Μετάβαση σε περιεχόμενο

οκτωβριανες ταλαιπωρες μανες 2009 νο33!βοηθεια μας


Recommended Posts

καλα λεει η Ντομ ρε Νανα! τι Χριστιανα ο αντρακλας ο ερωτιαρης σου;;; και καλο μηνα;; και εγω ειπα, παει και Νανα... οι ορμονες τη βαρεσαν κατακεφαλα! σκεφτομουν ποιο βαφτηστιρι ή ανηψι εχεις Χριστιανα!

ειδοποία ρε Καραβακο!!!!! ειμαι και πιωμενη... παλι εβαλα μια ουρσους.... τι να κανω μονη γυναικα... βλεπω και εναρξη παραολυμπιαδας... ή σωστοτερα παραολυμπιακων γιατι νομιζω, αν θυμαμαι καλα Ολυμπιαδα ηταν η χρονικη περιοδος μεταξυ 2 Ολυμπιακων αγωνων. Σωστα φιλολογινες μου;;;; Χρυσουλα... τα φωτα παρακαλω!!!

καλα Σωσω με καθυστερεις... 2 και 3 φορες διαβαζω το ποστ σου για να βγαλω νοημα.

εμενα με αρεσουν πολυ τα εθιμα παντως, να το ξερεις.

καλως να δεχτεις την αδερφη. εδω εκοψε ο αερας. εκει εχει απαγορευτικο;;;

παντως παει το καλοκαιρι... το απογευμα στην αυλη κατα τις 8 τους εβαλα αμανικα ζακετακια και σε κανενα μισαωρο κρυωνε η μικρη και μπηκαμε μεσα.και το βραδυ κλειστα παραθυρα...

αντε καλο χειμωνα!

αυριο ερχεται το στεφανι μου!!!!!!!

το απογευμα θα ψησουμε ολα τα γειτονια μαζι. 4 σπιτια. καθε χρονο το κανουμε οταν μαζευομαστε ολοι απο διακοπες πριν κρυωσει ο κιαρος. μηπως να κανω καμια μακαρονοσαλατα;;;; θα δω... θα τους παω το υπολοιπο γλυκο. μια φορμα εμεινε.

Νανα αντι κρεμα βαζεις φυστικοβουτηρο;;; δε γινεται βαρυ;;; σαν παγωμενο γλυκο γινεται. παγωνει αλλα γλυγορα μαλακωνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!

βαγκ, γέλασα πολύ με το γλύγορα!!!

χαχαχα!!!

τέλεια τα μαναράκια σου!!!

αφού σας μπέρδεψα όλες, διόρθωσα την εν λόγω δημοσίευση... χαχαχα!!!

σωσώ "πουλού" και όχι "πούλα"...

χαχαχα!!!

μαρή ντομ, δε φτάνει που δεν έκανες τον κόπο να γκουγκλάρεις την περπατόπιτα, δε σου άρεσε κι όλας που το έκανα εγώ για σένα...

αν πρόσεξες τη δημοσίευση θα έβλεπες ότι η περπατόπιτα γίνεται αφιού περπατήσει το μωρό...

σωσώ με το καλό να υποδεχθείς την αδερφούλα σου!

μάρκερ, λένε ότι είναι μεγάλη ευλογία να βαφτίζεις.

βέβαια, είναι και έξοδα πολλά!

κι εμείς είμαστε καλεσμένοι στον γείτονα για φαγητό.

αύριο είναι η τελευταία μέρα του Α. στην Ανθούλα.

πήρα μία κάρτα και γράψαμε μαζί "Ευχαριστώ! Α."

και του έδωσα το στηλό να ζωγραφίσει διάφορα σχέδια.

σήμερα θα πάω να της αγοράσω ένα δωράκι και να της δώσουμε αύριο.

έχετε να προτείνετε κανένα πρωτότυπο δωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ανακατευομαι σημερα τρελα...

χθες πηγαμε με τη σωσω για καφε σε ενα παρκο.. ωραια περασανε τα παιδακια μας... εγω ζοριστικα λιγο μετα στο σπιτι γιατι ειδα λιγο ροζ επειδη εσκιψα να βαλω την κορη μου κατουρησει.... οτι να ναι.... η ορθια πρεπει να ειμαι η καθιστη.. δεν υπαρχει αλλη σταση για μενα....

χρυσουλα καλα ειναι ο μικρος τωρα;;;;

βαγκ νομιζω οτι και τα δυο παιδια σου σου μοιαζουν αρκετα..

ντομ ασε σε παρακαλω το παιδι στην ησυχια του.. θα περπατησει οποτε γουσταρει.... ;);)

μαρκερ στειλε πμ την ωρα που μπορεις σημερα να σε παρω...

οσο για το σινεμα ειλικρινα ωρες - ωρες σας θαυμαζω εσας τις αθηναιες πως την παλευεται.... εμεις σπανια εχουμε μεινει μεσα απογευμα.. μονο αν υπαρχει προβλημα υγειας... απορω πως μπορειτε να ειστε στο σπιτι και οταν κανονιζεται να βγειτε να γινεται ολοκληρη διαδικασια με τις αποστασεις....

νανουκα εγω θα εφτιαχνα κατι πιο προσωπικο σε μια κυρια που προσεχε το παιδι μου 2,5 χρονια....

ισως ενα καμβα με φωτογραφιες του ανθιμου απο την γεννηση μεχρι τωρα... και απο τωρα μια ευχαριστια που μεγαλωσατε μαζι το παιδι σου...η κατι τετοιο...

παω να δουλεψω λιγο μπας και περασει η ανακατοσουρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo μας..πραγματικα περασαμε ωραια..ρε συ ελενη ας ελεγες καποιον να τις βαλει!!

ποσο δικιο εχεις για την αθηνα ελενη..και γω απορω καποιες φορες...αλλα ειναι θεμα συνηθειας..

βαγκ ..ωραια φωτο..τελεια θα ελεγα..και αυτο με τους γειτονες..τελεια φαση1!!τι θα φατε τελικα;;

η πεθερα εφυγε...η αλεξια ηρθε!

1 χαρα!!η μαρθα κουντουρντισμενη!!

εχει την τιμητικη της..και αυριο βραδυ ερχεται η κουμπαρα!!χαμος!!

χρυσουλα πως παει ο μικρος;;

νανα..τι δωρο..οχι ρε συ ελενη φωτο του ανθιμου..απο την αποψη τον τρωει στη μαπα ολη μερα μη του το πας και σε φωτο...χαχαχ..

κανενα νυχτικο..η κλασικουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, ευχαριστώ για την ιδέα αλλά δε μου άρεσε... χαχαχα!!!

σωσώ ούτε και η δική σου!!!

χαχαχα!!!

δεν μπορώ να της πάρω κάτι σε ρουχισμό γιατί είναι εύσωμη και δεν μπορώ να υπολογίσω νούμερο...

σωσώ άσε το μωρό να χαρεί!!!

τους στερείτε όλη τη χρονιά!

θέλω τη γνώμη σας για το εμβόλιο της γρίπης.

η γυναικολόγος μου είπε να προσέχω να μην αρρωσταίνω και της είπα ότι Α. θα πάει σχολείο...

τη ρώτησα αν πρέπει να του κάνω το εμβόλιο και μου είπε να μην το κάνω.

πήρα τηλ την παιδίατρό μου και τη ρώτησε και μου είπε "επιβάλλεται να το του το κάνεις"

λόγω του ότι είμαι έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

γιατι δεν της φτιαχνεις μλπουζιτσα και εσυ;

εμενα θα μου αρεσε και κατι σαν αλμπουμακι με φωτογραφιες απο ιαφορες φασεις του ανθιμου ή ενα ημερολογιο για του χρονου ε φωτογραφιες -φτιαχνουν πολυ ομορφα σε φωτογραφια

εγω ειμαι υπερ του εμβολιου

το θεωρω απαραιτητο -ειδικα τωρα που εισαι εγκυος -οχι να το κανεις εσυ φυσικα αλλα ο αντρας σου και ο ανθιμος

το γιατι τωρα γιατι ειναι υποχρωτικο -εχει τους περσινους ιους καθε φορα του κοινους που ειναι κριμα να τους ξανακολλησεις

τωρα ειναι θεμα γιατρου

εγω παντως θα το εκαναν οτι και να μου ελεγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ειχε μια γκρινια ο νικος

μιλαμε για πολλες μπατσες- ολη μερα εκλαιγε μιλαμε

ολα ου φτεγανε και τιποτα

φανταστειτε οτι κατουρηθηκε πανω του απο το πλυ κλαμα και μετα εκλαιγε γιατι ηθελε να μεινει με το βρεγμενο βρακι - σεληνιασμενο μιλαμε

δευτερα παω για το οικογενειακο

δεν εχω αδιαθετησει ακομα- λετε; αυριο ειναι βεβαια η τελευταια μερα ας μην χαιρομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τα βαφτισια ναι νανα δεν το συζητω

ειδικα το ενα το μωρακι το υπεραγαπαω με το καλο να γεννηθουν και λεφτα θα βρεθουν

αλλα πολλα μιλαμε και μαζεμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geια και απο μας..πηγαμε σε 1 παρκο που ειχε κουκλοθεατρο...εχανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα..

η μαρθα δε ψηθηκε καθολου..και μετα πηγαμε και πηραμε το μπαμπα μας και πηγαμε ολοι μαζι για 1 μπυρα με παρεα..1 χαρα σας λεω!!

εγω νυχταζω...

δε ξερω ρε νανα για το εμβολιο..

τοσο πολυ σπασιμο τα παιδια;;αυριο ξημερωνει αλλη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

για ποιο οικογενειακό λες βρε μάρκερ;

άντε με το καλό!!!

κι εμείς περάσαμε ωραία χθες στον γείτονα.

έφερε κινέζικο.

μιαμ μιαμ μιαμ!!!

έφαγε και ο μικρός και του άρεσε.

τελικά της πήρα ένα διακοσμητικό για το σπίτι.

ελπίζω να της αρέσει.

αγόρασα και δώρα σε παιδάκια που γιορτάζουν... μου έφυγε το 90άρι σε μια μέρα...

δεν περιάζει... χαλάλι!!!

την άλλη βδομάδα θα περιμένω απάντηση από το σχολείο.

παρακλάτε να μας δεχθούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

καλα κοιμηθηκαμε σημερα

εχουμε επιδρομ σουπερ το πρωι

το οικογενειακο επιδομα

να μπειτε στο σαιτ του οαεδ να δειτε τις ημερομηνιες

με 2 παιδια ειναι απο 1/9

κα με 1νομιζω 1/10

μακαρι να σας παρουν νανα

τι λες βρε σωσω παρκο με κουκλοθεατρο;

και οταν βαινεται εξω καθεται η μικρ

φτου φτου μπραβο της

θελω να φαω ολο το βοσπορο μιλαμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

δεν πολυπρολαβα να σας διαβασω... :oops::oops:

Χαρα αν ειναι καλυτερα στο χωριο δεν το συζητω...κατευθειαν!!!οχι μονο για το οικονομικο αλλα για την ηρεμια και φυσικα θα μεγαλωσει ο Στεφανος πιο ευκολα...

Συμπληρωνω αυτο που ειπε και η Ελενη..ειμαι που ειμαι νευρικη αν ζουσα και σε μεγαλη πολη με το παιδι θα ειχα τρελαθει!!!καταλαβαινω οτι λιγοι ειναι αυτο που επιλεγουν συνειδητα την Αθηνα..αν υπηρχε τροπος ολοι θα εφευγαν!!

Νανα αν ειχα προλαβει να σου απαντησω θα σου ελεγα να της παρεις κατι για το σπιτι για να σας θυμαται!!χαχαχχαχαχχα!!!!

Βαγκ φοβερη φωτο..η μικρη αντιγραφο σου!!!κουκλακια!!!το ψησιμο με τους γειτονες υπεροχη ιδεα!!!

Σωσω ο δικος μου σπανιοτατα θα κατσει εξω κυριος..θα κατσει για πολυ λιγο ισα ισα να φαει ενα κομματακι τοστ ή να πιει μια γουλια πορτοκαλαδα..μετα σηκωνεται προσπαθει να βρει οτιδηποτε να ασχοληθει αλλα τουλαχιστον δε φευγει πολυ μακρια μας και δε βγαινει σε δρομο και δεν παει προς τη θαλασσα :lol::lol::lol: αλλα πρεπει να τον εχουμε συνεχεια στο νου μας...

η καινουρια μοδα ειναι οτι θελει να πινει νερο εξω μονο με το μπουκαλι το πλαστικο..ετσι σα μεγαλος λεει :lol::lol::lol:

Μαρια σε ονειρευτηκα σημερα το βραδυ!!!χαχαχα!!!βρεθηκαμε τυχαια λεει σε ενα γαμο και ανανγωριστηκαμε αμεσως!!!πολυ περιεργο γιατι ειχα να μπω και μερες μαμυ και δε νειχα συνειρμο...

μακαρι να ερθει και σε εμας ενα βαφτιστηρι!!!

Ντομ αυτο με την περπατοπιτα δεν το ηξερα :lol::lol: αντε καλε ασε το παιδακι να περπατησει οποτε θελει..και η μικρη πολυ φιλων μας εκλεισε τον 15ο μηνα και μονο μπουσουλαει..

Νανα εγω ημουν υπερ του εμβολιου και γι αυτο περυσι του το εκανα καθως πηγε παιδικο και το καναμε και εμεις..στο μεσοδιαστημα ομως διαβασα αρκετα και μου κιλησε πολυ και η θεια του Νικου (διευθυντρια μικροβιολογικης κλινικης στο Μεταξα) που ασχοληθηκε πολυ τα τελευταια χρονια με τα εμβολια τα παιδικα και με εξορκισε να μην ξανακανω στο παιδι κανενα εμβολιο...

σε γενικες γραμμες ευθυνονται για την αλλαγη του dna γονιδιακες παρεμβασεις...

στα δικα της εγγονια δεν επιτρεπει να γινεται ουτε το πιο απλο...

εμεις καλυτερα τελειωνουμε την αντιβιωση το βραδυ αλλα αναγκαστηκαμε και πηραμε σταγονες για το βηχα γιατι το παιδι υπεφερε...ουτε να τρεξει δεν μπορει αμεσως βηχας

δε δουλευω ουτε σημερα ουτε δευτερα και τριτη ευτυχως..

πριν λιγο κακα στο βρακι :(:(

σε λιγο θα παμε για καφε..

μακαροναδα για φαγητο..

και εγω τελευταια μερα σημερα που περιμενω Μαρια περιοδο αλλα δε νομιζωωωωωωω!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε, ρε κορίτσια... σας το εύχομαι!

να το περνάμε πάλι όλες μαζί!!!

θα το ξανασκεφτώ κι εγώ για το εμβόλιο.

πολύ συνάδελφοι μου είπαν ότι όταν το κάνεις αρρωσταίνεις πιο πολύ.

χρυσούλα, αυτή η θεία λέει μόνο για το εμβόλιο της γρίπης ή για όλα τα εμβόλια;

κι ο δικός μου κάθαται πολύ καλά όταν πηγαίνουμε κάπου.

ειδικά όταν υπάρχει φαγητό... χαχαχα!!!

σήμερα θα πάμε σε παιδότοπο με την κουμπάρα και μία άλλη κοπέλα.

εγώ ξαναγύρισα στην βραδινή πάνα γιατί κατουράει κάθε βράδυ και ούτε καν το αντιλαμβάνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να σου ερθει βαφτιστήρι;

αφου το θες τοσο πολυ μακαρι να σου ερθει

και εμενα ετσι ειναι οταν παμε εξω

δεν καθονται καθολου σε καρεκλα

και μαλιστα τρεχουν οπου ναναι

παλι γκρινια σημερα του κερατα ο νικος

τι ειναι αυτο παλι δεν ξερω

να δω ποτε θα τον ξυλοφορτωσω.

οσο για το εμβολιο

πρωτη φορα ακουω τοση αρνητικοτητα

που το βασιζει; γιατι η ανοσοποιηση δεν ειναι παντα τοσο απλη σε περιπτωσεις που καποιος νοσει.

για διαφορετικες γνωμες εχω ακουσει απο εμβολιο σε εμβολιο αλλα τοσο πολυ;

δε τη ρωτας τι ερευνα εχει κανει;

αληθεια με ενδιαφερει

δε στο ειχα πει με την πανα νανα να μην χαιρεσαι;

ολα ετσι κανουν

την κοβουν λθγες ερες το βραδυ και μετα παλι τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αλήθεια, δε με ενοχλεί η βραδινή πάνα.

με απασχολεί πυο θέλει πανί για να κάνει τα κακά του.

κι αυτό γιατί δεν ξέρω αν η δασκάλα θα του βάζει πανάκι για να ενεργείται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω νανα οτι οταν παει στο σχολειο θα βλεπει τα αλλα να ενεργουνται στην τουαλετα και θα κανει και αυτος το ιδιο...

μαρκερ γκρινια ε??????? υπομονη... να σε παρω τωρα τηλ που δεν εχω πολλη δουλεια η πνιγεσαι?????

χρυσουλα καλα ειναι ο μικρος σου????

ρε κοριτσια γιαυτο προτιμω τα κοριτσια γενικοτερα.. ειναι πιο υπακουα...

και η μαρθα της σωσως και η δικια μου οταν βγουμε εξω δεν ξεσαλωνουνε τελειως... θα παιξουνε δεν λεω αλλα οχι επικινδυνα παιχνιδια... προχθες για παραδειγμα επιασε η μαρθα ενα ξυλο και επαιζε με αυτο στον αερα.. με το που της ειπε η μανα της αστο κατω γιατι θα χτυπησεις το αφησε κατευθειαν...

δεν ξερω... αγχωνομαι λιγο για το πως μεγαλωνει ενα αγορι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε παιδια οταν λεω η μαρθα καθεται δε σημαινει..καθεται και δε κουνιεται..μη τελαθουμε..απλα...μετισ ωρες της..

της πηρα 1 εσξαφεα τηνμαρθα κα ιξετρελαθηκε..εγω χειροποιητες σουβλοπιτες σημεςρα.

προμηθευτηκα και μαλλια σημερα..

ρε παιδια 3 του μηνος δεν ειναι οι ενστασεις για τους παιδικους;;απο βδομαδα δλδ;;

εμεις κατεβηκαμε κεντρο με την αλεξια..

λιγο αποδω λιγο απο κει...σκατα ..

παιδια ακουστηκες οτι το επιδομα του οαεδ...θα παει στραφη..

καηκαμε..αληθεια σας λεω..

αν περνω 800 ευρω και 450 ειναι το ενοικιο με 2 παιδια πλεον..

δε θελω ουτε να το σκεφτομαι..

χρυσ πως και δε δουλευεις; μακαρι να μη σας ερθει καμια πειροδο..

καλη βγηκε η καμπυλη..

νανα μακαρι να σας παρουν!!

βαγκ εσας σας πηραν;;δε θυμαμαι τι μου ειπες!!

το απογ για καφε!κλασικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια η αρνητικοτητα της θειας στηριζεται στον εναν χρονο που πηγε σε νοσοκομειο στο Λονδινο για δουλεια με αφορμη μια μετεκπαιδευση για τα εμβολια..δεν εχω γνωμη γιατι ειμαι ασχετη και δεν εχω διαβασει καθολου.. παντως φετος δεν του το κανω...και οχι τοσο επηρεασμενη απο τη θεια αλλα κα ο παιδιατρος μας ειναι αρνητικος...

Σωσω δε δουλευω γιατι κλεινουμ εγα να φτιαξουμε προγραμμα και να γυρισουμε το ωραριο απο πρωι σε απογευμα πριν ξεκινησουν τα σχολεια

Νανα για ολα τα εμβολια..μην αγχωνεσαι για την πανα..θα επανελθει..

Ελενη εισαι συνηθισμενη με την Ειρηνη και αν σου τυχει να ειναι και δυσκολος θα καταλαβεις πως ειναι να μεγαλωνεις αγορι...

ο δικος μου παντως ειναι ζωηρος και το χειροτερο ειναι οτι με το σπασιμο του καλοκαιριου εγινε ακομα χειροτερος..υπαρχουν μερες που δεν κρατιεται κα η μοναδικη λεξη που ακουγεται ειναι το οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα κοιμηθηκαν

εχουμε επισκεψη το απογευμα και δεν παιζει εαν δεν κοιμηθουν

τι να πω για να τα εμβολια

εγω σιγουρα θα τα κανω γιατι εχουμε και το αναπνευστικο του στελιου

κατα τα αλλα κατι σιγουρα θα ξερει και η γυναικα που το εχει ψαξει κι πιο πολυ

ελενη μου τωρα ειμαι φρι εαν θες παρε

αυτο με το επιδομα σωσω δεν το καταλαβα

οσο για τις μειωσεις χεσε μεσα

θα πεσει φακη συννεφο

οσο για τη μικρη καλα δεν ειπαμε να ειναι παναγια ρε συ

αλλα ακουει να φανταστω τις πιο πολλες

μιλαω σοβαρα οτι ο,τι πιασουν στα χερια τους το κααστρεφουν ή το κανουν καταστροφικο εργαλειο

μιλαμε θηρια

δεν ειναι και ολα τα αγορακια ετσι ποαντως ξερω καποια πολυ ηρεμα

σε γενικες γραμμες απο οτι βλεπω ειναι περισσοτερρο ζωηρα παντως απο τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια υπαρχουν στιγμες που απελπιζομαι με τη ζωηροτητα του..νομιζω οτι δε θα κατσει ποτε νορμαλ διπλα μας..

τι να πω γμτ??

εκτος απο θηριο εχει γινει πολυ τεμπελης..δεν εχει ορεξη να κανουμε τιποτα...Β Α Ρ Ι Ε Τ Α Ι!!!!

και κατι ακομα...

παλι αφαγιες...τωρα ειναι νηστικος...δε θελει να φαει τιποτα..δεν πειναω λεει..ειναι που πινει και την αντιβιωση αλλιως θα τον αφηνα να λυσσαξει της πεινας..

ολα μαζι..ο Νικος εχει κρατηθει με το ζορι να μην τον αρπαξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σας πω...

όταν θα κάνω την κόρη, θα σας πω τις διαφορές.

χαχαχα!!!

ο δικός μου, αν και ζωηρός, είναι υπάκουος σε γενικές γραμμές.

αλλά, αν τον πιάσουν τα νεύρα του... δεν παλεύεται!!!

αλλά, μάρκερ, δεν έχει καταστρέψει ούτε ένα παιχνίδι!!!

όλα μας τα παιχνίδια είναι ολοκαίνουρια!!!

πάντως, η Κύπρια κουμπάρα μου που έχει αγόρι και κορίτσι, το κορίτσι είναι πιο ζωηρό.

βασικά, είναι τρελοκομείο!!!

χαχαχα!!!

ο γιος δεν υπάρχει!

δεν έχετε δει πιο ήσυχο και καλόβολο παιδάκι.

και για την Ντομ... είναι 17 μηνών και δεν περπατάει ενώ η κόρη περπάτησε 10 μηνών.

πω πω ρε σωσώ... μόνο 800 ευρώ παίρνεις;

ο Λ πόσους μήνες κάθεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...