Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

Γειά σου ρε Σπυράκο μου!!! στην υγειά σου!!

Αχ ζήλεψα θέλω κι εγώ ντομάτα με τυράκι!! τυρί έχω, ντομάτα δεν ξέρω :?

Η Α. είναι έτοιμη... ήπιε το γάλα της και τώρα χουζουρεύει στον καναπέ με τον πατέρα της χαϊδεύοντάς του τα μαλλιά. Πάω να την αλλάξω και να την βάλω στην κούνια της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πηγαμε βολτα στο mall,μετα πηγαμε για κρεπες,ο ηλιας ειναι ξυπνιος απο τις 15:30 αφου κοιμηθηκε στις 12:00,εφαγε επιτελους κρεας χωρις αλεσμα!!2 ολοκληρα μπιφτεκια αλικη!! και μια ντοματα μεγαλη!!

ο μανος παλι θυμωσε με τον γιο του επειδη ο τελευταιος δεν ηταν "φρονιμος"στο mall 88888888888

μολις τον ταισα και κοιμαται στον καναπε,περιμενω να αποκοιμηθει για τα καλα να τον παω στο κρεβατι του και να ξεραθω κι εγω...

ελενη καλα να περασετε κοριτσαρα!!

για το θεμα σου δεν εχω αποψη,δεν επαιρνα ποτε αντισυλληπτικα,δεν μπορω να πω κατι,αλλα καπου συμφωνω με την αλικη στο να παρεις κι αλλη μια γνωμη..

ο σπυρεττος κοριτσια μεγαλωσε,το προσωπο του εχει αλλαξει,μοιαζει και πιο πολυ στον μπαμπα του και γενικα ειναι γλυκας!!

ειναι πολυ αριστοκρατικο φατσακι...συγκρινα τον γιο μου και ο ηλιας μου φαινοταν γυφτακι μπροστα στον σπυρακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ο Ηλίας, γυφτάκι…… έλα Παναγιά μου!! Είναι ένας κούκλος κ έχει κ μία κορμάρα υπέροχη!!! Άκου γυφτάκι…..!!!

Ο Σπύρος μεγάλωσε αλλά παραμένει σαμιαμίδι…..

Τώρα που είπες κρέπες, πρέπει να ξανακάνουμε…….. αυτές που έφαγες δεν ήταν καλές…..88888888888888888

Εγώ αν περιμένω να κοιμηθεί, δεν θα ξεραθώ ποτέ!! Θα τον πάρω μέσα μαζί μου κ ελπίζω να κοιμηθεί γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω γενικό..... κάπου είδα σε μία άλλη ομάδα που είμαι μέλος :?::?: ( δεν το ήξερα πως είμαι), το σχόλιο μιας κοπέλας που έλεγε πως τα έπαιξε το φβ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε που έφαγε κρέας.... το είδα κ το μεσημέρι που το έγραψες, αλλά νόμιζα πως ταμπιφτέκια μόνο τα έτρωγε!! Μήπως τα άλλα κρέατα του μυρίζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε που έφαγε κρέας.... το είδα κ το μεσημέρι που το έγραψες, αλλά νόμιζα πως ταμπιφτέκια μόνο τα έτρωγε!! Μήπως τα άλλα κρέατα του μυρίζουν?

ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ 888888888888888888888

ρε αλικη,τοσο καιρο αλεσμενα τα τρωει τα κρεατα..ετσι δεν του μυριζουν;

ξερω γω..εχω πιστευω οτι τον αηδιαζει η υφη,δεν ειναι η γευση...και ολα τα τρωει κανονικα πια...και φρουτα και τοστ,τα παντα...μονο το κρεας δηλαδη μοσχαρι,κοτοπουλο....εκει φτυνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαριεττάκι μου!! καιρό έχουμε να τα πούμε!

Το μπιφτέκι ποτέ δεν το έτρωγε κανονικά; γιατί οκ καταλαβαίνω για τα υπόλοιπα κρέατα, όσο μικρά κομμάτια να τα κόψεις είναι σίγουρα πιό σκληρά από το μπιφτεκάκι που λιώνει στο στόμα. Πω πω κι άλλη λιγούρα μου ήρθε, πόσο έγκυος θα νιώσω πιά με αυτά τα χάπια;;;; :lol::lol:

Ευτυχώς είχα τελικά ντοματούλα, έκοψα μία, της έβαλα και αλατάκι, δίπλα και λίγη γραβιέρα Νάξου και γιαμ γιαμ!! το μωρό κοιμάται, ο άντρας σχεδόν επίσης, ωραία ησυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαριεττάκι μου!! καιρό έχουμε να τα πούμε!

Το μπιφτέκι ποτέ δεν το έτρωγε κανονικά; γιατί οκ καταλαβαίνω για τα υπόλοιπα κρέατα, όσο μικρά κομμάτια να τα κόψεις είναι σίγουρα πιό σκληρά από το μπιφτεκάκι που λιώνει στο στόμα. Πω πω κι άλλη λιγούρα μου ήρθε, πόσο έγκυος θα νιώσω πιά με αυτά τα χάπια;;;; :lol::lol:

Ευτυχώς είχα τελικά ντοματούλα, έκοψα μία, της έβαλα και αλατάκι, δίπλα και λίγη γραβιέρα Νάξου και γιαμ γιαμ!! το μωρό κοιμάται, ο άντρας σχεδόν επίσης, ωραία ησυχία!!

ελενη μπες fb....εκει ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριστε και κατι που δεν μου λειπει με το μαμμυ..να γραφω να γραφω και να παταω κατι και να σβηνουν ολα..το θεμα ειναι οτι δεν καταλαβαινω τι παταω...

τελος παντων ελεγα πως χαιρομαι πολυ που μαζευτικαμε και ξεκολλησανε και τα δυο μας θεματακια και εδω και διπλα..και επεισης ελεγα πως το 2013 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΥΧΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ και πως του χρονου τετοιο καιρο θα τριβουμε τα ματια μας με τις θεαματικες προς το καλυτερο αλλαγες που θα μας συμβουν..

εμεις ειμαστε καλα και οι τρεις γιατι ο τεταρτος τα εχει χασει...για τον αλεξη λεω που εχει πελαγωσει με την εφορια..κατεβασε την δοση του στεγαστικου κατεβασε και το τεβε σε πιο μικρη κατηγορια και με τα λεφτα που γλιτωνει θα παρει ενα καταναλωτικο να πληρωσει και την εφορια να μας μεινει και κανα ψιλο για την γεννα..ειναι καλυτερα ψυχολογικα και κατι ειναι και αυτο...τοσες μερες τον εβλεπα να πηγαινοερχεται στην δουλεια με σκυμμενο κεφαλι και να μην ξερει τι να κανει...νομιζω απο χθες ειναι καλυτερα και ελπιζω να συνεχισει ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαστε και χανεστε??που πατε και γυρνατε??μοναχη μου μαφησατε κι εσεις γλεντοκοπατε!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οχι παιζουμε..δεν θα ειναι μονο η ρουλα η ποιητρια..εεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Μαράκι είσαι ποιήτρια, πως να το κάνουμε....

Έχω πολύ κούραση πάνω μου.... κ έχω βαρεθεί να είμαι συνέχεια χώμα! Δεν είναι ο τύπος μου να μην μπορώ ξα κάνω τίποτε από εξάντληση! Μου ήρθε κ η φίλη μου κ δεσαμε.....

Αααα ωραία Μαράκι, θα περιμένω το 13 για να δω μια άσπρη μέρα!

Πω πω έχω μια πείνα.... Έχω να φάω 3- 4 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα αλλα η σύνδεση μου ειναι σκ@τουλες ....έφαγε ο ΠΑνος μια μπανάνα κ τώρα θέλει αυγό....με έχει μουρλανει στην γκρίνια.....τώρα μπήκε στο ψυγειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είπε αυγό...εντάξει όχι ακριβώς έτσι αλλα κάτι είπε...κάνουμε προόδους πάντως έχει αρχίσει και λέει λέξεις που επρεπε ήδη να λέει εδω κ μήνες......κανονικά πρόταση έπρεπε να κανειτωρα....δεν την γλυτωνω την λογοθεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...