Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

κορες καλημερα κι απο δω!!!

βαριεμαι στο γραφειο,εχω πολυ δουλεια ομως...ο μικρος σημερα δεν ηθελε με καμια δυναμη την κοπελα...με τραβαγε απο την φουστα,με τσιμπαγε για να μη του μιλαει 888888

μου λειπει το παιδακι μου σημερα!!! περασαμε γεματο σαβ/κο και ο μικρος το χαρηκε!!!

ο μπαμπας του σημερα δεν σηκωνοταν για το γραφειο με τιποτα...

το απογευμα θα τον παμε jumbo να του παρουμε εφοδια για την θαλασσα...το εχουμε χυμα στο κυμα το παιδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άμα περνάνε καλά……!!! Το ΣΚ όταν είναι συνεχώς με τους γονείς κ διασκεδάζει το παιδί είναι ευτυχισμένο!!!

Κ ο Σπύρος όταν είμαστε όλοι μαζί είναι τόσο χαρούμενος!!! Εχθές τον πήγε ο Π. να πάρουν παγωτό χωρίς εμένα κ μελαγχόλησε το μωρό μου! ήθελε να πάμε όλοι μαζί!!

Τι εφόδια θα πάρετε? Αν θέλετε ομπρέλα, έχει πολύ καλές (έχουν βαθμό προστασίας) στο πράκτικερ κ σε καλές τιμές!! Εμείς από εκεί την πήραμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ένα ακόμη αγόρι για την Μαρία...............!!!!!

όλα καλά Τέτα.....

Παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανατριχιασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εκανε αυχενικη;δε θυμαμαι...παντως μονο στην β'επιπεδου θα ειναι σιγουρο...εγω διατηρω τις επιφυλαξεις μου για κορη 888888888

στειλε τις ευχες μου!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω φιλεναδα για την ενημερωση 000000000000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έίδανε τσουτσούνι..... άσε τις ελπίδες σου για το επόμενο......8888888

εχω ακουσει για τσουτσουνια που στην β'επιπεδου γινανα αιδοια...οποτε δεν πτοουμαι 8888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι αλήθεια.... αλλά αν είναι καραμπινάτο τσουτσούνι... στην β μετράς πόντους....888888

επειδη θες να μου πας κοντρα,σταματαω και περιμενω την β'επιπεδου..αν ειναι τσουτσουνι,σε κερναω καφε ή ποτο 88888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούαου!!!!καλα το πετύχαμε Αλίκη!

μιλαει και γελαει καλυτερα,οποιος το κανει ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ αλλα οχι καταιδρωμενος!!!

κι επειδη η αχλαδα την εχει πισω την ουρα,κι επειδη το γοργον δεν εχει παντα τοση χαρη,κι επειδη οποιος βιαζεται τον πινει...καλυτερα σιωπη!!!

εσυ δε θα εχεις κερασμα ομως!!! τοσο καιρο πινεις το καταπετασμα 88888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο Νώντας φυσικά και έγινε δεινός κολυμβητής..δεν τον βγάζαμε απο την θάλασσα. Ηθελε να είναι συνέχεια στην ακρογιαλια και να πετάει πέτρες...ξεπετάχθηκε πολύ αυτές τις ημέρες..ενώ στην αρχή ήταν η γνωστή κοτούλα, σιγά σιγά έγινε αντράκι...έκανε πράγματα που δεν τολμούσε απο τον φόβο του. Θεωρώ μάλλον ότι ένιωθε ασφάλεια και εμπιστοσύνη στον εαυτο του επειδή είχε και τους 2 γονείς του μαζί...ήταν συνέχεια μέσα στην καλή χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο Νώντας φυσικά και έγινε δεινός κολυμβητής..δεν τον βγάζαμε απο την θάλασσα. Ηθελε να είναι συνέχεια στην ακρογιαλια και να πετάει πέτρες...ξεπετάχθηκε πολύ αυτές τις ημέρες..ενώ στην αρχή ήταν η γνωστή κοτούλα, σιγά σιγά έγινε αντράκι...έκανε πράγματα που δεν τολμούσε απο τον φόβο του. Θεωρώ μάλλον ότι ένιωθε ασφάλεια και εμπιστοσύνη στον εαυτο του επειδή είχε και τους 2 γονείς του μαζί...ήταν συνέχεια μέσα στην καλή χαρά!!

Νωντακο μου!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσακι πώς εισαι σημερα;

Μαριεττάκι πηγαινοερχομουνα με δουλειες στο σπιτι και δεν τα ειχα διαβασει ολα.

Καλύτερα είμαι ευτυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...