Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Νανσυ μου καλωσηρθες!Όσο για το θηλασμό, εδώ κοντεψα να τα παρατήσω εγώ, εσυ με τρία μια χαρά τα καταφέρνεις!!!

Happy πολύ ωραίες οι κατασκευές σου!Με το καλό τώρα!

Αλήθεια πως ανεβάζεις φώτο?Δεν μπορώ να το βρώ με τίποτα!

Αλεκούκο, όλα καλά?

Ο μαρσιππος πάντως όντως δεν είναι βολικός, μας χάρισαν έναν της chicco αι δεν μου πολυαρέσει. Και επειδή τον πήραν απο το ιντερνετ, δεν βλέπω να μπορώ να τον αλλάζω :(

Νάνσυ στις πόσες μέρες έκανες μπάνιο?Δεν πμπορώ άλλο, θέλω να μπώ στη θάλασσα τελικά!Ελεγα ότι δεν με νοιάζει αλλά μου λείπει τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αριαδνη μου στις 30 μερες ακριβως.δεν αντεχα αλλο κ μαλιστα εκατσα κ ποση ωρα μεσα.εαν εχεις καθαρισει κανε.εγω βγαζω που κ που λιγο ανοιχτοχρωμο καφε παρα πολυλιγο.επομενως επεσα ειχε πολυ ζεστη αυτο το σκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη μου χαζη εισαι αντε βρε κανε μπανιο εγω εκανα πριν τις 30μερες ειχα λιγα καφε αλλα εβαλα ταμπον ασε που καθαρισα και πιο γρηγορα με τα λοχεια απο τη θαλασσα! τωρα μου λειπει πολυ αλλα τι να κανω αν και σκεφτομαι να παρω ομπρελα και να παω θαλασσα με το μικρο μαζι γιατι να τον αφησω στη πεθερα μου δεν παιζει με τιποτα αλλα απτην αλλη ειμαι και υπναρου και θελω να κοιμαμαι οποτε κοιμαται

νανσυ εγω εδω με ενα παιδι και δεν εχω νονο. δεν με νοιαζει θα τα βαλω εγω τα εξοδα αλλα το μονο που θελω ειναι να νοιαζεται για το μωρο

αντε βρε χαππυ μου και εσυ να ελευθερωθεις με το καλο!!!!

δευτερομανουλες ρωτησα τα κοριτσια εδω στο μαμμυ αν μπορω να δινω μητρικο γαλα στη σαντυ και μου ειπαν οκ. απο εσας εχει δωσει καμια δικο της γαλα στο μεγαλυτερο παιδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουμπαααα!!!!Αντε ηρθατε επιτελους!!

Αλεκα κι εμενα οκ μου φαινεται να δινεις μητρικο στο μεγαλο=υτερο παιδι.Η απορια μου μονο ειναι αν το καλυπτει επειδη και καλα η ποιοτητα του γαλακτος καθε μαμας ειναι προσαρμοσμενη στις αναγκες του μωρου που ταιζει.Αντισωματα,κτλ.

Αλλα οπως και να εχει κακο αποκλειεται να της κανει!

Ρε Αριαδνακι μου γλυκο!ΑΝΤΕ ΒΟΥΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!

Δεν θα παθεις τιποτα.Αντε να αναζωογονηθεις λιγακι.

Γενικα οι μαρσιποι αυτου του στυλ,κικο κτλ δεν με βολευουν καθολου.στο βαλε βγαλε το μωρο μου σπαει τα νευρα.

Απο τοτε που συνηθισα το σλινγκ δεν το αλλαζω.Αν και με ποναει ο ομως μετα απο λιγη ωρα,σα νευροπονος)

Μπεμπουλα παω να δω τις φωτο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou...

nansouli kalws irthes...

euxaristw gia tis euxes koritsia...

happy polu wraia auta pou ekanes.... ante me to kalo na genniseis k esu...

maraki den skeftomai to ama tha to frontizoun i pethera mou einai apsogi se auto k den prokeitai na kanei kati pou den exw dosei adeia egw... as poume gia pipila mou eixe pei na dinw k tis eipa oxi oti den thelw k twra ama ton exei auti oute auti dinei...

ariadni kane kale kanena mpanaki dipla tin exeis tin thalassa...

emeis nono exoume an k mas proteinan polloi ta eksoda skeftomaste oti einai polla k egw gamovaftisi tha kanw...

koritsia emena den peftoun ta malia mou.. prin meinw egkuos peftan polu twra oxi alla mou vgike pali i ksirodermia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε αλεκα σου φτανει να δωσεις κ στην σαντυ;;;;;

αποκλειεται να υπαρχει προβλημα αφου παλια τα θηλαζαν χρονια με μητρικο αλλα θα της αρεσει που θα εχει συνηθισει τα αλλα γαλατα;

μωρε κ εμεις τα εξοδα για την βαπτιση τα βαζουμε αλλα ποιος θα το δεχτει αυτο;να παρουμε εμεις τα ρουχα κ ειδικα τον σταυρο;κ εγω δε θα το δεχομουν να σου πω την αληθεια απλα δε θα επαιρνα εαν δεν ειχα τα ακριβοτερα.εμενα το μονα ατομα που θεωρω οτι ειναι ικανα να βαπτισουν κ να ειναι κοντα στα παιδια μου η κριση τους εχει πιασει για τα καλα κ φυσικα δε δεχονται να τα πληρωσουμε εμεις.παρακαλαω βασικα να μας τα βαπτισουν τα παιδια απο διπλα μας που κ καθημερινη επαφη εχουμε σαν φιλες κ οι κορες μας παιζουν καθε μερα κ σαν ζευγαρια καθε σκ παμε μαζι βολτα τα παιδια κ καποια στιγμη μου ειχε πει εαν εφτιαχνε λιγο η κατασταση να βαπτιζαν κ τα δυο αλλα το βρισκω λιγο χλωμο με ηδη αλλα δυο βαπτιστηρια να βαλουν κ αλλα δυο στο κεφαλι τους..ενας φιλος του αντρα μου ηθελε να βαπτισει το πρωτο αλλα του χαμε πει το δευτερο προ κρισης βεβαια γιατι τωρα μεχρι δανεικα του εδωσε ο αντρας μου του χρωσταει κ λεφτα μεσω δουλειας καπου 2000 ευρω κ οταν γεννησα δεν πηρε καν τηλ ο αντρας μου τον πηρε σιγα μην τον κανω κ νονο..

κ εγω μια φιλη μου που παντρεψα οταν κανει παιδι δε θα της το βαπτισω γιατι σαν χαρακτηρας δεν ειναι υπευθυνη κ μπορει να βρεθουμε μια φορα στους δυο μηνες κ εγω δεν θελω να νομιζει το παιδι οτι εγω δεν δινω σημασια κ μενουμε σε αποσταση 50 μετρων..ανοιγουν κ καφε τωρα επομενως θα χαθουμε παντελως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια

Νανσυ καλωςηρθες......τι κανουν τα μωρακια σου...βαλε μας καμμια φωτο αν προλαβεις.γκρινιαρα η κορη ε..δεν πειραζει γερα ναναι...πω πω τι σκηνικα ειναι αυτα με την νυφη σου καλε..οσο για το νονο καποιος θε βρεθει μην απογοητευεσαι...πολλα τα εξοδα ρε γαμωτο.

Αλεκακι αμα το πινει το γαλατακι σου δωστης το...τον Πετρο γιατι τον δινεις ξενο για τους κολικους ?καλυτερα το δικο σου...

Αριαδνη μου σευχαριστω πολυ για τη ιδεα...κατεληξα στα υλικα που ηθελα για να τα φτιαξω εγω κ τα παρειγγειλα αλλα μετα απο λιγο με πηραν κ μου ειπαν οτι εχουν εξαντληθει κ θα φερουν μεσα Οκτωβριου οποτε παλι στο ψαξιμο..μπορει να χρειαστει να αλλαξω ιδεα να περιεχει κατι αλλο το μπρεοκ θα δω..μολις τα καταληξω θα σας πω.Κ σηκω καλε πανε στην θαλασσα να δρισιστεις...γρηγορα....θα το μετανιωσεις....

Happy πολυ ωραια ολα τα πραγματα που εφτιαξες..σουπερ...μπραβο σου...

Μαρακι εβαλες την μικρη στην θαλασσα μπραβο καλα εκανες...της αρεσε ε....γιατι της δινεις ξενο??

Μπεμπουλα τα μωρακια σου ειναι τελεια φτου φτου..κουκλια σκετα...αχ αντρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

νανσυ καλως ηρθες!!!για το τσιγαρο ρωτησα κ τον γιατρο κ τον παιδιατρο κ μου ειπε οτι μπορω να κανω ενα το πρωι κ ενα το απογευμα..δεν μεταφερετε στο γαλα..παει στα πνευμονια..το παθητικο καπνισμα κανει κακο..ακομα δεν εκανα κανονικο τσιγαρο..αλλα τζουρα τραβηξα απο τον αντρα μου..

ναταλια πολυ καλο οτι η πεθερα σου ειναι ενταξει σε αυτα που θα την πεις..η δκια μου ειναι αστα να πανε..μονο αυτη μεγαλωσε παιδια!! :evil:

αριαδνη βουτα!!!!!μην χανεις καιρο!!εδω η μπεμπα κ ξετρελαθηκε στην θαλασσα!!!

αντωνια ετοιμαζεσαι ε?κ εγω ψαχνω..φυσηκα το πασχα θα ειναι κ εμεις γαμοβαφτιση αλλα κανω ερευνα αγορας!!της δινω ξενο σπανια..δλδ οταν ειναι σχεδον ολη μερα στο βυζι καποια στιγμη το βραδυ δεν εχω αλλο..πολυ λιγο κ δεν μπορει να ρουφηξει κ σπαρταραει στο κλαμα!ετσι κανω κ ξενο κ κοιμαται..αλλα δεν γινεται συνεχεια..το εχω το ξενο για μεγαλη αναγκη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια τελειωσαμε σχεδον με τις γεννες κ θα μιλαμε για βαπτισια κ γαμους..προσωπικα κοριτσια δε το περιμενα καθολου οτι μπαινοντας στο μαμυ θα κολλαγα τοσο πολυ..κ θα εβρισκα ατομα που θα μιλαω κ μετα τη γεννα.στην κορη μου εμπαινα στο μαμυ μεχρι που την επιασα στο θεμα προσπαθω εδω κ καιρο αλλα δεν με ειχε τραβηξει καθολου να παραμεινω ισα ισα που καποιες φορες η μια την ελεγε στην αλλη..

θα ανταλασουμε κ φωτο με μπουμπουνιερες κτλ..τι ωραια..σαν τα φανελακια που φορανε τα μωρα μας ολες εχουμε τα ιδια χαχα!

μαρακι θα κανετε κ γλεντι;γενικα δευτερομανουλες θα κανετε γλεντι στα βαπτισια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γειά σας, πήρατε φορά βλέπω και γράψατε πολλά, σας διαβάζω και από το κινητό και μου έχουν βγεί τα μάτια.

Εμείς τα ίδια,σε δύο μέρες γυρίζουμε Αθήνα τέρμα η ευκολίες και η ξεκούραση.

Ναταλία το γάλα δεν κόβετε λόγω αεροπλάνου, τι θα κάνετε τελικά?

Αντωνία ξεκίνησες τις ετοιμασίες βλέπω, με το καλό και θα προλάβεις μην ανησυχείς.

Αριάδνη πιάνει το χέρι σου, αμα αργότερα έχεις χρόνο γιατί να μην το κάνεις πιο επαγγελματικά κέρδος θα έχεις.

Χριστίνα τα διδυμακια σου είναι κουκλια, πες μας πως τα πας

Μαρακι κάνατε το πρώτο σας μπανακι, φαντάζομαι θα έκλεψε την παράσταση η μικρούλα σου.

Νανσυ καλώς μας ήρθες, μην στεναχωριεσαι για το θέμα του θηλασμού, κάνεις το καλύτερο που μπορείς είναι και δύο.

Αλέκα και Νανσυ και μεις από νονό τίποτα ακόμα δεν μας έχει ζητήσει κανείς αχ τι μας έχουν κάνει έτσι που είναι τα πράγματα. Αλέκα για το γάλα και εγώ θα σου έλεγα να της έδινες δες αν το θέλει κιόλας βέβαια έχει ότι χρειάζεται ενσ μωρακι αλλά κακό δεν θα κάνει

Happy με το καλό την Τετάρτη,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ εμείς θέλουμε να κάνουμε ότι και στο πρώτο, είχαμε κάνει τραπέζι σε περίπου 90-100 άτομα αλλα δεν είχε χορο.

Αν και τα πράγματα πιο δύσκολα προσπαθούμε και θα προσπαθούμε να μην αδικισουμε το δεύτερο παιδάκι σε κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εβαλα φωτο στην ομαδα.

κ εγω ρε γαμωτο θα θελα να κανω κατι θα ταν κ ωραιο που ναι διδυμα αλλα μια η γαμοβαπτιση μια η γεννα των διδυμων μια η μετακομιση του μαγαζιου εφυγαν τρελα λεφτα κ δεν θελουμε να φυγουν παλι πολλα λεφτα γιατι στο τελος θα χρειαστουν για καμια αναγκη κ δε θα υπαρχουν ετσι οπως πανε τα πραγματα.

θα καναμε ευχαριστως εαν ηταν καπου 70 ατομα αλλα με τους γονεις πς σε αυτον πες σε εκεινον θα φτασουμε στα 200 σιγουρα..κ βεβαια χωρις βοηθεια γονιων..ντυσιμο μπομπονιερες δωρων κουμπαρων κτλ κτλ θα ξεφυγει εντελως το πραγμα..κ εχθες που το συζηταγαμε μονο οι γονεις κουμπαροι αδελφια το φαγητο θα παει ενα χιλιαρικο σιγουρα..θυμαμαι απο τον πολιτικο..δε θα ναι κ ενα σημαντικο ποσο τα λοιπα της βαπτισης;(μπομπονιερες προσκλητηρια,ντυσιμο,γλυκα τι αλλο δεν ξερω..κ εμεις διπλο δωρο κουμπαρων κ εαν ειναι ζευγαρια 4/πλο :lol::lol: )

ξερεις τι θαμου αρεσε πολυ σε μοναστηρι κ μετα catering αλλα καθιστο χωρις χωρους κτλ αλλα μου παν οτι παει καμια 25ευρω το ατομο.εχω παει σε βαπτιση με τραπεζι με πολυ μικρο κοστος κ καλυτερα να μην το κανανε..ολοι ελεγαν πως το φαγητο μυριζε..ποιος ο λογος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως εκλεψε την παρασταση στην θαλασσα!!!τους εκανε εντυπωση που κουνουσε χερια ποδια!!!

νανσυ για να πω την αληθεια δεν θελαμε να κανουμε τραπεζι..τα πεθερικα ομως δεν δεχοντε..θελουν..τους πεταξαμε μια μπηχτη οτι αν θελετα πληρωστε τα εσεις!!για να δουμε..οσο για το θεμα νονου ειναι ενα δυσκολο κομματι..εχουμε εναν πολυ καλο φιλο του αντρα μου κ του ειπαμε..μας λεει οτι ειναι δυσκολα οικονομικα..μεχρι το πασχα ομως βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμεις Μαρακι ετσι λεγαμε κ τελικα θα κανουμε τραπεζι για 80 ατομα...

Νανσυ πολυ γλυκα τα μωρακια σου..μηπως σου μοιαζουν κιολας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egrafa tosi ora kai eksafanistike to minima!!! eleossssssssssss pame ksana.

euxaristo polu gia ta kala sas logia :D:D

nansoula kala sou leei i aleka pes tou na ta thilasei ekeinos an mporei :lol::lol: sex den kaneis akoma?? den exeis katharisei?? ego ekana proti fora tin paraskeui kai simera deuteri fora :oops::oops::lol::lol:

ta pame polu kala! exoume mpei se ena programma kai trome kathe 5 ores peripou 170gr kala den einai?? thilasa ta mora mou mono merikes meres giati ena proi otan sikothika to stithos mou eixe ksefouskosei kai to soutien mou kai i mplouza mou gemata me gala! apo oti mou eipe o giatros ftaiei pou exo katathlipsi kai den mou exei perasei akoma! apo ekeini tin imera mexri kai simera bgazo mono 5 gr apo kathe buzi 3 me 4 fores tin imera. den thelo na paro xapia na stamatiso to gala giati elpizo oti kapoia stigmi tha ksana bgalo an kai einai adunaton!!! ftaiei kai to oti den ebgaza me to thilastro tis nuxtes, den to iksera kai to afina mexri to proi. apo boitheia eixa tis protes meres tin adelfi mou edo alla itan kai ta anipsia mou kai fobomoun min kolisoun tipota ta mora kai den ta ebgaza apo to domatio!!! boithaei o antras mou sto taisma to bradu kai sto mpanio giati fobamai na tous kano moni mou. i pethera pera brexei. mono mia fora irthe na siderosei kai tis eipa ton paidion na ta siderosei apo tis 2 meries opos kano ego alla me egrapse kai ta ksana siderosa. auta pros tto paron, irthan oi goneis mou gia kafe... ta leme metaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια;; Εγώ καλά σχετικά. Ο Πάνος ζήτησε να έρθει η μαμά μου να τον πάρει γιατί βαρέθηκε το παιδί πάλι να με βλέπει με το βυζί έξω ΣΥΝΕΧΕΙΑ...Μα τι πράγμα και αυτό;; Στον Πάνο δεν τα είχα καταφέρει να θηλάσω αλλά έβλεπα άλλες φίλες που θήλαζαν και δεν ήταν έτσι..Τι να πω;; Πάντως από την ώρα που βγήκαμε από μαιευτήριο έχει πάρει 300 γρ. περίπου. Καλό δεν είναι αυτό; Το στήθος μου είναι πάντως μαλακό συνέχεια ακόμα και αν κοιμάται και δεν φάει για αρκετή ώρα..Φυσιολογικό;; Απορίες της άσχετης..

Αλεκάκι έχω ερωτησούλες. Πόσο σου παίρνει να βγάλεις 400 ml για να τα αφήσεις;; Μια μέρα πριν τα βγάζεις;; Επίσης αν αδειάσει το στήθος σου με το θήλαστρο μετά τι θα δώσεις στο παιδί αν πεινάσει;; Αυτά τα 400 ml σε πόσα γεύματα τα πίνει ο Πετράκος σου;; Έχω αγχωθεί πολύ με τη δουλειά..

Ελενάκι μου με ειχες ρωτήσει πόσο είναι ο Πάνος. Είναι 3,5 χρονών. Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι καλύτερα να κάνεις αμέσως το δεύτερο που το πρώτο δεν καταλαβαίνει και πολλά παρά μετά από 3 χρόνια..

Νάνσυ καλώς ήρθατε!! Πολύ όμορφες οι φωτογραφίες!! Αν και σε διαφορετικό σάκο τα παιδάκια σου μοιάζουν πολύ! Μόρτης ο γιόκας σου και ναζιάρα η κορούλα σου! Να σου ζήσουν!

Μπεμπούλα είναι κουκλιά τα αγοράκια σου! Όσο για τον μπαμπά σας..ευτυχισμένος πατέρας με τους 2 γιους αγκαλιά!

Ναταλάκι χρόνια σου πολλά!!! Να σε χαίρεται η όμορφη οικογένειά σου!

Μαράκι η κορη σου είναι πολύ μεγάλη! Φαίνεται για 6 μηνών μωράκι! Τη συγκρίνω και με τη δικιά μου που είναι μια σταλίτσα και φαίνεται τεράστια η διαφορά :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πόσο ήταν η κορούλα σου όταν είχατε πάει σε μια βάφτιση;; Τι είχες κάνει με το γάλα;; Πήρες μαζί σου ή τη θήλασες;;;

Κορίτσια πρέπει επιτέλους να οργανωθώ και να βγω έξω. Γιατί μου φαίνεται βουνό;; Θέλει συνέχεια να τρώει και δεν ξέρω πώς να το χειριστώ :?:?:?:?:?

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα κ εγω μια φορα εβγαζα το βραδυ με θηλαστρο δεν αντεχα παραπανω..ακομα εχεις επιλοχιο;δε σου περασε οταν πηρες τα μωρα σπιτι;εαν θελεις να κατεβασεις γαλα μην χρησιμ.θηλαστρο καθολου βαλε τα μωρα εαν αντεχεις πριν απο καθε γευμα η εστω το ενα απο τα δυο παρε μαγια μπυρας απο το φαρμακειο κ παρε απο το σουπερ ροφημα γλυκανισο κ μπολικο νερακι.σου εχει δωσει χαπια για την καταθλιψη;εμενα οχι γιατι θα επιρεαζε το γαλα αλλα ευτυχως μου περασε εμενα βοηθησε βεβαια κ το οτι η σαντυ το πηρε πολυ καλα με τα μωρα κ το οτι ο αντρας μου τελικα δεν τηρησε σαρανταημερο κ με εβγαλε εξω τρεις φορες φυσικα με τα παιδια μας κ μαλιστα κ τρεις φορες για φαγητο.

ρε κοριτσια το πιστευετε οτι προλαβα κ διαβασα κ βιβλιο κ τελειωνω κ δευτερο;;;στο λουτρακι βεβαια που δεν ειχα μαγειρεμα κ πλυσιμο εδω χλωμο το κοβω..κ εχω ορεξη για μαγειρικες δημιουργιες γιατι η μαμα μου ολα τα κλασσικα εκανε.

α εχω κ ενα ευχαριστο.η παιδοψυχολογος ειχε δικαιο.η σαντυ μεσα σε 2 εβδομαδες απιστευτη επικοινωνια κ λογο.

μπεμπουλα κ τα δικα σου μωρα κουκλια ειναι κ απο οτι βλεπω μοιαζουν μεταξυ τους;;

εμενα η κορη ιδια ο μπαμπας κ ο γιος εγω.τωρα δεν ξερω εαν αυτο αλλαξει.γιαι η σαντυ ξεκινησε φτηστη εγω κ μετα πηρε κ απο τους δυο

post-11191-13873939545543_thumb.jpg

post-11191-13873939545631_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μπεμπουλα τοσο μικρα πεντε ωρες σερι χωρισ γαλα;μωρε μπραβο!εμενα καθε τρεις σιγουρα μη σου πω κ νωριτερα κ πινουν 100-120 κ βυζι αλλα δεν ξερω ποσο παιρνουν απο το στηθος.νομιζω οτι το χουν απλα για επιδορπιο! :lol::lol: α!το βραδυ καταφερνω μονο στηθος αλλα το πρωι κλαινε σαν τρελα απο την πεινα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsiaaaa! Kala apo xtes mexri simera to apogeuma de mpika kai gemisate 4 selides??

Em pws eprepe na to katalabwwwww, gurises glwssou Nansouita mou giauto gemisan oles autes oi selides!!! :lol:

Ti eutrapela na sumboun...eginan kai edw merika alla tipota san ta dika sou :lol::lol:

Kai fusika kalws irtheeees!

Delphinaki exeis dikio otan adiazei to stithos einai...pws to eipes?? splrtssss kapws etsi! :lol: Xalia einai...meta pou tha stamatisoume thilasmo tha minoun etsi??

Re koritsia toso polu gala bgazete me to thilastro??? Aleka 400 ml???? Egw me to zori bgazw 100...lete na min exw polu gala h na min trabaei to thilastro?? Giati emena h mpempa mou exei ginei barelaki pou simainei oti trwei arketa...

Anthi poso trwne den exw idea...alla egw simera pou piga na kanw kati eksetaseis, tin taisa prwta prin fugw kai eixa bgalei kai 100 ml kai ta afisa sti mama mou kai otan ksupnise h mikri ipie mono ta 80. Bebaia mporei na ipie ligotero giati den tis aresei katholou to mpoukali...den kserw...eksw otan bgainw den exei xreiastei na to zestanw giati to exw bgalei fresko xwris na exei mpei sto psugeio kai apla to exw parei etsi mazi mou...

Gia tis mpomponieres pou lete, egw eixa ftiaksei moni mou tou arrabwna mou...alla itan polu duskolo etsi pou to ekana kai mou bgike h pisti...kamia 100aria eixa kanei kai den itan kanei poluploko apla etsi pou ksekinisa to desimo itan polu duskolo kai h petaloudes pou parageila mou tis edwsan xwris sirmataki kai mou bgike to ladi na prospathw na perasw moni mou ta sirmatakia se kathe petalouditsa.

Nansouita balte ta lefta pou tha kanate glenti gia ta baftisia se eisitiria kai elate edw kai sas baftizw egw to ena se kanena wraio kswklisi kai to sundiazete kai me diakopes stin Kriti ;) Bres enan nono h nona gia to agoraki kai fertous kai autous edw na ginei mia baftisi kai gia ta duo! :)

Den eida akoma tis fwto sas :( se ligo tha prospathisw giati den mou anoigoun.

Anthouli nai giauto se rwtisa gia na dw se ti ilikia exei auti tin antidrasi...alloi lene kalitera na einai ligo megalitero kai alloi oxi...egw pisteuw oti esena se ligous mines tha strwsei giati einai arketa megalos kai katalabainei arketa!

2 ksaderfes mou gennisan twra kai einai ta paidia kai twn duo 4 xronwn kai einai polu kala kai boithane kiolas...bebaia einai koritsia kai isws einai diaforetiko na exeis to prwto koritsi kai toso megalo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα τις φωτο σας!!!καλα τα διδυμε πανεμορφα νανσυ!!ιδιως τα χειλια ειναι το κατι αλλο!!!

αριαδνη επισης η κορουλα σου μια γλυκα!!!

λια ο γιος κουκλος!!!αντρακι!!ηθελα να στο πω κ αλλη φορα κ ολο ξεχνουσα...τα μπρατσακια ειναι λες κ κανει βαρακια!!! :)

χριστινα τα αγορια σου κουκλια!!!5 ωρες κανουν να φανε?φτου φτου!!!μπραβο σας!!

ανθη στα βαφτισια 15 ημερων ειναι..ειχα βγαλει γαλα 100γμρ κ το ειχε πιει!!!τωρα ειναι 6200γμρ!!ειναι ψηλη..ο μπαμπας μας ειναι 1.90..

σας εβαλα στην ομαδα κ εγω φωτο κ απο την θαλασσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ χάνω πολύ μαλλί μου το είχε πει κ ο κομμωτής μου ότι θα μου πέσουν μετά τη γέννα.

Lia χαχαχααα (για το μουστάκι). Κι εγώ σκεφτόμουν για catering στην βάφτιση αλλά λέει ο άντρας μου είναι γυφτιά. Το έχω δει σε μία βάφτιση που πήγα και όντως ήταν κάπως. Δεν υπήρχε και οργάνωση η αλήθεια είναι. Αν όμως είναι καλό το catering ίσως είναι καλύτερα. Έχω να σου συστήσω catering πολύ καλό. Αυτό που είχα στον γάμο μου και εντυπωσίασε πολύ τον κόσμο για την οργάνωση και την καλή εξυπηρέτηση. Ήταν και σχετικά οικονομικοί τώρα για βάφτιση δεν ξέρω πόσο χρεώνουν.

Ωραία τα προσκλητήρια. Εμείς έχουμε πολλές σκέψεις για την βάφτιση αλλά έχουμε και χρόνο μέχρι του χρόνου για να αποφασίσουμε.

Νενε ναι πολύ καλό το θήλαστρο βγάζεις σε χρόνο dt. Εγώ το είχα πάρει 180 οπότε καλά είναι 130 μην σου πω πολύ καλά.

Μίνα εγώ με τον καύσωνα είτε γυμνό με την πάνα είτε με αμάνικα φορμάκια μόνο. Ζεσταίνεται πολύ και βγάζει ιδροτσίλες.

Πασχαλιτσακι νομίζω λέγεται baby carier.

Ναταλάκι χχχχχχχχρόοονια πολλάααα, να ζήσεις να χαίρεσαι την οικογένεια σου. Εγώ δεν θα πήγαινα γιατί θα φοβόμουν μην γίνει τίποτα (χτυπάω ξύλο) και μας χάσει κ τους δύο το μωράκι μου. Είμαι τρελή το ξέρω :oops::oops: .

Κοριτσάκια μέχρι την 99 σελίδα έφτασα. Πρέπει να πάρουμε το μπάνιο μας τώρα θα συνεχίσω μετά.

Είδα όμως τα διδυμομωράκια μας και είναι πανέμορφα και τα 4. Χριστίνα έχω το ίδιο φορμάκι looney toons από τα jumbo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μπήκαν σε καλό πρόγραμμα τα αγοράκια σου,κάθε 5ωρες πως τα καταφερες. Μια χαρά που έχεις και βοήθεια γιατί με τα δύο αλλιώς δεν βγαίνει.

Νανσυ γλυκητατα τα μικρα σου,να τα χαίρεσαι.

Ανθή μου θα δεις που σύντομα θα αλλάξει στάση ο Πάνος, εσυ προσπαθησε να κάνεις πράγματα μαζί του όταν η φραουλιτσα κοιμάται. Ίσως να έχεις και δίκιο για την διαφορά ηλικίας αλλά και κάθε παιδί αντιλαμβάνεται διαφορετικά τον ερχομό του μικρότερου μέλους στην οικογένεια.

Σας αφήνω παμε για μπάνιο και ύπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...