Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άγχος και γονιμότητα


Recommended Posts

ΡΟΔΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 6ΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω νομιζω οτι 2 χρονια ειναι πολλα και μαλλον θα πρεπει να το ψαξετε με καποιες εξετασεις. Η πιο απλη και μη επεμβατικη μεθοδος ειναι το σπερμοδιαγραμμα. Αν ειναι οκ τοτε κανε μια σαλπιγγογραφια. Ειναι κι αλλες εξετασεις που θα σου πει ο γιατρος. Ισως απλα να μην εχει τυχει ακομη. Παντως το αγχος κανει σιγουρα κακο. Ενα ταξιδακι με τον αντρα σου ισως βοηθησει την κατασταση. Μη το σκεφτεσαι συνεχεια. Το ποσοστο επιτυχιας σε καθε κυκλο ειναι 20-25%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι 2 χρονια ειναι πολλα και μαλλον θα πρεπει να το ψαξετε με καποιες εξετασεις. Η πιο απλη και μη επεμβατικη μεθοδος ειναι το σπερμοδιαγραμμα. Αν ειναι οκ τοτε κανε μια σαλπιγγογραφια. Ειναι κι αλλες εξετασεις που θα σου πει ο γιατρος. Ισως απλα να μην εχει τυχει ακομη. Παντως το αγχος κανει σιγουρα κακο. Ενα ταξιδακι με τον αντρα σου ισως βοηθησει την κατασταση. Μη το σκεφτεσαι συνεχεια. Το ποσοστο επιτυχιας σε καθε κυκλο ειναι 20-25%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι 2 χρονια ειναι πολλα και μαλλον θα πρεπει να το ψαξετε με καποιες εξετασεις. Η πιο απλη και μη επεμβατικη μεθοδος ειναι το σπερμοδιαγραμμα. Αν ειναι οκ τοτε κανε μια σαλπιγγογραφια. Ειναι κι αλλες εξετασεις που θα σου πει ο γιατρος. Ισως απλα να μην εχει τυχει ακομη. Παντως το αγχος κανει σιγουρα κακο. Ενα ταξιδακι με τον αντρα σου ισως βοηθησει την κατασταση. Μη το σκεφτεσαι συνεχεια. Το ποσοστο επιτυχιας σε καθε κυκλο ειναι 20-25%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.Κ ΞΕΡΕΤΕ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΜΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΠΑΘΑΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.Κ ΞΕΡΕΤΕ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΜΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΠΑΘΑΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.Κ ΞΕΡΕΤΕ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΜΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΠΑΘΑΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω τι εγινε με εμενα, για να καταλαβαιτε ποσο κακο κανει το αγχος. Προσπαθουσαμε για μωρο απο το Φεβρουαριο. Γυρω στον Αυγουστο λοιπον, αφου ειχαν περασει και οι διακοπες του Ιουλιου που υποτιθεται χαλαρωνεις και μενεις εγκυος και εγω δεν εμεινα παλι εγκυος, εγω απογοητευτηκα και σκεφτομουν οτι πρεπει να ψαξω για δουλεια και να σταματησω να προσπαθω για μωρο. Βρηκα λοιπον δουλεια, αγορασα και τεστ ωορρηξιας απο τον Καναδα ωστε να τα εχω οταν αρχισουμε ξανα προσπαθειες, και τελικα εμεινα εγκυος μεσα στον Αυγουστο, που ημουν εντελως χαλαρη και σκεφτομουν οτι πρεπει να αφησουμε το μωρο για λιγους μηνες, ωστε να αρχισω δουλεια. Φανταστειτε οτι μεσα στον Αυγουστο δεν καναμε καν μερα παρα μερα σεξ οπως συνηθως, ημασταν εντελως στον κοσμο μας, σκεφτομασταν ολα τα αλλα εκτος απο το μωρο. Και θεωρω οτι επειδη ακριβως δεν το σκεφτομασταν και χαλαρωσαμε, εμεινα εγκυος!!!Αφου οταν ειχα καθυστερηση, θεωρησα οτι ειχα κρυωσει και οχι οτι ημουν εγκυος!! Ειχε πλακα.

Το ασχημο βεβαια ειναι οτι εχασα την δουλεια και θα αυτοκτονησω μεσα στο σπιτι τοσους μηνες, αλλα λεω οτι ειναι για το καλο του μωρου μου και ετσι δε στεναχωριεμαι.:blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω τι εγινε με εμενα, για να καταλαβαιτε ποσο κακο κανει το αγχος. Προσπαθουσαμε για μωρο απο το Φεβρουαριο. Γυρω στον Αυγουστο λοιπον, αφου ειχαν περασει και οι διακοπες του Ιουλιου που υποτιθεται χαλαρωνεις και μενεις εγκυος και εγω δεν εμεινα παλι εγκυος, εγω απογοητευτηκα και σκεφτομουν οτι πρεπει να ψαξω για δουλεια και να σταματησω να προσπαθω για μωρο. Βρηκα λοιπον δουλεια, αγορασα και τεστ ωορρηξιας απο τον Καναδα ωστε να τα εχω οταν αρχισουμε ξανα προσπαθειες, και τελικα εμεινα εγκυος μεσα στον Αυγουστο, που ημουν εντελως χαλαρη και σκεφτομουν οτι πρεπει να αφησουμε το μωρο για λιγους μηνες, ωστε να αρχισω δουλεια. Φανταστειτε οτι μεσα στον Αυγουστο δεν καναμε καν μερα παρα μερα σεξ οπως συνηθως, ημασταν εντελως στον κοσμο μας, σκεφτομασταν ολα τα αλλα εκτος απο το μωρο. Και θεωρω οτι επειδη ακριβως δεν το σκεφτομασταν και χαλαρωσαμε, εμεινα εγκυος!!!Αφου οταν ειχα καθυστερηση, θεωρησα οτι ειχα κρυωσει και οχι οτι ημουν εγκυος!! Ειχε πλακα.

Το ασχημο βεβαια ειναι οτι εχασα την δουλεια και θα αυτοκτονησω μεσα στο σπιτι τοσους μηνες, αλλα λεω οτι ειναι για το καλο του μωρου μου και ετσι δε στεναχωριεμαι.:blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω τι εγινε με εμενα, για να καταλαβαιτε ποσο κακο κανει το αγχος. Προσπαθουσαμε για μωρο απο το Φεβρουαριο. Γυρω στον Αυγουστο λοιπον, αφου ειχαν περασει και οι διακοπες του Ιουλιου που υποτιθεται χαλαρωνεις και μενεις εγκυος και εγω δεν εμεινα παλι εγκυος, εγω απογοητευτηκα και σκεφτομουν οτι πρεπει να ψαξω για δουλεια και να σταματησω να προσπαθω για μωρο. Βρηκα λοιπον δουλεια, αγορασα και τεστ ωορρηξιας απο τον Καναδα ωστε να τα εχω οταν αρχισουμε ξανα προσπαθειες, και τελικα εμεινα εγκυος μεσα στον Αυγουστο, που ημουν εντελως χαλαρη και σκεφτομουν οτι πρεπει να αφησουμε το μωρο για λιγους μηνες, ωστε να αρχισω δουλεια. Φανταστειτε οτι μεσα στον Αυγουστο δεν καναμε καν μερα παρα μερα σεξ οπως συνηθως, ημασταν εντελως στον κοσμο μας, σκεφτομασταν ολα τα αλλα εκτος απο το μωρο. Και θεωρω οτι επειδη ακριβως δεν το σκεφτομασταν και χαλαρωσαμε, εμεινα εγκυος!!!Αφου οταν ειχα καθυστερηση, θεωρησα οτι ειχα κρυωσει και οχι οτι ημουν εγκυος!! Ειχε πλακα.

Το ασχημο βεβαια ειναι οτι εχασα την δουλεια και θα αυτοκτονησω μεσα στο σπιτι τοσους μηνες, αλλα λεω οτι ειναι για το καλο του μωρου μου και ετσι δε στεναχωριεμαι.:blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Πωπω τοσο πολυ επιρεαζει λοιπόν το να το σκέφτεσαι!

Εγω τελικα αδιαθέτησα. Χθες στεναχωρηθηκα πολύ αλλα σήμερα είμαι καλύτερα. Σκέφτηκα ότι ειναι πολύ νωρις ακόμα για να ανησυχω. θα προσπαθήσω να το βγάλω απο το μυαλό μου αν και είναι λίγο δύσκολο η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να βρεις κατι αλλο να ασχοληθεις και να σκεφτεσαι. Εγω πχ σκεφτομουν ολο τον Αυγουστο να ψαξω για δουλεια και οτιδηποτε αλλο εκτος απο το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να βρεις κατι αλλο να ασχοληθεις και να σκεφτεσαι. Εγω πχ σκεφτομουν ολο τον Αυγουστο να ψαξω για δουλεια και οτιδηποτε αλλο εκτος απο το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να βρεις κατι αλλο να ασχοληθεις και να σκεφτεσαι. Εγω πχ σκεφτομουν ολο τον Αυγουστο να ψαξω για δουλεια και οτιδηποτε αλλο εκτος απο το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΤΟΡΓΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ CLEARBLUE ΚΑΙ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚA. TI NA ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΤΟΡΓΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ CLEARBLUE ΚΑΙ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚA. TI NA ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilitsa αφού τώρα βάλατε μπροστά γιατί να αγχωθείς? Μπορεί να είσαι απο τις τυχερές και απο τις πρώτες προσπάθειες να τα καταφέρετε!;)

Καλό είναι να το σκέφτεσαι στοργικά, ξέρεις και την ωορρηξία σου οπότε βουρ στον ...πατσά... λέμε τώρα!

Ηθελα να μοιραστώ και την χαρά μου μαζί σας, έμεινε έγκυος και η συνυφάδα μου και έχουμε ενθουσιαστεί πολύ! Μένουμε δίπλα και σχεδόν τα πάντα τα κάναμε ταυτόχρονα (αραββώνα, γάμο, τα σπιτάκια μας...). Τώρα ο όροφος πρώτα ο Θεός θα γεμίσει μωράκια:silly: :silly: :silly: :silly::silly: Και μετά απο λίγα χρόνια και άλλα μωράκια:silly: :silly: :silly::silly:

Είμαι χαζοθεία???? Οζι, όχι, όχι...:blush: :blush:

Και να πω και κάτι στις αγχωμένες μέλλουσες εγκύους: τα παιδιά που σας λέω συνέλαβαν απο τους πρώτους μήνες προσπάθειας αλλά το είχαν πάρει πολύ χαλαρά, σας το λέω πολύ υπέυθυνα, όχι άγχος, ούτε τις ημέρες δεν μετρούσαν για την ωορρηξία:huh: , πήγαιναν τα ταξιδάκια τους, περνούσαν καλά και ήρθε και το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...