Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

KoYiot καλημερα!!!!δε πειραζει μωρε τον επομενο μηνα σιγουρα θα το τσακωσετε ;);)τι εγινε ομως?δε προσπαθησατε στις γονιμες??παντως μεχρι στιγμής δε ποναω και ειναι καλο σημαδι υποθετω :roll:ακομα λιγο αναμονη.. :D

τονιαχαν καλημερα και σενα!!!!καλο βολι και απο μεναααααααααα [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

τα αλλα κοριτσοπουλα που ειστε??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσουδια μου τι κανετε ;;; βλεπω τα γνωστα κοριτσια (απο μια γρηγορη ματια που εριξα) κ βλεπω κ νεα :) (hellooooo !!) κ Ω ΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ μαζι μας βλεπω ... κ γω ωορρηκτω σημερα- αυριο :lol::lol: !! τα υγρα ρεουν αφθονα, οι ορεξεις στο φουλ, απο ελευθερια κινησεων ειμαστε μαπα γιατι φιλοξενουμε την αδελφή μου κ οκ... δεν ζουμε κ στο μπακινγχαμ οποτε ....... ισως παει κ χαμενος ο μηνας :(

ΟΜΩΣ δεν πειραζει γιατι ειπαμε : δεν θελω να ξαναγεννησω ανοιξη γιατι "μαρτυρησα" περσι το καλοκαιρι που ηταν τοσο μικρος ο Κωνσταντινάκος !!! φυσικά εαν μας το στειλει ο Θεος τωρα, δεν το συζητώ !!! με ανοιχτες αγκαλες το περιμενουμε :x:x:x:x:x:x:x (τουλαχιστον μπορει να εχει τσουτσουνι κ αυτο;;; :oops: )

Τι κανετε απο μπανια ; εμεις εδω στην Αθήνα καναμε ΕΝΑ κ μοναχικό χιχι...

την αααλλη εβδομαδα παμε Κερκυρα για λιγο μηπως του δωσουμε κ καταλαβει απο πλατσουρισματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου maria+fotis!δε πειραζει τον επομενο μηνα 8-)

να σε ρωτησω ΔΕΝ τη περιμενω τη κυρια σε 2 μερες.. ειναι δυνατον να μην εχω καθολου υγρα?ουτε σταγονα?εδω και ποσες μερες ειμαι στεγνη.παντα πριν μου ερθει για αρκετες μερες ειχα ασπρα και πυχτα και τωρα ΤΙΠΟΤΑ!!!βρε λες να το πιασαμε το σπορινι μας?αλλα δε θα επρεπε να εχω υγρα??? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσοπουλα!!Τι ζεστη ειναι αυτη???Εμεις σημερα κοιμομαστε γιατι ξενυχτησαμε χθες 5,30 το πρωι γυρισαμε....Αλλα τα περασαμε τελεια!!!

Μαρακι μου,που εισαι εσυ????Τι κανετε????Αντε με το καλοοοοοοο αλλος ενας γιος!!!!

KoYiot μου δεν πειραζει!!!Next month!!!

Maimouditsa,αρχισες παλι????????? :lol::lol::lol: Για ηρεμησε!!!Και δεν ειναι απαραιτητο οτι οταν τανι-τανι στις γονιμες μερες θα τσακωσεις το νινι!!Το λεω αυτο γιατι ρωτησες την KoYiot....Aν ηταν ετσι,θα ηταν πανευκολο,χα!!!! :):):):):) !!

Καντυ μου!!!Αυριοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Νυχτεριδααααααα!!!!!Που εισαι?Γυρισες?????

Demie,Ρανια,Νινα μου πολλα φιλακιααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!!!!!!!kalh epityxia se oooolesss!!!

mpika na euxithw sthn maimouditsa me to kalooo!!!na deis ena megaaaloooo ++++ !eida oti den perimeneis sthn giorth mou!ths Agias Marinas!!!makari na sou ferei ta pio omorfa nea h giorth Ths. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμου μου,ξερεις οτι στα χωνω γιατι θελω το καλο σου!!!Ε,ρε πιασε και εσυ το νινακι και μετα να δεις [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] που εχω να ριξω!!!

Μωρουδενια μου,ευχαριστουμε για τις ευχουλες!!!!Καλα,τι κουκλακι ειναι αυτο Παναγιτσα μου??Να σου ζησει κοπελα μου!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμου μου,ξερεις οτι στα χωνω γιατι θελω το καλο σου!!!Ε,ρε πιασε και εσυ το νινακι και μετα να δεις [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] που εχω να ριξω!!!

Μωρουδενια μου,ευχαριστουμε για τις ευχουλες!!!!Καλα,τι κουκλακι ειναι αυτο Παναγιτσα μου??Να σου ζησει κοπελα μου!!!!!!!!! :):)

euxaristwww!!!na sai kala kopela mouuu!!! :D:D:D:D ante kai esy sintoma na mas anakoinwseis ta euxarista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Μαρινα μου μακαρι να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα!!!καλε δικαιο εχεις,της αγ.Μαρινας δεν περιμενω..γιορταζει και η πεθερα μου..λετε να της κανουμε τοσο υπεροχο δωρο??ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ!!!!!

το ξερω Τονια μου και καλα κανεις!ετσι για να μη το σκεφτομαι ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Μαρινα μου μακαρι να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα!!!καλε δικαιο εχεις,της αγ.Μαρινας δεν περιμενω..γιορταζει και η πεθερα μου..λετε να της κανουμε τοσο υπεροχο δωρο??ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ!!!!!

το ξερω Τονια μου και καλα κανεις!ετσι για να μη το σκεφτομαι ;):)

aaaaaaaaaaaa teleiooo dwro tha einai!!! :D:D:D kane ena testaki tote thn Trith(an kai apo thn empeiria mou einai nwris sta exw pei allwste ;) ) alla an to piasate nwris mporei kai na deiksei :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω, ναι, Τόνια μου... Τον επόμενο μήνα.... Περιμένοντας τον Γκοντώ.... Maimouditsa μου γλυκειά.... χαλάρωσε! O:-) Εύχομαι να σου ΄ρθει το νινάκι κι η Αγία Μαρίνα να εισακούσει τις προσευχές σου... Όσο για την ερώτηση... από το τέλος της προηγούμενης περιόδου μέχρι και προχθές δε βαρεθήκαμε να τανιάζουμε, αλλά δεν έκατσε... Βέβαια, βάσει του ωοημερολογίου μου ΤΗΝ κρίσιμη ημέρα εμείς ήμασταν στο νοσοκομείο, λες αυτή να ήταν η γκαντεμιά;;; :)) Μην ξεχνάς, ωστόσο, ότι σε κάθε κύκλο έχουμε 25% πιθανότητα περίπου, αλλιώς όλες οι οικογένειες θα είχαν καμιά 50αριά παιδιά και βάλε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ... Στον επόμενο γύρο θα έχω και ωοτεστάκια ως επιπλέον βοήθεια... ελπίζω όσο πιο πολύ οργανώνομαι τόσο πιο κοντά να βρισκόμαστε στο πολυπόθητο αποτέλεσμα... Πάντως κι εσύ προσπάθησε να χαλαρώσεις. Όσες φίλες μου έχουν γίνει μέχρι τώρα μανούλες δεν το είχαν αναγάγει σε επιστήμη :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Μην μου αγχωνεστε ΗΡΕΜΗΣΤΕ για να εχετε ενα θετικο τεστ!!!!!

Δεν κανουμε καθε μηνα ωορρηξια που μπορουμε να κανουμε παιδι. υπαρχουν μηνες που δεν εχουμε ωαριο και ετσι κανουμε ωορρηξια χωρις να μπορουμε να κανουμε παιδι. Και σας ειπα και το αλλο κανετε τανι τανι μεινετε μετα με τα ποδια ψηλα!!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια κοριτσακια μου. μονο ευαριστα νεα να διαβαζω!!!!!! Μαρινα ευχομαι οτι καλυτερο!! Τονια με το καλο και εσυ. βεβαια ποτε δεν ξερεις!! μηπως ειναι καλυτερο να εχεις ενα ταυρακι; ετσι θα ειναι εαν μεινεις τον αλλο μηνα. να μη με τσαντιζει μονο εμενα το Ταυρακι μου!!! :lol::lol::lol: πολλα νευρα μιλαμε! δεν μπορω να το πιστεψω οτι μπορει ενα 15μηνων παιδι να εχει!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΣ ΔΙΟΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΕΑΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΒΟΥΤΙΑ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΕΙΔΩΜΕΝ!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΙΑΣ Κ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ!!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Μην μου αγχωνεστε ΗΡΕΜΗΣΤΕ για να εχετε ενα θετικο τεστ!!!!!

Δεν κανουμε καθε μηνα ωορρηξια που μπορουμε να κανουμε παιδι. υπαρχουν μηνες που δεν εχουμε ωαριο και ετσι κανουμε ωορρηξια χωρις να μπορουμε να κανουμε παιδι. Και σας ειπα και το αλλο κανετε τανι τανι μεινετε μετα με τα ποδια ψηλα!!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια κοριτσακια μου. μονο ευαριστα νεα να διαβαζω!!!!!! Μαρινα ευχομαι οτι καλυτερο!! Τονια με το καλο και εσυ. βεβαια ποτε δεν ξερεις!! μηπως ειναι καλυτερο να εχεις ενα ταυρακι; ετσι θα ειναι εαν μεινεις τον αλλο μηνα. να μη με τσαντιζει μονο εμενα το Ταυρακι μου!!! :lol::lol::lol: πολλα νευρα μιλαμε! δεν μπορω να το πιστεψω οτι μπορει ενα 15μηνων παιδι να εχει!!!!!!!!!

EGW APO TWRA KATALAVAINW OTI TA TAURAKIA EXOUN NEURA!!!XAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAAXA O MPEMPOULINOS MOU EXEI POLLA NEURAKIA!!!PEISMATARIKA TA TAURAKIA!!! :D:D:D:D

alla apisteuta glykaaaaaaaaaa etsi???

se euxaristw kai me to kalo kai to neo nini pou perimenete :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλαα!!!τι μου κανετε?εγω ειμαι μια χαρα σα να μη τη περιμενω :P για να δουμε τι θα δουμε... :) χθες ειδα στον υπνο μου οτι εκανα 3 τεστ και τα 3 αχνα θετικα!!!!!δε φανταζεσται τι χαρα πηρα!!!!! :P:P λετε να ειναι σημαδιακο?ή να ισχυει αυτο που λενε οτι οτι βλεπεις το αντιθετο βγαινει??? :roll:

τελοςπαντων ονειρα ειναι!!!!

καλε υπαρχει κανα κοριτσοπουλο που να μη περιμενει κοντα με μενα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μα τοση ζεστη παλι???Δεν μπορω,αμαν βαρεθηκα να ειμαι μεσα στην κλεισουρα με το aircondition πια.... :x:x:x

ΚοΥιοt μου,μαλλον το νοσοκομειο την εκανε "τη ζημια"!!!!Δεν πειραζει κοπελα μου,αλλωστε νωρις ειναι,και εσεις τωρα δεν αρχισατε????Βεβαια δεν θα μας πειραξει αν τυχει και νωρις,λεμε τωρα!!

Χθες κοριτσια ηρθε η κουνιαδα μου(και κουμπαρα μας,μας παντρεψαν εκεινη και ο αντρας της!!) και κατσαμε....Κατι συζηταγαμε και μου ειπε πως σε περιπτωση εγκυμοσυνης το πρωτο τριμηνο,απαγορευονται οι μετακινησεις.....Δηλαδη αν εχει συμβει κατι τωρα δεν παμε πουθενα???Πανε οι διακοπουλες???Ισχυει βρε κοριτσια αυτο???Εγκυος εισαι,οχι αρρωστη....Εν τω μεταξυ ανυσηχω γιατι εχουμε τον ιδιο γυναικολογο....Αλλα απο την αλλη οπως μου ειπε και ο αντρας μου,μεινε εσυ εγκυος και ας μην παμε πουθενα!!!!!Ω ναι,ειναι ο ιδιος αντρας που πριν απο μερικους μηνες μου ελεγε πως δεν θελει παιδι :lol::lol: (οι παλιοτερες θα το θυμαστε...)

Βαριεμαι πολυ σημερα....Δεν εχω και δουλιες και να δω πως θα περασει η ωρα...Και ηθελα και να βγω λιγο σημερα αλλα με τετοια ζεστη δεν παω πουθενα.....

Καντυ μου!!!!ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Μολις μας πεις τα ευχαριστα πρωτα Ο Θεος να δεις τι εχει να γινει!!!!!!!Θα το καψω το ποστακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!Τι ζεστη ειναι αυτη παναγια μου;;;;Αχ κοριτσια τι σκ ηταν αυτο;;;;Κοιμομουν ολη μερα ασε που εχω και συνεχεια ναυτιες!!!!Χαλια!!!!Αχ βαχ τι να κανω;;;;Υπομονη!!!!Σποριδιον δεν θελουμε;;;Θα τα υποστουμε και αυτα;;;;Ρε κοριτσια γιατι τα τραβαμε ολα εμεις και οι αντρες τιποτα;;;;Τα νευρα μου!!!!χαχαχαχα!!!! :lol::lol: Λοιπον σημερα ειναι η μεγαλη μερα!!!!Θα παω στο γιατρο το απογευμα...Περιμενω πως και πως να δουμε τι θα δουμε!!!!Μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!!Κοριτσακια μου μην ψαχνετε για συμπτωματα...δεν ειναι ολες οι εγκυμοσυνες το ιδιο και δεν νοιωθουν ολες το ιδιο οποτε να περιμενετε πρωτα να εχετε 3-4 μερες καθυστερηση ισως και παραπανω για να κανετε οτι ειναι να κανετε..!!!!Οσο αφορα τωρα τις μετακινησεις τους πρωτους μηνες ειναι αναλογα τον γιατρο!Αλλοι αφηνουν και αλλοι οχι!!!!!Λοιπον σας αφηνω γιατι ειμαι στη δουλεια!!!!Φιλακια πολλα και μην ξεχνιομαστε!!!!Φουφουφουφου γκαστροσκονη!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καντουλααα!!!!!!!αχ τι ωραια που μας φυσας καλε :x:x:x:x:x

να ξεκουραζεσαι και καποια στιγμη θα σταματησουν τα συμπτωματα..υπομονουλα ;) !!!αντε αντε θα περιμενουμε με ανυπομονησια νεα απο την κουκιδιτσα σου!!!!!οσο για συμπτωματα ετσι οπως τα λες ειναι!!!φιλια και [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα ΚΑΝΤΥ! Όλα θα πάνε καλά!!!!!!! Όσο για τις μετακινήσεις, που λέτε, είναι ανάλογα την περίπτωση. Πάντως, η εγκυμοσύνη ΔΕΝ είναι ασθένεια. Ξέρω κοπέλα που οδηγούσε η ίδια όλους τους μήνες της εγκυμοσύνη της και θα μπορούσε να πάει άνετα να γεννήσει μόνη της :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα κι απο μενα!!!!!!!

Καντυ καλη επιτυχια σου ευχομαι, ολοψυχα!!!!!!!!!!

Τονια την καλημερα μου, οταν εισαι εγκυος δεν εισαι και αρρωστη οπως πολλοι νομιζουν...... ειναι στην κριση σου αν θα μετακινησε ή οχι, πως αισθανεσαι δλδ... θελει βεβαια προσοχη!!!! Εγω επειδη ειχα προετοιμασιες για γαμο ειχα κανει ΤΙΣ μετακινησεις (με αυτοκινητο) μιλαμε για καθε μερα να πηγαινουμε ειτε στο χωριο του αντρα μου ειτε στο δικο μου, στο ενδιαμεσο καναμε και κατι μονοημερες εκδρομες (ειμαι απο Μυτιληνη και οι αποστασεις ειναι ιδιαιτερα μεγαλες) και μεσα σ'ολα κατεβηκα και 2 φορες Αθηνα (αεροπλανο) ολα αυτα μεχρι τον 5ο μηνα μετα :lol::lol::lol: οποτε μην αγχωνεσαι οταν θα ερθει το σπορακι σου (που στο ευχομαι να ειναι στο δρομο) απο μονη σου θα σκεφτεις τι θες ;);) οσο για τους αντρες δεν ξερω πολλες φορες αλλα λενε και αλλα εννοουν τελικα :!::!:

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΥ μου καλα αποτελεσματα,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!

ΚοΥιοt μου και εμενα η αδερφουλα μου σταματησε να οδηγει οταν μπηκε στο μηνα της!!!

Mary μου,ακριβως δεν ειναι αρρωστια η εγκυμοσυνη!!!!!!Ο αντρας μου το ελεγε αυτο λογω των οικονομικων προβληματων κλπ.....Αλλα η κατασταση παντα η ιδια θα ειναι,αρα δεν θα στερηθουμε και τα παιδια εννοειται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalhmera mpika apti douleia skastoi na eyxithw sthn giorgitsa mas shmera oooola na einai teleia me to sporaki tis kai na girisei na mas anakoinwsei wraia nea!!!me ti voitheia tou theou ola kala tha einai koritsaki mou!!!gero nanai to paidaki sou mono ayto!!!sas filw oles kai milame argotera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες κοριτσια ηρθε η κουνιαδα μου(και κουμπαρα μας,μας παντρεψαν εκεινη και ο αντρας της!!) και κατσαμε....Κατι συζηταγαμε και μου ειπε πως σε περιπτωση εγκυμοσυνης το πρωτο τριμηνο,απαγορευονται οι μετακινησεις.....Δηλαδη αν εχει συμβει κατι τωρα δεν παμε πουθενα???Πανε οι διακοπουλες???Ισχυει βρε κοριτσια αυτο???Εγκυος εισαι,οχι αρρωστη....

!!ελα ρε συ Τονια !!! κ μεις τα ιδια ! μας παντρεψε η μικρη μου κουνιαδα με τον αντρα της !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι συμπτωση ε;;!

οσο για τις μετακινήσεις θα ελεγα οτι ειναι λιγοοοοο ...υπερβολή να κοψεις τις μετακινήσεις...!! εγω ειχα μεινει εγκυος στο ζουζουνι μας Ιουλιο 2010 κ Αυγουστο ενα ταξιδακι οδικως με το αυτοκινητο (4 ωριτσες) το πηγαμε.... δεν μας το απαγορευσε η γιατρος μου κ θεωρειται κ αυστηρή !!!!

βεβαια καθε περιπτωση ειναι διαφορετική αλλα... κοντινές αποδρασεις θα ελεγα οτι δεν ειναι τοσο επικινδυνες ! ΑΑΑ!! στη φιλη μας τη ρανια -αν θυμαμαι καλα- ειχε απαγορευσει ο γιατρος τις βολτες με μηχανή !! οπως βλεπετε καθε γιατρος αλλο θεωρεί επικινδυνο....!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ τι μου κανετε ; ρε κοριτσια δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας, μηπως καποια εχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει επιγραμματικά τι παιζει με την καθεμια σας ;; ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ τελος παντων ;;; :roll::x:x:mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...