Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!


mwroudenia2

Recommended Posts

Ναι βρε Άννα Μαρία το ξέρω.......αφού σε όλη την εγκυμοσύνη με πείραζες!!!!!! ;););) και όλο ατάκες....θυμάσαι σήμερα γεννάω, αύριο πότε;;;;;;;;; έφτασα μέχρι το τέλος, με πέρασαν όλες!!!!!!!!!!!

καλά δε παίζεσαι!!!!!!!!! ναι δεν σε λένε θέλω να γίνω μαμά,,,,,,,,,,,,,,,μήπως σε λένε ¨θέλω να ξαναγίνω μαμα;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ¨

Τόνια τουλάχιστον εσένα είναι από το Αντωνία, θα μου πεις και εμένα είναι της Παναγίας....

το θέμα είναι ότι δεν αλλάζει :(:(:(

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα ρε κορίτσια!Δεν πρόλαβα να τα δια΄βασω όλα

Μαρίνα μια χαρά!

Αντωνία λυπάμαι,σύντομα θα έρθει το σποράκι σου, οι περισσότερες είχαμε μια ατυχία..

Τα δικά μου τα χθεσινα\

Πρωι καφές

Μεσημέρι Ρεβύθια ,σαλάτα κ λίγο φάβα + 1 φέτα ψωμί

Βράδυ Καρουζι κ πεπόνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σημερινα μου......

πρωί γάλα με δημητριακά

δεκατιανό 1 ποτήρι πορτοκαλάδα και ένα φραπεδάκι μέτριο με γάλα

μεσημεριανό 120γρ. κοτόπουλο βραστο με ένα καρότο και ένα κολοκύθι

απογευματινό 1 ακόμη καφές

βραδυνό 90γρ πατάτα, ντομάτα και 1 φετα τυρί μιλνερ

και τώρα γουργουρίζει η κοιλίτσα μου :?:?:?:?:? αλλά ύπνος.....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ girls.... αχ!

απο τα χθεσινά μου έχω μόνο 1 να αναφέρω γιατί αυτό θυμάμαι και θα το θυμάμαι για πολύ καιρό...έφαγα το απόγευμα 4 κρέπες γεμάτες με nutela -μπανάνα και τριμμένα μπισκότα...ευτυχώς ήταν σπιτικές διπλωμένες στη μέση και οι διαστάσεις της κρέπας μικρές (έγιναν σε μικρό τηγάνι) αλλά δεν παύουν να είναι 4!

Το μόνο ελαφρυντικό μου είναι οτι ήταν 1η μέρα περιόδου!

Σήμερα πάλι...ξύπνησα και πέταξα ότι γλυκό υπήρχε στο ψυγείο για να μη κατρακυλήσω πάλι.

κατα τα άλλα....

Πρωινό ...γάλα

Κατα το μεσημέρι ...ένα fredo capuccino

Μεσημεριανό... 3 μπιφτέκια με λίγη μουστάρδα

Απογευματινό...1 γάλα+καφέ

Βραδινό..πράσινη σαλάτα με τριμμένο τυρί+ κομμάτια γαλοπούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Κρεπες????????????Αααααχ θελω!!!!!!

Λοιπον κατι εκανα χθες:

Πρωι:1 μπανανα και λιγο γαλα

Μεσημερι:1 πιατο φακες με 1 φετα ψωμι

Βραδυ:1 ροδακινο,λιγο πεπονι

Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση και οσα μου εχετε γραψει...Ηδη νοιωθω καλυτερα...Τελικα ηταν να μην προχωρησει αυτο το σπορακι...Απλα ολα εγιναν καπως επεισοδιακα και με πειραξε πολυ.Δηλ.η μεγαλη χοριακη που δεν ισχυε γιατι πηγα στον γιατρο και μου ειπε πως δεν βλεπει τιποτα ουτε σακο,ουτε τιποτα...και μετα η επαναληψη με ενα πολυ μικρο νουμερο και μετα το αιμα.....Πονεσε,αλλα ενταξει θα συνελθω.Μπηκα και διαβασα στην ενοτητα "απωλεια και υποστηριξη" και συνηλθα λιγο...Τιποτα δεν επαθα τελικα...Απλα εχω φοβερη αιμοραγια και διαβασα στο νετ καπου πως το εξωμητριο προκαλει υψηλη χοριακη,δεν φαινεται σε υπερυχο και ακολουθει μεγαλη αιμοραγια...Βεβαια αυτο δεν μου το ειπε ο γιατρος,μονη μου το υποθετω....Αυτα,συγγνωμη που σας επριξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΙΝΑ τι μας κανεις τωρα???καλα 4 κρεπες???ας ετρωγες 2 να ηταν σαν μια μεγαλη τουλαχιστον :lol::lol: αυτα στην εγκυμοσυνη τα χτυπαγα εγω...αλλα και παλι ετρωγα 2 αλμυρες μια γλυκια απο αυτες τις μικρες τις σπιτικες :lol:

Γιωτα πολυ καλυτερα τα χθεσινα!!!εφαγες παραπανω οχι εξαντλητικα!σουπερ :D

Τονια ενταξει και εσυ λιγο εφαγες

λοιπον τα δικα μου χθεσινα...

πρωινο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 ποτηρι χυμο

προγευμα-μαυρο σταφυλι 1 ρωγα μικρη

μεσημεριανο-1 πιατο μακαρονια με κοκκινη σαλτσα(αλαδωτα)

απογευματινο-καρπουζι+1 χυμο ανανα

βραδυνο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 ποτηρι χυμο

αυτα τα χθεσινα μου!καλα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΙΝΑ τι μας κανεις τωρα???καλα 4 κρεπες???ας ετρωγες 2 να ηταν σαν μια μεγαλη τουλαχιστον :lol::lol: αυτα στην εγκυμοσυνη τα χτυπαγα εγω...αλλα και παλι ετρωγα 2 αλμυρες μια γλυκια απο αυτες τις μικρες τις σπιτικες :lol:

Γιωτα πολυ καλυτερα τα χθεσινα!!!εφαγες παραπανω οχι εξαντλητικα!σουπερ :D

Τονια ενταξει και εσυ λιγο εφαγες

λοιπον τα δικα μου χθεσινα...

πρωινο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 ποτηρι χυμο

προγευμα-μαυρο σταφυλι 1 ρωγα μικρη

μεσημεριανο-1 πιατο μακαρονια με κοκκινη σαλτσα(αλαδωτα)

απογευματινο-καρπουζι+1 χυμο ανανα

βραδυνο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 ποτηρι χυμο

αυτα τα χθεσινα μου!καλα?????????

Μαρινακι πειναλεα και εσυ την εβγαλες χθες.....1 ρωγα μικρη σταφυλι????Μεχρι 10 ειναι οκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ναι Μαρίνα 1 ρωγα= 1 τσαμπί?! :D λεω κ γω.Μια χαρά έφαγες χθες, κ τα υπολοιπα κορίτσια,εκτος τις κρεπούλες που πολύ τις ζήλεψα μιαμ!

Εγω χθες το βράδυ παραστράτησα :? πήγαμε σε ένα φίλο που γιόρταζε κ μας βγάλαν πιάτο να μην το φάω? :?;)

Πρωι Καφες

Δεκατιανο 1/2 κουλούρι κ οτι περίσσεψε απο την φρουτόκρεμα της μικρης

Μεσημέρι 1 πιατο μακαρονια με κοκκινη σαλτσα κ σαλάτα

Απογευμα τπτ

Βραδινό 1 μπυρίτσα περίπου , 1/2 κομμάτι τυρόπιτα,1 κεφτεδάκι,1/4 σνιτσελάκι κ το αποκορύφωμα 1/2 κομμάτι σαν τυραμισού ( μου τα έβαλε σε μικρά κομ. για να φαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!

Τόνια μου δεν έχω να πω κάτι για τη διατροφή σου, έχω να πω όμως ένα ΜΠΡΑΒΟ, σε θαυμάζω, είσαι δυνατή και να ξέρεις ότι σύντομα θα έρθει ένα γερό σποράκι!!!!!!! Σκέψου ότι ίσως έτσι να ήταν καλύτερα από το να έρθουν χειρότερες στιγμές!

Δε ξερω τι άλλο να σου γράψω γιατί μόνο εσύ ξερεις τι νιώθεις!

Πολύ καλύτερο το νέο σου προφίλ.........και εγώ σου εύχομαι σύντομα με ένα και δυο γεράαααααααα σποράκιαααα!!!!!!!!!

Ελίνα μου 4 κρέπες;;;;;;;;;;; πω πω θηρίο!!!!!!! τις κατάφερες;;; πλάκα κάνω!!!!!!! εγώ προτιμώ τις αλμυρές!!!!!!!

Μαρίνα η διατροφή σου είναι σούπερ, για νέα μανούλα, το έχεις πάρει ζεστά βλέπω!!!!!!!

Χριστινάκι δύσκολη η υπόθεση τα τραπεζώματα!!!!!!!

Ευτυχώς δεν έφαγες και πολλά!!!!!!! τουλάχιστον το ευχαριστήθηκες ή σε έφαγαν οι τύψεις;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτιμώ να μην μετανιώνω για κάτι που κάνω αλλα που δεν κάνω :D

Μωρε ξέρω οτι δεν είναι τόσο αυτα που τρώω αλλα η καθιστική ζωή

όλο λέω να γυμναστώ λίγο να παρει μπρος ο μεταβολισμός μου αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου αν δεις το τικερακι μου...θα καταλαβεις γιατι το πηρα ζεστα...τοσο μενει για γαμοβαφτιση!!!να μην ειμαι κορμαρα? ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου καλά κάνεις και δε μετανιώνεις για κάτι που κάνεις και έτσι πρεπει!

Ούτε εγώ κάνω γυμναστική, το μόνο περπατάω αρκετά....αλλά τη γυμναστική την απεχθάνομαι!!!!

Μαρίνα μου μην αγχώνεσαι στη γαμοβάπτιση θα είσαι κορμάρα ;);)

Τα κιλά της εγκυμοσύνης φεύγουν εύκολα, ως τη γαμοβάπτιση θα τα έχεις χάσει!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου δεν έχω να πω κάτι για τη διατροφή σου, έχω να πω όμως ένα ΜΠΡΑΒΟ, σε θαυμάζω, είσαι δυνατή και να ξέρεις ότι σύντομα θα έρθει ένα γερό σποράκι!!!!!!! Σκέψου ότι ίσως έτσι να ήταν καλύτερα από το να έρθουν χειρότερες στιγμές!

Δε ξερω τι άλλο να σου γράψω γιατί μόνο εσύ ξερεις τι νιώθεις!

Πολύ καλύτερο το νέο σου προφίλ.........και εγώ σου εύχομαι σύντομα με ένα και δυο γεράαααααααα σποράκιαααα!!!!!!!!!

Gprip3.png

Τι αλλο να κανω????Παλι καλα που υπαρχει το mammy και ξεχνιεμαι λιγο....εχω βεβαια μεταπτωσεις αλλα συνηλθα οταν πηγα και διαβασα λιγα απο την ενοτητα "απωλεια και υποστηριξη".Τοτε ειπα:"Δεν επαθα τιποτα εγω".......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τόνια, όντως αυτό που σου συνέβη δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτά που έπαθαν άλλες κοπέλες. Κι εγώ το ίδιο έλεγα όταν είχα τη δική μου αποβολή, κι έκανα και απόξεση.

Αλλά αν είναι εξωμήτριο, θα πρέπει να το κοιτάξεις! Πάρε τη γυναικολόγο και πες της, αν και, πιστεύω ότι αν υπήρχε κάτι στις σάλπιγγες θα το είχε δει.

Χριστίνα, έλα μωρέ, έφαγες δυο τυροπιτάκια παραπάνω, χαρά στο πράγμα! Κι εγώ θέλω να γυμνάζομαι, αλλά δεν έχω ούτε χρόνο, ούτε κουράγιο, ούτε δύναμη... Χτες ευτυχώς περπάτησα αρκετά στην παραλία! Και προχτές το ίδιο, αλλά με αργό βήμα!

Μαρίνα, μια ρόγα σταφύλι χαχα! Τσαμπί το λένε καλέ!

Ελίνα, τέσσερις κρέπες!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα τα βάλω, επειδή μετά θα λέει η Τόνια ότι δεν τα έβαλα: :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Α, καλέ, να γράψω και τι έφαγα εγώ χτες! Πώς μου διέφυγε!

Πρωινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί και- μαντέψτε- ένα τριαντάφυλλο.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Μακαρονάκι παραδοσιακό με σάλτσα (φρέσκια ντομάτα, λάδι) και τριμμένη ξερή μυζήθρα, ένα χωριάτικο λουκάνικο στο γκριλ και ντοματοσαλάτα.

Απογευματινό: Σταφύλι.

Ένα κομμάτι μηλόπιτα (δεν ξέρω ποια την έφτιαξε, γιατί την αγόρασα από τη φιλανθρωπική αγορά της εκκλησίας, αλλά πρέπει να είχε πολύ λίγη ζάχαρη, γιατί ήταν άγλυκη τελείως).

Βραδινό: Μακαρονάκι με μυζήθρα και ένα λουκάνικο (είχε μείνει απ' το μεσημέρι).

Αυτάααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ αχ μηλοπιττα!!1τι με κανεις τωρα? :cry:

ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ :lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ,Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ :lol::lol::lol:

ΠΟΠΟ ΟΥΤΕ ΣΥΝΕΝΟΗΜΕΝΕΣ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην διαβάζω για μακαρονάδες!!!!!!!!

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!Το ευαίσθητο σημείο μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι να κάνω;;;;;υπομονή και μακριά από αυτές! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε Γιωτα???ποιος ειπς οτι απαγορευονται οι μακαροναδες στη διαιτα εαν εχεις σαλτσα ντοματας μονο?\

δεν τρως εσυ??εγω σε ολες τις διαιτες ετρωγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου επιτρέπει ένα φλυτζάνι μακαρόνια με 1 κουταλιά σάλτσα ντομάτας χωρίς λάδι εννοείται μόνο με 2 κουταλιές του γλυκού και αυτό 1 φορά την εβδομάδα.

Απλά εγώ το λέω επειδή είμαι ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου επιτρέπει ένα φλυτζάνι μακαρόνια με 1 κουταλιά σάλτσα ντομάτας χωρίς λάδι εννοείται μόνο με 2 κουταλιές του γλυκού και αυτό 1 φορά την εβδομάδα.

Απλά εγώ το λέω επειδή είμαι ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

μηπως....λεω μηπως!!!ο διαιτολογος σου ειναι υπερβολικος???Εμενα με ειχε 2-4 κουταλακια του γλυκου λαδι καθημερινα στο μεσημεριανο!!!!και μια χαρα εχανα!οχι ρε συ τοσο αυστηρες διαιτες ξερουμε και μονες να κανουμε...εκει παμε για μια ισορροπημενη διατροφη :?

μου φαινεται πολυ χαμηλοθερμιδικη η διατροφη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου επιτρέπει ένα φλυτζάνι μακαρόνια με 1 κουταλιά σάλτσα ντομάτας χωρίς λάδι εννοείται μόνο με 2 κουταλιές του γλυκού και αυτό 1 φορά την εβδομάδα.

Απλά εγώ το λέω επειδή είμαι ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Εισαι μακαρονου,τι να κανουμε!!

Αφιερωμενο

http://greekcook.gr/syntages/grigores_makaronades

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μήπως δεν το μετράνε αυτό που χάνει; Και υπολογίζουν τη μέτρηση μόνο της γέννησης;
    • Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ τέλη του μήνα αρχές του επόμενου ευελπιστώ να έχω ετοιμάσει τα πράγματα! Πώς είστε από συμπτώματα; Έμενε με έχει πιάσει μια αϋπνία τις τελευταίες μέρες..βρυκολακιαζω το βράδυ και τη μέρα κοιμάμαι δίωρα στον καναπέ..ρε κορίτσια δεν μπορώ άλλο με τον πόνο στους γοφούς..ξύπνησα τώρα από τον πόνο..βάζω μαξιλάρι αλλά και πάλι..άσε που έχει τραχυνει και λίγο το δέρμα εκεί..έβγαλε σαν μικρά σπιθουράκια..🥺
    • @Maria98 κορίτσι μ καλημέρα. Για τ σύντροφο σου θα κλείσετε ενα ραντεβού στον ουρολόγο αρχικα της περιοχής σας να του γράψει ενα σπερμοδιαγραμμα, μια καλλιεργεια και εναν ορμονολογικο ελεγχο. Αν βρεθει κατι βλέπετε σε 2ο χρονο πως θα κινηθείτε. Αυτα είναι απλα πραγματακια για να δειτε που κινειται τ σπερμα. Απο οτι καταλαβαινω εισαι μικρουλα. Οποτε δ χρειάζεται να τρελαθείς στις εξετάσεις άμεσα. Στη θεση σου θα αφηνα τ καλοκαιρι να περάσει κ τ Σεπτέμβριο θ πηγαινα στο νεο γιατρο για ενα τεστ παπ κ να τ συζητήσουμε απο κοντα αυτα. Να σ γραψει εναν ορμονολογικο ελεγχο, να κανεις μια παρακολούθηση ωοηξιας και να κινειθειτε αναλογα. Εύχομαι να μην χρειαστεί!
    • Εμείς πριν ξεκινήσουμε προσπάθειες είχαμε πάει για προγεννητικό έλεγχο. Ο ουρολόγος είχε γράψει στον άνδρα μου σπερμοδιαγραμμα, κάτι ορμονολογικες και υπέρηχο όρχεων (Δεκέμβριος 2023). Επειδή θα πηγαίναμε διακοπές Χριστουγέννων έκλεισε τον υπέρηχο και τις ορμονολογικες τον Ιανουάριο του 23 όπου και τις έκανε. Λόγω κάποιων επαγγελματικών υποχρεώσεων έκλεισε το σπερμοδιαγραμμα μόλις το Φεβρουάριο, όμως τότε μάθαμε ότι ήμουν έγκυος κι έτσι δε πήγε ποτέ τελικά. Έπειτα το μωράκι πάλιδρομησε, κι αφού προσπαθούσαμε μέχρι και το Γενάρη φέτος χωρίς αποτέλεσμα, έχοντας κλείσει 1 χρόνο απ' την πρώτη προσπάθεια, πήγαμε σε ειδικό γονιμότητας η οποία ήταν κάθετη να γίνει το σπερμοδιαγραμμα πριν από οποιαδήποτε εξέταση σε μένα. Εφόσον το σπερμοδιαγραμμα βγήκε αρκετά καλό, μετά εγώ έκανα σαλπιγγογραφια, ορμονολογικες και μου έδωσε και μυο-ινοσιτολη. Εφόσον η σαλπιγγογραφια μου ήταν καθαρή μου πρότεινε έκτοτε την πρόκληση ωορρηξίας.  Πάντως, πες στον άνδρα σου να μη φοβάται καθόλου, οι εξετάσεις του άνδρα είναι ανώδυνες και καθόλου παρεμβατικές! Και κυρίως πολύ πιο οικονομικές απ' της γυναίκας. Ξεκινήστε απ' τον ουρολόγο της περιοχής και μετά θα κινηθείτε εκ του αποτελέσματος 🙏
    • Κορίτσια να ρωτήσω στις κοπέλες που ο σύντροφος έχει προβεί σε ανδρολογικο έλεγχο, πως προέκυψε; για παράδειγμα προέκυψε ύστερα από αρκετές αποτυχημένες προσπάθειες; ως προγγενητικος έλεγχος; σε τι στάδιο έγινε ο έλεγχος;  Επειδή ο συντροφος μου θέλει να προβεί σε εξετάσεις,  φοβάται θα το έλεγα,  είναι 34 χρονών και κάπως θέλει να το αποκλείσουμε σαν ενδεχόμενο (είναι επηρεασμένος και από ένα γνωστό μας που είχε θέμα εκείνος και πλέον δεν μπορεί να κάνει άλλο παιδάκι με δικό του σπερμα)  Έχουμε εδώ στην περιοχή ανδρολογο-ουρολόγο, είχε χρειαστεί κάποια στιγμή να τον επισκεφθούμε και σε ερώτηση μου αν αναλαμβάνει ανδρολογικο έλεγχο για υπογονιμοτητα θυμάμαι είχε πει ναι...κοίταξα βέβαια είναι και το genesis crete που τα αναλαμβάνει αυτά εξ ολοκλήρου αφού είναι κέντρο εξωσωματικης, δεν ξέρω, να έρθω πρώτα σε επικοινωνία με τον γιατρό εδώ ή κατευθείαν στο κέντρο αυτό; Όσον αφορά τα δικά μου φαντάζομαι αφού υπήρξε μια σύλληψη τον περασμένο Οκτώβριο θα είναι εντάξει οι σάλπιγγες κλπ , δε ξέρω μήπως και η αποξεση που είχα κάνει βοηθάει γενικα και την μητρα να ναι πιο καθαρή και έτοιμη για επόμενη σύλληψη  Γιατρό που να με παρακολουθεί δεν έχω,  είχα έρθει σε επικοινωνία με τον υποψήφιο γιατρό που θέλω να έχω,  αλλά τηλεφωνικά, δεν έχουμε γνωριστεί ακόμα να το πω έτσι 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...