Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

Καλαφατη δεν θυμάμαι αν έχω παει ποτε αν και το όνομα κάτι μου λέει....

Ασε την παράθεση την ονειρευτηκε η Αλίκη 888888

Είσαι εσύ μία......... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλαφατη έγραψα πάλι λάθος διαβασες8888888888888

Μαριεττααααααα στειλτην στον οφθαλμιατρο

λιζακι πηγαινε ξεκουρασου,λιγο το μεθυσι,λιγο η ζεστη...δε καταλαβαινεις αν καποιος κανει χιουμορ...

κακο αυτο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααα μου φαίνεται πως θέλουν μια μπόμπα σφουγγαράκι το ζαμπόσογο…….

με μια μπομπα σφουγγαρακι αντε να γδαρθουν...

μπαζουκας θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ πάω να φτιάξω τα πράγματα ....γιατί ότι και να πω μεθυσμενη με βγάζετε....

έλα εδώ, αμέσως να μας κατηγορήσεις...... πως σε κατηγορήσαμε11111111111

τι να φτιάξεις??? βάλε σε μία πλαστική σακούλα 2 βρακιά κ δύο αλλαξιές κ τέλος...... 8888888888888 :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον αράπη, τον μαύρο, τον σκύλο τον ταμ, ταμ, ταμ.......τι ώρα έρχεται?

αργει λιγο γιατι κουβαλαει λουκανικα κι ειναι βαρια 888888888888888888

τον τσολια τον θελεις;

888888888888

88888888888888888888

88888888888888888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είναι….. τώρα ξύπνησε………..

τρώμε μπιφτεκάκι με πατάτες βραστές……

όποιος να 'ναι ρε παιδιά, ας περάσει να αφήσει τίποτε...

τσολιάς... τσολιάς :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είναι….. τώρα ξύπνησε………..

τρώμε μπιφτεκάκι με πατάτες βραστές……

όποιος να 'ναι ρε παιδιά, ας περάσει να αφήσει τίποτε...

τσολιάς... τσολιάς :roll:

ωραιο φαγητο σπυρακο!!!

η μαμα ο,τι να'ναι το παιρνει....

α ρε κατακαημενη ρουμελη!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχχχχ Μαράκι μου οι φιλοδοξίες σου, αφορούν κ την ανατροφή άλλων, πρόσεξε!!

Περιμένεις από την νύφη σου να σου πει τί καλή δουλειά έκανες, που ακόμη κ αν το πιστεύει μπορεί κ να μην στο πει ποτέ!

Το να μεγαλώνεις τα παιδιά σου μόνη προσπαθώντας να τα κάνεις καλούς ανθρώπους κ βέβαια είναι φιλοδοξία κ καλά κάνεις κ την έχεις! Αλλά όταν φύγουν από σένα στα 20 σαν καλά κ συνετά παιδιά (δεν είναι κ πολλά χρόνια αργότερα) με τι θα ασχολείσαι???

Πως θα συνηθίσεις να ζεις χωρίς να τα φροντίζεις καθημερινά? Πόσο άδειο θα είναι το σπίτι σου χωρίς αυτά? Φαντάσου που για όλους τους γονείς, αυτή η φάση είναι δύσκολη, πόσο μάλλον για μία μητέρα που αφιέρωσε τη ζωή της σε αυτά, που ξέχασε να υπάρχει για τον εαυτό της….

Αυτό λοιπόν δεν θέλω να συμβεί αύριο, να είμαι τα απομεινάρια του σήμερα…..

Όπως κ να ‘χει αυτό που έλεγα δεν είναι ούτε να κάνω την ζωή που έκανα πριν αλλά ούτε κ αυτήν που κάνω σήμερα…. θέλω να μου αρέσω ρε παιδί μου, με ότι αυτό συνεπάγεται!!!!! Δεν θέλω να συμβιβαστώ με την Αλίκη του σήμερα κ με ένα «αφού δεν προλαβαίνω»! Θα μετανιώσω κ μετά ο χρόνος πίσω δεν γυρνά…

βρε μεχρι να φυγουν τα μικρα παιδια θα εχω το μεγαλο σπιτι και οχι τιποτα αλλο αλλα αυτο δεν μπορω και να το διωξω να παει στην μανα του...σε 20 χρονια παντως η μαλλον μολις φυγουν τα παιδια αυτο που ονειρευομαι να κανω ειναι ταξιδια...πολλα ταξιδια..καθε χρονο και αλλου μην πω αλλου χειμωνα αλλου καλοκαιρι και ειμαι υπερβολικη..αλλα ναι αυτο θελω να κανω γιατι εχω μια υποψια οτι δεν θα φανε οι διακοπες απο τωρα κι επειτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα και εχω να πω οτι αν καποιος κατσει και σας διαβασει η που θα τον πιασει πονοκεφαλος για να βγαλει νοημα η που θα αρχισει και αυτος τις μπυρες μπας και μπει στο κλιμα...

εγω ειμαι εδω σημερα ειχα τρεχαματακια εξωτερικα και γυρισα σπιτι σαν ξερχαβαλωμενο καρο...το κακο με αυτην την πολη ειναι οτι θελει πολυ περπατημα γιατι θεσεις παρκαρισματος γιοκ..εκτος απο τα δυο παρκινγκ που πληρωνεις..τα οποια αδεια το καλοκαιρι γεματα το χειμωνα...ετρεχα λοιπον..το σπιτι τελειωνει αυριο μενει να κανω μονο εδω απο κατω και μετα αραζω..ο μανωλης μου ειναι μια χαρα δοξα ο θεος και ετσι περασαν τα δυσκολα...

απο αυριο μεθαυριο μαλλον δεν θα μπαινω αλλα δεν γινεται και αλλιως..λεπτομερειες της βαφτισης αλλα και της αυχενικης που ειναι την δευτερα..μαλλον δευτερα τριτη...10 η ωρα το ραντεβου με τον γιατρο την δευτερα..ελπιζω ολα να ειναι καλα γιατι το εχω παραμελησει το σπορι μου και δεν το καλοπιανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουφφφφ #:-s#:-s#:-s#:-s

Σας διάβασα κι εγώ!!!!

Συμφωνώ με το Μαράκι και την πρώτη της ατάκα, όποιος δεν μας ξέρει σίγουρα θα υποφέρει για να βγάλει νόημα :lol::lol:

Ελίζα=ΘΕΑ!!!! η ατάκα για τον μπόμπα σφουγγαράκη νομίζω ότι έγραψε ιστορία...

Οσον αφορά τη σοβαρή και σημαντική συζήτηση που πιάσατε περί στόχων, με κάνατε να συνειδητοποιήσω ότι ούτε εγώ έχω στόχους 888888.

Και τι περισσότερους στόχους όμως να βάλουμε πλέον στη ζωή μας; προ παιδιού ο μεγαλύτερος στόχος μου ήταν η καριέρα μου. Δεν με νοιάζει πλέον αυτός ο στόχος, το αντίθετο μάλιστα-το μόνο που θέλω είναι να δουλεύω όσο το δυνατόν λιγότερο για να γυρνάω νωρίς σπίτι στο παιδάκι μου.

Αλλος σημαντικός στόχος μου ήταν να κάνω ένα παιδί-τσεκ, έγινε.

Αλλος στόχος ήταν να μάθω πολλές ξένες γλώσσες γιατί μου αρέσουν και είμαι καλή σε αυτό-τελικά έμαθα μόνο δύο αλλά και περισσότερες να μάθαινα τι θα κέρδιζα; όσο περισσότερα ξέρεις τόσο το χειρότερο στη σημερινή εποχή....

Οι μόνοι στόχοι που έχω τώρα και που έχουμε όλες μας άλλωστε είναι να είμαστε καλά, να περνάμε όσο καλύτερα μπορούμε, να φροντίζουμε τα παιδάκια μας για να είναι γερά και ευτυχισμένα, να καταφέρνουμε να τα φέρνουμε βόλτα με το σπίτι και τις υποχρεώσεις μας και να βρίσκουμε λίγο χρόνο για τον εαυτό μας και για να συζητάμε με τις κολλητές μας. Ε όλα αυτά τα έχουμε καταφέρει μια χαρά και δεν είναι και λίγα, σωστά;

Σίγουρα υπάρχουν πολλάααααα πράγματα που θα ήθελα να κάνω... όπως να μπορούσα να κοιμάμαι περισσότερο, να είχα λιγότερες έννοιες στο κεφάλι μου, να μπορούσα τουλάχιστον 1 Σ/Κ το δίμηνο να φεύγω και να αλλάζω παραστάσεις, να βγαίνω πιό συχνά, να βγω και να μεθύσω, να έχω χρόνο για γυμναστήριο και άααααλλα... αλλά προς το παρόν είμαι ικανοποιημένη με αυτά που έχω, μόνο λίγη ξεκούραση παραπάνω θα ήθελα παρακαλώ!! Α και να βγω για ένα καφέ χωρίς να κάνω και τζόγκινγκ παράλληλα :lol::lol:

Οσο για το πως θα είμαστε όταν φύγουν τα παιδιά μας από το σπίτι... δεν νομίζω ότι θα κλαίμε τη μοίρα μας πάντως ούτε ότι θα νιώθουμε άχρηστες!!! Εχουμε όλες την τύχη να είμαστε γυναίκες με άποψη, έχουμε θέληση υπομονή και κουράγιο, έχουμε χιούμορ, είμαστε πανέμορφες και πανέξυπνες και προπάντων μετριόφρονες, δραστήριες, κοινωνικές, όλο και κάτι θα βρούμε να κάνουμε για να γεμίζουμε το χρόνο μας υπέρ μας και τότε, αλλά και στα χρόνια που θα περάσουν μέχρι να φτάσουμε εκεί! Απλά όσο τα μωρά μας είναι μωρά θα είναι λίγο πιό δύσκολο. Δεν είμαστε από τις μητέρες που το μόνο που το μοναδικό ενδιαφέρον στη ζωή τους είναι το παιδί και δεν βλέπουν τίποτα άλλο παραέξω, εμείς και βλέπουμε αλλά και σχολιάζουμε τα πάντα :lol::lol: Και είμαι σίγουρη ότι όποιον στόχο και αν βάλουμε στη ζωή μας θα τον πετύχουμε γιατί έχουμε τσαμπουκά. Αρκεί να είναι κάτι που περνάει από το χέρι μας....

Αυτά κοριτσάρες μου, έγραφα με διαλείμματα και δεν ξέρω αν είπα αυτά που ήθελα να πω, το πάλεψα σκληρά πάντως χα χα χα!!! σας αφήνω γιατί έχω στόχο να τακτοποιήσω τα παντελόνια στην ντουλάπα μου (γαμάτος στόχος αλλά τι να κάνω αυτός μου βρίσκεται τώρα....). Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...