Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!


mwroudenia2

Recommended Posts

Γιωταμαρία, σήμερα δεν πεινούσα καθόλου, έκλεισε το στομάχι μου.

Πωπω, το είχα πάθει αυτό σε μια ανασκαφή όταν ήμουν 20 χρονών, και ο καθηγητής που ήταν υπεύθυνος για την ανασκαφή με κυνηγούσε να τρώω, γιατί μάλλον φοβόταν ότι θα τους έμενα στο σκάμμα καμιά μέρα! Αλλά τότε δεν έτρωγα για καιρό, όχι για μια μέρα... Και μου λέγανε ότι έχω νευρική ανορεξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού είσαι αδύνατη ρε Άννα Μαρία άσε τις δίαιτες, εντάξει είπαμε να μην τρώμε σαν τα ζώα αλλά όχι να πεθάνουμε κιόλας!!!!!

Κορμάραααααααααααααααααα σε φιλωώωωωωωωωω και τον Αντρίκο σου!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, έχεις δει πόσο τρώω καθημερινά! Απλά σήμερα έκλεισε το στομάχι μου. Αύριο θα προσπαθήσω να φάω καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου, ειδα κ το λινκ που εγραψες για το τριανταφυλλο ;) μου λυθηκε κ μενα η απορια....πρεπει να ειναι τελειο, για να το εχεις στο καθημερινο μενου!!! Εδω το βρισκουμε, μηπως ξερεις??

Μωρουδενια, λοοοολ φουλ στην αραβικη!!! Βεβαια, εχω ξεχασει να γραψω οτι τρωω τις ολικης αλεσεως...μηπως εχουν λιγοτερες θερμιδες...; 300 πολλες καλε!!!

Χριστινα, Μαρια κ σεις λιτοδιαιτες απ' οτι διαβαζω....ντρεπομαι να γραψω για την σοκοφρετα που εφαγα σημερα!! :lol::lol:

Τα σημερινα μου λοιπον:

Πρωι: 1 κουπα γαλα + 1 χουφτα βρωμη (τραγανες μπουκιες)

Δεκατ: 1 μπανανα

Μεσημ: λιγο γιουβετσι με μοσχαρακι, σαλατα πρασινη

Απογ: 1 νεκταρινι + 1 σοκοφρετακι (μικρουληηηηηηη)

Βραδυ: 1 μπιφτεκι (μικρουλη κ αυτο :oops: ) με λιγο ανθοτυρο

Τονια μου, λυπαμαι παρα πολυ ... οταν εισαι ετοιμη, θα ειμαστε εδω να μας μιλησεις κ να σε ακουσουμε!!!!

Οτι χρειαστεις, ειμαστε πλαι σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα, κανονικά τσάι πίνω το πρωί, αλλά τώρα με τις ζέστες δεν αντέχεται. Οπότε, πίνω αυτό, μια που χυμό δε θέλω πρωινιάτικο, ούτε και γάλα. Σύντομα θα επανέλθω στο πολύ υγιεινότερο και χωρίς θερμίδες τσαγάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειπες τσαι.....τρελαινομαι για το yogi tea green tsai......εχει μεσα κ μαυρο πιπερι, κανελλα κ κατι αλλα μυρωδικα...που το κανουν μια τρελα!!!!! Βαζω κ λιγο μελακι.......πω πω πω ..κολαση!!!!!

Να το δοκιμασεις...κ θα με θυμηθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα, δε μ' αρέσουν αυτά! Εγώ γλυκάνισο πίνω, άντε και κανένα τσάι του βουνού για αλλαγή! Όποτε πιώ αυτά τα πολύ σύνθετα, μετά με πονάει η κοιλιά μου. Γενικώς, πριν αρχίσω τον θηλασμό, τσάι δεν έπινα ποτέ, δε μ' αρέσει. Μόνο ένα νες κάθε πρωί. Αλλά απ' όταν γέννησα είπα καλύτερα να κόψω τους καφέδες, αφού περνά η καφεΐνη στο γάλα. Μια φορά τόλμησα να πιώ ένα νες, και έκανε σαν τρελός ο μικρός, οπότε δεν το τόλμησα ξανά! Έτσι, έμεινα στο τσάι, και τώρα στο τριαντάφυλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: εγω παλι μονο τα συνθετα πινω :lol::lol::lol:

Δε θελω να ερθει ο χειμωνας καθολου!!! Θελω ηλιο, θαλασσα κ κοντομανικα!!!!! Φραπε με παγακια :lol::lol::lol:

Αυριο λεω να φτιαξω κ εγω φακες...καλη η ιδεα σου Αννα Μαρια μου!!!

Παω για υπνο τωρα...θα βαρανε τα ξυπνητηρια (ω ναι ..2) κ εγω θα κοιμαμαι ακομα!!!

Καληνυχτα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Γιωταμαρια 1 αυγο για μεσημερι???ποιος διαιτολογος δινει τετοιο μενου??? :o:o:o ε οχι ρε!!!ουτε οταν ημουν καποτε 60 κιλα δεν εκανα τετοια διαιτα...ειχα φτασει και 58 καααααποτεεεε :lol::lol::lol:

κονστανς μια χαρα και σενα...η σοκοφρετα εχει λιγες θερμιδες σε σχεση με αλλα γλυκα...αλλα καλυτερα τα γλυκα κουταλιου...

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ τρωγεεεε θα πεσεις κατω...αλλωστε και εσυ θηλαζεισ :D

λοιπον τα χθεσινα μου...

πρωινο-1 τοστ με γαλοπουλα+1 φυσικο χυμο πορτοκαλι

προγευμα-σταφυλι μαυρο

μεσημεριανο-3 σουτζουκακια σμυρνεικα με λιγο πουρε και 1 φετα ψωμι

απογευματινο-καρπουζι+4 συκα+γλυκο κουταλιου σταφυλι(σπιτικο)]]

βραδυνο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα...

πως τα βλεπετε? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Χθες ηταν του Τ'Αγιαννιου του νηστευτη που λενε εδω,αρα και εγω ειχα την τιμητικη μου που δεν εφαγα παλι σχεδον τιποτα..... :lol::lol::lol::lol::lol: ....

Το come back μου δεν ξερω πως θα΄ναι γιατι με κοβω να γραφω σελιδες και να γεμιζει η Αννα-Μαρια με :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!

Κωνσταντίνα, μη φανταστείς ότι αδημονώ να έρθει ο χειμώνας μόνο και μόνο για να πίνω τσάι! Το φθινοπωράκι που έχει ωραία δροσούλα, και δε χρειάζεται ούτε κλιματιστικό ούτε καλοριφέρ είναι το καλύτερο. Αλλά φυσικά, η αγαπημένη μου εποχή είναι η άνοιξη!

Μαρίνα, και σήμερα είναι κάπως το στομάχι μου, αλλά ελπίζω να φάω.

Τόνια, κι εσύ κι εγώ χτες, παρανηστέψαμε!!! Δεν πειράζει αν επανέλθεις με πολλές σελίδες, φάσεις είναι αυτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα η διατροφή μου έλεγε για μεσημεριανό μια ομελέτα (από 1αυγό ολοκληρο και 2 ασπράδια) αλλά εγώ δεν ήθελα ομελέτα και έφαγα 1 αυγό και το ευχαριστήθηκα!

Την διατροφή σου την βρίσκω πολύ καλή, εγώ βέβαια δε μπορώ τα σύκα με τίποτα!

konstans θα δοκιμάσω και εγώ το χειμώνα το τσαι που λατρεύεις..

Τόνια μου καλό είναι να τρως να δυναμώσεις το έχεις ανάγκη και όλα θα γίνουν!!!!!!!!

Άννα Μαρία τι έπαθε βρε το στομάχι σου;; δε πιστεύω να έχουμε τίποτα...... ;)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια, άσε τι λέει η χαζή η Γιωταμαρία. Στεναχωρέθηκα χτες με κάτι χαζομάρες και έκλεισε το στομάχι μου. Σήμερα είμαι ήδη καλύτερα. Νομίζω ότι θα μου έρθει και περίοδος σε καμιά βδομάδα, οπότε λογικό να μην είμαι και στα καλύτερά μου.

Α, και η ζυγαριά το πρωί έδειξε 54.3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Άννα Μαρία γιατι με κοροεδεύεις;;;;;;;;;;;;;

ακου Τόνια .....όταν μπήκα στο μάμμυ να γραφτώ έγραφα διαφορα με το Γιώτα και δε το δεχόταν, έγραψα 2-3 και υπήρχαν και βαρέθηκα και πέταξα ένα ΜΑΡΙΑ12!!!ΚΑΙ ΈΤΣΙ ΕΜΕΙΝΕ.

Όταν μπήκα να το αλλάξω δε γινόταν..... αυτάααααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Γιωταμαρία, πλάκα κάνω βρε! Θυμάμαι που πόσο καιρό σε λέγαμε Μαράκι και Μαράκι κι έρχεσαι μετά από κάτι μήνες και λες "κορίτσια, Γιώτα με λένε"!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Γιωταμαρία, πλάκα κάνω βρε! Θυμάμαι που πόσο καιρό σε λέγαμε Μαράκι και Μαράκι κι έρχεσαι μετά από κάτι μήνες και λες "κορίτσια, Γιώτα με λένε"!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατι εμενα με λενε Τονια νομιζετε????? :lol::lol::lol:

Αντωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...