισχυ το πλανο Β!!!!Παντως εγω θα πηγαινα στο γαμο και θα την αφηνα τη μικρη!!!

Συμπεθερα,λοιπον καταρχην για το τικερακι στελε μου με μην τον κωδικο σου να το φτιαξω γιατι αποκλειεται να το βρεις :lol::lol::lol:

Παντως για αυτο σε χαιρομαι εσενα που δεν ταραζεσαι με τπτπ!!!Εγω αν δεν ειχα βρει πιατακια,μπορει και να εκλαιγα 3ημ,ασε που θα ειχα φτασει μεχρι Αγγλια να τα βρω!!!!Αντε πλησιαζει και το παρτακι σας!!!Η αδελφη σου μαλλον μου μοιαζει πιο πολυ :lol::lol::lol:

Χαζομαρες και εσενα στ δουλεια,που σου χαλανε το κεφι???Αστους μωρε,εγω ειναι το μονο πια που δεν ασχολουμαι!!!Εμεις και το σπιτι μας να μαστε καλα και σε οποιον αρεσουμε!!!!

Φουφουκι,που χαθηκες????Σε τρελλανανε τα ζουζουνια ,οι μαθητες σου ή ειχαμε καμια συρραξη???Αντε περιμενουμε νεα!!!

Σταυρουλα,μην τα λες καλε αυτα στις πονεμενες μανες!!!!Ακου σε φωναζει και τη νυχτα για τσισα!!!Την ωρα πο η δικια μου η γαιδαρα μου λεει:"οχι κουλετα,μονο μπιμπιλινο μου"!!!!!Τι κανετε χιονισε εκει περα????Πολυ κρυο μας επιασε ξαφνικα εδω πανω!!!

Οι υπολοιπες απουσες που εισαστε!!!!Αρια περιμενουμε νεα απο το παρτυ ,αληθεια ειδες τα κατορθωματα του γαμπρουλη σου παλι???Και Φωτεινηηηηηη.....μην ξεχνιομαστε απο τη βαφτιση!!!Ελενα,εσεις που χαθηκατε παλι?Ελπιζω μην σε δουμε σε καμια περιφρουρηση δημαρχειου!!!

Αντε παω να την πεσω γιατι ποιος ξερει τα σχεδια της Μιμης αληθεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ηθελα τπτ απλα για να φτασω τις 780 δημοσιευσεις!!! :lol::lol::lol:

Οχι τπτ αλλο δηλ αλλα γιατι κλεβει συνεχεια η συμπεθερα μου!!!1 δικια μου δημοσιευση ειναι 10 δικες της!!!

Αντε καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια !!!πρωινη πρωινη σημερα,αφου καποια ψυχη ξυπνησε 6.30!!!της πηγε γαλα ο αντρας μου,κ αφου εφυγε για δουλεια ηρθε κ τρυπωσε στο κρεβατι μου..την αφησα όμως να κοιμηθει λιγακι,δεν αντεχω άλλη γκρινια!!!χθες την βαζω για υπνο,δεν ηθελε εννοειται,εκλεισα πορτες,παραθυρα,φωτα κ ξαπλωσαμε με τον αντρα μου.σηκωθηκε λοιπον η μικρη κηρθε στον διαδρομο,περιμενε εκει ορθια,λεω θα κανουμε ότι κοιμομαστε (ο αντρας μου το πηρε στα σοβαρα κ ροχαλιζε κανονικοτατα!!)κ που θα παει θα βαρεθει κ θα παει στο κρεβατι της…αυτή λοιπον καθισε κατω κ που κ που εριχνε ματιες στο δωματιο μας.μετα ξαπλωσε καταχαμα!!!!μα αυτό το παιδι ηταν ικανο να κοιμηθει εκει από το να παει στο κρεβατι της!!!την ξαναπηγα 2-3 φορες κ αφου ειχε παει κ 11 κοιμηθηκε!!κατα τα αλλα τρεχω αυτές τις μερες,να μου γραψουν τις εξετασεις της,χθες πηγαμε καναμε γενικες αιματος ,ουρων κ για αλλεργιες,ελπιζω να υπαρχει καποια αλλαγη!!!μεσα σε όλα δοκιμασα κ τα μπισκοτα που θελω να φτιαξω στο παρτυ κ είναι μιαμ μιαμ.πηγα τζαμπο χθες κ ψωνισα για το παρτυ..ενταξει με πεισατε Μαρια κ Μαγδα κ σταματησα αυτόν τον ψυχαναγκασμο με την ομοιομορφια!!χαχα πηρα πιατακια για φαγητο με πριγκηπισες(ελειπε η Χιονατη,αλλα ας μην το σχολιασω!!)κ για την τουρτα πιατακια με Χιονατη κ φιλικη συμμετοχη της Ραπουνζελ!!ποτηρακια,κουταλακια κ λοιπα σε ροζουλι χρωματισμους!!!τωρα πρεπει να κοιταξω κ για τουρτα.εμεις που θα ειμαστε καμια 30αρια κ 5-6 παιδια που θα φανε τουρτα ποσα κιλα να παρω;;πανω από 3;;

Μαρια αυτό με την προσκολληση μηπως είναι της ηλικιας;κι εμενα το εχει αρχισει κανα 2 μηνες τωρα,πρωτα δεν την ενοιαζε να φυγω.για τα καγκελα δεν ξερω αν ηταν νωρις,μπορει αλλα ετσι που κρεμοταν κλαιγοντας στην κουνια κ εχοντας φαει ηδη μια τουμπα δεν ηθελα να εχω τα ιδια κάθε βραδυ.κ που την αφηνα μεσα στην κουνια εκλαιγε για μια ωρα χωρις σταματημο…ευτυχως εμενα μπορει να κανει μια ωρα να κοιμηθει αλλα δεν ξυπναει μεσα στην νυχτα…δηλαδη ελεος αν το εκανε κ αυτό!!!θα με ξεκανει πια!!!Ν αχαιρεσαι κ τον αντρα σου!!!σημερα είναι η εξοδος σας ε;χθες ξυπνησαν;μπορει να ηταν τυχαιο ,δεν θα καταφερει η γιαγια να τις ξανακοιμησει;μην ανησυχεις καλε,οι γιαγιαδες είναι ακουραστες!!!χαχα κι εσεις γαμο εχετε;κοιτα το κοκτεηλ στο ορθιο θα είναι,σε κανενα κηπο φανταζομαι οποτε θα είναι καλα για τις μικρες αλλα αν εχεις να στις κρατησουν καλυτερα μονοι σας να γειτε να χαλαρωσετε ένα βραδυ!!καλα με το παρτυ δικιο εχεις,αργοτερα θα εχουν προτιμησεις…κ καλα εμεις με το ένα ,εσυ;αλλα να θελει η μια κ αλλα η άλλη;χαχα

Μαγδουλα μου ποιος σε πειραξε βρε;ελα μην σκας για την δουλεια,ερχεται εκει ο κάθε ενας κ λεει το μακρυ του κ το κοντο του!!σηκωσατε τα τζαμπο χθες;χαχα εγω παραλιγο…χαχα τι ωραια ηταν που ψωνιζα μονη,κοιταζα με την ησυχια μου ότι ηθελα…εχει γινει πολύ πεισματαρα αυτό το κοριτσι κ αν δεν γινει το δικο της μας ακουνε παντου!!!τι καλος μωρε ο Βασιλακης!!!αφου του αρεσαν αυτά τα πιατατακια καλα εκανες,βεβαια κι εγω το ιδιο με την αδερφη σου θα εκανα..χαχα

Χαρα τι καινουριο συστημα αρχισε η κορη σου;;δεν αντεχω να ξυπναει κ μεσα στην νυχτα!!καλε επικίνδυνες αποστολες εκανε η Δημητρα;επισης αυτό με την γιαγια..αν εγω που κανω τοσο κοπο να την κοιμησω την πηγαινα στην γιαγια κ την κοιμηζε αγκαλια ….γκρρρρρ!!!!βεβαια λενε ότι η γιαγια μπορει να κακομαθαινει αλλα στο σπιτι μετα να είναι με τους κανονες που εχουμε βαλει..(ναι,καααλα!!)δεν πειραζει για τα πιατακια,ευχαριστω που κοιταξες!!!εν τω μεταξυ εχουν βαλει την σταχτοπουτα μονη της..ελεος!!!χαχαχα!!!το πλαν Β μενει για του χρονου(αν δεν τα αποσυρουν μεχρι τοτε!!!

Οντως χαθηκε πολύ η φουφουκα,που να προλαβει βεβαια τωρα με το σχολειο!αν μας διαβαζεις φιλακιαααααα!!!!!κ τα αλλα κοριτσακια δωστε το παρον,περιμενουμε νεα σας κ φωτο!!!

Παω να κανω καμια δουλιτσα πριν ξυπνησει…φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αλεξανδρα και Χαρά ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τον άντρα μου!Σήμερα ξεκίνησε γυμναστήριο σαν δώρο για τον εαυτό του,μέχρι το καλοκαίρι λέει θα είναι φέτες.Έτσι ήταν όταν τον γνώρισα για αυτό τα λέει.Χθες κοιμηθήκαμε σερι,γιουπι!!!!!!!!!!!!!Και είχαμε και "παρτυ" μετά από πολύ καιρό!!! :oops: Αλλά τις πήγαμε με τα ποδηλατάκια βόλτα και μετά στις κούνιες και τις ξεθεώσαμε.Βγήκαμε και μεις off αλλά χαλάλι άμα είναι να κοιμούνται..

Χαρά σήμερα είναι η έξοδος και ελπίζω να δείξουν το ίδιο καλή διαγωγή με σήμερα.Λέμε να πάμε σε ένα ιταλικό εντός πόλεως που μας αρέσει.Δε θα αργήσουμε 21,30 μέχρι 23,30 το πολύ.Αυτές άμα ξυπνήσουν είναι κατά τις 01,00 με 03,00 εκείνη την ώρα.Η μάνα μου στάνταρ άμα κλάψουν θα τις σηκώσει,εδώ και να βήξουν μη σου πω θα τις σηκώσει για να γυρίσω να τις βρώ ξύπνιες να παίζουν στο σαλόνι να δείξει και η γιαγιά ότι έκανε έργο!!!Τελός πάντων ελπίζω να μη μας βγει ξινό..

Όσο για ώρα για διάβασμα,εγώ τελείωσα τα μαθήματα στο μεταπτυχιακό και ξεκινάω τη διπλωματική.Όπότε πιστεύω με την εργασία θα ναι κάπως πιο εύκολα τα πράγματα,ίσως ξεκλέβω λίγο χρόνο στη δουλειά για ψάξιμο και μετά το βράδι όταν κοιμούνται τα ζουζούνια για γράψιμο.Ευτυχώς κοιμούνται στις 21,00.Θα δείξει..Πρεπει Φλεβάρη να παραδώσω για να μπορέσω να παρουσιάσω Μαη.Αλλιώς Απρίλη και παρουσιάζω Σεπτέμβρη και δε θέλω να τραβήξει τόσο.

Αλεξάνδρα μεγεια τα πραγματάκια σας και με το καλό το πάρτυ σας!Στη μέρα του θα το κάνεις;Το πρωι που μπήκα στο μανάβικο να πάρω τα λαχανικά της σούπας της Δημητρας είδα ένα κοριτσάκι ίδιο η Κωνσταντίνα και στη φάτσα και στο ανάστημα ίσως λίγο πιο μικρό να ήταν ηλικιακά.Σάστισα για μια δόση αφού το κοιτούσα επίμονα να σιγουρευτώ αν ειναι το Κωνσταντινι και με κοίταξε κάπως η μαμά του...χα χα

Αλήθεια χάθηκε το foufouki...

Για τούρτα πάρε 3,5-4 κιλά σίγουρα.Εμένα 2,5 έφτασε ίσα ίσα για 20 μεγάλους και 10 παιδιά.Και έκοβα για τα δικά μου δεδομένα που είμαι γλυκαντζού μικρό κομμάτι.

Το κοκτειλ του γαμου ειναι 22,00 δε θα αντεξουν να τις παρουμε μαζι.Και ειναι και οι γονεις μου καλεσμενοι οποτε θα παμε μονο εκκλησια.

Σας χαιρετώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας !!!!!!καλε κοριτσακια αρχισανε οι δουλειες κ σας εχασα ολες??αρια φουφουκι ελενα βικυ ρουλιτσα καλε μπειτε που χανεστε ?????

γελασα πολυ ρε συμπεθερα με το κλεατι κ τη νυφαδια μου ειναι ολα τα λεφτα το παιδι οχι οτι της αλεξ παει πισω η μια να κανει το σπαιντερμαν η αλλη να κοιμαται στα πατωματα βρε τι εχουμε παθει που θα παει θα μεγαλωσουν ολα κ κατι τετοια θα τα αναπολουμε οπως κανει τωρα η μανα μου..συμπεθερα οντως εχεις κοινα με την αδερφη μου ειναι τσαουσω σαν κ σενα κ τελειομανης ειναι τελεια με λιγα λογια!!!!

τελικα αυτο το παρτυ κουκος αιδονι χτες εδωσα 50 στα τζαμπο τη δευτερα ειχα δωσει 50 σκλαβενιτη στα κρεατα ο β αλλη μια 100αρα η τουρτα κανα 50αρι ειπαν γιατι μας κανουν ειδικη τιμη επειδη ειχαμε παρει απο κει τη γαμηλια(παλι καλα)εχει καραφλιασει ο συζηξ χαχαχαχα τελικα οι καλεσμενοι μου τσουκ τσουκ αυξανονται ειμαστε πανω απο 35 ως τωρα ευτυχως πηρα μεγαλη τουρτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τουρτα την πηρα ζαχαροπλαστειο τσιρος μπειτε να μου πειτε αν σας αρεσει ειναι ο gummy 1 αλλα με σιελ φοντο!!!!

φωτειναρα αναμενω φωτο σας απο το παρτυ ρε φιλεναδα τα βυζια σου σκεφτομουν χτες δεν εχουν βγει ακομα σε διαμαρτυρια 2 χρονια ασταματητου θηλασμου πως την παλευεις???αλλα δεν υπαρχει μεγαλυτερο καλο μπραβω σου!!!!!!

αλεξ τα παμε κ μεσω sms στο ζαχαροπλαστειο που πηρα εγω τουρτα ειχε μια τελεια χιονατη δες τη στο ιντερνετ για ιδεες..το παρτυ αλλα ντα αλλων θα χει μπαλονια πραγματακια με τιγκερμπελ να φυσας με φουσκες γουινι πιατα ποτηρια γκαμυ τουρτα καπελακια με μπαλονια κατι χαζα που τα φυσας μικευ γενικα της τρελης!!!!!!!!!αλλα θα περασουμε σουπερ στανταρ κ αυτο μετραει!!!!

μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη μπραβω που το γλεντησατε χτες πολυ καλα κανατε που θα βγειτε ολα θα πανε καλα βρε με τη μαμα σου θα ναι μην εχεις αγχος κ ξυπνιες να τις βρεις θα εχεις περασει ενα ησυχο ομορφο βραδυ πριν σκεψου....

οσο για το διαβασμα σε θαυμαζω respect στο χω ξαναπει εισαι η τελεια μαμα που τα προλαβαινεις ολα 2 παιδια αντρα δουλεια διαβασμα......

λοιπον παω να σχολασω συμπεθερα σου στειλα κωδικους αλλαξε ρε τον γαμβρο!!!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!

;):oops::oops:;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας!!!μολις την κοιμησα,αφου λυσσαξε,δεν ειχε κοιμηθει κ μεσημερι οποτε καθισα ενα λεπτακι διπλα της κ ξεραθηκε...

Μαρακι :ymparty::ymparty::ymparty: βγηκατε οφ αλλα το παρτυ μια χαρα εγινε!! :lol::lol: ετσι ετσι ,θα γινει κ φετες ο συζυγος ποιος σας πιανει μετα!!!καλα να περασετε σημερα!!!μια χαρα θα κοιμηθουν τα κοριτσια!!ετσι λεω το παρτυ να το κανω Κυριακη,αυτη την βδομαδα θα αποφασισουμε για να ενημερωσουμε!!αργα το κοκτεηλ...αλλα θα το χασετε κι εσεις ε;ε δεν πειραζει!!αληθεια ποσο σιδηρο ειχε η Δημητρα;πηραμε σημερα καποιες εξετασεις ,ολες καλες αλλα ο σιδηρος....22 με κατωτατο φυσιολογικο 43 αν δεν κανω λαθος!!μ'αρεσει που την δινω κ βιταμινες με σιδηρο καθημερινα...αν δεν φαει μοσχαρι τι να κανει το κοτοπουλο κ το κουνελι...εχει κ σωσια η Κωνσταντινα; :lol::lol:

Μαγδουλα ολο ερχομουν σημερα να κατσω στον υπολογιστη κ δεν με αφηνε η μικρη...καλα με τα εξοδα του παρτυ...κι εγω ενα 50αρι εδωσα τζαμπο κ θελω κ κατι συμπληρωματικα...δεν εχω παει ακομα σκλαβενιτη ,ουτε για κρεατα,ουτε τουρτα εχω ρωτησει...ο αντρας μου σε λιγο θα κρυβει τα λεφτα να μην τα βρισκω!!! :lol::lol: πολυ ομορφη η τουρτα!!καλυτερα με χρωματιστο φοντο!!αρκετα ατομα ε;ποσα κιλα πηρες;ειδα κ με την Χιονατη..εχει κ ενα καταστημα σχετικα κοντα οποτε θα το εχω υποψν αν δεν βρω κατι στα κοντινα μου.

παω να ξαπλωσω κι εγω!!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κανετε?εμείς είμαστε μαι χαρά πλέον το πάμπερς είναι παρελθόν αλλα εχουμε το θέμα με την πιπίλα που το παλευω ακόμα τουλαχιστον να το περιορίσω στον ύπνο σε πρωτη φάση.αρχίσαμε και τα αγγλικά πλέον αφου μου πετάει λεξουλες και μετράει μεχρι το σιξ. :lol::lol::lol: μαλλον πολυ ντορα βλέπει το παιδι!!! :lol::lol::lol: εχει πολυ φαση και πεθαινω στο γελιο.αρχιζει και τις πονηριες, και παει και καλοπιάνει τον μπαμπα της όταν θέλει κατι και δεν την αφηνω.εσεις τι νέα?

Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρα σου και καλά να περάσετε απόψε.αντε να βγείτε λίγο μόνοι σας να περάσετε καλά.και γνώμη μου είναι να το καθιερώσετε που και που.μπορεί 1 -2 φορές να γκρινιάξουν αλλά θα μάθουν.εχετε τόσο γεμάτο πρόγραμμα σαν ζευγάριι που το χρειάζεστε μια στο τόσο.και για ψωνια να πας καινα τις πας στο σπίτι της μαμας σου να αλλάξουν περιβάλλον.από εμάς χαϊδεύονται με τους άλλους ειναι αγγελούδια.

Αλεξ δε σου φτανουν όσα τραβας την ημέρα τωρα εχεις και την νύχτα!!!! :lol::lol: εγω δε τολμάω να τη βγαλω απο τη κουνια, γιατι κοιμάται πολύ ατσουμπαλα και στανταρ θα πεφτει.ασε μη σηκώνεται κιόλας.όλα ετοιμα για το παρτι?να πας στον γάμο και να την αφήσεις.μπορεί και της αρέσει.εγω την πάω από μικρή στην πεθερά μου μια στο τόσο ακόμα και να μη βγω για να μαθαίνει.

μαγδούλα τετοιο όμορφο και καλο κορίτσι πως γίνεται να σε στεναχωρούν?μη τα παίρνεις στα σοβαρα και χαλιέσαι παντα υπάρχουν στον χωρο εργασίας μας ψιλοθεματακια αλλά εμεις να ειμαστε καλα.οσο για το παρτι πολύ ωραια θα είναι.για όλα τα γουστα,και για κοριτσια και για αγόρια.μου αρεσει πιο πολυ ετσι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλίτα μου σε παιδευει η μιμικα ε?φιλενάδα δε νομιζω να εχει νοημα η εκπαιδευση στον υπνο αν κοιμάται μετα με την γιαγιά της.το παιδί μπερδεύεται και εννοείται θα κρατησει αυτο που τη βολευει περισσότερο.αν θες να το κάνεις πρέπι να συνεργαστούν και οι δικοί σου.αλλά θα μου πεις δε φτανει που την εχουν συνεχεια τι αλλο να κανουν?ασε που οι παππουδες αποκλείεται να μη κανουν τα χατήρια στα εγγόνια.σιγα μην την αφηνουν να γκρινιάζει...δε θα πιάσει με τίποτα.οπότε αστο για λίγο καιρό ακόμα και μην αγχώνεσαι.καλα να περάσετε το Σάββατο!!!!

φουφούκα που είσια καλέ?μη μου πεις οτι αρχισες από τωρα τα διαγωνίσματα? :lol::lol::lol: εκτός,που μάλλον αυτο ειναι,εχετε αρχίσει τα ψησίματα και της βραδιές κιθάρας για να γιορτάσετε τη νέα σχολική χρονιά.

ρουλάκι που είσαι καλέ?(ρωτάει η εξαφανισμένη τόσο καιρό)περιμένουμε τα νέα σου.

φωτεινη :x:x αντε να μας πεις τα της βάφτισης!!!!

Ελενα μη χαθεις παλι ετσι? :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες...

Φουντωμένη με βρίσκει η τελευταία μέρα της εβδομάδας και όχι με τη Δημητρα ή τη Χρυσάνθη αλλά με το τρίτο μου μωρο.........τον άντρα μου!!!Δεν έχουμε κοινή γραμμή διαπαιδαγώγησης και με εκνευρίζει αφάνταστα ώρες ώρες...

Ακούστε σκηνικά.Χθες μετά το σταθμό λέμε ας μην πάμε σπίτι μια φορά που γίνεται πανικός όταν γυρνάμε ας πάμε σε ένα καφέ που είναι σε παρκάκι να πιούμε ένα καφέ και ερχόμαστε.Παρεπιπτόντως να δείτε πως έφαγαν έξω 2 μπανάνες και 4 φέτες κεηκ και οι δυο μαζί που σπίτι με σκάνε...Τέλος πάντων ωραία ήταν...Αρχισε η Δημητρα σε κάποια φάση να ρουφάει νερό με το καλαμάκι από ένα ποτήρι και να το πετάει στη Χρυσάνθη.Και αρχίζει ο άντρας μου"μη Δημητρουλα μου μη το κάνεις αυτό"και χασκογελούσε βρε παιδιά...Μα είναι δυνατόν του λέω να γελάς και το παιδί να σταματήσει να το κάνει;;;Φυσικά η Δημητρα συνέχιζε...Μα είναι τόσο δύσκολο να καταλάβει πως πρέπει να φερθεί;;;

Σημερα το πρωι γκρίνιαζε η Χρυσάνθη γιατί ξύπνησε 05,30 και μετά 07,00 νύσταζε.Λοιπόν καθόταν και τις έλεγε ίσαμε 15 φορές θα το πε "Τι έχεις Χρυσάνθη μου τι έχεις τι έχεις;;;"και πιο πολύ γκάριζε η Χρυσάνθη...Ε με έσκασε του λέω σταμάτα μη της δίνεις σημασία ντύσου,φάε τα δημητριακά σου,βγες στο μπαλκόνι μη της δινεις σημασία...Εγω έβαζα πλυντήριο,μάζευα τα πιάτα,συμμαζευα παιχνίδια,όταν τελείωσα πήγα την έπιασα σταμάτησε αμέσως.Τσατίστηκε εκείνος μου λέει σε σένα γιατί σταμάτησε;;;Του λέω δεν της δίνω σημασία όταν έχει νεύρα...Πόσες φορές το χουμε πει αυτό,ούτε και γω ξέρω...Μετά έκλαιγε γιατί ήθελε να κοιμηθεί και αυτός τις επαναλάμβανε" Έλα Χρυσάνθη θα παμε σχολείο,τώρα θα πάμε σχολείο,θα πάμε σχολείο"Μα είναι δυνατόν σε ένα παιδάκι που θέλει να μείνει σπίτι να κοιμηθεί να του λες εγω θα σε βγαλω εξω;;;;;;Ουρλιαζε κι αυτό...Αχ τα πα και ξεθυμανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σίγουρη ότι τώρα θα γελάτε αλλά να το ζεις αυτο κάθε μέρα κουράζει...

Λοιπόν στα καλά της χθεσινής μέρας.Μετά το καφέ πήγαμε πήραμε μια τουρτίτσα σβήσαμε κεράκι και τραγουδήσαμε στο μπαμπά μας.Η Δημητρα μέχρι το βράδι έλεγε "μπετει το γιου" (happy birthday to you)...και έκανε και φου μετα...Στο δικό σου λέω δεν ήξερες να τα κάνεις;;;Μετά έφυγε ο μπαμπάς δουλειά ήρθε η γιαγιά τις πήγαμε με τα ποδηλατάκια βόλτα στο αθλητικό κέντρο.Έκανε μια σβούρα η Δημητρα ήθελε να σηκωθει να κάνει κούνιες.Έρχεται ένα κοριτσάκι που γλυκοκοίταζε το ποδήλατο ένα χρόνο πιο μεγάλο από μας και μου λέει να κάνω λίγο;Φυσικά της λέω.Ε τι ήταν να δει το κοριτσάκι να ανεβαίνει στο ποδήλατο της...Πετάχτηκε σαν ελατήριο από τη κούνια,έτρεξε πέταξε κάτω το κοριτσάκι και βιδώθηκε κυριολεκτικά στο ποδήλατο..Λίγο ακόμα και θα την έβαζα στο καπό με το ποδήλατο!!χα χα.

Μετά κοιμήθηκαν εύκολα οπότε είπαμε να πραγματοποιήσουμε την έξοδο.Το ιταλικό άδειο ψυχή δεν είχε δεν μας έκανε αίσθηση να κάτσουμε.Πήγαμε μεξικάνικο.Πολύ ωραία ήταν ήρθε και η αδερφή μου,συμφωνήσαμε να μη μιλήσουμε καθόλου για τα παιδιά,ήπιαμε τις σαγκριες μας φάγαμε και τα μπουρίτος μας.Μετά είπαμε να πάμε να δοκιμάσουμε άνοιξε πρόσφατα frozen yoghurt εδω στο κέντρο.Παιδιά τι ωραίο είναι αυτό;Αν δεν έχετε δοκιμάσει αξίζει.Τσουχτερό λίγο,μισό κιλό 8,90€ πληρώσαμε αλλά άξιζε.Με τα πολλά και τα λίγα γυρήσαμε 24,00 σπίτι,η μανα μου κοιμήθηκε στο καναπέ,τα κορίτσια δεν ακούστηκαν καθόλου.Βεβαια μετά 03,00 είχαμε εγερτήριο για γάλα και μετα 05,30 ξύπνησε οριστικά η Χρυσάνθη.Βγάζουν δόντια πάλι.Η Δημητρα έβγαλε 3 σε μια βδομαδα.Και η Χρυσάνθη έχει φουσκωμένα ούλα τα μέσα τα τελευταια.

Σημερα η αδερφη μου φιλοδοξει να παμε για ψωνια,τελευταια της μερα και τελευταια μου ευκαιρια..Να δουμε

θα ναι ηρεμες να φυγω;

Αυτα τα νέα μου......γκρ ακομα νευριασμενη ειμαι....

Χαρά τέλειο το Tickeraki της Μάγκυς ζωγράφησες πάλι!!

Σταυρούλα με τις προόδους της κόρης σου δεν εκπλήσσομαι κάθόλου,έχει βάλει σε όλα τους τα γυαλιά!Πάντα έτσι να ναι το μωρό μου προκομένο.Εμεις στην επόμενη επίσκεψη στο jumbo Ειπαμε να πάρουμε σκαλοπατάκι και στεφάνι τουαλέτας να κάνουμε καμιά δοκιμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Αχ βρε Μαράκι τι τραβάτε?μπορεις να γραψεις και βιβλίο. :lol::lol::lol: καλα ολοι οι αντρες ετσι ειναι.δεν το το αυστηρο εχουν με τα μωρα.πιστευω οτι αφου βλέπει σε σένα οτι πιάνει που τις αγνοείς θα το εφαρμόσει. καλα φιλενάδα 6.30 μαζέυεις παιχνίδια και βάζεις πλυντήριο!!!!! :o:shock::lol::lol::lol: μεξικανικο ε?εχω χρόνια να πάω!!!τι μου θυμησες!!!

ειδες τα κοριτσάκια σου που κατσανε φρόνιμα?τζαμπα ανησυχείς!!!!να πας και για ψωνια και να μην εχεις τυψεις!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σχολιάσω και τις φωτογραφίες αφού τώra τις είδα η προκομένη!!!! :lol::lol:

Ρουλάκι τι ωραία οικογένεια που είστε!!!!τα φόρεμα τέλειο και αν κατάλαβα καλά αυτά με τα στρουμφάκια τα έκανες μόνη σου?καλέ αντε να κανετε μια συνεργασία με την χαρα να τρελαθείτε στο χρήμα!!!!

Μαρία καλά οι μικρές σου είναι όλα τα λεφτα!!!!πολύ γλυκούλες!!!και η τουρτα παρα πολύ ωραία.εσύ καλέ μισή έμεινες τι κιλά θες να χάσεις και χαζά μας λες?πάντως να τον προσέχεις τον Αλεξ πολύ στενο μαρκάρισμα κάνει στην Χρυσάνθη…και η Δήμητρα τι νοικοκυρα καλε που όλο το κατηγορείς το κορίτσι? :-p:-p

Μάγδα τι τρελοοικογένεια είστε εσείς?Ο Βασίλης είναι κουκλί δεν έχω λόγια!!!!φτου και πάλι φτου το μωρό μας!!ολόκληρο αντράκι έγινε!!

Χαρά μάνα και κόρη θεά!!!!Αντε και νυφούλα να τη καμαρώσεις!!εσυ μαρη φιλενάδα τελικά φαίνεσαι πολύ σοβαρή.έχεις λίγο ψαρωτικό ύφος….που να ξερει ο άλλος τι τρελοκομείο είσαι!!!χαχαχαχα.Το πάρτυ φαίνεται τέλειο.πρέπει να περάσαν πολύ καλα τα πιτσιρίκαι.Α!!και μια απορία.ο αντρας σου ξανθος δεν ήταν ή λαθος θυμάμαι?στις φωτο μου φάνηκε με πιο σκούρο μαλλί εκτός και αν στις κοινωνικές υποχρεώσεις πέρνεις αναπληρωματικό!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κου κου τσα τι ευχαριστη εκπληξη το τουιτακι μας εμφανιστηκε!!!!!!κ το γλωσσκι της εμελειας μετραει κ ως στο σιξ θα τρελαθω εμενα παλι τραγουδαει στα αγγλικα ο θεος βεβαια να τα κανει αγγλικα!!!! :mrgreen:

και πανε κ τα παμπερς ε θα την κοψει κ την πιπιλα μωρε ειναι θηριο αυτη εμεις πιπιλα απο δευτερα που γινομαστε 2 την κοβουμε κ ο θεος βοηθος του το χω πει εδω κ καιρο λεει καλα τωρα θα δειξει στην πραξη..

ρε κοριτσακια σκεφτομουν μα πως ειναι δυνατον καθε μερα να τον αγαπαω ολο κ πιο πολυ μεγαλωνει κ γινομαστε φιλαρακια αυτοκολλητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΒΗΣΕ!!!!! :twisted::twisted:

συμπεθερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!χρυσοχερα μου εχω τικερακι!!!!!!!!

αυριο τα αλλα παλι δουλευω!!!! τωρα σχολασα παει το κατεβατο μου!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νυχτα μερα εγω σταθερη αξια στον οτε λοιπον συνεχιζω με οσα θυμαμαι να σχολιασω καταρχην τουιτακο μου χτες βραδυ πηρα κ την φωτο σου ειστε μια τελεια οικογενεια μα καλα στο παρεακι μας στον υπνο τους πιασαμε καλε ολους τους αντρες μας????οι γλωσου μου μας η κουκλα ειναι ιδια εσυ ρε φιλεναδα κ εσυ απο οτι βλεπω απο το προσωπακι εχασες κιλα.εισαι μια κουκλα οπως κ να χει κ το χρωμα στο μαλλι σαν πιο ανοιχτο μου φαινεται σου παει πολυ γιατι εισαι ανοιχτοχρωμη γενικα κ σε γλυκαινει πολυ.οντως ειμαστε τρελοοικογενεια φιλεναδα για την ακριβεια εγωειμαι κ ετσι εκανα κ τον βασιλη κ ο βαγγελης γινεται τρελαρας οποτε ειναι μαζι μου ..γενικα ειναι πολυ σοβαρος ,απομακρος κ με την 1η εικονα ισως σου φανει κ ψυχρος..αλλα απο μικρη ξεμυαλιζα τον κοσμο στο σχολειο επειδη ημουν ζωηρη μικρη στο θρανιο μκε βαζαν με τα πιο ντροπαλα κ ησυχα παιδακια για να μη μιλαμε σε μια βδομαδα τα χα μυησει κ κανει παρλαπιπες σαν κ εμενα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης να σχολιασω μαρι συμπεθερα ελιωσα στα γελια που πηγες να με προλαβεις στις δημοσιευσεις πηγα κ εγω να γραψω ενα κατεβατο σαν κ εσας χτες κολησε κ το χασα ολο απο δω κ περα παλι λιγα λιγα θα τα γραφω να χω την κεφαλα μου ησυχη ;)

καλα πολυ μου αρεσει το τικερ τι καλα τι καλα!!!!

αλεξανδρουλα μου καλε απο τωρα τρεχεις με το παρτυ που χαθηκες παλι απο το αγχος ειδα ονειρο οτι βγηκαν οι εξετασεις της κων/νας κ ηταν ολα τελεια μακαρι να ναι κ ετσι ρε συ ο αιματοκριτης 43 ειναι για μεγαλους η ιδια ενδειξη θα ναι κ για μωρα δε νομιζω...ρωτα να μου φυγει το αγχος..αλλα αφου πινετε κ σιδηρο...

μαρακι μου ειδες που καλοπερασατε τι μεξικανικο τι ιταλικο ολα καλα ειναι οταν ειναι ετοιμα ετσι κ εμενα δε μου κανει αισθηση να κατσω αν δεν εχει κοσμο ντρεπομαι..

ειδες που κατσανε τα ζουζουνακια μια χαρα με τη γιαγιακα να τα αφηνεις κ θα μαθουν σιγα σιγα εγω παλι δεν αγχωνομαι καθολου οταν τον αφηνω στις γιαγιαδες στανταρ θα ναι μια χαρα με τον παππου ανησυχω μηπως του δωσει σοκολατα η γαριδακια η αναψυκτικα αν κ εχω δωσει εντολη μπορει να μη με ακουσει φοβαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ακου πολιτικη που ακολουθουμε εμεις λεγεται της ψηφου ετσι τη βαφτησαμε..πχ θελει τσιχλα ο βασιλης εγω ψηφιζω οχι ο βαγγελης οχι ο βασιλης ναι ειμαστε 2-1 την πατησε ο βασιλης δεν τρωει..

θελει κουνιες ναι εγω ναι ο βασιλης οχι ο μπαμπας την πατησε θα παμε ειμαστε 2-1(μπαμπας)βολευει πολυ ετσι εκανε κ η μαμα μου με μενα κ την ινα συνηθως νικαγαμε εγω με την ινα χαχαχαχα!!!!!!

λοιπον εμενα τα νεα μου ειναι ησυχα τσουπρες μου σπιτι δουλεια

αλλα γενικοτερα ειμαι χαλαρη επιασα παλι τα μπονους κ εκει που θα πηγαινα σημερα να του παρω ποδηλατο με πηρε η νονα μας κ λεει μη παρεις πηγα κ του πηρα(κ ξερω οτι δεν εχει οικονομικη ανεση αλλα για το γιο της παντα τα καλυτερα θα παρει η κουκλιτσα μου!!!!)τωρα εγω παλι τι θα του παρω δεν εχω ιδεα τον ρωταω κ λεει τιπτα εχει πολυ πλακα..εχουμε αρχισει κ συζηταμε κ γουσταρω τρελα μεγαλωνει το μαναρακι μου με βοηθαει κ στις δουλειες χτες ηταν σκορπια τα παιχνιδια στο σαλονι του λεω παμε για υπνο κ μου λεει πωτα μαζετσο παιχινια μου κ μετα μαμακα..μου ρθε να τον καταπιω ολοκληρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για τουρτα αλεξανδρουλα μου που ρωτησες ειπα για 30 ατομα κ μου πε αυτος 3,5 κιλα κ στα 53 ευρω ειδικη τιμη γιατι ειχα παρει περισυ απο κει τη γαμηλια κ τα γλυκα της βαφτησης κανει τελειες τουρτες ζηταγανε στο γαμο κ 2 κομματι ειχα φτιαξει κατι σαν παστα δηλαδη μια καρδουλα για τον καθενα με τα μονογραμματα μας κ οχι κομματι σαν γευση σοκολατα βανιλια με μπανανα κ φραουλα κομματακια αυτο ειχα κανει στο γαμο κ αυτο ζητησα κ για την τουρτα φετος αι να δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα...καλέ Μαγδα που είσαι και σε βλέπω μέσα.δουλεύεις?αντε να τσαταρουμε....

Ευχαριστω για τα καλα σου λόγια.Η Εμμέλεια όταν γεννηθηκε ήταν ίδια με μπαμπα και πεθερά αλλά φαίνεται οτι έπιασαν οι προσευχες και τα τάματα και κάτι αλλάζει στον ορίζοντα.. :lol::lol::lol:

Ο αντρούλης μου είναι πολύ σοβαρός και μόνο με καλους φίλους ανοίγεται και γίνεται άλλος άνθρωπος.Και εγω μια ζωη τρελλή από το γυμνάσιο και μετά είχα ξεφύγει σε ζωηράδα.τωρα λίγο σοβάρεψα γιατί με όλα αυτά που γίνονται που διάθεση.

Ετοιμα για τα γενέθλια ε?Εγω την τουρτίτσα την εκανα μόνη μου γιατί ήμασταν λίγα άτομα,μόνο παππουδες και γιαγιάδες.

Και η Εμμέλεια τραγουδάει στα αγγλικά(λέμε τωρα)ότι ακούει και έχει πολυ γελιο.τι καλό παιδάκι ο Βασίλης που μαζευει τα παιχνίδια πριν πάει για ύπνο.λες να στρώσει και την μιμήκα? :lol::lol:

Που ήσασταν όλες χτες και ξαπλώσαν τα παιδάκια μου από τις 10 και γυρνουσα σαν το φάντασμα στο σπίτι.μπήκα μπας και βρω καμία αλλά μπα...τελικά έχουμε κακό ταιμινγκ. :lol::lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα..μπήκα με την ελπίδα να είναι καμία μέσα αλλά όλες απουσία!!! :lol::lol:

πως περάσατε το ΣΚ?εμείς ήσυχα.

μαγδούλα πως πήγε το πάρτυ?περιμένουμε νέα.

αλεξ ελπίζω να περασες καλα στον γάμο και η Κων να ήταν καλό κορίτσι.

καληνύχτα σε όλες!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oριστε μας τωρα!!!!!Εκανε και η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο :o:o:o:o Μπηκε και η Σταυρουλα 2 μερες συνεχεια και βαζει και απουσιες :o:o:o Κοπελια εσυ εχεις μεινει ηδη μεταξεταστεα :lol::lol::lol::lol: Κριμα ομως δεν σε προλαβα :(:(

Χσθηκατε ολες βεβαια η αληθεια ειναι....τεσπα ελπιζω πτι περνατα ενα τελειο Σ/Κ!!!

Εμεις γενικα περασαμε πολυ καλα :D:D Την Παρασκευη γυρισα αργα βεβαια γιατι εφημερευα αλλα ειχε παει ο καλος μου και πηρε την κορουλα του το απογευμα απο τη μανα μου και πηγαν τα 2 τους παιδοτοπο!!!Αφου μαλιστα γυρισαν μετα απο μενα!!!Δεν του το χα η αληθεια ειναι αλλα τις 2 τελευταιες εβδομαδες που δεν δουλευει και ειναι ηρεμος ασχολειται πολυ μαζι της και εχουν ελθει πολυ κοντα,ολο το μπαμπουλη της το καλο θελει!!!!

Το Σαβ το πρωι πηγα στην αδελφη μου μαζι τη μικρη,ειχαμε κλεισει κομμωτρια για ανανεωση!!Κουρευτηκα ελαφρως αλλα βασικα αλλαξα κουπ για να τα μακρυνω και χτενιστηκα!!Το απογευμα ειχαμε τη βαφτιση και μετα το γλεντι στην αυλη(θα σας τα πω αναλυτικα).

Σημερα απο το πρωι ξεπατωθηκα και να φανταστειτε οτι εκανα μονο τον επανω οροφο,επλυνα κουρτινες,τις κρεμασα....το απογευμα πηγαμε με τους κουμπαρους μας παιδοτοπο,πολυ τελεια ηταν αφου γυρισαμε 10:15!!!

Κατα τ'αλλα η επιχειρηση υπνος εχει στρωσει αλλα δεν λεω τπτ αλλο μην τη ματιαξω!!Αφου σημερα τα ελεγα στην κουμπαρα μου και οταν γυρισα πηγε να κανει κατι κονξες αλλα το σωσαμε τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που λετε στη βαφτιση το καψαμε!!!Το ειχαν οργανωσει πολυ ωραια!!

Ειχαν συνολικα καλεσμενους γυρω στα 60 ατομα στην εκκλησια και μετα ολοι ηλθαν σπιτι!!Ειχαν στρωσει τραπεζει σαν ταβλες,ειχαν στολισει και ειχαν ζωντανη μουσικη!!!Βεβαια επειδη τα παιδια ειναι ποντιοι ειχαν ποντιακη ορχηστρα...αλλα μασαμε εμεις!!!!Τα δωσαμε ολα ,αλλωστε εγω ξερω ποντιακα,οσο για την κορη μου ειναι παντως καιρου :lol::lol::lol: Αφου με ρωταει σε καποια φαση ο μπαμπας αν ειμαι ποντια και του λεω οχι και δεν το πιστευε!!!

Η Μιμικα δε εδωσε ρεσιταλ!!!Μεχρι και κοτσαρι χορεψε αφφου ολες οι αλλες μαμαδες πηγαν να κοιμισουν τα δικα τους και η δικια μου εκει...σταθερη αξια!!!Σε καποια φαση τη βλεπω να την κραταεθι αγκαλια ενας παππους(θειος του παιδιου) και να χορευουν τας και ο κλαριτζης να παιζει ορθιος μπροστας τους και ολοι να εχουν σηκωθει και να χτυπαν παλαμακια!!!Ειναι για μεγαλη οιστα γεννημενο αυτο το παιδι!!!

Παω μολις τελειωσε ο χορος να την παρω και μου λεει:"οκι,παω τη γιαγια τη Μαρια"(τη γυναικα του παππου" :shock::shock::shock: Τι να κανει το παιδι νη μην ικανοποιησει το κοινο του????

Μεγαλο νουμερο λεμε!!!!

Χαρηκα και με το δικο μου που κατσαμε με αλλα 3 ζευγαρια απο τη γειτονια και ηταν μεσα στο κεφι,περασαμε πολυ καλα!!!Εμεις φυγαμε στις 12 μολις σταματησαν τα οργανα και κατα τις 1 το σιαλυσανε γιατι ειχε και κρυο!!!Αυτα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...