Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κι απο μενα!!

Ακη προσεξε την μαμα σου παιδι μου...απο κοντα να την εχεις!! το νου σου!!

Αλικη φερε ενα βραδυ τον Σπυρεττο να κοιμηθει μαζι μας...μπορει να βαρεθηκε τα ιδια και τα ιδια...μη ποτιζεις το παιδι βαρβιτουρικα...θα στην πει καποια μερα και δε λεει!!!

τον Ηλια δε στον δινω...εισαι επικινδυνη!!!!

Μαρακι πώς εισαι σημερα;Γιώτα εσυ τι κανεις;

για τις αλλες δε ρωταω...οι απουσιες σας εδω ειναι αδικαιολογητες.....

Κυριακη τελικα θα παμε στην κρεπερι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως την Λιζεττα!!! τι κανεις βρε θηριο;ολα καλα;

ρε συ!! μη με βρισεις,αλλα τι φροντιστηριο εχετε; :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

απαντησε μου και μετα γελα οσο θες....ολο το σκεφτομαι να σε ρωτησω κι επειδη ντρεπομουν δε το εκανα....

οι υπολοιπες ξερετε την απαντηση;

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρουσα!καλημερα ειπα να γραψω σημερα εδω ,μη χαλαω χατηρια :lol:

ειδατε που χαστουκισε ο βουλευτησ τησ χρυσης αυγησ την κανελλη?πω πω τι χαλια ειναι αυτα?

εμεισ καλα ειμαστε,τα παιδακια μου στισ γιαγιαδεσ και σε λιγο παω για δουλειες του μαγαζιου!

μαρι μαριεττα τι φροντιστηριο λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρουσα!καλημερα ειπα να γραψω σημερα εδω ,μη χαλαω χατηρια :lol:

ειδατε που χαστουκισε ο βουλευτησ τησ χρυσης αυγησ την κανελλη?πω πω τι χαλια ειναι αυτα?

εμεισ καλα ειμαστε,τα παιδακια μου στισ γιαγιαδεσ και σε λιγο παω για δουλειες του μαγαζιου!

μαρι μαριεττα τι φροντιστηριο λες?

εσυ δε λες για φροντιστηριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Ηλίας δεν χρειάζεται να πάρει κάτι…… αντίθετα αν κρατήσεις τον Σπύρο 1- 2 μέρες ( γιατί μόνο μέρες θα είναι αφού την νύχτα την κάνει μέρα) θα χρειαστεί να πάρεις εσύ κάτι για να ηρεμίσεις…..χαχαχαχαχαχα

Άσε που στον Σπύρο δεν θα έδινες ντεπόν αλλά κάτι πολύυυυυυ πιο βαρύ….. από μένα την έχει γλιτώσει για την ώρα ο κερατάς…..

Βάζεις στοίχημα…?????

Μπορούμε να κάνουμε κ το άλλο….πάρε εμένα να κοιμηθώ σπίτι σου κ σου υπόσχομαι πως όλο το βράδυ δεν θα σας ξυπνήσω…. χαχαχαχαχα

Για τις κρέπες παρακαλώ να μου πείτε…..αν δεν μπορείτε όλες ξανακάνουμε πάντως…αυγά κ αλεύρι υπάρχουν…..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειπα ρε????ε τωρα το θες το βρισιδι σου :lol:

φροντιστηριο δεν εχω,μαγαζι με ειδη θερμανσης κλιματισμου εχω αλλα επειδη εχεις μια διορατηκοτητα .....η αληθεια ειναι οτι το κανονικο μου επαγγελμα ειναι καθηγητρια γαλλικων

Αλικη το εχουν ανεβασει στο you tube

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αλικη μεχρι πριν 3 χρονια σχεδον μαθηματα εκανα τα απογευματα αλλα μετα σταματησα...δεν θα εβλεπα καθολου τα παιδια και δεν εχουν πλεον και πολυ ζητηση τα γαλλικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη εισαι μια γαλλικου??????

ωραια γλωσσα,αλλα δυσκολη η μουλαρα...ειχα φτασει μεχρι το certificat...τωρα δε ξερω ποιο ειναι το αντιστοιχο του και τα παρατησα...

μετα αρχισα τα ισπανικα....αυτη ειναι γλωσσα!!!το τρελο ποιο ειναι;οτι η ζαμπα ειναι απο την Αργεντινη και επειδη της εχω πει να μιλαει στον Ηλια ισπανικα να τα μαθαινει,θελει σωνει και καλα απο τωρα να του λεει λεξουλες...καλα κανει,αλλα δεν θα μπερδευτει;εδω δε μιλαει τα ελληνικα...τι γνωμη εχετε;

ρε συ Λιζεττα...οταν ησουν εγκυος δε πηγαινες σε φροντιστηριο κι ελεγες οτι σου ελειπαν τα παιδακια μετα που σταματησες; για αυτο κατι θυμομουν με φροντιστηριο....

απο δω και περα θα σε λεω γαλλικου!!!

εισαι και του σαλονιου...

πιανο εχεις;για να ξερω αν το πακετο ειναι πληρες...χορο εκανες μικρουλα;

τωρα χορευεις αλλους χορους....και το στομαχι σου τα βραδυα χορευει κι αυτο τσα τσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια?ωραια και τα Ιταλικα...εγω μαθαινα Ισπανικα την περιοδο που ημουν Αθηνα αλλα τα παρατησα μετα...εδωσα μια φορα και κοπηκα και δεν συνεχισα η ηλιθια

Ρε συ Μαριεττα ποτε τα εχω πει αυτα :?: πιανο δεν ξερω ...μπαλετο ομως εκανα....ιδου και η κορμαρα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θελετε μπινελικια κανενα προβλημα!!!!

εμενα μου εχει βγει το ονομα με το βρισιδι..η Λιζεττα με τον εθισμο της στο αλκοολ..

για πειτε λοιπον...οι αλλες τι κουσουρια εχουν;

για να κανουμε καταγραφη παρακαλω σε λιστα!!!!

Αλικη εσυ θα εχεις το κουσουρι της αυπνης!!!!

η Σαρα το κουσουρι της αγορομανας!!!!

πειτε,πειτε!!!

Υ.Γ.οπως καταλαβατε,ορεξη για δουλεια=0 (Λιζεττα αυτο ειναι μηδεν,οχι ομικρον!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα ρε Τέτα κορίτσι με γαλλικά κ πιάνο…….χαχαχαχαχα

Εγώ τα γαλλικά δεν τα άντεχα γι΄ αυτό έκανα γερμανικά….χαχαχαχαχα

αλλά ασχολήθηκα με τα ιταλικά!!!

Όχι, είναι πολύ σωστό να ακούει από όταν γεννηθεί 2 γλώσσες…… δεν πρόκειται καθόλου να μπερδευτεί…… κ εγώ μαλακία κάνω που δεν του μιλάω ιταλικά….!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον απο σημερα θα μιλαω στον Ηλια και ισπανικα...το καλο ειναι οτι κι ο Μανος θυμαται ισπανικα γιατι η ζαμπα τους μιλουσε μαζι αργεντινικα και ελληνικα...

ρε κοριτσια το τι πλακα εχει ο Ηλιας τα πρωινα δε λεγεται!!

ξυπναει,φωναζει μαμα; κι οταν του λεω καλημερα αγαπη μου,τι κανει;μουντζωνει και κανει ΝΑ!!!!και μετα γελαει και φτυνει!!μετα κανει μουσουνακια και ερχεται και με φιλαει στο στομα!!!

ειναι τρεις μερες που το κανει σαν συνηθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω!! περιμενω πώς και πώς να βρεθουμε ολες Χαλκιδα!! νομιζω οτι εμεις θα το χαρουμε πιο πολυ απο τα παιδακια μας!!! περιμενω την ωρα που θα κατσουμε στο τραπεζι,αν φαμε τελικα,και πινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Λιζεττα θελω να καθεσαι διπλα μου!!!!!

λοιπον σας αφηνω για λιγο μη με απολυσουν και θα ξαναμπω!!!

φιλουρες Λιζεττα,Αλικη Νατασσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...