Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΑΦΗΝΩ..ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΑΝ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΟΥ...

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΘΟ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΕΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.,..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΥΨΗΛΗ ΘΕΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΑΣΦΥΚΤΙΟΥΜΕ ΕΑΝ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ...

ΜΑΡΥ12 ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΣΕΝΑ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΙΝΙ?ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ??ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?εμεις ηρθαμε στα πεθερικα μου χθες στο χωριο και σημερα θα γυρισουμε..πολυ ζεστη..δε παλευεται!ουφφφ :cry: !τι κανετε εσεις? ρε κοριτσια ειμαι τοσο πρησμενη που η κοιλια μου θα εκραγει :lol::lol:

κατα τ'αλλα ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!ΟΥΦ ΕΣΚΑΣΑ!!!!!!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!Επιτελους Παρασκευη αλλα τι να το κανεις;Δεν μπορεις να πας πουθενα με τετοιο καυσωνα ρε γαμωτο!!!!Κλεινεσαι μεσα με το aircondition!!!Θα πατε πουθενα κοριτοπουλα;;;Εγω ανυπομονω να ερθει η Δευτερα να παω στο γιατρο!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Και για να μην ξεχνιομαστε!!!!ΦΟΥΦΟΥΦΟΥΦΟΥ ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ!!!!!! :lol::lol: Φιλια σε ολες!!!!Καλο σαββατοκυριακο!!!!!!! ;);) BYE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗ και κλεισουρα οντως!!!!

Μαϊμου μου,το πρηξιμο ειναι απο την παρακρατηση που κανουμε λογω ζεστης,don't worry θα ηρεμησεις.....

Καντουλα μου,κοριτσακι μου,λαχταραω να μας πεις τα ευχαριστα!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Φιλακια πολλα-πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα μέλουσες μανούλες κι εγκυούλες της ομάδας! Binoula είσαι καλά, αλήθεια; Έχουμε λιώσει από τη ζέστη αυτή τη βδομάδα! Ευτυχώς έχουμε τη δυνατότητα μετά τη δουλειά να κάνουμε μπανάκι στη θάλασσα για να δροσιζόμαστε λίγο. Και σήμερα βούτηξα ξανά στο δροσερό νεράκι παρόλο που (δεν) περίμενα σήμερα την ακατανόμαστη. Δεν έχει έρθει ακόμη, αλλά δεν αφήνω το μυαλό μου να σκεφτεί ότι μπορεί να έχει κάτσει σποράκι... Προς το παρόν, παρόλο που ο κύκλος μου είναι ελβετικό ρολόι, σκέφτομαι ότι λόγω των θαλάσσιων μπάνιων, της ζέστης, του αέρα, του ανάδρομου ερμή, της πανσελήνου, του λυκόφωτος κλπ. έχει καθυστερήσει μια μέρα...

Τόνια, χαίρομαι που ξεφορτώθηκες το αγχωτικό τικεράκι... το ξαπόστειλα κι εγώ! :mrgreen:

Φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ Ρανια μου!!!Μακαρι να το πιασαμε ολες!!!!!!!!και αυτες που δεν το επιασαν....... αυτον ή τον επομενο ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑ!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!'

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΨΗΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ...ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΗΣΤΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΞΕΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ...

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και παομενα κοριτσόπουλα!!!!τι κανετε?εγω εβαλα τα γεμιστα στο φουρνο και σερφαρω ;)

τονιαχαν εισαι ακομα στις γονιμες ή τελειωσαν?εγω ειμαι 6 μερες πριν την παλιοπεριοδο (που ευχομαι να μην ερθει) και το στηθος μου με ποναει τρελα και εχει πριστει κιολας!ουφφφφ εχει και ζεστη και δε τη παλευω με τιποτα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα και απο μενα!!!!

KoYiot μου,ελπιζω το "ελβετικο ρολοι" να δειξει καθυστερηση και να δειξει και σπορακι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!!

Μαιμουδακι μου γλυκο μακαρι να το τσακωσες[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!!!!!!!!!

Τονακι μου,ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΟΥ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΣ ;););)

Εγω κοριτσια ειμαι 10 μερες ακριβως και δεν νοιωθω τιποτα :o ....Μονο σημερα που σηκωσα αποτομα κατι ενιωσα ενα μικρο πονακι,αλλα το εχω ξανανιωσει....!!!

Αντε καλο Σαββατοκυριακοοοοοο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΙΑ ΑΜΗΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ...ΑΛΛΟ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ.....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχ αυτη η αγωνια θα μας φαει :lol::lol:

στο ευχομαι τονιαχαν μου :D:D

λες τονια μου???μακαριιιιιιι :D:D σου ευχομαι και σεις να το τσακωσατε ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσοπουλα αλλαζουν τα πραγματα!λοιπον σημερα αριχσε να ποναει λιγο η κοιλια χαμηλα και η μεση..συνηθως οταν αρχιζει ο πονος στη κοιλια σε 3 μερες μου ερχεται.Αυτο ειναι standar!οποτε τα υπολογισα απο'δω,απο'κει και κατεληξα οτι ο κυκλος μου ειναι 26ημερες οποτε ΔΕΝ περιμενω στις 17 του μηνος!το καλο ειναι οτι πεσαμε παλι μεσα στις γονιμες εφοσον ξεκινησαμε τα τανια λιγο μετα την περιοδο οποτε μπορει να το τσακωσαμε το σπορινι μας ;);) Για να δουμε... :-ss:-ss:-ss

Μη σας πω καλυτερα που πηγε 26μερες γιατι δε θα χρειαστει να περιμενω και πολυ :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου γλυκές, καλά μπάνια από μένα και καλό κουράγιο με την κ@@@@@ζέστη! Εγώ μεταφέρω την τανοχαρά και την σποροαναμονή για τον επόμενο μήνα. Το ελβετικό ρολόι χτύπησε ακριβώς μια μέρα και την ίδια ώρα μετά από την αναμενόμενη. Άρα η ζέστη και τα μπάνια το επηρρέασαν κατά 24 ώρες... Στον επόμενο τόνο με βλέπω με τα ωο τεστάκια αγκαλιά :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τόνια και maimouditsa κρατάτε γεράααααα! Ράνια μου, ο επιμένων νικά! Αν κι εσύ είσαι άλλη κατηγορία, τεσταρισμένη :D Εμείς έχουμε και μια αγωνία παραπάνω ;) Φιλούρεεεεεεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!!ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝΩΘΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΧΙΧΙΧΙΧ

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KoYiot καλημερα!!!!δε πειραζει μωρε τον επομενο μηνα σιγουρα θα το τσακωσετε ;);)τι εγινε ομως?δε προσπαθησατε στις γονιμες??παντως μεχρι στιγμής δε ποναω και ειναι καλο σημαδι υποθετω :roll:ακομα λιγο αναμονη.. :D

τονιαχαν καλημερα και σενα!!!!καλο βολι και απο μεναααααααααα [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

τα κοριτσοπουλα που ειστε??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...