Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Θέλω απλά να βάλω τα κλάμματα... δεν αντέχω άλλο...θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!! Σόρρυ ρε κορίτσια, απλά κάπου έπρεπε να μου βγει και μένα όλο αυτό. Σόρρυ.... :(

Αχ κοριτσακι μου θα ερθει πολυ συντομα θα το δεις!!!Ολες αυτο θελουμε!Μη στεναχωριεσαι να σκεφτεσαι θετικα και να δεις που θα ερθει πολυυυ συντομα!!!!Τα λεω για να τ'ακουω κι εγω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βινουλα μου καταρχιν μην αγχωνεσαι ειπαμε γιατι αγχωνεται κι το μωρουλακι σου. Αυτα τα πετρωματακια ειναι μικροσυσπασεις της μητρας. Αν εχεις περισσοτερα απο 4 πετρωματα την μερα μιλα με τον γιατρο σου. Εγω ειχα τετοια πετρωματα απο την 15η βδομαδα μεχρι που γεννησα 39η. Αλλα επινα σιδηρο και ασβεστιο κι οχι μαγνησιο. Το μωρακι εγω το ακουσα την 6η βδομαδα ! Σκεψου 8ετικα και να ξεκουραζεσαι, μην κανεις τιποτα ασε το σπιτι κ τις δουλειες.

Συγχαρητηρια στις εγκυουλες κι δε 8ελω να ακουω κλαματα κλπ κλπ το 2013 8α μας βρει ολες εγκυουλες !!!!!!!!!!!

Καλα χειμωνιατικα τανια !!!!!!!!!!!!!!

Maria+fotis ποσο μηνων ειναι ο μπεμπουλης σου??? Σε ζηλευω ξερεις γιατι?? Μπορεις κι τον βγαζεις βολτα με το καροτσι. Εμενα η δικια μου ειναι κυρια μεγαλη (18 μηνων) κι δεν 8ελει καροτσι , 8ελει μονη της να περπαταει κι οχι απτο χερι . Κι αναγκαζομε να την κυνηγαω απο δω και απο κει σαν τη τρελη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ξεκινησω απο τα ευχαριστα!κοννα επιτελους,την εκανες τη χοριακη!!πολλα συγχαρητηρια! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

τονιαχαν!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]

κοριτσια να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη.γερα μωρακια,τπτ αλλο!

τονια μου...δεν θελω να σου πω λογια παρηγοριας.θελω μονο να κρατησεις το πολυ θετικο πως εμεινες εγκυος τοσο ευκολα.το επομενο μωρακι θα ερθει κ θα μεινει,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μουυυυυυυυυυ :-*:-*:-*:-*:-*

Τονιαχαν!!!!1 :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Βινούλα αν νιωθεις να σκληραίνει η κοιλιά σου είναι συσπάσεις. Εννοείτε ότι για οτιδηποτε διαφορετικο νιωθεις στην εγκυμοσυνη περνεις τον γιατρό σου. εμενα με ειχαν πιασει περιπου στον 5ο-6ο μήνα αλλα επειδη δεν ηταν συχνες δεν πηρα τπτ και γέννησα τελικά με πρόκληση 40 εβδομάδων ακριβως.

το μωρό εγω το ακουσα 21 εβδομάδων. το ενιωσα δηλαδη. στις δευτερες εγκυμοσυνες συνηθως το ακους την 15-16η εβδομαδα λόγω εμπειρίας ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind "το παιδί" θα έρθει πολύ πολύ σύντομα. Ηρεμία, όχι άγχος και όλα θα γίνουν!! Το άγχος είναι το χειρότερο σπερματοκτόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μουυυυυυυυυυ :-*:-*:-*:-*:-*

τονια μου...δεν θελω να σου πω λογια παρηγοριας.θελω μονο να κρατησεις το πολυ θετικο πως εμεινες εγκυος τοσο ευκολα.το επομενο μωρακι θα ερθει κ θα μεινει,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου :x:x

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου μην εισαι θλιμενη...αλλαξε φατσουλα και ηρεμισε....ολα θα πανε καλα...ρωτησα τον γιατρο με ειδε και ειπε οτι ειναι μικροσυσπασεις και δεν πρεπει να αγχωνομαι καθολου ουτε να στεναχωριεμαι γιατι αυτο το προκαλει...Das Kind λογικο ειναι να σε περνει το παραπονο αλλα δεν κανει....σκεψου θετικα και ολα καλα θα πανε...ελα να χαμογελαμε για να μας χαμογελασει και ο θεουλης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! να είστε πάντα καλά, στις εγκυούλες καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό, τις υπόλοιπες φυσάω φουυυυυυυυυυυυ λίγη θετική ενέργεια και ευχές για πολλά τάνι τάνι.

Τονιαχαν συγχαρητήρια!! Να πω άντε και στην κόρη τώρα?

Βινούλα μην αγχώνεσαι, κ εγώ ένιωθα σαν τρέμουλο και επινα μαγνήσιο 3 τη μέρα. όλα θα πάνε καλά.. ότι θες πάντως να πέρνεις το γιατρό μην ντρέπεσαι.

Τόνια μου , δεν μπορώ να μη σχολιάσω αν και ζήτησες να μην πούμε πολλά. Απλά να ξέρεις ότι τα έχω περάσει και εγώ και καταλαβαίνω πως είναι να στραβώνει κάτι, αλλά θα γίνει μην ανησυχείς, λίγη πίστη και υπομονή. κάποιες φορές δοκιμαζόμαστε και πρέπει να αντέξουμε. Αν θέλεις και να ποτέ είσαι έτοιμη πες μας....

xtinaki μην απελπίζεσαι , αν έχεις πίστη το μωράκι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή, πίστεψε με. Και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Κ εγώ έχω νιώσει απελπισία δεν το κρύβω, ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη την εξωμήτρια μέτα και την αφαίρεση σάλπιγγας νόμιζα ότι δεν θα γίνει ποτέ αλλά να δες έχω ένα παίδαρο και αν θέλει ο Θεός ας με βοηθήσει να πάνε όλα καλά και να έρθει και το δεύτερο νινι.

συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν σας κρύβω έχω χαρά μέσα μου δεν λέω, αλλά και άγχος, συγκίνηση και στεναχώρια γιατί με αυτά που λέτε μου ξυπνάτε και μένα πολλά μέσα μου παλιά και νέα συναισθήματα.... και ότι λέω το λέω με την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! να είστε πάντα καλά, στις εγκυούλες καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό, τις υπόλοιπες φυσάω φουυυυυυυυυυυυ λίγη θετική ενέργεια και ευχές για πολλά τάνι τάνι.

Τονιαχαν συγχαρητήρια!! Να πω άντε και στην κόρη τώρα?

Βινούλα μην αγχώνεσαι, κ εγώ ένιωθα σαν τρέμουλο και επινα μαγνήσιο 3 τη μέρα. όλα θα πάνε καλά.. ότι θες πάντως να πέρνεις το γιατρό μην ντρέπεσαι.

Τόνια μου , δεν μπορώ να μη σχολιάσω αν και ζήτησες να μην πούμε πολλά. Απλά να ξέρεις ότι τα έχω περάσει και εγώ και καταλαβαίνω πως είναι να στραβώνει κάτι, αλλά θα γίνει μην ανησυχείς, λίγη πίστη και υπομονή. κάποιες φορές δοκιμαζόμαστε και πρέπει να αντέξουμε. Αν θέλεις και να ποτέ είσαι έτοιμη πες μας....

xtinaki μην απελπίζεσαι , αν έχεις πίστη το μωράκι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή, πίστεψε με. Και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Κ εγώ έχω νιώσει απελπισία δεν το κρύβω, ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη την εξωμήτρια μέτα και την αφαίρεση σάλπιγγας νόμιζα ότι δεν θα γίνει ποτέ αλλά να δες έχω ένα παίδαρο και αν θέλει ο Θεός ας με βοηθήσει να πάνε όλα καλά και να έρθει και το δεύτερο νινι.

συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν σας κρύβω έχω χαρά μέσα μου δεν λέω, αλλά και άγχος, συγκίνηση και στεναχώρια γιατί με αυτά που λέτε μου ξυπνάτε και μένα πολλά μέσα μου παλιά και νέα συναισθήματα.... και ότι λέω το λέω με την καρδιά μου

Kοννα μου ομορφα οσα γραφεις....σ΄'ευχαριστω πολυ για τα λογια σου...

Μια διορθωση θελω να κανω:ΤΟ ΧΤΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!Μαλλον τη μπερδεψες με τη Das King ε??

Λοιπον αντε γιατι πολυ θλιψη εφερα μου φαινεται......

[smilie=blob9.gif] ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 2

ΕΙΝΑΙ 3 ΝΕΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

post-12542-13873939549182_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι συγνώμη Das kind ήθελα να πω...με πήρε η συγκίνηση και γράφω παπ..ριες μου φαίνεται

συγνώμη xtinaki, σου ευχήθηκα κ χτες , με το καλό εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

ΓΕΛΑ ΜΗ ΚΛΑΙΣ...... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΕΒΑΛΑ ΣΑΝ ΑΒΑΤΑΡ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΝΕΡΑΪΔΑ....ΚΟΙΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ..ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ !!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΜΟΝΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...