Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ

ΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......

ΒΙΝΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ ΚΑΝΕ ΕΚΕΙ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ!!!!!!

Η ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΛΕ???? :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσακια μου για την χαρα και για τις ευχες σας αλλα επειδη περασα οοοολο αυτο το θριλερ με τα τεστ,οταν παρω το επισημο ΟΚ θα το ανακοινωσω οπως το φανταζομουνα και θα πανηγυρισω οσο δεν παει!!!!!Απλα περιμενω με αγωνια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!Η καλη μερα απο το πρωι φενεται τελικα!!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ τΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!! :D:D:D ΓΙΟΥΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕΕΕΕΕΕ!!!!!Περιμενουμε και τα υπολοιπα νεα να πας στο γιατρο σου και να ειναι ολα καλα κοριτσακι μου!!!!!Ευχομαι ολα τελεια απο εδω και περα!!!!!!Γιουπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!Αχ πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!ΒINOYLA μου μην στενοχωριεσαι!!!!Και εγω δεν εχω βοηθεια μην νομιζεις!!!!!ΟΙ δικοι σου δεν μενουν Γιαννενα;;;;Τα πεθερικα σου;;;;Αλλα και παλι dont worry να ειστε καλα εσεις και ολα θα γινουν!!!!Στη τελικη αν μπορειτε παρτε μια μερα και μια γυναικα να σας κανει ετσι μια γενικη φασινα!!!!Νυχτεριδουλα μου!!!!Πολυ ομορφο αυτο πο εφτιαξες!!!!Μου αρεσει παρα πολυ!Μπραβο..αντε ευχομαι να εισαι η επομενη και ολα τα κοριτσακια του mammy σιγα σιγα να παιρνουν σειρα!!!!Φιλακια πολλα!!!!Αυριο πρωι παω για αυχενικη διαφανεια!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!!Καλη βδομαδα σε ολες!!!!!!Φιλακια πολλα!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κανενας...σημερα μιλησα με την μαμα μου και ειπε οτι μπορει να ερθει 2-3 μερες να βοηθεισει...αλλα χλωμο....δεν με πειραζει ομως...μιλησα το πρωι με το γιατρο και μου ειπε οτι ειναι καλο που μου σταματησε το αιμα και τωρα πρεπει να μεινω ξαπλα αλλα ο κινδυνος περασε.....αλλα δεν θελει ηρωισμους και μαγκιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεε !!! τι ΤΕΛΕΙΑ που ξεκινησε τουτη η εβδομαδα ;;;!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΝΙΑ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !! πωπωωωωω θα χετε ξετρελαθεί ε;;!! Να εχεις μια ησυχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!

μηπως τα τεστ που εκανες ηταν (κωλο)Predictor ???? εγω αυτα τα χω στην μπουκα απο παλια.... :P

με το γιατρο σου τωρα ΟΤΙ κανονιζετε ! χεσε τα τεστ χεσε κ τα ουρα :P:lol: παμε προς ολοταχώς για υπερηχοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΟΝΙΑ ΕΙΔΕΣ???ΤΟ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩΩΩΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ CLEAR BLUE ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΩΣΤΑ...ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΑΥΤΑ!!!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΕΞΩ!!!!!!!! :D:D:D:D

ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΠΩΣ ''ΝΙΩΘΩ ΕΓΚΥΟΣ'' ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ???Ε ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ!!! ;);););););)

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΕΞΩ!!!!!

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 7-8!!!ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ 1939 ΧΟΡΙΑΚΗ!!!εΣΥ ΟΥΥΥ ΕΙΣΑΙ 3.000 ΚΑΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ''ΤΙΚ-ΤΑΚ''ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια+φωτης εμενα μια χαρα εδειξε το predictor αλλα και το clearblue και δυο μερες πριν τη κα8υστερηση μια κατακκονινη γραμμη. Απλα η τονια μαλλον δεν εχει ακομα παραγει αυτη την ορμονη που δειχνει στα ουρα γιαυτο δεν της βγενει 8ετικο. ΑΑυτο δε σημενει πως δεν ειναι εγκυος, το γραφει και στις οδηγιες πως μπορει να δειξει αρνητικο αλλα να εισαι εγκυος.

Ανυway σημασια εχει η χοριακη αφου εδειξε foul αρα εισαι οκ τονια μην ανησυχεις το μωρακι σου ειναι 5 βδομαδων .

εγω 8υμαμε με χοριακη 4500 ημουν 5,5 βδομ:D

Με το καλο γλυκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Τόνια, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καλά το λέγαμε , στείλε θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ ακόμα τίποτα, ξεσηκώθηκα τώρα με τα νέα για χοριακή,χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα κ χάθηκε γιατί στέλνω από κινητό κ παιδευομαι...

Τονια μου συγχαρητηρια!!:-D την προηγουμενη εβδομαδα ειδα ονειρο οτι ημαςταν οι δυο μασς κ εσυ ειχες θετικο τεστ!!!!!!!!!!επαθα πλακα τωρα!!!!!!!:-B σας διαβάζω απο κινητο κ δεν μου είναι ευκολο να γράφω,αλλα μα τω Θεω τωρα δεν κρατηθηκα!!!!!γιουπι!!!!!!!!!φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?

ενώ μου είμαι μέλος στο τανι τανι γκρουπ (ετσι είχε απαντηθεί στην αίτηση εδώ κ καιρό) όταν πάω να δω κάτι πχ, αλμπουμ δεν μπορώ. Μου λέτε πως δουλεύει το θέμα? και γενικά εκεί μπορούμε να κάνουμε σαν τσατ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο τονιαααα!!!εισαι κ πολυ εγκυος μιλαμε!!το ηξερα,το ηξερα!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] τωρα ποτε θα πας στο γιατρο?ολα καλα να πανε κουκλιτσα!να κανεις ενα πολυ γερο κ ομορφο μπεμπεκι!

κοννα περιμενουμε κ τα δικα σου αυριο ε?κανε χοριακη,αν κ ειναι βεβαιο κ για σενα!

πολυ χαρηκα!μπραβο,μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε, χε! τώρα όμως γράφω απο τον υπολογιστή μου!!! Τόνια, συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

επίσης, κάτι που ήθελα να πω - για ακόμη μία φορά - είναι πως τα τεστάκια self clear (μονό ή διπλό) είναι πολύυυυυ καλύτερα! εμένα με 1152 χοριακή κ χωρίς καθυστερηση κατακοκκίνησε σε δευτερόλεπτα! το άλλο σενάριο που παίζει είναι ίσως καμιά παρτίδα για τα μπάζα ή ότι στον οργανισμό σου δεν ανιχνεύεται εύκολα η χοριακή γοναδοτροπίνη, τι να πω? άλλωστε και η mwroudenia το ίδιο δεν αντιμετώπισε? περιμενουμε νέα γιατρού! λογικά θα σου ζητησει άμεσα έναν υπέρηχο για να δει το σποράκι σου! ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Κοριτσάκια, και στα δικά μας!!!!!!!!!!!!! Μου αρέσει η λιστούλα μας, μπράβο Νυχτερίδα!

Καληνυχτούδια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα: Κάντυ, καλή αυχενική για αύριο, όλα καλά θα πάνε και θα δεις τι απολαυστικά που είναι! ένα ολόκληρο στρουμπουλό μωρό θα σας χαιρετάει!!! με το καλό!

Επίσης, επειδή είδα ότι και η Κόννα είναι στην αναμονή, οπότε, κορίτσι, καλά αποτελέσματα κ μια χοριακή στο φουλ!

post-8953-13873939545722_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmeraxathika ligaki aytes tis meres giati eixa anampoumpoules!!alla eyxarustes!i tonia kai i kantoula kseroun...loipon to savvato to meshmeri kai xwris kamia kathirtserisi kathoti thn deytera perimena nadiathetisw ekana ena test apo ayta pou eixa spiti ta hometest(ayta pou pote de mou vrikan wo kai ta evriza....alla den eftaigan aytaaaaa!!!)vlepw mia axni grammoula..lew vlepw kala i thn kanoun ta matakia mou??kane kiallo...ta idia...kanw kai 3!!!!ola evgazan mia axni gramoula!!eixa trelathei den iksera ti na kanw..hmoun i den hmoun eguos telika???telika me esyre o gampros mou se farmakeio opou agorasa alla 2 test kai i grammoula pia htan katakokkini!!!!! :D:D:D:D:D:D egine top thavma koritsakia mou kai gia mena...xthes ekana kai xoriaki 194.7 mou eipe o giatros mou oti eimai kai epishmws eguos kai na ksnakanw alli mia telos vdomadas giati einai nwris akoma mias kai den ypirxe kathisterisi kai thn alli vdomada tha milisoume na paw na me dei!!!akoma den mporw na to pistepsw!!!!mou fenete san psema re koritsakia mou...me ti voitheia tou theou tis panagitsas kai tis ag.eirinis ta kataferame...eyxomai se oles oses perimenoun apotelesmata aytes tis meres ena megalo ++++++++++ kai se oles tis upoloipes grigora to eytixes!!!!kalimeraaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανω στο αλαφιασμα μου και στο οτι εγιναν ολα τοσο ξαφνικα και γρηγορα,ξεχασα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε καθεμια ξεχωριστα για τις ευχες σας!!!!!Σας ευχομαι συντομα ολες εγκυουλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Χριστινακη μου.......με το καλο........Καλη και τεληομηνη εγκυμοσυνη.......ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΚΟΝΝΑ η σειρα σου......χαχαχαχα νυχτεριδουλα πολυ γουρι λεμε η λιστα.........

Καλημερα κοριτσια.........................................

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...