Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Ευροσυνη μου μην στεναχωριεσαι....αν και δεν γινεται το ξερω...το εχω περασει...και εμενα ο αντρας μου το ιδιο ηθελα αλλα εγω δεν μπορουσα να το ξεπερασω...αν δεν ξεσπουσα δεν θα το αντεχα....Θα σου πω το μονο ευχαριστω εντος εισαγωγικων...Απ την στιγμη που η αποβολη ηταν φυσιολογικη και δεν χρειαζεται επεμβαση μπορεις να ξεκινησεις τις προσπαθειες αμεσως μολις νιωθεις ετοιμη ψυχολογικα....Εγω αμεσως μετα απο αποβολη εμεινα εγκυος...ο γιατρος ειχε μεινει...Κανε οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να εισαι καλά μωρουδένια μου , να χαίρεσαι το μωρό σου.

Αυτό κάνω , εξάλλου κι αυτή με αντιμετωπίζει πολύ πιο τρυφερά γιατί νομίζει πως πονάω κάπου και θέλει να μου κάνει συνέχεια παρέα λεει για να γινω καλα.

να σαι καλα κοπελα μου!!!και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου και ευχομαι και με ενα δευτερο γερο μωρακι συντομα !!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι Ράνια μου , Binoula μου και Μωρουδένια μου , η αλήθεια είναι πως κοιτάζοντας λίγο στη σελιδα απώλεια και υποστηριξη του φόρουμ μας , έμεινα κοκκαλο από αυτά που διάβαζα -xtinaki , μου ακόμη ανατριχιάζω με τη περίπτωσή σας , και μπράβο σου που δίνεις κουράγιο και σε εμάς- , ξέρω πως όλες πάνω κάτω το έχουν περάσει και συνεχίζουν μπροστά.

Σήμερα ξύπνησα με μια διάθεση του τύπου , έχω από βδομάδα άλλη μια βδομάδα διακοπών ευκαιρία να βουτάω ολήμερίς στη θάλασσα , να πιω κανά ποτηράκι παραπάνω ,να χαλαρώσω αλλά για προσπάθειες ξανα δε ξέρω , μόλις το σκέφτηκα ένιωσα ένα κόμπο στο στομάχι...

Είναι που έχω και το αίμα ακόμη και να θέλω να ξεχαστώ εντελώς δε μπορώ , μου θυμίζει ακόμη αυτό που πέρασα.

Σίγουρα πάντως όλα θα φτιάξουν , θα αρχίσει και το σχολικό έτος σύντομα οπότε θα πέσω με τα μούτρα στη δουλειά-ήδη ετοιμάζομαι καθότι καθηγήτρια Αγγλικών- και είμαι σίγουρη όπως και για όλες μας πως σύντομα θα κρατάμε στα χέρια μας ένα γερό μωράκι.

Είσαστε η πιο καλή παρηγοριά μου , το στήριγμα μου , ακόμη και ο σύζυγος καταλάβαινε τη διαφορά στις αντιδράσεις μου κάθε φορά που έκλεινα τον υπολογιστή . Μόλις με έβλεπε κάπως μου έλεγε άντε πάνε λίγο να τα πεις με τις φίλες σου να ξεχαστείς , όντως βοηθούσε πολύ αυτό.

Σας φιλώ γλυκά και να περνάτε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφροσυνη μου και εμενα εσεις εδω μεσα μου σταθηκατε περισσοτερο απο τον οποιονδηποτε....σου μιλαω ειληκρινα οτι ναι μεν ειναι γολγοθας αλλα αν εχεις καποιονν να τα πεις ολα οσα νιωθεις ειναι αλλιως...μπορει να σε καταλαβει και να μην παρεξηγησει οτι κι αν του πεις...περνα οσο το δυνατον καλυτερα μπορεις...να ξεχασεις δεν γινεται...να μαλακωσει ο πονος μπορει....κανε και μια βουτια για μενα που δεν μπορω να παω για μπανακι....αααα και μια μπυριτσα ναι?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια,ελπίζω να κυλούν όμορφα οι διακοπές σας.

.efrosyni μου,στενοχωρήθηκα πολύ με όσα πέρασες..εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να έρθει ένα πολύ γερό σποτάκι!σας φιλώ όλες κ θα τα πούμε σύντομα.περιμένω να τελειώσει η παλιοπεριοδος να κάνω κανένα ΜΠΑΝΑΚΙΑ με το αστέρι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευφροσυνουλα μου λυπαμαι πολυ :(:(:( .......Αλλα χαιρομαι που σημερα τουλαχιστον ξυπνησες με καλη διαθεση.... :(:( Δεν ξερω τι αλλο να σου πω,στα ειπαν ολα τα κοριτσακια μας παραπανω....Δεν θελω βρε κοριτσια να διαβαζω καθολου τετοια :( ...Στεναχωριεμαι πολυ :( Κανε υπομονη κοριτσακι μου και ελπιζω συντομα να ερθει ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα σου.Εγω σε δυσκολες περιπτωσεις σκεφτομαι πως ετσι ηταν να γινει γιατι ετσι ηθελε ο Θεουλης να γινει....και καπως παρηγοριεμαι.....Σε φιλω κοπελα μου.. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ζουμπουρλούδικα! Παρακολουθώ τα νέα σας στα κλεφτά χωρίς να παρεμβαίνω διότι ο χρόνος μου είναι λιγοστός αυτόν τον καιρό. Στις εγκυούλες μας στέλνω την απέραντη αγάπη μου, να προσέχετε τους εαυτούς σας, να ακολουθείτε τις οδηγίες των γιατρών σας και να αποφεύγετε (όσο είναι δυνατό) τη ζέστη. Εδώ εγώ - που δεν είμαι (ακόμη) σε ενδιαφέρουσα - υποφέρω και αναζητώ το κρύο!!!!!...

Ευφροσύνη μου - συνάδελφε ;) - διάβασα με προσοχή την περιπέτειά σου. Κάνε κουράγιο κουκλίτσα μου. Είσαι πολύυυυυυυυυυ κοντά. Η φυσή γνωρίζει πολύ καλύτερα από εμάς, συνέχισε τις προσπάθειες και η επόμενη φορά θα είναι η ΤΥΧΕΡΗ!

Εγώ φεύγω το Σάββατο για τις πραγματικές διακοπές. Ελπίζω να γυρίσω διπλή :D ... εεεε... κι αν δε γυρίσω... τον επόμενο μήνα :lol:

ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εδω..στεναχωρεθηκα με τα παραπανω..εγω γυρισα απο διακοπες..ολα καλα..κ περιμενω περιοδο 14~15 Αυγουστου...τα νευρα μου..τετοια μερα.παντως δεν νιωθω τιποτα... :|κανενα συμπτωμα..

Νυχτεριδακι μου,μου ελειψες :YMHUG: !!

Κοριτσια περιμενω 20/8 αλλα σημερα ποναω πολυ......Τοσο πολυ να μικρυνε ο κυκλος μου???Δεν εχω βεβαια τιποτα αιμα κλπ αλλα ποναω-ποναω ΠΟΝΑΩ και γκρινιαζω,ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ συνεχεια :twisted: και βρεχει,και βαριεμαι και ειμαι μονη μου μες την ερημια και δεν μπορω,και θελω να ερθει ο χειμωνας να γυρισουν ολες οι φιλες μου πισω :lol::lol::lol: !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!!!!!!!!τι κανετε?KoYiot σου ευχομαι να το τσακωσετε το σπορι ;);)

γλυκια μου Τονια λες να ειναι κατι καλο αυτος ο πονος???στο ευχομαιιιι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] εγω 15-17 περιμενω.Τουλαχιστον αν ερθει που το απευχομαι ας μην ερθει στη γιορτη μου γιατι αλλιως τη πηρε και τη σηκωσε :twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!!!!!!!!τι κανετε?KoYiot σου ευχομαι να το τσακωσετε το σπορι ;);)

γλυκια μου Τονια λες να ειναι κατι καλο αυτος ο πονος???στο ευχομαιιιι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] εγω 15-17 περιμενω.Τουλαχιστον αν ερθει που το απευχομαι ας μην ερθει στη γιορτη μου γιατι αλλιως τη πηρε και τη σηκωσε :twisted::lol::lol::lol:

Τι να ειναι Μαριανθη αυτος ο πονος :twisted::twisted::twisted: !!

Ελα,ελα για πες το να αρχισω να γκρινιαζω και γι'αυτο :twisted::twisted::twisted: !!!!!!!

ΑΝτε τωρα γιατι εχω και νευρα!!Εσυ ξερεις γιατι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα λεω μηπως ειναι κατι χαρμοσυνο βρε παιδι μου :P:P:P

ααααχχ ξερω ξερω που να μην ηξερα!!!ΕΛΕΟΣ!!!τιποτα αλλο δε θα πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα λεω μηπως ειναι κατι χαρμοσυνο βρε παιδι μου :P:P:P

ααααχχ ξερω ξερω που να μην ηξερα!!!ΕΛΕΟΣ!!!τιποτα αλλο δε θα πω...

Γιατι το χαρμοσυνο με πονο συνδεεται??????

Ναι,ναι τοτε Μαριανθη μου ακου:

1)Εχω καθυστερηση 10 μερες :^o

2)Εχω πονους περιοδου :^o

3)Εχω και δεκατα :^o!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟΟΟΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα , Τόνια και μαιμουδίτσα άντε κανονίστε να είστε οι επόμενες με τα χαρμόσυνα , χαίρομαι τόσο όταν διαβάζω τις δημοσιεύσεις σας , η χαρα της ζωής είστε. :ymapplause::ymapplause:

Εμείς ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά , θα μαζευτούμε στο εξοχικό αδέρφια ξαδέρφια φίλοι να κάνουμε τα τελευταία μπάνια του Αυγούστου , θα είμαστε ένα μεγάλο πάρτυ συνέχεια , γιατί κακά τα ψέμματα κορίτσια μετά το 15Αύγουστο όλοι καλό χειμώνα λέμε.

Κατά τα άλλα , τα ίδια, εδώ με τη χαζούλα περιμένω να τελειώσει να ησυχάσω επιτέλους.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efrosyni μου καλημερα!!!!σ'ευχαριστούμε πολυ πολυ :):):) και σενα σου ευχομαι να το τσακωσετε το σπορακι πολυσυντομα [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Καλα μπανακια και καλα να περασετε!!Κι εμεις τη πεμπτη λεμε να πεταχτουμε στο πρωτο ποδι για κανα μπανακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιααααααα ξεχασα να σου πω ρε συ...αρχισαν απο προχθες παλι αυτα τα ασπρα υγρα τα οποια απ'οτι διαβασα εμφανιζονται και πριν τις γονιμες και πριν ερθει η χαζη και σαν συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!αυτο..αντε αρχισε παλι να κραζεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιααααααα ξεχασα να σου πω ρε συ...αρχισαν απο προχθες παλι αυτα τα ασπρα υγρα τα οποια απ'οτι διαβασα εμφανιζονται και πριν τις γονιμες και πριν ερθει η χαζη και σαν συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!αυτο..αντε αρχισε παλι να κραζεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα ρε συ Μαριανθη!!Και μενα :^o:^o:^o Αληθεια!!:^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o

Ευφροσυνη μου,δεν ισχυουν οσα γραφω,τη Μαριανθη πειραζω!Αχ χαιρομαι κοπελα μου που θα ειστε με κοσμο και θα περασετε ομορφα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efrosinaki mou den kanw oute to palikari oute tin dynath...skata sta moutra mou eimai...ponaw akoma kai fovamai polu...alla sou lew ayta pou lew kai ston eayto mou...mono i elpida tha mas voithisei...exw prospathisei polla pragmata mpas kai sinelthw alla adynaton...opote thrinw opote to niwsw kai apla thelw an elpizw oti tha erthei syntoma ena deytero paidaki pou tha ftasei sthn agalitsa mou ....to prwto mou einai sthn agalitsa tis panagitsas kai mas prosexei apo psila...opote aisodoksia kai elpida glukeia mou kai ola tha pane kala ;)

stis upoloipes :

marh trelara (ksereis esy ...)ti to peirazeis to koritsi???xaxaxaxaxa maimouditsa mou mhn tis dineis shmasia ti vriskei na se tsiglaei!!xaxaxaxaxa ante maimouditsa na einai thetika ta nea na tin roupwseis!!xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marh trelara (ksereis esy ...)ti to peirazeis to koritsi???xaxaxaxaxa maimouditsa mou mhn tis dineis shmasia ti vriskei na se tsiglaei!!xaxaxaxaxa ante maimouditsa na einai thetika ta nea na tin roupwseis!!xaxaxaxa

Αποφασισα να την πειραζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ :twisted::twisted::twisted::lol::lol: γιατι ετσι ασχολειται με τα πειραγματα μου και δεν εχει αγχος Χριστινακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;; ΚΑΤΑΡΧΗΝ:Εfrosyni[/b μου γλυκια μου κοπελιτσα!!!!Λυπηθηκα πολυ πολυ!!!!Αληθεια :(:(:(:( αλλα οχι δεν θελω να το βαλουμε κατω!!!!Θελω να ειμαστε ολες αισιοδοξες και ολα θα πανε καλα!!!!Ηταν θελημα θεου κουκλιτσα μου η εγω ξερεις πως το σκεφτομαι καμια φορα;;Οτι ισως να μην ηταν γερο το εμβρυο και ο οργανισμος να το πεταξε μονος του!Και καμια φορα ειναι καλυτερα αυτα να γινονται στην αρχη παρα αργοτερα που θα ειναι χειροτερα και για τους γονεις και για το παιδι..!!!Ισως καταλαβαινετε τι θελω να πω!!!!Τονια μου μακαρι να ειναι σποριδιον που σου δινει τα πρωτα του σημαδια!!!!Αλλα και αν δεν ειναι δεν απογοητευομαστε!!!!Μαιμουδιτσα και Νυχτεριδα μου μακαρι να μην σας ερθει η κοκκινοχαζουλα αυτη τη φορα!Νυχτεριδουλα καλως ηρθες!!!Πως περασατε;;; xtinaki μου για μενα εισαι παλικαρι και μεγαλο κιολας!!!!Ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου να σου ερθουν κοριτσι μου γιατι εισαι ψυχουλα και εσυ...!!!!Αυτα απο εμενα..στη δουλεια ειμαι!!!!Σημερα πηγα και εγω να κανω τον προγενητικο ελεγχο και θα εχω τις απαντησεις την Παρασκευη το απογευμα!!!!Φιλακια πολλα σας χαιρετω και σας φιλω ολες!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η ανεβασμένη προλακτινη δεν σε αφηνει  να κανεις καλή ωορρηξία..  εγω είχα 32 μετά από δυο μήνες έκανα επανάληψη και ήταν πιο κάνω πήρα χάπι για την ρίξω και έμεινα εγκυος  Επισης ανεβαίνει και από το άγχος η προλακτινη να επισκεφτείς ενδοκρινολόγο λογικά θα σου βάλει επανάληψη και αν είναι πάλι πάνω ίσως σου δώσει χάπι.. είναι κάτι που διορθώνεται πάντως 😊  
    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...