Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] (και ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΓΕΜΙΖΩ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ!!!!!!ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ +++++++++++++ΘΑ.................

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες για την χαρα σας και την αγαπη που μου δινετε!!!!Θα τα γραψω λιγο γρηγορα γιατι πρεπει να ετοιμαστω για δουλεια!!!!Ειχα 5 μερες καθυστερηση με πονους στην κοιλια και ελεγα τωρα θα μου ερθει και τωρα θα μου ερθει και τιποτα ουτε καφε ουτε ροζ αυτες τις μερες!Το χαρτι καταλευκο!Το στηθος ομως πονουσε διαφορετικα αρκετα πρησμενο και οι ρογες πονουσαν πολυ που αλλες φορες δεν το ειχα αυτο!!!Μου εφερε η συναδελφος χθες το απογευμα τεστ στη δουλεια και το εκανα εκει και βγηκε θετικοκοτατο!!!!Πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να κανω χοριακη οτι αν ηταν και δεν ημουν δεν θα εβγαινε τιποτα στο τεστ και μου εδωσε το feofol spansule (σιδηρο με φολικο οξυ μαζι) να το παιρνω καθε πρωι μου ειπε τι να προσεξω και να παω να με δει στις 16/7 σε δυο εβδομαδες σχεδον!Αυτα...Κοριτσια δεν το πιστευω νομιζω οτι συμβαινει σε καποιον αλλον!!!Χθες το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω!!!!Νοιωθω πολυ περιεργα...δεν ξερω...παραξενα!!!!Σας ευχομαι συντομα και γρηγορα να συμβει και σε εσας!!!!Τωρα ομως εγω δεν θελω να φυγω απο την παρεουλα!!!!Στενοχωριεμαι...σας πειραζει να μεινω και εδω και να γραφω ασχετα πραγματα και να διαβαζω τα νεα σας;;;;Και να σας δινω κουραγιο φυσικα!!!!Ευχομαι η Παναγια να σας φερει συντομα ενα γερο μωρακι!!!!Σας φιλω και τα ξαναλεμε...!!!! :x:x:x@};-@};-@};- Σας ευχαριστω για ολα και ειμαι πολυ χαρουμενη που σας γνωρισα!!!!! ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και απο εδώ πολλά πολλά συγχαρητήριααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ, αναπολώ! σαν να γυρίζω 2 Ιούλιους πίσω, στα δικά μου.... Ιούλιο είχα δει κ εγώ αυτή τη λατρεμένη κόκκινη γραμμή του τεστ! όλα να πάνε καλά κοριτσάκι μου! καλή εγκυμοσύνη!

Γεια σου ρε φιλενάδα Ράνια με τις προβλέψεις σου! Υπ'όψιν κορίτσια, σε όλες μας μέσα έπεσε, τρομερό feeling αυτό το κορίτσι! :lol: βεβαια, σε μένα είπες αγόρι πάλι για 2ο και δεν ξέρω... μου τα χαλάς.... κάνε άλλη μια μαντεψιά κ κοίτα να έιναι πιο ροζ!!! :lol::lol:

φιλάκια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ΚΑντυ!!! μην υπερβαλεις μονο στο να ποσεχεις. ολα καλα θα πανε και σε 9 μηνες θα εχεις ενα ομορφο υδροοχο ή ιχθυ.

Αντε η επομενη;

Ρανια μου επειδη εχεις αγορακι θα κανουν και οι υπολοιπες; τι διαιασθηση ειναι αυτη; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα,Ρανια πες και για μενα!!!Τι feeling σου εμπνεω??????

Πλακα-πλακα κοριτσια μπορει να κανει και σωστες μαντεψιες!!!Για πες κοριτσακι μου!!!!!!

Και για να μην ξεχνιομαστε:

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ και βεβαια να μεινεις στην παρεουλα μας!!!! Αλλωστε και γω εμεινα εδω, γιατι μ'αρεσε πολυ (δλδ δεν προσπαθω εδω και αρκετο καιρο ;) ).

Παντως ειναι φυσιολογικο στην αρχη να νιωθεις παραξενα, μεσα στο σωμα σου τωρα οι ορμονες κανουν χορο [smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

και παλι με το καλο ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται ρε καντυ να μεινεις στην παρεα μας!αν ειναι δηλαδη μια μια που μενει εγκυος να φευγει..παει..σε 2-3 μηνες θα το εχουμε διαλυσει το μαγαζακι!(αφου θα ειμαστε ολες φουσκωμενες) ;)

εχω το μικρο με πυρετο απο χτες κ εχω λαληηηηησει λεεεεμε!!39,5 εφτασε το πρωι κ τον εχω συνεχεια με μπανια κ αντιπυρετικα!αντε να του περασει γιατι το λυπαμαι κ αυτο,λυπαμαι κ εμενα που εχει γαντζωθει πανω μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTYYYYYYYYYYY! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πρώτη φορά αισθάνομαι τόση χαρά για άνθρωπο που δεν γνωρίζω. Μπράβο γλυκό μου κορίτσι! Συγχαρητήρια! Να 'χεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Και βέβαια να μείνεις να μας κάνεις παρέα κι εμείς να σε συντροφεύουμε στο υπέροχο ταξίδι σου που μόλις ξεκίνησε!

ΜΑΑΑΑΑΚΙΑ

Άντε και στα δικά μας, κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν προλαβα να μπω εχθες γιατι ειχα πολυ τρεξιμο..... :(:(:( Καντυ συγχαρηττηρια..... :YMHUG::ymapplause: χαιρομαι για σενα παρα πολυ...... :D:D:D:D:D:D σου ευχομαι τα καλυτερα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εννοειται και να μεινεις μαζι μας....αντε και στα δικα μας :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σημερα εκανα το πρωτο μου μπανιο.......:):):):):)

Κοριτσια μου ειμαι σε περιεργη φαση....οπως σας εγραψα εχω καθυστερηση σχεδον βδομαδα αλλα φοβαμαι να κανω τεστ γιατι την προηγουμενη φορα μου βγηκαν δυο θετικα και δυο αρνητικα.....στον γιατρο μου εχει ραντεβου μετα απο τις 10 ιουλιου....σημερα ζαλιζομουν λιγο και ενιωθα περιεργα.....υπαρχει περιπτωση αμεσως μετα απο αποβολη να υπαρξη εγκυμοσυνη και να πανε ολα καλα?????μηπως παιζει κατι αλλο?????Εχω πονους χαμηλα στην κοιλια και στην μεση λες και θα αδιαθετησω αλλα...τπτ....

Να κλεισω ραντεβου για τοτε???τι λετε και εσεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kantyyyyyyyyyy [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] sugxaritiriaaaa!!!!!!!!me to kalo kopela mou na kratiseis to mwraki sou agkalitsa!!!!ante kai sta dika mas.telos tou mina na ma8oume ki emeis ta euxarista!!!!!!!!steile mas polu polu polu gkastroskoni ;;);;);;) fusa dunataaaaaa!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βινουλα μου γλυκια,γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη?κ στο γιατρο να πας θα σε στειλει να κανεις.εκτος αν εισαι 5-6 εβδομαδων που εκει αρχιζει να φαινεται στον υπερηχο.για μενα μη το αφηνεις αλλο.αν εισαι γιατι να μη το ξερεις να προσεχεις παραπανω?χοριακη ομως,ασε τα τεστ φαρμακειου.την εχω πατησει παλια γιαυτο.εδειξε θετικο κ την αλλη μερα αδιαθετησα.

οσο για τις προβλεψεις κοριτσια,θα σας κανω οταν με το καλο μεινετε εγκυουλες.δεν μπορω ετσι στα κουτουρου!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΝΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να την χαρείς με τον άντρα σου!!!Με το καλό κοπέλα μου. Ειλικρινά σου εύχομαι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ για σένα και το μωρό σου.

Εγώ κορίτσια χάθηκα γιατί δεν είχα διαθέσιμο υπολογιστή τις προηγούμενες 10 μέρες. Τον προηγούμενο μήνα αδιαθέτησα αν και ήταν μια περίεργη περίοδος που καθυστέρησε και είχα απίστευτο φούσκωμα, πρήξιμο, πόνους κλπ και μπήκα στη διαδικασία του οτι ίσως να τα είχαμε καταφέρει. Δεν με στενοχώρησε όμως γιατί είναι νωρίς. Αυτό το μήνα πήρα τα τεστ clear blue ωορηξίας να τα δοκιμάσω γιατί είμαστε σε πολύ πιεσμένη περίοδο με τον άντρα μου απο δουλειές, υποχρεώσεις κλπ και πραγματικά δεν υπάρχει δυνατότητα για συχνές επαφές. Θα τα δοκιμάσω λοιπόν και βλέπουμε. Σκέφτομαι να τα ξεκινήσω απο αύριο που είναι η 9η μέρα του κύκλου γιατί σου δείχνει τις 2 επόμενες που είναι οι πιο γόνιμες. Είναι βέβαια νωρίς το ξέρω γιατί έχω κύκλο 27/28/29 ημερών, αλλά επειδή φοβάμαι μην τις χάσω αποφάσισα να τα αρχίσω απο νωρίς.

Εύχομαι σε όλες μας καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Πηγαινει βρε Λαμπρινη μου κανε μια χοριακη και ανακοινωσε μας τα ευχαριστα!!!!!Αντε κοριτσακι μου στο ευχομαι!!!!

Φρεσκοπαντρεμενη Μαιμουδιτσα μου,αντε να εισαι η επομενη κοριτσακι μου!!!!!!!!!!

ΚοΥιοτ ειναι πολυ αγχωτικο αυτο το TTC Journey τελικα,εχεις δικιο!!!Μηπως να το βγαζαμε??Εγω μαλλον πρεπει να το βγαλω.....

Starfish welcome back!!!!!!

Ρανια μου τι κανει το παιδι???Αχ καρδουλα μου με τετοια ζεστη πυρετο...Δωστου ενα δροσερο φιλακι απο μενα...Ελπιζω σημερα να ειναι περδικακι το αστερακι σου το ομορφοοοοοοοοοοο!!!!!!1

Και για να μην ξεχνιομαστε:

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ γιατι πρεπει να παω για δουλεια!!!!Binoula μου τι καθεσε;;;;Πηγαινε κανε ενα τεστακι και αν δεν εμΠιστευεσαι του φαρμακειου κανε μια χοριακη!!!!Και εγω τα ιδια συμπτωματα ειχα και λιγοτερες μερες καθυστερηση και βγηκε θετικο!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ;;;;Μπααααα!!!!Παιδι μου οτι νοιωθεις μοιαζει με τα συμπτωματα πολυ της περιοδου αλλα εχει και κατι αλλο...Πονανε οι ρογες σου;;;Εχεις υγρα;;;;Βεβαια η καθε εγκυμοσυναη ειναι και διαφορετικη!!!!Πηγαινε κανε τεστ ΤΩΡΑ!!!!starfish μου να παρεις τα hometest απο το internet!!!!Tα clear blue ειναι πανακριβα και λιγα!!!!Τα hometest εχει 20 μεσα και εχουν 16 ευρω!!!!Και ειναι και καλα!!!Εγω με αυτα το επιασα και με την πρωτη!!!!Φιλια και στα υπολοιπα κοριστια και σας ευχαριστω που με θελετε στην παρεα σας ακομα!!!!Φυσηξα δυνατα με γκαστροσυνη για να σας κολησω!!!!!! :x:x:x χαχαχα!!!Απο εδω και περα θα σας λεω ολες Γκαστρουλες!!!!Φιλακια πολλα!!!!Παω να φυγω...αργησα!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ξέρω τα hometest ΚΑΝΤΥ μου αλλά είπα για πρώτο μήνα να δοκιμάσω αυτά που υποτίθεται οτι είναι "ξεκάθαρα". Πράγματι αυτά που αγόρασα είναι πολύ ακριβά και δεν μπορείς να τα αγοράζεις συνέχεια. Άσε που είδα σήμερα που χρησιμοποίησα το πρώτο στικάκι, πως τραβώντας το φαίνονται ουσιαστικά οι γραμμές που λέει και το hometest. Και μιας και η πρώτη ήταν πιο θαμπή απο την δεύτερη δεν βγήκε χαμογελάκι. Αν δω μέχρι το τέλος της συσκευασίας οτι η χρήση είναι τόσο εύκολη, την επόμενη φορά θα παραγγείλω αυτά που λες. Το μόνο που φοβάμαι είναι οτι τα ξεκίνησα πολύ νωρίς και πως θα μου τελειώσουν προτού δείξουν τις γόνιμες μέρες. Τέλος πάντων!!

Για πες μας εσύ πως νιώθεις;; Οι υπόλοιπες είστε καλά;;

Binoula στη θέση σου θα έκανα και εγω ένα τεστ για να δω που βρίσκομαι! Άντε καιρός είναι!Μπορεί να έχουμε και άλλα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειμαι ειμαι ειμαι ειμαι ειμαι εγκυος....μολις γυρισα απο τον μικροβιολογο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2574 χοριακη...................................................................................................ΠΕταω τωρα δεν ξερω πως να σας το περιγραψω................................................................Σας ευχομαι και στα δικα σας και συντομα.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενη,συγκινημενη ευτυχισμενη............και πολλα αλλα που δεν ξερω πως να το περιγραψω.....σε τρεις ωρες εχω ραντεβου για τον πρωτο μας υπερηχο.......Σε εσας το χρωσταω που πηγα......Φοβομουν τοοοοσο πολυ οτι θα απογοητευτω........Αλλα ειχατε δικιο......Σας ευχαριστω παρα πολυ..........Ρανια ακουω προβλεψη...... ;););););)

Θα σας πω νεωτερα το βραδυ που θα γυρισω

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΟΟΟΟΟΟ

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif]

[smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

[smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Τι ρέντα είναι αυτή ρε κορίτσια!!! Πάρα πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!! Να έχεις μια καταπληκτική εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Περιμένουμε νέα σου σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπωπωπω χαρεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια :ymparty::ymapplause::ymapplause: Λαμπρινη μου!!!!!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!Ειδατε,αλλαξαμε ποστακι,αλλαξε και το γουρι!!!!!!!!!!!

Κοριτσια θα τριτωσει η χαρα!!!!Αντε περιμενω αλλη μια,δυο,τρεις,ολες!!!!!!

Ετσι,ετσι,να μην ξεχνιομαστε:

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΓΑΜΕ Βinoula ΜΟΥ;;;;ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΩΡΑΙΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΛΑΩ!!!!!!ΦΥΣΗΞΑ ΚΑΛΑ ΦΕΝΕΤΑΙ!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!ΓΙΟΥΠΗΗΗΗΗΗ!!!!!ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΓΚΑΣΤΡΟΧΩΡΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! :lol::lol::lol: ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ!!!!!!ΑΝΤΕ ΦΥΣΑΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΦΥΣΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Βinoula ΦΥΣΑ!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και το ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ.....ΠΙΑΝΕΙ!!!! :lol::lol::lol: ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ:

ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ SUMMER EDITION + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΦΥΣΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...