Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

ρε συ εγω δεν μπορω να παω με 2 ...αντε ο ενας στο καροτσι,ο αλλοσ διπλα μου...ο μικρος να ζηταει τα παντα αντε και τελειωνουμε μετα στο ταμειο γινεται ενας χαμοσ...οταν φυγουμε πως κουβαλαω 2 παιδια συν τις σακουλες εεεεεεεεε?????

αν παω μονο μετον μεγαλο οκ!αν παω μονο με τον μικρο τον 333

Ααααα ναι από αυτή την άποψη σε καταλαβαίνω, δεν είναι να πας για πολλά πράγματα με δύο παιδιά όντως... ποιό να πρωτοκρατήσεις και τι να φοβηθείς μην αφήσεις πίσω, τις σακούλες ή το ένα παιδί :lol::lol:

Αντε Σπυράκο, σου έφεξε βρε!!! από εβδομάδα, παρέα με την Αφροδίτη θα πάτε για να γκρινιάζετε παρέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχα……..Εγώ το έκανα κόπι (ως συνήθως) αλλά να ξέρεις δεν είμαι στις μέρες μου….88888888888888 :D

δε μιλαμε για τις μερες σου....ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΣΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ....

και ξανθια και ηλιθια!! ο τελειος συνδυασμος ξενερωματος 88888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι επαθε κι αρρωστησε η αδυναμια μου;

μηπως τον ειχες τσιτσιδο; :lol::lol::lol::lol:

καλημερα υπολοιπες ξανθιες...βλεπω μεγαλη συναδελφικοτητα και αλληλεγγυη μεταξυ σας 7777

ευγε 7777777777

η Ευγε εχει πεθερα σημερα;88888888

εμεις στο σμ μεχρι στιγμης τα καταφερνουμε μια χαρα:παω πρωτα στα τυρια,εκει του δινουν οι κοπελες τυρακι και τρωει,οποτε μετα εχω την ησυχια μου!!!

γενικα στο σμ δεν εχω θεμα...

θα δειξει!!

εγω λεω να διωξω το παιδι το βραδυ Σαβ.στην μητερα μου,μπας και λουκανιστουμε με τον Μ.της προκοπης!!!

και θα παμε Κ.πρωι να τους παρουμε και τους δυο,για να παμε Βιλια σε βαπτιση...

θα επανελθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι...μπραβο βρε κοριτσαρα..εγω σκεφτομαι πως το κανετε και επειτηδες και τσακωνεστε για να ειναι καυτο το λουκανικο μετα...αμεεεεε

ηλια ετοιμασουουουουου!!!!

Μαρακι πώς με πιανεις πώς με πιανεις!!

επισης και η Αλικη πώς με πιανει πώς με πιανει!!

(απο πού με πιανετε ομως 222 888888)

Ηλια σου'ρχεται 7777777777777777777777777777

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέει ρε σεις η μελαχρινή………….22222222222222222222

Η παιδίατρος αρρώστησε………… νομίζω πως μόνο εσύ δεν κατάλαβες….

Μέσα από το κρανίο είσαι ξανθιά ή τελικά είναι μύθος για τις ξανθες….

Κ οι μέρες κ οι νύχτες….. τέλος τα λουκάνικά θα μου ανέβουν τα τριγλυκερίδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα φυσικά και είναι μύθος όλο αυτό για τις ξανθιές Αλίκη μου αφού το βλέπεις κι εσύ πόσο πιό έξυπνες είμαστε από τις μελαχρινές! ειδικά από κάποιες συγκεκριμένες 888888888

Μαριέττα το αποφάσισες;;; θα κάνεις αδερφάκι στον Ηλία; άντε μπράβο κορίτσι μου, αλλά μην χαλάσεις και τα σχέδια της Νατάσσας για τον γάμο ε; εκτός αν το κάνουμε γαμο-βάπτιση, ωραίο ακούγεται και αυτό! Νατάσσα ετοίμασε καινούριο πλάνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκα λίγο περισσότερο το βράδυ (τι λίγο λέω, πολύ) κ σήμερα έχω ενέργεια…

τι να κανονίσουμε προσεχώς να κάνουμε??? πείτε καμία ιδέα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης (για την Αλικη>>καλομαθε η γρια στα συκα και θελει σουρτα φερτα!!)

παμε το αλλο Σαββατο 7,ή Κυριακη 8/10 ΠΟΡΤΟ ΓΕΡΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μη λετε βλακειες...δε βγαινουμε οικονομικα για δευτερο μωρο...εδω με το ενα κι ειμαστε ισα βαρκα,ισα νερα...

μη σας πω οτι ειναι φορες που κολυμπαμε για μεσοπελαγα!!

υ.γ.να μη ξεχασω να αγορασω σωσιβιο για τον μικρο 8888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα φάει το καημένο το μωράκι παραπάνω, τι θα στοιχήσει περισσότερο….

έχω κάτι χωραφάκια που χρειάζονται χέρια… είπαμε έρχεστε κ εσείς κ σκάβουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γριά λέει πως πρέπει να δει τις εφημερίες του άντρα της…. μη χέσω για δουλειά που κάνει…1111

Μεγαλώνω ένα παιδί μόνη μου…το κέρατό μου1111111111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης (για την Αλικη>>καλομαθε η γρια στα συκα και θελει σουρτα φερτα!!)

παμε το αλλο Σαββατο 7,ή Κυριακη 8/10 ΠΟΡΤΟ ΓΕΡΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ;

το 8/10 που κολλάει…??????? ξέρεις τι εποχή έχουμε τώρα…222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις η άλλη έκρυβε λέει 15 χρόνια τον εραστή της σε σκηνή στην αυλή του σπιτιού κ ο σύζυγος δεν πήρε πρέφα…….. εμείς ούτε στην ντουλάπα για μία ώρα δεν καταφέρνουμε…. γιατί ρε γαμώτο22222222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ,εχουμε στα υποψιν 7/10 και το παρτυ του καπετανιου..αλλα η μαμα του μας εχει γενικως στο κλασιμο...το παιζει πολυασχολη,λες κι εμεις ξυνομαστε ολη μερα στα φορουμ και στα φβ...

χαλαλι της ομως,Σαρα ειναι αυτη 8888

αλλα η πλακα ειναι οτι ο Μ.στις 4/10 εχει γενεθλια και θα ηθελε λεει να κανουμε μαζωξη στο σπιτι με τους μαλακηδες 9999999999999999999999999999999

οποτε αν το κανει 7/10,δε το βλεπω να πηγαινουμε στον καπετανιο...

Σαρα ακους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί κ να βρέχει τότε…..111 σκέψου το καλύτερα….

το σκεφτηκα: μπορει και να βρεχει,μπορει και να χιονιζει...

μπορει και να βγει ο ηλιος ομως 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Σάρα δήλωσε σήμερα πως περνάει μία φάση ζόρικη κ δεν θα ήθελε να της κρατήσουμε κακία που προτιμά να κλειστεί στον εαυτό της…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις η άλλη έκρυβε λέει 15 χρόνια τον εραστή της σε σκηνή στην αυλή του σπιτιού κ ο σύζυγος δεν πήρε πρέφα…….. εμείς ούτε στην ντουλάπα για μία ώρα δεν καταφέρνουμε…. γιατί ρε γαμώτο22222222222

δηλαδη εσυ τωρα θες να κρυψεις κατι στην ντουλαπα και δεν χωραει 22

αυτο θες να μας πεις 22...

ή οτι θες κατι να κρυψεις για μια ωρα μονο στην ντουλαπα και δεν βρισκεις τον χρονο να το κανεις;

ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ 222222 το κερατο σου8888888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη εσυ τωρα θες να κρυψεις κατι στην ντουλαπα και δεν χωραει 22

αυτο θες να μας πεις 22...

ή οτι θες κατι να κρυψεις για μια ωρα μονο στην ντουλαπα και δεν βρισκεις τον χρονο να το κανεις;

ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ 222222 το κερατο σου8888888888888888888

κ τα δύο… :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα πολυ καιρο εισαι ετσι και δε μου αρεσει αυτο!!

τι σκατα ζορια περνας συνεχεια;

παρατα τους ολους κι ελα να μεινουμε για λιγες μερες μαζι!!!

δε θα σε πειραξω,δε θα σε ενοχλησω,δε θα σε ρωτησω τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...