Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω, μόλις κατέβηκα για τσιγάρο.... επικίνδυνες αποστολές η όλη φάση!!!! το μαλλί είτε μέσα στο πρόσωπο είτε όρθιο από τον αέρα, το τσιγάρο κάηκε σε δευτερόλεπτα, κρατιόμουν από την πόρτα μην με πάρει ο αέρας, η άλλη κοπέλα που κατεβήκαμε παρέα να προσπαθεί να συγκρατήσει το τσιγάρο στα χέρια της.... Χα χα χα χα χα, η νικορέτ θα είχε κάνει γαμώ τις διαφημίσεις με την πάρτυ μας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν το βράδυ κοιμόμουν λίγο στο κρεβάτι το Σπύρου με τον Σπύρο, λίγο στο δικό μου με τον Π.!!

Όλο το βράδυ δρομολόγια έκανα…….9999999999

Ευτυχώς βέβαια που όπου κ αν είμαι ξαπλώνω.....!!!!!!!!!!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμόμουν….. έπεφτα κ ξεραινόμουν μαζί με τον Σπύρο…..!! χαχαχαχα

Ξυπνούσα μετά από ώρα, τον έβαζα στην κούνια του κ πήγαινα στο κρεβάτι μου!!!88888

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ένα σωρό πράγματα που πρέπει να κάνω μέχρι την Παρασκευή….!

Πρέπει να τα έχω όλα έτοιμα, γιατί πάντα τσακίζομαι τελευταία στιγμή να τα ετοιμάσω!

Δεν ξέρω από πού να αρχίσω γιατί ο μικρός δεν με αφήνει καθόλου…..

Όταν έρχεται ο μεγάλος κοιμάται μέχρι τις 7, θα πιεί τον καφέ του, θα διαβάσει τα μέιλ του κ μετά πάει η μέρα, έφυγε!!

Τους φέρνεις κανένα τηγάνι στο κεφάλι??....... που έχουν κ παράπονα μετά….!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο πραγμα επινα 99999999

εγκριθηκε η αδεια μου επιτελους,οποτε απο 30/7 εως 16/8 και απο 3/9 εως 7/9 θα ειμαι με το μικρο μου ηλιακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη πες της ελενης να σου φτιαξει την λιστα με τις δουλειες 8888888888888

οσο για το τηγανι>>>>το φερνεις ,το φερνεις!!

ελενη αλλη φωτο της αφοβιτουλας δεν ειχες που να φαινονται μονο χερακια ή ποδαρακια; 888888888888888

αγαπη μου,η μαμα σε σαμποταρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκου ήρθα πάλι,φάγαμε στη μαμα μου και στο γυρισμονκοιμήθηκε στο αυτοκίνητο ο μικρός!τώρα ξεκουραζομαι!!!!!

Το απόγευμα έχω οδοντιατρο να μου φτιάξει ένα σφραγισμα που έχει χαλάσει και να κάνω καθαρισμό!έχω επίσης να παρω ένα φόρεμα που έχω αφήσει για κοντημα και κατι δώρα γιαγιορτες που έχω!μετα πάλι θα πάμε καμία βολτουλα να κανουν ποδήλατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψάχνω να βρω καμία προσφορά για Θεσσαλονίκη…… να πάμε να βρούμε τις Σαλονικιές κανένα 4ήμερο!!!

Τι λέτε???

:D

να δεις ομως και τις ημερομηνιες που εχω αδεια....

εγω μεσα...

εννοεις οικογενειακως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ξεκουραση λιζακι και αλικακι!!

λεω στον μανο το πρωι:πες της μανας σου να μας φτιαξει ενα φαγητο και να πας να το φερεις!!

του ζητησα γεμιστα...

με παιρνει τωρα τηλ και μου λεει οτι θα ερθει την πεμπτη να μας φερει το φαγητο και να δει το μωρο9999999999999999999999999999999999999999999999999999999

τονισα να παει ο μανος να το φερει 999999999999999999

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις είδα….. είσαι ουσιαστικά σε άδεια από 1/9 – 9/9

εεεεεεεεεεεεεεεε είσαι χαζήηηηη........... γιατί ήθελες φαγητο από τη ζάμπα?? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις είδα….. είσαι ουσιαστικά σε άδεια από 1/9 – 9/9

εεεεεεεεεεεεεεεε είσαι χαζήηηηη........... γιατί ήθελες φαγητο από τη ζάμπα?? :twisted:

γιατι ηθελα γεμιστα κι επειδη δε θελω να κουραζω την μαμα μου,ειπα ας κανει κι αυτη κατι χρησιμο..οχι να πινει ολο καφεδες...αλλα ευτυχως για μια ωρα θα κατσει,μετα θα παει εκκλησια 88888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα γεμιστά πρέπει να της είναι πολύπλοκο φαί…… άμα είναι έτοιμο την Πέμπτη, θέλει μέρες!!!

Ζήτα της κάτι πιο εύκολο…..

Αρχές Σεπτέμβρη.... καλά θα ήταν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έφτιαχνα εγώ γεμιστά....... ήταν ανάγκη να ζητήσεις από αυτήν :roll:

να δεις πώς θα την αποτελειωσω τωρα:αυτη στα γεμιστα δε βαζει τιποτα...τελειως ανοστα..βασιλικο ή μαιδανο βαζουν;

θα δωσω εντολη να βαλει απο αυτο,αλλιως δε θα τα φαω...

εντωμεταξυ ειναι τοσο τσιγκουνα που θα μας στειλει για μια μεριδα και θα νομιζει οτι μας εκανε και χαρη(πού η μαμα μου που μας φτιαχνει ταψι και μας το δινει!!)..

οποτε αν της πω θελω μαιδανο(πες μου ποιο ειναι,τα μπερδευω)...αυτη θα τρελαθει γιατι δε το τρωει..οποτε επειδη ειναι κι ηλιθια,θα κανει δυο δοσεις 888888888888888888

εδω ειμαστε και θα το δεις...

πες μου τι βαζουν!!!

σελινι αποκλειεται 88888888888888

ανιθο οχι

οποτε μαιδανο ή βασιλικο...στην ντοματα βαζουν βασιλικο,αλλα στα γεμιστα μαιδανος μου κανει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έφτιαχνα εγώ γεμιστά....... ήταν ανάγκη να ζητήσεις από αυτήν :roll:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...