Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε λυσσάρες!!!! που να σας προλάβει ένας άνθρωπος!

Συμπεθέρα μάλλον πιτόγυρο ονειρεύεσαι, και άντε μετά να βολευτείς με την τονοσαλάτα!! όπως εγώ χθες που ονειρευόμουνα γαλακτομπούρεκα και κρέπες και μου έλαχε το γιουβέτσι...

Για το πρόγραμμα που λέγατε... εμείς 10 το πρωί με τίποτα δεν το βλέπω να ξεκινήσουμε. Συνήθως κατά τις 9.30 ξυπνάει η μικρή, μέχρι να πιεί γάλα, να ετοιμαστούμε κλπ πες άντε να φύγουμε 10.30. Να πάμε να ψηφίσουμε και οι δύο (είμαστε και σε διαφορετικό σχολείο γαμώτο), να ξεκινήσουμε πες 11 οπότε 12-12.30 εκτός απροόπτου θα είμαστε Χαλκίδα. Η μικρή τρώει κατά τη 1.30 το μεσημεριανό της αλλά επειδή είναι βολική και ένα τοστάκι να της δώσω την παλεύει μέχρι την όποια ώρα που θα κάτσουμε να φάμε οπότε δεν σας αγχώνω με αυτό το θέμα. Φαντάζομαι Ελίζα εκεί θα φτιάχνει η καφετέρια τοστάκια ε; γιατί αν το κουβαλήσω εγώ με τόση ζέστη στο αυτοκίνητο, θα την ξαναπιάσει κόψιμο από το χαλασμένο τυρί :?

Αυτό που προβληματίζει εμένα είναι ο μεσημεριανός ύπνος... δεν ξέρω αν θα καταφέρει να κοιμηθεί στο καρότσι. Πέρσι το καλοκαίρι ήταν ένα ήσυχο και βολικό παιδάκι που κοιμότανε όπου να 'ναι, είτε στο καρότσι είτε ακόμα και στον καναπέ του μπαρ... για φέτος διατηρώ τις επιφυλάξεις μου!!!!

Α πα πα1111111

Πατάω υποβολή και βλέπω καμιά δεκαριά ποστς.... λυπηθείτε με καλέεεεεε

καλέ σταματήστε, 3 φορές το έχω πατήσει!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το ακούσεις να το λέω εγώ κ ο Π. στην Χαλκίδα μην σου φανεί περίεργο…. εμείς το λέμε στο νησί….χαχαχαχα

Κ σ’ άλλα με Υγείαααααααααααααααααα11111111111111111111 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ελενη και τοστακι έχει και διάφορα αλλα φαγητά....μην αγχωνεστε για το φαγητο....εσένα σε βολεύει το προγράμμα μου?πείτε ρε σεις όλες να μπούμε σε μια σειρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο είναι το πρόγραμμα???

Σόρρυ ρε Ελίζα αλλά και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω.... χάθηκα με όλα αυτά που είπατε!! αρχικά για καφέ δηλαδή στην παραλία, συναντιόμαστε εκεί ένας ένας που έρχεται, και μετά πηγαίνουμε για φαγητό ότι ώρα να 'ναι;

Είναι εύκολο να βρούμε αυτήν την παραλία; υπάρχουν ταμπέλες κλπ ή θα φτάσω Ιστιαία να πιούμε καφέ με τον Γιάννη της Ρούλας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α όχι το που θα συναντηθούμε δεν είπατε!

Λέω αν θέλετε αυτο που είπα εγω...καφε,οποίος θέλει κάνει μπάνιο μετα φαγητο κτλ.....

Πείτε ότι θέλετε εγω δεν έχω προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι το εχετε κανει εδω μεσα καλε. Αμερικαν μπαρ222222222222222222 κερναμε μπυρες δεξια και αριστερα11111

Σημπεθερα αν θελεις να κρατισει το τοστακι παρε ενα ψυγειακι και βαλτο μεσα και αντι για παγωκιστες γεμισετο με παγωμενες μπυρες να εχετε να πηνετε στην παραλια.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμμμ αυτό δεν είναι πρόγραμμα εκδρομής… πρόγραμμα μέθης είναι….. γι’ αυτό δεν καταλάβαμε111111111111111111

Λοιπόν όπως θέλετε ανάλογα με την ώρα που που φτάνει ο καθένας κάνει ότι νομίζει…..11111

Εγώ λέω να συναντηθούμε εκεί αν είναι εύκολο….. τι λέτε2222222222222

Αυτά βέβαια θα ξαναειπωθούν κ στο φβ…..1111

Πάω να ετοιμάσω τραπέζι για 2…. ο μικρός έφαγε1111 ευλόγησων111111111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=wav.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] :ympray::ympray::ympray:

ηθελα να ρωτησω τοση ωρα,αλλα ενας παπαρας ειχε σταθει μπαστακας και δε μπορουσα να το ανοιξω:ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ2222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελα να ρωτησω τοση ωρα,αλλα ενας παπαρας ειχε σταθει μπαστακας και δε μπορουσα να το ανοιξω:ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ2222222

Τέταααααααααααααααααααααααααα.......ΕΥΛΟΓΗΣΩΝ11111111111111111111111 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή εδώ δεν έχει like εγώ θα πω ένα ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ για όλα τα ποστ γιατί με κάνετε να γελάω, είστε ΝΟΥΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!! δεν χρειάζεται να βάζετε τα 1111 και τα 22222 για να το επιβεβαιώσετε!!!

Σας αγαπώ!!!! :x

Λιζάκι όντως, πρόγραμμα μέθης ήταν αυτό!!! και είναι άδικο ρε σειειειειειειεις!!! εγώ δεν μπορώ να πιώ γιατί οδηγώ. :cry:

Νομίζω πάντως ότι το ίδιο πρόγραμμα είπαμε, απλά εγώ δεν επανέλαβα το "να πιούμε" 3 φορές :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...