Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

κράμα = κρεμα μηπως 222222222 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφου δε μπορεις να το γραψεις,θες και να το μαγειρεψεις; 88888888888888888888888

κρέμα, κρέμα, κρέμα, κρέμα, κρέμα, κέρμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάνει αυστηρή δίαιτα…. κ παλεύει μόνη της η καημένη γιατί κάποια της είπε πως θα την ακολουθήσει…..όπως πριν κάτι μήνες…… ποια άραγε22222222222222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη 777777777777

66666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666

(η χαλκιδαια το ονομασε:ο κωλος σου να φεξει 888888888888)

ισχυει 22

ναι…2222222222222222222

Να διορθώσω την πρόταση ή το λεξιλόγιό μου222222222222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνει αυστηρή δίαιτα…. κ παλεύει μόνη της η καημένη γιατί κάποια της είπε πως θα την ακολουθήσει…..όπως πριν κάτι μήνες…… ποια άραγε22222222222222222

εγω το ειχα υποσχεθει στην Θεσαλλονικια...

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλά…. μόνο στην θεσσαλονικιά εεεεεε???? Που σε περιμέναμε όλες μετά τις γιορτές για να ξεκινήσουμε κ έκανες κ την κινέζα κ την γιαπωνέζα….888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πίνω κ μετά γελάω……….θες λίγο222222222222

Έπρεπε να είχες έρθει θα περνούσες καλά κ μετά θα είχες διάθεση για τα πάντα……. θα έτρωγες κ το υπέροχο φαγάκι μου…… θα πίναμε κ τα κρασάκια μας κ τις μπυρίτσες μας…θα βαριόσουν να ασχοληθείς με τα υπόλοιπα………..444444

:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενες μου τρελοκαμπερες...καλα σας βλεπω [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

τετα αμα σου σβωλιαζει η κραμα(ουπς σορρυ κρεμα ηθελα να πω... :oops::oops::oops: )μπορεις η να της βαλεις λιγο υγρο ακομα η να την χτυπησεις περισσοτερο..χτυπα κι εσυ ντρεπεσαι???

ελενη ωραια αρχισε η μερα σου εε??μπραβο βρε...

βαριεμαι νυσταζω και ζεσταινομαι..δεν την παλευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες, καλημέρες……………

Δεν έχω πιεί καφέ ακόμη! Πάω να φτιάξω….

Έχω να κάνω δουλειές αλλά δεν μπορώ να κουνηθώ…..

Μαράκι κοροϊδεύεις εεεεεεε222222222

Δεν ντρέπεσαι έγκυος γυναίκα…. !!!!

Ρε συ Τέτα την σκόνη την έλιωσες πριν σε λίγο γάλα παγωμένο που έπρεπε να έχεις κρατήσει22222

Τις οδηγίες τις διάβασες2222

Κάτι μου λέει πως πάλι τα δικά σου έκανες…

:roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!

1.Αλικη την κρεμα την ελυωσα σε μισο ποτηρι γαλα που ειχα κρατησει...ποση σκονη βαζω;εβαλα 5 κοφτες και 2 κοφτες ζαχαρη και τρια ποτηρια γαλα...

μαλλον τα δικα μου εκανα...ισως ηθελε και πιο χαμηλη θερμοκρασια,αλλα βαριομουν να περιμενα

2. Μαρακι κι εγω σημερα δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου να ερθω στο γραφειο...

3.Αννα τελικα κατι μας ψεκαζουν 8888

4. ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

5.Ο Ηλιας εχει τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟ ΦΕΡΣΙΜΟ ΤΟΥ....

το πρωι ευτυχως ηπιε το σιροπακι του...ηθελε κι αλλο 8888

γαλα δεν ηπιε,το πολυ να ηπιε 100μλ...

6.Σαββατο και Κυριακη εχουμε βαπτισια...

θα 333 παλι οικογενειακως...την Κυριακη θα ειμαστε ομως στο χωριο της μαμας μου (Βιλια),οποτε θα ειναι πιο ομορφα εκει...

7.παω να ανοιξω κανενα mail να δω τι με περιμενει σημερα...

8.φιλια

9.πολλα

10...παω λεμε....

11. βαριεμαι ξανα-λεμε

12. θελω να ερθει καποιος να με παρει,να με παει βολτα καπου στην θαλασσα,να πιω φραπε,να κοιταω περα και να μη μιλαω...

13. σημερα το πρωι,αποχαιρετησα τον μεγαλο με ενα φιλι...κατι ειναι και αυτο...δεν ηθελε περισσοτερο να μου πει οτι με αγαπαει...τοσο λιγο χρειαζεται για να παρει μπρος;

δε μου εχει μοιασει...εγω μπορει να κραταω μουτρα κι ενα μηνα ακομα σε ανθρωπο 88888888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ.Γ. Μαρια τι υγρο εννοεις να βαλω για την κραμα;

εχεις κατι υποψη σου;ή να αυτοσχεδιασει ο Μ.; 8888888888888888

το 33333333333333333 το θεμα της κραμας 8888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω για την κράμα…..2222

5 κουταλιές κοφτές βάζω κ εγώ

3 κουταλιές ζάχαρη κ την λιώνω κ αυτήν μαζί με την σκόνη σε 100 μλ γάλα που έχω κρατήσει..

Μόλις ζεστάνει το γάλα που έχω στην φωτιά το κατεβάζω κ προσθέτω το ποτήρι γάλα με τα σχετικά… ρίχνω ένα, δύο ανακατέματα με το σύρμα κ το ξαναβάζω στην φωτιά οπού πήζει σε μερικά δευτερόλεπτα….

Το βάζω σε μπολάκια κ τέλος…

Την φωτιά να σου πω την αλήθεια κ εγώ στο τέρμα την έχω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω για την κράμα…..2222

5 κουταλιές κοφτές βάζω κ εγώ

3 κουταλιές ζάχαρη κ την λιώνω κ αυτήν μαζί με την σκόνη σε 100 μλ γάλα που έχω κρατήσει..

Μόλις ζεστάνει το γάλα που έχω στην φωτιά το κατεβάζω κ προσθέτω το ποτήρι γάλα με τα σχετικά… ρίχνω ένα, δύο ανακατέματα με το σύρμα κ το ξαναβάζω στην φωτιά οπού πήζει σε μερικά δευτερόλεπτα….

Το βάζω σε μπολάκια κ τέλος…

Την φωτιά να σου πω την αλήθεια κ εγώ στο τέρμα την έχω…

εγω την ανακατευω με ξυλινη κουταλα που δεν επηρρεαζει τους βαθμους θερμοκρασιας...

το ειχες αυτο κατα νου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα ο Σπύρος, μου σπάει τα νεύρα εντελώς όμως…

Βαρέθηκα την γκρίνια του από το πρωί μέχρι το βράδυ, αλλά κ την νύχτα….

Κάποιες φορές έτσι είναι κ ο Π…..

Τον μισώ όταν έχει γκρίνια με το παραμικρό

Δεν με χέζουν κ οι δύο λέω εγώ…1111

Η ζάμπα λιποθύμησε εχθές στο σπίτι της γκαντεμόσαυρας….. κ πήραν τον Π. να τον ρωτήσουν αν θέλει νοσοκομείο ( πάλι καλά που δεν του είπαν να πάει να την δει )…

Εγώ από τότε που σκοτωθήκαμε με τον Π. κ πήρα τα πράγματά μου να φύγω, οι ατάκες μου για αυτούς είναι δηλητηριώδεις….. 888888

Μου λέει, έπεσε κ φαντάσου έσπασε κ κάτι φωτιστικά….!!!

Κ του λέω, σε πήραν να σου πουν ότι έπεσε κ τι να κάνουν ή ότι τους έσπασε τα πράγματα κ τι θα κάνουν22222

Τσαντίζεται κ μου λέει, εντάξει φοβήθηκε η αδερφή μου κ δεν ήξερε τι να κάνει…..

Αυτό να μου πεις, του λέω, έτσι κ αλλιώς θα της τα χρεώσουν…..88888888

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου καλημερα...ηρθα ...καπως καλυτερα σημερα...κανω κ γυμναστικη μονη μου και ειμαι πιασμενη888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

τα παιδακια μου δεν θελουν να ξυπνανε το πρωι ,γινεται πανικος για να φυγουμε απο το σπιτι!

Πηρα του Μ. ενα βιβλιο ..αυτα με ασκησουλες ,ζωγραφικη,αριθμουσ κτλ αναλογα με την ηλικια του και εχει τρελαθει...χθες ολο το βραδυ αυτο καναμε ,σημερα το πηρε μμαζι του να συνεχισει και με την γιαγια...ο Π.στον κοσμο του παει απο πανω του και τον εκνευριζει ολο του το βουταει και του το μουτζουρωνει :evil:

Σημερα θα ερθουν οι κουμπαροι μας...λοιπον να φαω το μεσημερι μια σαλατουλα καιι το βραδυ σαλατα με κατι ψητο2222222με αφηνεις Αλικη222δεν θα πιω αληθεια888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη εμενα η πεθερα μου του τηλ του αντρα μου 10 φορες την ημερα γιατι καθε φορα εχει και κατι...πλεον δεν δινω σημασια,αφου δεν ενοχλει εμενα να παει να χεστει...στηναρχη ειχα κατι νευρα...δεν μπορουσαμε να κανουμε τπτ...συνεχως ενα τηλ χτυπουσε...εντω μεταξυ εχει αλλα 2 αδερφια ο αντρας μου που μενουν μαζι της...πανω κατω...αλλα ολο αυτον μουρλαινει ...επειδη η δουλεια του ειναι με φαρμακα νομιζει οτι ειναι γιατρος μαλλον 88888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη εμενα η πεθερα μου του τηλ του αντρα μου 10 φορες την ημερα γιατι καθε φορα εχει και κατι...πλεον δεν δινω σημασια,αφου δεν ενοχλει εμενα να παει να χεστει...στηναρχη ειχα κατι νευρα...δεν μπορουσαμε να κανουμε τπτ...συνεχως ενα τηλ χτυπουσε...εντω μεταξυ εχει αλλα 2 αδερφια ο αντρας μου που μενουν μαζι της...πανω κατω...αλλα ολο αυτον μουρλαινει ...επειδη η δουλεια του ειναι με φαρμακα νομιζει οτι ειναι γιατρος μαλλον 88888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

κάτι μου θυμίζουν αυτά…… καλά κάνεις κ δε δίνεις σημασία !!

κ εγώ πλέον έτσι κάνω αλλά δεν το σηκώνει πάντα το τηλ από μόνος του γιατί θυμάται τα νεύρα που είχα….

Εμείς μέναμε από κάτω τους κ όσο ήμασταν σπίτι τον φώναζαν να ανεβεί πάνω, όταν φεύγαμε τον έπαιρναν στο κινητό……..9999999999999999999999999999999999

για την δίαιτα πολύ καλό αυτό….το μεσημέρι ελαφριά κ το βράδυ ότι θα έτρωγες το μεσημέρι…….!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα..τι κανετε??καλυτερα σας βλεπω η εχω παραισθησεις???

τετα εννοειται δεν χρειαζονται και πολυ για να πουν ενταξει τωρα ολα ειναι καλα παλι..ασχετα αν εμεις ακομα τρωγωμαστε μεσα μας...δεν βαριεσαι αντρες..γιααυτο και επιμενω το νου μας κακομοιρες μου τι αντρες θα βγαλουμε εμεις εκει εξω...γιατι αν κανουμε τους ιδιους εγω θα κλεισω για ολες εισητηρια να παμε ζαλογγο(που ειναι το ζαλογγο???)να τον ριξουμε τον χορο μας...

αλικη εσενα πιστευω ο δικος σου το εχει πιασει το νοημα με το σοι του και ειναι μαζι σου..καλο αυτο..

λιζακι αυτα τα βιβλια τα ειχαμε και εμεις στα μικρατα μας...να σας πω και κατι μεταξυ μας??πιστευω πως τα δικα μας παιδικα χρονια ηταν πολυ καλυτερα κι ας μην ειχαμε οσα εχουν τα παιδια μας σημερα..

σημερα δεν εχω και πολλες δουλειες..εχθες το απογευματοβραδυ επιασα και σιδερωσα ολα τα ρουχα και ηρεμησα...δεν εχω ουτε για πλυσιμο...μενει να τακτοποιησω τους πανω οροφους ακομα...αλλα ποτε??δεν εχω καθολου ορεξη βαριεμαι και ζεσταινομαι απιστευτα...πρεπει να το παρω αποφαση να το κανω μια κι εξω...αυριο εχω να παω ηρακλειο θα παω την νυφη μου στον γυναικολο μου και τον πατερα μου στον οφθαλμιατρο...εγω εχω να παρω τα ρουχα για την βαφτιση που ελπιζω να μου κανουν μεχρι τοτε αν και εχω παρατηρησει οτι δεν εχω παρει κιλα αντιθετως εχω χασει 1...ενταξει δεν ειναι πολλα αλλα παρα να παιρνω οπως στην πρωτη που μεσα στο πρωτο τριμηνο ειχα παρει 4...κατι ειναι και αυτο εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γίνεται ένας χαμός! Κάνουν έργα κ η φασαρία είναι απίστευτη!

Έβαλα τον μικρό για ύπνο αλλά δεν τον βλέπω να κοιμάται πολύ… κρίμα γιατί έχει ένα ωραίο αεράκι κ είμαι αναγκασμένη να κλείσω τα παράθυρα….

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

έρχομαι κορίτσια πάω να τελειώσω το φαγητό του κυρίου (του μικρού, ο μεγάλος θα απουσιάζει σήμερα)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...